שואה  וכתבתם  מלך..  גרודנא
שלי יחימוביץ' בכנס, הבוקר - ההסתדרות דחתה את רשת החינוך של ש"סההסתדרות ביטלה הסכם עם עובדי רשת החינוך של ש"ס
א' באייר תשעז | 27.04.17
ח"כ שלי יחימוביץ', המתמודדת על תפקיד יו"ר ההסתדרות, מאשימה כי נמנעה כניסתם של עובדות רשת החינוך של ש"ס להסתדרות בשל ההכרזה של ש"ס על תמיכה בה (חדשות)
כותב השורות - שבת של מי // הרב אריה לייב פפרשבת של מי // הרב אריה לייב פפרהרב אריה לייב פפר3
הרב אריה לייב פפר, מו"ל 'בקהילה' בטור ערכי מיוחד, מנסה לענות על השאלה: "מה איכפת לנו, החרדים, מהשבת של התל-אביבים??" (חרדים, מאמרים)
זירת הנפילה - אשה חרדית נפלה אל מותה מהגשר. תיעודאשה חרדית נפלה אל מותה מהגשר. תיעודישראל כהן27
מלכי ליבוביץ, אשה חרדית, נפלה אל מותה מגשר 'ביר מונטען' בניו יורק. מלכי ונחמן בעלה, בנים למשפחות מסאטמר ובעלזא שהפכו מודרנים יותר. מכריה: "מדובר בזוג צעיר ואוהב" • צפו (חדשות)
הגאון רבי יצחק לוי מוכתר לרבה של נשר - הרב יצחק לוי הוכתר לרבה של העיר נשרהרב יצחק לוי הוכתר לרבה של העיר נשרישי כהן8
במעמד הרבנים הראשיים לישראל ואישי ציבור הוכתר הגאון רבי יצחק לוי לרבה של העיר נשר: "אני בא לעבוד ולהמשיך בכל הכח את התנופה הרוחנית. צפו בתיעוד (חרדים)
נתי גרוסמן. חגג מוקדם מדי - חגג מוקדם מדי: עורך "הפלס" חוזר למעצרחגג מוקדם מדי: עורך "הפלס" חוזר למעצרישראל כהן34
החשדות לסחיטה באיומים: בית המשפט העליון החזיר את נתי גרוסמן, עורך "הפלס", למעצר - שעות ספורות בלבד אחרי שבית המשפט המחוזי בלוד הורה על שחרורו (חדשות, חרדים)
ל"ג בעומר במירון, בשנה שעברה - הסכם מול המפכ"ל: בויאן דוחה את ההדלקההסכם מול המפכ"ל: בויאן דוחה את ההדלקהישראל כהן9
האדמו"ר מבויאן הורה לדחות את ההדלקה בל"ג בעומר במירון לשעה 01:15 בלילה, וכך יהיה למשטרה לאור הסיכומים עימה מספיק זמן להיערך מבלי צוך בחילול שבת. הפרטים (חדשות)
הרב דרוקמן לצד הרב אשכנזי. ארכיון - חמיו של הרב אשכנזי: "מרכז לפורקי עול"חמיו של הרב אשכנזי: "מרכז לפורקי עול"מישאל לוי29
שעות לאחר נטילת סמכויותיו של רב כפר חב"ד, הרב מאיר אשכנזי, חמיו - רבה של קרית מוצקין - יוצא להגנתו: "כפר חב"ד - מרכז גדול לפורקי עול. שורש למרידה" • האזינו (בארץ)
"המרכולים ייסגרו בשבת, חוק הכותל יעבור""המרכולים ייסגרו בשבת, חוק הכותל יעבור"ישי כהן20
בטוח שהמפלגות החרדיות יצליחו בסופו של דבר להציל את כבודה של השבת - גם בת"א: "זו לא מדינה אחרת, היא חלק מישראל", ומבטיח: 'חוק הכותל יעבור'. יואב בן צור בראיון (צפו)
ימים אחרונים לפני זמן קיץ: בחורי הישיבות נופשיםימים אחרונים לפני זמן קיץ: בחורי הישיבות נופשיםצילום: יעקב לדרמן, פלאש 906
ימים אחרונים לפני תחילת זמן קיץ, ובחורי הישיבות מנצלים רגעים אחרונים לאגירת כוחות לקראת החזרה לבתי המדרש. צפו בתיעוד של יעקב לדרמן מאזור בית שמש (חרדים, בארץ)
"פתאום המשטרה שומרת שבת? דמגוגיה""פתאום המשטרה שומרת שבת? דמגוגיה"ישי כהן21
יו"ר הוועדה לפניות הציבור מתריע כי "התחבורה קרסה עוד לפני מירון", בגלל המחסור באוטובוסים ודוחה בתוקף את הטענות לחילולי שבת: "זו דמגוגיה וצביעות" • צפו (חדשות)
שירת "ימים על ימי מלך" לגרוסמן - גרוסמן התקבל ב"ימים"; "תתפללו עלי". צפוגרוסמן התקבל ב"ימים"; "תתפללו עלי". צפוישראל כהן44
עורך 'הפלס' החשוד בעבירה של סחיטה באיומים כדי לגרום לפרסום בעיתונו, שוחרר למעצר בית והתקבל על ידי כמה מאוהדיו. המשטרה מערערת לעליון על שחרורו. צפו (חרדים)
הצלחה גדולה ליריד. מוסד הרב קוק. - הספריות גדלו: הצלחה גדולה ליריד הספריםהספריות גדלו: הצלחה גדולה ליריד הספריםkikar.co.il בשיתוף מוסד הרב קוק2
קרוב ל – 15,000 איש פקדו במהלך שבוע היריד את בית "מוסד הרב קוק" בכניסה לירושלים ונהנו מהנחות של עד 65%. אם לא שמעתם על מכירת הספרים השנתית, באמת הגיע הזמן (חרדים, שיווקי)
תיעוד המקרה - נתפס עם 7 ילדים ברכב: 'עזרתי לחבר'. צפונתפס עם 7 ילדים ברכב: 'עזרתי לחבר'. צפואלי רוטמן15
האברך שנתפס עם שבעה ילדים במושב האחורי של הרכב בו נהג, תירץ לשוטרים: נחלצתי לעזרת חבר שהיתה לו תקלה באוטו ומישהו היה צריך לקחת את הילדים שלו. צפו (חרדים)
הרב אנשל פרידמן על רקע הדלקה במירון - "אנחנו אשמים שהשבת במירון מתחללת""אנחנו אשמים שהשבת במירון מתחללת"אלי רוטמן3
רב המחוז הצפוני במשטרה, הרב אנשל פרידמן, מאשים את הציבור שלא ממושמע - בחילולי השבת של המשטרה במירון, מבהיר כי האדמו"רים - לא אשמים וקורא לחשבון נפש (חרדים)
גופת הילד בזירת התאונה - תושב אלעד הורשע בגרימת מותו של בן 13תושב אלעד הורשע בגרימת מותו של בן 13אלי רוטמן4
בית המשפט הרשיע היום את נהג אוטובוס אגד מאלעד, שבעת סופת השלגים לפני יותר משנתיים דרס למוות את הילד משה פרץ תושב ביתר עילית: "נסע בצורה מסוכנת" (חרדים)
בועז נקי עם הגר"ש אוירבך - הקלון הוא שלך // הרב בועז נקיהקלון הוא שלך // הרב בועז נקיהרב בועז נקי45
הרב בועז נקי, מגיב לטורו של הרב דב פוברסקי, שפורסם ב"כיכר השבת", בו פנה לבן דודו שבנו נעצר בפרשת הטרדות 'הפלס' • "אתה מתכבד בקלון בן דודך? הקלון הוא שלך" (טור)
ההורים עם תינוקם שהתאושש בבית החולים - אישום נגד המטפלת שטלטלה תינוק חרדיאישום נגד המטפלת שטלטלה תינוק חרדיאלי רוטמן
תקיפת קטין חסר ישע וגרימת חבלה הם רק חלק מהאישומים המופיעים בכתב האישום שהוגש היום נגד המטפלת מפתח תקווה החשודה בטלטול תינוק שגרם לפציעתו הקשה (חרדים)
הרב אשכנזי וההברה שהוציא - הרב אשכנזי תוקף: "קבוצת עסקנים מחרחרים ריב בכפר"הרב אשכנזי תוקף: "קבוצת עסקנים מחרחרים ריב בכפר"ישראל כהן32
רבו של כפר חב"ד, הרב מאיר אשכנזי, מגיב לניסיון להגביל את כוחו בהקמת 'ועד רוחני', חושף את מה שהתרחש מאחורי הקלעים ותוקף את העסקנים שמנסים להחליש את כוחו • המכתב המלא (חדשות)
המקובל רבי יעקב עדס - כוחו של צבאנו / המקובל רבי יעקב עדסכוחו של צבאנו / המקובל רבי יעקב עדסישי כהן11
המקובל רבי יעקב עדס בטור מיוחד מפרט את ההתנגדות לשירות בנות בצבא, הן מצד הכישורים שעלולים לסכן חיים והן מאחר והראש עסוק בדברים אחרים (מאמרים)
בי שמואל יעקב בורנשטיין - הידרדרות: הגרש"י בורנשטיין  מורדם ומונשםהידרדרות: הגרש"י בורנשטיין מורדם ומונשםישראל כהן2
במהלך הלילה חלה החמרה משמעותית והתדרדרות נוספת במצב בריאותו של הגאון רבי שמואל יעקב בורנשטיין, ראש ישיבת "קרית מלך", והוא מורדם ומונשם בבית החולים (חרדים)
נתי גרוסמן - עורך 'הפלס' נתי גרוסמן שוחרר למעצר ביתעורך 'הפלס' נתי גרוסמן שוחרר למעצר ביתישראל כהן52
ביהמ"ש המחוזי החליט לקבל את ערעור עורך 'הפלס' נתי גרוסמן והורה על שחרורו למעצר בית. גם מנכ"ל העיתון שמוליק אלישיב, מנהל הקו טריגר וחיים יברוב שוחררו (חדשות)
רוכב אופניים חשמליים נפצע באורח קשהרוכב אופניים חשמליים נפצע באורח קשהקובי רוזן2
רוכב אופנים חשמליים, כבן 27, החליק אמש מאופניו ברחוב כנסת מרדכי בביתר עילית, מחבל בראשו ונפצע באורח קשה. הרוכב פונה לבית החולים כשהוא מורדם ומונשם (אקטואליה)
הגר"צ בוארון - "עבודת גברים ונשים - אבדון לכל המשפחה""עבודת גברים ונשים - אבדון לכל המשפחה"ישי כהן19
הגאון רבי ציון בוארון, שיגר מכתב לכנס חיזוק בבני ברק, בו הוא מתריע מפני עבודה משותפת של גברים ונשים יחדיו במשרדים. "סופו אבדון לאדם עצמו ולכל המשפחה" (חרדים)
הרב מאיר אשכנזי - בכפר חב"ד צמצמו את כוחו של הרב אשכנזיבכפר חב"ד צמצמו את כוחו של הרב אשכנזיישראל כהן48
מתנגדי הרב מאיר אשכנזי, רבו של כפר חב"ד, נחלו הצלחה כאשר ועד הכפר החליט להקים "ועד רוחני" חדש, שימנה 12 חברים ויפקח על העניינים הרוחניים - מעל סמכות הרב (בארץ)
'גרודנא' מציגה: תגרה אלימה בבית המדרש'גרודנא' מציגה: תגרה אלימה בבית המדרשישראל כהן26
סאגת המריבה הפנימית בתוך 'הפלג הירושלמי' סביב ישיבת גרודנא באשדוד מסרבת לגווע. הבוקר הוזעקה משטרה לבית מדרש בו התפתחה תגרה אלימה בין הצדדים. תיעוד (חרדים)
בשורה טובה: התייצבות במצב מרן הגראי"לבשורה טובה: התייצבות במצב מרן הגראי"לישראל כהן3
מקורביו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן מעדכנים כי הוא נמצא בהכרה מלאה ומצבו יציב. בשעות הבוקר תתקיים התייעצות עם הרופאים לגבי המשך הטיפול ברה"י (חדשות)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
הרב בועז נקי
הרב בועז נקי
הקלון הוא שלך // הרב בועז נקי
ל' בניסן תשעז45
הרב דב פוברסקי
הרב דב פוברסקי
בן דודי, אבא של חיים שרגא יברוב - מה קרה לכם?
כ"ט בניסן תשעז40
הנקראים
המדוברים