נתניהו  ישי ריבו  אולמרט  ניר בן ארצי
שמאליים נהנים יותר? לא בטוח - 5 דברים שקורים לכם בגלל שאתם שמאליים5 דברים שקורים לכם בגלל שאתם שמאלייםכיכר השבת9
מעבר לצורך לקנות מספריים מיוחדים, סליחה, להתמודד עם עולם שמותאם לגמרי לימניים, גם הבריאות שלכם יכולה להיות מושפעת מכך שאתם שמאליים ב-5 דרכים שונות (בריאות)
גרים בעיר? אתם חשופים למחלות שונות ומשונות - גרים בעיר? אתם חשופים למחלות שונות ומשונותגרים בעיר? אתם חשופים למחלות שונות ומשונותכיכר השבת
נמצאה הסיבה המרכזית להתפשטות מחלות: מגורים בעיר. לפי המגזין ensia, הגורמים לכך הם תברואה בעייתית, צפיפות והעובדה שאנחנו לא מפסיקים לטוס ממקום למקום (בריאות)
לול עופות. אילוסטרציה - ישראל תחת מתקפת סלמונלה? כל האמתישראל תחת מתקפת סלמונלה? כל האמתאלי רוטמן16
מהזיהומים והסלמונלה בענף הלול המופקר - משיקולים אינטרסנטיים, ועד הפאניקה בקרב חברות המזון והציבור כאחד, שהובילה ל'ריקולים' ולצניחה במכירות סלטים מוכנים | כל הנתונים (בריאות)
המדריך לתזונה נכונה לפני הצום ולאחריו. אילוסטרציה - לקראת צום תשעה באב: מה נאכל לפני ומה אחרילקראת צום תשעה באב: מה נאכל לפני ומה אחריkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
גם לאנשים בריאים, הצום יכול לעבור קשה. כדי לשרוד את הצום מבלי להתעלף, ישנם דברים שצריך להקפיד לפניו ולאחריו. אז איך לא מסתבכים? מדריך קצר (בריאות, שיווקי)
אילוסטרציה - חיידקי ליסטריה נמצאו במוצרי צ'יפס קפואחיידקי ליסטריה נמצאו במוצרי צ'יפס קפואדניאל הרץ2
מוצר נוסף נמצא מזוהם בחיידקים בבדיקת מעבדה. הפעם מדובר בצ'יפס קפוא של חברת מילוטל. בתאום עם משרד הבריאות המוצרים יאספו מהמדפים (חדשות בריאות)
סלמונלה ב'שמיר': שרשרת כשלים ואי דיווחסלמונלה ב'שמיר': שרשרת כשלים ואי דיווחדניאל הרץ7
בדומה למשבר הקורנפלקס גם הפעם נחשפות העובדות שמלמדות כי מוצרים מזוהמים נמכרו על המדפים לפחות עשרה ימים עד שסלטי שמיר עודכנו בתקלה (חדשות בריאות)
וותרו על הקפה מהיום כדי לעבור את הצום בקלות - צום ט' באב במוצ"ש: כך תעברו אותו בקלות (יחסית)צום ט' באב במוצ"ש: כך תעברו אותו בקלות (יחסית)כיכר השבת9
במוצ"ש הקרוב, בהנחה שהמשיח יתעכב חלילה, ניאלץ לצום את צום ט' באב. כמעט 25 שעות ללא אוכל ושתייה • מדריך חובה: עשה ולא תעשה לפני ואחרי הצום (בריאות)
סלטי חברת שמיר - עוד סלמונלה: סלטי שמיר מחזירה מוצריםעוד סלמונלה: סלטי שמיר מחזירה מוצריםנתנאל לייפר9
בחברת סלטי שמיר לא לוקחים סיכון והודיעו כי יאספו מוצרים המכילים טחינה מהחנויות מחשש לסלמונלה זאת למרות שלטענתם בדיקות המעבדה הראו כי המוצרים תקינים (בארץ)
אילוסטרציה - הרופאים בבתי החולים הממשלתיים שובתיםהרופאים בבתי החולים הממשלתיים שובתיםדניאל הרץ1
לאחר כישלון במגעים עם משרד הבריאות הודיעו הרופאים כי יקיימו היום את השביתה עליה הכריזו כבר לפני כמה ימים במטרה למנוע את הפגיעה הכלכלית בהם (חדשות בריאות)
מחקר: חכמים משתעממים פחות ופעילים הרבה פחותמחקר: חכמים משתעממים פחות ופעילים הרבה פחותדניאל הרץ3
מחקר שנערך בפלורידה בקרב סטודנטים לימד שהחכמים יותר זזו הרבה פחות ועשו הרבה פחות פעילות גופנית מאשר אלו הפחות חכמים (חדשות הבריאות)
משרד חקירות מצא את האשםמשרד חקירות מצא את האשםדניאל הרץ3
מדו"ח של משרד החקירות עולה כי המשטח הנגוע נשלח על ידי חברת האחסון של תלמה, לוגיסטיקר שם מתברר שאחד העובדים החליף ברקוד כדי לשלוח את הסחורה (בריאות)
גלידת קרמבו. ארכיון - סכין יפני בגלידת יוניליוור ותביעה ייצוגיתסכין יפני בגלידת יוניליוור ותביעה ייצוגיתאלי רוטמן3
המשבר של חברת יונילוור לא עוצר, כך מסתבר, במותג תלמה: סכין נמצאה לכאורה בגלידת שטראוס המשווקת ע"י החברה. ונער בן 13 שאכל קורנפלקס הגיש תביעה ייצוגית (כלכלה)
ביום חמישי: רופאי בתי החולים ישבתוביום חמישי: רופאי בתי החולים ישבתודניאל הרץ
הרופאים מוחים על כך שייאסר עליהם לעבוד בקליניקות פרטיות ובשל סוגיות נוספות הקשורות למנהלים. בשביתה ישתתפו בתי החולים הממשלתיים • כל הפרטים (בריאות)
"תמלא לי טנק מלא בקורנפלקס" - הקורנפלקס הנגוע יהפוך ל... דלקהקורנפלקס הנגוע יהפוך ל... דלקדניאל הרץ4
בחברת יונילוור מצאו פתרון יעיל כיצד להיפטר מ-120 טון של דגני בוקר נגועים שיוצרו במפעלי החברה וזאת מבלי לגרום לזיהום אוויר ואפילו אולי גם להרוויח מזה כמה שקלים (בריאות)
"רפורמה ארורה שמסכנת חיים, באופן מיידי""רפורמה ארורה שמסכנת חיים, באופן מיידי"אלי רוטמן29
הציבור החרדי מורגל למוסד היועץ הרפואי, אליו הולכים כדי להחליט באיזה פרופ' לבחור לניתוח או טיפול רפואי. למה בכירי ארגוני החסד מתנגדים בחריפות לרפורמת ליצמן? (בריאות)
מסע התלאות המייאש של החולה החרדימסע התלאות המייאש של החולה החרדיאלי רוטמן5
גם אם תשתעבדו לגמ"חים, לא תגיעו לסכום אותו יש להשיג כדי לממן ניתוח דחוף - וזו רק המכה הראשונה ברפורמת ליצמן. עוד בתפריט: המתנה מייאשת בתור בלתי נגמר. מורה נבוכים (בריאות)
שר בריאות יעקב ליצמן - הרפורמות של ליצמן עולות לנו בבריאותהרפורמות של ליצמן עולות לנו בבריאותספי קרופסקי4
הרפורמות של שר הבריאות יעקב ליצמן הפכו את מערכת הבריאות לזירת קרב • מומחים מזהירים: ליצמן וכחלון מחזירים את הרפואה השחורה זאת מלבד העלאת מיסים (בריאות)
מכשיר CPAP כשר לראשונה בארץ - לראשונה בישראל: מכשיר CPAP שומר שבתלראשונה בישראל: מכשיר CPAP שומר שבתkikar.co.il בשיתוף לעמי 200011
חברת לעמי 2000 ומשמרת השבת הודיעו על הגעתו לארץ של המשלוח הראשון ובו מכשירי CPAP שומרי שבת. המכשיר החדש, פועל במשך השבוע במתכונתו הרגילה, כאשר הוא מצויד בכפתור שבת שמנתק את כל החיישנים והלחץ נקבע מראש על פי המלצות הרופא המטפל (בריאות, שיווקי)
הזעת יתר. מסרבלת כמעט כל פעולה פשוטה - עושים סוף: 10 דרכים יעילות לטיפול בהזעת יתרעושים סוף: 10 דרכים יעילות לטיפול בהזעת יתרד"ר מיכאל שראל2
הזעת יתר זו תופעה מכבידה, טורדנית ובאופן כללי, מסרבלת כמעט כל פעולה פשוטה, שלא נדבר על הצד האסתטי. לא עוד: המדריך השלם למניעת הזעת יתר (בריאות)
שימוש בחוט דנטלי זה בזבוז זמן - ה-FDA מאשר: שימוש בחוט דנטלי זה בזבוז זמןה-FDA מאשר: שימוש בחוט דנטלי זה בזבוז זמןכיכר השבת
אז חיינו בשקר כל הזמן הזה? הנחיות חדשות ומפתיעות מארה"ב: שימוש בחוט דנטלי מיותר ומהווה בזבוז זמן יקר בבוקר ובערב. בשורות טובות לעצלנים שבינינו (בריאות)
הייעוץ הרפואי מתייקר בצורה דרמטיתהייעוץ הרפואי מתייקר בצורה דרמטיתדניאל הרץ7
משרד הבריאות העביר רפורמה חדשה בכל הנוגע להתייעצות עם רופא מומחה, אלא שהמשרד אפשר לקופות להעלות את המחירים והלקוחות החולים - הראשונים להפסיד (בריאות)
הקורנפלקס הנגוע נקנה ברשת החרדית של שופרסלהקורנפלקס הנגוע נקנה ברשת החרדית של שופרסלנתנאל לייפר8
הקורנפלקס מהסדרה המזוהמת בסלמונלה, נמכר ברשת החרדית "יש חסד". לאחר שבוע שלם בו הוכחש שהמוצרים נמכרו, מנכ"לית יוניליוור מתנצלת על הטעות (חדשות בריאות)
ולרי ספירידונוב - מדען רוסי יעבור ניתוח להחלפת ראשמדען רוסי יעבור ניתוח להחלפת ראשדניאל הרץ28
ניתוח החלפת ראש נשמע כמו משהו שלא ניתן לבצע, אך נירוכירורג איטלקי סבור כי ניתן לבצע אותו עבור מדען רוסי שחולה בניוון שרירים מתקדם שמאיים על חייו (חדשות בריאות)
האם משרד הבריאות נכנע ליצרנים?האם משרד הבריאות נכנע ליצרנים?דניאל הרץ8
ליצמן הכריז על מאבק בכמויות הסוכר והמלח בהם משתמשים היצרנים בישראל כמו גם על מקדונלד'ס שמייצרים מזון לא בריא אך לאחר כמה חודשים השתנה הטון (חדשות בריאות)
תאריך תפוגה. אילוסטרציה - המדריך המלא לסימוני תאריכים על המזוןהמדריך המלא לסימוני תאריכים על המזוןאלי רוטמן2
"לשימוש עד...", "ניתן להשתמש לפני..." - המונחים מוכרים לכולנו מאריזות המזון אך בעלי משמעות שונה לחלוטין. כך תרכשו מזון בריא ו... תחסכו כסף | חובת קריאה (בריאות)
יוקרה. פינות טיפוח מושקעות בכל חדר. - כך נראית מחלקת יולדות המפוארת ביותר בארץכך נראית מחלקת יולדות המפוארת ביותר בארץkikar.co.il בשיתוף מעייני הישועה29
ב'מעיני הישועה' חושפים לראשונה את תצלומי המחלקה החדשה – יולדות ג' שתיפתח בקרוב. במחלקה החדשה עוד כ-40 מיטות בחדרים המאובזרים ומעוצבים כמלונית יוקרתית מפוארת. ליולדות בלבד! (בריאות, שיווקי)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook