צמד ילד  יניב בן..  ויזניץ  גד אלבז
בולטון בימיו כשגריר באו"ם - טראמפ הודיע על מינוי יועץ לביטחון לאומיטראמפ הודיע על מינוי יועץ לביטחון לאומי
ז' בניסן תשעח | 23.03.18
השמועות הסתובבו כבר כמה ימים, בציוץ בטוויטר הודיע הנשיא על מינויו של ג'ון בולטון, תומך בולט של ישראל, על חשבונו של הגנרל ה.ר. מקמאסטר שעזב את תפקידו (בעולם)
הנשיא טראמפ וסגן הנשיא לשעבר ביידן - הנשיא וסגן הנשיא לשעבר מאיימים במכותהנשיא וסגן הנשיא לשעבר מאיימים במכותיוסי נכטיגל10
סגן הנשיא לשעבר ביידן התבטא: "אם היינו בתיכון הייתי לוקח אותו למאחורי אולם ההתעמלות ומכסח אותו". טראמפ הגיב: "הוא חלש מנטלית ופיזית. הוא ייפול מהר וחזק ויבכה" (בעולם)
הכור שהותקף - סוריה: האתר שהותקף - 'מתקן גידול עופות'סוריה: האתר שהותקף - 'מתקן גידול עופות'קובי רוזן6
גורם המקורב למשטרו של בשאר אסד הגיב לפרסומים בישראל על תקיפת הכור הגרעיני וטען כי "זה היה מתקן לגידול עופות במזרח סוריה". ויש לו הסבר מדוע סוריה לא הגיבה (חדשות)
התקרית במליאת הפרלמנט - ריססו גז מדמיע בפרלמנט ופוצצו את הדיוןריססו גז מדמיע בפרלמנט ופוצצו את הדיוןאלי רוטמן1
הסכם לקביעת גבולות בין קוסובו למונטנגרו, שתי המדינות שבבלקן, היה אמור להיות מאושר בפרלמנט, אלא שחברי האופוזיציה ריססו גז מדמיע ופוצצו את הדיון • צפו (אקטואליה)
זירת אחד הפיצוצים - תם המרדף: מטמין הפצצות בטקסס - נהרגתם המרדף: מטמין הפצצות בטקסס - נהרגאלי רוטמן
התמהוני מאוסטין הצליח להרוג בשבועות האחרונים שני בני אדם, ולפצוע עוד כמה, בסדרת פצצות שהטמין ברחבי העיר. הבוקר איתרו אותו כוחות הביטחון - ואז הוא התאבד (חדשות)
עמנואל מקרון - מקרון יהפוך את הצרפתית לשפה המובילה?מקרון יהפוך את הצרפתית לשפה המובילה?דניאל הרץ5
עמנואל מקרון אמר בנאומו ביום הפרנקפוני כי הוא רוצה להגדיל את מספר דוברי הצרפתית בעולם במיוחד באירופה בשל עזיבת בריטניה את האיחוד ובמדינות אפריקה (בעולם)
סילבי ליסטהאוג, השרה הפורשת - שרה רמזה שהשמאלנים בוגדים - והתפטרהשרה רמזה שהשמאלנים בוגדים - והתפטרהאלי רוטמן5
"אתם דואגים לזכויות טרוריסטים יותר מאשר לביטחון הלאומי", כך האשימה שרת המשפטים בנורבגיה את 'מפלגת העבודה' המקומית. דבריה יצרו משבר פוליטי והובילו לפיטוריה (בעולם)
הנשיא לשעבר סרקוזי נעצר: מומן על ידי לובהנשיא לשעבר סרקוזי נעצר: מומן על ידי לובדניאל הרץ2
על פי החשד מערכת הבחירות של הנשיא לשעבר, ניקולא סרקוזי בשנת 2007 מומנה על ידי הדיקטטור הלובי מועמר קדאפי. סרקוזי נעצר לאחר חקירה שארכה חמש שנים (בעולם)
מסיבת העיתונאים של המשטרה - חרדה בטקסס: מפוצץ סדרתי מטמין פצצותחרדה בטקסס: מפוצץ סדרתי מטמין פצצותדניאל הרץ
בחודש האחרון נהרגו שניים ונפצעו עוד שלושה בעיר אוסטין בירת טקסס, מפצצות שנשלחו בדואר או הופעלו כנגד עוברי אורח תמימים ברחוב. המשטרה המקומית חוקרת (בעולם)
הנשיא ריבלין עם נשיא צ'כיה. ארכיון - צ'כיה: בוחנים העברת השגרירות לירושליםצ'כיה: בוחנים העברת השגרירות לירושליםיוסי נכטיגל
דוברת משרד החוץ בפראג מאשרת הלילה (שלישי) כי ממשלת צ'כיה בוחנת בחיוב את העברת את השגרירות מתל אביב לירושלים. לדבריה זה יקרה "בעתיד הנראה לעין" (אקטואליה)
טראמפ - טראמפ: צבא איראן מתאכזר וגונב מהעםטראמפ: צבא איראן מתאכזר וגונב מהעםיוסי נכטיגל
נשיא ארה"ב שיגר ברכה לעם האיראני לרגל חג הנורוז ותקף את המשטר האיראני ואת משמרות המהפכה. "צבא עוין שמתאכזר וגונב מהעם לטובת מימון טרור", האשים (חדשות)
בוקרשט - מתח ביקורת על פוליטיקאי ונמצא מת בביתומתח ביקורת על פוליטיקאי ונמצא מת בביתויוסי נכטיגל
אנדרי גיאורגי, עיתונאי מוכר ומוערך ברומניה, מתח לאחרונה ביקורת על מספר פוליטיקאים בכירים במדינה. כעת, במשטרה חושדים כי מישהו אלמוני רצח אותו בביתו (חדשות, בעולם)
מיואש מהחיים. קונסטנטין רליו - גורש מטורקיה, וכשחזר למולדתו גילה כי הוא מתגורש מטורקיה, וכשחזר למולדתו גילה כי הוא מתכיכר השבת2
זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי, זה סלוגן מוצלח שהפך להיות סיפור חייו של אזרח רומניה בן 63 שמנסה להוכיח לכולם כי הוא חי, לאחר שאשתו הוציאה עבורו תעודת פטירה(בעולם)
בניין הפרלמנט האירופי - באיחוד האירופי שוקלים סנקציות על איראןבאיחוד האירופי שוקלים סנקציות על איראןדניאל הרץ
הלחץ של טראמפ והאיום לנטוש את ההסכם בעוד כחודשיים עושה את שלו והאירופאים שוקלים שוב הטלת סנקציות על איראן בשל ניסויי הטילים והמעורבות שלה בסוריה (בעולם)
משלחת ישראלית באושוויץ - פולין ביקשה לצנזר את הנאום והטקס בוטלפולין ביקשה לצנזר את הנאום והטקס בוטלדניאל הרץ2
תקרית נוספת סביב "חוק השואה", פולין ביטלה טקס ערים תאומות עם ראש עיריית קרית ביאליק לאחר שהתעקש לא למחוק מנאומו את שיתוף הפעולה של פולנים עם הנאצים (עולם)
זירת ההרעלה - רוסיה לבריטניה: תוכיחו שהרעלנו את המרגלרוסיה לבריטניה: תוכיחו שהרעלנו את המרגלדניאל הרץ
הממשל הרוסי טוען כי ההאשמות של בריטניה נגדו בנוגע להרעלת הסוכן הרוסי לשעבר, אינן מבוססות וכי עליה להוכיחן. בינתיים, האיחוד האירופי מגנה את רוסיה (חדשות בעולם)
המרגל ובתו, שהורעלו - בריטניה: המרגל הורעל דרך מערכת האוורורבריטניה: המרגל הורעל דרך מערכת האוורוראלי רוטמן
גז העצבים 'נוביצ'וק' הוחדר בצורת אבקה למערכת האוורור במכונית הב.מ.וו של המרגל הרוסי לשעבר סרגיי סקריפאל, בו שהתה גם בתו שהורעלה עמו. הגז - פיתוח רוסי וותיק (בעולם)
שלט בחירות של פוטין - פוטין בנאום הניצחון: "נועדנו להצלחה"פוטין בנאום הניצחון: "נועדנו להצלחה"כיכר השבת1
נשיא רוסיה ולדימיר פוטין בן ה-65 נבחר בפעם הרביעית לכהונה בת שש שנים, כשקיבל 75 אחוזים מתוך 60% שנספרו • בנאום הניצחון אמר כי התוצאות הן הכרה של הציבור (עולם)
איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר. ארכיון - איוונקה וג'ארד נחתו בשלום לאחר תקלהאיוונקה וג'ארד נחתו בשלום לאחר תקלהיוסי נכטיגל1
מסוק ועליו היו בתו של נשיא ארצות הברית, איוונקה טראמפ ובעלה ג'ארד קושנר, נאלץ לחזור על עקבותיו בשל תקלה שגרמה לאחד המנועים שלא לעבוד, הזוג יצאו בשלום (בעולם)
סמוך לסיביר: כמויות ענק של זהב ויהלומים נשפכו ממטוססמוך לסיביר: כמויות ענק של זהב ויהלומים נשפכו ממטוסכיכר השבת5
כמויות אדירות של זהב ויהלומים נפלו ממטוס בשל תקלה, והוציאו לרחובות אלפי תושבים בקור מינוס של 24 מעלות. הטכנאי נעצר (בעולם)
פוטין. ארכיון - תיראו מופתעים: פוטין ניצח בבחירות ברוסיהתיראו מופתעים: פוטין ניצח בבחירות ברוסיהכיכר השבת1
פוטין ניצח שבעה מועמדים חלשים שהתמודדו מולו, וגרף מעל ל-70% מקולות הבוחרים. בכך, הבטיח את שליטתו עד שנת 2024 לפחות. אלוף עולם בשחמט: אל תברכו את פוטין (עולם)
סירב לסגור את המאפייה פעם בשבוע - ונקנססירב לסגור את המאפייה פעם בשבוע - ונקנסדניאל הרץ
אופה צרפתי נקנס ב-3000 יורו לאחר שסירב, בניגוד לחוק המקומי, לסגור את המאפייה שלו יום אחד בשבוע. התושבים בעירו ארגנו עצומה עם אלפי חתימות למענו (חדשות בעולם)
בחירות ברוסיה: פוטין ייבחר בפעם הרביעיתבחירות ברוסיה: פוטין ייבחר בפעם הרביעיתדניאל הרץ1
דמוקרטיה? תלוי את מי תשאלו: היום נערכות הבחירות לנשיאות רוסיה, בהן מוביל כמעט ללא תחרות ולדימיר פוטין, לאחר שאסר על יריבו המרכזי להתמודד בבחירות (בעולם)
נשיא רוסיה ולדימיר פוטין - צעד חריג: ישראל מגנה את התנהגות רוסיהצעד חריג: ישראל מגנה את התנהגות רוסיהכיכר השבת5
מקרה הרעלת המרגל הרוסי בשבוע שעבר ממשיך להסעיר את העולם. כעת, אחרי הגינוי של בריטניה צרפת גרמניה וארה"ב, הוציא גם משרד החוץ הישראלי הודעה משלו (חדשות, מדיני)
דו"ח האושר העולמי: ישראל באותו מקוםדו"ח האושר העולמי: ישראל באותו מקוםכיכר השבת3
מדד האושר הבינלאומי השנתי מעלה כי המדינה בה האזרחים הכי מאושרים בעולם היא פינלנד. ישראל על סף כניסה לעשירייה ונמצאת במקום ה-11 - כמו שנה שעברה (בעולם)
התיעוד של האב ובתו במצלמות האבטחה - הבית הלבן האשים: 'דפוס פעולה של רוסיה'הבית הלבן האשים: 'דפוס פעולה של רוסיה'כיכר השבת
הבית הלבן האשים הלילה (חמישי) את רוסיה בהרעלת המרגל לשעבר סרגיי סקריפאל ובתו בשבוע שעבר בבריטניה. בהודעה נאמר כי זה נראה "דפוס הפעולה של רוסיה" (חדשות, בעולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1