הרב ברלנד  איציק דדיה  הר הבית  ווקאלי

ראשונות ותוספות

קוסקוס חגיגי עם ירקות שכל אחד יכול להכין - קוסקוס חגיגי עם ירקות שכל אחד יכול להכיןחדשות האוכלקוסקוס חגיגי עם ירקות שכל אחד יכול להכיןמתכון מעולה לקוסקוס חגיגי שכל אחד יכול להכין ומבצע מפנק של ביסטרו 45 - מסעדה שמחברת בין מזרח למערב בניחוח ניו יורקי מודרני (מתכונים, אוכל)
"טוסט" פטריות ועגבניות צלויות עם ביצה - כך מרכיבים שלמות של "טוסט" פרווה וללא גלוטןמועדון ארוחת הבוקרכך מרכיבים שלמות של "טוסט" פרווה וללא גלוטןאוקיי, הקונספט של הטוסט כאן הוא רק ההשראה, והמרכיב היחיד שמזכיר את הכריך הקלוי שנוטף גבינה - אלה העגבניות. כך או כך, ההנאה מובטחת (מתכונים, אוכל)
תפוחי אדמה אקסטרה פריכים - תפוחי אדמה אקסטרה פריכים בתיבול פיקנטימשדרגיםתפוחי אדמה אקסטרה פריכים בתיבול פיקנטיאף מדורה לא שלמה בלי כמות נכבדה של צ'יפס לצידה. ואם כבר צ'יפס, אז למה לא לשדרג? מתכון לתפוחי אדמה אפויים בציפוי פריך ותיבול פיקנטי (מתכונים, אוכל)
מרק אפונה קליל ומזין - מרק אפונה קליל שתכינו שוב ושוב באביב הזהמה אוכלים היום?מרק אפונה קליל שתכינו שוב ושוב באביב הזהמה עושים כשיש פחות מחצי שעה להעמיד ארוחה ראויה? את הדבר הנהדר הבא: מרק אפונה קליל, מזין ומהיר הכנה שיסגור לכם את הפינה (מתכונים, אוכל)
מרק טורטליני וירקות מהיר ומפנק - תוך 30 דקות על שולחנכם: מרק טורטלינימה אוכלים היום?תוך 30 דקות על שולחנכם: מרק טורטלינימפנקת, בריאה, מלאת טעם ומלאה מלאה בירקות! מי ידע שארוחת "מרק" מהירה יכולה להיות משביעה כל כך? ובכן, ההוכחה על שולחנכם תוך 30 דקות. מתכון לגזור ולשמור
סלט סלמון צרוב ברוטב סויה וג'ינג'ר - סלט אורז וסלמון צרוב שאפשר להגיש חם או קרמרענןסלט אורז וסלמון צרוב שאפשר להגיש חם או קרמורן פינטו עם סלט שיכול להפוך ממנת פתיחה לארוחה שלמה כשרוצים משהו מרענן, קליל ולא מכביד בימי הקיץ החמים (מתכונים, אוכל)
הביצה שהתחפשה לאפרוח - צפו: ביצים מדליקות שיפתחו לילדים את התיאבוןצפו: ביצים מדליקות שיפתחו לילדים את התיאבוןמתכון לביצים ממולאות בצורת אפרוח - מתאבן מדליק שאף אחד לא יוכל לעמוד בפניו, אפילו שפסח רק נגמר והתפריט הורכב ברובו מ...ביצים. מדריך וידאו (מתכונים, אוכל)
חומוס תוצרת בית - תוך 5 דקות - בריא יותר: חומוס תוצרת בית - תוך 5 דקות (כן, בדיוק)Homemadeבריא יותר: חומוס תוצרת בית - תוך 5 דקות (כן, בדיוק)למה לקנות ולהסתכן באכילת שלל חומרים בעייתיים אם אפשר להכין בבית - תוך 5 דקות? מתכון לחומוס ביתי מהיר וטעים. תכינו את הפיתות (מתכונים, אוכל)
חומוס גזר צלוי - חומוס גזר צלוי: ממרח נפלא ומהיר הכנהמשדרגיםחומוס גזר צלוי: ממרח נפלא ומהיר הכנההוא מוסיף טעם מיוחד ומפתיע - גוון מתקתק עם נגיעת עישון, וכן, אוכלים אותו ממש כמו חומוס רגיל; בפיתה, עם צ'יפס, עם רצועות ירקות טריים או בכל דרך אחרת שתבחרו
לביבות בטטה ובצל ירוק פריכות - לביבות בטטה ובצל ירוק פריכות ב-15 דקותמה אוכלים היום?לביבות בטטה ובצל ירוק פריכות ב-15 דקותואפילו פחות מרבע שעה. כל העבודה מסתכמת בערבוב המרכיבים וטיגון מהיר. התוצאה? לביבות פריכות מבחוץ ורכות ונימוחות מבפנים (מתכונים, אוכל)
צ'יפס בטטות אפוי בתיבול פיקנטי ופרמזן - צ'יפס בטטות אפוי בתיבול פיקנטי ופרמזןמשדרגיםצ'יפס בטטות אפוי בתיבול פיקנטי ופרמזןאם בשבילכם צ'יפס חייב להיות מתפוחי אדמה, מטוגן בשמן עמוק עמוק - זה הזמן לפרסס מכאן. אם אתם מחשיבים את עצמכם לליברליים קולינרית, הישארו איתנו (אוכל)
כיכר אוכל