אאא

אין דבר יותר חשוב מאשר הבריאות שלנו. את הדבר הזה יאמרו לכם אנשים שמבינים בדיעבד לאחר סבל ממושך ממחלה עד כמה החיים חסרי משמעות ללא בריאות טובה.

בין היתר, שמירה על הבריאות נעשית על ידי קבלה של טיפול רפואי הולם שמסייע לאתר בעיות רפואיות בזמן ולקבל את הטיפול בעת בה חולים. ללא האפשרות של טיפול רפואי ברמה האיכותית ביותר, אדם שנמצא במדינה זרה מסכן את הבריאות שלו ומעביר את הטיפול בדבר הכי יקר לשירותים שאינם הכי אופטימאליים ולכן ישנה חשיבות ממעלה ראשונה להסדיר ביטוח בריאות בחו"ל במסגרת של רילוקיישן לחו"ל, בפרט כאשר מדובר במשפחה שלמה.

חמש סיבות חשובות לביטוח בריאות ברילוקיישן

1.ביטוח רפואי לעסקים - טיפול באמצעות מחלקה ייעודית לעובדים שמבצעים רילוקיישן במסגרת העבודה. דבר זה מסייע לכל עובד לקבל את כל ארגז הכלים הנדרש על מנת לעבור אל מדינה חדשה ולקבל את הטיפול הרפואי בכל אספקט נדרש יחד עם שמירה על חיסיון רפואי ושמירה על ההון האנושי החשוב של בעל החברה.

2. ביטוח רפואי מקיף – פנייה אל רופא בכל תחום שצריכים כאשר נמצאים ברילוקיישן. זה אומר טיפולי שיניים, טיפולים גניקולוגיים, טיפולים אצל רופא משפחה, טיפולים עבור תינוקות וילדים וכל סוג של טיפול רפואי אותו זקוקים במדינה בה נמצאים. במסגרת ביטוח בריאות זכאים לקבל את הטיפול מכל אחד מן הרופאים והמרפאות שרשומים תחת ההסדר עם חברת הביטוח.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

3. קבלת טיפול בשפה העברית – הדבר האחרון שאתם צריכים להתמודד איתו כאשר אתם אינכם חשים טוב הינו טיפול בשפה שאינה שפת האם שלכם. זה לא ממש משנה עד כמה האנגלית שלכם טובה, עדיין הטיפול שהכי נעים לקבל כאשר צריכים טיפול רפואי הינו בשפה העברית כך שיהיה הכי ברור מהו הטיפול שמומלץ לקבל על ידי רופא במצבים רפואיים דחופים או רק עבור מתן מענה רפואי מקצועי למקרים שאינם דחופים כלל.

4. זמינות 24/7 – מה יכול להיות יותר נעים מאשר לקבל מענה בשפה העברית בכל שעה משעות היממה? באופן די פרדוקסאלי רוב המקרים שבהם יש לנו שאלות ומקרים דחופים מתרחשים בשעות בהן רוב נותני השירותים כבר אינם, לכן מתן של מענה טלפוני בנוגע לביטוח הרפואי גם כשנמצאים בחו"ל בכל שעות היממה הינו בגדר ברכה. אז אם יש שאלה לגבי הביטוח בתקופת ההיריון או אופי הטיפול אצל רופא שיניים בביטוח הבריאות עבור רילוקיישן, תמיד יהיה נציג מן העבר השני שייתן מענה.

5. התאמה של הביטוח הרפואי אל המדינה אליה מגיעים. בכל מדינה בחו"ל ישנה התנהלות מאוד מסוימת לגבי אופן הטיפול בחולים וסוגי השירותים אותם ניתן לקבל במסגרת של ביטוח רפואי מסוים. התאמה של ביטוח בעת רילוקיישן אל המקום אליו עוברים שומרת על קבלת טיפול רפואי מהיר ונוח.