חנן בן ארי  הרב מוצפי  גרוס  הר הבית
אילוסטרציה - משרד הבריאות: לא לשתות קפה בבתי קפהמשרד הבריאות לנשים הרות: הימנעו משתיית קפה בבתי קפה
י"ט בטבת תשעז | 17.01.17
משרד הבריאות מתריע מפני שתיית קפה ממכונות קפה בבתי קפה. מבדיקה שנערכה עלה כי לפחות חצי מהמכונות מותירות עופרת מסוכנת במשקה. הבדיקה תימשך לפחות חודש (בריאות, חדשות)
כללית. ארכיון - 'כללית' מנעה מההורים לתת תרופה לבתם'כללית' מנעה מההורים לתת תרופה לבתםדניאל הרץ8
תארו לעצמכם שבהמלצת הרופא קניתם - מכספכם האישי - תרופה ב-76 אלף שקל עבור בתכם החולה, ומי מונע מכם להשתמש בתרופה? קופת החולים 'כללית'. מקומם, לא? (ארץ)
התמודדות עם סרטן הנשים בשערי צדק. אילוסטרציה - כנס מיוחד ללא תשלום בשערי צדק על סרטן הנשיםכנס מיוחד ללא תשלום בשערי צדק על סרטן הנשיםkikar.co.il בשיתוף שערי צדק1
חשיבות גילוי מוקדם של המחלה, ועוררות ציבור הנשים לבדיקות שגרתיות, הביא את המרכז הרפואי שערי צדק לערוך סדרת מפגשים עם מומחים בהתמודדות עם סרטן הנשים. הכנס פתוח לקהל הרחב (בריאות, שיווקי)
אירוע מד"א הצלה. צילום: תיעוד מבצעי מד"א - מתנדבי מד"א-הצלה פתח תקווה במעמד תורה והצלהמתנדבי מד"א-הצלה פתח תקווה במעמד תורה והצלהkikar.co.il בשיתוף מד"א2
המעמד שולב בסיום מסכת בבא מציעא שנלמדה על-ידי המתנדבים, השתלמות מקצועית וחנוכת אופנועים חדשים לארגון. מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין ציין כי ימשיך להעניק למתנדבים את המקצועיות של מד"א כאשר הרבנים מתווים את פסיקות ההלכה (בריאות, שיווקי)
7 מאכלים שישפרו לך את ה'מצב רוח'7 מאכלים שישפרו לך את ה'מצב רוח'כיכר השבת
הנתונים: עזבו את 'כללית', הצטרפו ל'מכבי'
חדשות בריאותהנתונים: עזבו את 'כללית', הצטרפו ל'מכבי'

ניסיונות הבלימה לא צלחו וקופת החולים 'כללית' איבדה מאוד מבוטחים בשנת 2016, לעומת זאת קופת החולים 'מכבי' הפתיעה עם הצטרפות למעלה מ-20 אלף מבוטחים (בריאות)

משרד הבריאות: תפוסת בתי החולים - 111%
חדשות בריאותמשרד הבריאות: תפוסת בתי החולים - 111%

על פי הדו"ח החדש של משרד הבריאות, מצב התפוסה בבתי החולים ובמיוחד בחדרי המיון גבוה במיוחד ועומד בממוצע על 111% כשהוא מטפס בשעות הצהריים ל-150% (בריאות)

מחקר: מומלץ להמתין עם חיתוך חבל הטבור
הריון ולידהמחקר: מומלץ להמתין עם חיתוך חבל הטבור

רופאים בכירים ממליצים להמתין לאחר הלידה כדקה עם חיתוך חבל הטבור זאת בהסתמך על מחקרים שקובעים שהזמן הזה משפיע על כמות החמצן בדם הילוד ומסייעת לו (לידה, בריאות)

כך המוח הנשי מתאים עצמו לגידול ילדים
הריון ולידהכך המוח הנשי מתאים עצמו לגידול ילדים

חוקרים בספרד גילו שבמהלך ההיריון המוח הנשי משנה את צורתו ומתאים את עצמו לגידול ילדים. ההשפעה נמשכת זמן רב ועדיין ניכרת שנתיים אחרי הלידה (חדשות בריאות)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים