נתנאל ישראל  קול ברמה  הרב מזוז  סורוצקין
בשאר אסד משדר עסקים כרגיל • תיעוד נדירבשאר אסד משדר עסקים כרגיל • תיעוד נדירדניאל הרץ6
הנשיא הסורי השורד פרסם סרטונים ותמונות "ספונטניות" בהם הוא נראה מסתובב בקרב בני עמו כשהוא לבוש בפשטות ומתקבל בחום רב על ידי האזרחים והחיילים (העולם הערבי)
סוריה מאיימת: "לתקיפה - השלכות חמורות"סוריה מאיימת: "לתקיפה - השלכות חמורות"כיכר השבת1
סוריה מגיבה רשמית למתקפות האוויריות של ישראל: "האויב הישראלי תקף מוצב צבאי בניסיון לתמוך בארגוני הטרור ולהרים את המורל הירוד". הזהירה מ"השלכות מסוכנות" (צבא)
בשאר אל אסד - עסקים כרגיל: אסד הגיע לתיפלת ה"עיד אל פיטר"עסקים כרגיל: אסד הגיע לתיפלת ה"עיד אל פיטר"כיכר השבת6
כמידי סיום חודש הרמאדן, יצאה לפועל ההזדמנות השנתית של הנשיא הסורי בשאר אסד לשדר עסקים כרגיל: ביקור במסגד בעיר חמה לרגל ה'עיד אל פיטר' (העולם הערבי)
אילוסטרציה - "הישראלים לא יודעים לזהות את הטילים שלנו""הישראלים לא יודעים לזהות את הטילים שלנו"כיכר השבת1
האיראנים מלגלגים על הציטוטים בשמם של גורמים ישראלים שטענו כי חלק מהטילים שירתה איראן לעבר מטרות של דאעש - לא הגיעו ליעדם. "הישראלים לא מבינים בטילים" טענו באיראן (עולם ערבי)
רג'פ טאיפ ארדואן - נשיא טורקיה התעלף במהלך תפילת הבוקרנשיא טורקיה התעלף במהלך תפילת הבוקרדניאל הרץ3
ארדואן השולט במדינה ביד רמה התעלף הבוקר במהלך תפילה ציבורית במסגד. מאוחר יותר הסביר כי התעלף בשל "נפילת סוכר" בגין מחלת הסוכרת ממנה סובל (העולם הערבי)
טראמפ עם מנהיגים ערבים בסעודיה - טראמפ מתכנן פסגה ערבית ליישוב הסכסוךטראמפ מתכנן פסגה ערבית ליישוב הסכסוךדניאל הרץ
נשיא ארה"ב מתכוון על פי הדיווחים בתקשורת האמריקאית לנהל פסגה ערבית כדי ליישב את הסכסוך בין מדינות המפרץ ולהמשיך במאבק נגד הקיצונים האיסלאמיים (העולם הערבי)
"הוא אשם", טראמפ נפגש עם אמיר קטאר - כווית מסרה לקטאר את רשימת הדרישותכווית מסרה לקטאר את רשימת הדרישותדניאל הרץ
לאחר שבועיים של נתק בין מדינות ערב לקטאר מסרה כווית את רשימת הדרישות מהאמירות ביניהן, ניתוק מאיראן ומארגוני הטרור וסגירה מלאה של רשת 'אל ג'זירה' (העולם הערבי)
אבו בכר אל בגדדי - רוסיה: סבירות גבוהה שמנהיג דאעש חוסלרוסיה: סבירות גבוהה שמנהיג דאעש חוסלכיכר השבת1
לאחר הדיווח בשבוע שעבר כי אפשר ואל בגדאדי חוסל, היום מודיעים הרוסים כי קיימת סבירות גבוהה שהאיש אכן נהרג • כל הפרטים על הטרוריסט שהקים את דאע"ש (העולם הערבי)
מיליציות חמות, אילוסטרציה - מילציות איראניות לא יתקרבו לגבול ירדן-סוריהמילציות איראניות לא יתקרבו לגבול ירדן-סוריהכיכר השבת
ארה"ב, רוסיה וירדן הגיעו להסכמה כי מיליציות איראניות לא יפעלו באזור הגבול שלה עם סוריה. הירדנים מבקשים בכך להתרחק מהלחימה, והאש תינצר באזור (העולם הערבי)
מסגד א נור במוסול - דאעש פיצץ את סמלו הבולט בעיר מוסולדאעש פיצץ את סמלו הבולט בעיר מוסולדניאל הרץ
ארגון המדינה האסלאמית מבין כי כלתה אליו הרעה לאחר התבוסות הרבות שנחל לאחרונה בקרבות והוא העדיף לפוצץ את אחד מסמליו כדי להימנע מתמונות ניצחון (העולם הערבי)
מקרון משנה גישה: "אין לי בעיה עם אסד"מקרון משנה גישה: "אין לי בעיה עם אסד"כיכר השבת
נשיא צרפת עמנואל מקרון משנה את הגישה ביחס לנשיא סוריה בשאר אסד, ומאמץ את השיטה הרוסית הטוענת כי אין תחליף לאסד. "הוא לא אויב של צרפת" הצהיר מקרון (העולם הערבי)
התמונה שהרגיזה את מרוקו - התמונה של השר שגרמה למשבר עם מרוקוהתמונה של השר שגרמה למשבר עם מרוקוכיכר השבת3
השר איוב קרא תועד עם "מנהיג ערבי", עליו ככל הנראה לא טרח לבדוק יותר מדי בגוגל - ולגלות שמדובר ביריב מובהק של מרוקו. במרוקו העבירו מחאה לנציגות ישראלית (חדשות,עולם)
טראמפ והמלך סלמאן - יורש העצר הסעודי הודח בידי המלך סלמאןיורש העצר הסעודי הודח בידי המלך סלמאןכיכר השבת
מלך סעודיה הדיח את אחיינו מתפקיד יורש העצר של הממלכה ומינה במקומו את בנו הצעיר בן ה-31. על פי דיווחים כבר תקופה שהבן הוא זה שמתווה את המדיניות (העולם הערבי)
ארה"ב: איש הדת הבכיר של דאע"ש - חוסלארה"ב: איש הדת הבכיר של דאע"ש - חוסלכיכר השבת1
ארה"ב הודיעה כי הקואליציה בראשותה חיסלה את איש הדת הבכיר ביותר של דאעש. מדובר באדם צעיר יחסית שהספיק להגיע לצמרת הארגון והתווה את "רוחניות" הלוחמים (בעולם)
ארה"ב יירטה מל"ט איראני בשמי סוריהארה"ב יירטה מל"ט איראני בשמי סוריהכיכר השבת2
גוברת המתיחות בעקבות הלחימה המתמשכת בסוריה: ארה"ב יירטה מל"ט איראני, זאת כמה ימים לאחר שיגור הטילים הבליסטים מאיראן לסוריה, צעד מתריס מצד טהרן (בעולם)
ההכנות לשיגור הטילים מאיראן - והפגיעה הישירה - השיגור האיראני הפתיע: 'מסר לארה"ב'. צפוהשיגור האיראני הפתיע: 'מסר לארה"ב'. צפואלי רוטמן1
בישראל עוקבים עם מודיעין מוגבר על הדיווחים המגיעים מסוריה בה פגעו טילים איראניים ארוכי טווח, ביכולות שיגור מפתיעות וראשוניות. טהרן: "זה מסר מאיתנו". צפו (בעולם)
אילוסטרציה - דיווח: ישראל מממנת מורדים סוריםדיווח: ישראל מממנת מורדים סוריםכיכר השבת
ה'וול סטריט ז'ורנל' מדווח כי ישראל ממנת קבוצות של מורדים הפועלים בגבול בין ישראל לסוריה. המטרה: ישראל מחפשת כוחות ידידותיים בגבול בכדי ליצור אזור חיץ עם סוריה (חדשות)
צפו: כך נראתה התקיפה האיראנית בסוריהצפו: כך נראתה התקיפה האיראנית בסוריהכיכר השבת1
משמרות המהפכה האיראניים הודיעו אמש (ראשון) כי ירו טילי קרקע-קרקע לטווח בינוני ממערב איראן לעבר בסיסי דאעש במזרח סוריה • ירי הטילים תועד בווידאו שהופץ ברשת (בעולם)
טיל קרקע קרקע, אילוסטרציה - בצעד נדיר: איראן תקפה בסוריהבצעד נדיר: איראן תקפה בסוריהכיכר השבת3
משמרות המהפכה ירו הלילה טילי קרקע-קרקע בטווח בינוני לעבר מטרות של טרוריסטים במזרח סוריה. התקיפה באה כנקמה על מתקפת הטרור בטהרן בתחילת החודש (העולם הערבי)
חיילים במאלי, אילוסטרציה - 2 הרוגים במתקפת טרור באתר נופש במאלי2 הרוגים במתקפת טרור באתר נופש במאליכיכר השבת
חמושים השתלטו על אתר נופש במדינה, ולקחו בני ערובה. דיווחים בכלי תקשורת מקומיים מלמדים על שני הרוגים. כוחות הביטחון הרגו 3 מחבלים (העולם הערבי)
חליל אל-חיה - סגן מפקד חמאס: "לא מעוניינים במלחמה"סגן מפקד חמאס: "לא מעוניינים במלחמה"אלי רוטמן1
בכיר החמאס מודה היום באוזני העיתונאים, כי ארגון הטרור השולט ברצועה כבר עשר שנים לא מעוניין בעוד סבב של לחימה מול ישראל, כפי שסבורים כמה פרשנים צבאיים (עולם)
נשיא מצרים א סיסי - הפרלמנט המצרי אישר: האיים יועברו לסעודיההפרלמנט המצרי אישר: האיים יועברו לסעודיהכיכר השבת
שנה מחתימת ההסכם בין מצרים לסעודיה, הפרלמנט המצרי אישר הערב את ההסכם להעברת האיים לסעודים. לפני שנה, ההחלטה הביאה להפגנות אלימות במדינה (העולם הערבי)
מחנה פליטים עיראקי, ארכיון - מאות ילדים במצב קשה לאחר שהורעלומאות ילדים במצב קשה לאחר שהורעלוכיכר השבת
מאות בני אדם בהם ילדים ונשים אכלו מזון מורעל במחנה פליטים ליד מוסול שבעיראק, ארגונים לזכויות אדם טוענים שהמזון הורעל בכוונה על ידי דאעש וקטאר (העולם הערבי)
כוח מצרי חושף מנהרה שנחפרה לרצועה מתוך בית ברפיח המצרית - 'אם תפסיקו להבריח נשק, נספק לכם חשמל''אם תפסיקו להבריח נשק, נספק לכם חשמל'אלי רוטמן
החלטת הקבינט להיענות ליוזמת אבו מאזן ולצמצם את אספקת החשמל לתושבי עזה, שגורמת לחששות רבים מפני קיץ לוהט מול חמאס, הובילה לפנייה מצרית מעניינת (בעולם)
ילדים בעזה מתחממים ממדורה - חמאס: הפסקת החשמל לרצועת עזה - מסוכנתחמאס: הפסקת החשמל לרצועת עזה - מסוכנתדניאל הרץ
דובר ארגון החמאס הודיע כי החלטת הקבינט הביטחוני הישראלי להפסקת החשמל לרצועת עזה תגרום להתלקחות אלימה והגדיר אותה כמצור על רצועת עזה (העולם הערבי)
אזרחים פקיסטנים חמושים, אילוסטרציה - השופטים בפקיסטן קבעו: הצעיר יוצא להורגהשופטים בפקיסטן קבעו: הצעיר יוצא להורגכיכר השבת
תקדים משפטי בפקיסטן - צעיר בן שלושים עבר על העבירה החמורה ביותר במדינה ויוצא להורג. עד כה לא נגזר העונש החמור על עובר העבירה ברשתות החברתיות (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook