בית שמש  אריה דרעי
משגיח כשרות. אילוסטרציה - "לא בקיאים": המשגיחים מאיימים בשביתהגורם ברבנות תוקף: "המשגיחים לא בקיאים ברפורמה, וכבר יוצאים נגדה"
א' באייר תשעז | 27.04.17
וועד משגיחי הכשרות החוששים למקום עבודתם בעקבות הרפורמה הדרמטית שפורסמה הערב מאיים בשביתה, וברבנות הראשית תוקפים בחזרה ושוללים את החששות (אקטואליה)
משגיח כשרות. אילוסטרציה - גובש מתווה חדש לפיקוח משגיחי הכשרותגובש מתווה חדש לפיקוח משגיחי הכשרותאלי רוטמן3
גובשה הרפורמה הדרמטית ביותר שנערכה אי פעם במערך הכשרות הממלכי: היא כוללת גם את ניתוק הזיקה הבעייתית בין המושגח למשגיח, שיועסק רק בידי המועצות הדתיות (ארץ)
אילוסטרציה - סיר רותח נשפך על ילד בן ארבע; נפצע בינוניסיר רותח נשפך על ילד בן ארבע; נפצע בינוניאלי רוטמן
בביתו בי-ם, ככל הנראה בעת בישולים, נפצע ילד בן 4 לאחר שתכולתו של סיר רותח נשפך על גופו. הוא פונה לבית החולים עם כוויות בדרגה בינונית בגפיו ובפלג גופו העליון (אקטואליה)
אוכלוסיית ישראל מונה 8.68 מיליון בני אדםאוכלוסיית ישראל מונה 8.68 מיליון בני אדםכיכר השבת3
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את הדו"ח השנתי ממנו עולה כי אוכלוסיית ישראל צמחה בכ-159 אלף איש בשנה האחרונה גידול של 1.9% במספר התושבים (בארץ)
כותב השורות - מגמת הציונות משתנה באופן עקבי  // דעותמגמת הציונות משתנה באופן עקבי // דעותבצלאל כהן6
אינני סבור שעלינו לשנות באופן מהותי את ההתבדלות וההסתגרות התרבותית שלנו, אבל ברור לי שעלינו להכיר במציאות סביבנו ולא להמשיך עם טיעונים לא רלוונטיים (דעות)
הוזמן לתקן צנרת ומצא מחסן נשק עתיקהוזמן לתקן צנרת ומצא מחסן נשק עתיקדניאל הרץ
שרברב שהוזמן לתיקון לילי של צנרת בבית בגבעת שמואל הופתע לגלות במקום סליק תחמושת ישן מלפני קום המדינה. הסליק כלל בין היתר רובים, קליעים ורימוני יד חלודים (בארץ)
שר הפנים ויחיאל זוהר מחויכים, בחודש שעבר - ראש העיר משך את העתירה נגד דרעיראש העיר משך את העתירה נגד דרעיישי כהן9
היום אמור היה בג"ץ לדון בעתירה שהגיש ראש עיריית נתיבות נגד שר הפנים דרעי. העתירה נמשכה ברגע האחרון לאחר שמשרד הפנים חתם על סיפוח שטחים לעיר (חדשות, בארץ)
התחזית: ירידה במידות החום ומעט אביכותהתחזית: ירידה במידות החום ומעט אביכותכיכר השבת
מזג האוויר היום יתקרר מעט לעומת רמות החום הגבוהות אתמול, יהיה מעונן חלקית ומעט אביך. בשבת וביום ראשון צפויה עלייה בטמפרטורות יהיה חם מהרגיל וייתכן שרב (בארץ)
אלימות בבית החולים. ארכיון - התבשר שאמו נפטרה ותקף את הרופאיםהתבשר שאמו נפטרה ותקף את הרופאיםאלי רוטמן13
הוא לא עמד בזה: צעיר תל אביבי שנודע מפי הרופאים כי אמו הלכה לעולמה, החל להתפרע ולתקוף את שלושה אנשי הצוות הרפואי של בית החולים. מחר יושבת 'מאיר' - לשעתיים (ארץ)
ספר התורה מוחזר לבית הכנסת - שמחה באשקלון: אותרו ספרי התורה שנגנבושמחה באשקלון: אותרו ספרי התורה שנגנבוקובי רוזן2
תושב אשקלון נעצר בחשד שפרץ בחודש שעבר לבית כנסת בעיר. החשוד הכחיש את המיוחס לו אך בביתו אותרו גווילי ספרי התורה שגנב, תוך השלכת הבתים על הרצפה (חדשות)
אילוסרציה - נהג שכח ילד בהסעה; "קיבלנו אותו תשוש"נהג שכח ילד בהסעה; "קיבלנו אותו תשוש"אלי רוטמן2
לא לומדים לקח מאסונות: שוב זה קרה, והפעם במועצה אזורית גזר, ביום שישי האחרון בשיאו של שרב כבד. נהג ההסעות טען להגנתו: "בטח שכחתי אותו כי הוא נרדם" (ארץ)
גופות מחבלים מובאות לאבו כביר. ארכיון - 100 גופות פלסטינים מאוכסנות באבו כביר100 גופות פלסטינים מאוכסנות באבו כבירישראל כהן9
ממכתב מנהל המכון לרפואה משפטית לח"כ מקלב מתברר, כי רקמות וחלקי גופות של פלסטינים רבים עדיין נמצאים במקום, על אף סיכום מוקדם להבאתם לקבורה בידי צה"ל (חדשות)
אילוסטרציה - יום אחר יום, באותו מקום: ניסיון פיגוע כושליום אחר יום, באותו מקום: ניסיון פיגוע כושלאלי רוטמן3
דיווח ראשוני: מחבל ניסה לבצע פיגוע דקירה בסמוך לכיכר חטמ"ר שומרון. הוא נוטרל בירי על ידי החיילים במקום ומצבו מוגדר בינוני. אין נפגעים ישראלים בפיגוע זה (אקטואליה, ארץ)
מכבים מדורת ל"ג בעומר בירושלים - סכסוך העבודה: לוחמי האש בדרך לשביתהסכסוך העבודה: לוחמי האש בדרך לשביתהכיכר השבת
סכנה לאירועי ל"ג בעומר כשהדלקת המדורות במקומות מרכזיים עומדת בסכנה בשל הצורך בכוחות הכיבוי זמינים. כמו כן הופעות שונות המתוכננות לחודשי הקיץ בסכנה (בארץ)
זבל דישון שלא כוסה כהלכה בשרון. מקור הריח - הסירחון במרכז עלול להישאר בזמן הקרובהסירחון במרכז עלול להישאר בזמן הקרובאלי רוטמן4
הדיווחים הרבים של תושבים באזור השרון והמרכז על ריחות לא נעימים המורגשים בישוביהם הובילו הבוקר לאיתור המפגע והאיש העומד מאחוריו. חשש: הריח לא הולך להתפוגג (בארץ)
אילוסטרציה - 'בעיות בבית': פלסטינית שלפה סכין ונעצרה'בעיות בבית': פלסטינית שלפה סכין ונעצרהאלי רוטמן2
פלסטינית מחברון הניפה היום סכין אל מול חיילי צה"ל שנכחו באחת הצמתים. החיילים השתלטו עליה במהירות וללא כל נפגעים. בחקירה נטען כי הרקע למעשיה הוא אישי (חדשות)
התחזית: נאה עם עלייה ניכרת בטמפרטורותהתחזית: נאה עם עלייה ניכרת בטמפרטורותכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה נאה עם עלייה משמעותית במידות החום, ייתכן אובך. מחר צפויה התקררות קלה בחלק מהאזורים. סוף השבוע צפוי להיות חמים ונעים (חדשות בארץ)
מזכ"ל הפועל מזרחי הודיע: תומך בניסנקורןמזכ"ל הפועל מזרחי הודיע: תומך בניסנקורןkikar.co.il בשיתוף הסתדרות הפועל מזרחי
מזכ"ל הפועל מזרחי אבי סולימן הביע את תמיכתו ביו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן לקראת הבחירות הקרובות: "איש ראוי מאוד להנהיג את ההסתדרות הכללית, מנהיג חברתי שדאג ודואג לכל העובדים במשק" (חדשות, בארץ)
הפגנה של הפלג לצד ברכיהו - רב המשטרה על אירועי הפלג: זכותם להפגיןרב המשטרה על אירועי הפלג: זכותם להפגיןכיכר השבת15
רב המשטרה התייחס גם לביקורת שנמתחה עליו בעקבות חילולי השבת הצפויים בל"ג בעומר הקרוב במירון, ואמר כי ייתכן וחסידות בויאן תדחה את ההדלקה המרכזית שלה (בארץ)
זכייה בלוטו. אילוסטרציה - בנקיונות לפסח נמצא טופס זכיה ב-7 מיליון שקלבנקיונות לפסח נמצא טופס זכיה ב-7 מיליון שקלkikar.co.il בשיתוף מפעל הפיס5
הזוכה, בת 65 מאזור השפלה, סיפרה כי שכחה מהטופס שהיה מונח במגירה במטבח ונזכרה בו כשניקתה לפסח: "זה טופס הלוטו שמילאתי ושכחתי לבדוק" (חדשות, שיווקי)
אילוסטרציה - משרד רוה"מ שילם עשרות אלפים לפיצוחיםמשרד רוה"מ שילם עשרות אלפים לפיצוחיםאלי רוטמן5
עולם הממתקים: כמה כסף מוציאים במשרד ראש הממשלה לשם רכישת פיצוחים ומתוקים? דו"ח שנחשף היום מפרט את סך העלויות השנתי שמתפרסם בפעם הראשונה (חדשות ארץ)
נטרול. ארכיון - ניסיון פיגוע בשומרון; המחבל במצב אנושניסיון פיגוע בשומרון; המחבל במצב אנושאלי רוטמן4
ניסיון דקירה ב'כיכר החטיבה' ליד העיר שכם. המחבל נוטרל בירי ועל פי דיווחים מהשטח הוא נפגע באורח אנוש. ככל הידוע אין נפגעים מקרב כוחות הביטחון או אזרחים ישראלים (בארץ)
ספריה חדשה נחנכה בעזרת הגברים בכותלספריה חדשה נחנכה בעזרת הגברים בכותלכיכר השבת5
הספרייה החדשה שהותקנה ברחבת הכותל המערבי נחצבה בחלקה האחורי של עזרת הגברים והיא תסייע למתפללים למצוא ביתר קלות סידורים וספרי תהילים (חדשות בארץ)
מתחם אושי לנד - כפר סבא: אישום נגד קניונים מחללי השבתכפר סבא: אישום נגד קניונים מחללי השבתדניאל הרץ3
עיריית כפר סבא הגישה כתב אישום נגד קניוני אושילנד ו-G בשל היותם פתוחים במהלך השבת בניגוד לחוק העזר העירוני שאוסר עליהם לפתוח עסקים במהלך השבת (חדשות בארץ)
דוד בן נעים. - 'לא נשכח לא נסלח', באמת?'לא נשכח לא נסלח', באמת?דוד בן נעים4
האם אנחנו זוכרים את אותם ניצולי שואה שלא מספיק שעברו את השואה ובקושי ניצלו ממנה, צריכים להינצל יום יום כדי לשרוד? האם אנחנו מכבדים אותם במהלך השנה, וזוכרים שהם קיימים, או שמספיק לנו להקדיש להם יום בשנה ושיעזבו אותנו לנפשנו? (דעות)
ההורים בבית המשפט מציגים צילום המוכיח לטענתם כי יש לו גידול בראש - אביו של ההאקר המאיים: "הבן שלי אוטיסט"אביו של ההאקר המאיים: "הבן שלי אוטיסט"אלי רוטמן2
בנו, בן 18 בסך הכל, הוא האקר מתוחכם שהצליח להטריל אלפי מוסדות ברחבי העולם, אך לצד זאת הוא אוטיסט מהרגע שנולד - כך לטענת אביו שמגונן עליו הבוקר (חדשות, בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
דוד בן נעים. - 'לא נשכח לא נסלח', באמת?
דוד בן נעים
'לא נשכח לא נסלח', באמת?
כ"ט בניסן תשעז4
כותב השורות משה פריגן באושוויץ - המשותף בין הלברטל וחמאס // משה פריגן
משה פריגן
המשותף בין הלברטל וחמאס // משה פריגן
כ"ז בניסן תשעז29
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
"מצעד החיים" - מסע שגורם לשנאת יהודים
כ"ז בניסן תשעז63