פורים  מערבא  נתניהו  לקפל מצעים
מסעדת השף המבוקשת תחל לשמור שבתמסעדת השף המבוקשת תחל לשמור שבת
ח' באדר תשעח | 23.02.18
מסעדת זכאים נחשבת למסעדה טבעונית מבוקשת במיוחד בת"א, אך בעליה החליטו למרות הביקוש לסגור בשבתות. "אני לא סוגרת, אני פותחת, השבת פותחת את השפע" (ציצית)
ה"שבאבניקים" התפללו בכותל עם רב הסלבסה"שבאבניקים" התפללו בכותל עם רב הסלבסיאיר טוקר16
שחקני סדרת הטלוויזיה 'שבאבניקים', אורי לייזרוביץ' (גדליה) ודניאל גד (אבינועם) הגיעו יחד עם רב הסלבס מרדכי חסידים לתפילה ברחבת הכותל המערבי • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
ערכו תחקיר על החברה שמממנת אותם - ופוטרוערכו תחקיר על החברה שמממנת אותם - ופוטרוכיכר השבת
המגזין האמריקני הפופולרי 'ניוזוויק' פיטר שורה של כתבים ועורכים, בהם גם העורך הראשי, זאת בשל תחקיר שערכו על החברה שמחזיקה במגזין. אבל זה לא עזר והתחקיר פורסם (עיתונות)
בווידאו: נאומו של ארי גלהר באירוע - בכירים במשק ואנשי תקשורת: ריפבליק יועצים חגגה שנהבכירים במשק ואנשי תקשורת: ריפבליק יועצים חגגה שנהכיכר השבת2
בנוכחות רבה הראשי של תל אביב יפו, בכירים במשק הישראלי ואנשי תקשורת, חגגה השבוע חברת "ריפבליק יועצים" שנה לפתיחתה. צפו בווידאו ותמונות (ברנז'ה, אנשים)
ההורים החרדים בירכו את כלתם בטלוויזיה • צפוההורים החרדים בירכו את כלתם בטלוויזיה • צפוכיכר השבת34
מגישת הטלוויזיה קורין גדעון התארסה עם חילי סורוצקין, בן למשפחה חרדית. בתוכנית 'אנשים' הפתיעו אותה בברכה מצולמת מ... ההורים החרדים של ארוסה • צפו (ברנז'ה)
הסרטון של עומר אדם שעורר סערה ברשת • צפו
ציציתהסרטון של עומר אדם שעורר סערה ברשת • צפו

הזמר הישראלי עומר אדם שהה בשבת אצל איש העסקים דוד הלפרין בבני ברק. סרטון שתיעד את אדם עושה את דרכו ברגל בכניסת השבת, עורר סערה - ולא מהסיבות הנכונות (ברנז'ה)

ישראל אטיאס. מימין: בסדרה 'שבאבניקים' - השחקן ישראל אטיאס נחשף: שבת וגמרא
ציציתהשחקן ישראל אטיאס נחשף: שבת וגמרא

הוא שחקן ישראלי מצליח, אבל קודם יהודי. נקרא על שמו של הבאבא סאלי, מניח תפילין מידי בוקר, לומד גמרא בכל שבוע ושומר שבת כהלכתה • השחקן ישראל אטיאס נחשף (ברנז'ה)

הרב גליס ורינה מצליח. ארכיון - "תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
מדיה"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס

"תסתמו לרבנים האלה את הפה כבר, די!", אלו הם דבריה של העיתונאית רינה מצליח. היא אף פעם לא אמרה "תסתמו לשופטים", או "לפרקליטות". אז מי את רינה מצליח? (דעות)

ידידיה מאיר - "שמח שהמאזינים לא רוצים רק פוליטיקה ונייעס"
מדיה"שמח שהמאזינים לא רוצים רק פוליטיקה ונייעס"

העיתונאי ידידיה מאיר התייחס היום לתוצאות סקר TGI שפורסם והעניק לתכניתו אחוזי האזנה גבוהים: "מרגש שאנשים מתעניינים גם בתורה, חסידות ומוזיקה יהודית ישנה" (ברנז'ה)

אושר החוק שמסדיר את פעילות ערוץ 20
עיתונותאושר החוק שמסדיר את פעילות ערוץ 20

בערוץ 20 יכולים סוף סוף לחגוג. לאחר שנים שפעילות הערוץ הוצרה על ידי הרשות השנייה הועבר החוק שמסדיר את פעילות הערוץ והוא יוכל לערוך גם משדרי חדשות (עיתונות)

אילוסטרציה - העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
עיתונותהעיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס

"ערוצי הטלוויזיה הביאו לאולפן כל פרשן וחכמולוג שיכול להסביר לנו בק"ן טעמים למה נתניהו צריך ללכת הביתה. אף אחד מהם לא הביא לאולפן מומחה מהצד השני" (טור דעה)

תחרות מתכונים לחמין. חמינתח. אילוסטרציה - "חמינתח" לא עוד תחרות מתכונים משעממת
פרסום ושיווק"חמינתח" לא עוד תחרות מתכונים משעממת

יצא לכם לגלוש באינטרנט תוך כדי הכנת חמין וסגירת כרטיסים לטיסה חלומית לחו"ל? הקמפיין הדיגיטלי המוצלח של נתח עשוי בצורה מקצועית, עכשווית, ואותנטית (פרסום ושיווק)

התמונה שעוררה את הסערה - הפרסומת הגזענית של H&M שעוררה זעם בעולם
פרסום ושיווקהפרסומת הגזענית של H&M שעוררה זעם בעולם

2018 כבר כאן והגזענות הבוטה מסרבת להיעלם. הגזענית התורנית היא רשת האופנה שהדהימה את הגולשים עד כמה רחוק היא הסכימה ללכת עם הגזענות (פרסום)

גפני על גרינברג: "יצא ממנו משהו נורמלי" • צפו
אנשיםגפני על גרינברג: "יצא ממנו משהו נורמלי" • צפו

על רקע המתיחות ב'דגל התורה' בבית שמש, מי יהיה מועמד התנועה לראשות העיר, נרשמו עקיצות חיבה בין סגן ראש העיר שמוליק גרינברג ליו"ר ועדת הכספים משה גפני (אנשים)

אריה דרעי העניק "שאטו דרעי" לרב הסלבס
אנשיםאריה דרעי העניק "שאטו דרעי" לרב הסלבס

במהלך ברית לנכדו, העניק יו"ר ש"ס השר אריה דרעי את בקבוק היין המפורסם 'שאטו דרעי' לרב הסלבס מרדכי חסידים וכתב: "לידידי היקר רבי מרדכי חסידים, בברכה ובהוקרה, ובחופתך בקרוב. א.מ דרעי" • צפו בתיעוד (ברנז'ה)

חונא דייטש עם ר' חיים סאפרין ז"ל - תיעוד מרגש: קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל
כיכר היום תיעוד מרגש: קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל

בחול המועד סוכות ארגן איש החסד חונא דייטש יחד עם הזמרים שרוליק קלצקין וצביקי לוקר קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל שסבל ממחלה קשה כשיחד הצליחו להעלות נהרה על פניו • צפו (אנשים)

השלכת בפארק סקולניקי - גלריה מרהיבה: ה"שלכת" במוסקבה
כיכר היום גלריה מרהיבה: ה"שלכת" במוסקבה

פתיתי השלג כבר מכסים ערים שונות ברוסיה אך מוסקבה הבירה, עדיין מכוסה ב"שלכת" מרהיבה וססגונית. הצלם לוי נזרוב תיעד את השלכת המפעימה בפארק סקולניקי (מעניין)

ברנז´ה

ברנז´ה ורכילות הן כמעט מילים גסות בציבור החרדי, אך כאן תוכלו למצוא הכל על ברנז´ה חרדית: פוליטיקאים, מוזיקאים, עסקנים, ועיתונאים חרדים. בקיצור -נפגשים בכיכר.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח9
הנקראים
המדוברים