יניב בן..  גד אלבז  מנחה  ישי ריבו
דרעי, ברקת וצביקה כהן - מדוע ש"ס לא ממנה חבר מועצה בירושלים?מדוע ש"ס לא ממנה חבר מועצה בירושלים?
כ"ה בטבת תשעז | 23.01.17
במשך חמישה חודשים לא מינתה ש"ס חבר מועצה חדש בעיר ירושלים במקומו של חבר המועצה שעבר לכנסת. בעירייה יש מי שמאשים "יש דיל מול ברקת". חיים ביטון: "זו בדיחה אמיתית. מחפשים מישהו טוב ורציני שישרת את הציבור" (חרדים)
אילוסטרציה - חבר מועצת גדולי התורה: 'התאונות - בגלל שנשים נוהגות'חבר מועצת גדולי התורה: 'התאונות - בגלל שנשים נוהגות'ישראל כהן65
חבר מועצת גדולי התורה של דגל התורה יוצא בחריפות נגד נהיגת נשים: "שאינן שולטות על עצמן בעת צרה", וקושר בין נשים נוהגות לריבוי תאונות הדרכים: "לבי אומר לי שזה אחת הסיבות" (בארץ)
במוקד מתקבלות מאות קריאות מדי יום ביומו. איחוד הצלה. צילום: יחצ - עלייה דרמטית בקריאות למוקד של "איחוד הצלה"עלייה דרמטית בקריאות למוקד של "איחוד הצלה"kikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה
בעקבות המשבר מול ארגון מד"א ואי העברת המידע הקריטי למתנדבי איחוד הצלה: ארגון רפואת החירום "איחוד הצלה" יצא בקמפיין בו נקרא הציבור בישראל לחייג למוקד 1221 של הארגון בכל מקרה חירום (חרדים, שיווקי)
ח"כ יעקב מרגי - מרגי מאיים: אפרוש מעיסוק באפליית הבנותמרגי מאיים: אפרוש מעיסוק באפליית הבנותישי כהן17
ח"כ יעקב מרגי ממשיך בקו התקיף נגד אפליית הבנות הספרדיות ומאיים, בשיחה עם "כיכר השבת", לפרוש מעיסוק בנושא האפליה במידה והתקנות שהציע - לא יתקבלו (בארץ)
ראש הישיבה הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי - מסתמן: ישיבת 'עטרת ישראל' צפויה לעבור למודיעין עיליתמסתמן: ישיבת 'עטרת ישראל' צפויה לעבור למודיעין עיליתישראל כהן15
בישיבת "עטרת ישראל" נמשכים המאמצים לקדם את אישורי הבנייה בשטח שנרכש בשכונת הר נוף • לאור הצורך לעזוב את המבנים בבית וגן צפויה הישיבה לעבור למודיעין עילית | פרסום ראשון (ארץ)
אירוע השקת הספר של עו"ד ויצמן בהשתתפות הרב הראשי. - "עורך דין יוסף ויצמן חוצה מגזרים ואהוב על כולם""עורך דין יוסף ויצמן חוצה מגזרים ואהוב על כולם"kikar.co.il בשיתוף לשכת עורכי הדין3
ערב עיון מיוחד התקיים לרגל המהדורה השנייה של הספר "הוצאה לפועל - מעשה והלכה" של עו"ד יוסף ויצמן, המשנה לראש לשכת עורכי הדין, בהשתתפות הרב הראשי ושרת המשפטים: "גם שופטים שהספר הגיע אל שולחנם שלחו תגובות חיוביות ונלהבות" (חרדים, שיווקי)
רבה של נשר? הרב יצחק לוי - הרב יצחק לוי צפוי להיבחר לרב העיר נשרהרב יצחק לוי צפוי להיבחר לרב העיר נשרישי כהן17
בתאריך כ"ה שבט צפוי להיבחר רב חדש לתפקיד רבה של העיר נשר, לאחר חודשים ארוכים. ל"כיכר השבת" נודע כי הגאון רבי יצחק לוי, זוכה לתמיכת ש"ס וראש העיר (חרדים)
ח"כ יעקב מרגי - "המפקחות הפכו את הספרדיות ל'בעיה'""המפקחות הפכו את הספרדיות ל'בעיה'"ישי כהן31
יו"ר ועדת החינוך ח"כ יעקב מרגי מאשים כי מדינת ישראל מעודדת את אפליית הבנות הספרדיות. כן תקף את מפקחות המחוז החרדי שלדבריו הפכו את הבנות ל"בעיה" (חרדים)
הגר"מ מזוז: היום לומדים רק על מנת לקנטרהגר"מ מזוז: היום לומדים רק על מנת לקנטרישי כהן61
במהלך שיעורו דחה הגר"מ מזוז את הטענות כי בשיעור שלו יש מחלוקת ואמר: "איזו מחלוקת? אני מזכיר את כל הרבנים. הרב מרדכי אליהו, הרב עובדיה יוסף - כולם אותו דבר" (ארץ)
ישיבת הנהלת 'דגל התורה'. ארכיון - חינוך, שבת ודיור: הנהלת 'דגל' תתכנסחינוך, שבת ודיור: הנהלת 'דגל' תתכנסישראל כהן6
הנהלת 'דגל התורה' תתכנס ביום חמישי, בבני ברק, לדיון מיוחד בשורת נושאים - החינוך החרדי, חילולי שבת, מצוקת הדיור והמצוקה בשכונות מעורבות | פרסום ראשון (חרדים)
קריית יובל, הלילה - תשעה נעצרו בהפגנה נגד מעצר עריקיםתשעה נעצרו בהפגנה נגד מעצר עריקיםישראל כהן10
המשטרה הצבאית פעלה הלילה בקריית יובל, בנווה יעקב ובבית שמש, בניסיון לעצור עריקים. תשעה מפגינים נעצרו בקריית יובל לאחר שהצליחו למנוע את מעצר העריק (חדשות)
מנחם שטאובר - לחם בקמפיין החרד"קים ומייצג את העצוריםלחם בקמפיין החרד"קים ומייצג את העצוריםישראל שפירא39
מנחם שטאובר, צעיר חרדי, תושב שכונת בית וגן בירושלים ועורך דין במקצועו, הגיש בעבר תביעה נגד מאיירי קמפיין החרד"קים, "חצה את הקווים", ומייצג את עצורי הגיוס (חרדים)
הרב שלום בער סורוצקין - 8 מיליון דולר תרומה - בתמורה לפיקוח8 מיליון דולר תרומה - בתמורה לפיקוחישראל כהן34
סוף לחובות ברשת הכוללים של הגרש"ב סורוצקין? ל"כיכר השבת" נודע כי הרשת גייסה סכום של 8.2 מיליון דולרים. בתמורה, יאפשר פיקוח על גיוס תרומות לצד קיצוצים (חרדים)
ראש הממשלה והאדמו"ר מבעלזא - בניחום בבעלזא: איראן, ארה"ב וברכה לשרהבניחום בבעלזא: איראן, ארה"ב וברכה לשרהישראל כהן13
ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע לביקור תנחומים אצל הרבי מבעלזא היושב שבעה על מות אמו, סיפר על איראן, טראמפ ואפילו קיבל ברכה עבור רעייתו שרה בת חווה. תיעוד (חדשות)
איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר - למה אנחנו כל כך מתעניינים בבת ובחתן של טראמפ?למה אנחנו כל כך מתעניינים בבת ובחתן של טראמפ?עו"ד דב הלברטל51
נכון, היא עברה גיור שאין לי מושג על מדת כשרותו אך משקף קרבה מיוחדת ליהדות, ובעלה היהודי גם עושה רושם של בחור נחמד. אבל אנחנו אמורים לדאוג מהסגידה לחיצוניות שחודרת גם למגזר הדתי והחרדי (דעות)
מסמך עתיק: הפנייה לאו"ם על חילול הכותלמסמך עתיק: הפנייה לאו"ם על חילול הכותלישראל כהן
בעיצומו של יום הכיפורים, פרצו שוטרים בריטיים אל הכותל המערבי, הכו את המתפללים והסירו את המחיצה. ההסתדרות הציונית פנתה אז לאו"ם במכתב מיוחד שנחשף כעת (חדשות)
הכותל הדרומי - פשרה בכותל? 94% ממצביעי ש"ס בעד פירוק הממשלהפשרה בכותל? 94% ממצביעי ש"ס בעד פירוק הממשלהישי כהן25
רוב הציבור החרדי מתנגד להקמת רחבת תפילה רפורמית בכותל המערבי. 94% ממצביעי ש"ס בעד פירוק הממשלה כדי למנוע פשרה עם הרפורמים, לעומת 60% ממצביעי 'יהדות התורה' (אקטואליה)
צפו במסר של המפכ"ל לחיילי צה"ל החרדיםצפו במסר של המפכ"ל לחיילי צה"ל החרדיםדניאל הרץ19
המפכ"ל התייחס בתדרוך לעיתונאים לתקיפות החיילים החרדים בשכונות החרדיות והבטיח שהמשטרה תפעל בכל כוחה נגד התופעה, כשהוא מספר על חוויותיו מב"ב (משטרה)
אבי בנטוב - למה חרדים לא הולכים לצבא? // אבי בנטובלמה חרדים לא הולכים לצבא? // אבי בנטובאבי בנטוב14
החילונים, יותר ממה שצורם להם שאנחנו לא הולכים לצבא, הם שמחים שחרדים לא הולכים לצבא, רק בשביל שיוכלו לשאול את השאלה הזו, ולנגח בה את עולם התורה (דעות)
תיעוד: יום ההילולה של בעל התניא בהאדיטשתיעוד: יום ההילולה של בעל התניא בהאדיטששאול כהנא2
מאות איש, מכל רחבי העולם, שהו השבת בהאדיטש, שבמחוז פולטבה באוקראינה, לרגל יום ההילולה של האדמו"ר הזקן רבי שניאור זלמן מלאדי, בעל התניא זיע"א | צפו בתיעוד (חרדים)
תלמידי מיר נבחנו אצל ראש ישיבת פוניבז'תלמידי מיר נבחנו אצל ראש ישיבת פוניבז'ישראל כהן2
בימים אלו שוהה ראש ישיבת פוניבז', הגאון רבי ברוך דב פוברסקי, בארה"ב. מי שניצלו את שהותו של ראש הישיבה היו תלמידי ישיבת מיר בבורו פארק שנכנסו למעונו להיבחן (עולם)
עבודות ברמת שלמה לקראת בנייה - ברקת יוזם: שכונה חרדית חדשה בעטרותברקת יוזם: שכונה חרדית חדשה בעטרותדניאל הרץ9
פרסום ראשון: ראש עיריית ירושלים ניר ברקת יוזם הקמת שכונה חרדית חדשה בעטרות • במקביל אושרה הבוקר בניית כ-560 יח"ד בשכונות רמות ורמת שלמה (חדשות חרדים)
רחובות השכונה - תושבי קריית ויז'ניץ נגד 'וויז': 'פריצות נוראה'תושבי קריית ויז'ניץ נגד 'וויז': 'פריצות נוראה'ישראל כהן62
עסקני קריית ויז'ניץ בבני ברק פרסמו הודעה בה הם מבקשים מהתושבים להציע פתרונות כדי למנוע את הפיכת רחובות השכונה לקיצור דרך עבור תושבים מהערים החילוניות (בארץ)
מאות בעצרת תפילה במלבורן • תיעודמאות בעצרת תפילה במלבורן • תיעודיוני גבאי
כחמש מאות איש מבני הקהילה במתחם ה"ישיבה" של חב"ד במלבורן באוסטרליה התכנסו לעצרת התעוררות בעקבות הטרגדיה בפטירתה של הילדה טליה הייקין ע"ה • צפו (בעולם)
ינון שויקה, ראש מערך פאגי במסיבת העיתונאים - פאגי למען הציבור החרדי: תכנית בנקאית יחידה מסוגהפאגי למען הציבור החרדי: תכנית בנקאית יחידה מסוגהkikar.co.il בשיתוף פאגי
ינון שויקה ראש מערך פאגי: "לצעירים החרדים ישנם צרכים פיננסים משתנים. פאגי יצר עבורם תכנית הטבות יחידה מסוגה שתלווה אותם במסלול החיים" (צרכנות נבונה, שיווקי)
כשריאל וגפני - במעלה אדומים לא רוצים חרדים? גפני זועםבמעלה אדומים לא רוצים חרדים? גפני זועםישי כהן17
יו"ר וועדת הכספים, ח"כ משה גפני פנה במכתב נוקב לראש עיריית מעלה אדומים בני כשריאל ומחה בפניו על יחסו לתלמוד התורה החרדי בעיר והתחושה שהחרדים אינם רצויים (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook