נחמן טוקר  שולי רנד  גור  פיגוע בהר..

ראשונות ותוספות

מתכון לסלט תירס קייצי. אילוסטרציה - סלט תירס קיצי ומרענןסלט תירס קיצי ומרענןבמתכון המקורי מככב תירס על הקלח. למקפידים להימנע מאכילת תירס בקלחים מחשש תולעים, ניתן להשתמש בתירס משומר
סלט אבוקדו עם גבינה צפתית ובורגול - סלט אבוקדו שהוא הרבה יותר מסלטמשדרגיםסלט אבוקדו שהוא הרבה יותר מסלטזה נראה כמו סלט, זה לא דורש בישול - כמו סלט, אבל התוצאה הסופית מתעלה על סך חלקיה והופכת להרבה יותר מסלט (מתכונים, אוכל)
אורז כרובית עם ירקות ברוטב אסייתי פיקנטי - האלטרנטיבה הביתית המושלמת לטייק אוויימה אוכלים היום?האלטרנטיבה הביתית המושלמת לטייק אוויימתכון לאורז כרובית עם ירקות ברוטב אסייתי פיקנטי - מהיר, קל וטעים שבניגוד לטייק אווי הקנוי, אינו שמנוני ומנפח (מתכונים, אוכל)
מרק תירס אלגנטי במרקם משי - מרק תירס אלגנטי שמתאים גם לימים חמיםלפנק לפנקמרק תירס אלגנטי שמתאים גם לימים חמיםהמשקיעים ילכו על קלחי תירס טריים שבחרו אחד אחד בשוק, אבל גם אלה מהשימורים יעשו עבודה טובה לא פחות (מתכונים, אוכל)
גספצ'ו סלק. טוויסט מתקתק - קבלו את המרענן הרשמי של הקיץ: גספצ'ו סלקמתרענניםקבלו את המרענן הרשמי של הקיץ: גספצ'ו סלקבמקור, הגספצ'ו הוא מרק עגבניות קר מהמטבח הספרדי העשוי ממספר רכיבים פשוטים. כאן הוא מקבל טוויסט מתקתק בדמות סלק - וזה מעולה (מתכונים, אוכל)
סלט סלמון צרוב ברוטב סויה וג'ינג'ר - סלט אורז וסלמון צרוב שאפשר להגיש חם או קרמרענןסלט אורז וסלמון צרוב שאפשר להגיש חם או קרמורן פינטו עם סלט שיכול להפוך ממנת פתיחה לארוחה שלמה כשרוצים משהו מרענן, קליל ולא מכביד בימי הקיץ החמים (מתכונים, אוכל)
הביצה שהתחפשה לאפרוח - צפו: ביצים מדליקות שיפתחו לילדים את התיאבוןצפו: ביצים מדליקות שיפתחו לילדים את התיאבוןמתכון לביצים ממולאות בצורת אפרוח - מתאבן מדליק שאף אחד לא יוכל לעמוד בפניו, אפילו שפסח רק נגמר והתפריט הורכב ברובו מ...ביצים. מדריך וידאו (מתכונים, אוכל)
חומוס תוצרת בית - תוך 5 דקות - בריא יותר: חומוס תוצרת בית - תוך 5 דקות (כן, בדיוק)Homemadeבריא יותר: חומוס תוצרת בית - תוך 5 דקות (כן, בדיוק)למה לקנות ולהסתכן באכילת שלל חומרים בעייתיים אם אפשר להכין בבית - תוך 5 דקות? מתכון לחומוס ביתי מהיר וטעים. תכינו את הפיתות (מתכונים, אוכל)
חומוס גזר צלוי - חומוס גזר צלוי: ממרח נפלא ומהיר הכנהמשדרגיםחומוס גזר צלוי: ממרח נפלא ומהיר הכנההוא מוסיף טעם מיוחד ומפתיע - גוון מתקתק עם נגיעת עישון, וכן, אוכלים אותו ממש כמו חומוס רגיל; בפיתה, עם צ'יפס, עם רצועות ירקות טריים או בכל דרך אחרת שתבחרו
תפוחי אדמה מתובלים בתנור - הולכים עם הכל: תפוחי אדמה מתובלים בתנורלגזור ולשמורהולכים עם הכל: תפוחי אדמה מתובלים בתנורככל הנראה, זו התוספת הכי לא בררנית בתפריט - היא הולכת עם כל ארוחה, חלבית ובשרית, ועושה לה רק טוב (מתכונים, אוכל)
המבורגר פלאפל בטטה ב"לחמניית" אבוקדו - המבורגר פלאפל בטטה ב"לחמניית" אבוקדומה אוכלים היום?המבורגר פלאפל בטטה ב"לחמניית" אבוקדוהסתבכתם? זה קל הרבה יותר ממה שזה נשמע - וכל כך טעים שפשוט חבל לפספס את המנה האדירה הזאת (מתכונים, אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים