חות כיבוי והצלה ליד המכוניות שנפגעו, הערב

שני הרוגים ושני פצועים קשה בתאונה בצפון

אחיה ראב"ד ואלישע בן קימון, ynet
תאריך:  ז' באלול תשעו 2016-09-10
אורך: 00:42
שתי מכוניות היו מעורבות בתאונת דרכים חזיתית שאירעה סמוך לקריית אתא. שני אנשים שנפגעו פונו לבית החולים ומתו מפצעיהם. פצועה קל ברכב שלישי שניסה לחמוק מהתאונה. במשטרה בודקים האם אחד מכלי הרכב נסע נגד כיוון התנועה
דוא"ל שלך: דוא"ל של החבר:
הערות:
 הוסף תגובה+
הוסף תגובה+
שימ/י לב! תגובתך תאושר אוטומטית ולא תעבור סינון של העורך. אנא קרא/י את התגובה שוב לפני השליחה! במידה ותגובה זו תימחק בגלל ביטויים לא הולמים והכפשות, תחסמ/י אוטומטית ע"י המערכת ולא תוכל/י יותר להגיב במנגנון זה.
1
1
תושב האיזור
יהודה
11/09/2016
ה' ישמור...

הכביש הזה מועד לפורענות... מי שמכיר יודע שיש 2 תחנות דלק בשני צידי הכביש, אחד מכיוון רכסים לקרית אתא תחנה של סונול והשני תחנת דלק "שלו" מכיוון היציאה מקרית אתא לרכסים. וכשיוצאים מהתחנה הנ"ל יש יציאה רק לכיוון רכסים ואין חזור לקרית אתא. עכשיו... כשיוצאים מהתחנה לכביש שפונה לכיון רכסים יש פס לבן רצוף שבהמשך משתחרר... ומה עושים כל תושבי קריית אתא וכדו' ?? נצמדים לשוליים של הכביש (כשהשוליים צרים מאוד..)וממתינים עד שיתפנו שני הצדדים (שזה כמעט ולא קורה...)ועושים פרסה מסוכנת מאוד... ולענ"ד מעבר לזה שהכביש הוא נתיב אחד הדבר הנ"ל מהווה סכנה כפולה למקום...!!! צריך לבדוק למה שכששיפצו את הכביש רק לפני מס' חודשים לא הרחיבו את הכביש לשני נתיבים, ויותר מזה שדאגו לעשות את היציאה מהתחנת דלק לכיוון אחד (מה שלא היה בעבר...)
יהודה | 11/09/2016
▾ דווח על תגובה זו  0 
רוצה שהתגובות שלך יעלו אוטומטית? הירשם כעת ל"כיכר השבת"
סקר
 תוצאות