מתפללים.גדולי ישראל ו"השעה התשיעית"קובי רוזן3
היום בצהריים, בין 13:41 ל-13:50 זהו עת רצון לפי סגולת "השעה התשיעית", ובזמן הזה נהגו להרבות בתפילה. "כיכר השבת" חוזר לדעתם של גדולי ישראל על הסגולה הנפוצה (סגולות)
הרב פוקס מוכיח: שדים קיימים במציאותהרב פוקס מוכיח: שדים קיימים במציאותהרב חיים פוקס173
התגובות על הסגולה נגד חפצים שלקחו שדים הביאו את הרב חיים פוקס לכתוב מאמר נוסף, העושה סדר בנושא ומוכיח: שדים באמת קיימים במציאות. מרתק (סגולות)
אילוסטרציהסגולה: להחזיר אבידה שהשדים לקחוהרב חיים פוקס53
רבי חיים ויטאל מציין שישנן אבידות שלא נעלמות דרך מקרה או שכחה. ישנם מקרים שבהם שדים מעורבים והם לא בדיוק אבידות אלא "לקיחות" (סגולות, עולם רוחני)
מתוך האיגרתסגולת ערב פסח: כך תינצלו ממיתה ונזקכיכר השבת3
סגולה גדולה ונפלאה ללמוד את האיגרת של המקובל האלוקי ר' שמשון מאוסטרופלי זצ"ל. הלומד בערב פסח - יינצל ממיתה ומנזק. בואו ללמוד (באקטואליה, סגולות)
הכוח של הנשיםז' באדר: כוח התפילה של נשות ישראלשרי לביא11
בז' באדר יש כוח תפילה אדיר, במיוחד לנשים. הסגולות שבשמיעת פרשת זכור בשבת הקרובה: סילוק פחדים, זיכרון וזרע בר קיימא. מאמר מיוחד (סגולות, רוחניות)
מרן הרב אלישיבגדולי ישראל בבית-חולים: סגולה לרפואתםהרב חיים פוקס9
על רקע מצבם הרפואי של גדולי ומאורי הדור, מגיש הרב חיים פוקס מאמר מרתק: סגולות וברכות הרבנים לחולים ולזקוקים לישועה, מהדורות הקודמים (חרדים, סגולות)
דוכיפת (צילום: פלאש 90)לעיוורון, לעקרה, להצלחה: סגולת הדוכיפתהרב חיים פוקס43
הרב חיים פוקס מגיש מאמר מקיף ומרתק על סגולותיה של הדוכיפת: לעיוורון, לעיניים חולות, לכאבי ראש. וגם: כך תנצחו במשפט, כנגד כל הסיכויים. מיוחד (סגולות)
שלג (צילום: פלאש 90)השלג בירושלים על-פי סודות הקבלהכיכר השבת9
הקשר בין שלג שיורד בירושלים לסיום ימי השובבי"ם: הרב יצחק בצרי, בנו של המקובל הרב דוד בצרי, מסביר איך יודעים שעוונותיהם של ישראל התכפרו (בסגולות)
(צילום: פלאש 90)ט"ו בשבט: סגולה לפוריות, זיווגים ופרנסהשרי לביא11
הידעתם? אכילת מאכלי חיטה בט"ו בשבט, היא סגולה לשכל, בינה והצלחה בלימודים. וגם: על סגולות התמר, הרימון והתאנה. כל הסגולות לט"ו בשבט (יהדות, הדין)
(אילוסטרציה: פלאש 90)פתרון חלומות: שמונה חלומות נפוציםבת שבע ברטמן50
חלמתם שנכשלתם במבחן? שמישהו קרוב חלה או מת? בת שבע ברטמן מגישה פרויקט מיוחד: מה עומד מאחורי מה שאנחנו חולמים בלילה? ויש גם פתרון חלומות (בית)
(צילום: פלאש 90)הסוד: כך תינצלו מחיבוט הקברהרב חיים פוקס18
הרב חיים פוקס מגיש מאמר מרתק על חיבוט הקבר ועל מקורותיו בספרים הקדושים. וגם: שמות קדושים, קלף וסופר ירא שמים שיצילו אתכם מחיבוט הקבר (סגולות)
אל תפספסו: היום תפילת השעה התשיעיתיצחק רבינוביץ20
היום, בשעת צהריים, יש לנו 9 דקות בלבד, בהם שערי שמים פתוחים. בידינו לבקש את מה שליבנו חפץ: זיווג, בריאות, פרנסה וכולי. מתי זה קורה בדיוק? (סגולות)
חיי שרה: סגולה מופלאה למחפשי שידוךשאול כהנא42
בשיעורו האחרון של המקובל רבי יעקב עדס שנמסר בסוף השבוע, דיבר הרב על השידוך של יצחק אבינו עם רבקה אימנו והביא סגולה מיוחדת לזיווג. האזינו לשיעור (בארץ)
כואב הראש? עיין בספר אלו המצוות. צילום: פלאש 90פתרון נוסף לכאבי הראש, סגולהכיכר השבת13
סובל מכאבי ראש? חוץ מאופטלגין ושאר משכחי הכאבים יש עוד משהוא, סגולה מרבותינו
(צילום: פלאש 90)למרות הסגולה, ריבת האתרוגים מסוכנתצבי שיימן16
מכירים את סגולות ריבת האתרוגים? מתברר כי היא עלולה לגרום לסכנה. הריסוס הלא מבוקר של המגדלים גורם לפרי להכיל כמויות עצומות של הדברה (סגולות)
רבי יאשיהו פינטו (צילום: שובה ישראל)רגע שיא בבולגריה: 'חלאקה' לבן האדמו"ראברהם הלוי16
ביום רביעי הקרוב יינתן האות, ורכבת אווירית מישראל, ארה"ב ואירופה, תצא לבולגריה, כשהיעד הוא קרבו של בעל 'פלא יועץ'. רבי יאשיהו פינטו יערוך 'חלאקה' לבנו
(צילום: פלאש 90)אלול: סגולה נפלאה לביטול גזירה קשההרב חיים פוקס17
לרגל חודש אלול, הרב הרב חיים פוקס מביא סגולה נפלאה של הרב אברהם חמוי זצ"ל, שמקורה אצל כל חכמי המקובלים. המטרה: לבטל גזירות קשות (ארץ)
מתחתנים? כל הסגולות ליום החתונההרב חיים פוקס105
ספרים שלמים נכתבו על מנהגים ודרכים לחתן ולכלה. תפילות חוברו וסגולות נכתבו ואפילו הומצאו במיוחד ליום זה. הרב חיים פוקס עושה סדר בסגולות (מיוחד)
הרב שריקי משתטח על הציון (צילום: כיכר השבת)כל מה שרציתם לדעת על הרמח"ליוסי נכטיגל60
מה אתם יודעים על הרמח"ל הקדוש? "כיכר השבת" יצא להתחקות בעקבות דמות ההוד ההיסטורית. וגם: תורתו בדור הזה. מוגש לכבוד יום ההילולא שחל היום (סגולות)
(צילום: פלאש 90)הסגולה היומית: איך שומרים על הפרנסה?הרב חיים פוקס13
סגולה שלא יבוא האדם לידי עניות: הרב חיים פוקס מביא סגולה מיוחדת לכך, בהמשך למאמר על סגולת חלת המפתח. וגם: דוגמה אישית ממשפחה אמריקאית
(צילום: פלאש 90)מדהים: הצדקת מנתניה שגירשה עין רעההרב חיים פוקס100
בעקבות הלחש נגד עין הרע שהורה הגרי"ש להטיל, הרב חיים פוקס במאמר מיוחד על התופעה המרתקת, ובצידו מעשיות מופלאות על גירוש עין הרע. מרתק (סגולה, דין)
"קמֵיע" נדיר: כך מונעים נישואי תערובתהרב חיים פוקס38
הרב חיים פוקס בעקבות "סקר ההתבוללות" של "כיכר השבת": קמיע נדיר של הגר"י כדורי זצ"ל, שהצליח למנוע נישואי תערובת. וגם: תרגום של מילות הקסם (סגולות)
(צילום: פלאש 90)נגד עין הרע: פרשת העומר ומלחהרב חיים פוקס12
כך נשמרים מפניה של עין רעה: תהילים, פרשת העומר, קמצוץ מלח וספירת העומר. סגולה ייחודית נגד עין הרע. וגם: היכן מניחים את שקית המלח? מיוחד (בסגולות)
האם משה רבנו קבור במערת המכפלה?האם משה רבנו קבור במערת המכפלה?דוד כהן38
יום ז´ באדר: מה עומד מאחורי המנהג לפקוד את מערת המכפלה ביום הולדתו ופטירתו של משה רבינו? רבי נתן בריזל בראיון לכיכר השבת על המקורות והטעמים (צפו)
חידת החיד"אהרב חיים פוקס15
בדיקת מקומה של התפילה בתפישת עולמו של החיד"א, מגלה נתון מדהים: הוא עסק בקבלה, אך גם קיים תעמולה נגד התעסקות ההמונים בקבלה
(צילום: יעקב כהן)מיוחד: הסודות שמאחורי ט"ו בשבטהרב חיים פוקס8
לכל פרי, יש טעם: המדור "סגולות" מציג את כל הטעמים שמאחורי חג האילנות, ט"ו בשבט: מה אתם יודעים על הצד הנסתר של החג הססגוני?

מיסטיקה

מיסטיקה וסגולות בכיכר השבת - מי אינו רוצה סגולה שתושיע אותו? סגולה לפרנסה, לילדים, נגד עין הרע או לחתונה. במדור סגולות תמצאו הכל על עולם הנסתר, קבלה וישועות

כיכר facebook
הרב חיים פוקס
הרב חיים פוקס
סגולת היום: "פרשת המן", שניים מקרא
ו' בשבט תשעד37