עסקאות הארנק הדיגיטלי בישראל בנסיקהעסקאות הארנק הדיגיטלי בישראל בנסיקהכיכר השבת
על פי נתוני שב"א – לראשונה, ההוצאות בארנקים הדיגיטליים בחודש אפריל מעל מיליארד ש"ח: גידול של 18% לעומת חודש מרץ ההוצאות בארנקים דיגיטליים היוו 6.3% מסך ההוצאות בעסקאות פיזיות (כלכלה)
מימין לשמאל: מיכאל כרמי וצבי פרנקבנק מרכנתיל העניק חסות למפגש יזמותכיכר בשיתוף מרכנתיל
במפגש העסקי של ארגון BIZCO החממה העסקית מרחב הזדמנויות ו-ATN, לו העניק בנק מרכנתיל חסות, השתתפו צבי פרנק מנהל סניף רבי עקיבא ומיכאל כרמי אחראי מח' עסקית (פיננסי)
תדלוקשיא של 8 שנים: זינוק דרמטי במחירי הדלקמישאל לוי22
בצל הביקורת על יוקר המחייה, במשרד האנרגיה מכריזים כי משלישי בחצות מחיר הדלק יזנק לשיא שלא היה כמותו ב-8 השנים האחרונות • בכירים לשעבר: בטלו את מס הבלו (בארץ)
נציגי הגנת הפרטיות ערכו ביקור ב'שטראוס'נציגי הגנת הפרטיות ערכו ביקור ב'שטראוס'בני סולומון
אחרי שערכה את הריקול הגדול בתולדות המדינה, נציגי הרשות להגנת הפרטיות הגיעו הבוקר למשרד חברת שטראוס, זאת בעקבות מידע שהועבר על חשש לפגיעה בצרכנים (ארץ)
יאיר גולן, היום בכנסתגולן: 'אבדוק מדוע משלמים למעונות מראש'קובי אטינגר3
יש לכם ילד במעון ועד שאתם מקבלים דרגה, אתם נאלצים לשלם סכומי עתק ולקחת הלוואות כדי לממן זאת? סגן שרת הכלכלה, התחייב היום במליאה - לבדוק את הנושא (אקטואלי)
עם הליווי המקצועי של הבנקאים במרכנתיל תוכלו לחתן ולהתחתן בכבודלקראת עונת החתונות מציעהלוואות אטרקטיביות בהתאמה אישיתכיכר בשיתוף מרכנתיל
עם פתיחת עונת החתונות, מציע בנק מרכנתיל הלוואות אטרקטיביות בהתאמה אישית, המאפשרות למחתנים ומתחתנים לצלוח ברוגע את האתגר הכלכלי בתקופה זו (צרכנות)
בנק ישראלבנק ישראל העלה באופן חד את הריביתבני סולומון6
ניסיון בלימת האינפלציה: בנק ישראל הודיע היום כי החליט לעלות באופן חד את הריבית הבסיסית במשק • הריבית תעמוד על 0.75% - עלייה של 0.4% • עלייה שניה ברציפות (כלכלה)
זהירות, הונאה!!קיבלתם מייל מחברת החשמל? - זו הונאהבני סולומון
בחברת החשמל מזהירים היום, כי קיבלו דיווחים על לקוחות שקיבלו מייל, המודיע על חיוב כפול בחשבון החשמל - ואם הם רוצים החזר, הם צריכים ללחוץ על לינק; "זו הונאה" (חדשות)
מעצר חשודים בפרשההמיליארדר נעצר בחשד למעורבות בפשיעהחיים גולדברג7
איל נדל"ן גדול מאזור הדרום, נעצר היום, בחשד למעורבות בביצוע עבירות של סחיטה באיומים, הלבנת הון, קבלת דבר במרמה ועבירות נוספות • מעצר חשודים אחרים - הוארך (ארץ)
האינפלציה מפחידה, מה עושים?האינפלציה מפחידה, מה עושים?שלום שטיינברג3
בחודשיים האחרונים מדד המחירים לצרכן עולה דרמטית, כמו גם מדד תשומות הבנייה ומדד מחירי הדיור. בנק ישראל נכנס לדריכות 'אינפלציה' ומעלה ריביות. האם זהו הפתרון? (פרשנות)
בנייה בבית שמש | אילוסטרציהמתייקר שוב: עלייה של 16% במחירי הדירותבני סולומון7
בחודשיים האחרונים מחירי הדירות עלו ב-1.9% ובכך השלימו עלייה של 16.3% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. עליות מחירים בולטות גם במחירי הירקות, ההלבשה והתחבורה (ארץ)
חמישה סניפי רשת אופטיקל סנטר ממוקמים באזורי הריכוז החרדי:שיתוף פעולה מרגש בין 'אופטיקל סנטר' לת"ת ישיבת פונוביז'כיכר בשיתוף אופטיקל סנטר
שנה שניה ברציפות: לקראת חג הפסח יצאה רשת 'אופטיקל סנטר' במיזם מיוחד. מאות שוברי הנחה מתנת 'אופטיקל סנטר' ניתנו לבחורי ואברכי הישיבה. "בשביל ללמוד טוב, צריך לראות טוב" (עולם הישיבות)
הגוף המימוני שנבחר ללוות מבחינה פיננסית את הפרויקט הוא 'טריא'הליך הבניה בפרויקט "המשולש" באחיסמך מתקדם בקצב מהירכיכר בשיתוף טריא
לפני מס' חודשים עם כניסתה של חברת 'טריא' לליווי הפרויקט, התקדם הפרויקט בצורה משמעותית ונחתם הסכם השיתוף שהתניע את ההליכים הלאה • בפרויקט ייבנו 250 דירות כשהגוף המימוני שנבחר ללוות מבחינה פיננסית את הפרויקט הוא 'טריא' – עם ניסיון עתיר שנים בתחום המימוני בשוק הנדל"ן (נדל"ן)
ירידה בביטקויןהביטקוין איבד כ-60 אחוזים מאז הגיע לשיאוכיכר השבת4
המטבע המוביל בשוק מטבעות הקריפטו - מטבע הביטקוין, ממשיך לרשום היום ירידות משמעותיות וערכו ירד בכמעט תשעה אחוזים • בשבוע האחרון איבד כ-26% מערכו (כלכלה)
הביטקוין נחתך בלמעלה מ-10% תוך יממההביטקוין נחתך בלמעלה מ-10% תוך יממהבני סולומון
המטבע המוביל בשוק מטבעות הקריפטו - מטבע הביטקוין, משלים ירידה של כ-11 אחוזים ביממה האחרונה. הירידה מצטרפת לירידות במהלך כל השבוע והחודש האחרון (חדשות)
בנייה חדשה בישראל בשנת 2021זו ההצעה החדשה לבלימת מחירי הדירותרפאל כהן11
למרות פרפורי הגסיסה של הממשלה הנוכחית, היום פורסם תזכיר חוק המציע תיקונים בחוק המכר, הקשור לדרך בה קונים דירות • הערכה: מאות אלפי שקלים יכולים להיחסך (כלכלה)
דירות חדשות בישראלמדוע אנו מוכנים לשלם יקר על דירות? • צפומישאל לוי5
בפעם הראשונה בהיסטוריה הישראלית, משכנתה של זוג ממוצע עומד על מעל מיליון שקלים, איך זה ייתכן? מדוע זה קרה? מי האחראי על העליות ועוד • צפו במשחקי הכיס (ארץ)
אין לנו רצון לנקר עיניים או לשנות משהו בחיינוהטיפ ששוה מיליונים - זוכה יחידה ב- 40 מיליון ₪כיכר בשיתוף מפעל הפיס
בהגרלת הלוטו שהתקיימה ביום שלישי ה-19/4/2022 זכתה זוכה יחידה בפרס הראשון במסלול הדאבל לוטו על סך 40 מיליון ₪. שבוע לאחר ההגרלה, הגיעה הזוכה לבית מפעל הפיס, בליווי בני משפחת, על מנת לפדות את כספי הזכייה (בארץ)
שר האוצר ליברמןהמדינה לבג"ץ: גזירת המעונות נדחית בשנהרפאל כהן12
אחרי ששר האוצר ליברמן נכנע לאולטימטום של ח"כ ניר אורבך מימינה ודחה את תחילת ביטול הסבסוד לאברכים, כעת המדינה הודיעה זאת לבג"ץ כעמדתה הרשמית (כלכלה, בארץ)
הריקול בשטראוס הורחב לכלל הממתקיםהריקול בשטראוס הורחב לכלל הממתקיםכיכר השבת2
אחרי שהתגלו ליקויים בממתקים שונים של חברת 'שטראוס', ואחרי שהוכרז ריקול על עשרות מוצרים, כעת החליטו בחברה על ריקול לכלל המוצרים במפעל הממתקים בנוף הגליל (ארץ)
מהלילה בחצות: מחיר הדלק יוזל בחצי שקלמהלילה בחצות: מחיר הדלק יוזל בחצי שקלדניאל הרץ1
לצד הזינוק במחירי הנפט והדלק ברחבי העולם, ואחרי שיאים של שנים רבות במחירי הדלק בישראל, החל מהלילה בחצות יוזל מחיר הדלק בחצי שקל, זאת בשל הורדת מס הבלו (כלכלה)
אמיר ירון, נגיד בנק ישראלבנק ישראל: הריבית תעלה בשיעור של 0.25בני סולומון
הוועדה המוניטרית של בנק ישראל, הודיעה היום, כי החליטה להעלות את הריבית ב-0.25 אחוזים, לרמה של 0.35% • ההחלטה תשפיע על המשכנתאות והלוואות האזרחים (בארץ)
מותג העיצוב הבריטי 'ארא' עיצב את טרקליני הפנים בג'רוזלם אסטייטסמותג העיצוב הבריטי 'ארא' עיצב את טרקליני הפנים בג'רוזלם אסטייטסכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
השלב האחרון; עשרות מיליוני שקלים יושקעו בשדרוג חוויות מגורי היוקרה • "לקחנו את גולת כותרת מגורי היוקרה בירושלים, לרמה בינלאומית" • ירושלים במלא הדרה (עיצוב)
בהרצאה לכלכה נכונה לאנשים שרוצים עתיד יציביציאת מצרים הפרטית ל'לכלכלה נבונה'כיכר בשיתוף מסילה1
הארגון שנוסד בכלל מגמ"ח • איך הוחלט לעזור למשפחות עם התקציב ומה הדרכים לעזרה בפועל? • מה החזון של הארגון ומה זה "ערכת זוזים" • כל הפרטים לעתיד כלכלי יציב (צרכנות)
אפשרות לזכות בפרסים שוויםמשחק הטריוויה האינטראקטיבי של 'שרייבר'כיכר בשיתוף שרייבר
כולנו מתאבזרים בהלבשה לקראת חג הפסח הקרב, למה לא להרוויח על הדרך? • קונים, משחקים בקו התוכן ויכולים לזכות בפרסים שווים • אל תפספסו את המשחק של העונה (צרכנות)
לפי כל ההקפדות. יין שאינו מבושלנערכים לחג עם מיץ ענבים ש"אינו מבושל"כיכר בשיתוף קדם1
כמי ששותף מידי שבת למיליוני ברכת "פרי הגפן" קדם מספקת מענה לכל צרכני מיץ הענבים בעולם • המקפידים על "אינו מבושל" מקבלים את הפתרון האולטימטיבי גם לפסח (צרכנות)

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

כיכר facebook
על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?
נחום ברוק
על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?
ו' בכסלו תשפב1
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
ד"ר הודיה למפרט
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
כ"ב בתמוז תשפ5