אור ישראל  דרעי  מלך..  בנות חיל
שרים לתורה: בחרו את השיר האהוב עליכםשרים לתורה: בחרו את השיר האהוב עליכםנתנאל לייפר23
לכבוד חג מתן תורה, אספנו עבורכם את מיטב שירי אהבת התורה של המוזיקה החסידית והיהודית. הצביעו עכשיו: איזה שיר על התורה ולומדיה הכי מרגש ונוגע בלבכם? (מצעד כיכר)
בן דוד ופריד. מובילים - המצעד: אלו השירים הכי מושמעים ברדיו החרדיהמצעד: אלו השירים הכי מושמעים ברדיו החרדיכיכר מוזיקה1
אחרי פגרת ימי העומר, מצעד ההשמעות השבועי של "כיכר השבת" ו"רדיומטר" חוזר. ומי במקומות הראשונים ברדיו ובדיגיטל? ענקי הזמר אברהם פריד ומרדכי בן דוד (מוזיקה)
זה השיר הכי מושמע בחול המועד ברדיו החרדיזה השיר הכי מושמע בחול המועד ברדיו החרדיכיכר מוזיקה2
"דיינו" של אודי דוידי, הוא השיר המושמע ביותר בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" במהלך ימי חול המועד פסח. מי נכנס לעשירייה הראשונה? הדירוג המלא (מצעד כיכר)
אברהם פריד, יעקב שוואקי, חיים ישראל, בני פרידמן ושלומי גרטנר - הכי משומעים ברדיו - דירוג: אלו השירים והאמנים הכי מושמעים במדיה החרדיתדירוג: אלו השירים והאמנים הכי מושמעים במדיה החרדיתכיכר מוזיקה20
לראשונה במוזיקה היהודית: מצעד מיוחד לסיכום החורף שחלף בתחנות הרדיו החרדיות. מי הם 10 הזמרים המושמעים ביותר? מהם 10 השירים המושמעים ביותר? כל הנתונים בדירוג מיוחד (מוזיקה)
בני פרידמן. לא יעזוב את המקום הראשון בזמן הקרוב? - מצעד כיכר: אלו השירים הכי מושמעים השבועמצעד כיכר: אלו השירים הכי מושמעים השבועכיכר השבת
בני פרידמן ושירו "עברי אנוכי" חוזרים להוביל את מצעד ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות. במקום השני: אברהם פריד עם "איתך אני". הדירוג המלא (מוזיקה, מצעד כיכר)
בני פרידמן. כבר לא במקום הראשון - האביב הגיע למצעד: "עברי אנוכי" לא במקום הראשוןהאביב הגיע למצעד: "עברי אנוכי" לא במקום הראשוןכיכר השבת1
"עברי אנכי" של בני פרידמן מפנה את המקום הראשון לטובת "איתך אני" של הדוד הגדול אברהם פריד, עקיבא מרגליות והקאמבק "אשא" עם מועצת השירה במקום השלישי והמכובד (מצעד כיכר)
מיילך קאהן. נכנס לעשירייה עם "יומם" - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיכיכר השבת1
בני פרידמן ושירו "עברי אנוכי" עדיין מובילים במקום הראשון במצעד ההשמעות השבועי בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת". ומי בעשיריה הראשונה? (מצעד כיכר)
ארבהם פריד - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיכיכר מוזיקה2
בני פרידמן עדיין מוביל במקום הראשון במצעד ההשמעות ברדיו החרדי עם שירו "עברי אנוכי", כך עולה מניטור השמעות השירים השבועי בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה". ומי נכנס לעשירייה הראשונה? (מצעד כיכר)
עמירן דביר, במקום השני ברשימת ההשמעות ברדיו החרדי - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיכיכר מוזיקה1
נדמה שאפילו פורים לא מצליח להזיז את "עברי אנוכי" של בני פרידמן מהמקום הראשון ברשימת השירים הכי מושמעים בתחנות הרדיו החרדיות. ומי עוד מככב במצעד? הדירוג השבועי (מוזיקה)
גד אלבז - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיכיכר מוזיקה1
בני פרידמן ו"עברי אנוכי" עדיין במקום הראשון ברדיו, וכובש גם מקום בחמישייה הראשונה באינטרנט. ומי עוד נכנס השבוע לדירוג ההשמעות השבועי? המצעד המלא (מוזיקה, מצעד כיכר)
אוהד מושקוביץ. מככב גם ברדיו וגם באינטרנט - אלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיואלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיויאיר טוקר3
"עברי אנוכי" של בני פרידמן עדיין בראש מצעד ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת". ומי במקומות הבאים? (מצעד כיכר)
בני פרידמן. עדיין מוביל - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדייאיר טוקר
השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" בשבוע האחרון, הוא עדיין "עברי אנוכי" של בני פרידמן. מי אחריו? ומי כובש את הפסגה באינטרנט? (מוזיקה, מצעד כיכר)
אילוסטרציה - כך השפיע ט"ו בשבט על ההשמעות ברדיו החרדיכך השפיע ט"ו בשבט על ההשמעות ברדיו החרדיכיכר מוזיקה
בני פרידמן עדיין במקום הראשון, אבל הרשימה כולה משתנה בעקבות ט"ו בשבט, ולא מעט שירי פרחיה וארץ ישראל נכנסים אליה. המצעד השבועי של "רדיומטר" (מוזיקה, מצעד כיכר)
פרידמן, רזאל ורנד: השירים הכי מושמעים השבועפרידמן, רזאל ורנד: השירים הכי מושמעים השבועיאיר טוקר2
"עברי אנוכי" של בני פרידמן, חוזר לככב בראש מצעד ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", זאת אחרי שבוע בו פינה את הבכורה ל"עבור מישהו אחר" של שמחה פרידמן. ואיפה החדש של שולי רנד? (מוזיקה)
בני ושמחה פרידמן - בני פרידמן מאבד את המקום הראשון לטובת בן הדודבני פרידמן מאבד את המקום הראשון לטובת בן הדודיאיר טוקר5
אחרי שבועות ארוכים, בני פרידמן ושירו "עברי אנוכי" עוזבים את המקום הראשון במצעד ההשמעות של כיכר השבת. ומי נכנס במקומו? בן הדוד שמחה פרידמן, ושירו החדש "עבור מישהו אחר" (מוזיקה)
מאיר בנאי ז"ל - מצעד ההשמעות: מאיר בנאי ז"ל במקום השנימצעד ההשמעות: מאיר בנאי ז"ל במקום השנייאיר טוקר1
"עברי אנוכי" של בני פרידמן, כנראה השיר הכי יציב בסביבה, מסרב לעזוב את המקום הראשון במצעד ההשמעות של "כיכר השבת". אחריו נמצא "לך אלי" של מאיר בנאי ז"ל (מוזיקה)
מאיר בנאי - הרביעי בהשמעות ברדיו: "לך אלי" של מאיר בנאיהרביעי בהשמעות ברדיו: "לך אלי" של מאיר בנאיכיכר השבת1
פטירתו בסוף השבוע האחרון של מאיר בנאי ז"ל, הפכה את שירו "לך אלי" לרביעי בדירוג השירים המושמעים ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" (מצעד כיכר)
בני פרידמן. מתי הוא יעזוב את המקום הראשון? - לא תצליחו להזיז אותו: בני פרידמן הכי מושמע. עדייןלא תצליחו להזיז אותו: בני פרידמן הכי מושמע. עדייןכיכר השבת1
בני פרידמן עדיין מוביל במקום הראשון ברדיו, יניב בן משיח מחוץ לעשרת השירים המושמעים - כך עולה מניטור ההשמעות השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת" בתחנות הרדיו החרדיות וברדיו האינטרנטי (מוזיקה)
אלו השירים הכי מושמעים ברדיו החרדי בחנוכהאלו השירים הכי מושמעים ברדיו החרדי בחנוכהיאיר טוקר
גם ימי החנוכה לא הצליחו להזיז מהמקום הראשון במצעד ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" את "עברי אנוכי" של בני פרידמן. מי במקום השני? הנה הנתונים (מוזיקה)
בני פרידמן ויעקב שוואקיץ מובילים - מצעד הלהיטים המושמעים בשבוע האחרון ברדיומצעד הלהיטים המושמעים בשבוע האחרון ברדיוכיכר מוזיקה2
"עברי אנוכי" של בני פרידמן ממשיך להיות השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו והחרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", כך לפי הניטור השבועי של רדיומטר עבוד "כיכר השבת". ומי אחריו? (המצעד)
יונתן רזאל ובני פרידמן. מובילים - אלו השירים הכי מושמעים השבוע בתחנות הרדיואלו השירים הכי מושמעים השבוע בתחנות הרדיויאיר טוקר1
שירו של בני פרידמן ממשיך להוביל את רשימת ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות. בגזרת האינטרנט, כובש ברוך שלום עם "לא ימלט" את המקום הראשון. הרשימה המלאה (המצעד)
בני פרידמן. שולט במקום הראשון - לא זז מהמקום הראשון: בני פרידמן שולט במצעדלא זז מהמקום הראשון: בני פרידמן שולט במצעדיאיר טוקר5
שירו של בני פרידמן, "עברי אנכי", הוא השיר המושמע ביותר השבוע גם בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" וגם בתחנות הרדיו האינטרנטיות. הדירוג המלא - בפנים (מצעד ההשמעות)
בני פרידמן. בראש - אלו השירים הכי מושמעים השבוע בתחנות הרדיואלו השירים הכי מושמעים השבוע בתחנות הרדיויאיר טוקר1
בני פרידמן ו"עברי אנכי" כובשים את המקום הראשון בנתוני ההשמעות בשבוע האחרון בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה". ומי במקום הראשון באינטרנט? (מצעד כיכר)
ר' בן ציון שנקר ז"ל בראיון שהעניק לפני מותו - בשירים הכי מושמעים השבוע: ר' בן ציון שנקר ז"לבשירים הכי מושמעים השבוע: ר' בן ציון שנקר ז"לכיכר מוזיקה
השבוע במצעד השירים המושמעים ביותר: שירי חברון לרגל שבת חיי שרה, ושלוש קלאסיקות של ר' בן ציון שנקר ע"ה שנפטר בשבוע שעבר (מוזיקה, מצעד כיכר השבת)
אהרן רזאל ושלומי גרטנר. מובילים - הכי מושמעים השבוע: שלומי גרטנר, רזאל והאניגהכי מושמעים השבוע: שלומי גרטנר, רזאל והאניגכיכר מוזיקה
"קדיש" של שלומי גרטנר - הוא השיר הכי מושמע בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" ל"כיכר השבת". ומי מוביל באינטרנט? (מוזיקה)
מידד טסה, ארכיון - בראש מצעד ההשמעות: "רחל" של מידד טסהבראש מצעד ההשמעות: "רחל" של מידד טסהכיכר מוזיקה5
מצעד ההשמעות של "כיכר השבת" ו"רדיומטר": מידד טסה עם "רחל" במקום הראשון; במקום השני יעקב שוואקי ו"מאמין בניסים"; אחריו, במקום השלישי, שלומי גרטנר שהצליח להכניס שני שירים מאלבומו הטרי למצעד השבועי

מצעד כיכר

מצעד המוזיקה היהודי של כיכר השבת ורדיו מטר: דירוג השירים החסידיים והיהודיים הכי מושמעים בערוצי הרדיו ובאתרי האינטרנט החרדים

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים