גד אלבז  חנן בן ארי  טראמפ  מוטי..
מרן הגר"ח - גדולי ישראל במסע ההלוייה בבני ברק. צפוגדולי ישראל במסע ההלוייה בבני ברק. צפו
כ"ז בשבט תשעז | 23.02.17
מרן הגאון רבי חיים קנייבסקי ומרן הגאון רבי נסים קרליץ משתתפים כעת במסע ההלוייה ההמוני של הגאון רבי יעקב אדלשטיין ברחובות בני ברק השחורים מאדם. צפו (חרדים)
חלק מקהל הרבבות - המונים בהלויית הגאון רבי יעקב אדלשטיין זכר צדיק לברכההמונים בהלויית הגאון רבי יעקב אדלשטיין זכר צדיק לברכהישראל כהן1
עשרות אלפים נטלו חלק במסע ההלוייה ההמוני של הגר"י אדלשטיין זצ"ל ברחובות ב"ב. ראש ישיבת פוניבז' הגר"ג אדלשטיין האבל על פטירת אחיו ביצע 'קריעה' בבגדיו והספידו בכאב (חדשות, חרדים)
מיטתו של הרב אדלשטיין בהגעתה ל'מעייני הישועה' - כל סדרי ההלוייה והסדרי התנועה. מתעדכןכל סדרי ההלוייה והסדרי התנועה. מתעדכןאלי רוטמן1
הלוייתו של הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל משפיעה באופן ישיר על התנהלות התנועה באיזור גוש דן בכלל ובעיר בני ברק בפרט. כל הפרטים; עדכונים שוטפים (חדשות, חרדים)
הרב אדלשטיין - כשהרב אדלשטיין כתב לסגן השר: "הרב הצדיק"כשהרב אדלשטיין כתב לסגן השר: "הרב הצדיק"ישראל כהן
"תשואות חן חן להרה״צ ר׳ יצחק כהן הי״ו" כתב הרב אדלשטיין זצ"ל לסגן שר האוצר יצחק כהן כשביקש ממנו לטפל בעניין פינוי ישיבה בחדרה (חרדים)
"משא ומתן" עם הגר"ש בעדני בשידור חי"משא ומתן" עם הגר"ש בעדני בשידור חיישי כהן96
שדרן רדיו 'קול ברמה', העלה לשידור את חבר המועצת הגאון רבי שמעון בעדני, וניסה לנהל עמו משא ומתן בשידור, אך הגר"ש נשאר איתן בדבריו ותקף את הרדיו (חרדים)
הגר"י אדלשטיין זצ"ל מתכתב עם האדמו"ר מצאנז - "גזירה נוראה". הפתקים של רבי יעקב זצ"ל"גזירה נוראה". הפתקים של רבי יעקב זצ"לישראל כהן3
בשנה האחרונה התקשה הגר"י אדלשטיין זצ"ל בדיבור, והשיב בכתיבה על פתקים. סקירה מיוחדת של הפתקים הבולטים שהותירו את חותמם. וגם: הפתק האחרון שכתב הבוקר (בארץ)
בכירי מאוחדת בבית הרב גולדשטיין בבית שמש. צילום: יחצ - רבני בית שמש: 'מאוחדת' מושלמת לציבור החרדירבני בית שמש: 'מאוחדת' מושלמת לציבור החרדיkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
ראשי מאוחדת בבית שמש ביקרו אצל רבני העיר והתברכו לרגל מינויו של תומר זקן כמנהל המרחב החדש של מאוחדת, מרחב בית שמש: "מאוחדת רואה את בית שמש כעיר אסטרטגית. ניתן את מירב תשומת הלב" (חרדים, שיווקי)
האחים בלחיצת יד - התיעוד האחרון של הגר"י אדלשטיין. צפוהתיעוד האחרון של הגר"י אדלשטיין. צפוכיכר השבת
ביום ראשון, ט' בשבט - לפני כשבועיים וחצי, השתתף הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל, בשמחת בר המצווה לנכדו, יחד עם אחיו הגרי"ג אדלשטיין, שיבלט"א | תיעוד (חרדים)
מצמרר: הניגון של רבי יעקב אדלשטיין זצ"למצמרר: הניגון של רבי יעקב אדלשטיין זצ"לכיכר השבת
הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל נוהג מידי שנה לשורר יחד עם מקורביו ניגון מיוחד לקראת יום הדין • צפו בתיעוד וידאו בלעדי משירת הניגון המצמררת של הגר"י ובני משפחתו (ארץ)
קבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל - רבי יעקב אדלשטיין מספר על ימי חייו. האזינורבי יעקב אדלשטיין מספר על ימי חייו. האזינוכיכר השבת3
בחודשים האחרונים הוקלט הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל, רבה של רמת השרון, לדיסק של "אנחנו וצאצאינו", כשהוא מספר על ימי חייו המרתקים | האזינו (חרדים, חדשות)
הגאון רבי יעקב אדלשטיין - הידרדרות חמורה במצבו של הרב אדלשטייןהידרדרות חמורה במצבו של הרב אדלשטייןישראל כהן5
דאגה גדולה בעולם התורה ובהיכלי הישיבות בעקבות הידרדרות חמורה ופתאומית בשעה האחרונה במצבו של הגאון רבי יעקב אדלשטיין, רבה של רמת השרון, המוגדר כעת קשה ביותר (חרדים בארץ)
השרה איילת שקד - הקלה בכניסת חרדים כמועמדים לשיפוטהקלה בכניסת חרדים כמועמדים לשיפוטישי כהן11
שרת המשפטים איילת שקד סיכמה עם נשיאת העליון מרים נאור לקצר את תהליך כניסת מועמדים חרדים לשפיטה לאור תת הייצוג במערכת ומתוך מטרה לראות "שופט חרדי" (בארץ)
לשכת הרב הראשי במשרדי הרבנות - האקרים השתלטו על מחשבי הרבנותהאקרים השתלטו על מחשבי הרבנותישי כהן15
האקרים השתלטו על מחשבי הרבנות הראשית בירושלים, בהם המחשבים בלשכות הרבנים הראשיים בדרישה לתשלום כופר. המדינה החליטה שלא לנהל איתם משא ומתן (חדשות חרדים)
ברוך גנץ - תקף פעמיים, יום אחר יום, את הקטינהתקף פעמיים, יום אחר יום, את הקטינהקובי רוזן44
הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד ברוך גנץ, תושב אשדוד בן 22, בגין תקיפת ילדה חרדית, קטינה בת 6, פעמיים - יום אחר יום - בעת שראה אותה עושה את דרכה אל הגן בב"ב (חדשות)
ארכיון - מנהל 'יובלים' התפטר: "אסור להתבטא כך"מנהל 'יובלים' התפטר: "אסור להתבטא כך"ישי כהן15
מנהל מינהל קהילתי 'יובלים' יחיאל לוי הודיע כי על התפטרותו בעקבות ההקלטה המביכה בה נשמע אומר כי יש מדיניות "לחנוק" את החרדים והדגיש כי דבריו הוצאו מהקשרם (בארץ)
היכל ישיבת חברון - ראש ישיבת חברון מאושפז במצב קשהראש ישיבת חברון מאושפז במצב קשהישראל כהן5
ראש ישיבת חברון, הגאון רבי נחמן טוקר, בן ה-77, מאושפז מזה שבוע ימים במצב קשה בבית החולים שערי צדק, בעקבות התקף לב. אמש הועבר למחלקת טיפול נמרץ (חרדים, בארץ)
השר ליצמן - השר והרבנים נפגשו לדיון על התפריט הבריאהשר והרבנים נפגשו לדיון על התפריט הבריאישראל כהן3
שר הבריאות יעקב ליצמן ומזכיר הוועדה למען השבת הרב יצחק גולדקנופף נפגשו הערב עם הגאון רבי דוד כהן, הגאון הרב יוסף חברוני והגאון רבי ברוך סואלוויציק לדיון על "התפריט הבריא" (חרדים)
דרעי וגואטה - גואטה הוציא 17,550 ש"ח על עריכת סקרגואטה הוציא 17,550 ש"ח על עריכת סקרישי כהן31
יגאל גואטה הוציא ב-2016 סכום של 17,550 ש"ח עבור סקר, ישראל אייכלר השתמש ב-37,278 עבור הדפסות ופרסומים ודרעי הוציא 4,000 על אינטרנט ורשתות חברתיות (פוליטי)
הפגנה חרדית בירושלים. ארכיון - העדה החרדית: הפגנות השבת בי-ם יחודשוהעדה החרדית: הפגנות השבת בי-ם יחודשוישראל כהן9
'העדה החרדית' מפרסמת הודעה חריפה נגד הנציגים החרדים בירושלים, שלטענתה מעדיפים "לערוך הצגות" במקום ללחום בחילולי השבת בעיר, ומודיעה: "נקיים משמרות מחאה" (בארץ)
הגר"ש בעדני - הגר"ש בעדני הודיע בשידור: "לא עומד מאחורי קול ברמה"הגר"ש בעדני הודיע בשידור: "לא עומד מאחורי קול ברמה"ישי כהן139
אחרי כשנתיים של מאבקים בין תחנת הרדיו "קול ברמה" למפלגת ש"ס, היא מאבדת את תמיכתו של חבר מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני. "קרה שם מקרה חמור" אמר בראיון לרדיו המתחרה (חרדים)
ח"כ יעקב מרגי - מרגי: להכיר בתעודות של סמינר בית יעקבמרגי: להכיר בתעודות של סמינר בית יעקבישי כהן9
יו"ר ועדת החינוך ח"כ יעקב מרגי פנה ליו"ר ות"ת פרופ' יפה זילברשץ בבקשה לפעול להכרה בתעודת 'קלינאות תקשורת' ו'תרפיה באומנות' הנלמדות במסלולי סמינר בית יעקב (לימודים)
מסע הלוויה - הראשל"צים מינו את הבן לרב היישוב קידרהראשל"צים מינו את הבן לרב היישוב קידרישי כהן11
המונים השתתפו בהלווית הגאון רבי אליהו יצחק אבא שאול זצ"ל, רבה של קידר, שנפטר הלילה בפתאומיות. במהלך ההלוויה מונה הבן, הרב יעקב, לרבו של הישוב קידר (חרדים)
הילולא בבני ברק לזכר הגר"י לנדא זצ"להילולא בבני ברק לזכר הגר"י לנדא זצ"לישראל כהן1
קהל המונים השתתפו בסעודת ההילולא בבית המדרש "בית יעקב" בבני ברק שבנשיאות רב ואב"ד בני ברק הגרמי"ל לנדא, לזכרו של אביו הגה"ח רבי יעקב לנדא זצוק"ל | גלריה (חרדים)
אילוסטרציה - הוארך מעצרו של האב החשוד בהתעללותהוארך מעצרו של האב החשוד בהתעללותאלי רוטמן19
האב ממודיעין עילית החשוד בהתעללות מחרידה בבנו בן ה-4, ישהה בין כתלי בית המעצר חמישה ימים נוספים - כך החליט ביהמ"ש שהשתכנע במוצקות הראיות של המשטרה (חרדים)
רבי דן סגל בלייקווד - המשגיח שב לארה"ב ומסר שיחת חיזוק. צפוהמשגיח שב לארה"ב ומסר שיחת חיזוק. צפוישראל כהן12
לראשונה מאז שב לישראל, לאחר שהות ארוכה של מספר שנים בחו"ל, שב בשבוע האחרון המשגיח הגה"צ רבי דן סגל לארה"ב למסע חיזוק. אמש מסר שיחה בישיבה לייקווד (עולם)
זירת אירוע הדקירה - חרדי נדקר במונטריאול; 4 חשודים נעצרוחרדי נדקר במונטריאול; 4 חשודים נעצרוישראל כהן3
גבר חרדי נדקר הלילה במונטריאול שבקנדה, ופונה במצב יציב לבית החולים. ארבעה חשודים נעצרו. עסקני הקהילה מעריכים כי מדובר בניסיון שוד ולא בתקרית אנטישמית (בעולם)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook