מלך..  ישי ריבו  פורים  חברון
ראש עיריית אלעד ישראל פרוש - חשיפה: עיריית אלעד תודיע על רישום אזוריפרסום ראשון: עיריית אלעד תודיע על יישום 'רישום אזורי'
כ"ד באדר תשעז | 22.03.17
לאחר שנקנסה בסך של 1,000 ש"ח על כל יום בו לא הודיעה על יישום נוהל "הרישום האזורי", מחר תפרסם עיריית אלעד בעיתון מקומי מודעה על יישום הנוהל, כך נודע ל'כיכר השבת' (חדשות, חרדים)
הגר"ח: 'רק בזכות השבת יש סיעתא דשמיא'הגר"ח: 'רק בזכות השבת יש סיעתא דשמיא'ישראל כהן1
אליעזר ראוכברגר, יצחק פינדרוס, וישראל קלרמן, חברי מועצת עיריית ירושלים מטעם סיעת דגל התורה, הגיעו הערב להתייעצות במעון מרן שר התורה. זה מה שנאמר בה (חרדים)
האם נתגלה קברו של רבי אברהם אבן עזרא?האם נתגלה קברו של רבי אברהם אבן עזרא?כיכר השבת4
האם היום נחשף קברו של אחד מגדולי חכמי ישראל, רבי אברהם אבן עזרא? בבית העלמין העתיק התגלה קבר הנושא את שמו של מי שידוע כאחד מגדולי פרשני המקרא. הקדש בית העלמין: "סיכויים גדולים שמדובר בחכם המפורסם"
ההפגנה בירושלים - המשטרה: מעצר ממושך ל-4 מפגיני 'הפלג'המשטרה: מעצר ממושך ל-4 מפגיני 'הפלג'אלי רוטמן20
ארבעה מפגינים שנטלו חלק פעיל במחאות 'הפלג' בירושלים עשויים לבלות את הזמן הקרוב מאחורי סורג ובריח לאחר שהמשטרה ביקשה הארכת מעצר עד תום ההליכים (חרדים)
אילוסטרציה - גל מעצרים של תלמידי ישיבות 'משתמטים'גל מעצרים של תלמידי ישיבות 'משתמטים'ישראל כהן47
כעשרה תלמידי ישיבות המוגדרים 'משתמטים' - נעצרו במבצע נרחב לאיתור עריקים של צה"ל. לפי הידוע עד כה - העצורים לא משתייכים לפלג הירושלמי • פרסום ראשון (חדשות, חרדים)
השר דוד אזולאי - מאבק במשרד הדתות: מי יהיה דובר המשרדמאבק במשרד הדתות: מי יהיה דובר המשרדישי כהן5
מאז הודיע דובר המשרד לשירותי דת על עזיבתו - לפני כחודש - מתנהל במשרד מאבק פנימי על התפקיד בין שני מועמדים, האחת זוכה לתמיכת השר והשני שזוכה לתמיכת דרעי (חדשות)
האישה נוזפת במפגינים - נטורי קרתא הפגינו נגד פרוש וחטפו • צפונטורי קרתא הפגינו נגד פרוש וחטפו • צפוישראל כהן39
עשרות מפגינים קיצוניים מחוגי הנטורי קרתא הפגינו נגד סגן השר מאיר פרוש בבורו פארק. בתגובה, זכו למחאה נמרצת מצד אישה מבוגרת • לאחר מכן אף התפתח במקום עימות סוער • צפו (חדשות)
מפגיני 'הפלג' בתא המעצר בפתח תקווה - מפגיני 'הפלג' עוכבו בפתח תקווה • צפומפגיני 'הפלג' עוכבו בפתח תקווה • צפוישראל כהן36
עשרות מפגיני 'הפלג' שהגיעו לפ"ת עוכבו על ידי המשטרה במהירות • העצורים פצחו בריקוד בתחנת המשטרה • בלילה נכשל ניסיון למעצר עריק בביתר עילית • צפו בתיעוד (חדשות)
גפני: "לחבק את איחוד הצלה". אילוסטרציה - גפני: "מנכ"ל מד"א צריך לחבק את איחוד הצלה"גפני: "מנכ"ל מד"א צריך לחבק את איחוד הצלה"kikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה5
בדיון הוחלט ששני הצדדים ישבו בחסות משרד הבריאות וינסו להגיע להסכמות על שיתוף מידע על קריאות חירום רפואיות. במידה והצדדים לא יגיעו להסכמות תקודם הצעת חוק פרטית: "הסגה הזאת חייבת להסתיים" (חרדים, שיווקי)
החוק שיכיר בחסידים שנפצעו כנפגעי איבההחוק שיכיר בחסידים שנפצעו כנפגעי איבהישראל כהן3
מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה שתכיר גם בנפגעים באירועי טרור בחו"ל שלא כוונו ישירות נגד ישראל כנפגעי איבה (פוליטי)
אליה ויינגוט ז"ל ואמו אודיה - שנה אחרי האסון הקשה: בן למשפחת ויינגוטשנה אחרי האסון הקשה: בן למשפחת ויינגוטיוסי נכטיגל11
כמעט שנה לאחר האסון בו קיפח את חייו הפעוט אליה ויינגוט ז"ל לאחר שנשכח ברכב באשדוד, בשעה טובה חובקים הוריו בן זכר. "תודה אלוקים!" כתבה האם ברשת הפייסבוק (חרדים)
אילוסטרציה - בלי הפגנות אלימות: העריק מויז'ניץ ישוחררבלי הפגנות אלימות: העריק מויז'ניץ ישוחררישראל כהן17
בלי אפילו הפגנה אחת, החליטו בצה"ל לשחרר מהכלא הצבאי את העריק מחסידות ויז'ניץ שנעצר בשבוע שעבר - כך נודע ל'כיכר השבת'. עסקן חרדי: "לא מאמינים בהפגנות" (חסידים)
הראשון לציון הגר"י יוסף - הקוף ברח, הרבנים נפגשו ודנו ב'אמירה לגוי'הקוף ברח, הרבנים נפגשו ודנו ב'אמירה לגוי'כיכר השבת13
מעשה בקוף מאולף שסייע לנכה צה"ל שברח בשכונת רמת אלחנן בבני ברק, בעיצומה של שבת. הראשל"צ הגר"י יוסף סיפר על הדיון ההלכתי שקיים עם הגר"י זילברשטיין (חרדים)
ח"כ יעקב מרגי - תיקון החוק: ח"כ יעקב מרגי פועל להגן על החיילים החרדיםתיקון החוק: ח"כ יעקב מרגי פועל להגן על החיילים החרדיםישי כהן37
לאור ריבוי מקרי תקיפת החיילים החרדים, מבקש ח"כ יעקב מרגי לתקן את 'חוק העונשין' על תקיפת כוחות הביטחון כדי שיכלול את החיילים החרדים • "כוחות הביטחון אינם הפקר", מסביר מרגי (בארץ)
אילוסטרציה - ילדה בב"ב נדרסה על ידי אופניים חשמלייםילדה בב"ב נדרסה על ידי אופניים חשמלייםאלי רוטמן8
ילדה נפגעה מאופניים חשמליים במרכז בני ברק. חובשים ופראמדיקים העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים תל השומר במצב בינוני עם חבלה בגפיים (חדשות, חרדים)
מרן צפה הכל מראש והשידוך יצא אל הפועלמרן צפה הכל מראש והשידוך יצא אל הפועלישראל כהן25
הגאון רבי יצחק זילברשטיין סיפר מופת שהיה עם מרן הגראי"ל שטיינמן שאמר לבחור מבוגר - לא לשקר בשידוכים באשר לגילו - לבסוף התברר, כי זה מה שהוביל לשבירת הצלחת (חרדים)
היכל ישיבת מיר - הפקחים ערכו "מדגם" והישיבה הגדולה בעולם - נפסלההפקחים ערכו "מדגם" והישיבה הגדולה בעולם - נפסלהישראל כהן35
הישיבה הגדולה בעולם - ישיבת מיר, נפסלה בביקורת של פקחי משרד החינוך, וכך גם ישיבת "נחלת הלווים". ב"נחלת דוד", הפקחים התרשמו מבית המדרש המלא והעבירו את הישיבה (חדשות, חרדים)
מפגין בירושלים, אמש - רגע, אולי הם צודקים // הרב ישראל גליסרגע, אולי הם צודקים // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס70
רוב הציבור החרדי לא חושב כמוהם, אבל יש פה גדול בתורה שחושב אחרת ומורה לתלמידיו להתנהג בדרך מסוימת, אז צריך לכבד את דעתו ולהבין שתלמידיו צודקים במלחמתם (מאמרים)
זירת מעצר החשודים - ב"ב: מרדף לילי ומעצר של חשודים בפריצהב"ב: מרדף לילי ומעצר של חשודים בפריצהקובי רוזן9
שני חשודים שניסו לפרוץ למכונות שתייה ברחוב הרב שך בבני ברק, נעצרו על ידי מתנדבי 'השומרים' לאחר מרדף קצר. ברשותם נתפס ציוד פריצה מתקדם ורכוש החשוד כגנוב (ארץ)
ההפגנה בירושלים, אמש - הפגנות 'הפלג' הלילה: 31 מפגינים נעצרוהפגנות 'הפלג' הלילה: 31 מפגינים נעצרוקובי רוזן15
הפגנות 'הפלג הירושלמי', בירושלים ובבית שמש, נמשכו גם הלילה, זאת במחאה על מעצר שלושה עריקים. המשטרה עצרה 31 מפגינים שהתפרעו ותקפו שוטרים (חדשות, חרדים)
הגר"ש אוירבך והמכתב - הגר"ש אוירבך קורא במכתב מיוחד ל"עצרת מחאה גדולה"הגר"ש אוירבך קורא במכתב מיוחד ל"עצרת מחאה גדולה"ישראל כהן63
מנהיגו הרוחני של 'הפלג הירושלמי', הגאון רבי שמואל אוירבך, קורא במכתב מיוחד לצאת ולהשתתף בעצרת מחאה גדולה שתיערך בימים הקרובים • "קמים עלינו פריצי עמנו, לא עת לחשות" (חדשות)
מאחורי הקלעים: כך נמנע המשבר החרדימאחורי הקלעים: כך נמנע המשבר החרדיישראל כהן4
האיום של פרוש ואשר על הקואליציה, ההבנות בין גפני, בנט וליצמן, הרל"שים שניהלו את המגעים, שיחת הטלפון שנותקה בזעם והמנצחים • כל הפרטים על מאחורי הקלעים (חרדים)
אילוסטרציה - את הפגנות 'הפלג' ננצח עם פודלים / דעהאת הפגנות 'הפלג' ננצח עם פודלים / דעהדוד רוזנטל172
מה שלא הצליחו לעשות זרנוקי מים, סוסים ושוטרות, יכולים לעשות כלבים קטנים עד בינוניים, לא יותר מזה. זמומים כחוק ומוחזקים ברצועה, אבל יודעים לעשות את העבודה (חרדים)
Yonatan Sindel/Flash90 - מפגיני 'הפלג' ניסו לחסום את מרכז ירושליםמפגיני 'הפלג' ניסו לחסום את מרכז ירושליםאלי רוטמן50
בעיטות, זריקת חפצים, סיכון חיי אדם וכמובן סבל רב לאלפי אזרחים, בהם משפחות חרדיות על טפן - את כל אלו גרמו כמה מאות מאנשי 'הפלג' שהשתוללו ברחבי ירושלים (חרדים)
ה"תודה" המרגשת של הילד מושיק. תיעודה"תודה" המרגשת של הילד מושיק. תיעודכיכר השבת3
בפעם ה-16 ברציפות, התאספו נגידים ואנשי-שם, תומכים וידידים נאמנים, לערב הערכה והוקרה על התמיכה הנרחבת בעולם החסד היהודי של מוסקבה | צפו בתיעוד (חרדים)
תיעוד: הפרשים מבריחים את מפגיני "הפלג"תיעוד: הפרשים מבריחים את מפגיני "הפלג"כיכר השבת47
כוחות משטרה התמודדו הצהריים עם מפגיני הפלג הירושלמי שהגיעו לחסום את נתיבי הרכב הקלה בירושלים. צפו בפרשי המשטרה מבריחים את המפגינים מהצומת (חדשות, חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
רגע, אולי הם צודקים // הרב ישראל גליס
כ"ג באדר תשעז70
דוד רוזנטל
דוד רוזנטל
את הפגנות 'הפלג' ננצח עם פודלים / דעה
כ"ב באדר תשעז172
הנקראים
המדוברים