www..  יום העצמאות  www.bzkjic..  www..
פצוע מפונה לבית החולים שיפא. ארכיון - בכיר חמאס נורה בראשו בביתו ברצועת עזהבכיר חמאס נורה בראשו בביתו ברצועת עזהאלי רוטמן13
חיסול או התאבדות? עימאד אל-עלמי, מבכירי הנהגת חמאס, נורה בביתו והובהל במצב אנוש לביה"ח שיפא. לפי דיווחים מהרצועה, הטרוריסט הבכיר לא שרד את הפגיעה (אקטואליה)
ילדי בתי ספר עם המורה, באיראן. אילוסטרציה - "תרבות זרה": איראן אוסרת ללמוד אנגלית"תרבות זרה": איראן אוסרת ללמוד אנגליתאלי אדלר8
לאחר הניצחון שהכריזו משמרות המהפכה האיראניים על המחאה האזרחית, מתברר כי השלטונות אוסרים על לימודי אנגלית בבתי הספר: "פלישה תרבותית של המערב" (בעולם)
נשיא מצרים א-סיסי עם נשיא ארה"ב טראמפ. עמדה אחידה - העמדה המצרית: רמאללה בירת הפלסטיניםהעמדה המצרית: רמאללה בירת הפלסטיניםאלי רוטמן2
מהקלטות שנחשפות בארה"ב מתברר, כי מצרים זנחה את הפלסטינים לטובת תמיכה בהכרזת טראמפ כי ירושלים היא בירת ישראל. קצין מצרי בכיר: "שיסתפקו ברמאללה" (חדשות)
אחמדינג'אד, כפי שנראה בפעם האחרונה - 'שברו את המהומות' ועצרו את אחמדינג'אד'שברו את המהומות' ועצרו את אחמדינג'אדאלי רוטמן5
מדיווחים ערביים עולה, כי נשיא איראן לשעבר אחמדינג'אד נלקח למעצר בידי גורמי השלטון בטהרן, בשל העובדה כי העז לתמוך במפגינים. משמרות המהפכה: ניצחנו (העולם הערבי)
הפגנת התמיכה וקריאות ההוצאה להורג - מפגינים בעד איראן: "להרוג סוררים" • צפומפגינים בעד איראן: "להרוג סוררים" • צפואלי רוטמן
בעוד עשרות אלפים מסכנים את נפשם בכל רחבי המדינה האסלאמית בהפגנות נגד המשטר, הבוקר יצאו אלפים להפגנות בעד המשטר - "מתנה למנהיג שלנו". • צפו (בעולם)
רוחאללה - בן איש הדת שמטריף את הממשל האיראניבן איש הדת שמטריף את הממשל האיראניאלי רוטמן1
הכירו את הצעיר הפופולרי בקרב המפגינים באיראן, שמפעיל כעת את המחאה מחשבון טוויטר ברוסיה, לאחר שהאתר שלו ורשת הטלגרם בה השתמש נחסמו על ידי המשטר (בעולם)
אוסמה בן לאדן הצעיר - דיווח: נכדו הצעיר של אוסמה בן לאדן נהרגדיווח: נכדו הצעיר של אוסמה בן לאדן נהרגכיכר השבת18
דיווחים לא מאומתים בתקשורת הערבית טוענים כי נכדו הצעיר של מנהיג אל קעידה אוסמה בן לאדן נהרג אף הוא מתקיפה אמריקאית. על פי דיווח אחר הוא מת ממחלה (העולם הערבי)
חלק מהמפגינים - להפריע למפגינים: איראן חסמה את 'טלגרם'להפריע למפגינים: איראן חסמה את 'טלגרם'אלי רוטמן1
הרפובליקה האסלאמית של איראן יודעת כעת גל הפגנות שכמותו לא נראה ברחבי המדינה זה כעשור. הממשל הלחוץ והאלים מיהר לחסום רשת חברתית שסייעה למוחים (בעולם)
שר הבריאות בניתוח - שר הבריאות ניתח פצועה מפיגוע של דאעששר הבריאות ניתח פצועה מפיגוע של דאעשאלי רוטמן3
מצרים, שמתמודדת בימים אלו עם עוד פיגוע אכזרי של ארגון המדינה האסלאמית, מתנחמת מעט ממראה שר הבריאות שניתח את אחת הפצועות והציל את חייה (העולם הערבי)
דיווח: מספר  הרוגים בהפגנות האזרחים נגד המשטר באיראןדיווח: מספר הרוגים בהפגנות האזרחים נגד המשטר באיראןיוסי נכטיגל8
באיראן נמשכות הפגנות האזרחים נגד המשטר. שר הפנים הזהיר: "לא להשתתף במפגשים הבלתי חוקיים". נשיא ארה"ב: "אזרחים איראנים שנמאס להם מהשחיתות של המשטר" (העולם הערבי)
מוחמד מורסי - בית המשפט החמיר בעונש הנשיא לשעברבית המשפט החמיר בעונש הנשיא לשעברקובי רוזן1
בית המשפט במצרים החמיר בעונשו של הנשיא לשעבר מוחמד מורסי וגזר עליו 3 שנות מאסר נוספות בגין ביזיון בית המשפט. כמו כן, נגזר עליו קנס בסך 2 מיליון לירות (בעולם)
קריאות "מוות לרוחאני" בחוצות איראן • צפוקריאות "מוות לרוחאני" בחוצות איראן • צפואלי רוטמן7
תופעה חדשה במספר ערים באיראן: המונים יצאו לאחרונה לרחובותיהן, למחאה חברתית נגד שלטון האייתולות האסלאמי. הם פוזרו בגז מדמיע והשמיעו קריאות קשות • צפו (אקטואליה)
ארדואן - ארדואן: "יש להדיח את אסד, הוא טרוריסט"ארדואן: "יש להדיח את אסד, הוא טרוריסט"אלי רוטמן2
נשיא טורקיה הביע היום את עמדתו בסוגיה הסורית, בה הוא כבר שינה את דעתו מספר פעמים, דווקא כשאסד הכריע לטובתו כמעט לחלוטין את מלחמת האזרחים במדינתו (בעולם)
בית כנסת שחולל באיראן - שיראז: ס"ת קרועים, ספרי קודש בשירותיםשיראז: ס"ת קרועים, ספרי קודש בשירותיםאלי רוטמן3
מחזה מזעזע נגלה לעיניהם של מעט היהודים שעדיין פוקדים את בית הכנסת בשיראז שבאיראן, בעת שהגיעו אליו כדי להתפלל. המשטרה המקומית פתחה בחקירה (חדשות, בעולם)
אל חרירי בסלפי עם הנסיך הסעודי - האמת מאחורי התפטרותו של סעד אל-חריריהאמת מאחורי התפטרותו של סעד אל-חרירידניאל הרץ2
חודש וחצי לאחר הפרשה המוזרה בה התפטר במפתיע ראש ממשלת לבנון בעת ביקורו בסעודיה נחשפים בתקשורת האמריקאית פרטים על המעורבות הסעודית (העולם הערבי)
חיסול אחד המדענים ב2010 - איראן תוציא להורג מדען שריגל לישראלאיראן תוציא להורג מדען שריגל לישראלכיכר השבת3
המדען אחמד רזא ג'לאלי שהואשם בריגול חמור לטובת מדינת ישראל דרך המוסד, הודה בראיון כי סיפק מידע על מספר מדענים, שהוביל למיתתם של אחדים מהם (העולם הערבי)
נאומו של סינוואר - מנהיג חמאס בעזה: "מחר - יום דמים זועם"מנהיג חמאס בעזה: "מחר - יום דמים זועם"אלי רוטמן16
באורח נדיר מתייצב הערב מנהיג חמאס בעזה יחיא סינוואר, שלא נוהג לדבר מול מצלמות בהקשר כזה, וקורא לכל הערבים לצאת מחר ל"יום זעם נדיר" - גם ליד הישוב עמנואל (חדשות)
ירי רקטות לישראל - יורי הרקטות לישראל עונו קשות בידי חמאסיורי הרקטות לישראל עונו קשות בידי חמאסאלי רוטמן9
דיווח: מחשש להתחממות מוגזמת של הגזרה בדרום, וכשהוא חושש ככל הנראה מתגובה ישראלית חריפה, מבצע שלטון חמאס בעזה סדרת מעצרים הכוללים גם עינויים (עולם ערבי)
האיום המחליא - דאעש מציג: ראשי נתניהו וטראמפ - ייערפודאעש מציג: ראשי נתניהו וטראמפ - ייערפואלי רוטמן13
במה שנראה כתגובה מאוחרת להכרזת טראמפ על הכרתו בירושלים כבירת ישראל, מנסה ארגון "המדינה האסלאמית" לזעזע בפרסום חדש ומאיים על מנהיגי ארה"ב וישראל (בעולם)
סביח אל מסרי - תעלומה: המיליארדר הפלסטיני נעצר בסעודיהתעלומה: המיליארדר הפלסטיני נעצר בסעודיהדניאל הרץ1
התקשורת הערבית בירדן וברשות הפלסטינית מנסה להבין מדוע נעצר בסעודיה המיליארדר סביח אל מסרי, ראש הבנק הערבי • כרגיל, האשמה העקיפה היא ישראל (העולם הערבי)
קבר יוסף, ארכיון - ערבים השליכו צמיגים בוערים לקבר יוסףערבים השליכו צמיגים בוערים לקבר יוסףב. ניסני5
עשרות פורעים ערבים הפגינו בסמוך לקבר יוסף שבשכם כנגד החלטת נשיא ארה"ב להכיר בירושלים כבירת ישראל. הפורעים השליכו צמיגים בוערים לעבר מתחם קבר יוסף (חדשות, בארץ)
אילוסטרציה - הקברניט הכריז:  "ירושלים, בירת פלסטין"הקברניט הכריז: "ירושלים, בירת פלסטין"כיכר השבת6
ההכרזה שסיפק קברניט הטיסה הירדנית עוררה סערה על המטוס, ולאחר שהדברים הוקלטו ופורסמו הם גרמו לסערה נוספת. הקברניט, כבר נהנה מיחס של גיבור (העולם הערבי)
כך חיסל דאע"ש את לוחמי חיזבאללה • צפוכך חיסל דאע"ש את לוחמי חיזבאללה • צפואלי רוטמן4
בעוד פוטין מסמן היום בביקורו בסוריה את נצחונו המשותף עם כוחות אסד על מחבלי דאע"ש, ארגון הטרור האכזרי מפרסם תיעוד אחרון של לוחמי חיזבאללה, אותם חיסל • צפו (בעולם)
ארדואן: ישראל מדינת טרור שרוצחת ילדיםארדואן: ישראל מדינת טרור שרוצחת ילדיםדניאל הרץ24
נשיא טורקיה נשאם בעיר סיוואס נאום בוטה נגד ישראל זאת לטענתו בשל יחסה של ישראל לפלסטינים "לא נפקיר את ירושלים לחסדה של מדינת רוצחת ילדים" (העולם הערבי)
נאומו של נסראללה - "טראמפ השפיל מיליארד מוסלמים; להפגין""טראמפ השפיל מיליארד מוסלמים; להפגין"אלי רוטמן16
כוחות הביטחון נערכים בדריכות שיא לקראת "תפילות יום השישי" של המוסלמים בהר הבית וברחבי יו"ש. היום הלהיט חסן נסראללה את הרוחות, בנאום מסית מלבנון (עולם ערבי)
חמינאי וטראמפ - חמינאי: פלסטין תשוחרר, הפלסטינים ינצחוחמינאי: פלסטין תשוחרר, הפלסטינים ינצחודניאל הרץ3
"פלסטין תשוחרר וכל הדיבורים על ירושלים כבירה שלהם הם תוצאה של אוזלת ידם", כך אומר מנהיגה העליון של איראן בתגובה להכרזתו הצפויה של נשיא ארה"ב טראמפ (חדשות)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים