הרב מוצפי  הרב ברלנד  יניב בן..  מקלב

מתוקים ומאפים

לחם זיתים ועשבי תיבול - הלהיט הבא במטבח שלכם: לחם זיתיםHome Madeהלהיט הבא במטבח שלכם: לחם זיתיםבשביל המתכון הבא נדרש סיר ברזל יצוק לאפיית הלחם. משום מה, הוא אינו מוצר פופולרי במטבחי ישראל, אבל אנחנו ממליצים עליו בחום - התוצאות מדהימות (מתכונים, אוכל)
לחם מנומר שיגרום לכולם לקנא - צפו: כך תכינו בעצמכם לחם מנומר יפהפהבאנו לשדרגצפו: כך תכינו בעצמכם לחם מנומר יפהפהמדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת לחם מנומר יפהפה, כזה שיגרום לכולם בכיתה לקנא בסנדוויץ' של הילדים שלכם (מתכונים, אוכל)
עוגיות שוקולד צ'יפס רכות ולעיסות - עוגיות שוקולד צ'יפס רכות ולעיסות שתאמצו לנצחליד הקפהעוגיות שוקולד צ'יפס רכות ולעיסות שתאמצו לנצחעובדה לא חשובה: מרוב שהאמריקאים אוהבים את העוגיות האלה, הם אוכלים את הבצק שלהן (מתכונים, אוכל)
שושנים של תפוחי אדמה עם 3 מילויים - צפו: שושנים של תפוחי אדמה עם 3 מילוייםצפו: שושנים של תפוחי אדמה עם 3 מילוייםלמה להביא זר פרחים כשאתם יכולים לפנק עם זר שושני תפוחי אדמה קריספיים שאף אחד לא יסרב להן? (מתכונים, אוכל)
לחמניות אווריריות וסופר רכות - תכפילו כמויות: לחמניות אווריריות וסופר רכותתוצרת ביתתכפילו כמויות: לחמניות אווריריות וסופר רכותאחרי שתכינו אותן פעם אחת, לא תפסיקו להכין אותן שוב ושוב. באחריות. או שפשוט תכפילו כמויות - הן נשמרות היטב בהקפאה (מתכונים, אוכל)
עוגת גבינה ללא אפייה עם קומפוט פטל - עוגת גבינה ללא אפייה עם קומפוט פטלמשהו ליד הקפהעוגת גבינה ללא אפייה עם קומפוט פטלנחשו מה? ובכן, אין צורך בתנור כדי להתארגן על עוגת גבינה מוצלחת שתרשים את כולם. מה כן? כנסו (מתכונים, אוכל)
כריכים קטנים ומתוקים של "עוגיות מילאנו" - כריכים קטנים ומתוקים של "עוגיות מילאנו"משהו ליד הקפהכריכים קטנים ומתוקים של "עוגיות מילאנו""עוגיות מילאנו" הן עוגיות קלאסיות של חברה אמריקאית המורכבות מסנדוויץ' של שתי עוגיות חמאה דקות וביניהן גנאש שוקולד (מתכונים, אוכל)
פאדג'טיק. פאדג' שוקולדי עסיסי + ארטיק - צפו: ארטיק שוקולד ביתי מ-4 מרכיבים בלבדהבאנו איתנוצפו: ארטיק שוקולד ביתי מ-4 מרכיבים בלבדאו כמו שאנחנו קוראים לו: פאדג'טיק. פאדג' שוקולדי עסיסי + ארטיק. מדריך וידאו שלב אחר שלב (מתכונים, אוכל)
שייק אבטיח - בוסט של בריאות: שייק אבטיח מ-4 מרכיביםבוסט של בריאות: שייק אבטיח מ-4 מרכיבים4 מרכיבים פשוטים שטוחנים לתערובת חלקה ומקבלים את אחד השייקים הבריאים והטעימים ביותר (מתכונים, אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים