בישיץ  הורביץ  בני פרידמן
שלמה רג'ה ונתנאל נעמי - "אש רוקדת"שלמה רג'ה ונתנאל נעמי - "אש רוקדת"
ג' בתמוז תשעז | 27.06.17
סינגל חדש מרענן ומיוחד מלווה בקליפ לשני האומנים והיוצרים נתנאל נעמי ושלמה רג'ה אותו כתבו יחד בסגנון ראפ תימני מסקרן. על ההפקה המוזיקלית אחראי רג'ה עצמו (קליפים)
יהודה שמעה בסינגל חדש - "שלח לחמך"יהודה שמעה בסינגל חדש - "שלח לחמך"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר יהודה שמעה בסינגל חדש כשהפעם הוא מפתיע עם שיר בסגנון הפולק מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עובד עם המפיק והמעבד המוזיקלי המוכשר ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
ישי ריבו ואלדד ציטרין בדואט - "זוכר אני"ישי ריבו ואלדד ציטרין בדואט - "זוכר אני"נתנאל לייפר3
הזמר ישי ריבו משתף פעולה עם אמן הקלידים והמעבד אלדד ציטרין כשהם מבצעים יחד את הלהיט של ריבו "זוכר אני, מאלבומו האחרון בעיבוד מיוחד משולב מכשיר לופר (קליפים)
שרים במסדרון: y-studs מבצעים 'עת רקוד'שרים במסדרון: y-studs מבצעים 'עת רקוד'יאיר טוקר1
להקת האקפאלה האמריקאית y-studs מבצעת לאחרונה ביצועים ווקאלים מרהיבים ב...מסדרון. ההד הייחודי והעיבודים העשירים מרשימים, הפעם נבחר הלהיט של שוואקי (קליפים)
לשמחה אין חסידות? האזינו לסינגל הבכורה של ביניםלשמחה אין חסידות? האזינו לסינגל הבכורה של ביניםיאיר טוקר1
בינים נולד וגדל על ניגוני חצר גור ויצירותיו של ר' יעקב תלמוד ז"ל, לצד הפופ החסידי של שלהי שנות התשעים. השילוב הזה יצר את הסגנון האישי שלו. הנה סינגל ראשון שהוא משחרר (מוזיקה)
מלכות, יואלי דיקמן ואברימי רוט  - מחרוזת חב"דמלכות, יואלי דיקמן ואברימי רוט - מחרוזת חב"דיאיר טוקר3
לרגל יום ההילולא של הרבי מלויובאויטש זצ"ל - ג' תמוז, מחרוזת של מיטב ניגוני חב"ד בביצוע מרהיב של מקהלת מלכות בניצוחו של פנחס ביכלר, תזמורת בניצוחו של יואלי דיקמן והסולן אברימי רוט (סינגלים)
מרדכי לוי בסינגל ביכורים - "עמוק בלב"מרדכי לוי בסינגל ביכורים - "עמוק בלב"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר מרדכי לוי בסינגל בכורה חדש בסגנון הבלוז. לוי אחראי ללחן המילים והשירה ואילו על ההפקה המוזיקלית העשירה הופקד גיטריסט הבלוז אייל ישראל אהרון (סינגלים)
רועי לביא ויונתן פררה - "עכשיו הכל בסדר"רועי לביא ויונתן פררה - "עכשיו הכל בסדר"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר החב"די רועי לביא בקליפ חדש, ביצוע אקוסטי מיוחד לשירו "עכשיו הכל בסדר" בו הוא משתף פעולה עם יונתן פררה מתוך פרויקט משותף שלהם (סינגלים וקליפים)
הזמר יובל טייב בסינגל קליפ חדש - 'אלוקים'הזמר יובל טייב בסינגל קליפ חדש - 'אלוקים'יאיר טוקר5
הזמר יובל טייב בסינגל קליפ חדש ומושקע בלחנו של הזמר איציק אשל ובעיבוד והפקה מוזיקלית של המעבד דוד ביתן. השיר מתוך האלבום החדש שיצא בקרוב (סינגלים וקליפים)
יוסף קרדונר בסינגל חדש - 'תשוקת הנשמה'יוסף קרדונר בסינגל חדש - 'תשוקת הנשמה'נתנאל לייפר
הזמר והיוצר יוסף קרדונר בסינגל חדש למילים מתוך ספר מסילת ישרים ובהשתתפות מוזיקאים מהשורה הראשונה לצדו של קרדונר שמנגן בפסנתר ובגיטרה האקוסטית (סינגלים)
חיים דבש משיק אלבום נוסטלגיות חדשחיים דבש משיק אלבום נוסטלגיות חדשיאיר טוקר
הזמר חיים דבש משיק אלבום עם מיטב להיטי שנות 60-70 שזכו לביצוע מחודש ומקודש. כשלמלאכת העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראים יניב בלאס, עמוס כהן, ודוד ביתן (מוזיקה)
דודי קאליש בסינגל-קליפ חדש: "ליבי ליבי"דודי קאליש בסינגל-קליפ חדש: "ליבי ליבי"יאיר טוקר6
הזמר והמלחין דודי קאליש עם חברו וידידו הזמר בעל הרגש מאיר דב קליין ממונטריאול, והזמר איציק פילמר. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הקלידן המוכשר יענקי לנדאו (קליפים)
תומר חתוכה בבלדת חופות חדשה: בואי כלהתומר חתוכה בבלדת חופות חדשה: בואי כלהנתנאל לייפר
הזמר והיוצר תומר חתוכה בסינגל חדש אותו הלחין מתוך אלבומו השלישי עליו הוא עובד בימים אלו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי חתוכה עם המעבד תומר מתנה (סינגלים)
"המגיד" - סינגל ביכורים לזמר קובי גרינבוים"המגיד" - סינגל ביכורים לזמר קובי גרינבויםיאיר טוקר22
זמר החתונות קובי גרינבוים בסינגל בכורה, שיר חופות חדשני וקלאסי כאחד בלחנו של יצחק אקר ובעיבודו של יהודה גלילי. השיר מתוך אלבום מלא שיצא בעתיד (סינגלים וקליפים)
נפתלי יס בסינגל תפילה חדש - "Oh Lord"נפתלי יס בסינגל תפילה חדש - "Oh Lord"יאיר טוקר
תלי (נפתלי) יס, בנו של משה יס האגדי, בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עובד. השיר "הו אדוני" הוא שיר תפילה באנגלית העוסק בבקשות רוחניות מהבורא (סינגלים)
הזמר שלומי ורצברגר בסינגל חדש - "קולות"הזמר שלומי ורצברגר בסינגל חדש - "קולות"יאיר טוקר5
שיר חדש לזמר שלומי ורצברגר כשעל ההפקה הופקד הקלידן הערשי סגל, ואילו העיבוד המקפיץ של המעבד הצעיר בנצי שטיין שחבר אל סגל והקלידן יענקי לנדוא (סינגלים וקליפים)
מרדכי בן דוד מרגש עם הלהיט של ביגון • צפומרדכי בן דוד מרגש עם הלהיט של ביגון • צפויאיר טוקר7
ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד, בביצוע לייב מרגש של הלהיט של ירחמיאל ביגון ופרחי מיאמי מלווה במקהלת 'זימרה' ותזמורת שערים בניצוחו של מנדי הרשקוביץ (סינגלים וקליפים)
סנדי שמואלי בקליפ אמריקאי: אני שר 2017סנדי שמואלי בקליפ אמריקאי: אני שר 2017יאיר טוקר11
הזמר סנדי שמואלי בקליפ חדש לסינגל מתוך אלבומו החדש, התשיעי במספר. סנדי שמואלי אחראי ללחן ולמילים ואילו העיבוד המוזיקלי אחראי אשר לוגסי (סינגלים וקליפים)
מקהלת מלכות במוזיאון המוזיקה  - "הללויה"מקהלת מלכות במוזיאון המוזיקה - "הללויה"יאיר טוקר5
מי שמשמש כסולן ביצירה שצולמה במוזיאון המוזיקה בירושלים הוא אהרן ברייער שמבצע את יצירתו של אביו ר' יוסף צבי ברייער. על העיבוד המוזיקאלי והתזמור ארי פרקש (קליפים)
שרולי ליפשיץ ושירה מבצעים:  "גלגל החוזר"שרולי ליפשיץ ושירה מבצעים: "גלגל החוזר"יאיר טוקר
הזמר שרולי ליפשיץ בביצוע מרשים ואיכותי ל״גלגל החוזר״ בלחנו של ליפא שמלצער עם תזמורתו המורחבת של מנדי הרשקוביץ ובליווי מקהלת ״שירה״ (סינגלים וקליפים)
ישראל אדרי ומקהלת 'אשרינו' - "תאמין"ישראל אדרי ומקהלת 'אשרינו' - "תאמין"יאיר טוקר3
ישראל אדרי בסינגל חדש בשיתוף מקהלת 'אשרינו' של המלחין ואיש החינוך אבי אברהם שכתב את המילים והלחן וביצע אותו יחד עם המקהלה המורכבת מנוער דתי מתמודד (סינגלים)
הזמר ישראל לאוב בסינגל חדש - "קולי"הזמר ישראל לאוב בסינגל חדש - "קולי"נתנאל לייפר2
הזמר והמפיק הירושלמי ישראל לאוב בסינגל חדש. לאוב שהפיק את אלבומו החדש של הראפר היהודי השחור ניסים בלאק ואף התארח באלבום יוצא עם חומר מקורי שלו (סינגלים)
קובי ברומר & בני לאופר  - 'מחרוזת חתונה' • קליפקובי ברומר & בני לאופר - 'מחרוזת חתונה' • קליפכיכר השבת14
בשיא עונת החתונות,קובי ברומר & בני לאופר מציגים קליפ מושקע במיוחד – מחרוזת חתונה מלהיבה, יחד עם מקהלת "ידידים" העולמית • צפו בווידאו (מוזיקה)
שלומי דסקל, המשוררים ו-A TEAM - חופהשלומי דסקל, המשוררים ו-A TEAM - חופהיאיר טוקר
הזמר שלומי דסקל מלווה בתזמורת A TEAM ומקהלת המשוררים במחרוזת חופה מרגשת עם שיריהם של אלי גרסטנר ושלמה גולדמן בעיבודו של אבריימי גורארי (קליפים)
שמחה ליינר ו'שירה' במחרוזת אברהם פרידשמחה ליינר ו'שירה' במחרוזת אברהם פרידיאיר טוקר1
הזמר שמחה ליינר מלווה בתזמורתו של שלומי דקס ומקהלת 'שירה' מבצע מחרוזת של שירים מתוך הקריירה הארוכה והמפוארת של גדול הזמר החסידי אברהם פריד (קליפים)
שרולי ברונכר מארח את נריה אנג'ל  - "יותר טוב"שרולי ברונכר מארח את נריה אנג'ל - "יותר טוב"נתנאל לייפר19
המעבד האלקטרוני הצעיר שרולי ברונכר, יחד עם הדיג'יי המצליח נריה אנג'ל בסינגל חדיש לוהט בסגנון EDM מקפיץ. ברונכר, אחראי ללחן, המילים ולעיבוד המוזיקלי (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע63
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים