ווקאלי  לב לאחים  יום השואה  שואה
משגיח כשרות. אילוסטרציה - "לא בקיאים": המשגיחים מאיימים בשביתהגורם ברבנות תוקף: "המשגיחים לא בקיאים ברפורמה, וכבר יוצאים נגדה"
א' באייר תשעז | 27.04.17
וועד משגיחי הכשרות החוששים למקום עבודתם בעקבות הרפורמה הדרמטית שפורסמה הערב מאיים בשביתה, וברבנות הראשית תוקפים בחזרה ושוללים את החששות (אקטואליה)
השר אקוניס - אקוניס העליב את הגולשת - וישלם דמי פיצויאקוניס העליב את הגולשת - וישלם דמי פיצויאלי רוטמן
גולשת שזכתה לכינויים "חצופה", "כעורה" ובעלת "דעה חולנית" בתגובה בדף הפייסבוק של אקוניס, תזכה לפיצוי בסך 16,500 ש'. העו"ד: אם הוא לא ישלם - הוצאה לפועל (משפט)
טראמפ מתנער מהמחויבות ל-2 מדינות, בביקור נתניהו בארה"ב - בעת ביקור טראמפ: 25 אלף דירות יבנו בי-םבעת ביקור טראמפ: 25 אלף דירות יבנו בי-םאלי רוטמן
לימי הגעתו הצפויה של נשיא ארה"ב לביקור בישראל בעוד פחות מחודש, מתוכננת בנייה מאסיבית וחסרת תקדים בירושלים - גם בשכונות שמעבר לקו הירוק (אקטואליה, מדיני)
רגע היירוט נקלט במצלמה. צפו - צה"ל שיגר טיל פטריוט ויירט כלי טיס בצפוןצה"ל שיגר טיל פטריוט ויירט כלי טיס בצפוןאלי רוטמן3
טיל פטריוט שוגר הערב על ידי צה"ל לעבר כלי טיס שהתקרב לשטח ישראל, סמוך לצפת. מדובר במזל"ט שחדר משטח סוריה. מוקדם יותר איימו הסורים להגיב על תקיפת ישראל הלילה (ביטחון)
משגיח כשרות. אילוסטרציה - גובש מתווה חדש לפיקוח משגיחי הכשרותגובש מתווה חדש לפיקוח משגיחי הכשרותאלי רוטמן3
גובשה הרפורמה הדרמטית ביותר שנערכה אי פעם במערך הכשרות הממלכי: היא כוללת גם את ניתוק הזיקה הבעייתית בין המושגח למשגיח, שיועסק רק בידי המועצות הדתיות (ארץ)
בית המשפט שלח לדון בבית הדין החרדי
חוק ומשפט בית המשפט שלח לדון בבית הדין החרדי

חברת הבנייה טענה שיש לעכב את ההליכים בבית המשפט שכן הוסכם בין הצדדים שמחלוקות ביניהם תונחנה לפתחו של בית דין צדק חרדי פרטי במסגרת הליך בוררות (טור משפטי)

כתובה. אילוסטרציה - 'הייתי שתוי בחתונה; הם הוסיפו 0 בכתובה'
חוק ומשפט 'הייתי שתוי בחתונה; הם הוסיפו 0 בכתובה'

טיעון מקורי השמיעה באת כוחו של בעל הנדרש כעת לשלם את הסכום הגבוה הנקוב בכתובה לאשתו העומדת להתגרש ממנו. הדיין: "הכתובה היא הסכם מחייב" (חדשות חוק ומשפט)

אילוסטרציה - סיר רותח נשפך על ילד בן ארבע; נפצע בינוני
בארץסיר רותח נשפך על ילד בן ארבע; נפצע בינוני

בביתו בי-ם, ככל הנראה בעת בישולים, נפצע ילד בן 4 לאחר שתכולתו של סיר רותח נשפך על גופו. הוא פונה לבית החולים עם כוויות בדרגה בינונית בגפיו ובפלג גופו העליון (אקטואליה)

אוכלוסיית ישראל מונה 8.68 מיליון בני אדם
בארץאוכלוסיית ישראל מונה 8.68 מיליון בני אדם

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את הדו"ח השנתי ממנו עולה כי אוכלוסיית ישראל צמחה בכ-159 אלף איש בשנה האחרונה גידול של 1.9% במספר התושבים (בארץ)

אונסק"ו תקבע:  ירושלים לא שייכת לישראל
פוליטי מדיניאונסק"ו תקבע: ירושלים לא שייכת לישראל

ביום העצמאות הישראלי צפוי ארגון אונסקו לאשר הצעה של מדינות ערב לקבוע כי ירושלים כולה אינה בריבונות ישראל כלל. ישראל נאבקת להגדלת מספר המתנגדות (פוליטי מדיני)

סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי - ניסינו כל דרך דיפלומטית // ציפי חוטובלי
פוליטי מדיניניסינו כל דרך דיפלומטית // ציפי חוטובלי

ההחלטה לא לקיים את הפגישה עם שר החוץ הגרמני היתה צודקת, חכמה, ונכונה מוסרית. אין ספק שהמסר הועבר • סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי בטור ל'כיכר השבת' (אקטואליה)

סכין, אילוסטרציה - חמוש בסכינים נעצר ליד ביתה של תרזה מיי
בעולםחמוש בסכינים נעצר ליד ביתה של תרזה מיי

המשטרה הבריטית עצרה אדם חשוד, חמוש בסכינים, ליד ביתה של ראש ממשלת בריטניה תרזה מיי. באירוע לא היו נפגעים והאיש מתוחקר כעת על ידי כוחות הביטחון (בעולם)

התרגיל המרהיב - תרגיל האש הגדול ביותר בצפון קוריאה. צפו
בעולםתרגיל האש הגדול ביותר בצפון קוריאה. צפו

כיפופי הידיים בין קים ג'ונג און לדונלד טראמפ ודרום קוריאה, מתנהלים בזירת אש מרהיבה. האמריקני מתכנן ניסוי בטיל בליסטי, והצפון קוריאני כבר הספיק מופע משלו. צפו (עולם)

חסן נסראללה - בחסות החשיכה: רכבת נשק אווירית מאיראן
העולם הערביבחסות החשיכה: רכבת נשק אווירית מאיראן

את הנשק שובר השוויון מעבירה טהרן באמצעות מטוסי מטען ומטוסי נוסעים של חברות פרטיות, בימים האחרונים הופעלה רכבת אווירית שהעבירה נשק רב לחיזבאללה (העולם הערבי)

תיעוד של הפיצוצים בדמשק - היעד: רכבת נשק מאיראן לידי חיזבאללה
העולם הערביהיעד: רכבת נשק מאיראן לידי חיזבאללה

על פי דיווחים זרים של גורמי מודיעין התקיפה לפנות בוקר בשדה התעופה של דמשק כוונה נגד משלוח נשק גדול במיוחד שהגיע ברכבת אווירית מאיראן עבור חיזבאללה (העולם הערבי)

הבריחה וההשתלטות - צפו: הפורעים ברחו היישר לידי המסתערבים
משטרה צפו: הפורעים ברחו היישר לידי המסתערבים

תיאום בין הלוחמים הגלויים לבין יחידת המסתערבים של מג"ב הפועלת בירושלים הביא למעצרם של שני חשודים במהלך הפרות סדר בשכונת עיסאוויה שבצפון ירושלים. צפו (משטרה)

חלק מהשוטרים החרדים - עשרות חרדים סיימו את הכשרתם כשוטרים
משטרה עשרות חרדים סיימו את הכשרתם כשוטרים

ל-175 השוטרים החרדים שכבר משרתים בשנים האחרונות במשטרת ישראל, התווספו היום 27 חרדים חדשים: "יתנו שירות מותאם יותר לאוכלוסייה החרדית" (חדשות, משטרה)

צה"ל תקף עמדת חמאס בתגובה לירי מעזה
צבא וביטחוןצה"ל תקף עמדת חמאס בתגובה לירי מעזה

טנק של צה"ל ירה והשמיד עמדה של ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה בתגובה לירי שבוצע מוקדם יותר לעבר כוח צה"ל שביצע פעילות ביטחון שוטף ליד גדר המערכת (צבא וביטחון)

נתפס ונסגר מפעל לייצור נשק ותחמושת
צבא וביטחוןנתפס ונסגר מפעל לייצור נשק ותחמושת

כוחות הביטחון פעלו הלילה בכפר אבו דיס שם תפסו וסגרו בית מלאכה שייצר נשק חם וקר ותחמושת רבה. הציוד במקום הוחרם. כמו כן נעצרו הלילה 14 מבוקשי טרור (צבא וביטחון)

חדשות

כיכר השבת - אתר חדשות חרדים הגדול בעולם. חדשות ועדכונים הכי חמים 24 שעות. דיווחים וחדשות מהארץ ומהעולם על פוליטיקה, משפט, משטרה, צבא וכלכלה.

עדכונים
כיכר facebook
דוד בן נעים. - 'לא נשכח לא נסלח', באמת?
דוד בן נעים
'לא נשכח לא נסלח', באמת?
כ"ט בניסן תשעז4
כותב השורות משה פריגן באושוויץ - המשותף בין הלברטל וחמאס // משה פריגן
משה פריגן
המשותף בין הלברטל וחמאס // משה פריגן
כ"ז בניסן תשעז29
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
"מצעד החיים" - מסע שגורם לשנאת יהודים
כ"ז בניסן תשעז63