הפגנה  מלך..  הרב עובדיה  דרעי

קינוחים

פאדג'טיק. פאדג' שוקולדי עסיסי + ארטיק - צפו: ארטיק שוקולד ביתי מ-4 מרכיבים בלבדהבאנו איתנוצפו: ארטיק שוקולד ביתי מ-4 מרכיבים בלבדאו כמו שאנחנו קוראים לו: פאדג'טיק. פאדג' שוקולדי עסיסי + ארטיק. מדריך וידאו שלב אחר שלב (מתכונים, אוכל)
שייק אבטיח - בוסט של בריאות: שייק אבטיח מ-4 מרכיביםבוסט של בריאות: שייק אבטיח מ-4 מרכיבים4 מרכיבים פשוטים שטוחנים לתערובת חלקה ומקבלים את אחד השייקים הבריאים והטעימים ביותר (מתכונים, אוכל)
להרגיש תאילנד, להישאר בבית. בננה לוטי - להרגיש תאילנד, להישאר בבית: בננה לוטימסביב לעולםלהרגיש תאילנד, להישאר בבית: בננה לוטיאחד הקינוחים התאילנדיים הכי כיפיים שיש: בננות עטופות בפנקייק מטוגן וגנאש שוקולד מתוק מעל (מתכונים, אוכל)
ארטיק אבטיח קיווי - לא רק לילדים: ארטיק אבטיח-קיווי מרענןקיץ!לא רק לילדים: ארטיק אבטיח-קיווי מרענןמצטערים, אנשי הגלידה, הקיץ הזה אנחנו נצמדים לקרח - וכמה שיותר! מתכון לארטיק אבטיח קיווי תוצרת בית משלושה רכיבים בלבד (מתכונים, אוכל)
גם לנו מגיע. ארטיק אבטיח למבוגרים בלבד - גם לנו מגיע: ארטיק אבטיח למבוגרים בלבדקיץ קיץ קיץגם לנו מגיע: ארטיק אבטיח למבוגרים בלבדמדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת ארטיק אבטיח עם מרכיב שיהפוך אותו לקינוח מושלם (או מתאבן, תלוי איך מסתכלים על זה) לאירוח ביתי קיצי
שייק אבוקדו ואננס מרענן ומלא בריאות - קפה? התמכרנו לממריץ אנרגטי הרבה יותרבריא יותרקפה? התמכרנו לממריץ אנרגטי הרבה יותרבמקום לפתוח את הבוקר בקפה, עברו - לפחות פעמיים בשבוע - למקלחת קרה ולשייק המעולה הזה (מתכונים, אוכל)
4 סוגי סורבה מ-2 מרכיבים בלבד - צפו: איך להכין 4 סוגי סורבה מ-2 מרכיבים בלבדמתוק ומהירצפו: איך להכין 4 סוגי סורבה מ-2 מרכיבים בלבדנתחיל מהסוף: אף אחד לא יאמין לכם שהסורבה הנהדר הזה עשוי מ-2 מרכיבים בלבד. מדריך וידאו שלב אחר שלב (מתכונים, אוכל)
הדרך הטובה ביותר להכין לימונדה - צפו: זו הדרך הטובה ביותר להכין לימונדהצפו: זו הדרך הטובה ביותר להכין לימונדהכי כשהחיים מחלקים לכם לימונים...תכינו מהם את המשקה הכי מרענן שיש. והנה מדריך וידאו פשוט וקל שלב אחר שלב (מתכונים, אוכל)
שכבות שוקולד קראנצ'יות עם שברי "מיקסים" - מתוקים שלי: קינוח שכבות שוקולד קראנצ'יותמתוקים שלי: קינוח שכבות שוקולד קראנצ'יותקינוחים אישיים ומרשימים במינימום עבודה: שכבות שוקולד קראנצ'יות עם שברי "מיקסים" של כרמית. המלצה שלנו? הכפילו כמויות (מתכונים, שיווקי)
חטיפי אוכמניות קפואות קטנים ומתוקים - צפו: להיט קיץ מתוק וממכר שייחטף מידמתוק ומהירצפו: להיט קיץ מתוק וממכר שייחטף מידנגיסי גלידה קרים ומפנקים מ-3 מרכיבים בלבד שכיף לחטוף באמצע היום ולהרוויח בוסט מתוק של אנרגיה. מדריך וידאו שלב אחר שלב (מתכונים, אוכל)
הפנקייקס הכי אווריריים שיש - כך תכינו את הפנקייקס הכי אווריריים שישבאנו לעזורכך תכינו את הפנקייקס הכי אווריריים שישמרכיב אחד בלבד יכול לעשות את ההבדל בין פנקייק סטנדרטי ודק, על גבול הקרפ, לפנקייק אוורירי חלומי שכיף להתפנק איתו עם כוס קפה טוב וריבה מתוקה (מתכונים, אוכל)
חטיפי אנרגיה מ-3 מרכיבים בלבד - בין הניקיונות: חטיפי אנרגיה מ-3 מרכיבים בלבדמתוק, מהיר ובריאבין הניקיונות: חטיפי אנרגיה מ-3 מרכיבים בלבדתמרים, חמאת בוטנים ושיבולת שועל - זה כל מה שתצטרכו לחטיפי אנרגיה ביתיים, מתוקים ומלאי בריאות שתוכלו לנשנש בין הניקיונות (מתכונים, אוכל)
הוכחה ששוקו זה ממש לא משקה ילדים - צפו: ההוכחה ששוקו זה לא ממש משקה ילדיםמתוק, חורפי ומתוחכםצפו: ההוכחה ששוקו זה לא ממש משקה ילדיםמתכון לשוקולטה חמה עם אלכוהול - גרסת המבוגרים לשוקו המוכר והאהוב, עם תוספת שמשדרגת אותו לקינוח מתוחכם. הכינו עוד היום - רגע לפני שהחורף עוזב לתמיד (מתכונים)
פנקייקס מ-2 מרכיבים בלבד - לא רק לבוקר: פנקייקס מ-2 מרכיבים בלבדבריא יותרלא רק לבוקר: פנקייקס מ-2 מרכיבים בלבדכשתראו את המרכיבים, המחשבה הראשונה שלכם - ממש כמו שלנו - תהיה: מה? אין לזה טעם! אבל אנחנו מתחננים שתנסו - הפנקייקס האלה פשוט טובים מכדי להיות אמיתיים (מתכונים)
בייגלה רולים במילוי גבינה ועגבניות מיובשות - תקראו לכולם: בייגלה רולים במילוי שכיף לנשנשתקראו לכולם: בייגלה רולים במילוי שכיף לנשנשרולים זו הצורה החדשה של הבייגלה המוכר והאהוב - גלילים קראנצ'יים שכיף לנשנש - ואם כבר יש חלל ריק, למה לא לנצל אותו? מתכון לבייגלה רולים ממולאים (מתכונים, שיווקי)
כדורי שוקולד עם הפתעה מלוחה מתוקה - כדורי שוקולד עם הפתעה מלוחה מתוקה בפניםכדורי שוקולד עם הפתעה מלוחה מתוקה בפניםבייגלה כבר מזמן לא אותה חטיף מלוח קטן בצורת כעך קלוע - "בייגל בייגל" מפתיעים עם צורה חדשה: בייגלה רולים קראנצ'י שכיף לנשנש או לדחוף בכדורי שוקולד - והנה מתכון (מתכונים)
כדורי גבינה מבושלים - קינוח או תוספת? אתם תחליטו: נגיסי גבינה מבושליםבריאים עם מאוחדתקינוח או תוספת? אתם תחליטו: נגיסי גבינה מבושליםמנה קלילה ועשירה בסידן של מעין כופתאות עשויות גבינה במרקם נימוח ממכר שאפשר להגיש בתחילת או בסוף ארוחה חלבית או כארוחת ביניים לצד מיץ סחוט טרי ויוגורט - החלטה שלכם (מתכונים, שיווקי)
סנגריה על בסיס יין חם מתובל - למבוגרים בלבד - קוקטייל אירוח חורפי מתוחכם למבוגרים בלבדבאנו לשדרגקוקטייל אירוח חורפי מתוחכם למבוגרים בלבדסנגריה נחשבת למשקה קיץ מובהק של יין ומיץ תפוזים עם קוביות של פירות שמגישים קר וצונן, אבל הנה טוויסט מעניין: סנגריה על בסיס יין חם מתובל - קוקטייל אירוח חורפי (אוכל)
לנשנש מתוקים בלי להרוס את הדיאטה - 5 דרכים לנשנש מתוקים בלי להרוס את הדיאטהמתוק ולא מושחת5 דרכים לנשנש מתוקים בלי להרוס את הדיאטהבראוניז, כדורי "שוקולד", מוס ושני ממרחים מתוקים שמוכיחים: בריא יכול להיות מילה נרדפת לטעים עם תחליפים טבעיים ומזינים יותר לרכיבים המסורתיים (מתכונים, אוכל)
טראפלס שוקולד ויין אדום - חיכינו - והנה זה בא: טראפלס שוקולד ויין אדוםחיכינו - והנה זה בא: טראפלס שוקולד ויין אדוםאחרי שוקולטה עם יין אדום ובראוניז עם יין אדום, זה היה רק עניין של זמן עד שמישהו יארגן את המנה המופלאה הבאה: מתכון לטראפלס שוקולד ויין אדום - מדריך וידאו (מתכונים)
כיכר אוכל
המומלצים