הרב רוב  מאיר גרין  יסודות  מעלות
צפו: ההספד של אורי מקלב לאורי אורבך ז"לאורי מקלב סופד לאורי אורבך: "איש שמתבונן"
ל' בשבט תשעו | 09.02.16
"אני דווקא חושב שהדברים שלו לא היו ביקורת ולא הצלפה, אלא היו דברי מוסר, ויש הבדל גדול בין מוסר לבין ביקורת". צפו בהספד של ח"כ אורי מקלב לשר לשעבר אורי אורבך ז"ל (חדשות, פוליטי)
הוא גאון: כשח"כ אורן חזן הרים את המשטרההוא גאון: כשח"כ אורן חזן הרים את המשטרהישי כהן
ח"כ אורן חזן ניצל נאום בן דקה במליאת הכנסת לדקת דומיה לזכר קורבנות גל הטרור האחרון. למפכ"ל וצמרת המשטרה שנכחו בדיון לא הייתה ברירה והם נאלצו להצטרף לחזן לדקת דומיה. צפו (וידאו)
גוש עציון: פצוע קל בפיגוע דקירה, המחבל ברחגוש עציון: פצוע קל בפיגוע דקירה, המחבל ברחקובי רוזן
ישראלי נפצע בשעות אחר הצהריים באורח קל עד בינוני בפיגוע דקירה בכניסה ליישוב נווה דניאל שבגוש עציון. צוותים של מד"א העניקו לפצוע טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לביה"ח (חדשות, ארץ)
הרב נריה בכנס - חשבון נפש ד"ל: מיליון נפש, רק 3,000 אברכיםחשבון נפש ד"ל: מיליון נפש, רק 3,000 אברכיםכיכר השבת9
הרב יצחק נריה, ראש ישיבת תורה בציון, נשא נאום נוקב בכנס בשבע, על מצבו של עולם התורה הדתי לאומי ותקף בחריפות את השר בנט. "אנחנו מיליון נפש אבל יש רק 3,000 אברכים" (בארץ)
המכתב הכואב שהשאיר הילד שנפטר מסרטןהמכתב הכואב שהשאיר הילד שנפטר מסרטןכיכר השבת12
נחמן מנחם ביטן, ילד בן 14, נפטר אמש לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן. ב"צוואה" מרגשת וקורעת לב כתב להוריו: "קשה לי יותר לסבול אני מבקש סליחה". ומה ביקש לכתוב על המצבה?(ארץ)
עוד בחדשות
סכינים בתוך תיק בית ספר - הוארך מעצרן של המחבלות בנות ה-13 מרמלה
חוק ומשפט הוארך מעצרן של המחבלות בנות ה-13 מרמלה

בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום בארבעה ימים את מעצרן של שתי המחבלות בנות ה-13, שביצעו ביום חמישי את פיגוע הדקירה בתחנה המרכזית ברמלה ופצעו מאבטח (חדשות, בארץ)

יהודה וינשטיין היועץ המשפטי לממשלה היוצא ו אביחי מנדלבליט היועץ המשפטי לממשלה ה נכנס - מנדלבליט יכריע אם דומרני יתלונן לגרסטל
חוק ומשפט מנדלבליט יכריע אם דומרני יתלונן לגרסטל

שלום דומרני, מוטי חסין וזאב רוזנשטיין, מהדמויות הבולטות בפשע המאורגן הם חלק ממגישי התלונות לנציבות הביקורת על הפרקליטות. היועמ"ש הטרי מבקש ללמוד את הנושא (חדשות)

הסכין על רקע הזירה בשער שכם - שני ניסיונות לפיגועי דקירה - סוכלו הבוקר
בארץשני ניסיונות לפיגועי דקירה - סוכלו הבוקר

מחבלת הגיעה לשער היישוב כרמי צור וניסתה לבצע פיגוע דקירה, המאבטח השתלט עליה ועצר אותה. בשער שכם ניסתה מחבלת לדקור לוחמי מג"ב במהלך בדיקתה, בחסדי שמים היא נעצרה (ארץ)

אילוסטרציה - ילד יהודי נפצע בגבו ברמלה: "ערבי דקר אותי"
בארץילד יהודי נפצע בגבו ברמלה: "ערבי דקר אותי"

ילד יהודי בן 11 נדקר הערב ברמלה ונפצע באורח בינוני. לפי עדות הילד, אדם ערבי שאל אותו שאלה ולאחר שהשיב בשלילה הוא דקר אותו בגבו באמצעות חפץ חד. המשטרה עצרה חשוד בן 17 (בארץ)

צפו: "הגיעה תלמידת בית ספר, שלפה סכין"
בעולםצפו: "הגיעה תלמידת בית ספר, שלפה סכין"

לוחמי מג"ב שיחזרו את ניסיון פיגוע הדקירה הבוקר בשער שכם, וסיפרו כי תלמידת בית ספר תצפתה לעבר הכוחות, "אמרתי לה תביאי את התיק, היא שלפה סכין וניסתה לדקור". צפו (חדשות)

תוצאות העימות בקייב - אוקראינה: מאות יהודים יצטרפו לכפר הפליטים
בעולםאוקראינה: מאות יהודים יצטרפו לכפר הפליטים

מאז תחילת העימות בין רוסיה לאוקראינה, כמיליון אזרחים, מתוכם אלפי יהודים, נאלצו לברוח מאזורי הקרבות, ונותרו בחוסר כל. הקהילה היהודית בקייב התגייסה להקמת כפר לפליטים הכולל בתי מגורים חדשים, בית כנסת, מוסדות חינוך ומרכז קהילתי (בעולם)

שר הביטחון משה יעלון - 'ננקוט יד קשה, מצפה ממנהיגי החרדים לגנות'
פוליטי מדיני'ננקוט יד קשה, מצפה ממנהיגי החרדים לגנות'

שר הביטחון משה יעלון, גינה את ההתפרעות האלימה של קיצונים חרדים באשדוד ותקיפת לוכדי העריקים ואמר: "אסור לנו להיות סובלניים למיעוט קיצוני ופורע חוק" וקרא לחרדים לגנות גם (פוליטי)

שר הדתות דוד אזולאי - עובדי משרד הדתות: שביתה כללית ממחר
פוליטי מדיניעובדי משרד הדתות: שביתה כללית ממחר

עובדי המשרד לשירותי דת, החליטו כי החל ממחר הם יחלו בשביתה כללית, וזאת כחלק ממאבקם נגד הקיצוץ שמתכנן האוצר. המשמעות: כל האגפים, כולל רישום נישואין וקבורה - יושבתו (חדשות, פוליטי)

מורה ערבי תכנן להבריח פעילי ג'יהאד לישראל
משטרהמורה ערבי תכנן להבריח פעילי ג'יהאד לישראל

כתב אישום יוגש היום נגד מורה ערבי, סטודנט מתל שבע, החשוד כי יצר קשרים עם פעילי ג'יהאד והסכים לסייע להם להסתנן לישראל ולבצע פיגועים וכן רצה להצטרף בעצמו לארגון ג'יהאד סלפי (בארץ)

הנשקים והמסתור - צפו: הכלב מוביל את הכוחות אל מסתור הנשק
משטרהצפו: הכלב מוביל את הכוחות אל מסתור הנשק

כוחות מיוחדים של המשטרה בשיתוף משרד הביטחון, הצליחו בחסדי שמים לסכל הברחת נשקים מהגדה לישראל. התפיסה התאפשרה בעזרת כלב מיוחד שהוביל את הכוחות אל המסתור במשאית (ארץ)

"הבסת הטרור אפשרית, חומת מגן לא רלוונטי"
צבא וביטחון"הבסת הטרור אפשרית, חומת מגן לא רלוונטי"

הרמטכ"ל אייזנקוט בנאום מיוחד, תקף את הקוראים לצאת למבצע חומת מגן, הצהיר כי מחפשים כל פיתרון נגד המנהרות של חמאס, הכריז על דאעש כאיום מס' 1 ויצא נגד שוברים שתיקה (צבא)

צפו: כלי השיט הבלתי מאויש נגד צוללות
צבא וביטחוןצפו: כלי השיט הבלתי מאויש נגד צוללות

אלביט מערכות חשפה היום את כלי השיט החדש שלה - הסיגאל. כלי שיט בלתי מאויש רב משימתי, היכול לפעול נגד צוללות, מוקשים ימיים ואבטחה. הכלי כולל מערכות חדשניות. צפו בכלי החדש (חדשות)

חדשות

כיכר השבת - אתר חדשות חרדים הגדול בעולם. חדשות ועדכונים הכי חמים 24 שעות. דיווחים ישירים מהארץ ומהעולם על פוליטיקה, משפט, משטרה, צבא וכלכלה.

כיכר facebook
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
השמאל הוא האויב הגדול של עצמו
כ"ח בשבט תשעו8
כותב השורות, ד"ר אלון גושן גוטשטיין - מהפך: רבנים בטליתות לצד האפיפיור / טור
ד"ר אלון גושן גוטשטיין
מהפך: רבנים בטליתות לצד האפיפיור / טור
י"ד בשבט תשעו13
אלי שפירא
אלי שפירא
להתנתק מהפלסטינים / דעה
י"א בשבט תשעו50