יגאל רווח  חברון  איפרגן  איציק דדיה

מתוקים ומאפים

חטיפי אנרגיה מ-3 מרכיבים בלבד - בין הניקיונות: חטיפי אנרגיה מ-3 מרכיבים בלבדמתוק, מהיר ובריאבין הניקיונות: חטיפי אנרגיה מ-3 מרכיבים בלבדתמרים, חמאת בוטנים ושיבולת שועל - זה כל מה שתצטרכו לחטיפי אנרגיה ביתיים, מתוקים ומלאי בריאות שתוכלו לנשנש בין הניקיונות (מתכונים, אוכל)
הוכחה ששוקו זה ממש לא משקה ילדים - צפו: ההוכחה ששוקו זה לא ממש משקה ילדיםמתוק, חורפי ומתוחכםצפו: ההוכחה ששוקו זה לא ממש משקה ילדיםמתכון לשוקולטה חמה עם אלכוהול - גרסת המבוגרים לשוקו המוכר והאהוב, עם תוספת שמשדרגת אותו לקינוח מתוחכם. הכינו עוד היום - רגע לפני שהחורף עוזב לתמיד (מתכונים)
פנקייקס מ-2 מרכיבים בלבד - לא רק לבוקר: פנקייקס מ-2 מרכיבים בלבדבריא יותרלא רק לבוקר: פנקייקס מ-2 מרכיבים בלבדכשתראו את המרכיבים, המחשבה הראשונה שלכם - ממש כמו שלנו - תהיה: מה? אין לזה טעם! אבל אנחנו מתחננים שתנסו - הפנקייקס האלה פשוט טובים מכדי להיות אמיתיים (מתכונים)
חלת פירות יבשים ואגוזים - חלה עם הפתעות קראנצ'יות מתוקות בפניםשבת עם מאוחדתחלה עם הפתעות קראנצ'יות מתוקות בפניםמתכון לחלה עם פירות יבשים ואגוזים - תוספות קראנצ'יות מתוקות וריח חלות שעוטף את הבית. מי צריך יותר מזה? (מתכונים לשבת, אוכל)
מאפה וולינגטון בגרסה צמחונית מבריקה - מאפה וולינגטון בגרסה צמחונית מבריקהמאפה וולינגטון בגרסה צמחונית מבריקההקלאסיקה האנגלית שעוטפת בשר בבצק עלים מקבלת טוויסט צמחוני שהופך אותה למנה חורפית מנחמת אך קלה לעיכול הרבה יותר: מתכון למאפה וולינגטון במילוי ירקות
עוגיות "אוזני פיל" מתוקות ומהירות הכנה - מוכנות תוך 20 דקות: עוגיות "אוזני פיל" מתוקותשוברים את הצוםמוכנות תוך 20 דקות: עוגיות "אוזני פיל" מתוקות3 מרכיבים - בצק עלים, קינמון וסוכר - זה כל מה שתצטרכו כדי להכין עוגיות "אוזני פיל" שאין מתאימות מהן בסיום צום תענית אסתר ורגע לפני שפורים נוחת עלינו בשמחה ובששון (אוכל)
עוגיות ממכרות ב-3 מרכיבים בלבד - תכינו את התה: עוגיות ממכרות ב-3 מרכיביםמתוק ומהירתכינו את התה: עוגיות ממכרות ב-3 מרכיביםקוקוס, שיבולת שועל ובננות - זה כל מה שהעוגיות האלה מכילות ומקסימום 10 דקות הכנה. התוצאה? פשוט ממכרת. עוגיות לעיסות ורכות שכיף לנשנש ליד שתייה חמה (מתכונים)
בייגלה רולים במילוי גבינה ועגבניות מיובשות - תקראו לכולם: בייגלה רולים במילוי שכיף לנשנשתקראו לכולם: בייגלה רולים במילוי שכיף לנשנשרולים זו הצורה החדשה של הבייגלה המוכר והאהוב - גלילים קראנצ'יים שכיף לנשנש - ואם כבר יש חלל ריק, למה לא לנצל אותו? מתכון לבייגלה רולים ממולאים (מתכונים, שיווקי)
כדורי שוקולד עם הפתעה מלוחה מתוקה - כדורי שוקולד עם הפתעה מלוחה מתוקה בפניםכדורי שוקולד עם הפתעה מלוחה מתוקה בפניםבייגלה כבר מזמן לא אותה חטיף מלוח קטן בצורת כעך קלוע - "בייגל בייגל" מפתיעים עם צורה חדשה: בייגלה רולים קראנצ'י שכיף לנשנש או לדחוף בכדורי שוקולד - והנה מתכון (מתכונים)
כיכר אוכל