חני הורביץ  גרובייס  חני הורוביץ  רמדה
אילוסטרציה - בן 53 מבני ברק פגע בשלוש נערים - ונעצרבן 53 מבני ברק נעצר בחשד שפגע בשלוש נערים
ב' בתמוז תשעז | 26.06.17
שלוש קטינים מבני ברק, בגילאי 14 ו-15, הותקפו במשך תקופה ממושכת על ידי תושב העיר בן 53 שהכיר אותם קודם לכן. הוא נעצר ויובא היום להארכת מעצר בגין מעשיו הקשים (חרדים)
קברה הטרי של מלכה קליין ע"ה - בשבועיים: שלושה חרדים לשעבר נפטרובשבועיים: שלושה חרדים לשעבר נפטרוישראל כהן14
שלושה נערים נושרים בניו יורק נפטרו בתוך ימים ספורים בנסיבות טרגיות - והקהילה החרדית סוערת • עסקן בכיר: "דווקא עכשיו עסקו פה ב'בעיות' בישראל? הנה, יש לנו מספיק בעיות משלנו" (חדשות)
שטיינמץ והיתומים ריגשו את הקהל • צפושטיינמץ והיתומים ריגשו את הקהל • צפוכיכר השבת4
במלאות שנה לפטירתה של מרת חנה שלזינגר ע"ה מבית שמש, ערכו בני המשפחה והקהילה סיום מסכת בהשתתפות 'רבי מיילך' בידרמן והזמר מוטי שטיינמץ • תיעוד מרגש (חרדים)
ליקווד: תלמיד הישיבה שוחרר מהכלא הרוסיליקווד: תלמיד הישיבה שוחרר מהכלא הרוסיישראל כהן9
לאחר חודשים בכלא הרוסי בגלל נשק שהתגלה במזוודתו: יצחק יוסולבסקי, תלמיד ישיבה תושב ליקווד שבניו ג'רזי שוחרר. ל"כיכר השבת" הגיע תיעוד מיוחד מחגיגת השחרור (חרדים)
"רגע שייזכר לעד": למה בכה רונן פלוט בבית הגראי"ל?"רגע שייזכר לעד": למה בכה רונן פלוט בבית הגראי"ל?ישראל כהן3
ראש העיר נצרת עילית רונן פלוט הגיע לסיבוב בבתי גדולי ישראל בבני ברק, ועל פי הנוכחים: "התרגש והוריד דמעות על הבית הפשוט והזכות להיכנס לראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן" (חרדים)
גרפיטי בבית שמש - בית שמש, העיר שאלימותה אומנותה / דעהבית שמש, העיר שאלימותה אומנותה / דעהעו"ד דב הלברטל63
אומרים לנו שאלה קיצונים. שייכים למקום גיאוגרפי מסוים שם. התירוץ הדלוח הזה לא מעניין אף אחד. הוא לא משנה את התוצאה. בית שמש היא עיר ששמה האלים הולך לפניה (טור)
הרב יהודה רבי - נאום ה"פייק ניוז" הפך לקמפיין לגיוס כספיםנאום ה"פייק ניוז" הפך לקמפיין לגיוס כספיםישראל כהן36
גורמים קיצונים פתחו גיוס כספים למוסד שבראשות הרב יהודה רבי - המשגיח שפיברק שמות של מגוייסים לצה"ל. לטענתם, בעקבות נאומו השנוי במחלוקת - נפגע מקור פרנסתו (חרדים)
בן דוד, בבית המשפט - הפרסומאי מתי בן דוד נלקח לחקירה בשבתהפרסומאי מתי בן דוד נלקח לחקירה בשבתאלי רוטמן18
מעצרו של הפרסומאי מתי בן דוד, החשוד בתקיפה, הוארך בשלושה ימים. בדיון, התברר כי הוא נלקח לחקירה תוך כדי חילול שבת. השופטת הביעה אי שביעות רצון מופגנת (חדשות)
הרב לאו במהלך דרמטי מזרז בחירת הדייניםהרב לאו במהלך דרמטי מזרז בחירת הדייניםישי כהן2
הרב הראשי, הגר"ד לאו, הפתיע בהודעה דרמטית בכנס בירושלים ואמר כי החליט לצרף את כל בעלי הכושר דיינות לרשימת המועמדים מה שיאפשר את כינוס הוועדה (חרדים)
מעצר אחד ה"חשודים" החרדים - שחזור: הסכין, ההשפלה והניתוק מהאישהשחזור: הסכין, ההשפלה והניתוק מהאישהנתנאל לייפר25
הצעיר החרדי מבאר שבע שנעצר ביום חמישי מספר ל"כיכר השבת" על המעצר המיותר ועל היחס לו זכה • "כל מי שנמצא בתפקידי מחזיק בסכין, התייחסו אליי כאל פושע מסוכן. נגרם לי נזק אדיר" (ארץ)
קבר יוסף בעלייה רשמית - 20 חסידי ברסלב נעצרו בכניסה לעיר שכם20 חסידי ברסלב נעצרו בכניסה לעיר שכםדניאל הרץ5
המשטרה עצרה לפנות בוקר 20 חסידי ברסלב שניסו להיכנס ללא אישור לקבר יוסף בשכם וסיכנו את חייהם. החשודים יובאו במהלך היום לבית המשפטלדיון בהארכת מעצרם (חרדים)
השר אביגדור ליברמן - 'יתד נאמן': "העם היהודי לא היה שורד עם ליברמן"'יתד נאמן': "העם היהודי לא היה שורד עם ליברמן"כיכר השבת18
"חוק הגיור", המבקש לקבוע כי בישראל יוכרו כיהודים רק מי שהתגיירו בגיורים שנעשו על פי ההלכה, מחולל סערה קואליציונית. ליברמן הודיע שיטיל וטו וחוטף ב'יתד נאמן' • "אסון לעם היהודי" (חדשות)
בן דוד, בבית המשפט - הוארך מעצר הפרסומאי החשוד בתקיפההוארך מעצר הפרסומאי החשוד בתקיפהאלי רוטמן16
בפעם השלישית הוארך מעצרו של מתי בן דוד, העצור בחשד שתקף נשים חרדיות שעבדו אצלו. פרקליטו אומר ל"כיכר השבת": "הוא יתבע את המתלוננות על עדות שקר" (חרדים)
הרב עמאר: הרפורמים של ימינו כמו קורח ועדתוהרב עמאר: הרפורמים של ימינו כמו קורח ועדתוkikar.co.il בשיתוף מוסדות דור ודור4
בדרשת בר מצווה של משפחת בן טוב, תקף בחריפות הראשל"צ ורבה של ירושלים את הרפורמים של ימינו השווה אותם לקורח ועדתו. חתן הבר מצווה הוא בנו של הרב דן בן טוב, בנו של צדיק המזוזות ואחיו של נשיא מוסדות דור ודור הרב שמעון בן טוב (חרדים, שיווקי)
אחד המעצרים - המעצר במצעד בגלל סכין לחיתוך קרטוניםהמעצר במצעד בגלל סכין לחיתוך קרטוניםנתנאל לייפר19
במשטרה יצאו אתמול בהודעות נרעשות לתקשורת על שני חרדים שנעצרו ליד המצעד בבאר שבע אלא שמאוחר יותר במשטרה לא טרחו לעדכן כי ככל הנראה מדובר במעצרי שווא בלבד (חרדים)
"ראש הממשלה הבין שמה שהיה לא יהיה""ראש הממשלה הבין שמה שהיה לא יהיה"ישראל כהן9
הח"כים החרדים סיכמו עם נתניהו והשרים על הקמת וועדה שתתכנס מידי שבוע ותשקול מחדש את העבודות האם יש הכרח לבצע אותן תוך חילול שבת כל מקרה לגופו (חרדים)
עיריית בני ברק: סנקציות על מוסדות החינוךעיריית בני ברק: סנקציות על מוסדות החינוךישראל כהן24
במוסדות החינוך בבני ברק זועמים על התנהלות העירייה בנוגע לתשלום המים. מנהל מוסד ל'כיכר השבת': "ההרגשה שהכל נעשה בבריונות עושקיםגם את המעט שיש" (חרדים)
ארכיון - הישיבות, המספרים, הבוחנים: מפת עולם הישיבות תשע"חהישיבות, המספרים, הבוחנים: מפת עולם הישיבות תשע"חישראל כהן83
"כיכר השבת" חושף את המספרים מאחורי הרישום לישיבות הגדולות, המתקיים ממש בימים אלו. ברוב הישיבות יחלו לבחון בחורים בעוד שבועיים, ובישיבות החזקות - רק בתחילת חודש אב (חרדים, מיוחד)
אילוסטרציה - התבקשה לעבור ממקומה ליד חרדי ותפוצההתבקשה לעבור ממקומה ליד חרדי ותפוצהאלי רוטמן46
יהודייה בת 83 שמקומה נקבע במטוס ליד נוסע חרדי, והתבקשה על ידי הדיילים לעבור ממקומה, מאחר ולא רצו כי הוא יעמוד במעבר במשך הטיסה - תפוצה כספית (חרדים)
תנו לי לבכות בשקט // רחל לויטןתנו לי לבכות בשקט // רחל לויטןרחל לויטן
תנו לי להתאבל בלי קולות צורמים ברקע. על חברה אצילת נפש, ברה וזכה, מודל וחיקוי בשביל כולנו לנועם הליכות, לצניעות למופת וליראת שמיים מהי (מאמע)
רפרודוקציה - עבודות הרכבת בבני ברק - יימשכו גם בשבתעבודות הרכבת בבני ברק - יימשכו גם בשבתישראל כהן4
עבודות הרכבת הקלה במרכז יגיעו בקרוב לב"ב - ועל פי מסמך שהוצג בחדשות 2 יימשכו גם ביום השבת. "כל עצירה של העבודות אפילו למספר שעות יוצרת סכנה בטיחותית" (חרדים)
הגר"י דרעי: "לא קיבלתי הזמנה בשום צורה"הגר"י דרעי: "לא קיבלתי הזמנה בשום צורה"ישי כהן9
רבה של באר שבע טוען כי בניגוד לטענות הרבנות כי הוא זומן לפגישה עם הוועדה שניסחה את מתווה הכשרות - הדבר לא קרה מעולם. על צילום ההזמנה: "מעולם לא ראינו" (חדשות)
חלק מהצעדה - צפו: חרדים וחילונים תומכים בחיילים חרדיםצפו: חרדים וחילונים תומכים בחיילים חרדיםאלי רוטמן33
בצעדה מתוכננת שהחלה בכיכר הדוידקה במרכז ירושלים והגיעה לפני זמן קצר למאה שערים, הביעו חרדים וחילונים את תמיכתם בחיילים החרדים המותקפים בשכונה. צפו (חרדים)
"חרדים לקחו לנו קרקעות, הם ילכו לגיהנום""חרדים לקחו לנו קרקעות, הם ילכו לגיהנום"ישראל כהן44
הרב דניאל זר, שהצהריים נחשף ב"כיכר השבת" כי החליט להגיש תביעה נגד עיריית בני ברק בטענה לשחיתות בחלוקת ההקצאות, תקף בחריפות את בכירי העירייה בשיעורו (חרדים)
לראשונה: הדלקה בסמוך לציון הרב מהורודנקאלראשונה: הדלקה בסמוך לציון הרב מהורודנקאכיכר השבת3
המשפיע שחלה במחלה קשה - ונושע בזכות התפילות בציון רבי נחמן מהורודנקא, מיסד את יום ההילולא ומשך למקום רבים. "רבים לא ידעו עליו בחיי חיותו ורבים גם לא מודעים היום אליו" הוא מספר לקראת יום ההילולא (חרדים)
תיבון ומרן ראש הישיבה - 'הייתי בשוק מוחלט': האלוף שנפגש עם מרן'הייתי בשוק מוחלט': האלוף שנפגש עם מרןכיכר השבת19
בראיון מיוחד ל"משפחה" חושף האלוף נעם תיבון את ביקורו בביתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן, בנוגע לסוגיה ביטחונית רגישה. "פתאום הרב עונה בחדות לא רגילה" (בארץ)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
בית שמש, העיר שאלימותה אומנותה / דעה
א' בתמוז תשעז63
תנו לי לבכות בשקט // רחל לויטן
רחל לויטן
תנו לי לבכות בשקט // רחל לויטן
כ"ח בסיון תשעז
שלמה קוק
שלמה קוק
משהו ישן וטוב // שלמה קוק
כ"ח בסיון תשעז3
הנקראים
המדוברים