גוגל  הפלג  ליפא  גד אלבז
נסראללה, היום - נסראללה: "נגד הציונים - לא נגד היהודים"נסראללה: "נגד הציונים - לא נגד היהודים"אלי רוטמן25
אף שתחילה הבטיח חיזבאללה, דרך ערוץ 'אל מנאר', כי היום ייצא נסראללה מהבונקר, לבסוף הוא שוב נאם כרגיל מתוך מקום מסתורו. בדבריו הצהיר כי אין לו כלום נגד יהודים (בעולם)
נסראללה בנאומו - נסראללה מאשים את ישראל: "לא נשתוק"נסראללה מאשים את ישראל: "לא נשתוק"כיכר השבת
חסן נסראללה, מזכ"ל חיזבאללה, מאשים את ישראל בהטמנת "מצלמות ממולכדות" בדרום לבנון ואיים כי הם יצטרכו לחפש דרכים כדי לטפל בהן. "אנחנו לא נשתוק על זה", אמר (בעולם)
אבו בכר אל-בגדדי - מנהיג דאע"ש: "תתקפו, הציתו להבה נגד אומות הכופרים"מנהיג דאע"ש: "תתקפו, הציתו להבה נגד אומות הכופרים"אלי רוטמן4
בנאום שנועד להפריך שמועות על מותו, מפרסם הערב ארגון המדינה האסלאמית נאום ארוך מפי מנהיגו, בו הוא מאיץ בפעיליו להגביר פיגועים, ואף מפרשן את עימות צפון קוריאה-ארה"ב (בעולם)
נאומו של חוסיין הצעיר - הפתיע: יורש העצר בן ה-23 נאם באו"ם. צפוהפתיע: יורש העצר בן ה-23 נאם באו"ם. צפואלי רוטמן5
אל הפורום הבינלאומי הנחשב ביותר כיום, בחר המלך הירדני עבדאללה לשלוח את בנו חוסיין לנאום במקומו, מול כל נציגי המדינות - כחלק מהליך קידומו כיורש העצר • צפו (עולם ערבי)
הזרוע הצבאית של חמאס - חמאס: ממשלת הצללים בעזה - תפורקחמאס: ממשלת הצללים בעזה - תפורקכיכר השבת1
ארגון הטרור חמאס הודיע הלילה (ראשון) על פירוק הוועדה המנהלית ששולטת ברצועת עזה. הסיבה: הרצון להפסקת הסנקציות שמוטלות על הרצועה בעקבות כך (העולם הערבי)
מראות המלחמה בסוריה - יוטיוב מוחקת את סרטוני המלחמה בסוריהיוטיוב מוחקת את סרטוני המלחמה בסוריהדניאל הרץ2
אתר הצפייה הבינלאומי החל מוחק לאחרונה סרטונים מהלחימה בסוריה בטענה שהמראות קשים מידי. ארגוני זכויות האדם טוענים כי כך נמחק תיעוד הזוועות (העולם הערבי)
הספר הבעייתי - מצרים: זעם על דגל ישראל בספרי הלימודמצרים: זעם על דגל ישראל בספרי הלימודדניאל הרץ1
סערה במצרים בעקבות דגל ישראל שמופיע על אחד מספרי הלימוד לכיתה ח' במדינה. במשרד החינוך המצרי הודיעו כי ייפתחו בחקירה מי אישר את הספר ותכניו (העולם הערבי)
התקרה שקרסה בחנות, בעקבות הדף המטוסים הישראלים - לבנון זועזעה ממטוסי חיל האוויר הישראלילבנון זועזעה ממטוסי חיל האוויר הישראליאלי רוטמן2
בצידון שבדרום לבנון כבר כמעט התרגלו לגיחות התכופות של מטוסי חיל האוויר, אך על פי הדיווחים במדינה, הבוקר הדף חריג שיצרו המטוסים גרמו לפאניקה והרס רב • צפו (בעולם)
לוחמי דאעש - אסד הסיר את המצור של דאע"ש בדיר א-זוראסד הסיר את המצור של דאע"ש בדיר א-זורכיכר השבת
הישג משמעותי לנשיא סוריה אסד במלחמתו בארגון המדינה האיסלאמית המאבד שטחים נרחבים שבשליטתו. היום הותר המצור של דאעש במחוז הנחשב למשמעותי (העולם הערבי)
פליטה מוסלמית קשישה. אילוסטרציה, למצולמת אין קשר לכתבה - שבדיה תגרש פליטה בת 106 מאפגניסטןשבדיה תגרש פליטה בת 106 מאפגניסטןכיכר השבת4
בשבדיה דחו את בקשת המקלט של הקשישה שנדדה יחד עם משפחתה רגלית במשך שנים וחשבה שהגיעה אל הארץ המובטחת. הקשישה החליטה להגיש ערעור נגד ההחלטה (העולם הערבי)
טראמפ והמלך - פגיונות ופרוות: אלו המתנות שקיבל טראמפפגיונות ופרוות: אלו המתנות שקיבל טראמפכיכר השבת
אתר "הדיילי ביסט" חושף את רשימת המתנות שקיבל הנשיא טראמפ בביקורו המלכותי בערב הסעודית. רשימת המתנות הזויה עד ביזארית, הנה היא במלואה (חדשות בעולם)
סינוואר בפגישתו עם מאורר - יו"ר הצלב האדום ביקש לפגוש את הנעדריםיו"ר הצלב האדום ביקש לפגוש את הנעדריםדניאל הרץ
פיטר מאורר המבקר בעזה נפגש עם ראש החמאס ברצועה, יחיא סינוואר וביקש ממנו לפגוש את החיילים הנעדרים בעזה. מאורר יגיע לאחר מכן גם לביקור בישראל (העולם הערבי)
הברחת מטוסים אמריקנים משמי איראן ודבריו של הבכיר במשמרות המהפיכה - איראן: 'ארה"ב תשלים איתנו, אין לה ברירה'איראן: 'ארה"ב תשלים איתנו, אין לה ברירה'אלי רוטמן1
ימים לאחר שצפון קוריאה ממסמסת את איומי ארה"ב עם ניסוייה החוזרים בנשק הרסני, חשה איראן די ביטחון כדי לשלוח לנשיא טראמפ מסרים מלאים ביוהרה והתרברבות (עולם ערבי)
אוטובוסים עם מוסלמים - חיזבאללה מבקש מארה"ב להגן על דאע"שחיזבאללה מבקש מארה"ב להגן על דאע"שכיכר השבת1
שיירת אוטובוסים של המדינה האיסלאמית תקועה כבר כמה ימים במדבר ובחיזבאללה מפצירים בארה"ב שלא תפגע בשיירה שהתפנתה כחלק מהסכם הפסקת אש (העולם הערבי)
אסד, יחזיר את השליטה בכל סוריה? - הערכה: עד סוף 2018 אסד ישלוט בכל סוריההערכה: עד סוף 2018 אסד ישלוט בכל סוריהכיכר השבת1
במערכת הביטחון סבורים כי עד לסוף שנת 2018 ישלוט אסד בכל סוריה. בישראל מבהירים כי לא יקבלו מצב בו איראן תשלוט באזור (העולם הערבי)
אנטוניו גוטרש. ארכיון - דובר מזכ"ל האו"ם: "הפלסטינים מפברקים"דובר מזכ"ל האו"ם: "הפלסטינים מפברקים"כיכר השבת4
בכלי תקשורת פלסטיני דווח כי מזכ"ל האו"ם אמר ביקורו: "אנו מבינים את סבלם של האסירים הפלסטינים ונפעל להפסיקם". דובר המזכ"ל מכחיש כי הדברים נאמרו על ידו (העולם הערבי)
טיל - מוסקבה מגינה על בסיס איראני בסוריהמוסקבה מגינה על בסיס איראני בסוריהכיכר השבת
בצל הפגישה בין ראש הממשלה נתניהו לנשיא רוסיה פוטין, תמונות לוויין מראות כי מוסקבה פרסה מערכות הגנה - סוללות טילי S-400 - ליד בסיס טילים איראני בסוריה (חדשות, בעולם)
בניין משרדים של אל ג'זירה - עלילת דם באל ג'זירה: ישראלית יורה בילדיםעלילת דם באל ג'זירה: ישראלית יורה בילדיםדניאל הרץ
אל ג'זירה בחרה לשדר תחקיר מזויף כנגד ישראל, בו נראית צעירה ישראלית הטוענת כי ירתה בילדים ואזרחים פלסטינים אלא שבעבר התברר כי מדובר היה במשחק (מהעולם הערבי)
וויראלי: אישה נהגה ברכב יוקרה ותועמד לדיןוויראלי: אישה נהגה ברכב יוקרה ותועמד לדיןאלי רוטמן45
בסרטון שהפך לויראלי נצפית אישה נכנסת לרכב מדגם לקסוס LX570, ונוהגת בו: "לפתוח בחקירה נגד האישה שהפרה את החוק ולהעמיד אותה לדין", קוראים בממלכה (העולם הערבי)
לבנוני שתל עץ בגבול - לבקשת נסראללהלבנוני שתל עץ בגבול - לבקשת נסראללהדניאל הרץ3
לבנוני נענה לקריאתו של מזכ"ל חיזבאללה לשתול עצים בגבול ישראל ותיעד את עצמו שותל עץ בגבול. ישראל התלוננה כי חיזבאללה אוסף מודיעין באמצעות ארגון ירוק (העולם הערבי)
לבנון, אחת מזירות הלחימה - מחבלי  דאע"ש סופגים מפלות בכל החזיתותמחבלי דאע"ש סופגים מפלות בכל החזיתותאלי רוטמן1
בעוד מחבלי דאע"ש מטילים את חיתתם ברחבי אירופה, מתברר כי בקרב על הבית - מעוזיהם בסוריה ובלבנון - הם נוחלים מפלות מהדהדות. אסד: "תודה לפוטין" (העולם הערבי)
אסד היום - אסד הודה לרוסיה ואיראן: המערב בהיסטריהאסד הודה לרוסיה ואיראן: המערב בהיסטריהדניאל הרץ
השליט הסורי הודה לבעלות בריתו רוסיה איראן וארגון הטרור חיזבאללה על סיועם במלחמת האזרחים בסוריה כשהוא מצהיר כי "סוריה הכשילה את המזימה הערבית נגדה" (העולם הערבי)
איראן. אילוסטרציה - מחממים יחסים:  טורקיה ואיראן מתקרבותמחממים יחסים: טורקיה ואיראן מתקרבותכיכר השבת1
רמטכ"ל איראן הגיע השבוע לטורקיה כחלק מהידוק היחסים בין המדינות. עסקת נפט בשווי מיליארדי דולרים נחתמה בין המדינות שמוצאות אינטרס משותף בסוריה (העולם הערבי)
מחבל מתאבד הרג מפקד צבאי של החמאסמחבל מתאבד הרג מפקד צבאי של החמאסכיכר השבת8
מחבל מתאבד פוצץ חגורת נפץ ליד המעבר מרפיח לסיני והביא למותו של מפקד בזרוע הצבאית של חמאס ולפציעתם של אנשי חמאס נוספים. המחבל הזדהה עם דאעש (חדשות)
תמונת הלוויין עם מפעל הטילים - חשש בישראל: איראן תייצר טילים בלבנוןחשש בישראל: איראן תייצר טילים בלבנוןכיכר השבת2
גורמי מודיעין ישראלים חוששים כי איראן בונה מפעל לייצור טילים בלבנון. תצלומי לווין מוכיחים כי מפעל כזה נבנה כבר זמן רב, ובנייתו עשויה להסתיים לקראת סוף השנה הנוכחית (בעולם)
טרוריסט. אילוסטרציה - 3 מחבלים רצחו 17 בני אדם בבורקינה פאסו3 מחבלים רצחו 17 בני אדם בבורקינה פאסוכיכר השבת
שלושה מחבלים נכנסו אל מסעדה הנמצאת בבעלות טורקית ופתחו באש לעבר הסועדים. מהירי נרצחו 17 בני אדם. כוחות של צבא ניהלו קרב יריות ממושך עם המחבלים (חדשות עולם)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים