מלך..  גד אלבז  עמירן דביר  הרב גרוסמן
פרסם בפייסבוק סרטונים של דאעש ונעצרפרסם בפייסבוק סרטונים של דאעש ונעצר
כ"ח באב תשעז | 20.08.17
תומך המדינה האסלאמית - דאעש, נעצר ביום שישי ונחקר במשטרה בגין הסתה לאלימות ותמיכה בארגון טרור באמצעות דף הפייסבוק שלו בו פרסם תכנים אלימים של הארגון (ביטחון)
ענקית האינטרנט הסינית זינקה ב-99 אחוזענקית האינטרנט הסינית זינקה ב-99 אחוזבני סולומון
קבוצת עליבאבא הסינית סיימה את הרבעון עם זינוק של 99% ברווח הנקי ל-2.58 מיליארד דולר הרבה מעל הערכות האנליסטיים. המנייה זינקה בשנה האחרונה ב-81% (דיגיטל)
"מלך זילברשלג עזב את הקבוצה" • צפו"מלך זילברשלג עזב את הקבוצה" • צפוכיכר השבת48
קבוצות הוואטסאפ ממשיכות להפיץ שמועות ותמונות חטטניות מאירועים שונים לכוכב הרשת החרדי, מלך זילברשלג זה נמאס לחלוטין והוא גם עושה משהו בשביל לעצור את זה (חרדים)
האפליקציות שמשאירות אתכם בלי סוללההאפליקציות שמשאירות אתכם בלי סוללהבני סולומון
חברת האבטחה AVAST פרסמה את רשימת האפליקציות שזוללות לכם את הסוללה, חבילת הגלישה והמקום במכשיר. מי האפליקציה הגרועה ביותר עבור המשתמשים? (אפליקציות)
הסיסמאות המסובכות - לא באמת נדרשותהסיסמאות המסובכות - לא באמת נדרשותבני סולומון2
מכון התקנים האמריקאי קובע סופית כי הססמאות המסובכות שאנו נדרשים אליהם כיום באתרים השונים והצורך להחליף אותן כל כמה חודשים אינם מסייעים כלל לאבטחה (טכנולוגיה)
פיתוח חדש ומסקרן: לשמוע דרך האצבע
חדשות הטכנולוגיהפיתוח חדש ומסקרן: לשמוע דרך האצבע

זה לא מדע בדיוני: אוזניית בלוטוס חדשה תאפשר לכם לשמוע, לכתוב הודעות ולתרגם דרך האצבע שלכם בשיטה טכנולוגית חדשנית ומעניינת שמאפשרת דיסקרטיות ונוחות (טכנולוגיה)

המגן שלא מגן: מאות אלפי מגנים ייאספו
חדשות הטכנולוגיההמגן שלא מגן: מאות אלפי מגנים ייאספו

חברת mix-bin המשווקת מגנים אופנתיים לסמארטפון פרסמה אזהרה לפיה מגנים נוצצים עלולים לגרום לכוויות חמורות בעור. החברה אוספת את המוצרים המסוכנים (דיגיטל)

מדריך: כך תדלגו בקלות על פרסומות יוטיוב
מדריכיםמדריך: כך תדלגו בקלות על פרסומות יוטיוב

המפתח של 'ג'אווה סקריפט', צייץ בחשבון הטוויטר שלו רעיון פשוט וקל שביישומו תוכלו לדלג על הפרסומות המעצבנות של יוטיוב בתחילת הסרטונים. כך תעשו את זה (דיגיטל, מדריכים)

כך תמנעו מווטסאפ לשתף את המידע שלכם
מדריכיםכך תמנעו מווטסאפ לשתף את המידע שלכם

ענקית המסרים המידיים וואטסאפ הודיעה כי תחל לשתף את המידע שלכם עם הרשת החברתית פייסבוק עבור מפרסמים. מדריך קצרצר: כך תמנעו ממנה לעשות את זה (מדריך, דיגיטל)

האקרים צעירים הפעילו מערך פריצה ונעצרו
אינטרנט ומחשביםהאקרים צעירים הפעילו מערך פריצה ונעצרו

כתב אישום יוגש היום כנגד שני צעירים שהפעילו אתר אינטרנט שמכר מתקפות כנגד אתרי אינטרנט. השניים שלשלו לכיסם כ-600 אלף דולר מה"שירותים" שהעניקו (אינטרנט)

זהירות, עוקץ! 'טכנאים' מציעים עזרה מרחוק
אינטרנט ומחשביםזהירות, עוקץ! 'טכנאים' מציעים עזרה מרחוק

שיטת הונאה מוכרת בעולם עשתה לאחרונה "עלייה" גם לישראל. מתחזים לטכנאים משכנעים אנשים, בדרך כלל מבוגרים, להעביר להם כספים לאחר "טיפול" במחשב (דיגיטל)

אוהבים אימוג'י? בואו לראות את החדשים
סלולר ואפליקציותאוהבים אימוג'י? בואו לראות את החדשים

בעוד כמה חודשים יואשרו אימוג'ים חדשים שיצטרפו לחבריהם הוותיקים בתוכנות השונות. מי הם הסמלילים החדשים שאושרו ומה התהליך שמביא לבחירת האימוג'ים המשעשעים (דיגיטל)

חדש: אפליקציית סידור עם צורת הדף
סלולר ואפליקציותחדש: אפליקציית סידור עם צורת הדף

אפליקציית הסידור החדשה "כלילת יופי" מאפשרת תפילה על פי עיצוב הסידור הרגיל ועם תוספות יעילות לפי התאריכים השונים והמיקום, ההורדה והשימוש חינם (סלולר ואפליקציות)

אבי בניהו - אבי בניהו תוקף: "בני בליעל הפיצו שמועות"
ברשתאבי בניהו תוקף: "בני בליעל הפיצו שמועות"

דובר צה"ל לשעבר ויועץ התקשורת אבי בניהו תוקף בחריפות את מפיצי השמועות על התרסקות המסוק, מזכיר את פעילות 'כיכר השבת' בצוק איתן וקורא ללכוד את המפיצים (דיגיטל)

הרמטכ"ל ומסוק אפאצ'י. ארכיון - השמועות בוואטסאפ "הרגו" את הרמטכ"ל
ברשתהשמועות בוואטסאפ "הרגו" את הרמטכ"ל

לאחר התרסקות המסוק, כאשר הפרטים היו אסורים בפרסום, בשמועות מרושעות שרצו בוואטסאפ נטען כי הרמטכ"ל נפגע באירוע, באחרות נטען כי מדובר ב"אישיות בכירה" (אקטואליה)

דיגיטל

חדשות טכנולוגיה בכיכר השבת - מדור דיגיטל מביא לכם את החדשות העדכניות ביותר מעולם הטכנולוגיה. גאדג´טים, מכשירים חדשים, אפליקציות, מדריכים מפורטים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
והבדילנו מן הוואטסאפ
כ"א בשבט תשעו7
הנקראים
המדוברים