גד אלבז  רוזן  אברהם פריד  מאיר גרין
מימין משה בר סימן טוב ו ראובן בילט - משרד הבריאות בוחן אישור יבוא תמרוקים המיוצרים מחלקיקים מזערייםמשרד הבריאות בוחן אישור יבוא תמרוקים המיוצרים מחלקיקים מזעריים
כ"ט בתשרי תשעח | 19.10.17
הנוהל מתיר את היבוא תחת רגולציה מסוימת, שכוללת בין היתר בדיקות איכות ואישורים שאינם נהוגים במדינות אירופה. היבואנים: זה ישת עלינו עלויות נוספות וימנע בפועל את יבוא התמרוקים
הסרת צלקות באופן מיידי בלי לצאת מהביתהסרת צלקות באופן מיידי בלי לצאת מהביתkikar.co.il בשיתוף Bio-Oil
לא משנה אם אלו צלקות שנגרמו מכוויה כואבת או מהריון משמח, צלקות זה לא משהו שאנו רוצות עלינו. מוצר הטיפוח הזה מטפל בהן באופן יסודי ומעניק לעורך את הברק שמגיע לו.
אלפים חגגו עם מעייני הישועה ומאוחדתאלפים חגגו עם מעייני הישועה ומאוחדתkikar.co.il בשיתוף 'מאוחדת'
המעמד נערך בהיכל האודיטוריום הענק ברמת אלחנן כשאלפי נהרו מכל קצוות ב"ב • בירכו: נשיא ומייסד ביה"ח מעייני הישועה ד"ר משה רוטשילד ומנהל מאוחדת במחוז מרכז (בריאות)
ברהום וליצמן - המנכ"ל שביקר את השר ליצמן זומן לשימועהמנכ"ל שביקר את השר ליצמן זומן לשימועאלי רוטמן
בכירי בית החולים בנהריה השרוי במשבר תקציבי מתמשך, ושמאשימים בכך גם את התנהלות שר הבריאות יעקב ליצמן, זומנו לשימוע שעלול להגיע עד לכדי פיטורין (חדשות, בארץ)
מרן שר התורה במטה איחוד הצלה בירושליםמרן שר התורה במטה איחוד הצלה בירושליםkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
בצעד מרגש של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, זכו ראשי "איחוד הצלה" לקבל את פניו בביקור קצר במטה הארצי של הארגון בירושלים ולהתברך בחום מפיו. צפו בתמונות (בריאות, שיווקי)
מיטת אשפוז ולוגו הכללית - "כללית לא אבחנה סרטן בזמן, החולה מתה"
חדשות בריאות"כללית לא אבחנה סרטן בזמן, החולה מתה"

האם התרשלות של "כללית שירותי בריאות" באבחון סרטן הביאה לגילוי מאוחר מדי של המחלה ולמותה של אישה? כך טוענים בני משפחתה של דבורה, אישה ממרכז הארץ (חדשות)

מתקשים להירדם? הטריק הזה יעשה את העבודה
חדשות בריאותמתקשים להירדם? הטריק הזה יעשה את העבודה

על פי מומחים לשינה, מי שישן שש שעות או פחות בלילה מגדיל את הסיכוי לשבץ או התקף לב ב-200%. ד"ר אנדרו ווייל פיתח שיטת נשימה שמבטיחה הירדמות בתוך 60 שניות. איך זה עובד?

אילוסטרציה - טרגדיה בחדרה: תינוק בן יומו נפטר בביה"ח
הריון ולידהטרגדיה בחדרה: תינוק בן יומו נפטר בביה"ח

תינוק בן יומו שנולד ביום שישי האחרון בבית החולים 'הלל יפה' בחדרה, נמצא באותו היום ללא רוח חיים בעריסה בתינוקייה. מבית החולים נמסר כי "סיבת המוות אינה ברורה" (בריאות)

אילוסטרציה - בשעה טובה: הבן העשירי, בניתוח העשירי
הריון ולידהבשעה טובה: הבן העשירי, בניתוח העשירי

מזל טוב: לא פחות מתשע פעמים ילדה האם החרדית בת ה-39 מאזור מודיעין בהליך של ניתוח קיסרי, והיום היא עברה זאת בפעם העשירית בלידת בנה בביה"ח שבבני ברק (חרדים)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook