מלכי..  מכביטס  וואקלי  בית שמש
כוח של שתיקה. גדוד נצח יהודה.  - כוח של שתיקה: החיילים החרדים עמדו בצפירהכוח של שתיקה: החיילים החרדים עמדו בצפירה
כ"ח בניסן תשעז | 24.04.17
הטקס החל בהורדת הדגל לחצי התורן ובצפירה אשר לפניה הסביר לחיילים רב הגדוד סרן הרב שאול עבדיאל, שאין איסור הלכתי של חוקות הגויים בעמידה בצפירה (חרדים במדים, שיווקי)
"אבא הוא אבא גם כשנותן סוכריות וגם שנותן מכות""אבא הוא אבא גם כשנותן סוכריות וגם שנותן מכות"kikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון6
בעדות מרגשת סיפר הרב סיני אדלר לחיילי גדוד נצח יהודה את קורותיו באושוויץ. הרב שהתרגש לפגוש חיילים חרדים המשלבים שירות צבאי עם אורח חיים חרדי דיבר עם החיילים על האמונה וחיזקם (חרדים במדים, שיווקי)
אילוסטרציה - מפתיע: עליה בשיעור קציני צה"ל החרדיםמפתיע: עליה בשיעור קציני צה"ל החרדיםאלי רוטמן55
שנת 2017 מבשרת על שילוב חרדים מוגבר בצבא: יותר ממאה קצינים חרדים מפקדים כיום על אלפי חיילים בצה"ל - נתון שמשקף זינוק דרמטי למרות מחאת הקיצונים (אקטואליה)
אילוסטרציה - מה תפקידו של רב צבאי בגדוד חרדי? ראיון חגמה תפקידו של רב צבאי בגדוד חרדי? ראיון חגkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון5
ראיון חג עם רב גדוד נצח סרן שאול עבדיאל • איך מתמודדים עם כשרות ומנהגים רבים סביב שולחן סדר אחד ומה הוא תפקידו של רב צבאי בגדוד חרדי (חרדים במדים)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבה - בוגרי הנח"ל נאבקים למען החיילים החרדיםבוגרי הנח"ל נאבקים למען החיילים החרדיםkikar.co.il בשיתוף משרד הבטחון3
כמה בוגרי הנח"ל החרדי הרימו את הכפפה והם מנסים בימים אלו לגייס כחצי מיליון שקל עבור הוספת דירה רביעית לחיילים חרדים בודדים שהצבא לא מכיר בהם ככאלה (חרדים במדים)
מיוחד: ההכשרה לפסח הכי גדולה בישראל
חרדים בצה"למיוחד: ההכשרה לפסח הכי גדולה בישראל

מבצע ההכשרה לפסח של צה"ל, הוא הגדול ביותר בישראל, והושלם השבוע בהצלחה. משה פריגן שוחח עם אלוף משנה הרב חגי ולוסקי על האתגרים, החידושים ודקדוקי ההלכה במבצע ההכשרה (חדשות)

הגיבוש עבר בהצלחה. צילום: יחצ - הלוחמים החרדים בצנחנים: הגיבוש עבר בהצלחה
חרדים בצה"להלוחמים החרדים בצנחנים: הגיבוש עבר בהצלחה

מחזור ב' של פלוגת חץ בחטיבת הצנחנים עבר בהצלחה את ימי ההכנה לגיבוש לקראת הגיוס אשר התקיים ביישוב ניצן: "מציינים בחיוב ובסיפוק את רמתם הגבוהה של המתגבשים" (חרדים במדים, שיווקי)

מהישיבה ללשכת גיוס: צו ראשון
מדריכיםמהישיבה ללשכת גיוס: צו ראשון

החלטתם שאתם רוצים להתגייס? אחרי שתצרו קשר עם "נצח יהודה" תזומנו לצו ראשון שם תעברו תהליך שיקבע את היכולות הרפואיות, השכליות והנפשיות שלכם. מה יהיה שם? (צבא)

איך נקבע הפרופיל הרפואי בצבא?
מדריכיםאיך נקבע הפרופיל הרפואי בצבא?

כשתיגעו ללשכת הגיוס לצו ראשון, יקבע הפרופיל הצבאי שלכם, לאחר סדרת בדיקות רפואיות. איך קובעים פרופיל? על מה זה משפיע? רשימת הפרופילים המלאה (צבא)

"חיפשתי כל הזמן תירוצים". חטיבה עם ליווי רבני. אילוסטרציה - הרגשתי רע עם עצמי / מכתב מרגש מלוחם חרדי
מסלולים הרגשתי רע עם עצמי / מכתב מרגש מלוחם חרדי

מכתב מרגש שהגיע לארגון שח"ר המלווה את הפלוגה החרדית תומר בגבעתי ואת הפלוגה החדשה בצנחנים: "בשלב כל שהוא הרגשתי ריק עם עצמי. כולם מצפים שאתחתן ואהיה אברך ואני ידעתי שזה לא ממש יקרה. לא הייתי מסוגל לשאת את בזבוז הזמן" (חיילים, שיווקי)

ליווי רבני בפלוגה ייעודית למגזר החרדי בצנחנים. אילוסטרציה - פלוגת הצנחנים החרדית הראשונה יוצאת לדרך
מסלולים פלוגת הצנחנים החרדית הראשונה יוצאת לדרך

חטיבת הצנחנים הנחשבת כאחת מחטיבות החי"ר הטובות בעולם, פותחת פלוגה ייעודית למגזר החרדי בליווי רבנים, תפילות במניין ושיעורי תורה ולימודים בסוף המסלול. ביום חמישי הקרוב: כנס מידע המספק הצצה לפלוגה החרדית בחטיבת הצנחנים (חרדים, שיווקי)

היה שלום חבר: צה"ל נפרד ממטוס הסקייהוק
מגזין היה שלום חבר: צה"ל נפרד ממטוס הסקייהוק

48 שנים לאחר שמטוס ה-A4 סקייהוק עשה היסטוריה והיה המטוס האמריקני הראשון שנכנס לשירות בחיל האוויר הישראלי, בכירי מערכת הביטחון, צה"ל וחיל האוויר נפרדו מהמטוס הוותיק (צבא)

כוונות חדשות בצה"ל: מדויקת, קלה וחזקה
מגזין כוונות חדשות בצה"ל: מדויקת, קלה וחזקה

באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה בצה"ל רכשו 10 אלפים כוונות חדשות מסוג M5 המיוצרות בישראל, ויחולקו בשבועות הקרובים לחיילים. הכוונות החדשות, מדויקות יותר, חזקות וגם קלות (צבא)

יוזמה: סטודנטים חרדים ילמדו חיילים חרדים
פרנסה וקריירה בצה"ליוזמה: סטודנטים חרדים ילמדו חיילים חרדים

פרויקט חדש, ביוזמת עמותת 'נצח יהודה', שיוצא לדרך בימים אלה יאפשר לחיילים חרדים, בוגרי מסגרות תורניות, לשפר את ידיעותיהם במקצועות ריאלים בסיועם של סטודנטים חרדים (חרדים)

לראשונה סיום מסכת בטקס השבעה בכותל
מלחמות ישראללראשונה סיום מסכת בטקס השבעה בכותל

חיילי הפלוגה החדשה של הנח"ל החרדי עשו לראשונה סיום מסכת בטקס ההשבעה שלהם בכותל המערבי. "עם ישראל ניגש למעשים דווקא מתוך תלמוד" (חרדים במדים)

תיעוד נדיר: יצחק רבין במלחמת 6 הימים
מלחמות ישראלתיעוד נדיר: יצחק רבין במלחמת 6 הימים

20 שנה לרצח ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין, מפרסם ארכיון צה"ל במשרד הביטחון קטעי וידאו ותיעודים נדירים של רבין ברגע היוודע זכייתו בפרס נובל, במלחמת ששת הימים ועוד. צפו (חדשות)

חרדים במדים

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים