יניב בן..  גד אלבז  מנחה  ישי ריבו
רוצים להציץ לחדר החזרות של שולי רנד?רוצים להציץ לחדר החזרות של שולי רנד?
א' באדר תשעז | 27.02.17
הזמר והיוצר שולי רנד הפציע מחדש עם הסינגל המעולה 'לא תדעי כמה' שפותח סדרת הופעות עד לצאת האלבום החדש. צפו בביצוע של השיר ושל 'ערפל' מתוך חדר החזרות (קליפים)
גיסים מדרום אפריקה שרים לירושלים: "אם אשכחך"גיסים מדרום אפריקה שרים לירושלים: "אם אשכחך"יאיר טוקר
צמד הגיסים מדרום אפריקה ג'רד לזרוס וראובן גרבר בסינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה של הלהקה המשותפת שלהם - 'דרך אחים'. השיר מוקדש לירושלים ומלווה במראותיה (קליפים)
מאיר גרין בסינגל קליפ חדש - "ילד של אבא"מאיר גרין בסינגל קליפ חדש - "ילד של אבא"נתנאל לייפר15
הזמר מאיר גרין מבצע מחדש את שירו של 'מוקי' הלא הוא - דני ניב שגם כתב את המילים. הלחן של יאיא כהן אהרונוב. על העיבוד וההפקה המוזיקלית: דורון אלימלך (סינגלים וקליפים)
איציק אשל  בסינגל חדש - תהילת הניצחוןאיציק אשל בסינגל חדש - תהילת הניצחוןיאיר טוקר5
הזמר והיוצר איציק אשל כתב והלחין את הסינגל החדש שלו - 'תהילת הניצחון', שיר תקווה ותפילה, כשעל העיבוד הרוקי אחראי הקלידן והמוזיקאי עמי כהן (סינגלים וקליפים)
'קינדרכניץ 2' - הקינדרלך בקליפ חדשני • צפו'קינדרכניץ 2' - הקינדרלך בקליפ חדשני • צפונתנאל לייפר1
להקת הקינדרלך בקליפ ייחודי שצולם בטכנולוגיית 360 מעלות. המחרוזת מורכבת משיריו של ר' שלמה יהודה רכניץ מתוך אלבומו החדש 'שיר 2' • צפו בקליפ המרהיב (קליפים)
מחרוזת פורים של מיכה גמרמן, הגרסה לילדיםמחרוזת פורים של מיכה גמרמן, הגרסה לילדיםיאיר טוקר7
לכבוד חודש אדר, מיכה גמרמן משחרר מחרוזת פורים לילדים מתוך אלבום חדש "מועדי ישראל עם מיכה גמרמן" שיראה אור בימים הקרובים. אז איך נשמע גמרמן לילדים? האזינו (מוזיקה)
קאבר יהודי לאחד הלהיטים הגדולים בעולםקאבר יהודי לאחד הלהיטים הגדולים בעולםיאיר טוקר4
הזמר אברהם דוד מצרפת בביצוע מדהים לאחד מהלהיטים הגדולים בהיסטוריה, שזוכה כעת למילים מהמקורות היהודים. על ההפקה המוזיקלית אחראי המעבד שי ברק. האזינו (מוזיקה)
דוד פרלמן בסינגל קליפ - "המשך לחייך"דוד פרלמן בסינגל קליפ - "המשך לחייך"דניאל הרץ9
הזמר והיוצר דוד פרלמן בסינגל קליפ חדש לשיר הנושא מתוך אלבום הבכורה שלו - "המשך לחייך". פרלמן אחראי ללחן ולמילים כשעל הבימוי אחראי צבי שמחון (סינגלים וקליפים)
דודי קנופלר בסינגל פורימי חדש - כי בשמחהדודי קנופלר בסינגל פורימי חדש - כי בשמחהיאיר טוקר4
לקראת פורים הזמר דודי קנופלר משחרר סינגל חדש ומקפיץ. המילים של רבי נחמן מברסלב. הלחן שייך לזמר ברוך שלום בלסופסקי. העיבוד המוסיקלי של שמוליק ברגר (סינגלים)
ה"דניאלים" מנגנים: חב"ד פינת ברסלבה"דניאלים" מנגנים: חב"ד פינת ברסלביאיר טוקר3
שני הווירטואוזים חוברים למופע משותף: דניאל זמיר על סקסופון הסופרן ואילו דניאל אהביאל על הכינור, כל אחד מביא את הגוון הייחודי לו לכדי מיקס חדש ומרתק (סינגלים וקליפים)
אלי מרכוס בביצוע מחודש ל"מלך העולם"אלי מרכוס בביצוע מחודש ל"מלך העולם"יאיר טוקר2
הזמר אלי מרכוס מבצע מחדש את הלהיט של חיים ישראל ואודי דמארי 'מלך העולם' בלחנו וכתיבתו של דמארי שזוכה לעיבוד מחודש של המעבד אברומי ברקו (סינגלים וקליפים)
הזמר והיוצר לוי רובין בסינגל חדש - "אווירון"הזמר והיוצר לוי רובין בסינגל חדש - "אווירון"נתנאל לייפר
זמר הפולק החב"די, לוי רובין, בסינגל רוק חדש. רובין התפרסם כשהופיע כזמר הפותח של זמר הרגאיי מתיסיהו. קולו המיוחד וסגנונו המרגש מושכים מאזינים מהעולם כולו (קליפים)
בן שמעון לייב: הזמר יומי לואי בקומזיץ ייחודיבן שמעון לייב: הזמר יומי לואי בקומזיץ ייחודיכיכר השבת1
הזמר יומי לואי התארח בתוכנית הקומזיץ לייב השבועית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת מידי שבוע באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה (מוזיקה)
אוהד מושקוביץ ותזמורת ענק - 'בואי בשלום'אוהד מושקוביץ ותזמורת ענק - 'בואי בשלום'יאיר טוקר
הזמר אוהד מושקוביץ מלווה בתזמורת סימפונית ענקית בניצוחו של המעבד האגדי ישראל לאם מבצע 'בואי בשלום' גיור לשיר לועזי בלחנו של אנדרו לויד וובר (סינגלים וקליפים)
מוטי שטיינמץ בשיר מרגש ו'קומזיצי'. האזינומוטי שטיינמץ בשיר מרגש ו'קומזיצי'. האזינויאיר טוקר29
"השיר הזה סוחף וקליט כבר בהשמעה הראשונה", מספר מוטי שטיינמץ עם צאת להיטו החדש. "מהרגע הראשון הרגשתי חיבור מיוחד אליו. מקווה שיצליח לגעת גם בכולם" (מוזיקה)
אבי אילסון, 'נרננה' ודביר כהן ותזמורתו •  צפואבי אילסון, 'נרננה' ודביר כהן ותזמורתו • צפויאיר טוקר2
זמר החתונות המצליח, אבי אילסון מלווה במקהלת נרננה ותזמורתו של דביר כהן בקליפ מחרוזת סעודה - אני מאמין (להקת אבא) ו'אין ישראל נגאלים' של רזאל ושוואקי (קליפים)
יואלי גרינפלד ו-EvanAl באלבום חדשיואלי גרינפלד ו-EvanAl באלבום חדשנתנאל לייפר2
הזמר יואלי גרינפלד חובר שוב ללהקת החתונות המעולה של אלי לקס, אריה קונסטלר ויעקב פרידמן לאלבום מחרוזות סוער ורוקיסטי לצד מחרוזות מרגשות • האזינו לטעימות (סינגלים)
שוכי גולדשטיין בסינגל חדש - "ישמחו"שוכי גולדשטיין בסינגל חדש - "ישמחו"יאיר טוקר
המלחין יואל רוט הלחין את השיר לרגל אירוסיו. הלחן מושר מזה כבר תקופה בקרב חסידי זוועהיל והוא מבוצע לראשונה על ידי שוכי גולדשטיין. על העיבוד אחראי צביקי לוקר (סינגלים)
יואלי קליין, שייע גרוס ונתי פוקס - "פשיסחא"יואלי קליין, שייע גרוס ונתי פוקס - "פשיסחא"יאיר טוקר4
הלחן של הרשי ויינברגר ושייע גרוס הביצוע של הצוות המנצח יואלי קליין, שייע גרוס ונער הפלא נתי פוקס. על העיבוד המוזיקלי אחראים הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים)
יהונתן ניצן  בביצוע מחודש -  "זכור דבר"יהונתן ניצן בביצוע מחודש - "זכור דבר"נתנאל לייפר
הניגון התחבר ע"י האדמו"ר מסקולען-רומניה זצ"ל בשלהי מלחמת העולם השנייה והוא זוכה לביצוע מחודש על ידי המוזיקאי יהונתן ניצן והקלידן ערן קליין (סינגלים וקלפים)
נפתלי שניצלער מגיש: "מלא שמחה 3"נפתלי שניצלער מגיש: "מלא שמחה 3"יאיר טוקר
שמואלי אונגר, אהרל'ה סאמט, שימי אנגל, מנחם מושקוביץ יששכר גוטמן ויואלי קליין בפרויקט מוזיקלי חדש עם מיטב הלהיטים של השנה האחרונה בהפקת שניצלער (סינגלים)
ברוך לוין ושמחה ליינר בביקורם בישראל - "תרגע שוב" - ברוך לוין ושמחה ליינר חוזרים"תרגע שוב" - ברוך לוין ושמחה ליינר חוזריםיאיר טוקר
צמד הזמרים המצליחים מארה"ב בהפקה נוספת של מפיק העל יוחי בריסקמן. אלבום מחרוזות להיטים בעיבודו של יענקי בריסקמן • האזינו לטעימות מתוך האלבום (סינגלים וקליפים)
דודי הרשקופ בסינגל בכורה - "אין כאלוקינו"דודי הרשקופ בסינגל בכורה - "אין כאלוקינו"יאיר טוקר3
זמר החתונות דודי הרשקופ בסינגל מקפיץ חדש - "אין כאלוקינו". השיר בהפקתו של יענקי שפירא הולחן על ידי ק.פ כשבנצי שטיין הפיק מוזיקאלית ועיבד את השיר (סינגלים)
יואלי שטיינברג בסינגל בכורה - "וכולהון"יואלי שטיינברג בסינגל בכורה - "וכולהון"יאיר טוקר12
הזמר יואלי שטיינברג יוצא עם סינגל בכורה סוחף ומקפיץ, המלווה בקליפ מלא שמחה והתלהבות. על הלחן אחראי שמוליק דושינסקי ואילו על העיבוד יענקי כהן (קליפים)
להקת ווקאל חדשה מבית FDD • צפו בביצועלהקת ווקאל חדשה מבית FDD • צפו בביצועיאיר טוקר15
להקת ווקאל חדשה מבית ההפקות של דוד פדידה. הלהקה הושקה בדינר של 'תולדות ניסים' עם השיר "הבל פיהם" של להקת הקינדרלאך. קלידים: גרשון פריישטט (סינגלים וקליפים)
מחרוזת שמחה סוחפת בחגיגת 'עטרת שלמה'מחרוזת שמחה סוחפת בחגיגת 'עטרת שלמה'יאיר טוקר7
מקהלת מלכות, אהרלה סאמט, זאנוויל, מאיר אדלר ועשרת אלפים איש מרקדים בשמחת התורה של מוסדות 'עטרת שלמה' בהיכל הטוטו בחולון (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע62
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים