גד אלבז  מנחה  גרוס  ויזניץ

מתוקים ומאפים

סנגריה על בסיס יין חם מתובל - למבוגרים בלבד - קוקטייל אירוח חורפי מתוחכם למבוגרים בלבדבאנו לשדרגקוקטייל אירוח חורפי מתוחכם למבוגרים בלבדסנגריה נחשבת למשקה קיץ מובהק של יין ומיץ תפוזים עם קוביות של פירות שמגישים קר וצונן, אבל הנה טוויסט מעניין: סנגריה על בסיס יין חם מתובל - קוקטייל אירוח חורפי (אוכל)
עוגיות ממכרות ב-3 מרכיבים בלבד - תכינו את התה: עוגיות ממכרות ב-3 מרכיביםמתוק ומהירתכינו את התה: עוגיות ממכרות ב-3 מרכיביםקוקוס, שיבולת שועל ובננות - זה כל מה שהעוגיות האלה מכילות ומקסימום 10 דקות הכנה. התוצאה? פשוט ממכרת. עוגיות לעיסות ורכות שכיף לנשנש ליד שתייה חמה (מתכונים)
פודינג שוקולד אבוקדו בריא יותר וטעים לא פחות - בריא יותר וטעים לא פחות: פודינג שוקולד אבוקדובריא יותר וטעים לא פחות: פודינג שוקולד אבוקדוקינוח מתוק שאפשר ליהנות ממנו בלי ייסורי מצפון מיותרים: מתכון לפודינג שוקולד אבוקדו פרווה לגמרי - בריא יותר וטעים לא פחות מהמקור (מתכונים, אוכל)
הפיצה שהתחפשה ל"משה בתיבה" - מתכון לפיצה שהתחפשה ל"משה בתיבה"משדרגיםמתכון לפיצה שהתחפשה ל"משה בתיבה"במקום נקניקיה בבורקס, ה"משה" התחלף בגזר מתובל עטוף בבצק פיצה מהיר הכנה. פינגר פוד קלאסי לאירוח או סתם כשרוצים לשדרג את הארוחה (מתכונים, אוכל)
חלת צימוקים אוורירית ומתוקה - חלת צימוקים אוורירית ומתוקה לשבת ט"ו בשבטשבת עם מאוחדתחלת צימוקים אוורירית ומתוקה לשבת ט"ו בשבטריח חלות טריות שנאפו בבית הוא תענוג שקשה לוותר עליו אחרי הפעם הראשונה. אז הנה מתכון לחלת צימוקים אוורירית ומתוקה לשבת ט"ו בשבט - ואפילו לא צריך לקלוע אותה (אוכל)
עוגת פודינג שוקולד עם פאדג' חם - תקראו לכולם, תחלקו כפיות וקדימה - להסתער!מתוק מתוקתקראו לכולם, תחלקו כפיות וקדימה - להסתער!מתכון לעוגת פודינג שוקולד עם רוטב פאדג'. כלומר, סופלה מינוס העבודה על הצורה המדוגמת שמגישים חם לצד גלידת וניל קרה (מתכונים, אוכל)
עוגיות מתוקות ומהירות ב-3 מרכיבים בלבד - מה עושים עם הילדים? עוגיות מתוקות ב-3 מרכיביםמה עושים עם הילדים? עוגיות מתוקות ב-3 מרכיביםכשקר שם בחוץ ונמאס לכם לראות את הילדים בוהים במחשב, העמידו אותם במטבח ויחד תכינו עוגיות מופת מתוקות וסופר קלות עם 3 מרכיבים בלבד שיתחסלו ברגע (מתכונים, אוכל)
לנשנש מתוקים בלי להרוס את הדיאטה - 5 דרכים לנשנש מתוקים בלי להרוס את הדיאטהמתוק ולא מושחת5 דרכים לנשנש מתוקים בלי להרוס את הדיאטהבראוניז, כדורי "שוקולד", מוס ושני ממרחים מתוקים שמוכיחים: בריא יכול להיות מילה נרדפת לטעים עם תחליפים טבעיים ומזינים יותר לרכיבים המסורתיים (מתכונים, אוכל)
טראפלס שוקולד ויין אדום - חיכינו - והנה זה בא: טראפלס שוקולד ויין אדוםחיכינו - והנה זה בא: טראפלס שוקולד ויין אדוםאחרי שוקולטה עם יין אדום ובראוניז עם יין אדום, זה היה רק עניין של זמן עד שמישהו יארגן את המנה המופלאה הבאה: מתכון לטראפלס שוקולד ויין אדום - מדריך וידאו (מתכונים)
כיכר אוכל