מלך..  חברון  הרב מוצפי  הרנטגן
אמה של דור זועקת מול סלע - "תראה מה גרמת, הילדים עטופים בטלית""תראה מה גרמת, הילדים עטופים בטלית"
כ"ה באדר תשעז | 23.03.17
אמה של דור סלע שנרצחה בידי נדב סלע במגדל זעקה מול הרוצח בבית המשפט. סלע שהובא להארכת מעצר חזר לחזות הדתית לאחר שבפעם הקודמת הסיר את כיפתו וזקנו (בארץ)
התחזית: גשם מקומי שיימשך גם למחרתהתחזית: גשם מקומי שיימשך גם למחרתכיכר השבת1
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עם טמפרטורות גבוהות יחסית וגשם מקומי יירד בעיקר בהרים ובפנים הארץ. הגשם יימשך גם מחר במזרח הארץ והטמפרטורות יירדו (בארץ)
זירת רצח האחות קררו והכלי ששימש להצתה - בן 66 איים להצית את צוות המרפאה ונעצרבן 66 איים להצית את צוות המרפאה ונעצרכיכר השבת1
המשטרה עצרה אמש (רביעי) גבר בן 66 מחולון בחשד שאיים להצית את צוות המרפאה בסניף קופת חולים ברחוב הציפורן בעיר, זאת לאחר ויכוח שניהל עם הצוות במקום (חדשות בארץ)
מ-2 ל-3 - הלילה ב-02:00: עוברים לשעון קיץהלילה ב-02:00: עוברים לשעון קיץכיכר השבת
הלילה - בין חמישי לשישי - ישראל עוברת לשעון קיץ. בשעה 02:00 לפנות בוקר, מחוגי השעון יוזזו שעה אחת קדימה והשעה תהיה - 03:00 • ועד מתי יימשך שעון הקיץ? (חדשות)
באסל גטאס - בית המשפט הרשיע את באסל גטאסבית המשפט הרשיע את באסל גטאסכיכר השבת2
בית משפט השלום בבאר שבע הרשיע היום את ח"כ לשעבר באסל גטאס במסגרת הסדר הטיעון שנחתם עמו, בשורת עבירות בהן מתן אמצעים לביצוע מעשה טרור (חדשות, בארץ)
אבי המחבל באו"ם - אב המחבל נאם באו"ם; בן הנרצח כועס מאדאב המחבל נאם באו"ם; בן הנרצח כועס מאדאלי רוטמן2
ריצ'ארד לייקין, אחד מהנרצחים בפיגוע באוטובוס בארמון הנציב, היה פעיל שלום מוכר. כעת בנו לא חוסך ביקורת, מימין, ממדינת ישראל שרכה מדי עם משפחת המחבל (אקטואליה)
בקבוקי קוקה קולה - 62 מיליון שקל קנס לקוקה קולה ישראל62 מיליון שקל קנס לקוקה קולה ישראלנורית קדוש2
הממונה על ההגבלים הודיעה כי היא שוקלת לקבוע כי החברה המרכזית למשקאות ניצלה לרעה את מעמדה כבעלת מונופולין בשוק משקאות הקולה וצפויה לקנס של 62 מיליון שקל (בארץ)
משקל דיגיטלי - בכל סופר גדול יוצב משקל לשימוש הלקוחותבכל סופר גדול יוצב משקל לשימוש הלקוחותשחר אילן3
ועדת הכלכלה אישרה הצעה לחייב את רשתות השיווק להציב משקל במחלקות בהן נמכרים מוצרים לפי משקל. מרכול שיפר את החוק צפוי לקנס של עד 22 אלף שקל (חדשות, בארץ)
אילוסטרציה - סנקציות דתיות יוטלו על סרבני גט בכלאסנקציות דתיות יוטלו על סרבני גט בכלאישי כהן8
מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק של ח"כ שולי מועלם רפאלי שהציעה להטיל סנקציות דתיות על סרבני גט בכלא. 44 ח"כים תמכו בהצעה (חדשות)
אילוסטרציה - סרבן הגט התלונן נגד דיינים - ונדחה על הסףסרבן הגט התלונן נגד דיינים - ונדחה על הסףאלי רוטמן3
הוא הצליח לברוח לחו"ל למרות צו עיכוב יציאה מהארץ, ממשיך להימנע ממתן גט לאשתו - וממקום מושבו שולח תלונות על דייני בית הדין הרבני. תלונתו נדחתה (אקטואליה)
צפו, אולי תזהו - העגלה הידרדרה - תיק האישה נגנב. צפוהעגלה הידרדרה - תיק האישה נגנב. צפואלי רוטמן9
שלשום, מחוץ לסופר בנתניה, המתין אדם להזדמנות לבצע גניבה. כשראה כי אחת הלקוחות לא שמה לב שעגלת הקניות שלה מתדרדרת, הוא שלף ממנה את תיקה ונמלט. צפו (בארץ)
המגילה בידיו של לוחם מג"ב - מגילת אסתר שנגנבה על-ידי שב"חים - הוחזרהמגילת אסתר שנגנבה על-ידי שב"חים - הוחזרהקובי רוזן
בלשי מג"ב עצרו שני חשודים, שוהים בלתי חוקיים מטול כרם, בחשד לגניבת. הלוחמים הופתעו למצוא בביתו של אחד מהם מגילת אסתר. אמש היא הוחזרה ליישוב ממנו נגנבה (חדשות)
כך פעלה כנופיית גנבי אשראי שנעצרה. צפוכך פעלה כנופיית גנבי אשראי שנעצרה. צפוכיכר השבת
המשטרה עצרה כנופיה של ארבעה אזרחים רומנים שהתמחתה בגניבת פרטי כרטיסי אשראי במכשירי כספומט, זאת לאחר שהתקינו מכשירים שקוראים את הקוד הסודי (ארץ)
היום - גשם קל שייתחזק מחר | התחזיתהיום - גשם קל שייתחזק מחר | התחזיתכיכר השבת
היום (רביעי) יהיה מעונן חלקית עד מעונן, בהמשך היום ירד גשם מקומי קל שיתחזק מחר. ביום שישי עדיין ייתכן גשם מקומי עד לשעות הצהריים | תחזית מזג האוויר (חדשות, בארץ)
אילוסטרציה - המשטרה עצרה בן של נבחר ציבור מכהןהמשטרה עצרה בן של נבחר ציבור מכהןקובי רוזן1
המשטרה ממשיכה לחקור את החשד לשחיתות בתעשייה האווירית. שני חשודים נוספים בפרשה- נעצרו, בהם גם בנו של נבחר ציבור בכיר המכהן בכנסת בימים אלו (חדשות, בארץ)
המשטרה נערכת לאטימת בית המחבל. צפוהמשטרה נערכת לאטימת בית המחבל. צפוכיכר השבת2
המשטרה ערוכה הבוקר בכוחות גדולים בג'בל מוכבר ובאזור במטרה לקיים את מבצע איטום ביתו של המחבל שביצע את פיגוע הדריסה בטיילת ארמון הנציב בו נרצחו 4 חיילים (בארץ)
'סנפרוסט' אוספת מוצרים: "חשש לחרקים"'סנפרוסט' אוספת מוצרים: "חשש לחרקים"כיכר השבת2
סנפרוסט הודיעה כי היא מבצעת ריקול למוצר פול ירוק מוקפא במשקל 800 גרם בעקבות חשש לנגיעות של חרקים זעירים. "אין כל סכנה לבריאות הציבור" נטען בהודעת החברה (בארץ)
אילוסטרציה - התנתקת מהשירות? לא יוכלו להספים אותךהתנתקת מהשירות? לא יוכלו להספים אותךישי כהן
מליאת הכנסת אישרה בקריאה ראשונה הצעת חוק הקובעת כי הודעת התנתקות משירות תחשב גם כהודעת סירוב לקבל פרסומות. 29 ח"כים תמכו בהצעה, לא היו מתנגדים (חדשות)
מעצר החשוד - איים לדקור את הרב אמנון יצחק ונעצראיים לדקור את הרב אמנון יצחק ונעצרישי כהן32
גבר, בשנות ה-40 לחייו, פרץ בשעות הצהריים למשרדי ארגון 'שופר' בבני ברק, ואיים לדקור את הרב אמנון יצחק. הוא נעצר על ידי מתנדבי 'השומרים' והועבר לידי המשטרה (אקטואליה)
אחת מחנויות הרשת - עדן טבע מרקט הסירה מעצמה את הכשרותעדן טבע מרקט הסירה מעצמה את הכשרותאלי רוטמן2
הרבנות הראשית לישראל מפרסמת היום אזהרה ברורה, ולפיה רשת חנויות הטבע 'עדן טבע מרקט' הסירה מעצמה את הכשרות שהיתה לה - מכל שמונת סניפיה (אקטואליה)
מד המהירות - תלמיד ישיבה נתפס "טס" על 194 קמ"שתלמיד ישיבה נתפס "טס" על 194 קמ"שאלי רוטמן12
בהליך שיפוטי מהיר נענש תלמיד ישיבה אמריקני שנתפס היום על ידי שוטרים "על חם" כשהוא נוסע עם רכבו במהירות שיא, בדרכו להסיע את חבריו לשדה התעופה (אקטואליה, בארץ)
עומאר ברגותי - נעצר בכיר תנועת החרם על מדינת ישראלנעצר בכיר תנועת החרם על מדינת ישראלאלי רוטמן3
עומאר ברגותי הוא אזרח ישראלי שמקדיש את עיקר פעילותו נגד ישראל במסגרת תנועת ה-BDS המוכרת המארגנת חרמות על המדינה. הוא נעצר, אך שוחרר ע"י בית המשפט (חדשות)
מורתג'א, נעצר בחודש שעבר - מנהל ארגון סיוע טורקי סייע לחמאס - ונעצרמנהל ארגון סיוע טורקי סייע לחמאס - ונעצראלי רוטמן3
זהו כבר בכיר שלישי בארגון סיוע הומניטרי לתושבי עזה שנעצר לאחר שנחשף כי בפועל תפקד כמחבל לכל דבר. בחקירתו סיפק לחוקרי השב"כ מידע רב על תוואי מנהרות תקיפה (ארץ)
גבעת זאב. ארכיון - 20 אלף שקל פיצויים בגלל המילה "נאצי"20 אלף שקל פיצויים בגלל המילה "נאצי"כיכר השבת3
20 אלף שקל, זהו סכום הפיצויים שתושב גבעת זאב נאלץ לשלם - לפי פסיקת בית משפט השלום בירושלים - לאחר שכינה גזבר בית כנסת בשכונה בתואר "נאצי" (חדשות, בארץ)
אילוסטרציה - עובד בבית קפה נתפס בגניבה וביים חטיפהעובד בבית קפה נתפס בגניבה וביים חטיפהאלי רוטמן2
הפרקליטות מתארת בכתב האישום שהגישה נגד תושב גן יבנה, השתלשלות אירועים בהם עובד ברשת בתי קפה ניסה להסתיר את גניבותיו: "נחטפתי בידי בחור ערבי", טען (בארץ)
הילדים היהודים במסגד בג'סר א-זרקה. - ילדים יהודיים נלקחו למסגד והשתתפו בתפילהילדים יהודיים נלקחו למסגד והשתתפו בתפילהכיכר השבת2
יד לאחים קורא לשר החינוך לאסור את פעילות עמותת 'אפשר אחרת' בבתי הספר. הורי התלמידים התלוננו כי הביקור במסגד לא נאמר להם מבעוד מועד, וחלקם טען כי הילדים חויבו להשתתף בתפילה בניגוד לרצונם (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
צבי יחזקאלי
צבי יחזקאלי
להסתערב בפורים; טורו של צבי יחזקאלי
י"א באדר תשעז11
אברהם דוב גרינבוים
אברהם דוב גרינבוים
מנהרת הפרוטוקול // אברהם דוב גרינבוים
ב' באדר תשעז2