עוזיה צדוק  צמד ילד  חדשות  ליפא
דו"ח: איפה ה'טיפול נמרץ' המזוהם ביותר?דו"ח: איפה ה'טיפול נמרץ' המזוהם ביותר בישראל?
ו' בניסן תשעח | 22.03.18
משרד הבריאות פרסם את רשימת בתי החולים בהם נגרמו הזיהומים הרבים ביותר במחלקת הטיפול נמרץ בשנת 2017 לצד בתי החולים ההיגייניים ביותר • הדירוג המלא (בריאות)
מחקר חדש: אוהבים קפה? כנראה שאתם בריאים יותרמחקר חדש: אוהבים קפה? כנראה שאתם בריאים יותרכיכר השבת2
מעל 100 מחקרים שנערכו בנושא חוברו למחקר אחד שקבע בבירור כי שתיית קפה מועילה לבריאות. מצטערים להרוס, אבל כן, יש גם "אבל" (בריאות)
העוגה הבעייתית - שטראוס: להחזיר בראוניז לחנות - 'ריח חריג'שטראוס: להחזיר בראוניז לחנות - 'ריח חריג'אלי רוטמן1
רכשתם עוגת בראוניז כשרה לפסח? בדקו את הפרטים שעליה, לפי הודעת היצרנית חברת שטראוס, ובמידה והם תואמים, החזירו אותה לחנויות תמורת החזר כספי. כל הפרטים (בריאות)
פרידה חייקה רוצה לחיות - "כללית גוזרים על אימי מוות - בגלל כסף""כללית גוזרים על אימי מוות - בגלל כסף"דניאל הרץ5
למרות המלצת האונקולוג על הטיפול התרופתי בקופת החולים כללית בחרו להפסיק את המימון לפרידה חייקה בת ה-78 ולקצר את חייה. "למה כללית אטומים?", תוהה בנה (בריאות)
רשלנות בטיפול שיניים? - עברתם רשלנות בטיפול שיניים? יכול להיות שמגיע לכם פיצוי ענקעברתם רשלנות בטיפול שיניים? יכול להיות שמגיע לכם פיצוי ענקkikar.co.il בשיתוף marketism
פטרת ציפורניים? אילוסטרציה - המדריך: טיפול אמיתי ומועיל לפטרת הציפורניים
חדשות בריאותהמדריך: טיפול אמיתי ומועיל לפטרת הציפורניים

פטרת ציפורניים - או בשמה המפחיד, 'זיהום פטרייתי של הציפורן'. למי מאיתנו לא היה פטרת ציפורניים בחיים. לרוב זה מלווה בריח רע הגורם לתחושת אי נעימות מהסביבה. אז מה עושים כדי למנוע וכדי לטפל? (בריאות, שיווקי)

האגיס. - הזוכות קיבלו משכורת של חודש במתנה מהאגיס
הריון ולידההזוכות קיבלו משכורת של חודש במתנה מהאגיס

שתי אימהות נוספות הצטרפו לזוכות במבצע "חופשת לידה של האגיס", גם הן ייהנו מהארכת חופשת הלידה בחודש נוסף על ידי הענקת 7,000 ₪ שווי משכורת חודשית ממוצעת (הריון ולידה, שיווקי)

האגיס. - זוכה ראשונה למבצע חופשת הלידה של האגיס
הריון ולידהזוכה ראשונה למבצע חופשת הלידה של האגיס

אלפי משתתפות כבר נטלו חלק והתקשרו לטלמסר המבצע, במסגרתו מעניק האגיס את האפשרות להאריך את חופשת הלידה בחודש נוסף על ידי הענקת שווי משכורת חודשית ממוצעת (לידה, שיווקי)

קליניקה ניידת. ננו טבע. - ננו-טבע משיקה קליניקה ניידת לבצוע אבחונים חינם
ננו טבעננו-טבע משיקה קליניקה ניידת לבצוע אבחונים חינם

לאור פניות רבות ונרחבות מתושבים מחוץ לירושלים, החליטה החברה להשיק קליניקה ניידת עם ציוד מתאים אשר תגיע ליעדים רבים על-פי תיאומים מראש (בריאות, שיווקי)

ממה נוצר כולסטרול? אילוסטרציה - אחת ולתמיד: ממה נוצר כולסטרול?
ננו טבעאחת ולתמיד: ממה נוצר כולסטרול?

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על אנשים הסובלים מכולסטרול המוביל בד"כ לשימוש בכדורים כימיים. אז מה זה בעצם כולסטרול? (בריאות, שיווקי)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים