אאא

תחרות הילדים "כוכב המג'יק קאס" מגיעה אל הגמר הגדול - עד להכרזה על הזוכה המאושר!

לאחר עונה שלימה, דרמטית ומותחת, ארבעה מתמודדים הגיעו אל הגמר. בזה אחר זה יעלו נועם פחימה, בניה יוחאי, אליה קנר ויהודה צבי סלצר, על במת הענק של האודיטוריום בפארק השעשועים "המג'יק קאס" לביצוע הגמר שיקבע מי הזוכה הגדול שיוכתר בסוף הפרק לילד הפלא הבא של ישראל.

התחרות, בחסות פארק השעשועים - "מג'יק קאס", הצליחה לעורר סקרנות גדולה ולאתגר את עולם המוזיקה החסידי, בהיותה הראשונה במגזר החרדי שמביאה תחרות שירת ילדים, בהפקת ענק וברמה מוזיקלית שעדיין לא נראתה.

• • •

האם יהודה צבי סלצר יפתיע שוב בביצוע שיוביל אותו למקום הראשון?
ואולי השופטים יבקשו מבניה יוחאי לחזור שוב ושוב על הביצוע?
האם אליה קנר יהיה זה שיוביל עם קולו הסמכותי והמטלטל?
ואולי יהיו אלו הסלסולים של נועם פחימה שיובילו אותו אל התואר הנכסף?

כמו שראינו לכל אורך התוכנית, כל מתמודד הוא ילד פלא וההכרעה של השופטים - ממש לא פשוטה וודאי שלא קלה. ובכל-זאת, בשולחן השיפוט שלנו יושבים נתנאל לייפר, נתי שיש ושרוליק הרשטיק, כשלצדם, כשופט אורח הם מארחים את גדול הזמר המזרחי יובל טייב שהצטרף כדי למלא את מקומו של עדי נתנאלי, שמפקח היישר מחו"ל על התוכנית ומשתף בתובנות המקצועיות שלו.

הפעם, לשופטים המוכשרים שלנו מצטרפים מיטב הזמרים והאמנים מעולם המוזיקה החסידי, בפאנל מורחב ומיוחד, בהשתתפות: רולי דיקמן, מוטי וייס, אחיה אשר, שי ברק, צביקי לוקר, שמחה פרידמן, פיני איינהורן ואיציק אורלב, ויחד הם יסייעו לשופטים בבחירת המנצח הגדול של התוכנית.

מי שמנחה את כל הדרמה הזו ברגישות ובכישרון גדול הוא מנחם טוקר האגדי. מאחורי הקלעים מסתובב לו משה מנס המוכשר שמביא את קולות המתמודדים ברגעי הדרמה הגדולים, בודק דופק, ומדווח על כל מה שחשוב.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

על הקלידים, המאסטרו והמנצח המוזיקלי לייבלה ליפסקר - שמלווה את המתמודדים בכל הביצועים הגורליים ומלווה את שמחה פרידמן שעלה להקפיץ ולהוציא אנרגיות ברגעים של שיא המתח.

ובמה יזכו שלושת המקומות הראשונים בתחרות?

  • המקום השלישי יקבל ערכת אולפן מדהימה ומיוחדת
  • המקום השני יזכה בהפקת שיר בחסות אולפני 'סינטי מיוזיק' - עדי נתנאלי
  • והמקום הראשון, ילד הפלא הבא של ישראל, יקבל אולפן ביתי מקצועי בשווי עשרת אלפים שקלים!

אז כן, הגמר גדוש בדרמה ובמתח, בביצועים מרגשים של המתמודדים הצעירים ושל זמרים ותיקים, השופטים מתכנסים, מתייעצים עד שנופלת ההחלטה על הזוכה הגדול!

הדליקו את הנר השמיני של חנוכה, התפללו ושבו יחד לשמחת חג משפחתית...

פינת התודות

  • הפרסים למנצח במקום הרביעי בחסות - רשת 'שמחונים - מזכרות ייחודיות לאירועים'
  • הפרסים למנצח במקום הרביעי בחסות - רשת 'משקפיים 280'