יניב בן..  חנן בן ארי  מנחה  הרב מוצפי
מידד טסה במחווה לזמר מאיר בנאי ז"ל | האזינומידד טסה במחווה לזמר מאיר בנאי ז"ל | האזינו
י"ט בטבת תשעז | 17.01.17
הזמר מידד טסה בביצוע מיוחד ומרגש ל"שער הרחמים" להיטו הגדול של הזמר מאיר בנאי ז"ל שהלך לעולמו ביום שישי האחרון לאחר מחלה קשה והוא בן 55 בלבד (סינגלים וקליפים)
יוסף קרדונר וחיים לוק בדואט - "הללויה"יוסף קרדונר וחיים לוק בדואט - "הללויה"נתנאל לייפר1
זמר הנשמה ר' יוסף קרדונר והפייטן הנודע ר' חיים לוק משתפים פעולה בביצוע משותף ללחנו של מיכאל שטרית ובליווי מוזיקאים מהשורה הראשונה במוזיקה היהודית (סינגלים)
הזמר שוהם שמחי ב"טראק תימני 2017"הזמר שוהם שמחי ב"טראק תימני 2017"יאיר טוקר4
היוצר שוהם שמחי מוציא סינגל נוסף מתוך אלבום פרוייקט "יאמנסאלה" שיראה אור. מדובר בגרסה מיוחדת ל"הללות" דברי שבח אותם נהגו יהודי תימן לומר בשמחות (קליפים)
למה רץ הזמר שלמה שמחה? • צפו בקליפלמה רץ הזמר שלמה שמחה? • צפו בקליפיאיר טוקר6
הזמר שלמה שמחה התגייס לטובת ארגון "חיי לייפליין" בקליפ בלחנו של איצי בולד ודני גרוס ובעיבודו והפקתו המוזיקלית של גרוס. צפו בקליפ המשעשע ומלא ההומור (סינגלים וקליפים)
מקהלת ידידים העולמית עם יעקב רוטבלט - 'חשבה לטובה'מקהלת ידידים העולמית עם יעקב רוטבלט - 'חשבה לטובה'יאיר טוקר1
על הלחן ושירת הסולו אחראי מנצח המקהלה יעקב רוטבלט ואילו על העיבוד וההפקה המוסיקלית הופקד שמואל יפת. השיר הולחן והוקלט במיוחד עבור עזר מציון (סינגלים וקליפים)
רועי לביא במחווה מרגשת למאיר בנאי ז"לרועי לביא במחווה מרגשת למאיר בנאי ז"לנתנאל לייפר2
שיר התשובה המפורסם ביותר של מאיר בנאי שהלך לעולמו ביום שישי לאחר מחלה קשה בגיל 55, הוא "לך אלי", הזמר רועי לביא בביצוע מרגש במיוחד לשיר (סינגלים וקליפים)
יענקי למר בסינגל קליפ  - "המלאך הגואל"יענקי למר בסינגל קליפ - "המלאך הגואל"נתנאל לייפר2
הזמר חזן יענקי למר בסינגל קליפ חדש, הלחן של הרשי רוטנברג והעיבוד משותף ללמר יחד עם זוכה פרס הגראמי המוזיקאי המוערך סי לנזבאום (סינגלים וקליפים)
שרולי ברונכר מארח את דוד אשר וחן נאמןשרולי ברונכר מארח את דוד אשר וחן נאמןיאיר טוקר3
היוצר והמעבד שרולי ברונכר מארח את דוד אשר, מוסיקאי חסידי צעיר, יחד עם חן נאמן - ראפר ורוקר ישראלי לשיר אחדות תחת הכותרת "מי להשם אליי" (סינגלים וקליפים)
שרולי ורדיגר ומקהלת שירה - "שלא עשני גוי"שרולי ורדיגר ומקהלת שירה - "שלא עשני גוי"יאיר טוקר6
הזמר שרולי ורדיגר בביצוע מלא אנרגיות ללהיט בלחנו של מונה רוזנבלום מתוך אלבומו החדש של שלומי גרטנר בעיבודו של אברומי ברקו ותזמורתו ובליווי מקהלת שירה (סינגלים וקליפים)
שלומי דסקל במחרוזת פרחי לונדון מרגשת • צפושלומי דסקל במחרוזת פרחי לונדון מרגשת • צפונתנאל לייפר5
הזמר שלומי דסקל מלווה בתזמורת A-TEAM המעולה בעיבודיו של אברימי גורארי ובניצוחו של איצי שוורץ, במחרוזת שכולה מחווה ללהיטים של פרחי לונדון. מרגש במיוחד (קליפים)
הראפר הבריטי מנחם ויינשטיין בסינגל חדשהראפר הבריטי מנחם ויינשטיין בסינגל חדשנתנאל לייפר
שיר חדש לראפר הבריטי המשובח, מנחם ויינשטיין. על הלחן אחראי ויינשטיין עצמו בשיתוף עם שייע גרין ושרולי ליפשיץ כשעל ההפקה הופקד ליפשיץ (סינגלים וקליפים)
מקהלת נרננה עם ארהלה סמט ויענקי רוביןמקהלת נרננה עם ארהלה סמט ויענקי רוביןיאיר טוקר6
קטע מתוך חתונה עם הקלידן יענקי רובין הזמר ארהלה סמט וכמובן מקהלת נרננה שמלווה אותו לאורך המחרוזת המקפיצה ומלאת השמחה (סינגלים וקליפים)
משה נריה כורסיה בשיר שכולו אהבה לתורהמשה נריה כורסיה בשיר שכולו אהבה לתורהנתנאל לייפר3
סינגל בכורה למשה נריה כורסיה אותו כתב והלחין בעצמו על התורה הקדושה והרצון להידבק בה. כורסיה שמשמש ביום יום כמחנך חבר למעבד המוזיקלי המוכשר ראובן חיון (סינגלים)
בואי בשלום - הסימפונית והאחים פורטנויבואי בשלום - הסימפונית והאחים פורטנוינתנאל לייפר1
להקת "בוטיק חופות" של האחים פורטנוי המוכשרים הופיעה עם התזמורת הסימפונית ירושלים בניצוחו של מאסטרו אלי יפה וביצעו שיר חופה מקורי אותו הלחין מנדי פורטנוי (קליפים)
גרשון ורובה בקליפ משעשע מתוך האלבוםגרשון ורובה בקליפ משעשע מתוך האלבוםנתנאל לייפר3
הזמר והיוצר גרשון ורובה בקליפ הומוריסטי מתוך האלבום המקורי החדש שלו "אני ישראל". הקליפ לשיר הנושא של האלבום בבימויו של אהרון אוריאן, צולם בישראל (קליפים)
פנחס דולינסקי בסינגל חדש - "מעבר לפינה"פנחס דולינסקי בסינגל חדש - "מעבר לפינה"יאיר טוקר3
סינגל ביכורים לפנחס דולינסקי שאחראי ללחן ולמילים כשאילו על ההפקה המוזיקלית והעיבודים אחראי המפיק אבי טל שגייס למלאכת הנגינה את הגיטריסט עמית יצחק (סינגלים וקליפים)
ילד הפלא אברהם חיים גרין ו'פריילך' - נשמהילד הפלא אברהם חיים גרין ו'פריילך' - נשמהיאיר טוקר3
גרין מבצע במלוא רגש את שירו של שלומי גרטנר בלחנו של שמשי נוימן ובליווייה של תזמורת פריילאך ובעיבודו של צבי בלומנפלד. על הקולות הופקדה מקהלת שירה (קליפים)
עקיבא בסינגל שלישי חדש  - 'שיבוא טוב'עקיבא בסינגל שלישי חדש - 'שיבוא טוב'נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר עקיבא (תורג'מן)בסינגל שלישי מתוך אלבום הבכורה המסקרן והמבטיח שלו. עקיבא אחראי ללחן והמילים ועל ההפקה המוזיקלית והעיבודים אחראי ניר מימון (סינגלים)
גד אלבז וניסים בלאק בקליפ מרהיב - 'לחיים'גד אלבז וניסים בלאק בקליפ מרהיב - 'לחיים'נתנאל לייפר24
הזמר גד אלבז מארח את הראפר ניסים בלאק לסינגל קליפ מהמרהיבים שנראו במוזיקה היהודית מאז ומעולם המשלב מסע בזמן אל העיירה היהודית ובריקודים סוחפים (קליפים)
ליום הקדיש הכללי: דוד ד'אור מבצע "קדיש"ליום הקדיש הכללי: דוד ד'אור מבצע "קדיש"נתנאל לייפר
לרגל יום הקדיש הכללי, המוזיקאי והפייטן, הרב דוד מנחם, הלחין את הקדיש לזכרו של יצחק רבין כשעל הביצוע המרטיט אחראי הזמיר בעל הקול הבלתי נגמר, דוד ד'אור (סינגלים)
"ושב השם" - הזמר מנדי וייס בסינגל חדש"ושב השם" - הזמר מנדי וייס בסינגל חדשיאיר טוקר2
השיר החדש "ושב השם" יוצא לאור לרגל הדינר השנתי שע"י ישיבת גאון יעקב בני ברק - מוצש"ק פרשת ויגש סולן: מנדי וויס, עיבוד מוזיקלי: עדי נתנאלי ומיכאל צי (סינגלים וקליפים)
האחים ברקו ומקהלת המשוררים - "נשמה"האחים ברקו ומקהלת המשוררים - "נשמה"יאיר טוקר
האחים שייע ואברומי ברקו בהפקה לייב מיוחדת עם חברי מקהלת המשוררים. אברומי ברקו אחראי על העיבוד ללחן של שימשי ניימן שבוצע במקור על ידי שלומי גרטנר (קליפים)
הזמר שמחה פרידמן בסינגל ישראלי חדשהזמר שמחה פרידמן בסינגל ישראלי חדשנתנאל לייפר13
שמחה פרידמן הלחין את המילים שכתבה אחותו חנה פרידמן-אולמן ואילו על העיבוד המוזיקלי הופקד יובל סטופל. מתוך אלבום הבכורה המתקרב של פרידמן (סינגלים וקליפים)
איל כהן בסינגל חדש - "עוזב את הרקיע"איל כהן בסינגל חדש - "עוזב את הרקיע"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר איל כהן בסינגל חדש מתוך אלבומו החדש שיצא בקרוב. השיר עוסק ברצון ליצור לא רק תחת אור הפנסים. כהן כתב והלחין ויהוא ירון אחראי על ההפקה המוזיקלית (סינגלים)
צפו: לראשונה - מרדכי בן דוד ואלי פרידמן בדואטצפו: לראשונה - מרדכי בן דוד ואלי פרידמן בדואטכיכר השבת4
המופע בבית שמש הפגיש לראשונה את הזמרים מרדכי בן דוד עם אלי פרידמן על במה אחת בדואט מרגש על השיר "והכן פרנסתנו" צפו בביצוע האדיר בליווי תזמורתו של גרשון פריישטט ומקהלת בעלי המנגנים (מוזיקה)
נאור אלחדד בסינגל בכורה - "כיצד מרקדין"נאור אלחדד בסינגל בכורה - "כיצד מרקדין"יאיר טוקר21
זמר החתונות נאור אלחדד (24) מטבריה, בסינגל בכורה בלחנו של דודי בן שבת ובעיבודו של דביר כהן. על קולות המקהלה אחראים חברי מקהלת ידידים העולמית (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע62
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים