אאא

"כותרות הכלכלה", "כסף קל", "יש לי מושג" ו"עובר ושב" הן רק חלק מהפינות שמלוות את 'התוכנית הכלכלית' החדשה של 'כיכר השבת', אותה מגישים זה לצד זה, רפאל כהן ומשה מנס.

והשבוע, בתוכנית השניה, סערת 'שופרסל' וסגירת 'ישיר למהדרין' בשל רדיפת החרדים; האם החרדים צריכים להחרים את הרשת או לחכות שהגל העכור יעבור?

זאת ועוד, ריאיון עם פרופ' אבי שמחון שמפתיע עם אמירה קשה: "התקציב לא יעזור לאזרחי ישראל". בראיון עם רפאל כהן הוא מבקר את הדברים שקידמו נפתלי בנט, יאיר לפיד ואביגדור ליברמן, ואומר: "יש לי בעיה גדולה מאוד עם התקציב הזה, כי היעד שלו היה פוליטי - לשמר את הממשלה, ולא לשפר את רווחת אזרחי ישראל".

וגם: צניחת הדולר והיורו מול השקל, במי זה פוגע ומה אומרים הפורטים החרדים על הסוגיה? כתבנו שלומי מלוביצקי והצלם רובי לייפר יצאו לשטח במסגרת פינת 'עובר ושב' ובדקו את הנושא לעומק.

בנוסף, נחום ברוק, מנהל מקצועי מארגון 'מסילה' לכלכלה נבונה - על המציאות בה הכנסה גבוהה אינה ערובה לסגירת החודש ללא מינוס, ואיך זה הגיוני?!

והנה, עוד דבר שלא כדאי לכם לפספס: מושג כלכלי מרתק עם דניאל שבקס, מנהל החטיבה הפיננסית ב'הירשוביץ פתרונות' שילמד מה זה חד קרן וכמה באמת זה שווה.

זאת ועוד בפרק השני של 'התוכנית הכלכלית' שתעסוק בכלכלה ובכל המידע החשוב שיכול להועיל לכם.

  • מוזמנים לכתוב לנו: פירגונים או כעסים וביקורות, שירה, רווח או הפסד וגם תרומות חד-פעמי ורשימת קניות: [email protected]