יניב בן..  מנחה  גרוס  ויזניץ
רגב ומוזס, היום במשטרה - ב'להב 433': עורך ישראל היום ומו"ל 'ידיעות'במשרדי להב 433: עורך ישראל היום ומו"ל ידיעות אחרונות
י"ט בטבת תשעז | 17.01.17
'פרשת 2000' לא יורדת מהכותרות, וכעת נוכחים במשרדי היחידה החוקרת בלוד גם עמוס רגב עורך 'ישראל היום' וגם ארנון מוזס מו"ל 'ידיעות אחרונות' - מי כנחקר ומי כעד (ברנז'ה)
גד אלבז - גד אלבז עוזב את ישראל לניו יורק: "נשנה את העולם"גד אלבז עוזב את ישראל לניו יורק: "נשנה את העולם"יאיר טוקר49
הזמר גד אלבז, שמהגר בימים אלו יחד עם משפחתו לניו יורק, פרסם פוסט בעמוד הפייסבוק שלו בו הוא מתייחס למעבר מישראל לחו"ל. "העולם זקוק ליותר רוחניות, ליותר מוזיקה יהודית" (ברנז'ה)
רון ירון, העורך, מגיע לתחנת המשטרה - מו"ל 'ידיעות' נחקר שוב; העורך מוסר עדותמו"ל 'ידיעות' נחקר שוב; העורך מוסר עדותאלי רוטמן
בכירי העיתון ידיעות אחרונות נוכחים כעת בתחנות המשטרה, לשם זומנו בהקשר לפרשה המדוברת בה נפגשו ארנון מוזס, המו"ל, עם ראש הממשלה בנימין נתניהו (ברנז'ה, עיתונות)
רק לפני שבוע: גולדקנופף הגן על ברקתרק לפני שבוע: גולדקנופף הגן על ברקתכיכר השבת27
בפגישה עם השר דרעי, תקף הרב יצחק גולדקנופף את הפרת הסטטוס קוו בירושלים. אך רק שבוע קודם לכן, הגן על ברקת ואמר בראיון כי "העיר ירושלים היא לא אנטי דתית" (אנשים)
מוזס מגיע לחקירה, הבוקר - מו"ל ידיעות אחרונות נחקר שוב במשטרהמו"ל ידיעות אחרונות נחקר שוב במשטרהאלי רוטמן
בפעם השניה נחקר כעת ארנון (נוני) מוזס, מו"ל 'ידיעות אחרונות' לאור הקלטות השיחות שערך עם נתניהו. עורך 'ידיעות' מפרסם הבוקר מאמר חריג בשער העיתון (ברנז'ה)
מאזינים לרב הורביץ - בלב בני ברק: ה'סלבס' התקבצו לערב חנוכה
ציציתבלב בני ברק: ה'סלבס' התקבצו לערב חנוכה

לרגל חג החנוכה התקבצו אמש (רביעי) מיטב ה'סלבס' מהציבור הכללי בביתו של איש עסקים חרדי בבני ברק, למפגש של שיעור תורה וחיזוק רוחני מאת הרב חיים הורביץ (ציצית)

קובי אפללו סחף את הרשת עם תפילין וסידור
ציציתקובי אפללו סחף את הרשת עם תפילין וסידור

גל ההתחזקות בקרב הסלבס הישראלים נמשך במלוא עוצמתו. הזמר קובי אפללו, סחף את הרשת ומדורי הרכילות, בתמונה שלו עם תפילין, מתפלל מתוך סידור ומשגיח על בנו הפעוט (ציצית)

נתניהו, מוזס ו"הג'ינג'י" (שלדון אדלסון) - שיחת נתניהו-מוזס: "רוצה לדבר עם הג'ינג'י"
מדיהשיחת נתניהו-מוזס: "רוצה לדבר עם הג'ינג'י"

ציטוטים חדשים משיחת ראש הממשלה ומו"ל ידיעות אחרונות נחשפו בסוף השבוע. "איך אפשר לעשות את זה מהר?" שאל מוזס, ונתניהו השיב: "אני רוצה לדבר עם הג'ינג'י" (אקטואליה)

יאיר שרקי - יאיר שרקי יחליף את ליבסקינד ב'גלי ישראל'
מדיהיאיר שרקי יחליף את ליבסקינד ב'גלי ישראל'

יאיר שרקי, כתב הדתות של 'חדשות 2', מצטרף לרדיו 'גלי ישראל', שם יגיש את רצועת הבוקר המרכזית של התחנה, במקומו של קלמן ליבסקינד, שעבר ל'כאן' (ברנז'ה, מדיה)

אילוסטרציה - העיתונאי שצייץ תמיכה בפיגוע בירושלים פוטר - בציוץ
עיתונותהעיתונאי שצייץ תמיכה בפיגוע בירושלים פוטר - בציוץ

העיתון הפלמי-בלגי הידוע בנטייתו השמאלנית העסיק בשנים האחרונות עיתונאי שכבר התפרסם באמירות תומכות טרור. אך הציוץ שלו לאחר פיגוע "משאית המוות" היה מוגזם (עיתונות)

"בלה בלה בלה": העורכים פרסמו דיון פנימי
עיתונות"בלה בלה בלה": העורכים פרסמו דיון פנימי

מישהו בדסק החדשות של רשת CNN כנראה היה אתמול עייף מדי, ולא שם לב כי הוא מפרסם דיון פנימי מזלזל בהקשר לפיגוע "משאית המוות" בי-ם - בכותרת המשנה (עיתונות)

מי יפצח את הכספת של תנובה? - המבצע בעיצומו: מי יפצח את הכספת של תנובה?
פרסום ושיווקהמבצע בעיצומו: מי יפצח את הכספת של תנובה?

תנובה מכריזה על מבצע "הכספת של תנובה": קונים ממגוון מוצרי החלב המשתתפים במבצע ויכולים לזכות בפרסים של עשרות אלפי שקלים. במהלך השנה יתווספו מהלכים אטרקטיביים נוספים להנאת הצרכנים (פרסום, שיווקי)

צילום: אושרת מועלם - קולטים? קמפיין החוצות הארצי של רדיו 'קול ברמה'
פרסום ושיווקקולטים? קמפיין החוצות הארצי של רדיו 'קול ברמה'

כל מי שנהג בשבוע האחרון לא יכול היה להחמיץ את שלטי החוצות הענקיים של רדיו 'קול ברמה'. מדובר בקמפיין אשר במרכזו שדרני הרדיו ובראשם מנכ"ל הרדיו אריאל דרעי. ראיון מאחורי הקלעים (חרדים, תקשורת)

האפלייה המתקנת של טוקר: מאה קרדיטים לגואטה
אנשיםהאפלייה המתקנת של טוקר: מאה קרדיטים לגואטה

יגאל גואטה התלונן כי "כיכר השבת" לא נותן לו מספיק קרדיטים. מנחם טוקר התגייס לאפלייה מתקנת לטובת גואטה, והקדיש לו מיקס מיוחד הכולל בתוכו את השם "יגאל" למעלה ממאה פעמים (ברנז'ה)

ובינתיים במיאמי: הרב לסרי על למבורגיני אדומה
אנשיםובינתיים במיאמי: הרב לסרי על למבורגיני אדומה

מאופניים חשמליים בישראל ללמבורגיני אדומה במיאמי - הדרך החדשה של הרב לסרי להגיע להרצאות במהלך הסיבוב שהוא מקיים בימים אלו בארצות הברית. צפו בווידאו (ברנז'ה, אנשים)

חונא דייטש עם ר' חיים סאפרין ז"ל - תיעוד מרגש: קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל
כיכר היום תיעוד מרגש: קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל

בחול המועד סוכות ארגן איש החסד חונא דייטש יחד עם הזמרים שרוליק קלצקין וצביקי לוקר קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל שסבל ממחלה קשה כשיחד הצליחו להעלות נהרה על פניו • צפו (אנשים)

השלכת בפארק סקולניקי - גלריה מרהיבה: ה"שלכת" במוסקבה
כיכר היום גלריה מרהיבה: ה"שלכת" במוסקבה

פתיתי השלג כבר מכסים ערים שונות ברוסיה אך מוסקבה הבירה, עדיין מכוסה ב"שלכת" מרהיבה וססגונית. הצלם לוי נזרוב תיעד את השלכת המפעימה בפארק סקולניקי (מעניין)

ברנז´ה

ברנז´ה ורכילות הן כמעט מילים גסות בציבור החרדי, אך כאן תוכלו למצוא הכל על ברנז´ה חרדית: פוליטיקאים, מוזיקאים, עסקנים, ועיתונאים חרדים. בקיצור -נפגשים בכיכר.

כיכר facebook
אריה ארליך - אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33
יוסי אליטוב
יוסי אליטוב
מפגש בין עולמות // יוסי אליטוב
ט"ו בחשוון תשעז8