אאא

פרסום ראשון: דוד רוטנברג, מבעלי אתר 'חרדים 10', מאיים לתבוע את פעיל ש"ס יאיר לוי שמפעיל את הבלוג 'פלורוליסט' בשל ציוץ בטוויטר בו טען כי דוד משמש כיועץ תוכן של העיתון 'יום ליום' - מבלי לציין זאת באתר חרדים 10.

"גילוי נאות", נכתב בציוץ, "דוד רוטנברג (בעלה של רוט) הוא יועץ תוכן החדש ב-'יום ליום' מבלי ש-'חרדים 10' שיורקים ללא הפסקה על 'הדרך' יתנו גילוי נאות בסיסי".

בתגובה לציוץ שיגר רוטנברג מכתב - באמצעות עו"ד שרון גושן - בו הוא מבקש מלוי להסיר את הציוץ ולשלם לו פיצויים.

בפתח המכתב, הדברים שצוייצו בטוויטר, מוכחשים לחלוטין: "הדברים המצוטטים אינם נכונים, שקריים, ומגמתיים, ופורסמו מתוך כוונה לפגוע במרשי (דוד. י"כ), איש תקשורת מוערך מזה עשרות שנים, שהקים שלושה כלי תקשורת חרדיים, וערך עיתונים רבים".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

עו"ד גושן טוען במכתבו כי עם פרסום הדברים היה לוי אמור לפנות לדוד רוטנברג ולבקשת את תגובתו: "דבר בסיסי שלא נעשה".

בסיום המכתב דורש עו"ד מיאיר לוי: "להסיר את הציוץ הפוגעני והשקרי. לפרסם הבהרה והתנצלות על עוגמת הנפש שנגרמה למרשי, ולהבהיר כי מדובר בהודעה שקרית". כמו כן, הוא דורש מלוי פיצוי כספי בסך 140,474 שקלים.

דוד רוטנברג ל'כיכר השבת': "אין תגובה".

יאיר לוי מסר בתגובה: "מבלי להיכנס לתוכן בציוץ האמור שלדעתי התוכן נכון ומגובה בראיות, 'פלורליסט' זה מערכת מורכבת מכמה אנשים, אני אישית לא צייצתי את הציוץ הנ"ל, ולכן ממליץ למר רוטנברג לשלוח את המכתב לפלורליסט ולא לי אישית".