גד אלבז  מלך..  מלך  מרדכי שפירא
אלדד יניב ומני נפתלי בבית המשפט - אלדד יניב ומני נפתלי שוחררו מהמעצראלדד יניב ומני נפתלי שוחררו מהמעצר
כ"ח באב תשעז | 20.08.17
השניים שוחררו בתנאי שלא יקראו ולא ישדלו להפגנה בלתי חוקית נוספת בפתח תקווה ליד בית היועמ"ש. השניים שוחררו ללא ערבות כספית וללא כל הרחקות נוספות (חדשות בארץ)
אילוסטרציה - בית הדין ביטל "גיור" רפורמי של זוג נוצריםבית הדין ביטל "גיור" רפורמי של זוג נוצריםישי כהן1
בית הדין הרבני בנתניה פרסם פסק דין בנושא 'בירורי יהדות' וגיור של תושבי ארצות הברית והכריע כי בני קבוצת "נצרים" אינם יהודים וקבע כי הגיור שעברו ע"י "רב רפורמי", בטל (ארץ)
התחזית: מעט חם מהרגיל, מחר הקלה בחוםהתחזית: מעט חם מהרגיל, מחר הקלה בחוםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעט חם מהרגיל לעונה, במישור החוף יהיה הביל. מחר צפויה הקלה בעומס החום והטמפרטורות ימשיכו במהלך השבוע להיות רגילות לעונה ללא שינוי (בארץ)
מארגני ההפגנות מול היועץ המשפטי עוכבומארגני ההפגנות מול היועץ המשפטי עוכבוכיכר השבת9
מני נפתלי ואלדד יניב, ממארגני ההפגנות מול בית היועמ"ש בפתח תקווה, עוכבו לחקירה. מאות שהמשטרה מנעה מהם להפגין מול בית היועץ, הגיעו להפגין בתחנת המשטרה (בארץ)
המחבל, חוסל במקום - המחבל: האל משפיל את היהודים המקולליםהמחבל: האל משפיל את היהודים המקולליםיוני גבאי11
מחבל בן 17 ניסה לבצע פיגוע דקירה בטרמפיאדה שליד צומת תפוח - וחוסל במקום. לוחם מג"ב נפצע באורח קל. "האל מנחיל ניצחון למוג'אהידין ומשפיל יהודים" כתב המחבל (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת ראהזמני כניסת ויציאת שבת פרשת ראהכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
החתן והרגל הפצועה - החתן שבר את הכוס בחופה ונחתך ברגלוהחתן שבר את הכוס בחופה ונחתך ברגלודניאל הרץ19
במרפאת טרם בטיילת בירושלים הופתעו לקבל אתמול פצוע לא סטנדרטי - חתן בערב חופתו. החתן שבר את הכוס כנהוג בחופה אך רסיסי הזכוכית חדרו את הנעל ופצעו אותו (בארץ)
שקיעה בנחל צין - תחזית מזג אוויר: טמפרטורות רגילות לעונהתחזית מזג אוויר: טמפרטורות רגילות לעונהכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר עם טמפרטורות רגילות לעונה. סוף השבוע צפוי להיות מעט חם יותר עם עומסי חום שיוכבדו ויורגשו באזורים השונים בארץ (חדשות בארץ)
כך התנהל המרדף הקטלני בכביש החוף אחר הגנבים • צפוכך התנהל המרדף הקטלני בכביש החוף אחר הגנבים • צפוכיכר השבת3
המרדף הבוקר בכביש החוף אחר כנופיית גנבי רכב, ונפצעו עוד כ-10 אנשים שנסעו במונית שירות בה התנגש רכב הגנבים - תועד במצלמות הכביש. צפו (אקטואליה, בארץ)
כשגשר קורס, האם הממשלה יכולה לעזור לאנשים?כשגשר קורס, האם הממשלה יכולה לעזור לאנשים?מתי הורוביץ4
פוליטיקאים שונים וגורמים אחרים טוענים כי כדי לסייע לחלשים, הממשלה צריכה לקחת אחריות ולטפל בעוני ובבעיות חברתיות אחרות. אבל האם כך באמת? מתי הורוביץ מסביר (טורים)
השריפה באולם - הוצא צו סגירה לאולם השמחות 'שערי העיר'הוצא צו סגירה לאולם השמחות 'שערי העיר'אלי רוטמן1
האולם המוכר שבכניסה לבירה קיבל היום צו סגירה שהונפק לו על ידי עיריית ירושלים. העילה - "המקום מהווה סכנה לשלום וביטחון הציבור", בעקבות השריפה האחרונה (חדשות, בארץ)
שטיינמץ בבית המשפט - שטיינמץ ישוחרר החל ממחר למאסר ביתשטיינמץ ישוחרר החל ממחר למאסר ביתדניאל הרץ
איש העסקים ישוחרר מחר למאסר בית בהסכמה עם המשטרה. מעצרם הוארך עד מחר ואז ישוחרר שטיינמץ ויועץ התקשורת טל זילברשטיין למאסר בית בתנאים מגבילים (בארץ)
הרוג ושני פצועים בקריסת פיגומים בנהריההרוג ושני פצועים בקריסת פיגומים בנהריהדניאל הרץ2
פועל כבן 25 נהרג בנהריה כאשר פיגום עליו עמדו שני פועלים אחרים התרסק עליו. השנים נפצעו אחד קשה והשני קל. שני פועלים נוספים נהרגו בתאונת עבודה החל מהבוקר (בארץ)
זירת האירוע - להציל את המציל: המציל נפצע אנוש ונפטרלהציל את המציל: המציל נפצע אנוש ונפטרדניאל הרץ26
המציל בחוף הים הנפרד נפצע באורח קשה במהלך פעילות על החסקה, נסיבות המקרה אינן ברורות עדיין. כוחות ההצלה העניקו לו טיפול ראשוני אך נאלצו לקבוע את מותו (בארץ)
הרוצח המרוצה - הוארך מעצרו של רוצח משפחת סולומוןהוארך מעצרו של רוצח משפחת סולומוןדניאל הרץ7
בית המשפט האריך היום את מעצרו של המחבל שרצח את בני משפחת סלומון בליל שבת בביתם שבישוב חלמיש לפני כחודש. המעצר הוארך בינתיים בשמונה ימים (חדשות בארץ)
ספינה של חיל הים הפקיסטני על הכוונת של סטי"ל ישראלי - חיל הים נתקל בספינות  של מצרים ופקיסטןחיל הים נתקל בספינות של מצרים ופקיסטןכיכר השבת2
תיעוד נדיר של מפגש בין ספינות קרב מוסלמיות בלב הים האדום במהלך פעילות של חיל הים שנמשכה כחודש וחצי. ישראל מבקשת לסכל פעילות חבלנית עוינת בלב הים (בארץ)
עין מבוע, בין הזמנים - התחזית: מעונן חלקית, ללא שינוי ניכר בחוםהתחזית: מעונן חלקית, ללא שינוי ניכר בחוםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית וייעשה נאה. ללא שינוי ניכר בטמפרטורות שיהיו ממוצעות לעונה. סוף השבוע ללא שינוי ניכר במידות החום ובמזג האוויר (חדשות בארץ)
פינוי מד"א, אילוסטרציה - שלושה הרוגים ושני פצועים בתאונות עבודהשלושה הרוגים ושני פצועים בתאונות עבודהכיכר השבת
פלסטיני נפצע באורח קשה כשהתחשמל במהלך עבודתו בביתר עילית. פועל אחר נהרג מנפילה מגובה, פועל נהרג מפגיעת טרקטור, ופועל נפצע בינוני מנפילה מגובה (בארץ)
המטיילים שחולצו - 16 מטיילים חולצו לאחר שאבדו בתוך מערה16 מטיילים חולצו לאחר שאבדו בתוך מערהדניאל הרץ3
נהג ההסעות ששם לב שהמטיילים מתאחרים הזמין את כוחות החילוץ שהגיעו להר סדום סרקו אחר המטיילים ומצאו אותם בסופו של דבר בתוך מערה שהכניסה אליה מסוכנת (בארץ)
"מטבח הפאר" - מטבח מפואר? ארמון פאר? שפטו בעצמכםמטבח מפואר? ארמון פאר? שפטו בעצמכםכיכר השבת14
"למחבלים בכלא יש תנאים יותר ראויים", כך סיכמה אשת העסקים ניקול ראידמן שתיעדה את בית ראש הממשלה בסרטון מיוחד לאחר שקיבלה אישור לצלם גם למעלה (בארץ)
המחולצים - לאחר 6 שעות: משפחה בת 18 נפשות חולצה מנחל עמודלאחר 6 שעות: משפחה בת 18 נפשות חולצה מנחל עמודדניאל הרץ35
מתנדבי יחידת החילוץ גליל כרמל של המשטרה חילצו במשך שעות משפחה בת 18 נפשות - הקטן בן 8 חודשים, שאיבדה את דרכה במהלך טיול בנחל עמוד. חיפושים נערכו בנוסף אחר שני נערים (ארץ)
נחל היהודיה - נסגרו מסלולי טיולים בנחלי היהודיה והזוויתןנסגרו מסלולי טיולים בנחלי היהודיה והזוויתןאלי רוטמן2
בדיקות מעודכנות שנערכו במי הנחלים הפופולריים בתקופת בין הזמנים, העלו כי הם מזוהמים. הכניסה למים שם נאסרה, וכן למסלולים מסויימים בשמורות אלו. כל הפרטים (אקטואליה)
זירת האירוע - תיקו של תייר מפקיסטן גרם לסגירת התחנהתיקו של תייר מפקיסטן גרם לסגירת התחנהאלי רוטמן3
המשטרה סגרה הבוקר את תחנת הרכבת ברחובות בשל חשד למטען חבלה, שהוסר רק כעבור כשעתיים ולאחר בדיקת חבלנים. באופן חריג, הוצא מיד צו איסור פרסום לאירוע (בארץ)
עמק יזרעאל - התחזית: הקלה, טמפרטורות רגילות לעונההתחזית: הקלה, טמפרטורות רגילות לעונהכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר, מעט פחות חם עם טמפרטורות רגילות לעונה. מחר תהיה עלייה קלה בטמפרטורות וללא שינוי ניכר בסוף השבוע (חדשות בארץ)
עמד בתקנים: הגשר שקרס קיבל ציון 95 בתסקיר בטיחותעמד בתקנים: הגשר שקרס קיבל ציון 95 בתסקיר בטיחותכיכר השבת10
סקירת בטיחות שנערכה לגשר, שקרס אתמול על משאית עם מנוף שפגעה בו, העניקה לו ציון של 95 מתוך 100. בחברת נתיבי ישראל טוענים: "הוא נבנה על פי כל התקנים המחמירים" (חדשות, בארץ)
יו"ר ההסתדות. ארכיון - חשד: זיופים ואי סדרים בבחירות להסתדרותחשד: זיופים ואי סדרים בבחירות להסתדרותכיכר השבת2
בהוראת היועת המשפטי לממשלה, המשטרה תתחיל בבדיקת הטענות לזיופים בבחירות שנערכו לראשות ההסתדרות. יחימוביץ' טוענת כי הבחירות לוו באי סדרים וזיופים (חדשות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook