עמירן דביר  www..  נתניהו  ליפא
ההפגנה בתל אביב, הערב - עשרות אלפים מפגינים נגד גירוש מסתנניםאלפים מפגינים נגד גירוש מסתננים; אריה דרעי לא מתרגש
ח' בניסן תשעח | 24.03.18
אלפים מפגינים בת"א נגד גירוש מסתננים • מבקש מקלט מסודן סיפר: "בגיל 12 ממשלת סודן ניסתה לרצוח אותי ואת בני משפחתי" • דרעי: "מסתנני עבודה יורחקו, פליטי מלחמה וילדים ישארו" (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת צו - שבת הגדולזמני כניסת ויציאת שבת צו - שבת הגדולכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
התחזית: גל החום יגיע לשיאו, יהיו תנאי שרבהתחזית: גל החום יגיע לשיאו, יהיו תנאי שרבכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה חם מהרגיל באופן משמעותי וישררו תנאי שרב בינוני עד כבד בכל אזורי הארץ. במהלך השבת תחול התקררות במידה ניכרת אך בתחילת השבוע שוב חם (בארץ)
הילדה הפצועה, בבית החולים - כלב רועה גרמני נשך ילדה בפניה; בעליו ברחכלב רועה גרמני נשך ילדה בפניה; בעליו ברחאלי רוטמן5
הילדה, שננשכה בחצר בית הספר, עברה ניתוח ארוך ועדיין מאושפזת בבית החולים. "היא לא אוכלת, ישנה הרבה ומקבלת תרופות. יקח לה הרבה זמן להתאושש", מתאר אביה (חדשות)
יוסף אלעד וחיה סלומון, הי"ד - בג"ץ למשפחת סלומון: בית המחבל לא יהרסבג"ץ למשפחת סלומון: בית המחבל לא יהרסאלי רוטמן17
שופטי העליון דחו את עתירתה של בני משפחת סלומון, ששלושה מבניה נרצחו בטבח המחריד בחלמיש, וקבעו כי אין להרוס לחלוטין את בית המשפחה של המחבל האכזר (חדשות)
מעצר מנהלי הרשת, הלילה - השב"חים נתפסו ליד אלעד והרשת נחשפההשב"חים נתפסו ליד אלעד והרשת נחשפהאלי רוטמן
זה החל לפני כחודש מול עיני עוברים ושבים בצומת אלעד, בתפיסת 4 פלסטינים, שוהים בלתי חוקיים; הלילה נעצרו 5 חשודים בניהול רשת הכנסת השב"חים לישראל • צפו (בארץ)
מזיזים מ-2 ל-3 - הלילה בשעה 2:00: עוברים לשעון קיץהלילה בשעה 2:00: עוברים לשעון קיץכיכר השבת
שעון הקיץ ייכנס הלילה בין חמישי לשישי בשעה 02:00 - לתוקפו ובכך נפסיד שעה שינה אחת אך נקבל שעת אור נוספת • שימו לב: שבת קודש תיכנס שעה מאוחר יותר (בארץ)
התאונה בכביש 55 בכפר סבא - לילה קשה: שני הרוגים בתאונות דרכיםלילה קשה: שני הרוגים בתאונות דרכיםקובי רוזן3
צעיר בן 19, תושב הכפר עילבון בגליל, נהרג הלילה בהתהפכות רכב בכביש 65 סמוך למצפה נטופה. בכביש 55 בכפר סבא נהרגה צעירה כבת 23 בתאונה נוספת (אקטואליה)
תצפית מיער בירייה - התחזית: התחממות משמעותית, יתפתח גל חוםהתחזית: התחממות משמעותית, יתפתח גל חוםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה בסימן התחממות משמעותית והתפתחות גל חום שיגיע ביום שישי לשיאו ויישבר רק בשעות הבוקר המוקדמות של שבת קודש אז ייתכן טפטוף (חדשות בארץ)
התככים והחקירות • היום שאחרי ניר ברקתהתככים והחקירות • היום שאחרי ניר ברקתאבי רבינא12
חלק מהמועמדים כבר הכריזו על ריצתם בבחירות לראשות עיריית ירושלים, אבל המירוץ האמיתי ייפתח רק אחרי הכרזת ברקת. האם מועמד חרדי יכבוש את ראשות העיר? (מוניציפלי)
האלמנה ומשפחתה - סבם של היתומים: 'הם ימשיכו ויגדלו - בחוזק'סבם של היתומים: 'הם ימשיכו ויגדלו - בחוזק'אלי רוטמן2
רבים ממשיכים ועולים לבית משפחת קולמן בכוכב השחר, כדי לנסות ולנחם אותה על הירצחו של עדיאל השבוע בפיגוע. הנשיא שמע את דבריהם המרגשים של האבלים • צפו (בארץ)
הגר"י יוסף והגר"ד לאו - הרבנים הראשיים: "היזהרו בניקיונות לפסח"הרבנים הראשיים: "היזהרו בניקיונות לפסח"ישי כהן2
הרבנים הראשיים, הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף והגאון רבי דוד לאו, יוצאים היום במכתב משותף - לראשונה מאז פרוץ המשבר ברבנות הראשית - הקורא לציבור: "ונשמרתם" (בארץ)
כ-10 אלף ביצים הוחרמו והושמדו בתל אביבכ-10 אלף ביצים הוחרמו והושמדו בתל אביבכיכר השבת
לקראת חג הפסח, כ-10,000 ביצים שהוצעו למכירה לציבור בתחומי העיר תל אביב, הוחרמו והושמדו לאחר שהתברר כי לא ראויות למאכל אדם ומהוות סכנה לציבור • תיעוד (אקטואליה)
זירת פיגוע הדריסה - נס: הפצוע קשה בפיגוע הדריסה שב להכרהנס: הפצוע קשה בפיגוע הדריסה שב להכרהאלי רוטמן4
הוא הגיע לבי"ח מפיגוע דריסה כשהוא מורדם ומונשם, במצב קשה מאוד, עם פגיעות בראש ובגפיים. הרופאים נאבקו על חייו, והיום נודע: הנס קרה ומצב החייל השתפר פלאים (בארץ)
הנשיא ראובן ריבלין מכר את החמץ • תיעודהנשיא ראובן ריבלין מכר את החמץ • תיעודכיכר השבת
כבכל שנה לקראת חג הפסח קיים נשיא המדינה ראובן ריבלין מכירת חמץ בבית הנשיא יחד עם רבה של ירושלים הגר"ש עמאר, ומנכ"ל בית הנשיא, הראל טובי • צפו בתיעוד (חדשות)
כחלון התערב לטובת העברת שגרירות ארה"ב. צפוכחלון התערב לטובת העברת שגרירות ארה"ב. צפוכיכר השבת2
שר האוצר משה כחלון הנחה את המועצה הארצית לתכנון ובנייה להתכנס בדחיפות כדי לקדם בהקדם האפשרי מתן פטור מהיתר הנדרש לטובת העברת השגרירות לירושלים (חדשות)
הים בתל אביב - התחזית: חם מהרגיל לעונה, מחר יהיה שרבהתחזית: חם מהרגיל לעונה, מחר יהיה שרבכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה בסימן עלייה בטמפרטורות שתגענה מחר לכדי גל חום ששיאו יהיה ביום שישי. השרב יישבר רק במהלך ליל שבת ובשבת יחדור לאזורנו אוויר לח וקר (חדשות בארץ)
ניר ברקת, ארכיון - דיווח: ניר ברקת יודיע שלא יתמודד בירושליםדיווח: ניר ברקת יודיע שלא יתמודד בירושליםכיכר השבת7
לפי הדיווח בחברת החדשות, ראש עיריית ירושלים ניר ברקת צפוי להודיע בתוך ימים כי החליט לא להתמודד שוב על ראשות העיר - ולעבור לפוליטיקה הארצית. לשכתו: "אין חדש" (בארץ)
אילוסטרציה - אלעד: ילד וילדה נפצעו בתאונת אופנייםאלעד: ילד וילדה נפצעו בתאונת אופנייםכיכר השבת6
ילדה כבת שמונה נפצעה בינוני וילד כבן 12 נפצע באורח קל בתאונה עם מעורבות שני אופניים ברחבה שבסמוך לכניסה לבנייני מגורים ברחוב בעלי התוספות באלעד (חדשות, בארץ)
יחיאל לסרי - סקרים חדשים לקראת הבחירות באשדודסקרים חדשים לקראת הבחירות באשדודאבי רבינא9
האם יחיאל לסרי ייבחר שוב ב-2018 לראשות עיריית אשדוד? לפי סקר עומק של "מאגר מוחות" לסרי מתרסק במגזר הכללי, לעומת המגזר החרדי שם הוא זוכה ל-90 אחוזי תמיכה (בארץ)
אילוסטרציה - פלסטיני תכנן לרצוח יהודים ליד קריית ספרפלסטיני תכנן לרצוח יהודים ליד קריית ספראלי רוטמן3
לפני כחודש נעצר פלסטיני ליד חשמונאים, לאחר שהתנהגותו עוררה את חשדם של נערות. ברשותו נתפסה סכין, אך תחילה הוא עשה עצמו אילם. כעת נודע: הוא תכנן לבצע פיגוע (ארץ)
הבשר שנתפס - בכפר הערבי: נתגלה בשר טרף שהוצג ככשרבכפר הערבי: נתגלה בשר טרף שהוצג ככשרישי כהן2
הרבנות הראשית מזהירה מפני חשש לאיסור טרפות בבשר המשווק על ידי מספר חברות, זאת לאחר שבכפר סולם שבצפון נתפס בשר טרף שהוצג ככשר • כל הפרטים (חדשות, בארץ)
מחלבת טרה בהיערכות מקיפה. - מחלבת טרה בהיערכות מקיפה לקראת חג הפסחמחלבת טרה בהיערכות מקיפה לקראת חג הפסחkikar.co.il בשיתוף טרה
מחלבת טרה נערכת לקראת חג הפסח לספק את הביקוש הגדול למוצרי חלב בכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית. במהלך השבועות האחרונים הוכשרו כל קווי הייצור לפסח בפיקוח צוות מורחב של מפקחי ומשגיחי הכשרות של בד"ץ העדה החרדית (בארץ, שיווקי)
נדב סלע בבית המשפט - סלע: דקרתי את עתיה כי הם רצחו את ילדייסלע: דקרתי את עתיה כי הם רצחו את ילדייאלי רוטמן7
בדיון נוסף שנערך היום במשפטו של נדב סלע, שרצח במגדל את אשתו, שני ילדיו ובן השכנים, נחשפה לראשונה אחת מגרסאותיו החולניות לטרגדיה שהסעירה את המדינה (חרדים)
תיעוד התקרית - אישה התפרצה לנאום נתניהו: כך הוא הגיבאישה התפרצה לנאום נתניהו: כך הוא הגיבאלי רוטמן28
"תפסיקו להקים יישובים חדשים רק לעשירים", צעקה אחת המשתתפות ב'וועידת הנגב', במהלך נאומו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. הנאום הופסק, הנואם שידר אדישות. צפו (ארץ)
שרי המשפטים חותמים על - כך טראמפ גרם לגל ההסתה הגדול ביותרכך טראמפ גרם לגל ההסתה הגדול ביותרדניאל הרץ2
שקד אמרה את הדברים בכנס בהשתתפות שרי משפטים מאירופה ובכירי פייסבוק. שקד חשפה את נתוני ההסתה ברשת: 12,351 בקשות להסרת תכנים - רובם הוסרו (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
מתי הורוביץ
מתי הורוביץ
ב-6 צעדים: כך נבער את השחיתות
י"ב באדר תשעח4
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
השופטים בישראל ישרים ונקיים. תהיו גאים בהם
י"ב באדר תשעח78
דוד רוזנטל
דוד רוזנטל
העם לא מטומטם // דוד רוזנטל
ז' באדר תשעח23
הנקראים
המדוברים