גד אלבז  שירי חנוכה  ניר בן ארצי  חנן בן ארי
טכנולוגיית סורק האצבע שלא קיימת באייפון X תוצג בקרובטכנולוגיית סורק האצבע שלא קיימת באייפון X תוצג בקרוב
כ"ו בכסלו תשעח | 14.12.17
האייפון X שהושק לפני כחודשיים הצליח לגרום לאנשים רבים להוציא הרבה כסף עבור המכשיר שמייצג את קדמת הטכנולוגיה, אלא שעתה הכריזה החברה שמייצרת עבור אפל את מסכי המגע כי בקרוב תשיק מכשיר של חברה מתחרה בו תכלל האופציה המהווה פריצת דרך טכנולוגית (דיגיטל)
כך תציקו פחות לאנשים בוואטסאפכך תציקו פחות לאנשים בוואטסאפכיכר השבת
רוצים להגיב על הודעה בקבוצת הווטסאפ אבל רוצים לעשות זאת באופן פרטי? בקרוב זה יתאפשר לכם מבלי שתצטרכו להסביר לבן שיחתכם על מה אתם מגיבים (דיגיטל, חדשות)
הילד בן השש שהכניס להוריו 11 מיליון דולר בשנההילד בן השש שהכניס להוריו 11 מיליון דולר בשנהכיכר השבת3
הערוץ הפופולארי בכיכובו של הילד הצליח לצבור מיליוני עוקבים, שצופים כיצד הילד בודק ומסקר צעצועים ומאכלים לילדים. הילד לא מסתפק בזה, וערוץ היוטיוב אותו הוא מפעיל ימשיך לפעול כרגיל (ברשת)
פתרון יפני: רחפנים יסלקו עובדים הביתהפתרון יפני: רחפנים יסלקו עובדים הביתהכיכר השבת4
בעיית העבודה המוגזמת בקרב היפנים מצריכה גם פתרונות מוזרים אחד מהם הוא של חברת הבנייה Tasei שתטיס רחפנים מעל שולחנות העובדים עם מוזיקה סקוטית (דיגיטל)
לייטריקס - חברה ישראלית זכתה בתואר אפליקציית השנה של אפלחברה ישראלית זכתה בתואר אפליקציית השנה של אפלכיכר השבת2
החברה שנוסדה בשנת 2013 מפתחת יישומונים מתחום צילומי ועריכת הוידאו וזוכה בהכרתם של חברות הדיגיטל הגדולות בעולם. רוצים לעבוד בחברה? ייתכן ובקרוב תצא החברה לסבב גיוס נוסף (דיגיטל)
בהוטיאר דוסיאק - העובד שמחק את חשבונו של טראמפ נחשף
חדשות הטכנולוגיההעובד שמחק את חשבונו של טראמפ נחשף

עובד טוויטר לשעבר שכנקמה בחברה מחק את חשבונו של הנשיא האמריקאי למשך 11 דקות נחשף וסיפר על הסיבות שהובילו אותו למהלך והודה כי זו הייתה טעות טפשית (דיגיטל)

המון חשמל: כך נראית חווה לכריית ביטקוין
חדשות הטכנולוגיההמון חשמל: כך נראית חווה לכריית ביטקוין

לצורך כריית המטבע הווירטואלי הכי מדובר בעולם בימים האחרונים, נעשה שימוש בחוות מיוחדות שצורכות חשמל רב. על פי ההערכות, בקצב הזה - צריכת החשמל בחוות הביטקוין, תעקוף עד 2020 את צריכת החשמל של האנושות כולה. כך נראית חוות כרייה (וידאו)

משרדי אובר בקליפורניה - האקר בן 20 - הוא גנב הנתונים מ"אובר"
אינטרנט ומחשביםהאקר בן 20 - הוא גנב הנתונים מ"אובר"

ההאקר הצעיר שמתגורר עם אמו קיבל מאובר "דמי שתיקה" בסך יותר ממאה אלף דולר לאחר שפרץ למאגר הנתונים של החברה וגנב את נתוניהם של 57 מיליון משתמשים (מחשבים)

גוגל הכריזה מלחמה על ענקית הקמעונאות אמזון
אינטרנט ומחשביםגוגל הכריזה מלחמה על ענקית הקמעונאות אמזון

בדרך כלל כששתי חברות נלחמות זו בזו מי שיוצא מרווח אלו הצרכנים, מה יהיה במלחמה בין גוגל לאמזון? נצטרך להמתין קצת כדי לראות מה יהיו ההשלכות

מכשיר של חברת שיאומי - שיאומי הסינית מתקדמת לקראת הנפקה ב-50 מיליארד דולר
סלולר ואפליקציותשיאומי הסינית מתקדמת לקראת הנפקה ב-50 מיליארד דולר

החברה הסינית שהחלה את דרכה רק בשנת 2010 כבר הצליחה להדביק את המתחרות הסיניות ובכמה ארצות אף את סמסונג הענקית. כעת עובדת החברה על הנפקה אדירה ואולי גם חנות לייף סטייל חדשה במרכז הארץ (חדשות)

אילוסטרציה - בקרוב: סמסונג תציע אפשרות של קריאה בכף היד
סלולר ואפליקציותבקרוב: סמסונג תציע אפשרות של קריאה בכף היד

אל דאגה, הם לא יידעו מאומה על העתיד שלכם, אלא יתנו לכם אופציה נוספת לפרוץ מכשיר ששכחתם את הסיסמה שלו. רק נזכיר שאול את העתיד הם לא יודעים, אך העבר שלכם ידוע להם ועוד איך

ציוץ ששווה זהב. אילוסטרציה - צייצה בטויטר ותשלם 200,000 דולר
ברשתצייצה בטויטר ותשלם 200,000 דולר

סטודנטית בת 19 רצתה לתרום 1000 דולר לבית חולים, עבור ילדים קטנים, אך מה שצייצה בטויטר הכפיל את הסכום ב-200 לפחות. מה היא תעשה עכשיו? יש לה מה לומר על זה (ברשת)

דיגיטל

חדשות טכנולוגיה בכיכר השבת - מדור דיגיטל מביא לכם את החדשות העדכניות ביותר מעולם הטכנולוגיה. גאדג´טים, מכשירים חדשים, אפליקציות, מדריכים מפורטים ועוד.

כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
והבדילנו מן הוואטסאפ
כ"א בשבט תשעו7
הנקראים
המדוברים