הפגנות  מאיר גרין  בקש עבדך  פיגוע

שבתות וחגים

גלידת שוקולד פרווה לגמרי - 2 מרכיבים ויש לכם קינוח נצחי שתכינו כל שבתלכבוד שבת2 מרכיבים ויש לכם קינוח נצחי שתכינו כל שבתמתכון לגלידת שוקולד פרווה לגמרי שאתם עומדים לקנח בה כל סעודת שבת. באחריות (מתכונים לשבת, אוכל)
פרגיות בסגנון מרוקאי - לתקתק עיקרית לשבת: פרגיות בסגנון מרוקאילכבוד שבתלתקתק עיקרית לשבת: פרגיות בסגנון מרוקאיואוקיי, תוכלו להכין את זה גם אם אין לכם לימונים משומרים. מנה מהירה לימי שישי המתקצרים (מתכונים לשבת, אוכל)
"קצת אחר". כבד עוף עם מנגו, שזיפים וסלק - "קצת אחר": כבד עוף עם מנגו, שזיפים וסלקסוכות"קצת אחר": כבד עוף עם מנגו, שזיפים וסלקמורן פינטו עם מתכון לכבד עוף עם מנגו, שזיפים וסלק - חיבורים מעניינים ומרעננים שהופכים יחד למנה מרשימה (אוכל)
שיפודי סלמון אישיים על מחית דלורית - צפו: מנת פתיחה לחג שתפתיע את כולםסוכותצפו: מנת פתיחה לחג שתפתיע את כולםמתכון לשיפודי סלמון אישיים על מחית דלורית - חגיגה של מרקמים וטעמים שמשתלבים היטב ופותחים את התיאבון (אוכל)
רול דג בס במרינדת עשבי תיבול - רול בס במרינדת עשבי תיבול של מורן פינטוסעודה חגיגית עם השפיתרול בס במרינדת עשבי תיבול של מורן פינטומנת פתיחה מרעננת לשולחן החג: משרים את הדגים במרינדת עשבי תיבול, מגלגלים, דוחפים לתבנית שקעים ושולחים לאפייה קצרה. פשוט ויפה (מתכונים לחג, אוכל)
תבשיל אוסובוקו עגל - מיוחד: אוסובוקו עגל חגיגי של מורן פינטוראש השנהמיוחד: אוסובוקו עגל חגיגי של מורן פינטואוסובוקו הוא תבשיל בשר עגל איטלקי עם ירקות ברוטב משובח שנהנים יחד מבישול איכותי של שעתיים וחצי על האש (מתכונים לשבת, אוכל)
עלי כרוב במילוי בשר מתובל - חגיגית לראש השנה: עלי כרוב במילוי בשר מתובלראש השנהחגיגית לראש השנה: עלי כרוב במילוי בשר מתובלמורן פינטו עם מנה אלגנטית בין הדגים לבשר בסעודת ראש השנה. מדריך וידאו שלב אחר שלב (מתכונים לחגים, אוכל)
חלה קלאסית מושלמת שתאמצו לנצח - צפו: חלה קלאסית מושלמת שתאמצו לנצחלכבוד שבתצפו: חלה קלאסית מושלמת שתאמצו לנצחוגם: איך קולעים חלה מדוגמת מארבע ואפילו משש רצועות. מדריך וידאו של אחר שלב (מתכונים לשבת, אוכל)
ברוקולי פריכים ומעולים - ליד העיקרית: ברוקולי פריכים וחמוציות בתנורלכבוד שבתליד העיקרית: ברוקולי פריכים וחמוציות בתנורמורן פינטו עם תוספת קראנצ'ית שטעים להגיש לצד פרוסות צלי בקר או כל מנת בשר אחרת בשבת: מתכון לברוקולי פריכים וחמוציות אפויים בתנור (מתכונים לשבת, אוכל)
טריקולד שוקולד: בראוניז, מוס וקצפת - טריקולד: קינוח פרווה אדיר לראש השנהראש השנהטריקולד: קינוח פרווה אדיר לראש השנהשלוש שכבות מפנקות של בראוניז שוקולד, מוס וקצפת בעוגה אחת מתוקה. מתכון הטריקולד האהוב בגרסת פרווה קלה, קינוח מרשים גם אחרי ארוחה בשרית (מתכונים, אוכל)
ארטיק סנגריה לבנה עם פירות - קינוח לשבת: ארטיק סנגריה לבנה עם פירותלכבוד שבתקינוח לשבת: ארטיק סנגריה לבנה עם פירותסנגריה היא קוקטייל ספרדי צונן של יין אדום ופירות שמגיע מספרד. כאן היא מקבלת טוויסט על טוויסט (מתכונים לשבת)
קרם עגבניות מיובשות וקשיו - קרם עגבניות מיובשות וקשיו שיגנוב את ההצגהלכבוד שבתקרם עגבניות מיובשות וקשיו שיגנוב את ההצגהבסיבוב ראשון הוא ישמש כמטבל נהדר לחלה ובמשך השבוע הוא יהפוך לממרח הכי מבוקש בסנדוויץ' שלכם (מתכונים, אוכל)
טפנד זיתים חגיגי משודרג - שובר שגרה: טפנד (ממרח) זיתים חגיגי לשבתלכבוד שבתשובר שגרה: טפנד (ממרח) זיתים חגיגי לשבתקטגוריית הסלטים לשבת מקבלת טוויסט מעניין: טפנד - ממרח זיתים חגיגי משודרג שתתמכרו אליו מהביס הראשון (מתכונים לשבת, אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים