יניב בן..  גד אלבז  מנחה  גרוס
פג. ארכיון - 18 תינוקות נדבקו בחיידק בפגייה באיכילוב18 תינוקות נדבקו בחיידק מסוכן בפגייה באיכילוב
א' באדר תשעז | 27.02.17
18 פגים נדבקו בחיידק העמיד לאנטיביוטיקה. החיידק התגלה לאחר שפגה הועברה לניתוח בשניידר שם גילו הרופאים את החיידק בגופה. משרד הבריאות פתח בבדיקה (חדשות בריאות)
סובלים מהפרעות דיכאון? אתם לא לבדסובלים מהפרעות דיכאון? אתם לא לבדכיכר השבת1
ארגון הבריאות העולמי מגלה עלייה של 18% בשיעור הסובלים מהפרעות דיכאון בעולם, משנת 2005 עד 2015. וגם אצלנו המצב לא מרנין במיוחד עם אחוזי דיכאון גבוהים (בריאות)
נחנך מרכז מאוחדת להתפתחות הילד ברמת בית שמש. צילום: יחצ - רמת בית שמש: נחנך מרכז מאוחדת  להתפתחות הילדרמת בית שמש: נחנך מרכז מאוחדת להתפתחות הילדkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
המרכז החדש ממשיך את הקו של מאוחדת בהשקעה בעיר בית שמש. ראש העיר משה אבוטבול: "מאוחדת שמובילה את השרות בעיר ידועה בשרותיה המיוחדים ובמקצועיות הרבה של הצוותים" (בריאות, שיווקי)
מתקשים להירדם? אולי המחשב והסלולרי שלכם אשמיםמתקשים להירדם? אולי המחשב והסלולרי שלכם אשמיםדניאל הרץ
מחקר חדש טוען כי תאורת הלד שנפלטת ממסכים שונים גורם לפגיעה באיכות השינה ויכול להפריע לגוף להיכנס למצב שינה רגועה. ההמלצה: שעתיים לפני השינה בלי מסכים (בריאות)
הבעל סירב שרופא ינתח את אשתו, והתינוק מתהבעל סירב שרופא ינתח את אשתו, והתינוק מתכיכר השבת30
יולדת שתינוקה נפטר מיד לאחר הלידה, לאור התנגדות בעלה לכך שרופא ינתח אותה - למרות הצורך הרפואי הדחוף שהתעורר, תובעת את משרד הבריאות על רשלנות (בריאות)
אחד מסניפי ה'כללית'. רק השבוע נאותה הקופה לסבסד את התרופה - 'כללית' סירבה לספק תרופה לסרטן הנשים
חדשות בריאות'כללית' סירבה לספק תרופה לסרטן הנשים

אין גבול לאטימות: קופ"ח כללית סירבה, בניגוד לחוק ולנהוג ב'מכבי' וב'מאוחדת', להעניק טיפול לחולות סרטן המבוטחות אצלה, למרות שמדובר בתרופה יעילה המצילה חיים (בריאות)

מה המחלה שאנשים הכי חוששים ממנה?
חדשות בריאותמה המחלה שאנשים הכי חוששים ממנה?

מחקר מרתק שנערך באוניברסיטת ג'ון הופקינס בארה"ב גילה מה המחלות שבני אדם הכי חוששים מהן. באופן מפתיע שתי המחלות הראשונות - אינן מסכנות חיים באופן מיידי (בריאות)

איך בוחרים איפה ללדת? ומה עושים עם הכשרות? אילוסטרציה - איך בוחרים איפה ללדת? ומה עושים עם הכשרות?
הריון ולידהאיך בוחרים איפה ללדת? ומה עושים עם הכשרות?

מחלקת היולדות של המרכז הרפואי מציגה חווית לידה מקצועית, נוחה ובכשרות בד"צ. אחרי 22 אלף לידות בשנה, כנראה שלא סתם בוחרים בשערי צדק: "מענה מושלם, לשביעות רצונה של כל יולדת" (בריאות, שיווקי)

תזונה נכונה במהלך ההריון. אלטמן. אילוסטרציה - תזונה במהלך ההריון - מה כדאי לאכול ומה אסור
הריון ולידהתזונה במהלך ההריון - מה כדאי לאכול ומה אסור

תזונה נכונה היא הדרך לספק לעובר את כל הרכיבים התזונתיים שחשובים להתפתחות ולבריאות שלו, גם לאחר הלידה הצפויה. אז מה כדאי לאכול, וכמה? ממה מומלץ להימנע, ולמה? והכי חשוב: כמה קילוגרמים את צפויה להעלות? (הריון ולידה, שיווקי)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים