דיווחים: פצועים בפיצוץ בנמל לטקיה בסוריהדיווחים: פצועים בפיצוץ בנמל לטקיה בסוריהציקי ברנדוין4
על פי דיווחים סוריים, בשעות האחרונות מספר בני אדם נפצעו כתוצאה מפיצוץ בספינה בנמל לטקיה שבצפון סוריה. הסורים בודקים אפשרות שמדובר בתגמול כנגד אירן (העולם הערבי)
ג'ידא רינוואי-זועבי"אם ייצאו לעימות צבאי - הקואליציה תיפול"רפאל כהן19
ג'ידא רינוואי-זועבי, שקודמה ע"י הורוביץ טרום הבחירות, אמרה כי לרה"מ בנט אין יכולת להוביל את ישראל למלחמה בגלל מרצ ורע"מ: "לא נסכים לדבר כזה" • בליכוד תקפו את רה"מ (מדיני)
שיגורי החיזבאללהכך נראו השיגורים מלבנון לעבר ישראל • צפוכיכר השבת3
בזמן נאומו הערב של מזכ"ל ארגון חיזבאללה, ארגון הטרור פרסם את השיגורים שבוצעו מהרכב שהוביל את המשגרים - שבהמשך הותקף ע"י אזרחים דרוזים שהתנגדו לירי; צפו (ארץ)
נסראללה. ארכיוןנסראללה על ההתפתחות בצפון: "ישראל מפחדת מאיתנו"ב. ניסני36
לאחר החיזוק שקיבל מאיראן, מזכ"ל חיזבאללה נאם הערב ואמר, כי התקיפה של ארגונו לעבר ישראל הייתה מחושבת ומידתית: "לאט לאט, ישראל מנסה להשיב את המצב בלבנון לקדמותו", אמר (חדשות)
גנץ ומזכיר ההגנה סיירו בכיפת ברזל; ארכיוןגנץ למזכיר האמריקני: "לעצור ירי לא חוקי"ב. ניסני11
שר הביטחון גנץ שוחח עם מזכיר המדינה האמריקני, על הירי הבלתי חוקי מלבנון, ודרש ממנו לעצור זאת. גנץ, גם שוחח עם המזכיר על ההתפתחויות האחרונות של איראן (העולם הערבי)
עאוןנשיא לבנון: ישראל מראה כוונות אגרסיביותציקי ברנדוין3
בצל המתיחות עם לבנון, ואחרי ההפצצות הישראליות בתגובה לירי הטילים, נשיא לבנון מישל עאון אמר כי "התקיפה הישראלית מעידה על קיומן של כוונות אגרסיביות" (אקטואליה)
תיעוד מלבנון: תוצאות התקיפה הישראליתתיעוד מלבנון: תוצאות התקיפה הישראליתכיכר השבת32
מטוסי קרב של חיל האוויר תקפו מספר יעדים בלבנון - בתגובה לירי הרקטות לישראל; כעת, הלבנונים מפרסמים תיעוד מזירת התקיפה הישראלית ומציגים את התוצאות וההרס; צפו (עולם)
באיראן טוענים: חשפנו רשת ריגול של 'המוסד'באיראן טוענים: חשפנו רשת ריגול של 'המוסד'ב. ניסני5
כמויות גדולות של כלי נשק ותחמושת, בהם אקדחים, רובים ורימונים, נמצאו בידי מי שלדברי האיראנים הם סוכני מוסד ישראלים שניסו לחדור למדינה ולעורר מהומות בבחירות (עולם)
מיקאתיראש ממשלת לבנון המיועד: מקורב לאסדציקי ברנדוין1
אחרי שסעד חרירי ה"מערבי" התפטר מתפקידו כשלא הצליח להרכיב ממשלה, הוטלה ההרכבה על נג'יב מיקאתי, המשתייך למפלגות אנטי מערביות בהן חיזבאללה (העולם הערבי)
הצעירה, באחד ממסעותיה8 חודשי מאסר לצעירה שחצתה את הגבולכיכר השבת3
בית משפט השלום בנצרת גזר היום שמונה חודשי מאסר, על צעירה ממשפחה חרדית, שחצתה לפני מספר חודשים את הגבול מישראל לסוריה • עוה"ד: "עונש מתון ומידתי" (חדשות)
תומכי הנשיא חוגגיםתוניסיה: הנשיא הדיח את ראש הממשלהכיכר השבת
נשיא תוניסיה, הדיח את ראש הממשלה והשעה את פעילות הפרלמנט שנבחר בבחירות דמוקרטיות. לטענתו, המהלך נועד להרחיק מהשלטון את המפלגה האסלמיסטית (העולם הערבי)
טרור הבלונים. ארכיוןכתוצאה מבלוני טרור: 3 שריפות בעוטף עזהב.ניסני1
שוב לא שקט בגזרת עוטף עזה, לאחר תקופה של שקט יחסי, היום שיגרו מחבלים בלוני טרור לעבר העוטף - ועל פי מומחי שריפות, הבלונים גרמו לפריצתן של שלוש שריפות (חדשות)
פיצוץ מסתורי בעזה: צה"ל חושף מה המקורפיצוץ מסתורי בעזה: צה"ל חושף מה המקורב. ניסני4
בציוץ בערבית, מסיר דובר צה"ל בערבית את הלוט מהסיבה שהובילה לפיצוץ המסתורי הבוקר בעזה, וחושף את קלונם של ארגוני הטרור שמסכנים את האזרחים ברצועה (בעולם, ביטחון)
נפתלי בנטבנט בצפון: מי שינסה לפגוע בנו, ישלם מחירב. ניסני11
שני שיגורים היו הלילה לעבר ישראל מכיוון לבנון ומערכת 'כיפת ברזל' יירטה אותם, נפתלי בנט, הגיע היום לצפון ואיים על המשגרים: "מי שינסה לפגוע בנו - ישלם מחיר כואב" (חדשות)
אבו על -קיאןזה איש העסקים החשוד במסירת מידע לאויבב. ניסני19
יעקב אבו אל-קיעאן, אזרח ישראלי תושב חורה שבנגב, חשוד כי עמד בקשרים אסורים עם גורם לבנוני-עיראקי והעביר מידע לאויב • אל-קיעאן היה מועמד ברשמיתו של בוגי יעלון (חדשות)
טהרן, בירת איראןהודאה נדירה של הבכיר באיראן על 'המוסד'יוסי נכטיגל2
ברקע מתקפות הסייבר ושיבוש תנועת הרכבות במדינה, יו"ר ועדת חוץ וביטחון לשעבר באיראן מודה כי הפעולות מבוצעות בידי המוסד, וטוען: "הוקדשה לזה מחשבה מספקת" (בעולם)
תושבים בלבנון בתור לתחנת דלקלבנון בקריסה כלכלית, ישראל הציעה סיועכיכר השבת13
ראש ממשלת לבנון חסן דיאב הזהיר כי המדינה צועדת לעברו של "גורל אפל", וביקש מהעולם סיוע הומניטרי. שר הביטחון גנץ הציע להעביר סיוע באמצעות כוחות יוניפי"ל (בעולם)
המבנה שהותקףאיראן מודה כי נגרם לה נזק במפעל בכראג'כיכר השבת2
ב-23/6 דווח על תקיפת מתקן צנטריפוגות בכראג'. באיראן הכחישו וטענו שמדובר בניסיון תקיפה שסוכל, אולם צילומי לוויין שנחשפו סתרו את גרסתם. בטהרן נאלצו להודות (בעולם)
השעון שכבהזעם באיראן: השעון ל'השמדת ישראל' - כבהיוסי נכטיגל46
גל הפסקות חשמל שמשבית את המדינה, מביך את גורמי השלטון שמודים שהמצב עלול להחמיר עוד • בין היתר, השעון בכיכר פלסטין שמציג את הזמן הנותר לישראל - מושבת (עולם)
איראן: שריפה פרצה במפעל סמוך לטהרןאיראן: שריפה פרצה במפעל סמוך לטהרןשלומי מלוביצקי3
על פי תמונות ששודרו בערוצי טלוויזיה באיראן, שריפה פרצה ברפובליקה האיסלאמית במפעל בסמוך לטהרן. זאת שבועיים אחרי שבניין הסוכנות לאנרגיה אטומית הותקפה (בעולם)
כור גרעיניאחרי הטלטלות: אירן בולמת פקחים מהאו"םשלומי מלוביצקי1
באיראן שוב מפרים כללים: אחרי שורת פגיעות בכור ומתקניו, מסתבר כי כבר שבועות שמשטר האייתולות מונע מפקחי הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית לגשת ולבקר (בעולם)
א-סיסיראש הממשלה בנט שוחח עם נשיא מצריםב. ניסני2
ראש הממשלה, נפתלי בנט, שוחח היום עם נשיא מצרים, עבד אל-פתאח א-סיסי. השניים דנו בחשיבות הסכם השלום בין המדינות וכן על חשיבות שמירת הפסקת האש עם עזה (בארץ)
הקייטנה של הג'יהאד האסלאמי בעזה; צפוהקייטנה של הג'יהאד האסלאמי בעזה; צפוכיכר השבת38
גדודי אל-קודס, הזרוע הצבאית של הג'יהאד האסלאמי, ארגנה מחנה קיץ ברצועת עזה והילדים המשתתפים בו זוכים לעבור מגוון תרגילים צבאיים, בהנחיית מחבלי הארגון • צפו (חדשות)
נסראללהקריסת כלכלת לבנון; מחאות אלימות במדינהציקי ברנדוין2
הכלכלה הלבנונית שקועה בתוך הבוץ וגורמת למחאות ענק נגד מנהיג חיזבאללה נסראללה. מפגינים ירו וזרקו רימונים לעבר חיילים שנפצעו. נסראללה יביא סיוע איראני (עולם ערבי)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבהקראו לילד 'אייכמן' - העיתון הפלסטיני שיבחיוסי נכטיגל24
משפחת אבו עתוואן החליטה לקרוא ליילוד הטרי על שמו של הפושע הנאצי אדולף אייכמן ימ"ש, כדי "לעצבן את הציונים" - ולעיתון הרשמי אל-חיאת אל-ג'דידה היו רק דברי שבח (בעולם)
מתקן כור גרעיניפקידים באיראן: רחפן תקף את מפעל הצנטריפוגות המרכזיב. ניסני6
פקידים רשמיים באיראן אישרו כי רחפן תקף את מפעל הצנטריפוגות סמוך לעיר כראג, כך על פי ה'ניו יורק טיימס' • באיראן טענו כי לא נגרם נזק • מדובר באתר שישראל הציעה לטראמפ לתקוף (חדשות)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook