גור  פדות  דרעי  גפני
טראמפ והמלך - פגיונות ופרוות: אלו המתנות שקיבל טראמפפגיונות ופרוות: אלו המתנות שקיבל טראמפכיכר השבת
אתר "הדיילי ביסט" חושף את רשימת המתנות שקיבל הנשיא טראמפ בביקורו המלכותי בערב הסעודית. רשימת המתנות הזויה עד ביזארית, הנה היא במלואה (חדשות בעולם)
סינוואר בפגישתו עם מאורר - יו"ר הצלב האדום ביקש לפגוש את הנעדריםיו"ר הצלב האדום ביקש לפגוש את הנעדריםדניאל הרץ
פיטר מאורר המבקר בעזה נפגש עם ראש החמאס ברצועה, יחיא סינוואר וביקש ממנו לפגוש את החיילים הנעדרים בעזה. מאורר יגיע לאחר מכן גם לביקור בישראל (העולם הערבי)
הברחת מטוסים אמריקנים משמי איראן ודבריו של הבכיר במשמרות המהפיכה - איראן: 'ארה"ב תשלים איתנו, אין לה ברירה'איראן: 'ארה"ב תשלים איתנו, אין לה ברירה'אלי רוטמן1
ימים לאחר שצפון קוריאה ממסמסת את איומי ארה"ב עם ניסוייה החוזרים בנשק הרסני, חשה איראן די ביטחון כדי לשלוח לנשיא טראמפ מסרים מלאים ביוהרה והתרברבות (עולם ערבי)
אוטובוסים עם מוסלמים - חיזבאללה מבקש מארה"ב להגן על דאע"שחיזבאללה מבקש מארה"ב להגן על דאע"שכיכר השבת1
שיירת אוטובוסים של המדינה האיסלאמית תקועה כבר כמה ימים במדבר ובחיזבאללה מפצירים בארה"ב שלא תפגע בשיירה שהתפנתה כחלק מהסכם הפסקת אש (העולם הערבי)
אסד, יחזיר את השליטה בכל סוריה? - הערכה: עד סוף 2018 אסד ישלוט בכל סוריההערכה: עד סוף 2018 אסד ישלוט בכל סוריהכיכר השבת1
במערכת הביטחון סבורים כי עד לסוף שנת 2018 ישלוט אסד בכל סוריה. בישראל מבהירים כי לא יקבלו מצב בו איראן תשלוט באזור (העולם הערבי)
אנטוניו גוטרש. ארכיון - דובר מזכ"ל האו"ם: "הפלסטינים מפברקים"דובר מזכ"ל האו"ם: "הפלסטינים מפברקים"כיכר השבת4
בכלי תקשורת פלסטיני דווח כי מזכ"ל האו"ם אמר ביקורו: "אנו מבינים את סבלם של האסירים הפלסטינים ונפעל להפסיקם". דובר המזכ"ל מכחיש כי הדברים נאמרו על ידו (העולם הערבי)
טיל - מוסקבה מגינה על בסיס איראני בסוריהמוסקבה מגינה על בסיס איראני בסוריהכיכר השבת
בצל הפגישה בין ראש הממשלה נתניהו לנשיא רוסיה פוטין, תמונות לוויין מראות כי מוסקבה פרסה מערכות הגנה - סוללות טילי S-400 - ליד בסיס טילים איראני בסוריה (חדשות, בעולם)
בניין משרדים של אל ג'זירה - עלילת דם באל ג'זירה: ישראלית יורה בילדיםעלילת דם באל ג'זירה: ישראלית יורה בילדיםדניאל הרץ
אל ג'זירה בחרה לשדר תחקיר מזויף כנגד ישראל, בו נראית צעירה ישראלית הטוענת כי ירתה בילדים ואזרחים פלסטינים אלא שבעבר התברר כי מדובר היה במשחק (מהעולם הערבי)
וויראלי: אישה נהגה ברכב יוקרה ותועמד לדיןוויראלי: אישה נהגה ברכב יוקרה ותועמד לדיןאלי רוטמן45
בסרטון שהפך לויראלי נצפית אישה נכנסת לרכב מדגם לקסוס LX570, ונוהגת בו: "לפתוח בחקירה נגד האישה שהפרה את החוק ולהעמיד אותה לדין", קוראים בממלכה (העולם הערבי)
לבנוני שתל עץ בגבול - לבקשת נסראללהלבנוני שתל עץ בגבול - לבקשת נסראללהדניאל הרץ3
לבנוני נענה לקריאתו של מזכ"ל חיזבאללה לשתול עצים בגבול ישראל ותיעד את עצמו שותל עץ בגבול. ישראל התלוננה כי חיזבאללה אוסף מודיעין באמצעות ארגון ירוק (העולם הערבי)
לבנון, אחת מזירות הלחימה - מחבלי  דאע"ש סופגים מפלות בכל החזיתותמחבלי דאע"ש סופגים מפלות בכל החזיתותאלי רוטמן1
בעוד מחבלי דאע"ש מטילים את חיתתם ברחבי אירופה, מתברר כי בקרב על הבית - מעוזיהם בסוריה ובלבנון - הם נוחלים מפלות מהדהדות. אסד: "תודה לפוטין" (העולם הערבי)
אסד היום - אסד הודה לרוסיה ואיראן: המערב בהיסטריהאסד הודה לרוסיה ואיראן: המערב בהיסטריהדניאל הרץ
השליט הסורי הודה לבעלות בריתו רוסיה איראן וארגון הטרור חיזבאללה על סיועם במלחמת האזרחים בסוריה כשהוא מצהיר כי "סוריה הכשילה את המזימה הערבית נגדה" (העולם הערבי)
איראן. אילוסטרציה - מחממים יחסים:  טורקיה ואיראן מתקרבותמחממים יחסים: טורקיה ואיראן מתקרבותכיכר השבת1
רמטכ"ל איראן הגיע השבוע לטורקיה כחלק מהידוק היחסים בין המדינות. עסקת נפט בשווי מיליארדי דולרים נחתמה בין המדינות שמוצאות אינטרס משותף בסוריה (העולם הערבי)
מחבל מתאבד הרג מפקד צבאי של החמאסמחבל מתאבד הרג מפקד צבאי של החמאסכיכר השבת8
מחבל מתאבד פוצץ חגורת נפץ ליד המעבר מרפיח לסיני והביא למותו של מפקד בזרוע הצבאית של חמאס ולפציעתם של אנשי חמאס נוספים. המחבל הזדהה עם דאעש (חדשות)
תמונת הלוויין עם מפעל הטילים - חשש בישראל: איראן תייצר טילים בלבנוןחשש בישראל: איראן תייצר טילים בלבנוןכיכר השבת2
גורמי מודיעין ישראלים חוששים כי איראן בונה מפעל לייצור טילים בלבנון. תצלומי לווין מוכיחים כי מפעל כזה נבנה כבר זמן רב, ובנייתו עשויה להסתיים לקראת סוף השנה הנוכחית (בעולם)
טרוריסט. אילוסטרציה - 3 מחבלים רצחו 17 בני אדם בבורקינה פאסו3 מחבלים רצחו 17 בני אדם בבורקינה פאסוכיכר השבת
שלושה מחבלים נכנסו אל מסעדה הנמצאת בבעלות טורקית ופתחו באש לעבר הסועדים. מהירי נרצחו 17 בני אדם. כוחות של צבא ניהלו קרב יריות ממושך עם המחבלים (חדשות עולם)
נסראללה, ארכיון - חיזוק ל"חיפה כימיקלים" מ... חסן נסראללהחיזוק ל"חיפה כימיקלים" מ... חסן נסראללהכיכר השבת6
מזכ"ל ארגון הטרור חיזבאללה התייחס לטיפול של ישראל במכלי האמוניה בחיפה ואיים: "טפלו בכור הגרעיני בדימונה, הוא יותר מסוכן ממיכל האמוניה וצריך לטפל בו" (אקטואליה)
"מתקן ריגול" שהופצץ - 'ישראל הפציצה מתקן ריגול שנחשף בלבנון''ישראל הפציצה מתקן ריגול שנחשף בלבנון'אלי רוטמן
ערב העצרת לציון ה"ניצחון" במלחמת לבנון השניה, טוען חיזבאללה כי הצליח לגלות את מיקומו של מתקן ריגול שהטמינו סוכנים ישראלים, ולכן ישראל הפציצה אותו (חדשות)
מאוריטניה - מה עושים עם סנאט לא ממושמע? מבטלים אותומה עושים עם סנאט לא ממושמע? מבטלים אותוכיכר השבת
במשאל עם שנערך במאוריטניה ביוזמת הנשיא מוחמד ולד עבד אל-עזיז, תמכו האזרחים בביטול הבית העליון של הפרלמנט ושינוי הדגל הלאומי. הסיבה לבקשת הנשיא לביטול הסנאט - התנגדות האופוזיציה לשינויים בחוקה (בעולם)
כך נלכדה הגרמניה בת ה-16 שהצטרפה לדאעשכך נלכדה הגרמניה בת ה-16 שהצטרפה לדאעשכיכר השבת17
תיעוד וידאו חדש שחורך בשעות האחרונות את הרשתות החברתיות, מציג את הרגע בו לכדו כוחות המפרץ במוסול את לינדה וונזל, צעירה גרמניה בת 16 שהצטרפה לדאעש
הטקס הממלכתי - מלך ירדן התקבל במוקטעה בטקס ממלכתימלך ירדן התקבל במוקטעה בטקס ממלכתיכיכר השבת
אחרי 5 שנים בהן לא ביקר ברמאללה, הגיע עבדאללה מלך ירדן לפגישה עם יו"ר הרשות אבו מאזן. השניים ישוחחו בין היתר על מסגד אל אקצה וההתמודדות מול ישראל (חדשות)
התמונה עם המסר לאדרעי - המסר של חיזבאללה לדובר צה"ל בערביתהמסר של חיזבאללה לדובר צה"ל בערביתדניאל הרץ3
לוחם של ארגון חיזבאללה פרסם ברשתות החברתיות מסר מאיים כלפי ישראל המופנה לדובר צה"ל בערבית - שלא התבלבל, עקץ את החיזבאללה והשיב באיומים (העולם הערבי)
חסן נסראללה, ארכיון - נסראללה: מה שראינו באל-אקצא זה ניצחוןנסראללה: מה שראינו באל-אקצא זה ניצחוןכיכר השבת16
מזכ"ל חיזבאללה התייחס לכניעה הישראלית ולהסרת אמצעי האבטחה שהוצבו אך לפני שבוע בהר הבית: "מה שראינו שם זה ניצחון. הם הצליחו להגן על מסגד אל אקצא" (חדשות, ארץ)
תיעוד האירוע - הטנק דרס את מכונית התופת - שהתפוצצה רחוקהטנק דרס את מכונית התופת - שהתפוצצה רחוקאלי רוטמן3
תושייתו של נהג טנק במצרים הצילה השבוע את חייהם של עשרות בני אדם, ותועדה במצלמת וידאו: כדי למנוע מג'יהאדיסטים לרצוח עשרות - מחץ את מכוניתם • צפו (עולם)
החגיגות על כניעת ישראל - חגיגת החמאס: "ניצחנו בקרב על אל אקצא"חגיגת החמאס: "ניצחנו בקרב על אל אקצא"אלי רוטמן8
יחידות הזרוע הצבאית של חמאס צעדו במפגן ראווה ו"ניצחון" בעזה תחת הכותרת 'הניצחון בקרב על מסגד אל-אקצא', בעקבות הסרת המגנומטרים בכניסה להר • צפו (אקטואליה)
דורכים על דגל ישראל בסוכת האבלים בירדןדורכים על דגל ישראל בסוכת האבלים בירדןדניאל הרץ2
משפחת המחבל שנורה בידי המאבטח בשגרירות ישראל לאחר שדקר אותו, ציירה על רצפת סוכת האבלים דגל ישראל. אביו טען כי הוא ויתר על עונש תמורת הסרת המגנומטרים (ערבים)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים