לב לאחים  שואה  יום השואה  שטיינמן
אילוסטרציה - תביעת ענק נגד כללית: רשלנות גרמה למוותתביעת ענק נגד כללית: רשלנות גרמה למוות
א' באייר תשעז | 27.04.17
הוריו של תינוק מהדרום תובעים את קופת חולים כללית ובית החולים סורוקה על סך של 2.5 מיליון ש"ח בשל מה שהיה לטענתם רשלנות רפואית שגרמה למותו של בנם (בריאות)
"טיפול מוגבר" במקום "טיפול נמרץ""טיפול מוגבר" במקום "טיפול נמרץ"דניאל הרץ4
הרופאים המתמחים מזהירים מפני טיפול לקוי בחולים הזקוקים למחלקת טיפול נמרץ אך המחסור במיטות מביא אותם ל"טיפול מוגבר" שמסכן את חייהם ופוגע במחלקות כולן (בריאות, בארץ)
משקה דיאט? ותרו עליו - שותים משקאות דיאט? כדאי שתקראו את המחקר הזהשותים משקאות דיאט? כדאי שתקראו את המחקר הזהשושי מילר1
מחקר חדש שנערך בבוסטון בהשתתפות 4,000 מבוגרים ופורסם בשבוע האחרון, העלה כי לצרכני משקאות דיאט יש סיכוי גבוה יותר לעבור שבץ מוחי או לחלות בדמנציה - ביחס לצרכני משקאות מתוקים (בריאות)
למען הילדים הסובלים ממחלות מעי דלקתיות. אילוסטרציה - למען הילדים הסובלים ממחלות מעי דלקתיותלמען הילדים הסובלים ממחלות מעי דלקתיותכיכר השבת1
מעל 100 מומחי גסטרו מכל העולם ניסחו לראשונה המלצות לטיפול מיטבי בילדים עם מחלות מעי דלקתיות, בהובלת פרופ' דן טרנר, מנהל מכון גסטרו במרכז הרפואי שערי צדק (בריאות)
קנצלר אוסטריה במיון 'טרם.  - קנצלר אוסטריה סייר במיון 'טרם' בירושליםקנצלר אוסטריה סייר במיון 'טרם' בירושליםkikar.co.il בשיתוף טרם
באופן סמלי דווקא ביום השואה ודווקא קנצלר אוסטריה ביקש להכיר מקרוב את המהפכה שמחוללת 'טרם' בשירותי הרפואה הדחופה בישראל ולאמץ מודל דומה באוסטריה אשר סובלת ממצוקה בתחום (בריאות, שיווקי)
לנצל את שעות אחר הצהריים להתפתחות התינוק. סימילאק. אילוסטרציה - לנצל את שעות אחר הצהריים להתפתחות התינוק
חדשות בריאותלנצל את שעות אחר הצהריים להתפתחות התינוק

שעון הקיץ הופך את אחר הצהריים שלנו לארוך ונינוח יותר. כדאי לנצל את התקופה הזו ולשתף את כל בני הבית במשחקים שיועילו לתינוק מבחינה התפתחותית ויעניקו גם לשאר הילדים רגעים של חוויה משותפת ומהנה (בריאות, שיווקי)

שר הבריאות חרדי - המערכת חילונית לגמרי. אילוסטרציה - להתאשפז ביום שישי? חכו לרופא רק ביום א'
חדשות בריאותלהתאשפז ביום שישי? חכו לרופא רק ביום א'

רק מי שאושפז בבית חולים בשבת או חג מבין את הקושי. סיפורו של חולה שומר מצוות בביה"ח בשבת הוא סיפורה של מערכת הבריאות הציבורית שמאבדת את הרלוונטיות (בריאות)

אילוסטרציה - שערי צדק: שני תינוקות נפטרו בלידתם
הריון ולידהשערי צדק: שני תינוקות נפטרו בלידתם

בתוך שבוע נפטרו בלידתם שני תינוקות, כתוצאה מסיבוך נדיר הקורה אחת לחמישה עשר אלף לידות, אך רופאי ביה"ח שערי צדק, בטיפולם המהיר, למנוע נזק בלתי הפיך ליולדות (בריאות)

אכילה בזמן ההריון. שערי צדק. אילוסטרציה - מה באמת צריך לאכול בזמן ההריון - מדריך חובה
הריון ולידהמה באמת צריך לאכול בזמן ההריון - מדריך חובה

כמה צריכים לעלות במשקל? כמה קלוריות צריך להוסיף? ומה מומלץ לאכול ומה בהחלט לא? לפני כל הריון עולות השאלות מחדש - והתשובות לפעמים מאד פשוטות וברורות (הריון ולידה, שיווקי)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים