חנה הורביץ  גרובייס  אולמרט  בישיץ
אילוסטרציה - הילדה לא חוסנה, נדבקה בחיידק והתחרשההילדה לא חוסנה, נדבקה בחיידק והתחרשה
ב' בתמוז תשעז | 26.06.17
בת ה-4 התחרשה ונפגעה מוטורית: "אם היו מסבירים לאותם הורים שחשוב להמשיך לחסן היינו במקום אחר. אני מקווה שאנשים ישמעו את הסיפור של הילדה הזו - וזה ישפיע" (בריאות)
פרופ' מיקי וינטראוב, מנהיג הרופאים המתפטרים - ארגון הרופאים: "להקים מחלקה בשערי צדק"ארגון הרופאים: "להקים מחלקה בשערי צדק"כיכר השבת1
מנהל ארגון הרופאים שיגר מכתב לשר הבריאות בו הוא מבהיר כי הפתרון היחידי למשבר בהדסה הוא פתיחת מחלקה בשערי צדק: "לפעמים אין ברירה וחייבים לפרק את החבילה" (בארץ)
המדינה מפסיקה את המחקר בזיהום בחיפההמדינה מפסיקה את המחקר בזיהום בחיפהדניאל הרץ
בהודעה משותפת למשרד הבריאות ולמשרד להגנת הסביבה נמסר כי הוחלט להפסיק בינתיים את המחקר שבדק את הקשר בין זיהום במפרץ חיפה לבין תחלואה בסרטן ואסטמה (בריאות)
הנשיא ריבלין עם הורי הילדים - "אין פתרון מלבד השבת הרופאים להדסה""אין פתרון מלבד השבת הרופאים להדסה"דניאל הרץ8
המדינה השיבה לעתירה שהוגשה לבג"צ על ידי הורי הילדים מהמחלקה ההמטו-אונקולוגית בהדסה והתייצבה לצדו של מפרופ' רוטשטיין ונגד פתיחת מחלקה בשערי צדק (בריאות)
הורים לילדים בהדסה פתחו בשביתת רעבהורים לילדים בהדסה פתחו בשביתת רעבכיכר השבת2
כמה מהורי הילדים שטופלו במחלקה ההמטו-אונקולוגית בהדסה ממנה התפטרו 6 הרופאים הודיעו כי יפתחו בשביתת רעב • נתניהו: "המשבר בהדסה נמשך זמן רב מדי" (חדשות)
משרד הבריאות: היזהרו - שרב כבד: "הימנעו מחשיפה לחום ולשמש"
חדשות בריאותשרב כבד: "הימנעו מחשיפה לחום ולשמש"

לכלל הציבור, ובפרט לקשישים ולחולים במחלות מסוימות, מפרסם משרד הבריאות מספר המלצות חיוניות לקראת גל חום קיצוני הצפוי לשרור בארץ בימים הקרובים. שננו והפנימו (ארץ)

"לא דיקטטור", פרופ' וינטראוב - שתי אחיות נוספות התפטרו מהמחלקה
חדשות בריאותשתי אחיות נוספות התפטרו מהמחלקה

לאור הטענות בדבר התנהלות המחלקה ההמטו-אונקולוגית בהדסה, שתי אחיות נוספות החליטו היום לעזוב את תפקידן. במקביל 37 אחיות התייצבו לצדו של פרופ' וינטראוב (בריאות)

סגולה ללידה קלה: הפרשת חלה. אילוסטרציה - עת רצון מיוחדת: להתכונן נכון ללידה
הריון ולידהעת רצון מיוחדת: להתכונן נכון ללידה

החיים כפי שאת מכירה אותם, עומדים להשתנות. אבל לשינוי המבורך הזה מצטרפים גם שיקולים ותופעות נוספות שלא תמיד חושבים עליהם מראש. כדי לעזור לך בתכנון נכון לקראת המעבר מזוג למשפחה או ממשפחה מצומצמת למורחבת, ליקטנו עצות מהורים מנוסים שיועילו לך לפני הלידה ובחודשי ההסתגלות (הריון ולידה, שיווקי)

אילוסטרציה - שערי צדק: שני תינוקות נפטרו בלידתם
הריון ולידהשערי צדק: שני תינוקות נפטרו בלידתם

בתוך שבוע נפטרו בלידתם שני תינוקות, כתוצאה מסיבוך נדיר הקורה אחת לחמישה עשר אלף לידות, אך רופאי ביה"ח שערי צדק, בטיפולם המהיר, למנוע נזק בלתי הפיך ליולדות (בריאות)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים