הרב שטיינמן  חנן בן ארי  הרב שטינמן  חנוכה
יואב הורביץ בניחום אבלים הערב - נתניהו שקל לבוא לנחם, הגר"ג אדלשטיין: 'טרחא דציבורא'נתניהו שקל לבוא לנחם, הגר"ג אדלשטיין: 'טרחא דציבורא'
כ"ט בכסלו תשעח | 17.12.17
בסביבת ראש הממשלה נתניהו בחנו את האפשרות לפיה יגיע רוה"מ לבני ברק לנחם את משפחתו של מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל, אך הגר"ג אדלשטיין פסק כי יש בזה משום "טרחא דציבורא" (חרדים)
מלון וולדורף אסטוריה. מיקום הכנס. - לראשונה: אירוע בנושא דיגיטל והאשה החרדיתלראשונה: אירוע בנושא דיגיטל והאשה החרדיתkikar.co.il בשיתוף מאמע
"אחת מול כולם" - הכנס הראשון מסוגו שיעסוק בתחום הדיגיטלי במרחב הוירטואלי והאשה החרדית, בלווי תוכנית ארוח מיוחדת ומופע אומנותי. איפה, מתי, ואיך מגיעים? כל הפרטים (חרדים)
הגראי"ל שטיינמן. - "דווקא מרן הצליח להבין ללבו של בעל-התשובה""דווקא מרן הצליח להבין ללבו של בעל-התשובה"מערכת צריך עיון4
רשמים מאורחותיו של הגאון הרב אהרן יהודה לייב שטיינמן זצ"ל מזווית של בן קהילה אחרת שבמסגרת עבודתו נועץ בו רבות. הנהגותיו של ראש הישיבה בסוגיות של "קירוב", הקשבתו המיוחדת, רגישותו לצרכיו של הזולת והבנתו העדינה. כיצד הצליח הרב להבין ללבו של הדור, מתוך ד' אמות של הלכה בהם היה ספון (חרדים)
השר אזולאי, הערב - דוד אזולאי שוחרר להדליק נרות וחזר לאשפוזדוד אזולאי שוחרר להדליק נרות וחזר לאשפוזישי כהן3
שר הדתות דוד אזולאי (ש"ס) שוחרר הערב מבית החולים הדסה עין כרם בכדי להשתתף בהדלקת נרות חנוכה ברחבת הכותל המערבי. לאחר ההדלקה שב השר לאשפוז (חרדים)
צה"ל: הילד שנפצע באלעד נכנס לשטח אשצה"ל: הילד שנפצע באלעד נכנס לשטח אשב. ניסני1
בצה"ל מתייחסים לאירוע הקשה בו נפצע ילד חרדי בסמוך לאלעד במצב קשה מאוד כתוצאה מהתפוצצות נפל ואומרים כי המשפחה נכנסה לשטח אש וכי מונה צוות בדיקה (חדשות)
אסון בבית שמש: ילד כבן 4 נפל מהקומה הרביעית ונהרגאסון בבית שמש: ילד כבן 4 נפל מהקומה הרביעית ונהרגקובי רוזן11
ילד חרדי כבן 4 נפל הערב - בזמן הדלקת נרות חנוכה - מחלון ביתו ברחוב בן איש חי בעיר בית שמש. כוחות ההצלה מצאו את הילד כשהוא במצב אנוש וקבעו את מותו לאחר מאמצי החייאה (אקטואליה)
דן גרטלר בניחום, היום - עם נחיתתו בארץ: דן גרטלר ניחם את בני מרןעם נחיתתו בארץ: דן גרטלר ניחם את בני מרןישראל כהן4
עם נחיתתו בישראל כינס הנגיד דן גרטלר ישיבה דחופה על הקמת הכולל לזכר מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל, לאחר מכן פקד את קברו ובא לנחם את בניו האבלים • תיעוד מיוחד (חדשות)
הגר"ש בעדני בביתו של אייל משיח, בסוף השבוע - הגר"ש בעדני ביקר בבית הנגיד ר' אייל משיחהגר"ש בעדני ביקר בבית הנגיד ר' אייל משיחישי כהן2
חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי שמעון בעדני ביקר בסוף השבוע בביתו של הנגיד הספרדי ר' אייל משיח ועודד אותו להמשיך בתהליך 'השלום הספרדי', צפו בתיעוד (חרדים)
זירת הפיצוץ - ילד מאלעד נפצע קשה מפיצוץ פגז בו שיחקילד מאלעד נפצע קשה מפיצוץ פגז בו שיחקאלי רוטמן13
כוחות הצלה וכיבוי אש מטפלים ברגעים אלו בזירת התפוצצות נפל, ביער קולה שליד אלעד, שכתוצאה ממנה נפצעו 3 ילדים שנכנסו לשטח אש צה"לי - אחד באורח קשה ביותר (חרדים)
דרעי וגפני. ארכיון - 7% מהמשרות בשירות הציבורי - לחרדים7% מהמשרות בשירות הציבורי - לחרדיםישי כהן10
הממשלה אישרה כי 7 אחוז מהמשרות בשירות הציבורי ייעודו לחרדים בלבד. השר יריב לוין ניסה להכשיל את האישור, אך נכשל. לאחר אישור הממשלה פרצה מלחמת קרדיטים (חרדים)
הרבי מויז'ניץ על מרן: "מי שלומד תורה לשמה זוכה להכל"הרבי מויז'ניץ על מרן: "מי שלומד תורה לשמה זוכה להכל"ישראל כהן6
האדמו"ר מויז'ניץ הגיע בצהריים לניחום אבלים במעונו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל והרחיב לדבר על הצוואה: "כזו ענווה לא מוציאים היום. כל חלק בצוואה זה מוסר השכל" • צפו (בארץ)
מרן הרב שטיינמן זצ"ל - סליחה, גדול הדור // אריה ארליךסליחה, גדול הדור // אריה ארליךאריה ארליך4
סליחה, רוח אפינו מרן הקדוש רבי אהרן יהודה לייב בן רבי נח צבי זצ"ל, שלא קיימנו את צוואתך. כחצי מיליון חרדים הוכיחו השבוע שאהבת עם ישראל למנהיגו חזקה מכֹל (טור פרידה)
מרן הגר"ח קנייבסקי - בהוראת הגר"ח: עצרות חיזוק בכל הארץבהוראת הגר"ח: עצרות חיזוק בכל הארץישראל כהן7
ההוראות של מרן שר התורה, העצרות, המספידים, האדמו"רים שישתתפו וההתייעצות של הגר"ח מישקובסקי עם הגר"ח קנייבסקי. המשא המרכזי: הגר"ג אדלשטיין • כל הפרטים (ארץ)
ההבדלה וההדלקה של מרן שר התורה • צפוההבדלה וההדלקה של מרן שר התורה • צפוישראל כהן
במוצאי שבת, לאחר ההבדלה, יצא מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי אל פתח הבית והדליק נר חמישי של חנוכה • צפו בהבדלה, מעמד ההדלקה ואמירת 'הנרות הללו' (חרדים בארץ)
בבני ברק סיימו שישה סדרי משנה לע"נ מרן זצ"ל • צפובבני ברק סיימו שישה סדרי משנה לע"נ מרן זצ"ל • צפוכיכר השבת2
אמש (מוצאי שבת) נערך סיום ששה סדרי משנה לעילוי נשמת מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל, בבית המדרש המרכזי 'נאות יוסף' בבני ברק, בהשתתפות מאות אברכים • צפו בתיעוד (חרדים)
רונן פלוט בניחום האבלים: "רחוב על שם מרן"רונן פלוט בניחום האבלים: "רחוב על שם מרן"ישראל כהן8
ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט הגיע לניחום אבלים בבית משפחת מרן הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל שם ביקש מבני המשפחה את רשותם לקרוא לרחוב בעירו על שם מרן (חרדים)
הגר"א פילץ בניחום האבלים - הגר"א פילץ על הנהגת מרן הרב שטיינמן: "בו בחר השם"הגר"א פילץ על הנהגת מרן הרב שטיינמן: "בו בחר השם"ישראל כהן15
ראש ישיבת תפרח שהגיע לנחם את משפחת מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל התייחס למנהיגותו של מרן כשהוא קובע נחרצות כי מדובר בבחירה של הקב"ה לבדו • צפו בתיעוד וידאו בלעדי (חדשות חרדים)
מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל - כבה הנר המערבי / הגאון רבי בן ציון מוצפיכבה הנר המערבי / הגאון רבי בן ציון מוצפיהגאון רבי בן ציון מוצפי5
הגאון רבי בן ציון מוצפי, מבכירי הפוסקים הספרדים, במכתב הספד למרן ראש הישיבה הגאון רבי אהרון לייב שטיינמן זצוק"ל: "אוי כי ירד אש מן השמים. גלה כבוד מישראל" (חרדים)
יהודי של געגוע // שמעון  ברייטקופףיהודי של געגוע // שמעון ברייטקופףשמעון ברייטקופף /משפחה17
בין גל בכי אחד למשנהו, שמענו אותו אומר בשקט: "טאטי... אני מבקש מחילה, לא ידעתי שאתה כל כך מתגעגע... סליחה... תמחל לי..." • סיפור מטלטל לחג החנוכה (מעניין)
תיעוד האירוע - בימ"ש הורה: לשחרר את העצורים מביתרבימ"ש הורה: לשחרר את העצורים מביתרדניאל הרץ2
בימ"ש המחוזי בירושלים דחה את ערר המשטרה והורה על שחרורם של העצורים מביתר עילית שחשודים כי תקפו רופא שסירב להעניק טיפול רפואי לאחד מהם (חדשות חרדים)
איימן עודה ניחם את משפחת הגראי"ל זצ"לאיימן עודה ניחם את משפחת הגראי"ל זצ"לישראל כהן27
בין האלפים שהגיעו לנחם את משפחתו של מרן ראש הישיבה הגאון רבי אריה לייב שטיינמן זצוק"ל היה גם יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה "מלא הערכה והערצה כלפיו" (חרדים)
חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי דוד יוסף מנחם את בני מרן זצ"ל - ניחום האבלים בבית מרן הגראי"ל • גלריהניחום האבלים בבית מרן הגראי"ל • גלריהכיכר השבת11
רבנים, אישי ציבור, אברכים וסתם 'עמך' מכל המגזרים והחוגים: גלריה מסכמת מעוד ערב עצוב ברחוב חזון איש 5, המקום שהיה לביתו המפורסם של גדול הדור שנפטר השבוע (חרדים)
דן גרטלר - המיזם של גרטלר: עוד 'כולל' - לע"נ הגראי"להמיזם של גרטלר: עוד 'כולל' - לע"נ הגראי"לישראל כהן19
הנגיד החרדי דן גרטלר, מפטרוני עולם התורה בישראל, יחנוך בשבוע הבא 'כולל' נוסף לרשת הכוללים שהקים, במעמד מיוחד שיתקיים בביתו, לעילוי נשמתו של מרן הגראי"ל (חרדים)
הגר"מ שטרנבוך - "מסיתים בשם הגראי"ל - לצבא; זהו שקר""מסיתים בשם הגראי"ל - לצבא; זהו שקר"ישראל כהן34
הגר"מ שטרנבוך בדברים מפתיעים, כשהם יוצאים מפיו של ראב"ד 'העדה', לאחר הסתלקות מרן הגראי"ל שטיינמן: "המסיתים בשמו לצבא, קלי דעת שתולים בו סרחונם" (חרדים)
ליברמן: "חיילים חרדים, תחזרו בראש מורם"ליברמן: "חיילים חרדים, תחזרו בראש מורם"ישראל כהן24
על רקע תופעת ההתנכלות של חרדים קיצונים לצעירים חרדים המשרתים בצה"ל, הדליק איתם שר הביטחון אביגדור ליברמן את נרות החנוכה והצהיר על אחריותו לגורלם. צפו (חרדים)
עם כוונות הרש"ש: הדלקת הנרות של הגר"ש עמאר. צפועם כוונות הרש"ש: הדלקת הנרות של הגר"ש עמאר. צפוישי כהן5
מדי ערב מדליק הראשל"צ הגר"ש עמאר נרות חנוכה בביתו בשכונת גבעת המבתר יחד עם בני משפחתו | צפו בתיעוד מיוחד מהדלקת הנרות עם כוונות הרש"ש (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
מרן הרב שטיינמן זצ"ל - סליחה, גדול הדור // אריה ארליך
אריה ארליך
סליחה, גדול הדור // אריה ארליך
כ"ט בכסלו תשעח4
הרב יצחק דוד גרוסמן
הרב יצחק דוד גרוסמן
אבינו, רוענו! // הגאון רבי יצחק דוד גרוסמן
כ"ד בכסלו תשעח2
לימודי ליבה בחינוך לבנים. אילוסטרציה - לימודי ליבה: צורך חיוני או אתגר בלתי עביר?
אהרן אריאל לביא
לימודי ליבה: צורך חיוני או אתגר בלתי עביר?
כ"ג בכסלו תשעח