דרעי  רוזן  יום הזעם
צפו: מסע ההתעוררות של חיילי 'נצח יהודה'צפו: מסע ההתעוררות של חיילי 'נצח יהודה'
י"ב באלול תשעז | 03.09.17
חיילי הגדוד החרדי "נצח יהודה" יצאו ביום חמישי האחרון למסע התעוררות בירושלים לכבוד חודש אלול, שהחל בכותל המערבי והסתיים בטקס סליחות ועצרת התעוררות (בארץ)
לשמור על אורח חיים חרדי בגיוס? אילוסטרציה - כל מה שרצית לדעת על גדוד נצח יהודהכל מה שרצית לדעת על גדוד נצח יהודהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון15
האם מי שרואה את עצמו משקיע יומם וליל בתורה צריך להתגייס? התשובה היא חד משמעית: לא. אבל מה עם אלו שלא מוצאים את דרכם ועדיין רוצים לשמור על אורח חיים חרדי מלא? ראיון עם בוגר נצח יהודה שמסביר כל מה שצריך לדעת (חרדים במדים, שיווקי)
החיילים החרדים משתלטים על היחידות המודיעיניות. - החיילים החרדים משתלטים על היחידות המודיעיניותהחיילים החרדים משתלטים על היחידות המודיעיניותkikar.co.il בשיתוף ישיבת דרך חיים30
ישיבת דרך חיים מציעה שילוב מיוחד של לימודי קודש ברמה גבוהה עם לימודי ערב בלימוד מקצוע טכנולוגי יוקרתי, יחד עם שירות צבאי במסלולי המחשוב והסייבר. איך עומדים בקצב היום-יומי האינטנסיבי ומה משך המסלול? כל הפרטים (חרדים, שיווקי)
חרדים בגבעתי. - חרדים בגבעתי: מורשת קרב ושיעורי תורהחרדים בגבעתי: מורשת קרב ושיעורי תורהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון8
מסלולי הגיוס החרדי מציעים מגוון אפשרויות, ביניהן חטיבת גבעתי לה מורשת קרב היסטורית ומפוארת. עם ליווי רבני צמוד וארוחות למהדרין, שומרים החיילים על אורח חיים חרדי עם כומתה סגולה (חרדים במדים, שיווקי)
מהפגנות נגד הגיוס לקבלת כומתה. אילוסטרציה - סיפורו של א': מהפגנות נגד הגיוס לקבלת כומתהסיפורו של א': מהפגנות נגד הגיוס לקבלת כומתהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון16
לאחר שנעצר בהפגנה נגד הגיוס, קיבל א' הזדמנות לנתב את הכוחות שלו למכינה קדם צבאית. הוא כבר מסמן את היעד הבא שלו, להתקבל לקורס קצינים: "אני גאה בדרך שלי ועל ההחלטה להתגייס" (חרדים במדים, שיווקי)
הצנחנים החרדים הושבעו ברחבת הכותל
חרדים בצה"להצנחנים החרדים הושבעו ברחבת הכותל

בטקס מרגש שמתקיים בשנת היובל לשחרור ירושלים, הושבעו החיילים החרדים של נצח יהודה במסלול הגיוס הייחודי שמלווה על ידי רבנים. במשרד הביטחון נערכים לקראת מחזור הגיוס השלישי בחודש אוגוסט (חרדים, שיווקי)

הלוחמים הנרגשים - הלוחמים מנצח יהודה הוכשרו - וזכו בכומתה
חרדים בצה"להלוחמים מנצח יהודה הוכשרו - וזכו בכומתה

"אני בטוח שתעמדו במשימתכם זו מתוך תחושת שליחות ואמונה בצדקת הדרך", אמר מפקד הגדוד ללוחמים הדתיים והחרדים שקיבלו היום את הכומתה המנומרת (חרדים במדים)

מסלול הגיוס החרדי נצח יהודה. - סטודנטים לרפואה חרדים? בזכות הגיוס לצבא
מסלולים סטודנטים לרפואה חרדים? בזכות הגיוס לצבא

דרך שירותו הצבאי בנצח יהודה, יכול היה אשר גירש להשלים בגרויות ולהגשים חלום ילדות ולהתקבל לרפואה: "מי שלומד ואוהב ומחובר לתורה ולעם-ישראל אין מקומו בצבא ולא בנצח יהודה. אבל מי שמרגיש שלא תורם לא לעצמו ולא לעולם, המקום היחידי זה גדוד נצח יהודה" (חרדים במדים, שיווקי)

חרדים במדים

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים