מלך..  הפלג  רוזן  אברהם פריד
הפתרון שיקל לכם את השימוש בוואטסאפהפתרון שיקל לכם את השימוש בוואטסאפ
כ"ז בתשרי תשעח | 17.10.17
כמה פעמים רציתם לשלוח הודעה בוואטסאפ לאדם שאינו ברשימת אנשי הקשר שלכם וגם אינכם מעוניינים שהוא יופיע בה כיוון שמדובר בשיחה חד פעמית? אלו הפתרונות (דיגיטל)
העלה תמונה לפייסבוק וחטף מכות רצחהעלה תמונה לפייסבוק וחטף מכות רצחבני סולומון
חוקרי המשטרה הביאו למעצר שניים בשנות ה-20 לחייהם, בחשד שהיכו ופגעו בקורבן בעקבות תמונה אותה העלה בפייסבוק, ביום ו' הוגש כנגד השניים כתב אישום (משטרה)
רמקולים שקועים בבית. מזהים? - משפצים? תכירו: רמקולים שקועים מומלצים לביתמשפצים? תכירו: רמקולים שקועים מומלצים לביתאסף מגידו4
אם אתם מתכוונים להתחיל לשפץ את הבית בקרוב, הגעתם לכתבה המתאימה, וחשוב לקרוא אותה כדי לא לעשות טעויות שיעלו קצת יקר בסוף התהליך. סקירה מקצועית (דיגיטל, שיווקי)
"איראן ביצעה מתקפת סייבר בבריטניה""איראן ביצעה מתקפת סייבר בבריטניה"כיכר השבת1
ה"טיימס" מדווח כי לפי הערכות מודיעיניות בבריטניה, איראן אחראית למתקפת הסייבר על הפרלמנט בלונדון בחודש יוני האחרון שהשבית 90 חשבונות מייל למשך 12 שעות (חדשות)
גוגל - דיווח: גורמים רוסים מימנו פייק ניוז גם בגוגלדיווח: גורמים רוסים מימנו פייק ניוז גם בגוגלכיכר השבת
ענקית הרשת גוגל חושפת כי גורמים רוסים השתמשו בגוגל בניסיון להשפיע על תוצאות הבחירות בארצות הברית, כך דיווח הוושינגטון פוסט. "חשיפה משמעותית של גוגל" (דיגיטל,רשת)
ג'ימייל - גוגל תמגן את ג'ימייל מפני פריצות  פוליטיות
חדשות הטכנולוגיהגוגל תמגן את ג'ימייל מפני פריצות פוליטיות

החברה מתכננת לשפר את הגנות ג'ימייל, גוגל דרייב ויישומים פופולריים אחרים כך שיהיו עמידים יותר בפני פריצות סייבר כדי למנוע השפעה חשאית על פעילות פוליטית (דיגיטל, ברשת)

מכוניות מרחפות בשמי דובאי. בקרוב? - דובאי תהפוך לעיר המכוניות המעופפות הראשונה?
חדשות הטכנולוגיהדובאי תהפוך לעיר המכוניות המעופפות הראשונה?

האם דווקא דובאי תהיה העיר הראשונה בעולם בה ירחפו מעל שמי העיר מכוניות מעופפות שיעניקו שירותי הסעה לתושבים ולתיירים? צפו בניסוי שנערך באיחוד האמירויות (טכנולוגיה, בעולם)

הגיע הזמן למקרן נייד? אילוסטרציה - קונים מקרן נייד? כל מה שצריך לדעת לפני
מדריכיםקונים מקרן נייד? כל מה שצריך לדעת לפני

רגע לפני שאתם קונים מקרן כיס נייד לסמארטפון, הבאנו לכם את כל המידע החשוב שצריך לדעת לפני: סוגים, גדלים, טכנולוגיות ומחירים. מדריך (דיגיטל, שיווקי)

משרדי קספרסקי במוסקבה - האמריקאים הורו על הסרת תכנות קספרסקי
אינטרנט ומחשביםהאמריקאים הורו על הסרת תכנות קספרסקי

מעבדת קספרסקי אחת הידועות בתחום ההגנה מפני וירוסים ופריצות נמצאת כרגע בעין הסערה לאחר שהממשל האמריקאי הורה לכל סוכניות המדינה להסיר את התוכנות שלה (דיגיטל)

גנבו נוזקה מה-NSA ומוכרים אותה ברשת
אינטרנט ומחשביםגנבו נוזקה מה-NSA ומוכרים אותה ברשת

פושעי סייבר גנבו ממחשבי ה-NSA האמריקאים תוכנת נוזקה משוכללת המאפשרת מעקב אחר מחשבים ואפילו האזנה דרך המיקרופונים של המחשב. המחיר רק כמה מיליונים (אינטרנט)

המהפך של טוויטר: 280 תווים בהודעה אחת
סלולר ואפליקציותהמהפך של טוויטר: 280 תווים בהודעה אחת

הרשת החברתית שכל ייחודה היה המסרים הקצרים שלה עם 140 תווים, במהפך משמעותי במיוחד של הכפלת מספר התווים בהודעה ל-280 זאת כדי למשוך קהל חדש (דיגיטל)

יש לכם תא קולי? הוואטסאפ שלכם בסכנה
סלולר ואפליקציותיש לכם תא קולי? הוואטסאפ שלכם בסכנה

בלי שום ידע טכני מורכב ניתן פשוט לגנוב ממכם את חשבון הוואטסאפ שלכם ולמנוע מכם גישה אליו • כיצד זה עובד ואיך תתגוננו ותמנעו גישה של הפורצים לחשבונכם? (אפליקציות)

רומן זדורוב והילדה תאיר ראדה - אשתו של זדורוב: "מדמיינת מציאות אחרת"
ברשתאשתו של זדורוב: "מדמיינת מציאות אחרת"

פוסט וויראלי: אשתו של האסיר המפורסם שהורשע ברציחתה של הילדה תאיר ראדה לפני עשר שנים, תיארה בפייסבוק את רגשותיה ואת הקושי העצום שלה ושל ילדיה (מעניין, ברשת)

אביחי שורשן. מיקום ביתו נחשף - פעיל ימין: חיי האישיים נחשפו ואני בסכנה
ברשתפעיל ימין: חיי האישיים נחשפו ואני בסכנה

וויכוח סוער בפייסבוק הוביל לחשיפת פרטיו של פעיל ימין על ידי פעיל שמאל, שדאג לעשות זאת גם בשפה הערבית, וכתוצאה מכך הראשון טוען לאיומים שהחל לקבל (חדשות ארץ)

דיגיטל

חדשות טכנולוגיה בכיכר השבת - מדור דיגיטל מביא לכם את החדשות העדכניות ביותר מעולם הטכנולוגיה. גאדג´טים, מכשירים חדשים, אפליקציות, מדריכים מפורטים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
והבדילנו מן הוואטסאפ
כ"א בשבט תשעו7
הנקראים
המדוברים