גד אלבז  קינדרלעך  עמירן דביר  איציק אורלב
צעיר נתפס "טס" במהירות של 192 קמ"שצעיר נתפס "טס" במהירות של 192 קמ"ש
כ"ח באב תשעז | 20.08.17
תושב אשדוד בן 24 נתפס כשהוא נוהג ברכבו במהירות של 192 קמ"ש. כאשר עצרו אותו השוטרים המופתעים הוא טען להגנתו כי נסע במהירות 120 קמ"ש בלבד (רכב, משטרה)
בית המשפט: אופניים חשמליים הם כמו אופנועבית המשפט: אופניים חשמליים הם כמו אופנועדניאל הרץ14
בפסק תקדימי של בית המשפט בכפר סבא קבע השופט כי דינם של אופניים כרכב ממונע והרוכב עליהם אינו זכאי לביטוח כהולך רגל. כרגע אין עדיין ביטוח לאופניים (רכב, משפט)
אילוסטרציה, ארכיון - מבצע משטרתי נגד רכבים משודרגים ומשופריםמבצע משטרתי נגד רכבים משודרגים ומשופריםדניאל הרץ
משטרת ישראל הודיעה כי פתחה במבצע אכיפה נרחב נגד כלי רכב המשודרגים שלא כחוק וגורמים לסיכון של הנהגים והרכבים שלצדם, זאת לצד מפגעים נוספים (משטרה, רכב)
זירת האירוע - ירי באוויר ועשרה פצועים במרדף משטרתיירי באוויר ועשרה פצועים במרדף משטרתיכיכר השבת10
מרדף משטרתי אחר חוליית גנבי רכבים הפך לאירוע רב נפגעים כשהגנבים שנהגו בפראות התנגשו במונית שירות ואילצו את אחד השוטרים לירות באוויר. שניים נעצרו (משטרה)
כמעט אסון: משאית בניגוד לכיוון התנועהכמעט אסון: משאית בניגוד לכיוון התנועהדניאל הרץ8
"לא האמנתי למראה עיני, משאית פול טריילר נוסעת מולי בניגוד לכיוון הנסיעה", סיפר השוטר המופתע שעצר משאית במהלך נסיעה בנתיב הנגדי, דבר שיכל להסתיים באסון (רכב)
הרכב המשופר שלא כחוק - נתפס ללא רישיון והעז להמשיך לנהוג כרגילנתפס ללא רישיון והעז להמשיך לנהוג כרגילדניאל הרץ2
נעצר בחודש שעבר כשהוא נוהג ללא רישיון ברכב שעבר שיפורים והוגש נגדו כתב אישום. שלשום נעצר שוב כשהוא נוהג ללא רישיון נהיגה באותו הרכב. הוגש כתב אישום (רכב)
מראשון עד חמישי: עבודות ליליות בכביש  1מראשון עד חמישי: עבודות ליליות בכביש 1כיכר השבת1
החל מיום ראשון בלילה ועד ליום חמישי ייערכו מידי לילה עבודות בכביש ירושלים תל אביב באזור בית זית לצורך החלפת האספלט בכביש. שימו לב להסדרי התנועה (משטרה ומשפט)
נלכד גנב רכבים שעשה שימוש במחשבי רכבנלכד גנב רכבים שעשה שימוש במחשבי רכבדניאל הרץ
המשטרה לכדה גנב רכבים מהכפר סעיר שעל פי החשד גנב רכבים רבים בישראל תוך שימוש במחשבי רכב. בפשיטה על ביתו נתפסו מחשבי רכב גנובים ורכוש גנוב נוסף (משטרה)
שתי נערות נמצאו בתוך תא מטען של רכבשתי נערות נמצאו בתוך תא מטען של רכבדניאל הרץ7
שתי נערות בנות 17 נמצאו בתוך תא המטען של רכב פרטי הנהוג בידי נהג חדש. בנוסף נתפסו ארבעה נהגים, ביניהם קטין בן 16, אשר נהגו בכבישי הנגב מבלי שהוציאו רישיון נהיגה (משטרה)
ה"טקטסלייזר": המכשיר שימנע תאונות?ה"טקטסלייזר": המכשיר שימנע תאונות?דניאל הרץ
במדינת ניו יורק הודיעו כי ינסו ויבדקו את יעילותו של מכשיר חדש, פיתוח ישראלי חדש שימדוד האם נעשה שימוש בסלולר במהלך הנסיעה בדומה ל"ינשוף" שבודק אלכוהול (משטרה)
קבר האר"י - הילולת האר"י הקדוש בצפת • כל הפרטיםהילולת האר"י הקדוש בצפת • כל הפרטיםכיכר השבת1
הילולת האר"י הקדוש בצפת תיערך החל מהערב - יום חמישי ועד מחר יום שישי. אלפים יגיעו כדי לשאת תפילה ובמשטרה נערכים לבאים הרבים עם הסדרי תנועה מתאימים (משטרה)
הינשוף החדש - הכירו: זה ה"ינשוף" החדש של המשטרההכירו: זה ה"ינשוף" החדש של המשטרהדניאל הרץ
המשטרה משיקה מכשיר חדש לבדיקת אלכוהול בגוף שיוכל לזהות גם כמות נמוכה של אלכוהול - בדיקה הנדרשת לגבי נהגים חדשים או כאלו הנוהגים ברכבים ציבוריים (משטרה)
2017 בנגב: 320 נהגים נעצרו ללא רישיון2017 בנגב: 320 נהגים נעצרו ללא רישיוןכיכר השבת3
מתחילת שנת 2017 עצרה משטרת התנועה 320 נהגים בכבישי הדרום שנהגו ללא רישיון או שרישיונם נשלל מהם בשל עבירות תנועה שונות. "זו פצצה מתקתקת" (משטרה ומשפט)
ג'יפ הפורשה - ה"סבא" נתן צ'ק מזויף וג'יפ היוקרה נגנבה"סבא" נתן צ'ק מזויף וג'יפ היוקרה נגנבכיכר השבת3
תושב הרצליה שניסה למכור ג'יפ פורשה נעקץ והרכב כמעט פורק בג'לג'וליה. ברגע האחרון איתרה אותו המשטרה במגרש הפירוק והשיבה את הרכב לבעליו המרומים (משטרה ומשפט)
הנהג העצור - נהג ללא רישיון, ניסה להימלט ועשה תאונהנהג ללא רישיון, ניסה להימלט ועשה תאונהכיכר השבת2
צעיר ממזרח ירושלים שניסה להימלט מהשוטרים, ביצע תאונה וברח מרכבו, משהבחין בכוחות המשטרה הרבים חזר והסגיר עצמו. רכבו נגרר והוא יובא להארכת מעצרו (משטרה, רכב)
המשאית סוטה והורגת חמישה נוסעים • צפוהמשאית סוטה והורגת חמישה נוסעים • צפוכיכר השבת11
תיעוד מהתאונה הקטלנית אתמול בה נהרגו חמשה פלסטינים חושף שהמשאית סטתה ממסלולה מסיבה שעדיין אינה ברורה והתנגשה חזיתית בעוצמה רבה ברכב ההסעות (משטרה, רכב)
מעבר וולג'ה: הרכב נעצר במחסום והתגלה כגנובמעבר וולג'ה: הרכב נעצר במחסום והתגלה כגנובדניאל הרץ1
רכב גנוב עם לוחיות רישוי מזויפות שבו נהג שוהה בלתי חוקי עם תעודת זהות ישראלית מזויפת, נתפסו ע"י לוחמי משמר הגבול, במעבר וולג'ה הנמצא בין ירושלים לבית לחם (רכב)
אזהרות המהירות בכביש מספר 1 - כביש 1: דו"חות מהירות - שלא לפי החוקכביש 1: דו"חות מהירות - שלא לפי החוקכיכר השבת
דיון בביהמ"ש חשף כי תמרורי הורדת המהירות בכביש 1, על פיהם ניתנו מאות דוחות מהירות, אינם תקפים על פי החוק בשל הצורך לחדש מידי חצי שנה את תוקפם הזמני (רכב)
6 בני משפחה נפצעו בתאונה; ילד ואב נהרגו6 בני משפחה נפצעו בתאונה; ילד ואב נהרגוכיכר השבת5
שבעה בני אדם, בהם שישה בני משפחה אחת, נפצעו בתאונה קשה בין משאית לרכב מסחרי. מותו של ילד בן 6 נקבע בבית החולים, שניים במצב קשה ו-3 במצב בינוני (רכב)
חזי דקל ליד הרכב ה"גנוב" - קנה רכב חדש וגילה כי רכבו "נגנב" ב-1986קנה רכב חדש וגילה כי רכבו "נגנב" ב-1986דניאל הרץ8
לקוח שרכש הונדה סיוויק חדשה נדהם לגלות כי ברישומי המשטרה רכבו מופיע כ... נגנב לפני 31 שנה באילת. רק לאחר מאבקים ארוכים שינו במשטרה את הרישום (משטרה)
אילוסטרציה, המצולמים אינם קשורים לכתבה - הרשת הצדיעה: השוטר ויתר לנהג על הדו"חהרשת הצדיעה: השוטר ויתר לנהג על הדו"חכיכר השבת16
שוטר שעצר נהג משוחח בטלפון ובלי טסט לרכב החליט לוותר לנהג בתנאי שיבצע את הטסט מיידית. הנהג עמד בהתחייבות והסיפור זכה לאלפי לייקים ומאות תגובות בפייסבוק (משטרה)
מרתון ירושלים, ארכיון - מחר: ירושלים נחסמת בשל 'המכביה' • כל הפרטיםמחר: ירושלים נחסמת בשל 'המכביה' • כל הפרטיםכיכר השבת3
ירושלמים היכונו: מרכז העיר כולו ייחסם מחר - יום שני, החל משעות אחר הצהריים בשל מרוץ לילה של המכביה שיתקיים מהשעה 19:00 ועד ל-23:00 בלילה • כל הפרטים (משטרה)
הסלע הענק - נהג ללא רישיון עם סלע של יותר מ-10 טוןנהג ללא רישיון עם סלע של יותר מ-10 טוןכיכר השבת2
נהג שמעולם לא הוציא רשיון נהיגה, נתפס נוהג על משאית שהובילה סלע במשקל של למעלה מ-10 טון. הנהג המוכשר נסע באדום ומתברר שזו הפעם הרביעית שהוא נתפס (רכב)
איצטדיון טדי - אירועי המכביה בירושלים - אלו הכבישים שייחסמואירועי המכביה בירושלים - אלו הכבישים שייחסמוכיכר השבת1
הערב יתקיים בירושלים טקס הפתיחה של 'המכביה ה-20' באצטדיון טדי בירושלים, המשטרה פרסמה את הסדרי התנועה והכבישים שייחסמו החל מהשעה 17:00 (משטרה)
בוטלה הרשעת הולך רגל ש"נהג בשכרות"בוטלה הרשעת הולך רגל ש"נהג בשכרות"כיכר השבת3
בית המשפט המחוזי ביטל את הרשעתו של הולך רגל שהשוטרים אילצו אותו לבצע בדיקת ינשוף והרשיעו אותו על נהיגה בשכרות, זאת ללא שום סיבה הגיונית (משטרה ומשפט)
מחלף גנות - עבודות בכביש מספר 1 באזור מחלף גנות • כל הפרטיםעבודות בכביש מספר 1 באזור מחלף גנות • כל הפרטיםכיכר השבת
המשטרה מודיעה על הסדרי תנועה זמניים עקב עבודות תשתית בכביש 1 למזרח במחלף גנות החל מיום ראשון עד יום רביעי בין השעות 23:00 עד 05:00 לפנות בוקר (משטרה)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook