יום העצמאות  מירון  מכביטס  דרעי
מאבטחים בנתב"ג - נתב"ג: ניסה להבריח אקדח בבובהנתב"ג: ניסה להבריח אקדח בבובהקובי רוזן3
ערנות של עובדי חטיבת הביטחון בנתב"ג מנעה אירוע ביטחוני חמור, כאשר המאבטחים תפסו נוסע שניסה להבריח אקדח טעון אל טיסה שעמדה לצאת מהשדה. כל הפרטים (משטרה)
אהוד אולמרט, בשבוע שעבר - עוכב מאסרם של מורשעי הולילנדעוכב מאסרם של מורשעי הולילנדיוני גבאי
בית משפט העליון החליט לעכב את ביצוע עונש המאסר שהוטל על שמונת מורשעי הולילנד, בהם אורי לופוליאנסקי ואלי שמחיוף, עד להכרעה בערעורים שהגישו על הרשעתם (ארץ)
לופוליאנסקי ייכלא לפני הערעור?לופוליאנסקי ייכלא לפני הערעור?צביקה גרוניך
שופט בית המשפט העליון נעם סולברג יפרסם היום את הכרעתו האם שמונת מורשעי הולילנד ייכנסו לכלא לריצוי גזר הדין שהושת עליהם עוד בטרם יוכרע הערעור שהגישו (חדשות, משפט)
ח"כ אלעזר שטרן - ח"כ שטרן קיבל דו"ח, ערער והפסידח"כ שטרן קיבל דו"ח, ערער והפסידצביקה גרוניך4
בית המשפט לתעבורה דחה את ערעורו של ח"כ אלעזר שטרן בנוגע לדו"ח חנייה שקיבל. שטרן: לשים קץ לקלות הבלתי נסבלת בה הופכים האזרחים למטחנת הכסף של הרשויות (משפט)
אילוסטרציה - עתירה: לחייב בית קפה לחלל שבתעתירה: לחייב בית קפה לחלל שבתצביקה גרוניך
תנועת 'מודיעין חופשית' עתרה לבית המשפט בבקשה שיחייב את רשת בתי הקפה 'קפית' לפתוח את סניף מודיעין בשבת: "במכרז נאמר במפורש שבית הקפה יפעל בשבת" (משפט)
אישום נגד שוטר: שימוש חריג בכוחאישום נגד שוטר: שימוש חריג בכוחצביקה גרוניך7
מח"ש הגישה כתב אישום נגד לוחם מג"ב, שתועד עושה שימוש חריג בכוח בעת מעצר בשכונת שועפאט בירושלים. הוא נאשם בתקיפה הגורמת חבלה ממשית בקטין בן 15 (משטרה)
אורי לופוליאנסקי - מורשעי הולילנד יכלאו לפני הערעור?מורשעי הולילנד יכלאו לפני הערעור?צביקה גרוניך1
שופט בית המשפט העליון נעם סולברג ידון הבוקר האם שמונת מורשעי הולילנד, בהם אורי לופוליאנסקי ואהוד אולמרט, יחלו לרצות את עונשם עוד בטרם יוכרע הערעור שהגישו (ארץ)
משטרה - "תאתרו אותי מהר, אני מתחנן""תאתרו אותי מהר, אני מתחנן"צביקה גרוניך4
הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד קטין מי-ם שהטריד את המשטרה בדיווחים שקריים על חטיפתו. באחת השיחות עדכן כי חוטפיו אמרו לו "יהודי, אנחנו נרצח אותך" (חדשות, בארץ)
צפו: שוטר מכה אישה מבוגרתצפו: שוטר מכה אישה מבוגרתצביקה גרוניך80
במהלך הפגנה שנערכה ברחוב שבטי ישראל בירושלים נגד הגיוס, תועד שוטר כשהוא מכה אישה מבוגרת שחלפה בסמוך למקום בו בוצע מעצר עד שנפלה על הרצפה. צפו בוידאו (בארץ)
תיעוד דרמטי: כך נעצרו גנבי הרכבתיעוד דרמטי: כך נעצרו גנבי הרכבקובי רוזן2
12 חברי כנופייה שנהגה לגנוב רכבים מחברות השכרה וליסינג נעצרו על ידי המשטרה. במהלך החקירה התבררה השיטה בעזרתה גנב כלי רכב אחד מחשודים. צפו בתיעוד מהמעצר (חדשות)
תיעוד: רעולי פנים בוזזים תחנת דלקתיעוד: רעולי פנים בוזזים תחנת דלקקובי רוזן2
עשרות רעולי פנים יידו אבנים ובקבוקי תבערה לעבר תחנת דלק בגבעה הצרפתית בירושלים. כעת מתפרסם תיעוד של בזיזת תחנת הדלק על ידי רעולי הפנים. צפו בסרטון (חדשות, משטרה)
גדרה: אדם נהרג בפיצוץ אופנועגדרה: אדם נהרג בפיצוץ אופנועקובי רוזן1
אדם נהרג בהתפוצצות אופנוע בגדרה. כוחות ההצלה שהגיעו למקום ניסו לבצע בו החייאה, אך לשווא. במשטרה בודקים האם מדובר בחיסול או ב"תאונת עבודה" (משטרה, חדשות)
מוקדם משטרתי - שוב: בן 16 מתח את מוקד המשטרהשוב: בן 16 מתח את מוקד המשטרהקובי רוזן8
קטין כבן 16 חייג למוקד 100 של המשטרה וטען כי נחטף. ניסיונות ליצור איתו קשר נכשלו, ורק לאחר כשעה של חיפושים התברר כי מדובר ככל הנראה במתיחה. מעצרו הוארך (חדשות, בארץ)
דוד דבש - החשוד המרכזי: "דוד הכי טוב"החשוד המרכזי: "דוד הכי טוב"קובי רוזן5
דוד דבש, בן 60 מקרית ארבע המוכר בשם "דוד הכי טוב", וגד בן 46 מאשקלון, הם החשודים המרכזיים שמעצרם הוארך עד ליום חמישי בפרשת "הכת המשיחית" שנחשפה אמש (ארץ)
החשוד המרכזי - מנהיג הכת המשיחית: דמות מוכרתמנהיג הכת המשיחית: דמות מוכרתקובי רוזן8
מנהיג הכת שניצלה נשים למען "קירוב הגאולה" הוא דמות מוכרת מאזור חברון. מחר אמור להתפוגג צו איסור הפרסום על שמו של החשוד המרכזי בפרשה המזעזעת (חדשות, משפט)
חיים בפחד: "לא מוכנים להיהרג"חיים בפחד: "לא מוכנים להיהרג"צביקה גרוניך1
תושבי שכונת פסגת זאב בירושלים חיים בפחד בצל הירי הערבי משועפאט. אחת התושבות: "אנחנו לא מוכנים להיהרג. אנחנו רוצים לחיות". המשטרה: מבצעים פעילות גלויה וסמויה (בארץ)
כת ניצלה יהודיות לקרב את הגאולהכת ניצלה יהודיות לקרב את הגאולהקובי רוזן15
היחידה המרכזית של מחוז ש"י חשפה כת "משיחיסטית" שחשודה בניצול בנות יהודיות בדרכים שונות כדי "לקרב את הגאולה". שישה חשודים נעצרו ויובאו להארכת מעצר (חדשות)
היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין - "אין תשתית ראייתית ב'ביביטורס'""אין תשתית ראייתית ב'ביביטורס'"קובי רוזן
היועמ"ש יהודה וינשטיין הודיע כי לאחר בדיקה שערכה הפרקליטות בפרשת "ביביטורס" הוא הגיע למסקנה כי אין מקום לפתוח בחקירה: "החלטתי לסיים את הבדיקה" (משטרה, משפט)
אילוסטרציה - ראשל"צ: נעצרו השודדים עם הפאותראשל"צ: נעצרו השודדים עם הפאותקובי רוזן8
בלש ממרחב איילון הבחין בחשודים בקרבת סניף בנק בראשון לציון, כאשר אחד מהם חובש פאה לראשו. לאחר שאחד החשודים יצא מהבנק הם נעצרו במקום. צפו בתיעוד השוד (משטרה)
ח"כ לשעבר סעיד נפאע - שנת מאסר לח"כ שביקר בסוריהשנת מאסר לח"כ שביקר בסוריהישי כהן
בית משפט המחוזי בנצרת גזר שנת מאסר בפועל על חבר הכנסת לשעבר סעיד נפאע שהורשע בקיום מגע עם סוכן זר ונסיעה לסוריה, למרות האיסור שקיבל משר הפנים (אקטואליה)
הילדות לאחר זריקתן מהכיתות, הבוקר - "זריקת הילדות - החלטה פוליטית""זריקת הילדות - החלטה פוליטית"צביקה גרוניך8
עו"ד אורי קידר, המייצג את עיריית בית שמש במקרה זריקת התלמידות החרדיות אומר ל'כיכר השבת' כי מדובר בהחלטה פוליטית וטוען שיש סיכוי לבטל את החלטת משרד החינוך (חדשות)
יהודה וינשטיין היועץ המשפטי לממשלה - שופט העליון נזף ביועהמ"ש וינשטייןשופט העליון נזף ביועהמ"ש וינשטייןזוהר שחר לוי1
השופט אליקים רובינשטיין ביקש מהיועהמ"ש יהודה וינשטיין להציג את עמדתו באחד התיקים, וקיבל תגובה לקונית. "'ההתייחסות' נראית כאי־כיבוד בית המשפט", זעם רובינשטיין (משפט)
הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי ואבי בניהו - אשכנזי: 'מנהלים נגדי מסע הכפשות'אשכנזי: 'מנהלים נגדי מסע הכפשות'קובי רוזן5
לאחר שהמשטרה המליצה להעמידם לדין ב"פרשת הרפז", הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי ודו"צ לשעבר אבי בניהו משיבים מלחמה: "מנהלים מסע הכפשות. התיק ייסגר" (משפט)
ההמלצה: מוקד 100 ארצי למשטרהההמלצה: מוקד 100 ארצי למשטרהצביקה גרוניך
הוועדה המשטרתית בראשות סגן המפכ"ל, שהוקמה בעקבות מחדל שיחת הטלפון בחטיפת שלושת הנערים, המליצה לבטל את שבעת מוקדי 100 הנוכחיים והקמת מוקד ארצי (בארץ)
בית מפעל הפיס בתל אביב - התיק נסגר: מים קדושים, לא רעלהתיק נסגר: מים קדושים, לא רעלצביקה גרוניך
ויתר משנה לאחר שנעצרה בבוקר בהיר בשל החשד כי ניסתה להרעיל את חברתה לעבודה, התבשרה א' כי התיק נגדה נסגר. "הייתי מרוסקת, סבלתי מהתקפי חרדה" (אקטואליה)
אהוד אולמרט - משפט טלנסקי חוזר לסיבוב שנימשפט טלנסקי חוזר לסיבוב שנייוני גבאי
משפטו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, משפט טלנסקי, ייפתח הבוקר בשנית, לאחר שזוכה מחמת הספק ביולי 2012, בעקבות המידע החדש של שולה זקן (משפט)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72
רון בן ישי,  ynet
רון בן ישי, ynet
זה גדול על גל / דעה
י' באלול תשעה