יום העצמאות  נתניהו  www..  חידון התנך
'קמפ אגודה' בסינגל ווקאלי - 'שבת קודש''קמפ אגודה' בסינגל ווקאלי - 'שבת קודש'
ד' באייר תשעח | 19.04.18
'קמפ אגודה' בהפקה ווקאלית חדשה לזכרו של החתן שנהרג, ישראל לוין ז"ל בקולותיהם של הילדים שוע פרנק ומנחם קרמר. על העיבוד וההפקה אחראי נפתלי בלומנטל (סינגלים וקליפים)
להקת six13 וחיים דוד ברסון - "מי שברך"להקת six13 וחיים דוד ברסון - "מי שברך"נתנאל לייפר1
להקת הווקאל המעולה מארה"ב מארחת את החזן חיים דוד ברסון לביצוע ווקאלי מרגש במיוחד של התפילה לשלום המדינה בלחן השיר "אל ארץ צבי". עיבוד מורדי ויינשטיין וקרייג רמסוביץ' (קליפים)
ליום העצמאות: 'ווקלאס' בתפילה לשלום המדינהליום העצמאות: 'ווקלאס' בתפילה לשלום המדינהכיכר השבת1
הרכב FDD Vocal בסרטון שני מתוך פרויקט ווקאלי מיוחד עם 'כיכר השבת' לימים אלו והפעם ביצוע מיוחד ומרגש לתפילה לשלום המדינה עם החזן הנודע דב הלר (סינגלים וקליפים)
'מלכות' וזאנוויל ויינברגר בהפקת ענק • צפו'מלכות' וזאנוויל ויינברגר בהפקת ענק • צפויאיר טוקר11
הפקה מושקעת במיוחד של מקהלת מלכות והזמר זאנוויל ויינברגר לשירו הישן והאהוב של ר' יו"ט ארליך "קבלת התורה" בביצוע ווקאלי ועם קליפ ייחודי ומקורי (סינגלים וקליפים)
המכביטס בסינגל קליפ חדש: מגילת העצמאותהמכביטס בסינגל קליפ חדש: מגילת העצמאותנתנאל לייפר10
מקהלת הווקאל האמריקאית בשיר חדש ומקורי ממילות מגילת העצמאות של ישראל. על הלחן אחראי ג'ייקוב קראוס ואילו על העיבוד אחראי באופן אירוני אחמד שמס (סינגלים וקליפים)
שלומי קאופמן מבצע מרדכי שפירא - "לי לי"שלומי קאופמן מבצע מרדכי שפירא - "לי לי"נתנאל לייפר1
הזמר שלומי קאופמן מבצע מחדש את השיר "לי לי" מתוך אלבומו האחרון של מרדכי שפירא בלחנו של איצי וואלדנר. על העיבוד וההפקה שני חברי להקת 613 מורדי ויינשטיין וקרייג רמסוביץ' (סינגלים וקליפים)
משה קליין בביצוע ווקאלי - "וקולו נשמע"משה קליין בביצוע ווקאלי - "וקולו נשמע"יאיר טוקר17
הזמר משה קליין משחרר גרסה ווקאלית לשירו "וקולו נשמע" כשעל המקהלות הופקד המנצח יעקב רוטבלט יחד עם מקהלת 'ידידים' העולמית. לחן: אריאל דהן עיבוד קולי: בני לאופר ויעקב רוטבלט (סינגלים)
ארי גולדוואג בסינגל קליפ ווקאלי : "אמת"ארי גולדוואג בסינגל קליפ ווקאלי : "אמת"יאיר טוקר5
הזמר והמלחין ארי גולדוואג בסינגל קליפ חדש מתוך אלבום האקאפלה החדש שלו "אקאפלה סול 5". השיר בוצע במקור על ידי שמואלי אונגר והולחן על ידי נפתלי שניצלער (קליפים)
קה ריבון עלם - גלעד פוטולסקי בביצוע ווקאליקה ריבון עלם - גלעד פוטולסקי בביצוע ווקאלייאיר טוקר
הזמר גלעד פוטולסקי בביצוע ווקאלי לימי ספירת העומר לשיר השבת האהוב "קה ריבון עלם" במנגינה הישנה והמוכרת מבית מודז'יץ (סינגלים וקליפים)
דוד גבאי 'הטוב' מתוך 'שירי פנחס 3' - ווקאלידוד גבאי 'הטוב' מתוך 'שירי פנחס 3' - ווקאלייאיר טוקר
הזמר דוד גבאי מלווה במקהלת ידידים העולמית, בביצוע ווקאלי לימי הספירה מתוך אלבומו השלישי של המלחין פנחס וולף. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד דני גרוס (סינגלים)
אברימי גולדשטיין מחדש ווקאלית - כבשן האשאברימי גולדשטיין מחדש ווקאלית - כבשן האשיאיר טוקר
הזמר החסידי אברימי גולדשטיין בביצוע ווקאלי מחודש לשירו "כבשן האש" על החשיבות בבין אדם לחברו ברוח ימי הספירה. לחן, ביצוע ועיבוד קולי: אברימי גולדשטיין (סינגלים וקליפים)
ליום השואה: 'ווקאלס' שרים 'שמחות קטנות'ליום השואה: 'ווקאלס' שרים 'שמחות קטנות'נתנאל לייפר12
הרכב FDD Vocal בפרויקט ווקאלי מיוחד עם 'כיכר השבת' שיתמשך בימי הזיכרון וביום העצמאות המתקרב כשהסרטון הראשון ממנו הוא "שמחות קטנות" שכתב והלחין מיכה שטרית (סינגלים וקליפים)
מקהלת "נריע" והחזן חיים גנץ  - 'קהילות הקודש'מקהלת "נריע" והחזן חיים גנץ - 'קהילות הקודש'יאיר טוקר14
לקראת יום השואה צפו בביצוע ספונטני של מקהלת 'נריע' והחזן חיים גנץ לקטע החזנות הנודע "קהילות הקודש" שנכתב במקור על ידי החזן הנודע שמואל מלבסקי (סינגלים וקליפים)
משה שטארך בסינגל קליפ ווקאלי  - "אליהו"משה שטארך בסינגל קליפ ווקאלי - "אליהו"יאיר טוקר
הזמר והיוצר משה שטארך בסינגל קליפ חדש אותו הלחין למילים מתוך פיוט מוצאי השבת. הקליפ שצורף עוסק בנושא ההתבודדות והתפילה בציפייה למשיח. עיבוד: עמי קוזק (קליפים)
יונתן מבצע יונתן - "נווה תלאות" ווקאלייונתן מבצע יונתן - "נווה תלאות" ווקאלייאיר טוקר7
עם פתיחת עונת העומר, משחרר יונתן שטרן גרסה ווקאלית מיוחדת לשירו הנפלא של יונתן רזאל "נווה תלאות" מתוך האלבום פותח לב. כל השירה והקולות מבוצעים על ידי יונתן שטרן, למעט סולו קטן בו נוטל חלק בשירה אחיינו אבישי עובדיה.
גלעד פוטולסקי מחדש ווקאלית - הפכת מספדיגלעד פוטולסקי מחדש ווקאלית - הפכת מספדייאיר טוקר5
הזמר גלעד פוטולסקי מוציא את הלהיט של אברהם פריד בלחנו של איצי וואלדנר מהאלבום "המשך לטפס", בעיבוד ווקאלי לימי ספירת העומר (סינגלים וקליפים)
לימי הספירה: 'כיפה לייב' מבצעים 'המלאך'לימי הספירה: 'כיפה לייב' מבצעים 'המלאך'יאיר טוקר4
חברי להקת האקפאלה הישראלית בביצוע מחודש ללהיט של אייבי רוטנברג מתוך סדרת 'דבקות'. על העיבוד המחודש אחראי חבר הלהקה נתן גרופר (סינגלים וקליפים)
ברוך נפתל בסינגל ווקאלי - "בעזרת השם"ברוך נפתל בסינגל ווקאלי - "בעזרת השם"יאיר טוקר
הזמר ברוך נפתל מארה"ב מבצע את שירו בגרסא ווקאלית לימי הספירה בעיבודו של הלל קפניק ועם ילד הפלא נתי ברוידה. על הלחן אחראי צלי שטרן (סינגלים וקליפים)
אלעד שער בגרסה ווקאלית: "אמא שלי"אלעד שער בגרסה ווקאלית: "אמא שלי"יאיר טוקר4
הזמר אלעד שער פותח את ימי הספירה עם גרסה ווקאלית מיוחדת לבלדה שהוציא אך לא-מכבר "אמא שלי" פרי עטו של התמלילן והמלחין גבריאל סרוסי. עיבוד: יניב בלאס (סינגלים)
אליעזר בוצר בסינגל חדש - "שינה"אליעזר בוצר בסינגל חדש - "שינה"יאיר טוקר11
הזמר והיוצר אליעזר בוצר בשיר חדש לקראת יום העצמאות עם מילים שכתב בשילוב מילים של מאיר אריאל, את השיר הלחין יחד עם הרב אייל סעיד מאני ואלכס הולינס. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד אורי אבני (סינגלים וקליפים)
איזה שיר ביצע פיני איינהורן בקבר אנטיוכוסאיזה שיר ביצע פיני איינהורן בקבר אנטיוכוסיאיר טוקר7
פיני איינהורן השוהה בימים אלו בסבב הופעות באירופה, בדרך לאחת ההופעות בכריתים יוון, נדהם לגלות את קברו של אנטיוכוס מלך יוון, והרגיש חובה מיוחדת לתעד את האירוע בסרטון מיוחד המלווה בעוד הפתעה (קליפים)
להקת 'סימפל מן' בסינגל חדש - 'תמרור לנשמה'להקת 'סימפל מן' בסינגל חדש - 'תמרור לנשמה'נתנאל לייפר1
להקת 'סימפל מן' - 'איש פשוט' בסינגל חדש מתוך האלבום השני של הלהקה אותו כתב סולן הלהקה יעקב קפקא והלחינו ועיבדו יחד שאר חברי הלהקה (סינגלים וקליפים)
שלמה זלמן הורביץ ומקהלת שירה בניגון עתיקשלמה זלמן הורביץ ומקהלת שירה בניגון עתיקיאיר טוקר3
מנצח ומעבד מקהלת שירה, יואלי הורביץ חגג את בר מצוות בנו, אחיו ר׳ שלמה זלמן הורביץ יחד עם המעבד מנדי הרשקוביץ גילו את שיר העתיק מפולטובה (בספר הניגונים מכונה ניגון להרב יעקב מרדכי בזלפוב מפאלטאווא) היה מהחסידים המפורסמים של אדמו"ר המהר"ש ואדמו"ר הרש"ב (קליפים)
הראפר שלמה רג'ה בסינגל חדש  - זה הזמןהראפר שלמה רג'ה בסינגל חדש - זה הזמןיאיר טוקר21
אחרי כמה סינגלים כמו 'כוס קפה במיז'בוז' ו'מדברים עלי', ממשיך הראפר והמפיק המוזיקלי החרדי שלמה רג'ה ליצור חומרים חדשים ובעיקר שונים. רג'ה שמבצע את הבית הראשון משתף פעולה בשיר הזה יחד עם אמן חדש בשם אלדן ועל הפזמון הקליט אחראי האמן 'ליברה' (סינגלים)
צפו: הקליפים שיעשו לכם את חול המועד פסחצפו: הקליפים שיעשו לכם את חול המועד פסחכיכר מוזיקה
נשארים בבית? מחפשים משהו שירים לכם את מצב הרוח? קבלו את הקליפים האחרונים במוזיקה החסידית והיהודית שיעשו לכם את חול המועד כמו שצריך (מוזיקה, קליפים)
שלומי גרטנר ושלום פרץ - "המים שטפונו"שלומי גרטנר ושלום פרץ - "המים שטפונו"יאיר טוקר11
הזמר הלונדוני שלומי גרטנר יחד עם נער הפלא שלום פרץ בסינגל חדש בלחנם של אלי קליין ואיצי ברי שאמונים גם על העיבוד המוזיקלי (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים