יניב בן..  גד אלבז  ישי ריבו  גרוס
פריחה ליד גן יבנה - התחזית: יהיה נאה וחם מהרגיל לעונההתחזית: יהיה נאה וחם מהרגיל לעונה
ל' בשבט תשעז | 26.02.17
השבוע נפתח בצורה נאה: מזג האוויר היום יוסיף להיות חמים מהרגיל לעונה, גם מחר צפוי מזג האוויר להישאר חמים מהרגיל אם כי בלילה ייתכן טפטוף (מזג האוויר)
חוצים את הגבול - מפגינים חצו את הגבול בין לבנון לישראלמפגינים חצו את הגבול בין לבנון לישראלאלי רוטמן1
באופן נדיר, חצו היום מפגינים מלבנון את הגבול הבינלאומי, לכיוון ישראל. הדיווחים הגוברים על מתקני ריגול ישראלים, הם שהובילו למחאה החריגה שפוזרה ע"י כוחות צה"ל (אקטואליה)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת משפטיםזמני כניסת ויציאת שבת פרשת משפטיםכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות, בארץ)
חמים ובהיר - תחזית: סוף שבוע נעים וחמים מהרגיל לעונהתחזית: סוף שבוע נעים וחמים מהרגיל לעונהכיכר השבת1
סוף השבוע צפוי להיות נעים ואף חמים מהרגיל לעונה. היום צפויה עלייה בטמפרטורות ובשבת תחול עלייה נוספת במידות החום ויעשה חם מהרגיל לעונה. יום א' ללא שינוי ניכר (בארץ)
יחיאל לוי. ארכיון - בנו של המנהל שהתפטר: "עיוותו את דבריו"בנו של המנהל שהתפטר: "עיוותו את דבריו"ישראל שפירא15
סערת "לחנוק את החרדים": שעות ספורות לאחר התפטרותו של מנהל מתנ"ס יובלים יחיאל לוי, בנו יוצא להגנתו וטוען כי הדברים עווותו על ידי גלי צה"ל בה נחשפה ההקלטה (חדשות)
ארי הרו - המלצה לכתב אישום נגד ראש הסגל לשעברהמלצה לכתב אישום נגד ראש הסגל לשעבראלי רוטמן
לא רק נגד ארי הרו החליטה משטרת ישראל להמליץ על הגשת כתב אישום, אלא גם נגד עורך דינו הראל ארנון - שרק לאחרונה נבחר לייצג את הממשלה מול בג"ץ בענין חוק ההסדרה (בארץ)
חיילות המומות בזירת הפיגוע - בג"ץ אישר את הריסת בית מחבל המשאיתבג"ץ אישר את הריסת בית מחבל המשאיתאלי רוטמן1
בג"ץ מפתיע עם פס"ד נוקשה במיוחד בסוגיית הריסת בתי מחבלים. ואולי זו הרוח הנושבת ממשרד המשפטים בראשות שקד, שנחלה אמש ניצחון בבחירת מועמדיה לעליון (בארץ)
מחבל קטין. אילוסטרציה - ילד ערבי מואשם שניסה לחטוף נשק מחיילתילד ערבי מואשם שניסה לחטוף נשק מחיילתאלי רוטמן1
בן ה-13 צפה בחיילת שעמדה ליד תחנת האוטובוס בלוד, וכשזו הפנתה אליו את גבה הוא בעט בה, דחף אותה אל הרצפה תוך שהוא מנסה לקחת מעל צווארה את נשקה (ארץ)
חמאס וילדים. ארכיון - בית המשפט  סגר בית ספר ערבי בירושליםבית המשפט סגר בית ספר ערבי בירושליםכיכר השבת
בית הספר הוקם ומומן על ידי ארגון הטרור חמאס ו-220 התלמידים רכשו בו השכלה הכוללת הסתה חמורה נגד מדינות ישראל. השרים בנט וארדן סייעו למהלך הסגירה (אקטואליה)
ביהמ"ש הוסיף שנת מאסר לרב יונה מצגרביהמ"ש הוסיף שנת מאסר לרב יונה מצגרנתנאל לייפר16
בית המשפט דחה את הסדר הטיעון שנחתם בין הרב הראשי לשעבר הרב יונה מצגר לבין הפרקליטות וגזר עליו ארבע שנות מאסר וחצי - שנה יותר מאשר העונש שסוכם בהסדר (בארץ)
קשיש. אילוסטרציה - עשרות ביקורות פתע בבתי אבות בכל הארץעשרות ביקורות פתע בבתי אבות בכל הארץישראל שפירא1
עשרות פקחי משרד העבודה והרווחה פושטים על בתי האבות ברחבי הארץ ומבצעים ביקורות פתע. הדיירים והעובדים מתושאלים על ידי הפקחים לשלילת חשד להתעללות (חדשות)
פרח לרנר עם נתניהו - תיק החקירה נגד פרח לרנר - ייסגרתיק החקירה נגד פרח לרנר - ייסגרקובי רוזן1
תיק החקירה נגד פרח לרנר, יועצת רה"מ בכנסת, ייסגר. היא תעזוב את תפקידה בלשכת רוה"מ ותשלם קנס. כמו כן, בחמש שנים הקרובות היא לא תוכל לעבוד בשירות המדינה (חדשות)
השר ארדן והמפכ"ל אלשיך - ארדן: אם האירוע לא פיגוע - צריך להתנצלארדן: אם האירוע לא פיגוע - צריך להתנצלקובי רוזן2
בעקבות הממצאים המעלים כי אירוע הדריסה באום אלחיראן לא היה פיגוע, מבהיר השר ארדן כי סמך על המשטרה ולכן הכריז שמדובר בפיגוע וכי תפקידו לגבות את הכוחות (חדשות)
השקדיה פורחת בלטרון - התחזית: צפויה עלייה קלה בטמפרטורותהתחזית: צפויה עלייה קלה בטמפרטורותכיכר השבת
מזג האוויר היום צפוי להיות מעונן חלקית עד בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורות. מזג האוויר יוסיף להיות נוח בסוף השבוע עם עלייה נוספת במעלות החום מעל הרגיל לעונה (בארץ)
חבר מועצה בי-ם: להפעיל מועדוני נוער בשבתחבר מועצה בי-ם: להפעיל מועדוני נוער בשבתכיכר השבת5
חבר מועצה חילוני בעיריית ירושלים דורש מראש העיר לפתוח מועדוני נוער בשבתות. לטענתו, שיעמום הנערים בסופי שבוע מביא אלימות לשכונות. יצחק פינדרוס: "פנייה חסרת משמעות" (חדשות, בארץ)
אילוסטרציה - ניסה לגנוב אקדח ממאבטח בבני ברק ונמלטניסה לגנוב אקדח ממאבטח בבני ברק ונמלטכיכר השבת2
אלמוני ניסה לחטוף אקדח ממאבטח בעיר בני ברק. המאבטח התעמת עם האיש, עד שזה נמלט מהמקום, כוחות גדולים של משטרה הוקפצו לאיזור ומחפשים אחרי החשוד (חדשות, בארץ)
אילוסטרציה - אושר בוועדה: סנקציות חדשות לסרבני גטאושר בוועדה: סנקציות חדשות לסרבני גטישי כהן8
הדס, מסורבת גט שהשתתפה בדיון בכנסת בו אושרו הסנקציות נגד סרבני גט, אמרה: "אני בת 44 עם שישה ילדים מגיל חמש עד 23. הוא יושב שנתיים אבל אני בכלא" (חדשות)
עסקת שליט, המחבלים משתחררים. ארכיון - רצח קצין לפני 40 שנה, שוחרר וישוב לכלארצח קצין לפני 40 שנה, שוחרר וישוב לכלאאלי רוטמן
נאיל ברגותי ישוב לכלא לריצוי יתרת מאסר העולם ועוד 18 שנה, לאחר שהפר את תנאי שחרורו עליהם חתם ב'עסקת שליט' הזכורה לרע - כך החליט היום בית המשפט בעופר (ארץ)
הסכין והמגבת - אימה בב"ב: הסתובב עם סכין בידו ואייםאימה בב"ב: הסתובב עם סכין בידו ואייםקובי רוזן2
תושב רמת גן, בן 51, הצליח להבהיל הבוקר (רביעי) תושבים בבני ברק לאחר שהסתובב עם סכין באוטובוס וצעק "איטבח אל יהוד". שוטרים השתלטו עליו ועצרו אותו (חדשות, בארץ)
טקס הוקרה מוזר - לוחם הימ"מ קיבל תעודה כשהוא מחופשלוחם הימ"מ קיבל תעודה כשהוא מחופשאלי רוטמן4
נשאת מלחם, המחבל מהפיגוע בדיזנגוף, חוסל בתוך בית במשולש בתום מרדף בן כמה ימים שהסעיר את המדינה. היום קיבל לוחם הימ"מ שחיסל אותו את ההוקרה הראויה לו (בארץ)
אילוסטרציה - יהודי ניגש להצית ערבים: "נמאס לי מהם"יהודי ניגש להצית ערבים: "נמאס לי מהם"אלי רוטמן2
לפני כשבוע הגיע תושב רחובות למחסן ביבנה בו שהו שמונה ערבים, כשבידו בקבוק תבערה, ורק ברגע האחרון מנעו שוטרים שהוזעקו למקום את שרפתם למוות על ידו (חדשות)
הרכב עולה בלהבות - נס בכביש 1: רכב שהסיע נכים עלה באשנס בכביש 1: רכב שהסיע נכים עלה באשקובי רוזן
רכב הסעות שהסיע נכים עלה הבוקר (רביעי) באש, סמוך למחלף שורש בכביש 1, ואך בנס נוסעי הרכב ניצלו מהלהבות, כשפונו על ידי מתנדב איחוד הצלה במהירות מהרכב (חדשות)
ים המלח אתמול - התחזית: מעונן חלקית, הגשם יחזור בצהרייםהתחזית: מעונן חלקית, הגשם יחזור בצהרייםכיכר השבת
היום יהיה מעונן חלקית וייתכן שיירד גשם מקומי מלווה בסופות רעמים בעיקר בדרום הארץ ובמזרחה עם חשש לשיטפונות בנחלים באזורים המועדים. לקראת סופ"ש התחממות (בארץ)
(הדמיה: פרחי צפריר אדריכלים) - חמישים שנה אחרי האיחוד: ירושלים גדלה משמעותיתחמישים שנה אחרי האיחוד: ירושלים גדלה משמעותיתכיכר השבת5
אישור סיפוח השטחים של שכונת מורדות ארנונה לירושלים, מגדיל משמעותית את שטחה של העיר. הבירה תקבל 250 דונמים בהם ייבנו לפחות 2,000 יחידות דיור (חדשות, בארץ)
טרגדיה בבאר שבע: השאיר סיגריה בוערת ומתטרגדיה בבאר שבע: השאיר סיגריה בוערת ומתכיכר השבת1
סיגריה בוערת גרמה לשריפה בבאר שבע, בה נהרג אדם אחד בשנות ה-60 לחייו. צוותי כיבוי פעלו לכבות את האש ובסיומן גילו את גופתו של האיש. אשה נוספת נפגעה קל (בארץ)
כותב השורות. עו"ד ששי גז - להקטין את להבות הביקורת // עו"ד ששי גזלהקטין את להבות הביקורת // עו"ד ששי גזעו"ד ששי גז31
טוב יעשו כולם אם יניחו את נשק הביקורת וההסתה ויחדלו "לירות בתוך הנגמ"ש" שכן הדרך לחנינה עדין פתוחה בפניו של הנאשם. עו"ד ששי גז כותב על משפט אלאור אזריה (דעות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook