אאא

מצבו של החתן, בן ה-34, שנפגע אמש במהלך חתונתו בעיר מודיעין, לאחר שרקד על שולחן, קריטי. הבוקר (שני) הרופאים עדיין נלחמים על חייו.

"אתמול בשעות הערב התקבל בחור בעשור השלישי בחייו אחרי נפילה מגובה", מסר ד״ר ציון זיבלי, מנהל מחלקת נוירוכירורגיה במרכז הרפואי שיבא, "בוצעה הערכה רשמית מהירה ונמצא כי סובל מחבלה קשה".

הרופא הוסיף: "הוא מורדם ומונשם ומטופל במחלקה לטיפול נמרץ והצוות נלחם על חייו בשעות אלו".

כפי שדווח ב'כיכר השבת', החתן ספג חבלה בראשו במהלך הריקודים בחתונתו והכרתו הייתה מעורפלת. חובשים ופרמדיקים העניקו לו טיפול רפואי ראשוני והעבירו אותו אל בית החולים כשמצבו מגדר קשה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

פאראמדיק מד"א איתי פרץ, שטיפל בחתן, תיאר: "כשנכנסנו לאולם, ראינו גבר כבן 34 שוכב מעורפל הכרה, עם חבלת ראש, אנשים במקום סיפרו שהוא נפל מגובה של כ- 3 מטר, הענקנו לו טיפול רפואי מהיר בשטח ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשמצבו קשה ויציב".

הרב יהודה מייזליק, רבו של החתן, סיפר כי הסאונדמן שניג בחתונה, שהוא חובש במד"א, מיהר להעניק לחתן טיפול רפואי לאחר שנפל טבכך הציל את חייו. לפי הדיווח ב-ynet, הרב סיפר כי במקביל התחוללה באולם "מהומה" ונשמעו צרחות. החתן פונה לבית החולים  לאחר כעשרים דקות.

התפללו לרפואת איתי בן אהובה.

ממד"א נמסר: "בשעה 23:21 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על גבר שנפצע בראשו, כשנפל מגובה של כ- 3 מטר, במהלך חתונה באולם ארועים במודיעין. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינינו לבי"ח שיבא בתל השומר, גבר כבן 34 במצב קשה ויציב, מעורפל הכרה, עם חבלת ראש".