אאא

בסוף השבוע לקחו כתבי העת, מקלידי המקלדת, ושיפדו את חבר הכנסת משה גפני, העלו אותו על מזבח האידיאולוגיה המזויפת שלהם.

כתב צעיר שלא למד ולא שינן פרק בהיסטוריה מגלה לנו שרוב הציבור החרדי זז ימינה, הוא עשה סקר וחקר את הציבור החרדי?

כמו כתב מוצץ הדמים הסדרתי ששבוע אחד הוא כותב על הרב אריה דרעי ושבוע אחד הוא משפד את הרב ליצמן והפעם גם הוא בחר את הרב גפני.

הם עושים עבודה חילונית נטו כמו כל העיתונאים החילונים, תעצרו רגע לפני שאתם מטילים הרס וחורבן על אנשים שיש להם רקע של עשיה מבורכת. אפשר להעיר לכל אחד, אבל לא ברשעות ובציניות כמו שאתם כותבים. הרב גפני לא יענה לכם, כי הוא כבר מחוסן מכתיבתכם המגואלת בדם.

אולי הגיע הזמן שתלמדו פרק בהיסטוריה ותקראו את המכתבים המקוריים של מרן הגרא"מ שך זצ"ל שמינה את חבר הכנסת גפני לשליח שלו במערכות היהדות.

הרב גפני לא זז מילמטר מדברי רבותיו שהדריכו אותו איך לנהוג במערכה הצרובה ליהדות החרדית בארץ ישראל.

גם הרב משה גרילק נ"י, העורך של עיתון משפחה, מזכיר בטורו השבועי את הדרכתו של מרן הגרא"מ שך זצ"ל איך לנהוג בכתיבה על ימין ושמאל ופה ניתן להבין שכך נוהג הרב גפני.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אז להרב גפני יש הדרכה מרבותיו זצ"ל ומרבו לאריכות ימים.

אולי פעם נדע מי הם רבותיו של חבר הכנסת פרוש? עם מי הוא מתייעץ לפני שהוא מתקיף את הרב גפני? מי גדול התורה שלו? בזמנו אמר אביו ז"ל שהוא מתייעץ עם הכותל המערבי ויש מאחורי זה סיפור ארוך.

כדאי לעיין בספר "השקפתנו" חלק רביעי ובו אפשר למצוא דברים ברורים שכתב מרן הגרא"מ שך זצ"ל על הימין והשמאל, או במכתבים ומאמרים של הגרא"מ שך זצ"ל, וללמוד משם את השקפתו כמי שהנחיל את זה לתלמידיו וכך נוהג הרב גפני.

דרך אגב, יש שם עוד כמה מכתבים מעניינים, בעניין הסמינרים וההתנהגות של מנהלות סמינרים בעניין קבלת תלמידות.

אז אחרי שתקראו את דברי הרבנים שהרב גפני מתייעץ איתם תלמדו להבין שיש לו גיבוי והוא לא נבהל מההתקפות שלכם.