בישיץ  הורביץ  חנה הורביץ  מוטי..
מיכאל שמש - מיכאל שמש ישמש ככתב פוליטי ב'כאן'מיכאל שמש ישמש ככתב פוליטי ב'כאן'
ג' בתמוז תשעז | 27.06.17
מיכאל שמש, כתב 'גלי צה"ל' בכנסת, ומי שמזוהה כ"כתב החרדי של גל"צ", מצטרף לתאגיד השידור הציבורי 'כאן', שם ישמש ככתב פוליטי בדסק של יואב קרקובסקי (עיתונות)
סרנה ביקש לדחות את התשלום לנתניהוסרנה ביקש לדחות את התשלום לנתניהומישאל לוי7
העיתונאי יגאל סרנה מצא את עצמו שוב עם הגב לקיר כאשר הזוג נתניהו באמצעות עורך דינם סירבו לבקשתו לדחות את תשלום הקנס בשל בעיית תזרים מזומנים (אנשים)
נשות הכותל. אילוסטרציה - תאגיד 'כאן' - אותם השדרנים, אותה ההסתה / דעהתאגיד 'כאן' - אותם השדרנים, אותה ההסתה / דעההרב ישראל גליס17
אם היו מי שתלו תקוות בהקמת 'התאגיד', מתברר כי בענייני דת ומדינה דוגמת 'מתווה הכותל', ההסתה ממשיכה כתמיד - וזה עוד לפני הפארסה של מחיקת תוכנית 'מלווה מלכה' (טור)
עורך 'ישראל היום' בועז ביסמוט - עורך "ישראל היום" מתחזק: אוכל כשר, משתדל לשמור שבתעורך "ישראל היום" מתחזק: אוכל כשר, משתדל לשמור שבתיאיר טוקר1
"איך קוראים לזה בעברית של הרחוב? מתחזקים? אז אכן אני מודה באשמה" - כך אמר עורך "ישראל היום" בועז ביסמוט בשיחה עם רזי ברקאי בתכנית "מה בוער" בגלי צה"ל (ברנז'ה)
דוד פדידה - איך הגיב דוד פדידה על כתבת שפורסמה עליו ב'כאן'איך הגיב דוד פדידה על כתבת שפורסמה עליו ב'כאן'כיכר השבת7
במסגרת הפורמט 'דוקותיים', ליוו מצלמות 'כאן' את המפיק דוד פדידה במהלך 'יום ירושלים', ותיעדו כיצד הוא מנהל בזמן אמת שלל אירועים. בשיחה עם 'כיכר השבת' מספר פדידה על מאחורי הקלעים של הכתבה (ברנז'ה)
מה הם עושים בבוקר? - מרגש: ה"מודה אני" של הידוענים. צפו
ציציתמרגש: ה"מודה אני" של הידוענים. צפו

שורה של ידוענים, מעולם המשחק, המוזיקה ואפילו בכיר ביטחוני אחד, נוטלים חלק בקמפיין יפהפה שמטרתו להפיץ ולהטמיע את אמירת 'מודה אני', בכל בית בישראל. צפו (ציצית)

הרב הורביץ בשיעור - בבני ברק: שבע ברכות לשלומית מלכה ויהודה לוי
ציציתבבני ברק: שבע ברכות לשלומית מלכה ויהודה לוי

בבני ברק נערכה מסיבת שבע ברכות חגיגית לכבוד נישואיהם של בני הזוג יהודה לוי ושלומית מלכה. על דברי התורה היה אחראי הרב חיים הורביץ שמסר שיעור לחג השבועות (ציצית)

החשיפות של 'ברגע האמת' - פאנל בערוץ 2: הרבי, כפי שלא הכרתם. צפו
מדיהפאנל בערוץ 2: הרבי, כפי שלא הכרתם. צפו

בין דפי "ברגע האמת", הספר שחושף את מתווה הקשרים הסודיים שארג הרבי מליובאוויטש עם בכירי המדינה, נפרסים המהלכים הביטחוניים הרגישים שהרבי היה מעורב בהם (מדיה)

סמל הרשת הבריטית - רה"מ לבן הנשיא: 'תודה על העמידה לצידנו'
מדיהרה"מ לבן הנשיא: 'תודה על העמידה לצידנו'

הכותרת המקוממת והעוינת של ה-BBC לפיגוע הרצחני בירושלים, שונתה לאחר מחאתו הפומבית של בן הנשיא טראמפ. כעת מודה לו על כך ראש הממשלה נתניהו (מדיני)

גדעון לוי - נתניהו נגד גדעון לוי: "שפל חדש של נבזות"
עיתונותנתניהו נגד גדעון לוי: "שפל חדש של נבזות"

עיתונאי הארץ האשים את משפחתו של הדר גולדין הי"ד בהסתה, ובתגובה, תקף ראש הממשלה את לוי ואת עיתון 'הארץ' בחריפות: "שפל חדש של נבזות ורוע לב" (ברנז'ה, עיתונות)

בזמן קצר: העיתונאי גייס את כל כספי הפיצויים לנתניהו
עיתונותבזמן קצר: העיתונאי גייס את כל כספי הפיצויים לנתניהו

העיתונאי יגאל סרנה שחוייב להעביר לראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו פיצויים בסך של 115 אלף שקלים, הצליח לגייס בעזרת תומכיו את מלוא סכום הפיצויים בזמן קצר (חדשות, בארץ)

לוגו כפר השעשועים - כפר השעשועים נמכרה ב-6.5 מיליון שקל
פרסום ושיווקכפר השעשועים נמכרה ב-6.5 מיליון שקל

הרוכשים של רשת החנויות הם חנן אסיאג, מבעלי חברת הבנייה אורתם מליבו ויובל עיני, בעלים של חברות מענף הבנייה. המנכ"ל גל אלון יישאר בתפקידו (פרסום ושיווק)

מילקי - המילקי נאסף מהמדפים בגלל ריח וטעם חריגים
פרסום ושיווקהמילקי נאסף מהמדפים בגלל ריח וטעם חריגים

לדברי החברה, מדובר "במספר מועט של מוצרים הארוזים במארז שמינייה בלבד והמסומנים בתאריך אחרון לשימוש 23/6/2017 בהם עלול להתפתח טעם וריח לא אופיינים"

בציון הרבי מליובאוויטש: גדעון סער • תיעוד
אנשיםבציון הרבי מליובאוויטש: גדעון סער • תיעוד

בעוד בישראל עסוקים בבלימת הרפורמים, השר לשעבר גדעון סער ביקר בציון הרבי מליובאוויטש, התרגש מכך שיום ההילולא הוא יום הולדתה של רעייתו גאולה, הדליק נר והתפלל (ברנז'ה)

עו"ד אלקנה בישיץ ז"ל - הבישיץ שלי // איציק סודרי
אנשיםהבישיץ שלי // איציק סודרי

הוא היה עו"ד קשוח ומקצוען ויחד עם זאת איש חסד בנשמתו, אוהב ואהוב על הבריות • איציק סודרי בטור הספד על חברו עו"ד אלקנה בישיץ ז"ל שנהרג השבוע בתאונה קשה (אנשים)

חונא דייטש עם ר' חיים סאפרין ז"ל - תיעוד מרגש: קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל
כיכר היום תיעוד מרגש: קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל

בחול המועד סוכות ארגן איש החסד חונא דייטש יחד עם הזמרים שרוליק קלצקין וצביקי לוקר קומזיץ אצל ר' חיים סאפרין ז"ל שסבל ממחלה קשה כשיחד הצליחו להעלות נהרה על פניו • צפו (אנשים)

השלכת בפארק סקולניקי - גלריה מרהיבה: ה"שלכת" במוסקבה
כיכר היום גלריה מרהיבה: ה"שלכת" במוסקבה

פתיתי השלג כבר מכסים ערים שונות ברוסיה אך מוסקבה הבירה, עדיין מכוסה ב"שלכת" מרהיבה וססגונית. הצלם לוי נזרוב תיעד את השלכת המפעימה בפארק סקולניקי (מעניין)

ברנז´ה

ברנז´ה ורכילות הן כמעט מילים גסות בציבור החרדי, אך כאן תוכלו למצוא הכל על ברנז´ה חרדית: פוליטיקאים, מוזיקאים, עסקנים, ועיתונאים חרדים. בקיצור -נפגשים בכיכר.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
תאגיד 'כאן' - אותם השדרנים, אותה ההסתה / דעה
ב' בתמוז תשעז17
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן - אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז14