חני הורביץ  חנה הורביץ  חני הורוביץ  עברי אנוכי
רגע התאונה - כך המשאית דרסה למוות את מנקה הרחובות • צפוכך המשאית דרסה למוות את מנקה הרחובות • צפו
ב' בתמוז תשעז | 26.06.17
הותר לפרסום תיעוד התאונה בה נהרג מנקה הרחובות לאחר שמשאית עלתה על המדרכה. הנהג הורשע בגרימת מוות ברשלנות לאחר שפרק סחורה ולא נהג בזהירות • צפו (בארץ)
בניית מרפסת. ארכיון - שינוי מבורך: רישיון למרפסת ינתן תוך 45 יוםשינוי מבורך: רישיון למרפסת ינתן תוך 45 יוםכיכר השבת
בסדרת תקנות חדשה נקבעו הקלות בתחום הבניה, כמו זמן קצוב לאישור עבודות הרחבה. גם הוועדות המקומיות יחויבו לאשר הבקשות בתוך זמן זה. כל הפרטים שכדאי לדעת (בארץ)
הטביעה הדרמטית - הספינה טבעה עם 1500 הנוסעים שעליה. צפוהספינה טבעה עם 1500 הנוסעים שעליה. צפוכיכר השבת
לפחות 9 נוסעים טבעו למוות, ועוד עשרות מוגדרים כנעדרים, לאחר שספינה טבעה בקולומביה. הגורם: רשלנות של מפעילי הספינה - שטבעה לפני 3 חודשים אך שבה לעבודה (בעולם)
נשות הכותל הרפורמיות בכותל המערבי - כעס רפורמי: בוטלה ארוחת ערב עם נתניהוכעס רפורמי: בוטלה ארוחת ערב עם נתניהואלי רוטמן3
טביעת אצבעותיהם של אילי הון וחלק מהעסקונה הבכירה בארה"ב, הקרובים לרפורמים והקונסרבטיבים ומחוברים הדוקות לסוכנות - ניכרת בהחלטה המחאתית מהלילה (פוליטי)
אלעזר שטרן - אלעזר שטרן ליועמ"ש: לחקור את ביטול מתווה הכותלאלעזר שטרן ליועמ"ש: לחקור את ביטול מתווה הכותלישי כהן
ביטול מתווה הכותל אתמול בממשלה ממשיך לחולל סערה פוליטית, וכעת חבר הכנסת הדתי מיש עתיד פונה למנדלבליט חובש הכיפה כדי שימנע את יישום ההחלטה (פוליטי, בארץ)
אילוסטרציה - העיר לנהג על נהיגה פרועה בכביש ונדקר
חוק ומשפט העיר לנהג על נהיגה פרועה בכביש ונדקר

צעיר תושב ירושלים נהג בפראות על קטנוע במעיין עין לבן ליד גן החיות התנכ"י בירושלים. אדם שהיה במקום העיר לצעיר כי הוא מסכן את הסובבים, בתגובה, דקר אותו הנהג (אקטואליה)

אלקנה בישיץ ז"ל, במשרדו - הנהג החשוד בהריגת עו"ד בישיץ - שוחרר
חוק ומשפט הנהג החשוד בהריגת עו"ד בישיץ - שוחרר

הנהג הערבי של משאית הסמיטריילר שפגעה אתמול למוות בעו"ד אלקנה בישיץ שנעצר תחילה בחשד כי נהג ברשלנות, שוחרר למעצר בית תחת תנאים מגבילים ובערבות (משפט)

היום יהיה חם מהרגיל עד שרבי • התחזית
בארץהיום יהיה חם מהרגיל עד שרבי • התחזית

מזג האוויר היום (שני) יהיה שרבי וייעשה חם מהרגיל בהרים ובפנים הארץ, הטמפרטורות יעלו ותורגש הכבדה בעומס החום • בפנים: כל ההמלצות של משרד הבריאות לגל החום (חדשות)

יפה גליק - יהודה גליק מבקש: התפללו לרפואת רעייתי
בארץיהודה גליק מבקש: התפללו לרפואת רעייתי

ח"כ יהודה גליק (הליכוד) פנה בקריאה נרגשת לציבור להתפלל עבור רעייתו יפה בת לאה שעברה ביום שישי האחרון אירוע מוחי ומאושפזת במצב קשה בבית החולים 'שערי צדק' (בארץ)

בנט ואריאל. ארכיון - "בנט רוצה פחות כיפות וזקנים בבית היהודי"
פוליטי מדיני"בנט רוצה פחות כיפות וזקנים בבית היהודי"

השר אורי אריאל שיגר מכתב חריף ליו"ר מפלגתו, ובו ביקורת על "הפיכת המפלגה לאחות תאומה של הליכוד". לדבריו, בנט "רוצה פחות כיפות, זקנים ושביסים" (פוליטי)

יאיר לפיד - לפיד: לא נצטרף לגוש השמאל, אנחנו מרכז
פוליטי מדינילפיד: לא נצטרף לגוש השמאל, אנחנו מרכז

יו"ר "יש עתיד" הודיע כי לא יהיה חלק מגוש שמאל להפלת שלטון נתניהו."אנחנו לא בשמאל, אנחנו מפלגת מרכז" אמר, אבל הבהיר: "אני לא אפריע להם לעשות גוש" (חדשות,פוליטי)

ארכיון - צה"ל השמיד מהאוויר תותחים של צבא אסד
בעולםצה"ל השמיד מהאוויר תותחים של צבא אסד

בפעם השניה בתוך 24 שעות, תקף צה"ל שוב יעדים של צבא אסד בסוריה, זאת בתגובה לזליגת הירי לעבר ישראל, הפעם הותקפו 2 תותחים ומשאית תחמושת של הצבא הסורי (ביטחון)

הרב מילקי, בבית הכנסת - השופט הנוצרי מנע פיטורים של רב אוסטרלי
בעולםהשופט הנוצרי מנע פיטורים של רב אוסטרלי

זה החל בנימוקים על קשיים כלכליים, והמשיך בטענה כי המתפללים לא מרוצים - בכל דרך ניסו לפטר את הרב מילצקי מכהונתו, אולם דווקא השופט הנוצרי הציל את משרתו (בעולם)

סוריה מאיימת: "לתקיפה - השלכות חמורות"
העולם הערביסוריה מאיימת: "לתקיפה - השלכות חמורות"

סוריה מגיבה רשמית למתקפות האוויריות של ישראל: "האויב הישראלי תקף מוצב צבאי בניסיון לתמוך בארגוני הטרור ולהרים את המורל הירוד". הזהירה מ"השלכות מסוכנות" (צבא)

בשאר אל אסד - עסקים כרגיל: אסד הגיע לתיפלת ה"עיד אל פיטר"
העולם הערביעסקים כרגיל: אסד הגיע לתיפלת ה"עיד אל פיטר"

כמידי סיום חודש הרמאדן, יצאה לפועל ההזדמנות השנתית של הנשיא הסורי בשאר אסד לשדר עסקים כרגיל: ביקור במסגד בעיר חמה לרגל ה'עיד אל פיטר' (העולם הערבי)

אילוסטרציה. מתוך סרטון הסתה פלסטיני - אישום נגד ערבים שתקפו מתפלל עם טלית
משטרה אישום נגד ערבים שתקפו מתפלל עם טלית

כבר בשלב ראשון, לאחר שנעצרו האחים הערבים ובן דודם, הוברר כי הם תקפו בשבת שעברה את המתפלל היהודי רק בשל היותו עטור טלית - על רקע לאומני. מעצרם הוארך (ארץ)

זוג נתפסו "על חם" כשגנבו בגדים בקניון
משטרה זוג נתפסו "על חם" כשגנבו בגדים בקניון

נתפסו "על חם" בעת שגנבו בגדים מחנויות בקניון מעלה אדומים. השוטרים שהוזעקו למקום מצאו אותם מעמיסים לרכבם בגדים באלפי שקלים. חקירתם נמשכת (משטרה)

הקרבות בסוריה - שוב: 2 פצ"מרים מסוריה התפוצצו בישראל
צבא וביטחוןשוב: 2 פצ"מרים מסוריה התפוצצו בישראל

"זליגת הירי" בשטחי ישראל מהמלחמה בסוריה - נמשכת גם הבוקר, זה היום השלישי ברציפות. שני פצמ"רים באחד המטעים באזור עמק קונטרה, לא היו נפגעים (חדשות, ביטחון)

תרגיל צבאי, אילוסטרציה - חייל נרדם בשטח אש: 'נפלו לידו פגזי טנקים'
צבא וביטחוןחייל נרדם בשטח אש: 'נפלו לידו פגזי טנקים'

מחדל אבטחתי: חייל נרדם בשטח אש, והכוח המשיך בתרגולת מבלי לוודא שאף חייל לא נותר בשטח. החייל התעורר מקול הפיצוצים. "הוא ירה באוויר והתקשר למשטרה" (צבא וביטחון)

חדשות

כיכר השבת - אתר חדשות חרדים הגדול בעולם. חדשות ועדכונים הכי חמים 24 שעות. דיווחים וחדשות מהארץ ומהעולם על פוליטיקה, משפט, משטרה, צבא וכלכלה.

כיכר facebook