מוטי..  אברהם פריד  הפלג  ליפא
משחת שיניים 'קולגייט' יובאה מפולין שלא כחוקמשחת שיניים 'קולגייט' יובאה מפולין שלא כחוקכיכר השבת
משחת שיניים של קולגייט שיוצרה בפולין יובאה שלא כחוק. "משרד הבריאות מזהיר את הציבור שלא להשתמש במשחות שיניים אלה שהרכבן ובטיחותן אינם ידועים" (חדשות בריאות)
סוף לידה בהכנה תחילה. אילוסטרציה - סוף לידה בהכנה תחילה - המדריך ליולדתסוף לידה בהכנה תחילה - המדריך ליולדתkikar.co.il בשיתוף האגיס1
השבועות האחרונים כבר נראים באופק ואת עוברת מהעיסוק בהריון להתרכזות מיוחדת ומרגשת בלידה עצמה. איך באמת מתכוננים ללידה? האם יש חוקים לזה או שכל אחת מתנהגת בצורה אחרת? (הריון ולידה, שיווקי)
ליצמן פועל לצמצום המעבר בין קופות החוליםליצמן פועל לצמצום המעבר בין קופות החוליםדניאל הרץ8
שר הבריאות פועל לצמצום המעברים בין קופות החולים לאור המאבקים הקשים בין הקופות והטענות ההדדיות לפעילות בלתי חוקית לשם כך והתלונות במשטרה בין הקופות (בריאות)
צחצוח שיניים לילדים. אילוסטרציה - צחצוח שיניים לילדים  –  כל מה שצריך לדעתצחצוח שיניים לילדים – כל מה שצריך לדעתkikar.co.il בשיתוף קולגייט
בריאות הפה והשיניים משפיעה באופן ניכר על איכות חיינו. מותג היגיינת הפה הבינלאומי קולגייט מציין את חודש בריאות הפה עם כמה טיפים שלא תרצו להחמיץ (בריאות, שיווקי)
הדסה עין כרם - המושתלים נדבקו מהתורם, אחד מהם נפטרהמושתלים נדבקו מהתורם, אחד מהם נפטרדניאל הרץ5
החולה ממנו נתרמו האברים נדבק בהדסה עין כרם בשני חיידקים אלימים ומסוכנים שעברו למושתלים, אחד מהם נפטר ואילו האחרים נמצאים במצב בינוני עד קשה (חדשות בריאות)
שגריר שוויץ בישראל עם יו"ר חיים לילד הרב סקלר. - שגריר שוויץ בישראל: "אסייע לארגון חיים לילד"שגריר שוויץ בישראל: "אסייע לארגון חיים לילד"kikar.co.il בשיתוף חיים לילד1
השגריר הודה לראשי הארגון על פעילותם ובראשם לקיום מחנה הנופש הבריאותי לחולי CF. יו"ר חיים לילד הרב ראובן סקלר: "אני בטוח שהירתמותו של השגריר תאפשר לנו לקיים את הפעילות ביתר שאת" (בריאות, שיווקי)
אילוסטרציה - נפטרה בשל פענוח מוטעה של 'צילום רנטגן'נפטרה בשל פענוח מוטעה של 'צילום רנטגן'כיכר השבת3
אלמן ושלושת ילדיו תובעים את קופת החולים כללית בסך 2.5 מיליון שקלים לאחר שפיענוח מוטעה של צילום רנטגן הביא, לטענתם בכתב התביעה, למותה של בת המשפחה (בריאות)
ח"כ דוד ביטן באיחוד הצלה. - ח"כ ביטן בסיור איחוד הצלה: "ארגון חשוב, אסייע"ח"כ ביטן בסיור איחוד הצלה: "ארגון חשוב, אסייע"kikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה
הדברים נאמרו על ידי יו"ר הקואליציה ח"כ ביטן בסיור שערך בימים האחרונים במטה הארצי של "איחוד הצלה" בירושלים, על מנת להתרשם מפעילות 3,500 המתנדבים ברחבי הארץ. מנכ"ל איחוד הצלה משה טייטלבוים הציג לח"כ ביטן את מוקד המבצעים החדש של "איחוד הצלה" הנותן מענה לכ-900 קריאות חירום ביממה (בריאות, שיווקי)
גדרות אושוויץ - מחקר: ניצולי שואה חולים הרבה יותר בסרטןמחקר: ניצולי שואה חולים הרבה יותר בסרטןדניאל הרץ
מחקר שנערך בקרב 153 אלף בני אדם חשף כי ניצולי השואה סובלים הרבה יותר ממחלת הסרטן מאשר שאר האוכלוסייה. ההסבר: הטראומות הפיזיות והנפשיות משפיעות (בריאות)
אילוסטרציה - אם תשתו קפה - תזכו לחיים ארוכים ובריאיםאם תשתו קפה - תזכו לחיים ארוכים ובריאיםאלי רוטמן5
שותים הרבה קפה וחשים ייסורי מצפון? תירגעו: מחקרים שהתפרסמו לאחרונה גילו כי שתיית יתר של קפה משפיעה ככל הנראה על תוחלת החיים שלכם - ולטובה (חדשות, בריאות)
ילד כבן 5 נעקץ בידי עקרב צהוב, מצבו בינוניילד כבן 5 נעקץ בידי עקרב צהוב, מצבו בינוניכיכר השבת
הילד פונה לבית החולים סורוקה שבבאר שבע במצב בינוני לאחר שנעקץ ככל הנראה בידי עקרב צהוב. זהו המקרה השני השבוע בו נעקץ ילד בידי עקרב צהוב ארסי (חדשות בריאות)
טיפולי שיניים זולים במאוחדת. אילוסטרציה - כמה חסכונות לשבור בשביל טיפול שיניים?כמה חסכונות לשבור בשביל טיפול שיניים?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
מיטות בית החולים שדה - אוהל המחאה פורק; ההורים ימשיכו להילחםאוהל המחאה פורק; ההורים ימשיכו להילחםנתנאל לייפר
לאחר החלטת בג"ץ כי אינו מתכוון להתערב במשבר ב'הדסה' וכי לא תפתח מחלקה בשערי צדק, פירקו הורי הילדים החולים את אוהל המחאה כשהם מבטיחים להמשיך להיאבק (בריאות)
אילוסטרציה - בדיקת דם פשוטה תזהה סיכון למוות עריסהבדיקת דם פשוטה תזהה סיכון למוות עריסהאלי רוטמן3
התופעה הכואבת של מוות בעריסה, שקורית שוב ושוב, עשויה להצטמצם משמעותית אם תוטמע בדיקת דם פשוטה שלפי מחקר חדש תגלה מראש מי נמצא בסיכון גבוה לזה (בריאות)
שר הבריאות יעקב ליצמן. ארכיון - שערי צדק נגד ליצמן: 'כוחנות נטולת חמלה'שערי צדק נגד ליצמן: 'כוחנות נטולת חמלה'כיכר השבת18
פרופסור יונתן הלוי מפרסם הודעה חריפה נגד משרד הבריאות בעקבות פסיקת בג"צ שלא להקים מחלקת סרטן ילדים בשערי צדק: "כוחנות נטולת חמלה. שיקולים מתמיהים" (בריאות, ארץ)
סוף עידן המשקפיים? אסותא אופטיק. אילוסטרציה - רגע לפני בין הזמנים: הסרת משקפיים במחיר קבוצתירגע לפני בין הזמנים: הסרת משקפיים במחיר קבוצתיkikar.co.il בשיתוף אסותא אופטיק3
המחירים היקרים וחוסר התאמת הבדיקות למגזר, הרחיקו את חובשי המשקפיים מלשקול ללכת לניתוח לייזר בעיניים. רגע לפני בין הזמנים מגיעה הזדמנות נדירה לכל מי שאי פעם התכווין להיפטר ממשקפיו. כל הפרטים (בריאות, שיווקי)
ליצמן לצד אוהל המחאה שהקימו ההורים - העליון פסק נגד הורי הילדים החולים בסרטןהעליון פסק נגד הורי הילדים החולים בסרטןתלם יהב, ynet5
שופטי בג"ץ הכריעו בעתירת הורי הילדים חולי הסרטן שטופלו במחלקה ההמטו-אונקולוגית בהדסה עין כרם והתייצבו לצד משרד הבריאות: "לא מצאנו עילה לתת צו על תנאי" (חדשות)
החלון החכם שיימנע את הקרניים המסוכנותהחלון החכם שיימנע את הקרניים המסוכנותכיכר השבת
קרניים אולטרא סגולות יכולות לפגוע בבריאותכם, חלון חדש שפיתחו חוקרים בארה"ב יודע לסנן את גלי האור לסוגיהם ולמנוע ולצמצם כניסת קרניים מזיקות אל החדר (בריאות)
חיוך של ילד מצוחצח. קולגייט. אילוסטרציה - חודש בריאות הפה: אין כמו חיוך של ילד מצוחצחחודש בריאות הפה: אין כמו חיוך של ילד מצוחצחkikar.co.il בשיתוף קולגייט
כבר למעלה ממאה שנה שקולגייט מובילה את תחום בריאות הפה בארץ ובעולם, עם עולם שלם של מוצרים מתקדמים לשמירה על היגיינת הפה, אותם מלווים מהלכים פורצי דרך לחינוך להרגלי צחצוח נכונים ולשמירה על בריאות הפה. המותג מציין את חודש בריאות הפה ובמרכז הפעילות הדגש על חשיבות צחצוח השיניים של ילדינו (בריאות, שיווקי)
ליצמן: אפעל למנוע מעבר של רופאיםליצמן: אפעל למנוע מעבר של רופאיםכיכר השבת2
שר הבריאות התייחס לנושא בוועדת הבריאות של הכנסת ואמר כי מעבר אחיות ורופאים הוא אחת הבעיות המרכזיות של מערכת הבריאות וכי יפעל במסגרת החוק למנוע זאת (בריאות)
ביקור יוסף שפירא במטה איחוד הצלה. - מבקר המדינה סייר במטה הארצי של איחוד הצלהמבקר המדינה סייר במטה הארצי של איחוד הצלהkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
מבקר המדינה , יוסף שפירא, יצא לסיור במטרה הארצי של איחוד הצלה ונפגש עם ראשי הארגון והמתנדבים. צפו בגלריית התמונות (בריאות, שיווקי)
ערכת לידה מהודרת לתינוק וליולדת. סימילאק. אילוסטרציה - סימילאק למהדרין: ערכה מדהימה מחכה לכםסימילאק למהדרין: ערכה מדהימה מחכה לכםkikar.co.il בשיתוף סימילאק
הסמארטפון פוגע בקשב ובריכוז - גם כשאינו לידכםהסמארטפון פוגע בקשב ובריכוז - גם כשאינו לידכםכיכר השבת
מחקר חדש שנערך בארה"ב בקרב 800 נבדקים מצא כי הסמארטפון פוגע בקשב והריכוז שלכם אפילו כשאינכם נוגעים בו כלל ופוגע ביכולות הקוגנטיביות (חדשות בריאות)
ההורים מפגינים - הגישור נכשל: רובינשטין יבקש לכפות פשרההגישור נכשל: רובינשטין יבקש לכפות פשרהדניאל הרץ8
לאחר חמשה ימים של משא ומתן בין הצדדים הניצים יודיע הערב המגשר, השופט בדימוס אליקים רובינשטיין על כישלון התהליך ויבקש מבג"צ לכפות על הצדדים פשרה (בריאות)
מתנדבי שני הארגונים. ארכיון - 'איחוד הצלה' ניצח את מד"א • כל הפרטים'איחוד הצלה' ניצח את מד"א • כל הפרטיםאלי רוטמן34
לאחר המתיחות בין ארגוני ההצלה, שהחלה בטענה כי מד"א לא מעדכן את כונני 'איחוד הצלה' והובילה להקמת מוקד עצמאי, משרד הבריאות מבשר על הסדר חדש (בריאות, בארץ)
יעקב ליצמן - משרד הבריאות: "כל מתווה שהוצע - נדחה"משרד הבריאות: "כל מתווה שהוצע - נדחה"דניאל הרץ5
במכתב אל המגשר מאשים משרד הבריאות כי כל מתווה שהוצע נדחה על ידי הרופאים. "פתיחת מחלקה בשערי צדק היא הרס המערכת ובניגוד לעמדה המקצועית", נכתב (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook