תאריך:  ט' בחשוון תשפב 2021-10-15
אורך: 14:34
סוף הגל הרביעי של הקורונה; הירידה בתחלואה ובמאומתים; החיסון השלישי; ההתעלמות ממספר המתים והאם הלא מחוסנים אשמים? העיתונאי רן רזניק בריאיון לישי כהן באולפן 'כיכר השבת' (בריאות)
דוא"ל שלך: דוא"ל של החבר:
הערות:
תגובות
שימ/י לב! תגובתך תאושר אוטומטית ולא תעבור סינון של העורך. אנא קרא/י את התגובה שוב לפני השליחה! במידה ותגובה זו תימחק בגלל ביטויים לא הולמים והכפשות, תחסמ/י אוטומטית ע"י המערכת ולא תוכל/י יותר להגיב במנגנון זה.
שמויגר | 16/10/20214
חותם ומסכים עם כל מילה של רן רזניק ברעיון הזה

כל מילה פנינה

הייתי מאחל לציבור בישראל בתקופה כזו שר הבריאות ברמה שלו

א. שמויגר
▾ דווח על תגובה זו  0 
עקיבא | 16/10/20213
רן רזניק הינו ביביסט מהוםנע שלא רואה את המציאות
▾ דווח על תגובה זו  0 
 | 15/10/20212
יש מישהו עיוור וחרש שתומך בבנט. למה ? ככה. טיפש נוסף
▾ דווח על תגובה זו  0 
אבי | 15/10/20211
אני תומך בבנט, אבל אני מסכים עם שכניק כאן. היה צריך (ועדיין) ליצור הגבלות מסוימות כדי לצמצם את היקף הגל ובעיקר את כמות הנפטרים בצורה מושכלת ומאוזנת ללא פגיעה או לפחות ללא פגיעה מהותית בכלכלה. עם זאת, אני חושב שצמצום התקהלויות בסליחות או בבתי כנסת בחגים היה מתקבל בהתקפה על הממשלה מצד החרדים. יש הרגשה שהמטרה היא פשוט לתקוף את הממשלה, לא משנה מה היא עושה.
▾ דווח על תגובה זו  0 
 | 20/10/2021 
רזניק, לא שכניק. מקווה שבין ביבי לבנט אתה מבחין ביותר מובהקות. כי התחושה העולה מהתגובה שלך היא שהמטרה פשוט להגן על הממשלה ולתקוף את החרדים, לא משנה מה יעשו. (למה לא תביא כדוגמא למרד בהגבלות את הסרה הסוררת שאשא ביטון או את הפסטיבלים באילת?? משום מה רק ה'חרדים' קופצים לך בראש...)
▾ דווח על תגובה זו  0 
רוצה שהתגובות שלך יעלו אוטומטית? הירשם כעת ל"כיכר השבת"