לב טהור  כיכר tv  יניב בן..  חרדים..

ראשונות ותוספות

איך מכינים פסטו מברוקולי ומשדכים אותו לפסטה - איך מכינים פסטו מברוקולי ומשדכים אותו לפסטהבאנו לשדרגאיך מכינים פסטו מברוקולי ומשדכים אותו לפסטהלמה פסטו מברוקולי? רק תחשבו על המרקם המחוספס שעוטף פסטה רכה. כיף גדול! (מתכונים, אוכל)
מאפה זיטי איטלקי בגרסה קלילה ויפהפייה - מאפה זיטי איטלקי בגרסה קלילה ויפהפייהבאנו לשדרגמאפה זיטי איטלקי בגרסה קלילה ויפהפייהזיטי זהו מאפה איטלקי-אמריקאי של פסטה ברוטב עגבניות וגבינה, אך כאן היא מוחלפת בספירלה זוקיני (מתכונים, אוכל)
רטטוי צרפתי מסורתי - צפו: רטטוי צרפתי מסורתי שתכינו שוב ושובמה אוכלים היום?צפו: רטטוי צרפתי מסורתי שתכינו שוב ושובמדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת מנה שמוכיחה: המטבח הצרפתי זה לאו דווקא שם נרדף לגורמה (מתכונים, אוכל)
גספצ'ו קר - כי קיץ וחם: גספצ'ו - מרק ספרדי קר תוך 15 דקותמתרענניםכי קיץ וחם: גספצ'ו - מרק ספרדי קר תוך 15 דקותבחורף אנחנו עמלים על מרקי מופת לוהטים, אבל לקיץ יש את הגרסה שלו - והיא קרה, מהירה ומעולה לא פחות (מתכונים, אוכל)
מרק תירס אלגנטי במרקם משי - מרק תירס אלגנטי שמתאים גם לימים חמיםלפנק לפנקמרק תירס אלגנטי שמתאים גם לימים חמיםהמשקיעים ילכו על קלחי תירס טריים שבחרו אחד אחד בשוק, אבל גם אלה מהשימורים יעשו עבודה טובה לא פחות (מתכונים, אוכל)
סלט קפרזה בגרסה חדשה - אוקיי, הסלט הזה הוא בעצם קיץ בצלחתבאנו לשדרגאוקיי, הסלט הזה הוא בעצם קיץ בצלחתאנחנו גאים להציג את הגרסה המחודשת לסלט קפרזה האיטלקי: טוויסט קיצי שהופך אותו לארוחה שלמה (מתכונים, אוכל)
פירות כמנה ראשונה. איך לא חשבנו על זה קודם? - תנסו את זה בבית: סלט אבטיח עם נענע וירקותבאנו לשדרגתנסו את זה בבית: סלט אבטיח עם נענע וירקותמנת הקיץ המושלמת שגורמת לפירות כמנה ראשונה להרגיש שילוב הגיוני כל כך (מתכונים, אוכל)
חומוס ביתי עם גזר צלוי ב-10 דקות - את החומוס שלנו אנחנו מכינים עם גזר צלויבאנו לשדרגאת החומוס שלנו אנחנו מכינים עם גזר צלויגם אם אתם לא חובבים גדולים של גזר, כשהוא מגיע בגרסה צלויה ונכנס לחומוס - תקבלו ממרח פשוט אדיר. מתכון לחומוס ביתי עם גזר צלוי ב-10 דקות שאתם חייבים לנסות (מתכונים)
רוטב פסטה ביתי תוך 5 דקות - טריק להכנת רוטב פסטה ביתי תוך 5 דקותלמה להסתבך?טריק להכנת רוטב פסטה ביתי תוך 5 דקותכי בעולם מושלם היינו מגישים אותה עם רוטב בולונז שהכנו לגמרי בעצמנו, אבל למי יש זמן? (מתכונים, אוכל)
קציצות "בשר" פרווה לגמרי - קציצות "בשר" פרווה לגמרי ב-20 דקות הכנהמה אוכלים היום?קציצות "בשר" פרווה לגמרי ב-20 דקות הכנהשמשתדכות נהדר עם פסטה, אורז או פירה לארוחת פרווה טעימה ומזינה (מתכונים, אוכל)
אורז כרובית עם ירקות בסגנון מקסיקני - 5 תוספות שהן בעצם ארוחה שלמהמה אוכלים היום?5 תוספות שהן בעצם ארוחה שלמהכן, במקור אמורים להגיש אותן לצד מנת בשר, דג או עוף, אך למעשה, הן יכולות להיות גיבורות הסעודה - בקלות (מתכונים, אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים