אלו הכבישים שעמוסים לקראת ההילולהאלו הכבישים שעמוסים לקראת ההילולהכיכר השבת
לקראת הילולת הרשב"י תשפ"ב, המשטרה עדכנה כי נכון לשעה 10:30 בבוקר ישנם כבר עומסי תנועה בכבישי הצפון. הציבור מתבקש שלא להגיע לאזור החסימות (חדשות תחבורה)
אלו  הסדרי התנועה לקראת העלייה למירוןאלו הסדרי התנועה לקראת העלייה למירוןכיכר השבת1
אגף התנועה של משטרת ישראל נפרס כבר בצירים המרכזים והחל את היערכותו לקראת אירועי ל"ג בעומר במתחם הר מירון. אלו הסדרי התנועה סביב העלייה לציון הרשב"י (כבישים)
זירת התאונהאדם נכנס לשטח מסילות רכבת - נפגע ונהרגבני סולומון5
טרגדיה הבוקר בנתניה: אדם שנכנס לשטח מסילות הרכבת, נפגע מרכבת חולפת ומותו נקבע במקום • נסגר לתנועה קטע המסילה בין תחנות נתניה מצפון והרצליה מדרום (תחבורה)
הנס בקרית גתהפעוטות שיחקו וכמעט נמחצו מהרכב • צפומישאל לוי46
נס בקריה החרדית בקריית גת: רכב שהיה בין הבניינים, עמד לנסוע לדרכו - כשעל החול שכבו שתי פעוטות; התושייה של האישה שהייתה במקום - הצילה את הילדים • תיעוד (חדשות)
פקקים בישראל. ארכיוןמה היום הכי פקוק במהלך השבוע? • סקירהבני סולומון2
הפקקים בישראל הם סיוט יומיומי לאלפי אזרחים ישראליים, חברת הניווט הפופולארית WAZE סוקרת את נתוני הפקקים בישראל • מה היום הפקוק? ומה היום הלא צפוי? (תחבורה)
כביש 1: צעיר נתפס  במהירות של 173 קמ"שכביש 1: צעיר נתפס במהירות של 173 קמ"שכיכר השבת2
נהג בן 26 נתפס על ידי שוטרי התנועה ביהודה ושומרון במהירות חריגה של 173 קמ"ש בכביש 1 סמוך למצפה יריחו; הנהג הובא לשימוע בפני קצין משטרה, רישיונו נתפס (רכב)
תאונה עם מעורבות אופנוע. תמונת ארכיוןלאחר התאונה: שני צעירים דקרו ודרשו כסףקובי רוזן1
אדם שפגע בשני צעירים שרכבו על אופנוע, הובהל לבית החולים, לאחר שהצעירים הגיעו לביתו, דקרו אותו עם חפץ חד ודרשו ממנו כסף • לאחר פעולות חקירה, הם נעצרו (חדשות)
נתיב תח"צ, אילוסטרציהמצלמות אכיפה חדשות הופעלו בירושליםכיכר השבת5
החל מיום ראשון, מצלמות אכיפה הופעלו בנתיבי התחבורה הציבורית גם ברחובות שמגר אוהל יהושע ושפע חיים. רכב לא מורשה שייסע בנתיב התח"צ, ייקנס ב-500 שקלים (תחבורה)
העלייה במחירי הדלקבתחילת החודש הקרוב: הדלק שוב יתייקרבני סולומון2
כפי שהורגלנו כבר בחודשים האחרונים, בלילה שבין מוצ"ש ליום ראשון, מחיר הדלק יעלה שוב - ויחצה את רף השבעה שקלים לליטר דלק • לפני שבועיים הופחת מס הבלו (חדשות)
בשל גניבת כבלי תקשורת, הרכבת תושבתבשל גניבת כבלי תקשורת, הרכבת תושבתכיכר השבת4
מרכבת ישראל נמסר, כי בשל נזק למערכת התקשורת והאיתות הרכבתית באיזור להבים, אשר מבדיקות ראשוניות עולה כי מקורו בגניבת כבלי תקשורת, שיבושים בתנועת הרכבות (רכב)
מסתמן: למרות המשבר - מחיר הדלק כן יוזלמסתמן: למרות המשבר - מחיר הדלק כן יוזלבני סולומון1
שר האוצר ליברמן הודיע השבוע על הוזלת מס הבלו על הדלק - שבעקבות כך, מחיר הדלק שהאמיר - יופחת במעט. ההחלטה תגיע בשבוע הבא לדיון בוועדת הכספים (חדשות)
משטרת ישראל. אילוסטרציהגנב רכבים, ונהג ללא רישיון בהשפעת סמיםדוד הכהן
חשוד בן 20 נעצר לאחרונה בידי המשטרה בעקבות דיווח על רכב גנוב. בתוך זמן קצר התברר כי החשוד מעורב במספר מקרים נוספים של גניבת כלי רכב בשבועיים האחרונים. מחר יוגש נגדו כתב אישום (חדשות)
תחבורה ציבורית. ארכיוןמחיר הנסיעות יוזל? 'אפליה, יתייקר לחרדים'חנני ברייטקופף25
מי שכיהן עד לפני מספר חודשים כסגן שר התחבורה, תוקף בחריפות את הרפורמה החדשה בתחבורה הציבורית ומסביר, איך הרפורמה תפגע במאות אחוזים בציבור החרדי (תחבורה)
החל מחמישי: קו רכבת מירושלים למודיעיןהחל מחמישי: קו רכבת מירושלים למודיעיןכיכר השבת7
מהפכה בשירות הרכבתי בירושלים ומודיעין - יחנך קו רכבת חדש חשמלי ומתקדם שיגיע ממודיעין לירושלים בתוך פחות מחצי שעה, בנוסף, ישופרו זמני ההגעה של קווים קיימים (רכב)
בשל תקלה: עשר תחנות רכבת לא פועלותבשל תקלה: עשר תחנות רכבת לא פועלותכיכר השבת
צוותי רכבת ישראל המשיכו במהלך הלילה בעבודה המאומצת לתיקון תקלת האיתות שנגרמה אתמול בשל פגיעת טרקטור בתעלת תקשורת • הצפי לתיקון התקלה: הצהריים (תחבורה)
גנב הרכבים נתפס כשהוא מתחבא על העץגנב הרכבים נתפס כשהוא מתחבא על העץכיכר השבת
לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו חשוד תושב שטחים בגניבת רכבים מאזור הדרום. החשוד נמלט מהשוטרים וניסה להתחבאות על עץ אך זוהה בידי השוטרים ונעצר (רכב)
זו רשימת הרחובות שסגורים כעת בירושליםזו רשימת הרחובות שסגורים כעת בירושליםכיכר השבת2
הבוקר, נסגרו לתנועת כלי רכב מספר רחובות וצמתים בעיר ירושלים לקראת מרתון ירושלים שהחל הבוקר ויימשך עד לשעות הצהריים המוקדמות בהשתתפות אלפי רצים (תחבורה)
אילוסטרציההחניה העמוסה, הופכת לגן משודרגחזקי פריימער
עוד פרויקט משמח במסגרת עבודות השדרוג באזור בר אילן: גן משחקים ומתקני שעשועים לילדים עומד להיבנות ברחוב אלקנה (חדשות מקומי)
כך תחזרו לבתיכם בצורה בטוחה • מתעדכןכך תחזרו לבתיכם בצורה בטוחה • מתעדכןרפאל כהן1
משרד התחבורה מעדכן כי עם הגעת ארון קודשו אל בית החיים, התחבורה הציבורית, ברכבות ובאוטובוסים, תיפתח משמעותית עבור ההמונים שרוצים לשוב לביתם (בארץ)
מחירי הדלק: "שוקל למכור את הרכב" • צפומחירי הדלק: "שוקל למכור את הרכב" • צפושלומי מלוביצקי10
מחירי הדלק שוב עולים, והנהגים זועמים • כתב 'כיכר השבת', שלומי מלוביצקי, יצא לשאול את הנהגים: מה הם חושבים? איך מסתדרים עם הוצאה כה כבדה? ובעיקר, מי האשמים? (VOD)
ארכיון2 הפלסטינים נתפסו על חם עם הרכב הגנובמשה מנס
המשטרה מדווחת כי אמש שני חשודים ערביים במרחב יו"ש נתפסו "על חם", בידי שוטרי משטרת ישראל - בזמן שנהגו ברכב שנגנב מאזור המרכז כבר לפני מספר חודשים (חדשות, בארץ)
רכבים; אילוסטרציהמבקר המדינה בדו"ח על ענף הרכב בישראלכיכר השבת
רווחים חריגים, חוסר בתחרות ואי יישום תקנות שנקבעו בחוק • ההוצאה לרכישת רכב פרטי היא מן ההוצאות הגדולות של משקי הבית בישראל • דו"ח המבקר על שוק הרכב (חדשות)
אילוסטרציהנתפס נוהג למרות שמעולם לא הוציא רישיוןכיכר השבת1
שוטרי משטרת תנועה שעסקו בפעילות אכיפה יזומה נגד עבירות מסכנות חיים באשקלון, עצרו רכב לבדיקה שגרתית במהלכה התברר כי הנהג מעולם לא הוציא רישיון נהיגה (רכב)
בפעם התשיעית ללא רישיון נהיגה ובפסילהבפעם התשיעית ללא רישיון נהיגה ובפסילהכיכר השבת1
בפעילות משטרת ישראל נתפס תושב ירושלים בפעם התשיעית! נוהג ללא רישיון נהיגה ובתקופת פסילה. הפעם, דרס גם שוטר שניסה לעוצרו ונמלט. מעצרו הוארך (משטרה)
פקקים בישראלחוזרים לשגרה? מפת הפקקים בכל הארץבני סולומון
החזרה לשגרה אחר הקורונה היא מבורכת, אך יחד עם זאת, היא מחזירה לחיינו תופעות מטרידות, ישנות ומוכרות, אחת מהן - הפקקים, איפה הייתה העלייה הגדולה ביותר? הנתונים (רכב)
חברת 'טויוטה' השביתה את קו ייצור הרכביםחברת 'טויוטה' השביתה את קו ייצור הרכביםבני סולומון2
ענקית הרכב היפנית, טויוטה, נאלצה להשבית אמש 14 מפעלים ו-28 פסי ייצור של חברות משנה יפניות, עקב מתקפת סייבר. היקף הנזק עומד על כ-5 אחוזים מהייצור החודשי (רכב)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8
הכי פופולריים