מאיר גרין  בני אלבז  הפגנה  איציק דדיה

חמין

צ'ולנט יהודי אמיתי - הגרסה הנשיאותית - לכבוד שבת: הצ'ולנט שאיוונקה טראמפ מבשלתחמין נשיאותילכבוד שבת: הצ'ולנט שאיוונקה טראמפ מבשלתהגברת קושנר, השוויגער של, לימדה את כלתה איך להכין צ'ולנט יהודי אמיתי ויעל-איוונקה פרסמה באתר שלה את המתכון בתוספת אזהרה: "לא להוסיף מים לסיר בשבת!"
סטיפאדו - תבשיל בשר ובצל יווני - הגרסה היוונית לצ'ולנט: סטיפאדו בשר ובצללכבוד שבתהגרסה היוונית לצ'ולנט: סטיפאדו בשר ובצלתבשיל חורפי בטעם עמוק שממלא את הבית בניחוחות נוסטלגיים מהמטבח של סבתא. מתכון לסטיפאדו - תבשיל בשר ובצל שהוא בעצם הגרסה היוונית לצ'ולנט, מינוס הקטניות. כל הסיפור מסתכם ב-20 דקות עבודה והתוצאה הטעימה פשוט שווה הכל (מתכונים לשבת, אוכל)
החמין הלוהט של צביקה - מנה לשבת: החמין הלוהט של צביקהמנה לשבת: החמין הלוהט של צביקהבכל יום שישי צביקה נכנס למטבח ומעמיד קדרה לוהטת של חמין מהביל, עשיר בבשר רך וקטניות ובעל גוון עמוק אחרי הבישול הארוך. מתכון לחמין שאתם חייבים לנסות (מתכונים, אוכל)
(צילום: פלאש 90) - חמין לשבת, הגירסה המרוקאיתחמין לשבת, הגירסה המרוקאיתלכל עדה יש את המאכלים המסורתיים שלה. אז מי אמר שרק אשכנזים אוהבים חמין? הנה מתכון לחמין בנוסח מרוקאי, טעים וחריף במידה (מתכונים לשבת)
(צילום: פלאש 90) - מתכון לשבת: חמין בטעם שלא הכרתםמתכון לשבת: חמין בטעם שלא הכרתםקיימות כמה דרכים להכין את אחד התבשיל המסורתי של שבת. המתכון הבא הוא אולי לא הדרך המסורתית, אך התוצאה מופלאה (מתכונים לשבת)
כיכר אוכל
המומלצים