בצל הקורונה: זינוק בעבירות נהיגה במהירותבצל הקורונה: זינוק בעבירות נהיגה במהירותדניאל הרץ15
עלייה בעבירות המהירות בנהיגה בתקופת הקורונה, עם נהגים שהתפתו אחר הכביש ריק. רבע מתאונות רכב דו-גלגלי נגרמו בשל המהירות. באגף התנועה מבטיחים לשים דגש (אקטואלי)
חלק מעבירות תנועה לא יטופלו בהליך פליליחלק מעבירות תנועה לא יטופלו בהליך פלילידניאל הרץ1
צוות בין-משרדי שהוקם על ידי השרה איילת שקד ממליץ לממשלה כי חלק מעבירות התעבורה דוגמת נסיעה במהירות יטופלו במישור המינהלי בלבד במקום בהליך הפלילי (משטרה)
צפו: הנהג בחברון השתולל נגד כיוון התנועהצפו: הנהג בחברון השתולל נגד כיוון התנועהכיכר השבת6
צפו בתיעוד: שוטרי התנועה עצרו נהג באזור חברון שסיכן את משתמשי הדרך • הנהג נסע נגד כיוון התנועה, וחצה קו הפרדה רצוף • הפלסטיני קיבל זימון לשיפוט מהיר (אקטואלי)
בוחן במכון רישויהבוחנים חשודים כי זייפו 'טסטים' - במכון הרישויכיכר השבת3
לאחר חקירה סמויה שנמשכה מספר חודשים, עצרה הבוקר, משטרת ישראל, חמישה חשודים מהצפון, בחשד שזייפו בשיטתיות הליך רישוי (טסט) לכלי רכב במכון רישוי בעכו (רכב)
שישה נהגים נחקרו בשל ליקויי בטיחות באוטובוסשישה נהגים נחקרו בשל ליקויי בטיחות באוטובוסדניאל הרץ1
במסגרת אכיפה סמויה לאיתור לקויי בטיחות, שישה נהגי רכבי הסעות ילדים נחקרו בגין ליקוי בטיחות שנמצאו באוטובוסים בעיר בית שמש (משטרה, רכב)
מהוידאותיעוד מטורף: נוסע במהירות נגד התנועהמישאל לוי20
בשעה 05:30 בבוקר, נהג שנסע לכיוון ירושלים, ככל הנראה התבלבל ובמשך יותר מעשר דקות, נסע במהירות גבוהה נגד כיוון התנועה. רק לאחר זמן הצליחו להשתלט עליו. צפו (רכב)
אלו המכוניות הנגנבות ביותר בשנת 2019אלו המכוניות הנגנבות ביותר בשנת 2019דניאל הרץ13
המשטרה מדווחת על ירידה במספר הרכבים שנגנבו בישראל בשנה האחרונה, אך עדיין ישנן גניבות רכבים. אלו רכבים נגנבים הכי הרבה ובאיזו עיר הכי מסוכן לרכב שלכם? (חדשות)
השוטרים הופתעו: רוכב האופנוע ילד בן 11השוטרים הופתעו: רוכב האופנוע ילד בן 11דניאל הרץ8
שוטרי אגף התנועה תפסו קטין בן 11 שרכב על קטנוע החשוד כגנוב וללא קסדה. האופנוע הוחזר לבעליו ואילו הקטין הועבר לידי רשויות הרווחה שמטפלים במקרה מול הוריו (משטרה)
הנהג הצעיר נתפס נוהג פי 2 מהמותר בחוקהנהג הצעיר נתפס נוהג פי 2 מהמותר בחוקכיכר השבת2
צעיר בן 19, נתפס אמש, בשעת לילה מאוחרת כשהוא נוהג במהירות מפורזת - פי שניים מהמותר בחוק, הקצין שהיה במקום, פסל את רישיונו על אתר והוא זומן לחקירה (אקטואלי)
השוטרים הופתעו: נהגת הרכב - ילדה בת 10השוטרים הופתעו: נהגת הרכב - ילדה בת 10דניאל הרץ17
שוטרי משטרת ישראל בעיר כרמיאל הופתעו אמש לגלות מאחורי ההגה ילדה בת 10, כאשר אביה יושב לידה. הוא עוכב לחקירה, הוזמן לדין והרכב הושבת • התיעוד המשטרתי (בארץ)
'טס' על 218 קמ"ש וישלם קנס 65 אלף ש"ח'טס' על 218 קמ"ש וישלם קנס 65 אלף ש"חדניאל הרץ
נהג פלסטיני שנתפס במהירות מופרזת במיוחד של 218 קמ"ש בכביש 1, נשפט בבית המשפט הצבאי רישיונו נפסל לשנה וחצי וקיבל קנס כספי של 65,000 ש"ח (משטרה ומשפט, רכב)
סמוך לחברון: פלסטיני נתפס נוהג ללא רישיוןסמוך לחברון: פלסטיני נתפס נוהג ללא רישיוןכיכר השבת
רכב שנהג בכביש 60 - הסמוך לקריית ארבע, עורר את חשדם של שוטרי התנועה, כאשר עצרו את הנהג התברר כי מדובר בפלסטיני תושב יטא, שלא הוציא רישיון נהיגה מעולם (משטרה)
המשטרה נערכה למזג האוויר הסוער הקרבהמשטרה נערכה למזג האוויר הסוער הקרבכיכר השבת2
המשטרה הודיעה על היערכות רחבה לקראת מזג האויר הסוער ופרסמה המלצות לציבור הנהגים ומשתמשי הדרך. כל המידע לקראת מזג האוויר הסוער שצפוי בסוף השבוע (רכב)
תיעוד ממצלמת הקסדה: מרדף אחר אופנועןתיעוד ממצלמת הקסדה: מרדף אחר אופנועןכיכר השבת8
רוכב האופנוע דהר במהירות של למעלה מ-200 קמ"ש על כביש 40 ועקף משאית בקו הפרדה רצוף. השוטר שדלק אחריו תיעד את האירוע ממצלמת הקסדה עד שעצר אותו (משטרה)
ארכיוןכביש 1 ייסגר חלקית הלילה בשל עבודותדניאל הרץ
עקב עבודות תשתית בכביש 1 מחלף לטרון למערב, ייסגרו כמה נתיבים בכביש, הלילה החל משעה 22:00 עד 05:00 למחרת. המשטרה מבקשת מהציבור להישמע להוראות (רכב)
צפו: המנגנון שהעלים את לוחית הזיהוי מהשוטריםצפו: המנגנון שהעלים את לוחית הזיהוי מהשוטריםכיכר השבת8
השוטרים הבחינו כי אין לוחית זיהוי בקדמת הרכב, ועצרו אותו. בשלב זה, להפתעתם, הבחינו כי... יש לוחית זיהוי. בדיקה מהירה גילתה את המנגנון המתוחכם • כך זה פועל (רכב)
תיעוד מרחפן: העקיפה המסוכנת של הנהגתיעוד מרחפן: העקיפה המסוכנת של הנהגקובי רוזן2
שוטרי אגף התנועה פעלו בכביש 90, ובין היתר תיעדו את עבירות התנועה של הנהגים בעזרת רחפן, תצפיות, מצלמות סטילס וניידות גלויות וסמויות. 13 דו"חות נרשמו במבצע (רכב)
מהיום הגשת תלונות על תאונות קלות מהביתמהיום הגשת תלונות על תאונות קלות מהביתדניאל הרץ2
המשטרה מפעילה שירות חדש- הגשת תלונה בדבר תאונות דרכים קלות וללא נפגעים באמצעות אתר האינטרנט. המטרה: הפחתת הטרטור של האזרחים וחיסכון בזמן יקר (משטרה, רכב)
וואו: הנהג עקף בקו לבן 11 רכבים ומשאיותוואו: הנהג עקף בקו לבן 11 רכבים ומשאיותקובי רוזן22
הרחפן המשטרתי תיעד בכביש 505, בין צומת תפוח לאריאל, רכב פרטי שנהגו מבצע עקיפה מסוכנות של שיירת כלי רכב, זאת תוך שהוא חוצה קו הפרדה רצוף • צפו בוידאו (אקטואלי)
נס: התהפך עם רכבו בב"ב - ונפצע קל בלבדנס: התהפך עם רכבו בב"ב - ונפצע קל בלבדדניאל הרץ6
רכב פרטי התהפך ברחוב חברון בבני ברק, הנהג נפצע באורח קל בלבד ופונה לבית החולים מעייני הישועה. התאונה גרמה לחסימת הכבישים הרב קוק וחברון על ידי המשטרה (חרדים)
הרים גלגל ברמזור ליד שוטר התנועה ונתפסהרים גלגל ברמזור ליד שוטר התנועה ונתפסדניאל הרץ5
בדרום נתפס רוכב אופנוע על ידי שוטר אגף התנועה מרים גלגל תוך נסיעה פרועה וסיכון משתמשי הדרך. צפו בתיעוד מתוך קסדת האופנוע של השוטר (משטרה ומשפט)
נהג או טייס? נתפס על 205 קמ"ש בכביש 1נהג או טייס? נתפס על 205 קמ"ש בכביש 1דניאל הרץ2
מעצר בית מלא ופסילת רישיון נהיגה עד תום ההליכים הוטלו על הנהג הסורר לאחר שנתפס נוהג, או יותר מדויק טס במהירות של 205 קמ"ש בכביש 1 לכיוון ים המלח (משטרה)
המשאיתבן 71 נתפס נוהג במשאית ענק ללא רישיוןדניאל הרץ4
תושב יפו, בן 71, פסול לנהיגה, נתפס נוהג על משאית פול טריילר במשקל 48 טון מבלי שהוציא רישיון על משאית. המשטרה החרימה את המשאית והנהג ייחקר (משטרה, רכב)
קשיש נסע ב'רוורס' בכביש בגין וזומן לחקירהקשיש נסע ב'רוורס' בכביש בגין וזומן לחקירהכיכר השבת15
משטרת ישראל פתחה בחקירה בעקבות סרטון בו נצפה רכב המסכן את התנועה בכביש בגין בירושלים - לאחר פעולות לאיתורו, התברר כי מדובר באדם כבן 83 שזומן לחקירה (רכב)
פסטיבל האור בירושלים: אלו הסדרי התנועהפסטיבל האור בירושלים: אלו הסדרי התנועהכיכר השבת
בשבוע הקרוב יתקיים מידי ערב בירושלים פסטיבל האור. קיים צפי לעומסי תנועה בצירים הסובבים את העיר העתיקה ואלו המובילים אליהם והמשטרה ממליצה להגיע בתח"צ (משטרה)
בשנתיים הבאות לא ינתנו דו"חות ממצלמותבשנתיים הבאות לא ינתנו דו"חות ממצלמותדניאל הרץ7
מבוכה למשטרה: לאחר שאמינותן של מצלמות המהירות הוכחה כבעייתית, תיאלץ המשטרה להחליף את המצלמות בפתרונות ישנים יותר. עד אז, במשך שנתיים, אין דו"חות (ארץ)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook