מלך..  דרעי  תאונה  רוזן
הכניסה למודיעין עילית, היום - הנקמה נכשלה: מודיעין עילית לא נחסמההנקמה נכשלה: החילונים לא הגיעו לחסום את מודיעין עילית
ל' בתשרי תשעח | 20.10.17
נהגים תושבי אזור מודיעין תכננו לחסום בנהיגה איטית ברכביהם את הכניסה למודיעין עילית - כנקמה על חסימת צומת שילת על ידי אנשי 'הפלג' המתגוררים בעיר החרדית - אך נכשלו (חרדים)
בניין ישיבת נזר ישראל - המאבק על בניין ישיבת 'נזר ישראל' מחריףהמאבק על בניין ישיבת 'נזר ישראל' מחריףכיכר השבת10
סיפורה של הישיבה בראשון לציון נמשך כבר עשור כאשר בעלי הבניין המקוריים - "פא"י מנסים להחזיר לידיהם את הבניין אך בחסידות גור עושים מאמצי על כדי לסחוב את הזמן (חרדים)
ראשון לציון: אברך חרדי הוכה באמצע הרחוב ללא כל סיבהראשון לציון: אברך חרדי הוכה באמצע הרחוב ללא כל סיבהישראל כהן70
האברך הוכה באמצע רחוב רוטשילד בעיר כאשר לפתע זינק עליו אדם הכה אותו נמרצות כשהוא מפיל אותו לקרקע ונמלט מהמקום. חמיו ל'כיכר השבת': "אסור לנו לעבור על זה בשקט" (חדשות חרדים)
בני משפחתו של השר אזולאי נפצעו בתאונהבני משפחתו של השר אזולאי נפצעו בתאונהישי כהן9
בתו, חתנו ושני ילדיהם של שר הדתות, דוד אזולאי, נפצעו קל עד בינוני בתאונת דרכים בדרכם מטבריה לחיפה עיר מגוריהם. השר הוזעק מיד לבית החולים שם שהה הלילה לצדם (חרדים)
יתד: "אספסוף משולהב מופעל בשלט רחוק"יתד: "אספסוף משולהב מופעל בשלט רחוק"ישראל כהן52
ביטאון דגל התורה יוצא במאמר מערכת חריף במיוחד המסתמך על מכתבו של הגר"ח קנייבסקי ותוקף בעוצמה רבה את אנשי 'הפלג' שזוכים להגדרות משפילות במיוחד (חרדים)
חייל עודד נהג לדרוס את מפגיני 'הפלג' • צפוחייל עודד נהג לדרוס את מפגיני 'הפלג' • צפוקובי רוזן37
אירועי ההפגנות אתמול בירושלים גרמו לתגובות קיצוניות מכל הצדדים. כל נראה חייל שנקלע למקום מעודד נהג לדרוס את מפגיני ה'פלג הירושלמי' שחוסמים את הכביש (חדשות חרדים)
מודעות רחוב מזמינות חרדים ל... כיכר רביןמודעות רחוב מזמינות חרדים ל... כיכר רביןישראל כהן19
בזבוז כסף או דמיונות מיותרים: מודעות רחוב בסגנון פאשקווילי מזמינות את הציבור החרדי לעצרת לזכר רבין בתל אביב כשלטענת המארגנים מדובר באסטרטגיה מכוונת (חרדים)
מרן הגר"ח קנייבסקי - מרן הגר"ח כתב על הפלג: "כצאן ללא רועה"מרן הגר"ח כתב על הפלג: "כצאן ללא רועה"ישראל כהן84
במכתב מחאה שיתפרסם מחר, שכתב מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי על פגיעת גורמים ב'פלג הירושלמי' בראש ישיבת אור ישראל, הוא התייחס אליהם בצורה קשה (חרדים)
נחשד שתקף שוטרת - והותקף בחזרה • צפונחשד שתקף שוטרת - והותקף בחזרה • צפוקובי רוזן42
העימותים בי-ם בין מפגיני הפלג למשטרה נמשכים בסמוך למגרש הרוסים, שם עצורים יותר ממאה מפגינים. אחד מהם הניף את ידו לעבר לוחמת מג"ב - ונעצר בכוח • צפו (חרדים)
הרבנים הראשיים לשטייניץ: כנס את הוועדההרבנים הראשיים לשטייניץ: כנס את הוועדהישי כהן3
הגר"י יוסף והגר"ד לאו פנו ליו"ר הוועדה למינוי דיינים יובל שטייניץ ודרשו לכנס את הוועדה: "הדבר גורם לעינוי הדין אצל בעלי דין, אי מינוי דיינים גורם לעגינות של נשים" (חרדים)
צפו: חרדים מפנים בכוח את מפגיני "הפלג"צפו: חרדים מפנים בכוח את מפגיני "הפלג"קובי רוזן71
האיפוק המשטרתי, הביא אזרחים לקחת את החוק לידיים: לידי "כיכר השבת" הגיע תיעוד וידאו של מספר חרדים שמנסים לפנות בכוח את מפגיני 'הפלג' מצומת בנייני האומה (חדשות)
אילוסטרציה - "התנהגות אנשי הפלג - לצורך גיוס תרומות""התנהגות אנשי הפלג - לצורך גיוס תרומות"אלי רוטמן16
גורם בכיר במשטרת ישראל חושף את הסיבה לאיפוק הממושך היום מול שיבושי "הפלג": "המפגינים מחפשים סרטונים עם אלימות שוטרים לצורך גיוס תרומות בארצות הברית" (חרדים)
מפגין בירושלים, היום - 'הפלג' שיתק את ירושלים במשך 5 שעות; מעל 120 עצורים'הפלג' שיתק את ירושלים במשך 5 שעות; מעל 120 עצוריםכיכר השבת118
במשך מעל לחמש שעות, שיתקו קיצוני "העדה" ואנשי הרב אוירבך את הבירה. המונים נתקעו בעיר, וחלקם התעמתו ישירות עם חוסמי הכבישים. המשטרה עצרה מעל 120 מתפרעים רק בבירה (בארץ)
הרב משה בוסו הותקף בהפגנת 'הפלג' • צפוהרב משה בוסו הותקף בהפגנת 'הפלג' • צפוישי כהן130
הגאון רבי משה בוסו, מחשובי רבני עדת מרוקו הותקף בהפגנת "הפלג" ליד בנייני האומה. הוא ניסה לפלס דרך לרכבו אך המפגינים תקפו אותו והעיפו את מגבעתו מראשו (חרדים)
גל מעצרים נרחב בירושלים: 110 מפגינים נעצרו  בהפגנותגל מעצרים נרחב בירושלים: 110 מפגינים נעצרו בהפגנותישי כהן42
המשטרה עוצרת עשרות ממפגיני ה"פלג הירושלמי" שחסמו את הכניסה לעיר תחת גשר המיתרים. העצורים הרבים נגררים לתוך אוטובוס שממתין להם בדרכם למעצר • צפו (חדשות חרדים)
גשר המיתרים: צפו באחד המפגינים מוכהגשר המיתרים: צפו באחד המפגינים מוכהקובי רוזן63
המשטרה פינתה בכוח את המפגינים שחוסמים את הכביש תחת גשר המיתרים אחד מהם פונה באלימות כשהוא מושלך בכוח רב על המדרכה. לאחר מכן הוא גם נעצר. צפו (חרדים)
20 מאנשי "הפלג" בצפון חסמו כביש בצפת20 מאנשי "הפלג" בצפון חסמו כביש בצפתדניאל הרץ4
ההפגנות של אנשי הפלג הירושלמי גלשו גם לעיר צפת שם חסמו כ-20 מפגינים את כיכר גני הדר ואת כביש 89. כוחות משטרה נמצאים במקום כדי לפנות את המפגינים (חרדים)
וואו: שוטר יס"מ "מטיס" בחור מהכביש • צפווואו: שוטר יס"מ "מטיס" בחור מהכביש • צפוכיכר השבת97
במהלך הפגנת 'הפלג הירושלמי' ברחוב שרי ישראל בירושלים בעוד השוטרים מנסים לפנות את מאות המפגינים תועד שוטר יס"מ "מטיס" בחור שעמד בכביש מרחק כמה מטרים (חדשות)
"פרזיטים, תמותו" • צפו בעימות הסוער"פרזיטים, תמותו" • צפו בעימות הסוערישי כהן80
במהלך הפגנת 'הפלג' בצומת שרי ישראל בירושלים ולאחר שתנועת הרכבת הקלה נחסמה פרץ במקום עימות סוער בין חילונים למספר מפגינים • "המדינה לא שלכם" • צפו (חדשות)
עוברי אורח חילונים היכו את מפגיני 'הפלג' • צפועוברי אורח חילונים היכו את מפגיני 'הפלג' • צפוישי כהן37
לאחר שהשוטרים הרבים לא הצליחו לפנות את מאות מפגיני 'הפלג' המוחים על מעצר עריקים, יצאו עוברי אורח חילונים ממכוניותיהם והפליאו במפגינים את מכותיהם • צפו (חדשות)
המעגל של 'הפלג' שחסם את ירושלים • צפוהמעגל של 'הפלג' שחסם את ירושלים • צפוכיכר השבת10
מאות מבני 'הפלג הירושלמי' יצאו בצהריים להפגנות "יום הזעם," בעקבות מעצר עריקים וחסמו את מרכז ירושלים ותנועת הרכבת הקלה באמצעות מעגל ענק • צפו (חדשות)
מאות מפגיני 'הפלג' חוסמים את ירושליםמאות מפגיני 'הפלג' חוסמים את ירושליםישי כהן93
כפי שהבטיחו מראש, מאות מפגיני 'הפלג הירושלמי' החלו בחסימת ציר שרי ישראל בירושלים תוך עיכוב תנועת הרכבת הקלה. במקביל, צומת כיכר השבת נחסם גם הוא • צפו (בארץ)
חנוך זייברט - ש"ס יוצאת למלחמה בזייברט; הח"כים יפגינוש"ס יוצאת למלחמה בזייברט; הח"כים יפגינוכיכר השבת28
תנועת ש"ס יוצאת למלחמה חריפה נגד ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט בעקבות מלחמתו במוסדות "אור דוד" ויערכו ביום ראשון הפגנה בהשתתפות הח"כים ברחבת העירייה (חדשות)
ההפגנות בצומת שילת, הבוקר - 'הפלג' מציגים: אלו 11 העריקים שנעצרו'הפלג' מציגים: אלו 11 העריקים שנעצרוישראל כהן38
המשטרה, שנמנעה מלהסגיר מפגינים שהתגלו כעריקים, החליטה כנראה לשנות מדיניות. בתגובה, 'הפלג' מודיעים על החרפת ההפגנות הצפויות • בפנים: רשימת העריקים (בארץ)
מעצר. אילוסטרציה - האם "אסיר עולם התורה" יצא בשאלה?האם "אסיר עולם התורה" יצא בשאלה?ישראל כהן39
הרשת סוערת סביב תמונותיו של בחור חרדי שהיה מראשוני העצורים בגין עריקות וישב על כך בכלא, המוכיחות כי הוא "יצא בשאלה" - ודנה בשאלה: האם דרך המאבק הזו נכונה? (בארץ)
סיגריה. אילוסטרציה - תקפו קטין בן 16 בגלל סיגריה - ונעצרותקפו קטין בן 16 בגלל סיגריה - ונעצרוקובי רוזן1
מספר צעירים ביקשו סיגריה מקטין בן 16, בשכונה חרדית במרכז ירושלים, משנענו בשלילה החלו לתקוף את הקורבן ופצעו אותו באמצעות חפץ חד. הארבעה - נעצרו (אקטואליה)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
הקפות שלישיות ודרעי // הרב ישראל גליס
כ"ז בתשרי תשעח27
אריה דרעי
אריה דרעי
לכבד את השני, בכל מחיר // אריה דרעי
כ"א בתשרי תשעח37
שמעון  ברייטקופף
שמעון ברייטקופף
ג'רי, הערבה שלי // שמעון ברייטקופף
כ' בתשרי תשעח17
הנקראים
המדוברים