ווקאלי  מלכי..  וואקלי  הפלס
מנדי ג'רופי מגיש "ושמרו" של פריד  - ווקאלימנדי ג'רופי מגיש "ושמרו" של פריד - ווקאלי
ב' באייר תשעז | 28.04.17
ג'רופי: "אחד משירי שבת האהובים עלי הוא שירו של אברהם פריד - ״ושמרו״. אני שמח להגיש אותו בגירסה ווקאלית להאזנה בימי הספירה". מנחם מוניס אחראי לעיבוד (סינגלים)
להקת 'כיפה לייב' במאש אפ ווקאלי  מיוחדלהקת 'כיפה לייב' במאש אפ ווקאלי מיוחדיאיר טוקר5
להקת הווקאל הישראלית "כיפה לייב" במאש אפ מיוחד לכבוד יום העצמאות בו הם משלבים בין עברית ואנגלית לעיבודי אקאפלה ייחודיים וקליפ מרהיב ממראות ארץ ישראל (קליפים)
ארי גולדוואג בביצוע א-קאפלה למיילךארי גולדוואג בביצוע א-קאפלה למיילךיאיר טוקר3
הזמר והיוצר ארי גולדוואג בגרסה ווקאלית וקליפ ללהיט של מיילך קאהן. השיר מתוך אלבום א-קאפלה חדש בהפקתו וביצועו של גולדוואג: "A Cappella Soul 4" (סינגלים וקליפים)
שמחה ליינר בביצוע ווקאלי - "והנה השם"שמחה ליינר בביצוע ווקאלי - "והנה השם"יאיר טוקר6
שמחה ליינר בביצוע ווקאלי ללהיטי הרגש "והנה השם" של האחים דסקל ונשמה של הזמר שלומי גרטנר. הקליפ צולם במיקום משעשע - מכון ניקוי הרכב בערב חג (סינגלים וקליפים)
שלומי גרטנר מתוך "שירי פנחס 2" - ווקאלישלומי גרטנר מתוך "שירי פנחס 2" - ווקאליכיכר השבת
הזמר הבריטי שלומי גרטנר בביצוע ווקאלי לשיר "וזכיני" מתוך האלבום "שירי פנחס 2" של המלחין פנחס וולף. העיבוד הווקאלי כמו גם הרגיל שייך למעבד דני גרוס (סינגלים וקליפים)
ווקאלי: אלעד ורפאל דניאל כהן - 'רפאני ה''ווקאלי: אלעד ורפאל דניאל כהן - 'רפאני ה''יאיר טוקר3
לא מזמן יצא הזמר אלעד כהן בדואט עם בנו רפאל דניאל נ"י, העונה לשם "רפאני" השיר ריגש רבים וזכה לתגובות נלהבות. כעת יוצא השיר בגירסא הווקאלית לימי הספירה (סינגלים)
יוסף עבאדי בגרסה ווקאלית  - "דרך מנצחת"יוסף עבאדי בגרסה ווקאלית - "דרך מנצחת"יאיר טוקר4
בעיצומם של ימי ספירת העומר, משיק הזמר יוסף עבאדי גרסה ווקאלית לשירו "דרך מנצחת". על הלחן, העיבוד, ההפקה הווקאלית וביצוע הקולות מופקד המוסיקאי יוני קיסר (סינגלים)
"נכספה" - נתנאל גנץ גם בגרסה הווקאלית"נכספה" - נתנאל גנץ גם בגרסה הווקאליתיאיר טוקר6
נכספה, סינגל הביכורים של הזמר הצעיר נתנאל גנץ, נכתב על ידי הזמר והיוצר שולי רנד שפגש את גנץ ואהב את שירתו. עכשיו בשל ימי הספירה הוא יוצא גם בגרסה ווקאלית (סינגלים)
ר' שלמה טויסיג - "אין גדולה": גרסה ווקאליתר' שלמה טויסיג - "אין גדולה": גרסה ווקאליתיאיר טוקר
לפני חודש יצא השיר "אין גדולה כגדולתך" של בעל המנגן ר' שלמה טויסיג, שיר שהלחין ר' משולם גרינברגר, וזוכה כעת לגרסה ווקאלית לימי העומר בעיבודו של מוישי קרויס (סינגלים)
נמואל הרוש בקליפ ווקאלי מרהיב - "אלוקיי"נמואל הרוש בקליפ ווקאלי מרהיב - "אלוקיי"יאיר טוקר13
הזמר נמואל הרוש בגרסה ווקאלית ייחודית לשירו "אלוקיי". הביצוע שמתאים לימי הספירה זכה גם לקליפ מרהיב שממחיש את העיבוד והביצוע של נמואל (סינגלים וקליפים)
ווקאלי: מקהלת מלכות - מארש גליצאי עתיקווקאלי: מקהלת מלכות - מארש גליצאי עתיקיאיר טוקר2
האזינו לטעימה מתוך האלבום הווקאלי 'אשריכם ישראל' שחולק לקוראי מגזין 'קהלא קדישא' של העדה החרדית: מארש גליצאי עתיק בעיבודו הווקאלי של פנחס ביכלר (סינגלים)
אלעד שער - 'קורא בשמך' הגרסה הווקאליתאלעד שער - 'קורא בשמך' הגרסה הווקאליתיאיר טוקר4
הזמר אלעד שער בגרסה ווקאלית מיוחדת ללהיט החורף שלו "קורא בשמך" שתגרום לכם להתרגש ולהתחזק, גם בימי ספירת העומר. על העיבוד וההפקה יניב בלאס (סינגלים)
יעקב שוואקי ולהקת 'שיר סול' - ראו בנים"יעקב שוואקי ולהקת 'שיר סול' - ראו בנים"יאיר טוקר6
יעקב שוואקי הופיע בנופש פסח יוקרתי במקסיקו. במהלך המופע הפתיעו מקהלת האקפלה האמריקאית "שיר סול" בביצוע מיוחד לשיר "ראו בנים" שהלחין יונתן רזאל (קליפים)
'אמת' - שמואלי אונגר מתוך הופעה בישראל'אמת' - שמואלי אונגר מתוך הופעה בישראליאיר טוקר
הזמר החסידי שמואלי אונגר מארה"ב בקליפ מתוך המופע בבניני האומה בליווי תזמורת המנגנים בניצוחו של מוישי רוט. מתוך אלבומו האחרון "שמואלי 2" (סינגלים וקליפים)
יומי לואי בסינגל חדש לפסח -  "למען תזכור"יומי לואי בסינגל חדש לפסח - "למען תזכור"יאיר טוקר
נפתלי שניצלער מגיש: הזמר יומי לואי בסינגל חדש לחג הפסח מתוך פסוקי התורה על החג, בלחנו של איש העסקים הניו יורקי שרולי וייס ובעיבודו המוזיקלי של שלומי ווכטר (סינגלים)
מאיר דוד פרקש בסינגל חדש - ליקוטי מוהר"ןמאיר דוד פרקש בסינגל חדש - ליקוטי מוהר"ןיאיר טוקר4
מאיר דוד פרקש ובנו שמעון בסינגל חדש ממילותיו של המוהרא"ש ומספר ליקוטי מוהר"ן. על הלחן אחראי הערשי ויינברגר ואילו על העיבוד המוזיקלי נפתלי שניצלער (סינגלים)
אורן מורד בסינגל מתוך אלבום הבכורה שלואורן מורד בסינגל מתוך אלבום הבכורה שלונתנאל לייפר
הזמר והיוצר אורן מורד בלחן חדש למילים מתוך התהילים, שיר הנושא מתוך אלבום הבכורה שלו - "להודות את שמך". על ההפקה המוזיקלית והעיבוד אחראי משה דעבול (סינגלים)
שבט אחים וחיליק פרנק - 'ניגון שיר השירים'שבט אחים וחיליק פרנק - 'ניגון שיר השירים'נתנאל לייפר
לקראת שבת חוה"מ פסח, בו נהוג לקרוא את שיר השירים, הרכב שבט אחים עם נגן אורח: חיליק פרנק, משחרר את ניגון שיר השירים המנוגן לפי עומק וקדושת המגילה (סינגלים)
המאש-אפ של "אש התורה" לפסח: "מאוהב במצה"המאש-אפ של "אש התורה" לפסח: "מאוהב במצה"יאיר טוקר10
כמידי שנה, ישיבת "אש התורה" מפרסמת קליפ קאברים ללהיטים עולמיים מהחורף האחרון, עם מסר יהודי תורני על הדרך. צפו ב"מאוהב בטעם המצה" (מוזיקה, קליפים)
"שירה חדשה" - ר' דוד רוזנברג בשיר חדש"שירה חדשה" - ר' דוד רוזנברג בשיר חדשיאיר טוקר1
שיר חדש שהוקלט במיוחד לכבוד שביעי של פסח "שירה חדשה שיבחו גאולים" בלחנו וביצועו של המחנך ר' דוד רוזנברג. על העיבוד המוזיקלי אחראי נחמיה אלבוים (סינגלים)
עידן דוד בסינגל קליפ חדש - "אסק שמים"עידן דוד בסינגל קליפ חדש - "אסק שמים"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר עידן דוד בקליפ חדש מתוך אלבום הבכורה המשובח שלו, שיר הפתיחה "אסק שמים" שזוכה לקליפ בהפקת עופר שכטמן. הפקה מוזיקלית נועם עקרבי (קליפים)
יצחק מאיר בסינגל חדש לפסח - 'אבל אנחנו'יצחק מאיר בסינגל חדש לפסח - 'אבל אנחנו'נתנאל לייפר8
הזמר והיוצר יצחק מאיר בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו מתוך תפילת שחרית לפני הקורבנות מתוך האלבום העשירי עליו הוא עובד. על העיבוד המוזיקלי הופקד אוהד דרשן (סינגלים)
הזמר יוסי טוויטו בקאבר לחג- 'והיא שעמדה'הזמר יוסי טוויטו בקאבר לחג- 'והיא שעמדה'יאיר טוקר2
טויטו, יליד צרפת, עשה עלייה לארץ לפני כ-13 שנה, מאז מתמקד במוזיקה החסידית ובימים אלו עובד על אלבום בכורה עם מיטב השמות בתעשייה. עיבוד נועם לוי (סינגלים וקליפים)
הזמר אבי אילסון במחרוזת ריקודים סוערתהזמר אבי אילסון במחרוזת ריקודים סוערתיאיר טוקר5
זמר החתונות המצליח, אבי אילסון, במחרוזת חתונות סוערת בליוויו של דביר כהן ותזמורתו. מיטב הלהיטים של יעקב שוואקי ואחרים עם האנרגיה הסוערת של אילסון והחברים (קליפים)
גבריאל טומבק בסינגל קליפ חדש  - "סלח לי"גבריאל טומבק בסינגל קליפ חדש - "סלח לי"נתנאל לייפר7
הזמר והיוצר גבריאל טומבק מצרפת בסינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין בעצמו בעיבודו ונגינתו של ג'וליאן תומס. את התאמת המילים בעברית עשה צביקה בורנשטיין (קליפים)
שלמה שמחה ותזמורת A TEAM בשיר חופהשלמה שמחה ותזמורת A TEAM בשיר חופהיאיר טוקר1
שיר חופה בלחנו של איצי וואלדנר מתוך אלבומו האחרון של שלמה שמחה "אני כאן" בביצועו ובליוויים של תזמורת THE A TEAM בעיבודו של אבריימי גורארי ומקהלת ידידים (קליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע62
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים