הרב שטיינמן  חנן בן ארי  שירי חנוכה  גד אלבז

עיקריות

רוסטביף מתובל ברוזמרין עם רוטב צ'ימיצ'ורי - רוסטביף משובח עטוף ברוזמרין עם רוטב צ'ימיצ'ורילכבוד שבתרוסטביף משובח עטוף ברוזמרין עם רוטב צ'ימיצ'וריצ'ימיצ'ורי הוא רוטב עסיסי לבשר שארגנטינה, ספרד ואיטליה רבות על הקרדיט להמצאתו (מתכונים לשבת, אוכל)
בריסקט,  נתח בשר שאתם צריכים להכיר - עיקרית לשבת עם נתח בשר שאתם צריכים להכירלכבוד שבתעיקרית לשבת עם נתח בשר שאתם צריכים להכירמדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת בריסקט - צלי חזה בקר עסיסי ברוטב אדום עדין (מתכונים לשבת, אוכל)
תבשיל אסאדו ביין אדום - לכבוד שבת: תבשיל אסאדו ביין אדוםלכבוד שבתלכבוד שבת: תבשיל אסאדו ביין אדוםהכירו את נתח מספר 9, זה שידוע בשמות שפונדרה, אסאדו, שורט ריבס וקשתית והוא מושלם לבישול וצלייה ארוכים (אוכל)
פרגיות בסגנון מרוקאי - לתקתק עיקרית לשבת: פרגיות בסגנון מרוקאילכבוד שבתלתקתק עיקרית לשבת: פרגיות בסגנון מרוקאיואוקיי, תוכלו להכין את זה גם אם אין לכם לימונים משומרים. מנה מהירה לימי שישי המתקצרים (מתכונים לשבת, אוכל)
תבשיל אוסובוקו עגל - מיוחד: אוסובוקו עגל חגיגי של מורן פינטוראש השנהמיוחד: אוסובוקו עגל חגיגי של מורן פינטואוסובוקו הוא תבשיל בשר עגל איטלקי עם ירקות ברוטב משובח שנהנים יחד מבישול איכותי של שעתיים וחצי על האש (מתכונים לשבת, אוכל)
עלי כרוב במילוי בשר מתובל - חגיגית לראש השנה: עלי כרוב במילוי בשר מתובלראש השנהחגיגית לראש השנה: עלי כרוב במילוי בשר מתובלמורן פינטו עם מנה אלגנטית בין הדגים לבשר בסעודת ראש השנה. מדריך וידאו שלב אחר שלב (מתכונים לחגים, אוכל)
עוף אפוי ברוטב עשבי תיבול מעודן - 5 דרכים לא משעממות להכין עוף לשבתלכבוד שבת5 דרכים לא משעממות להכין עוף לשבתלא תאמינו אילו פלאות תצליחו לחולל במקסימום 25 דקות עבודה (מתכונים, אוכל)
צלי כתף עם ירקות שורש בנוסח שווייצרי - משובח: צלי כתף עם ירקות של השף ישראל דודקשבת עם 'נתח'משובח: צלי כתף עם ירקות של השף ישראל דודקהכירו את נתח הבשר המובחר שהשפים הכי אוהבים: נתח מספר 5. מה אפשר להכין ממנו? המון. הפעם הלכנו על צלי כתף עם ירקות שורש בנוסח שווייצרי (מתכונים לשבת, אוכל)
עוף ברוטב רימונים ובצל סגול - עוף ברוטב רימונים ובצל סגול של מורן פינטולכבוד שבתעוף ברוטב רימונים ובצל סגול של מורן פינטורוטב סמיך ופיקנטי שעוטף היטב את העוף ונותן לכם תירוץ נהדר לחסל חצי חלה. מנה מרשימה ומלאת טעם לשולחן השבת (מתכונים לשבת, אוכל)
פויו פריטו א לה קריוז'ה - לכבוד שבת: "פויו פריטו א לה קריוז'ה"לכבוד שבתלכבוד שבת: "פויו פריטו א לה קריוז'ה"כלומר, מתכון לעוף ובצל במרינדת הדרים ספרדית. מנה חגיגית ועשירה בטעמים שמגישים על מצע נדיב במיוחד של אורז - אורח קבוע במטבח הלטיני (מתכונים לשבת, אוכל)
צלי בקר רך ועסיסי בחרדל ורוזמרין - לכבוד שבת: צלי בקר רך ועסיסי בחרדל ורוזמריןלכבוד שבתלכבוד שבת: צלי בקר רך ועסיסי בחרדל ורוזמריןמורן פינטו עם מתכון לבשר שאתם עומדים להכין שוב ושוב כי הוא פשוט מוצלח. עוטפים את נתח הבקר בחרדל, שום, רוזמרין ויין אדום ושולחים לתנור ל2-3 שעות
בעוף הזה יש 40 שיני שום והוא פשוט אדיר, תסמכו עלינו - בעוף הזה יש 40 שיני שום והוא פשוט אדירלכבוד שבתבעוף הזה יש 40 שיני שום והוא פשוט אדירכשתבשיל צרפתי כפרי משתדרג למנה עיקרית בשולחן השבת, רק טוב יוצא מזה. השף אלטון בראון עם מתכון לעוף בהמון שיני שום. תכינו את החלה, יש מה לנגב (מתכונים לשבת)
מרק בורשט מסורתי עשיר ומלא טעם - לכבוד שבת: מרק בורשט חורפי ופוטוגנילכבוד שבתלכבוד שבת: מרק בורשט חורפי ופוטוגניחוזרים לשורשים - או בודקים את אלה של האחרים - עם מרק בורשט מזרח-אירופאי שמורכב מבשר וסלק שצובע אותו בגוון עז יפה. מושלם כעיקרית מחממת בשבת קרה (אוכל)
עוף אפוי ברוטב עשבי תיבול מעודן - לכבוד שבת: עוף אפוי ברוטב עשבי תיבול מעודןשבת עם השפיתלכבוד שבת: עוף אפוי ברוטב עשבי תיבול מעודןמורן פינטו עם מנה שמשלבת עשבי תיבול, דבש מתקתק וצ'ילי חריף באיזון מדויק שיוצר רוטב מעודן. הרוטב עוטף את שוקי העוף ונשלח לאפייה של שעה (מתכונים לשבת, אוכל)
קציצות בשר מרוקאיות בזיגוג רימון מיוחד - מיוחד לשבת: קציצות בשר מרוקאיות בזיגוג רימוןלכבוד שבתמיוחד לשבת: קציצות בשר מרוקאיות בזיגוג רימוןאוקיי, אנחנו חושבים שככה נראית שלמות: מתכון לקציצות בשר מרוקאיות בזיגוג רימון - מנה מופלאה בין הדגים לבשר בשולחן שבת של ט"ו בשבט (מתכונים לשבת, אוכל)
עוף פיקנטי מתקתק ברוטב הדרים ועשבי תיבול - לכבוד שבת: עוף פיקנטי-מתוק ברוטב הדריםלכבוד שבתלכבוד שבת: עוף פיקנטי-מתוק ברוטב הדריםשילוב נהדר של טעמים למנה חגיגית לשולחן השבת: גזר ותמרים מתקתקים, עשבי תיבול מרעננים, פיסטוקים שמוסיפים קראנצ'יות כיפית ומיץ הדרים טרי (מתכונים לשבת, אוכל)
גולאש בשר עם ירקות שורש - איך להעמיד קדרת גולאש לשבת תוך 20 דקותלכבוד שבתאיך להעמיד קדרת גולאש לשבת תוך 20 דקותמורן פינטו עם מתכון תכל'ס לגולאש כך שתוך 20 דקות יש לכם סיר מוכן על האש לשעתיים של בישול איכותי. העיקרית המושלמת לשבת חורפית (מתכונים לשבת, אוכל)
פרגיות ועלי מנגולד. הצעת הגשה - לכבוד שבת: פרגיות ועלי מנגולד של מורן פינטולכבוד שבת: פרגיות ועלי מנגולד של מורן פינטומורן פינטו מחברת בין פרגיות העוף לעלי מנגולד - עלי הסלק הבשרניים שבחורף מקבלים זריקת פוטוגניות ושווה לנצל אותם (מתכונים לשבת, אוכל)
תבשיל עוף ושומר ארומטי - תבשיל עוף ושומר ארומטי לשבת של מורן פינטולכבוד שבתתבשיל עוף ושומר ארומטי לשבת של מורן פינטוירכי עוף עם שומר ארומטי ויין אדום - תבשיל נהדר לשבת קרה שנותן פרשנות מרתקת וטעימה לקטגוריית "עוף לשבת". הכנה פשוטה, תוצאה נפלאה. שווה לנסות (מתכונים לשבת)
שבת בניחוח מרוקאי אותנטי - חמין מרוקאי עם חיטה, קציצה מתוקה ו"סושי-ג'חנון"נִיחוֹחוֹת מְהמָגְרַבּחמין מרוקאי עם חיטה, קציצה מתוקה ו"סושי-ג'חנון"טור שבועי חדש עם מתכונים נהדרים בניחוח מגרבי וסיפורים מהמְלְאַחְ היהודי. והפעם: מתכון לסְכֵינַהּ - חמין מרוקאי עם חיטה, קציצה מתוקה ו"סושי-ג'חנון" מפתיע (אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים