בעת החילוץ
תאריך:  י"ב באב תשפא 2021-07-21
אורך: 00:16
כוחות משטרה הוזעקו היום לנחל קדש, לאחר שקיבלו דיווחים על משפחה חרדית שנתקעה בשיפוע תלול, חלק וסבוך, ללא מים והיא על סף התייבשות, ללא יכולת להיחלץ • צפו (חרדים)
דוא"ל שלך: דוא"ל של החבר:
הערות:
 הוסף תגובה+
הוסף תגובה+
שימ/י לב! תגובתך תאושר אוטומטית ולא תעבור סינון של העורך. אנא קרא/י את התגובה שוב לפני השליחה! במידה ותגובה זו תימחק בגלל ביטויים לא הולמים והכפשות, תחסמ/י אוטומטית ע"י המערכת ולא תוכל/י יותר להגיב במנגנון זה.
2
2
מומחה
לפני 14 ימים
תודה לכותב תגובה 1.

אתה אלוף!!
מומחה | לפני 14 ימים
▾ דווח על תגובה זו  0 
1
ניא
לפני 14 ימים
שימו לב גולשי כיכר השבת

אינופרמציה חשובה על נחל קדש שתמנע שם את החילוץ הבא

אתמול הייתי בנחל קדש ולהלן דברי מאחר והשביל הינו סוג של מעגלי חשוב שתקרו את דבריי

חשוב לדעת סימון שהביל הוא צבע שביל ישראל כתום כחול לבו, בכל הארץ ע"מ שהמטיילים יוכלו לאמת שהם הולכים לכיוון הרצוי, בסימון השביל לכיוון דרום צבע הכתום יציץ ב2 ס"מ מעל הכול לבן כלפי מעלה, כתום - מסמן את צבע הרי אילת. כשהצבע הלבן מציץ כלפי מעלה מעל הכול כתוב סימון שהכיון הוא צפון, לבן - מסמן את צבע החרמון (בחורף).

וכאן המידע שתציל אתכם ואת משפחתכם בנחל, תוואי השביל הוא ירידת מצוק לכיוון מזרח ולאחר שמגיעים לסוף המצוק למטה זה עולה בחזרה לכיוון מערב אבל בעלייה אחרת.

בקטע זה ניתן מאוד להתבלבל כיוון שמגיעים ללמטה, שם יש שלט שאסור להמשיך, ולכן גם אין סימון על הכיוון ההוא, בשלט זה צריך לעלות לצד השני בכיוון הנגדי, ומה שמבלבל הוא שזה נראה אותו דבר כמו הירידה אותה ירדתם עכשיו וזה יטעה אותכם שמשם באתם, אלא שלא, זה שביל דומה למראה לגמרי אבל זה שביל אחר.

מלמטה תראו כלפי העלייה בחזרה שני אזורי סימונים וגם תרצו לחזור לא תדעו לאן, בדיוק לכן הקדמתי אתם צריכים לעקוב לאיזה כיוון בשביל ישראל אתם הולכים, אז אם התחלתם במצודת כח, זה אומר שאתם על שביל ישראל כיוון צפון הסימון הלבן יציץ כלפי מעלה, כשתגיע ללמטה לנקודה שעושים חצי פרסה שמאלה תעקבו שאתם על הלבן שמציץ וכן תדעו שאתם על הדרך.
ניא | לפני 14 ימים
▾ דווח על תגובה זו  0 
רוצה שהתגובות שלך יעלו אוטומטית? הירשם כעת ל"כיכר השבת"
סקר
 תוצאות