יניב בן..  גד אלבז  חנן בן ארי  מנחה
נתניהו ובנט, ארכיון - תושבי עמונה נגד בנט ונתניהו: "בגדתם בנו"תושבי עמונה נגד בנט ונתניהו: "אנו נבגדים ומרומים"
כ"ד בטבת תשעז | 22.01.17
במכתב ששגרו תושבי עמונה לראש הממשלה ולשר בנט כתבו כי עדיין לא החלו פעולות להכשרת החלקות. אנו חשים שהולכתם אותנו שולל אנו מרגישים מרומים שלא לומר נבגדים (חדשות, בארץ)
בבית המשפט, מאחורי מאיר רבין - דני דנקנר מתחנן לחנינה: "טבוע בי אות קין"דני דנקנר מתחנן לחנינה: "טבוע בי אות קין"אלי רוטמן
יו"ר בנק הפועלים לשעבר, שמרצה את עונשו בבית הסוהר לאחר הרשעתו בשתי פרשיות - באחת מהן בגין הפעלת הלוביסט החרדי מאיר רבין - מבקש על נפשו מהנשיא (בארץ)
הלוייתו של מלאכי. ארכיון - שנות מאסר רבות לסייען לרצח מלאכי הי"דשנות מאסר רבות לסייען לרצח מלאכי הי"דאלי רוטמן
בית הדין הצבאי גזר היום את דינו של הנהג שהסיע את חוליית המחבלים שרצחה את מלאכי רוזנפלד וכשלה בניסיון פיגוע ירי אחר. השופטים: "מכתב ההורים מפלח כתער" (חדשות, בארץ)
המצור בירושלים - 15 מיליון שקלים - להקלה על הפקקים15 מיליון שקלים - להקלה על הפקקיםישי כהן
ועדת הכספים בירושלים תדון הערב בהצעות שהועלו - מרביתן ב"כיכר השבת" - בכדי לנסות ולצמצם את הסבל, לאלפי נהגים בכביש רמות. העלות המוערכת: 15 מיליון שקלים (אקטואליה)
הכתבה והראיון המרתקים - הרב שנעצר: "תיזהר, רוצה רימון?" • צפוהרב שנעצר: "תיזהר, רוצה רימון?" • צפואלי רוטמן28
הרב שאול אלקריב שנחשד בהשלכת רימון, בראיון בלתי שגרתי בעליל. צפו בדבריו המשעשעים והמוזרים - ובאישה שהחליטה "להקדיש לו את חייה" ולהתגורר עמו באותו מתחם (בארץ)
בתי הדין: אישה מונתה לתפקיד בכירבתי הדין: אישה מונתה לתפקיד בכירישי כהן
ועדת המכרזים בחרה את חני דורי למנהלת אגף ההון האנושי בהנהלת בתי הדין הרבניים. מנהל בתי הדין: "נמשיך לקלוט את המועמדים הטובים והמתאימים – הן נשים והן גברים" (ארץ)
השגריר החדש דייויד פרידמן, משמאל - השגריר החדש הודיע: אגור בדירתי בירושליםהשגריר החדש הודיע: אגור בדירתי בירושליםדניאל הרץ3
דייויד פרידמן שימונה בקרוב לתפקיד שגריר ארה"ב בישראל במקומו של שפירו, הודיע כי יעדיף להתגורר בירושלים ולא בהרצליה, מבלי קשר להחלטה על העברת השגרירות (בארץ)
מפגין אמריקאי: "היהודים שולטים באמריקה" - משרד התפוצות: האנטישמיות הולכת וגדלהמשרד התפוצות: האנטישמיות הולכת וגדלהדניאל הרץ
דוח חדש של משרד התפוצות שיוצג היום בישיבת הממשלה יראה נתונים מדאיגים על גידול משמעותי במספר האירועים האנטישמיים באירופה ועל מקרים חמורים גם בארה"ב (בארץ)
בני זוג חרדים נפצעו קשה בשריפה ב'רמות'בני זוג חרדים נפצעו קשה בשריפה ב'רמות'כיכר השבת5
זוג חרדי המתגורר ברחוב פרנקפורטר בשכונת רמות בירושלים נפצעו באורח קשה בשריפה שפרצה בדירתם, נערים אמיצים המתגוררים בסמוך חילצו את הפצועים מהאש (חדשות)
זירת הירי בתל אביב - צעיר חוסל כשהחזיק את בנו הפעוט על ידיוצעיר חוסל כשהחזיק את בנו הפעוט על ידיואלי סניור ואיתי בלומנטל, ynet4
מתנקש ארב לשני צעירים שהגיעו עם מכונית לחניון ברחוב תוצרת הארץ וירה בהם מטווח אפס כאשר נכנסו לחדר המדרגות. נגד אחד הצעירים התנהל משפט בגין רצח (בארץ)
ילד נפל מגג בית כנסת בבני ברק, מצבו קשהילד נפל מגג בית כנסת בבני ברק, מצבו קשהקובי רוזן6
ילד כבן 8 נפל בצהרי יום השבת מגג בית הכנסת הגדול בבני ברק ונפצע באורח קשה. מתנדבים שהוזעקו לזירה העניקו לילד טיפול רפואי ראשוני לאחריו פונה לבית החולים (חדשות)
זמני כניסת ויציאת השבת - פרשת שמותזמני כניסת ויציאת השבת - פרשת שמותכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות, בארץ)
ריבלין חוזר מבית החולים - ריבלין עבר את ההליך הרפואי בהצלחהריבלין עבר את ההליך הרפואי בהצלחהדניאל הרץ2
נשיא המדינה, רובי ריבלין, שב לבית הנשיא לאחר אשפוז של יממה בבית החולים שערי צדק לאחר השתלת קוצב לב חדש. לאחר מנוחת סוף השבוע יחזור ריבלין לפעילות רגילה (בארץ)
התיעוד הדרמטי - כך חוליית השודדים נתפסה 'על חם'. צפוכך חוליית השודדים נתפסה 'על חם'. צפואלי רוטמן1
פקחי היחידה למניעת שוד ברשות העתיקות תפסו השבוע את חוליית שודדי העתיקות הגדולה ביותר שפעלה בצפון הארץ. 11 שודדים מנתה חוליית הערבים השודדים מצפון הארץ (ארץ)
יעקב אדלשטיין מתרגש - מרגש: יעקב הניח תפילין לראשונה בחייומרגש: יעקב הניח תפילין לראשונה בחייואלי רוטמן10
לאחר 69 שנים שחלפו מבר המצווה שלו, יעקב לא הצליח לעצור את דמעותיו, כשלראשונה בחייו הוא הניח תפילין ועלה לתורה, בטקס שארגנו לו שוטרי משטרת חיפה (חדשות, בארץ)
הפגישה עם שפירו - נתניהו נפרד מדן שפירו המסיים את תפקידונתניהו נפרד מדן שפירו המסיים את תפקידוכיכר השבת3
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפרד היום משגריר אצות הברית בישראל דן שפירו. בישראל ממתינים בדריכות ובציפייה לשגריר החדש דייויד פרידמן, שיכנס בקרוב לתפקידו (חדשות, בארץ)
פניה גלויה - הקמפיין של ברקת: "מודים לדונלד טראמפ"הקמפיין של ברקת: "מודים לדונלד טראמפ"אלי רוטמן3
ראש עיריית ירושלים יוצא במעין קמפיין שנועד לחשק את הנשיא הנכנס - מחר - של ארה"ב שהבטיח להעביר את השגרירות מתל אביב לבירה: "תמו השנים השחונות" (בארץ)
מוחמד ברקה. ארכיון - מתקפה: 'בראש דאע"ש נמצא נתניהו עצמו'מתקפה: 'בראש דאע"ש נמצא נתניהו עצמו'אלי רוטמן5
