פורים  קורין גדעון  מונטג  מלך..
הגיליוטינה, בהפגנה בתל אביב - הפרקליטות: 'גיליוטינה לא מובילה לאלימות'הפרקליטות: "גיליוטינה לא מובילה לאלימות"
ז' באדר תשעח | 22.02.18
בעל מיצג הגיליוטינה בהפגנת השמאל נגד ראש הממשלה נתניהו, שעורר סערה ציבורית עזה בשל הגדרתו כהסתה בוטה, לא ייחקר. כך החליטה היום פרקליטות המדינה (בארץ)
נתניהו, השבוע - העם לא מטומטם // דוד רוזנטלהעם לא מטומטם // דוד רוזנטלדוד רוזנטל1
פרשני השמאל עטים על כל שביב מידע נגד נתניהו בכותרות ענק, למרות שאין מאחורי השבבים מידע דרמטי. לאור ניסיון העבר, מירב הסיכויים שהתחזית שלי נכונה יותר: לא יהיה כלום (דעות)
צלבי הקרס בקבר - באו להתפלל - וגילו צלבי קרס וכתובות נאצהבאו להתפלל - וגילו צלבי קרס וכתובות נאצהאלי רוטמן
כאלף איש הגיעו אמש לקבר יהושע בן נון בכפר הערבי כיף אל חארס, לרגל יום פטירתו של רבו - משה רבנו. במקום ציפתה להם הפתעה לא נעימה: כתובות נאצה וצלבי קרס (אקטואליה)
ניר חפץ בבית המשפט, היום - ניר חפץ: 'מחבלים זיהו אותי וצעקו 'נתניהו''ניר חפץ: 'מחבלים זיהו אותי וצעקו 'נתניהו''אלי רוטמן5
במהלך הארכת מעצרם של יועץ ראש הממשלה חפץ ובעלי בזק אלוביץ', בפרשות המטלטלות את המדינה בשל מעורבותו של נתניהו, תוארו חוויותיהם הקשות מאחורי הסורגים (חדשות)
צפו: אלפי נפצים וזיקוקים נתפסו  ברחובותצפו: אלפי נפצים וזיקוקים נתפסו ברחובותכיכר השבת1
במהלך חיפוש שערכו בלשי המשטרה במחסן ברחובות נתפסו אלפי נפצים, זיקוקים ופריטים פירוטכניים מסוכנים. תושב גבעת זאב בן 32 החשוד במכירתם, נעצר לחקירה • צפו (ארץ)
חפץ בבית המשפט - ניר חפץ שותק בחקירה ויישאר במעצר
בארץניר חפץ שותק בחקירה ויישאר במעצר

יועץ התקשורת לשעבר של משפחת נתניהו הובא לביהמ"ש לדיון בהארכת מעצרו בשל החשדות נגדו. נציגת רשות ני"ע אמרה בדיון: "חפץ לא משתף פעולה ושותק בחקירה" (בארץ)

ארבעה עצורים נוספים בפרשת 'שיכון ובינוי'
בארץארבעה עצורים נוספים בפרשת 'שיכון ובינוי'

המשטרה עצרה ארבעה חשודים נוספים בפרשת חברת הבנייה 'שיכון ובינוי', בחשד למתן שוחד לעובדי ציבור באפריקה כדי לקדם מיזמי בנייה במאות מיליוני דולרים (בארץ)

בחקירה. השר אריה דרעי - בפעם השמינית: אריה דרעי נחקר בלהב 433
פוליטי מדיניבפעם השמינית: אריה דרעי נחקר בלהב 433

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי הגיע היום לחקירתו השמינית במשרדי להב 433, במסגרת הפרשה הנחקרת נגדו ובעיקרה עבירות כלכליות. הערכה: חשדות המשטרה מבוססות (פוליטי)

הבזאר בטהרן - משרד החוץ לדיפלומטים: בואו ללמוד פרסית
פוליטי מדינימשרד החוץ לדיפלומטים: בואו ללמוד פרסית

39 שנים אחרי הנתק עם איראן, פותח משרד החוץ בקורס שיסייע להעמקת הידע על התרבות, החברה והפוליטיקה באיראן: "פרסית - מהשפות הרלוונטיות ביותר לישראל" (מדיני)

בתי דין ובירור יהדות  • ח"כ רחל עזריה בראיון
כיכר בכנסתבתי דין ובירור יהדות • ח"כ רחל עזריה בראיון

"החברה החרדית היא כבר לא קבוצה קטנה, אתם קבוצה מאוד גדולה", אומר ח"כ רחל עזריה ל"כיכר בכנסת", ומנסה להסביר את התנגדותה לחוק בתי הדין הרבניים • צפו (חדשות)

אייכלר על חקירות נתניהו: "זה מצב של הפיכה משטרתית"
כיכר בכנסתאייכלר על חקירות נתניהו: "זה מצב של הפיכה משטרתית"

סגן יו"ר הכנסת ח"כ ישראל אייכלר עולה להתקפה חריפה ויוצאת דופן בעקבות חקירות רוה"מ נתניהו וטוען בראיון ל"כיכר בכנסת" מדובר ב"ניסיון הפיכה" ורומז כי האזרחים צריכים להתקומם (אקטואליה)

חומצה הותזה בעגלת בתו של רב בעיר ברון
בעולםחומצה הותזה בעגלת בתו של רב בעיר ברון

התינוקת בת השנה וחודשיים נלקחה לבית החולים לאחר שהייתה בעגלה ונגרם לה גירוי חמור בעורה. המשטרה חוקרת את העגלה ואת החשש כי הרקע למקרה אנטישמי (בעולם)

3.5 מיליון דולר פיצוי למשפחת גבר שנורה ע"י שוטרים
בעולם3.5 מיליון דולר פיצוי למשפחת גבר שנורה ע"י שוטרים

עיריית וושינגטון שילמה פיצויי של 3.5 מיליון דולר למשפחתו של גבר שנורה למוות על ידי שוטרים זאת למרות שעל פי הוועדה שחקרה את האירוע הוא נורה לשווא (חדשות בעולם)

אסד עם חייליו, ארכיון - הטבח בסוריה נמשך: 250 הרוגים - ביומיים
העולם הערביהטבח בסוריה נמשך: 250 הרוגים - ביומיים

בשאר אסד עורך הפצצות עזות בעיר ע'וטא בפאתי דמשק, ממעוזי המורדים האחרונים. בקרבות נהרגו ביומיים האחרונים כ-250 בני אדם ונפצעו למעלה מ-600 (העולם הערבי)

123 בני אדם נהרגו בהפגזות הצבא הסורי
העולם הערבי123 בני אדם נהרגו בהפגזות הצבא הסורי

נשיא סוריה בשאר אסד ממשיך בטבח האזרחים במדינתו ורק אתמול הביא למותם של 123 אזרחים ולפציעתם של 610 בני אדם בהפצצות הצבא הסורי בעיר ע'וטא (העולם הערבי)

בית סוהר. אילוסטרציה - כך סוכל ניסיון להחדרת סמים לבית סוהר
משטרה כך סוכל ניסיון להחדרת סמים לבית סוהר

המשטרה, בחקירה משותפת עם שירות בתי הסוהר, עצרה חשוד בגין ניסיון החדרת סמים, באמצעות סוהר, לבית סוהר באזור השרון • גבר בן 39 מהרצליה נעצר (חדשות, משטרה)

הדיווח מחו"ל - הסתיים במעצר בישראל
משטרה הדיווח מחו"ל - הסתיים במעצר בישראל

במוקד המשטרה התקבל דיווח 'חריג' מתושב שכונת פסגת זאב השוהה בחו"ל, לפיו הוא מזהה במצלמות האבטחה שבביתו אדם זר. לאחר זמן קצר החשוד נעצר על חם (חדשות)

התיעוד שהפיצו הפלסטינים - תושב יריחו נהרג בפעילות צה"ל ביריחו. צפו
צבא וביטחוןתושב יריחו נהרג בפעילות צה"ל ביריחו. צפו

הפלסטינים טוענים כי תושב יריחו נהרג לפנות בוקר לאחר שהותקף באלימות בידי חיילי צה"ל • בצה"ל טוענים כי מדובר במחבל שרץ חמוש במוט ברזל וניסה לתקוף את הכוח (צבא)

צה''ל השלים שורת תרגילים בזירה הצפונית
צבא וביטחוןצה''ל השלים שורת תרגילים בזירה הצפונית

השבוע התקיימו שורת תרגילים חטיבתיים בפיקוד הצפון כחלק משיפור המוכנות בזירה הצפונית. "הכוחות זכרו כי אימון זה יכול שיהיה האחרון לפני מצב המבחן האמיתי - שדה הקרב" (צבא)

הוועדה התכנסה לבחירת שני שופטים לעליון
חוק ומשפט הוועדה התכנסה לבחירת שני שופטים לעליון

הוועדה לבחירת שופטים התכנסה לבחור שני שופטים חדשים לביהמ"ש העליון, ו-26 שופטים לבית המשפט המחוזי והשלום, לבית הדין לעבודה ונשיאה לבית הדין הארצי לעבודה (חדשות)

מנשה ארביב - ראש להב 433 לשעבר הורשע בהסדר טיעון
חוק ומשפט ראש להב 433 לשעבר הורשע בהסדר טיעון

הניצב לשעבר, מנשה ארביב, הורשע בבית המשפט לאחר שחתם על הסדר טיעון שהוריד ממנו את ההאשמות על מרמה והפרת אמונים והותיר לו רק אי מילוי הוראה חוקית (משפט)

חדשות

כיכר השבת - אתר חדשות חרדים הגדול בעולם. חדשות ועדכונים הכי חמים 24 שעות. דיווחים וחדשות מהארץ ומהעולם על פוליטיקה, משפט, משטרה, צבא וכלכלה.

כיכר facebook
דוד רוזנטל
דוד רוזנטל
העם לא מטומטם // דוד רוזנטל
ז' באדר תשעח1
הרב דב פוברסקי
הרב דב פוברסקי
פעילות מבצעית? - יאללה חילול שבת // טור
כ"ח בשבט תשעח19