יניב בן..  גד אלבז  חנן בן ארי  גרוס
בית הקברות המחולל בפילדלפיה - 10 אלף דולר פרס לחושף מחללי הקברים10 אלף דולר פרס לחושף מחללי הקברים
א' באדר תשעז | 27.02.17
הליגה נגד השמצה פרסמה כי מי שיביא לתפיסתם של הפורעים ששברו מאות מצבות בבית העלמין היהודי בפילדלפיה יקבל פרס של 10,000 דולר מקרן ויזל (בעולם)
בוש. ארכיון - בוש על טראמפ: כח יכול להיות ממכר והרסניבוש על טראמפ: כח יכול להיות ממכר והרסניאלי רוטמן1
גם טיב יחסיו של טראמפ עם הממשל הרוסי זוכה לצליפות מפיו של הנשיא לשעבר גורג' בוש (הבן), רפובליקני כמו זה הנוכחי: "כולנו צריכים תשובות לגבי הנושא הזה" (אקטואליה, בעולם)
הירי הדרמטי - תיעוד חושף: כך כשלה המשטרה בפיגוע בהיידלברגתיעוד חושף: כך כשלה המשטרה בפיגוע בהיידלברגאלי רוטמן1
במשטרת היידלברג עוד לא יודעים לומר מה הרקע לאירוע הדריסה במוצ"ש. מסתבר כי גם לפעול כראוי בזירה חיה מול הדורס המסוכן הם לא בדיוק יודעים. צפו בווידאו (אקטואליה)
מוסלמי בבית הקברות שחולל: "הרגשתי חובה לבוא לסייע"מוסלמי בבית הקברות שחולל: "הרגשתי חובה לבוא לסייע"ישראל כהן3
יהודים רבים, לצד מוסלמים ונוצרים, הגיעו לבית העלמין היהודי 'הר כרמל' בפילדלפיה שחולל על ידי אנטישמיים. סאלאם באדיר, מוסלמי מקווינס: "הרגשתי שאני חייב לבוא ולהזדהות". תיעוד (חדשות)
אילוסטרציה - מיאמי: צלבי קרס נחרטו על רכבי יהודיםמיאמי: צלבי קרס נחרטו על רכבי יהודיםישראל כהן1
התקריות האנטישמיות ופשעי השנאה בארה"ב נמשכים. לאחר חילול בית העלמין היהודי בפילדלפיה, הלילה חרטו אלמונים צלבי קרס וכתובות נאצה על רכבי יהודים במיאמי (אקטואליה)
הנשיא טראמפ, ארכיון - הבית הלבן: הטלפונים של העובדים ייבדקוהבית הלבן: הטלפונים של העובדים ייבדקוכיכר השבת
דובר הבית הלבן שון ספייסר מנסה לאתר את המדליף מישיבות המשרד ובישיבת חירום אסף את מכשירי הטלפון האישיים של 12 העובדים ומסרם לבדיקה כדי לאתר את המדליף (חדשות)
בית הקברות שחולל - שוב זה קורה: בית עלמין יהודי בארה"ב חוללשוב זה קורה: בית עלמין יהודי בארה"ב חוללקובי רוזן4
בית עלמין יהודי בפילדלפיה הושחת על ידי אלמונים שניפצו עשרות מצבות והותירו הרס רב. ברשתות המקומיות דווח כי עדיין לא נקבע אם מדובר באירוע אנטישמי | תמונות (עולם)
קרניות חזירים - מחסור באיברים בסין: איברי 'דבר אחר' יושתלו בחוליםמחסור באיברים בסין: איברי 'דבר אחר' יושתלו בחוליםכיכר השבת4
סין מתמודדת עם מחסור חמור באברים להשתלה. המדענים הסינים גילו כי קרניות של חזירים דומות לקרניות של בני אדם, ואחוז ההצלחה בניתוחים אלו עומד על %95. שלא נדע (בריאות)
הפגנת פעילי BDS. אילוסטרציה - המחוקק ממונטנה התייצב לצד העם היהודיהמחוקק ממונטנה התייצב לצד העם היהודיאלי רוטמן1
"כולנו מודעים למה שקרה בווייטפיש לפני חודשיים. יש גזענים שרוצים לערוך צעדה ברחובות וייטפיש, מונטנה, כאן אצלנו במדינה", נימק המחוקק הנמרץ את החוק החדש שלו (בעולם)
המותקף משחזר: 'הוא יצא עם מסור מתכות'המותקף משחזר: 'הוא יצא עם מסור מתכות'דניאל הרץ4
הצעיר שהותקף עם אחיו בצרפת באמצעות מסור שפגע קשות באצבע האח, מספר על החוויה הקשה אותה עברו ומצהיר "אני מרגיש שנאה וכעס על שלא הצלחתי להתגונן" (בעולם)
צלבי קרס רוססו על רכבים בניו יורקצלבי קרס רוססו על רכבים בניו יורקדניאל הרץ1
10 רכבים הושחתו בעיירה אורצ'רד פארק שבמדינת ניו יורק, כשרוסס עליהם צלבי קרס. הפורעים האנטישמיים ריססו צלבי קרס על קירות בית הספר המקומי ובגן השעשועים (בעולם)
דאעש מציג: כך חיסלנו משוריין מהאווירדאעש מציג: כך חיסלנו משוריין מהאווירב. ניסני1
כוחות עיראקיים נכנסו בסוף השבוע לשכונות בגדה המערבית של בירת דאעש מוסול. מחבלי דאעש פרסמו תיעוד של פגיעה מדויקת במשוריין עיראקי באמצעות מזל"ט מהאוויר (חדשות)
הפגנה נגד טראמפ. ארכיון - נקמת דונלד טראמפ: אין כניסה לעיתונאיםנקמת דונלד טראמפ: אין כניסה לעיתונאיםקובי רוזן7
בגלל דיווחים שלא מצאו חן בעיניו, דונלד טראמפ אסר את כניסתם של עיתונאי רשת CNN וניו יורק טיימס לתדרוך בבית הלבן. "מהלך לא מקובל של הממשל" הגיבו ב-CNN (חדשות)
צרפת: חובשי כיפה הותקפו ואצבע נכרתהצרפת: חובשי כיפה הותקפו ואצבע נכרתהדניאל הרץ7
שני אחים יהודים חובשי כיפה הותקפו ביום שלישי והוכו באכזריות בסן דני, סמוך לפריז; התוקפים כרתו את אצבעו של אחד מהם. המשטרה עורכת חיפושים אחר התוקפים (בעולם)
טראמפ: רוצה להרחיב את הארסנל הגרעיניטראמפ: רוצה להרחיב את הארסנל הגרעינידניאל הרץ2
"אם למדינות אחרות יש נשק גרעיני, לנו יהיה יותר", הכריז אמש בראיון, הנשיא האמריקני, דונלד טראמפ כשהוא בעצם מצביע על ביטול מדיניותו של הנשיא אובמה (חדשות בעולם)
מטוס של חברת התעופה הקולומביאנית - ישראלי נעצר לאחר שאיים לפוצץ מטוסישראלי נעצר לאחר שאיים לפוצץ מטוסדניאל הרץ
על פי הדיווחים בכלי התקשורת בקולומביה, הישראלי איים כי אם מטוסו שהתעכב לא יטוס בזמן הוא יפוצץ אותו באמצעות פצצה. משרד החוץ בודק את הדיווחים מהמדינה (בעולם)
המחבל המתאבד - קיבל פיצויים מבריטניה וביצע פיגוע תופתקיבל פיצויים מבריטניה וביצע פיגוע תופתדניאל הרץ
ג'מאל אודין אל-חרית קיבל מבריטניה פיצויי עתק בשל כליאתו בחשד טרור, מה שלא הפריע לו בשבוע שעבר לבצע פיגוע התאבדות גדול בעיראק כחייל בשורות דאע"ש (בעולם)
תעלומה: קרינה גרעינית חריגה באירופהתעלומה: קרינה גרעינית חריגה באירופהדניאל הרץ2
כמויות חריגות של החומר הרדיואקטיבי יוד-131 התגלו לאחרונה במדינות שונות ברחבי אירופה. הערכות המומחים שהחומר אינו מסוכן בשל תוחלת החיים הקצרה שלו (בעולם)
פנס בבית הקברות - סגן הנשיא ניקה את בית הקברות שחוללסגן הנשיא ניקה את בית הקברות שחוללישראל כהן9
סגן נשיא ארה"ב מייק פנס הגיע לבית הקברות היהודי שחולל בסנט לואיס, לבש כפפות ונטל מגריפה וסייע בעבודות השיקום של בית הקברות. "אין מקום באמריקה לשנאה", אמר (בעולם)
הטמפרטורה החזויה על כוכבי הלכת במערכת. המרכזיים יכולים לקיים מים נוזליים על פניהם - התגלתה מערכת שמש עם 7 כוכבי לכת דמויי כדור הארץהתגלתה מערכת שמש עם 7 כוכבי לכת דמויי כדור הארץאיתי נבו, מכון דוידסון - ynet4
צוות מדענים בינלאומי גילה עדויות לקיומה של מערכת שמש עם שבעה כוכבי לכת דומים בגודלם לכדור הארץ, ועל כמה מהם עשויים להיות תנאים לקיום חיים (חדשות בעולם)
בית בגטו וורשה - העירייה הפעילה שעון עצר לניצולי השואההעירייה הפעילה שעון עצר לניצולי השואהאלי רוטמן
רק 50 נכסים, מתוך 2,613 נכסים שלגביהם קיימות תביעות רכוש, נמצאים ברשימה שלגביה הפעילה העירייה שעון עצר למשך חצי שנה. בתום התקופה, לא תתאפשר תביעה (בעולם)
הרב גיגי עם ר"מ בלגיה, בפתח ביהכ"נ הגדול בבריסל - בימ"ש אישר: הרבנים צדקו, השחיטה חוקיתבימ"ש אישר: הרבנים צדקו, השחיטה חוקיתאלי רוטמן
בית משפט לחוקה בבלגיה קיבל את עמדת הקהילה היהודית כי השחיטה הכשרה חוקית, אך הקמפיין הנגדי עוד לא נרגע והחשש כעת הוא מפני חוק חדש שמקודם בנושא (אקטואליה)
המצבות המנותצות - מוסלמים אוספים כסף לשיפוץ בית הקברותמוסלמים אוספים כסף לשיפוץ בית הקברותישראל כהן
הקהילה המוסלמית בסנט לואיס נרתמה לקמפיין איסוף כסף לשיקום בית הקברות היהודי שחולל. עד כה גוייסו על ידי כ-2000 מוסלמים, למעלה מ-60 אלף דולרים (חדשות, בעולם)
דונלד טראמפ - סוף סוף: נשיא ארה"ב גינה את האנטישמיותסוף סוף: נשיא ארה"ב גינה את האנטישמיותישראל כהן4
לאחר ביקורת שהוטחה בו בימים האחרונות על ידי אישים רבים בעקבות שתיקתו מול האנטישמיות, הצהריים התייחס דונלד טראמפ לנושא. בתו איוונקה: "קוראת לסובלנות דתית" (עולם)
לה פן - לה פן סירבה לכיסוי ראש וביטלה פגישהלה פן סירבה לכיסוי ראש וביטלה פגישהאלי רוטמן2
היא הגיעה ללשכת המופתי בלבנון ועזבה את המקום מבלי להיפגש אותו, אך לפי לשכת המופתי זוהי פרובוקציה מתוכננת, מאחר והם יידעו אותה קודם על הצורך בכיסוי (חדשות, בעולם)
תיעוד מהשטח - 'כדור אש ענק': מטוס התרסק על מרכז קניות'כדור אש ענק': מטוס התרסק על מרכז קניותאלי רוטמן
טרגדיה - חמישה בני אדם נהרגו, אזרחי ארה"ב ואוסטרליה, בהתרסקות מטוסם על קניון במלבורן; נס - בעיתוי ההתרסקות: בזמן שמרכז הקניות הגדול היה סגור. צפו (אקטואליה, בעולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1