יו"ר ועדת המעקב של ערביי ישראל בהסתה פרועה נגד ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, כחלק ממחאת המגזר שהחלה היום בעקבות מהומות הדמים אתמול באום אלחיראן (בארץ)
הנשים מחו בקולניות - נשות הכותל נדרשו לפשוט את מעיליהן. צפונשות הכותל נדרשו לפשוט את מעיליהן. צפואלי רוטמן18
הן שוב באו כדי לחלל את המקום הקדוש ביותר לעם היהודי, אך סרבו לדרישתם של המאבטחים לבצע בדיקה ביטחונית מלאה, וחולל מהומה רבתי במקום. צפו בווידאו (חדשות, בארץ)
ארכיון - נפל מגג ביהכ"נ ושכב פצוע במשך שעותנפל מגג ביהכ"נ ושכב פצוע במשך שעותקובי רוזן6
גבר בן 63 שעלה לתקן את גג בית הכנסת, בשעות הערב אתמול, נפל מהגג מגובה של כ-7 מטרים ונפצע, אך אותר רק לפנות בוקר - כעבור 10 שעות - על ידי המתפללים (חדשות)
החרמון המושלג, השבוע - התחזית: התקררות קלה, הגשם יחזור בשבתהתחזית: התקררות קלה, הגשם יחזור בשבתכיכר השבת
קר אבל עדיין כמעט בלי גשם: היום תחל ירידה קלה בטמפרטורות שתימשך גם בשבת אז ייתכן גשם קל מצפון הארץ עד צפון הנגב אך לא צפויה סערה משמעותית (בארץ)
הפגנה נגד הירי בנהג. הלילה בתל אביב - חשש מהתפרצות אלימה אצל הבדואיםחשש מהתפרצות אלימה אצל הבדואיםכיכר השבת4
המשטרה חוששת מהתפרצות אלימה של הבדואים בנגב בעקבות הדריסה והרס הבתים ליד חורה. כוחות גדולים מוצבים בנגב לקראת הלווית המחבל שנורה למוות (חדשות, בארץ)
יאיר נתניהו - יאיר נתניהו נשאל על המתנות ממילצ'ןיאיר נתניהו נשאל על המתנות ממילצ'ןכיכר השבת1
יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, נשאל על המתנות שקיבל מאיש העסקים ארנון מילצ'ן. המתנות שקיבל לכאורה - בהיקפים קטנים מאלה שקבלו לכאורה הוריו (חדשות, בארץ)
ח"כ דוד אמסלם - בראשון: דיון בחוק נגד חקירת ראש ממשלה מכהןבראשון: דיון בחוק נגד חקירת ראש ממשלה מכהןכיכר השבת
ועדת השרים לענייני חקיקה תדון ביום ראשון בהצעת החוק של ח"כ אמסלם המבקשת למנוע חקירת ראש ממשלה מכהן. ההצעה לא תחול על החקירות הנוכחיות של נתניהו (חדשות, בארץ)
המשטרה: המחבל התעלם מירי אזהרה, האיץ ודרסהמשטרה: המחבל התעלם מירי אזהרה, האיץ ודרסאילנה קוריאל, ynet3
במשטרה קובעים לאחר תחקיר פיגוע הדריסה כי המחבל באום אל-חיראן ישב לבדו ברכבו עם אורות כבויים, לא התייחס לקריאות השוטרים ולא לשלוש יריות אזהרה. מח"ש תפתח בבדיקה (חדשות)
ארונו של לוי הי"ד, היום - "נרצחת ברוע ובזדון": המונים בלווית השוטר"נרצחת ברוע ובזדון": המונים בלווית השוטראלי רוטמן10
השוטר שנרצח בשעות הבוקר בפיגוע הדריסה בשעת הרס הבתים באום אלחיראן שבנגב, הובל בדרכו האחרונה לקול בכיות האלמנה ומשפחתו. המפכ"ל תקף את ההסתה (חדשות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook