יניב בן..  חנן בן ארי  מנחה  ישי ריבו
אילוסטרציה - ה"המלצה" המזיקה של אמ"ן לחיילי צה"לחיילים? שימו לב: ההמלצה של צה"ל תמחק לכם את הטלפון. כולל הכל
י"ט בטבת תשעז | 17.01.17
חשיפת רשת החמאס שהפעילה פרופילים מזויפים ופיתתה חיילים לנהל עמם קשרים כדי להשתלט על מכשיריהם ולשתול וירוסים, הובילה לקמפיין עם כוכבית המלצה פרובלמטית (צבא)
סמסונג גלקסי S3 - רכשתם גלקסי S3? ייתכן ומגיע לכם כסףרכשתם גלקסי S3? ייתכן ומגיע לכם כסףכיכר השבת
פשרה שהושגה בבית המשפט בתל אביב מעניקה ל-3,800 התובעים הראשונים פיצוי כספי מחברת סמסונג. בכמה כסף מדובר ולמי מגיע הפיצוי המדובר? כל הפרטים (חדשות דיגיטל)
הגלקסי נוט 7 - הסיבה להתפוצצות המכשירים: הסוללותהסיבה להתפוצצות המכשירים: הסוללותבני סלומון
חברת גלקסי הקוריאנית הודיעה כי הסיבה להתפוצצות מכשירי הגלקסי נוט 7 הייתה לא כשל במכשיר עצמו אלא כשל בסוללות של המכשיר שהביאו להתפוצצות ולשריפה (דיגיטל)
האם יש חשש להאזנות בשיחות וואטסאפ?האם יש חשש להאזנות בשיחות וואטסאפ?בני סולומון2
בסופ"ש התפרסמה שמועה ב'גארדיאן' הבריטי שאפשר להאזין לשיחות הוואטסאפ שלכם, מתברר למפרע שזה לא כזה פשוט. בחברה עצמה מכחישים ומתעקשים כי לא ניתן להאזין (דיגיטל)
גנבו לכם את הסלולר? תוכלו לחסום אותוגנבו לכם את הסלולר? תוכלו לחסום אותובני סולומון3
מהלך משותף של משטרת ישראל ומשרד התקשורת לחסום טלפונים גנובים לאור התופעה הנרחבת של גניבת מכשירים. במקרה של גניבה דיווח על המכשיר יביא לחסימתו (סלולר)
אילוסטרציה - "לטוויטר תפקיד מפתח בהצלחת דאעש"
חדשות הטכנולוגיה"לטוויטר תפקיד מפתח בהצלחת דאעש"

ארגון 'שורת הדין' הגיש בארה"ב תביעת פיצויים נגד ענקית הרשת החברתית. לטענתו, מוכח כי מתקפות הטרור בפריז ובבריסל יצאו לפועל באמצעות טוויטר - ולא לראשונה (חוק)

אילוסטרציה - גם עובדי מדינה יוכלו לדרוש אינטרנט מסונן
חדשות הטכנולוגיהגם עובדי מדינה יוכלו לדרוש אינטרנט מסונן

הגורמים האחראים על המחשוב הממשלתי החליטו להטמיע את האפשרות לרשת מפוקחת בנהלי המשרדים הממשלתיים, לאור פניות רבות של עובדים חרדים אל ח"כ מקלב (טכנולוגיה)

כך תמנעו מווטסאפ לשתף את המידע שלכם
מדריכיםכך תמנעו מווטסאפ לשתף את המידע שלכם

ענקית המסרים המידיים וואטסאפ הודיעה כי תחל לשתף את המידע שלכם עם הרשת החברתית פייסבוק עבור מפרסמים. מדריך קצרצר: כך תמנעו ממנה לעשות את זה (מדריך, דיגיטל)

ברוכים הבאים לטוויטר - #נישתי: המדריך לצייצן החרדי המתחיל
מדריכים#נישתי: המדריך לצייצן החרדי המתחיל

צאו מהביצה, בנו לכם פיד ולמדו את השפה: נחמיה רוזנפלד שמע יותר מדי "טוויטר? אני לא יודע מה הולך שם", והחליט לכתוב עבורכם את המדריך לצייצן החרדי המתחיל (אינטרנט)

טראמפ: הדרך הבטוחה להעביר מסר - שליח
אינטרנט ומחשביםטראמפ: הדרך הבטוחה להעביר מסר - שליח

הנשיא הנבחר, דונלד טראמפ, התייחס לנושא אבטחת מידע ואמר כי הדרך היעילה ביותר להעביר מסרים רגישים היא באמצעות שליח: "אף מחשב אינו מוגן" (אינטרנט ומחשבים)

"שמעון פרס" הערך הנקרא ביותר בויקיפדיה
אינטרנט ומחשבים"שמעון פרס" הערך הנקרא ביותר בויקיפדיה

האנציקלופדיה המקוונת פרסמה את רשימת הערכים הנקראים ביותר בשנת 2016. הנשיא שנפטר מוביל את הרשימה ואחריו ישראל, סדרות טלוויזיה והנשיא הנבחר, דונלד טראמפ (דיגיטל)

פייסבוק ביצעה עדכון מסתורי - שהכשיל את מכשירי האנדרואיד
סלולר ואפליקציותפייסבוק ביצעה עדכון מסתורי - שהכשיל את מכשירי האנדרואיד

"תאתחלו את המסנג'ר" - זו המלצתו של סגן מנהל פיתוח בחברת פייסבוק, בתגובה לתלונות רבות מרחבי העולם על העדכון המוזר שתקע לרבים את מכשירי האנדרואיד (סלולר)

אפל מעוניינת שתאבדו את האוזניות שלכם
סלולר ואפליקציותאפל מעוניינת שתאבדו את האוזניות שלכם

מפתח אפליקציות הכין אפליקציה שמסייעת בחיפוש האוזניות האלחוטיות החדשות של אפל אך זו מצדה פעלה להסרת האפליקציה מהחנות בטענה שהיא "אינה ראויה" (אפיליקציות)

המשימה: כמה זמן לוקח לגלול קובץ אקסל עד סופו. צפו
ברשתהמשימה: כמה זמן לוקח לגלול קובץ אקסל עד סופו. צפו

צעיר אמריקאי משועמם בחר לפתור חידה ש"הציקה" לו זמן רב, תיעד את עצמו והעלה את הסרטון לרשת - בהילוך מהיר, כדי שלא תירדמו. צפו בווידאו המצחיק (דיגיטל, ברשת)

"חוק הפייסבוק" אושר בקריאה ראשונה
ברשת"חוק הפייסבוק" אושר בקריאה ראשונה

"חוק הפייסבוק" שנועד לחייב את הרשתות החברתיות, במקרים מסוימים ועל פי ביהמ"ש להסיר פוסטים שפוגעים בביטחון המדינה או באדם, אושר בקריאה ראשונה (דיגיטל)

דיגיטל

חדשות טכנולוגיה בכיכר השבת - מדור דיגיטל מביא לכם את החדשות העדכניות ביותר מעולם הטכנולוגיה. גאדג´טים, מכשירים חדשים, אפליקציות, מדריכים מפורטים ועוד.

כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
והבדילנו מן הוואטסאפ
כ"א בשבט תשעו7
הנקראים
המדוברים