גד אלבז  כיכר tv  פאות
בית ספר שיחזר את הטבח; "ישראל אשמה"בית ספר שיחזר את הטבח; "ישראל אשמה"דניאל הרץ3
חטיבת ביניים במצרים שיחזרה את הטבח הנורא בסיני בו נרצחו ביום שישי 305 בני אדם כשהם מטילים אצבע מאשימה בין היתר כנגד ישראל. התיעוד עורר סערה (העולם הערבי)
פגישת הפיוס בין חמאס לפתח - ארגון החמאס הודיע כי לא יוותר על נשקוארגון החמאס הודיע כי לא יוותר על נשקודניאל הרץ
משבר אמון חמור בין חמאס לפתח: משלחת של המודיעין המצרי הגיעה לעזה כדי לעקוב אחר תהליך הפיוס שנחתם לפני חודש וחצי בין התנועות ולנסות להצילו (צבא וביטחון)
הפצועים הרבים, בזירת התקיפה הרוסית - מטוסים רוסים הפציצו והרגו עשרות אזרחיםמטוסים רוסים הפציצו והרגו עשרות אזרחיםאלי רוטמן
53 אזרחים, בהם 21 ילדים, נהרגו אמש כתוצאה מהפצצה מאסיבית של חיל האוויר הרוסי, שפעל כדי להשתיק את אחד המעוזים האחרונים של ארגון הטרור דאע"ש (העולם הערבי)
השייח מסיני: 'המוסד יזם את הפיגוע במסגד'השייח מסיני: 'המוסד יזם את הפיגוע במסגד'אלי רוטמן16
היה זה ענין של זמן, עד שבכיר בעולם המוסלמי ימצא את האשם ה"אמיתי" בפיגוע האכזרי וההיסטורי שבוצע במסגד בסיני ביום שישי. הגוף שנבחר למשימה... המוסד (עולם ערבי)
זיאד עיתאני - שחקן לבנוני נעצר בחשד שריגל לישראלשחקן לבנוני נעצר בחשד שריגל לישראלב. ניסני
מנגנון הביטחון הלבנוני פרסם כי עצר שחקן מקומי בחשד שריגל לטובת מדינת ישראל ובין היתר העביר מידע ועקב אחר אישים פוליטיים בכירים וניסה להתקרב לעוזרים שלהם (בעולם)
זירת הטבח במסגד - 305 הרוגים ו-128 פצועים בפיגוע רצחני של דאע"ש סיני305 הרוגים ו-128 פצועים בפיגוע רצחני של דאע"ש סיניב. ניסני13
ארגון 'המדינה האסלאמית' טרם לקח אחריות על הטבח הנוראי במסגד בצפון סיני בו נרצחו 305 ונפצעו 128. בתגובה, חיל האוויר המצרי תקף יעדים של דאע"ש וחיסל עשרות מחבלים (בעולם)
אילוסטרציה - טבח בצפון סיני: פוצצו מסגד וירו במתפלליםטבח בצפון סיני: פוצצו מסגד וירו במתפלליםכיכר השבת2
למעלה מ-150 בני אדם נרצחו וקרוב ל-80 נוספים נפצעו בדרגות שונות בפיגוע רצחני במסגד השוכן בביר אל-עבד בצפון סיני. המטרה: אנשי כוחות הביטחון ששהו במקום (עולם)
מלך מרוקו - צו מלכותי: "התפללו לה' בשביל שיירד גשם"צו מלכותי: "התפללו לה' בשביל שיירד גשם"כיכר השבת6
"הפצירו באלוקים הנדיב להוריד גשמים על פני האדמה", כך מבקש מלך מרוקו בצו מלכותי שפרסם היום. במקביל, מטוסי חיל האוויר יחלו לפזר גבישי מלח בשמי מרוקו (העולם הערבי)
סעד אל חרירי - ראש ממשלת לבנון השעה את התפטרותוראש ממשלת לבנון השעה את התפטרותודניאל הרץ
ראש ממשלת לבנון סעד אל-חרירי הודיע כי דחה בינתיים את החלטתו להתפטר על פי בקשת נשיאה של לבנון מישל עוון. "אנו נמצאים בתקופה רגישה עבור המולדת" (העולם הערבי)
אל חרירי - ראש ממשלת לבנון אל-חרירי חזר לביירותראש ממשלת לבנון אל-חרירי חזר לביירותדניאל הרץ
שבועיים וחצי לאחר התפטרותו המפתיעה ולאחר שנטען בידי חיזבאללה כי הוא מוחזק כאסיר בריאד, חזר הלילה סעד אל חרירי לביירות שם ינסה להסביר את האירועים (העולם הערבי)
נסראללה: "גאה ששלחתי טילי נ"ט לעזה"נסראללה: "גאה ששלחתי טילי נ"ט לעזה"דניאל הרץ
מזכ"ל חיזבאללה נאם והתייחס להאשמות הסעודיות בדבר ירי הטיל לעבר ריאד. נסראללה הוסיף כי הוא גאה במשלוח הטילים לעזה אך בתימן לא היה זה טיל שלו (העולם הערבי)
השוטר סייד באסם פאשה - שוטר חיבק מחבל מתאבד כדי למנוע אסוןשוטר חיבק מחבל מתאבד כדי למנוע אסוןדניאל הרץ1
גבורתו של השוטר אפגני סייד באשם פאשה מנעה אסון גדול יותר כאשר זיהה את המחבל המתאבד מתקרב למקום הומה אדם וזינק עליו. המחבל התפוצץ וגרם למותם של 14 (חדשות)
מתיחות בגבול לבנון - שר החוץ הלבנוני: ננצח בעימות עם ישראלשר החוץ הלבנוני: ננצח בעימות עם ישראלדניאל הרץ4
השר ג'ובראן באסיל המבקר ברוסיה אמר את הדברים בראיון לתקשורת המקומית כשהוא מתייחס לטענות בלבנון כי ישראל מתכוונת לתקוף אותם בקרוב בגיבוי הסעודים (העולם הערבי)
סעד אל-חרירי - אל-חרירי הודיע: חוזר ללבנון בימים הקרוביםאל-חרירי הודיע: חוזר ללבנון בימים הקרוביםקובי רוזן
ראש מממשלת לבנון המתפטר סעד אל-חרירי נחת בצרפת ונפגש עם הנשיא מקרון. בתום הפגישה הודיע כי בכוונתו לחזור בימים הקרובים ללבנון ולהתייחס להחלטתו (בעולם)
יורש העצר מוחמד בן סלמאן, צעיר ושאפתני - מלך סעודיה יוותר על כס המלוכה לטובת בנומלך סעודיה יוותר על כס המלוכה לטובת בנודניאל הרץ2
בשנה האחרונה עלה כוחו של הנסיך הצעיר מוחמד בן סלמאן ועל פי הדיווחים הוא צפוי להיות ממונה לשליט הממלכה לאחר שאביו, המלך סלמאן יוותר על כסאו לטובתו (העולם הערבי)
מפנים ילד שנפטר - קטסטרופה בתימן: כ-130 ילדים מתים כל יוםקטסטרופה בתימן: כ-130 ילדים מתים כל יוםדניאל הרץ2
המדינה בדרום מערב אסיה נמצאת בעיצומה של מלחמה בין המורדים לממשלה, הקואליציה הסעודית החליטה לפני כמה ימים להטיל מצור על המדינה והמצב מחמיר (העולם הערבי)
א-זווארי - "יוהאן" ו-8 קליעים כך חוסל מהנדס חמאס?"יוהאן" ו-8 קליעים כך חוסל מהנדס חמאס?יוני גבאי13
במסיבת עיתונאים בביירות פורסמו ממצאי ועדת החקירה שהוקמה לאחר חיסולו של מהנדס המל"טים מוחמד א-זווארי. מסקנות: המוסד אחראי. כך בוצע לכאורה החיסול (אקטואליה)
המשטרה פשטה על 'א טור', 20 נעצרוהמשטרה פשטה על 'א טור', 20 נעצרוקובי רוזן1
20 חשודים בהשתתפות בהפרות סדר נעצרו במבצע מיוחד של המשטרה בשכונת א טור במזרח ירושלים. במקביל, שופצו תשתיות ומפגעי בטיחות ברחובות המרכזיים • תיעוד (חדשות)
המצעד של כוחות הביטחון הפלסטינים בחברון • תיעודהמצעד של כוחות הביטחון הפלסטינים בחברון • תיעודכיכר השבת4
כוחות הביטחון הפלסטינים ערכו מצעד בעיר חברון במהלכו צעדו השוטרים כשהם חמושים ברחובות העיר הצדיעו למפקדים והרשימו את התושבים • צפו בגלריה (אקטואליה)
הפצצת מעוז דאעש - מאות גופות של לוחמי דאעש מוקפאות משנת 2016מאות גופות של לוחמי דאעש מוקפאות משנת 2016כיכר השבת4
רוב הגופות של לוחמי דאעש שמוחזקות בקירור מאז 2016, הן של לוחמים זרים שהצטרפו לשורות הארגון. "אנחנו לא יודעים אם יש מדינות שיצרו קשר כדי לקחת את גופות האזרחים שלהן" אמר גורם אחראי (חדשות)
כורדים חוגגים בארביל לאחר משאל העם - הכורדים מוותרים על השאיפה לעצמאותםהכורדים מוותרים על השאיפה לעצמאותםדניאל הרץ
לאחר צעדי הענישה של עיראק הודיעו הכורדים כי הם מוותרים על דרישתם לעצמאות וכי למרות משאל העם שורה על עצמאות הם יצייתו להחלטת ביהמ"ש בעיראק (העולם הערבי)
מאות גופות בקבר אחים הגדול של דאעשמאות גופות בקבר אחים הגדול של דאעשכיכר השבת2
קברי אחים ענקיים של ארגון דעאש, שסופג מכות בסוריה ובעירק, התגלו בסוף השבוע בצפון עירק, בהם גופות זרחים ולוחמים שנלחמו נגד ארגון הטרור הרצחני (חדשות, בעולם)
חלק ממחבלי הג'יאהד שנהרגו במנהרה - הג'יאהד: 'איומי ישראל - הם הכרזת מלחמה'הג'יאהד: 'איומי ישראל - הם הכרזת מלחמה'אלי רוטמן1
הסרטון החריג שפרסם אמש צה"ל בו נרמז כי יחוסלו מנהיגי הג'יאהד האסלאמי אם ארגונם יתקוף את ישראל כתגובה לפיצוץ מנהרת הטרור, מקשיח את עמדת הג'יאהד (אקטואליה)
אל חרירי בסלפי עם הנסיך הסעודי - טענות בלבנון: אל חרירי נעצר בידי סעודיהטענות בלבנון: אל חרירי נעצר בידי סעודיהדניאל הרץ
התפטרותו של ראש ממשלת לבנון אל חרירי ממשיכה לעורר סערה במזרח התיכון כשכעת טוענים מקורביו ובכירים בלבנון כי אל חרירי נעצר בידי הסעודים ואולץ להתפטר (העולם הערבי)
העצרת בעזה - הפיוס הפלסטיני: מפגן בעזה וחתונת משעלהפיוס הפלסטיני: מפגן בעזה וחתונת משעלאלי רוטמן5
שבועות ספורים לאחר חתימת הסכם הפיוס בין חמאס ופת"ח, קיימה האחרונה מפכן כח אדיר בחוצות עזה. כמו כן, בכירי הפת"ח השתתפו בחתונת בנו של חאלד משעל (עולם ערבי)
אל חרירי - לבנון: סעד אל-חרירי מוחזק במעצר בסעודיהלבנון: סעד אל-חרירי מוחזק במעצר בסעודיהכיכר השבת
גורם בממשלת לבנון טוען כי סעד אל חרירי, ראש הממשלה שהתפטר במפתיע בשבוע שעבר, מוחזק בסעודיה במעצר ובניגוד לרצונו. בסעודיה מכחישים את הדברים (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים