נתנאל ישראל  עמירן דביר  דספזלטוב  איציק דדיה
לשמור על אורח חיים חרדי בגיוס? אילוסטרציה - כל מה שרצית לדעת על גדוד נצח יהודהכל מה שרצית לדעת על גדוד נצח יהודה
י' באב תשעז | 02.08.17
האם מי שרואה את עצמו משקיע יומם וליל בתורה צריך להתגייס? התשובה היא חד משמעית: לא. אבל מה עם אלו שלא מוצאים את דרכם ועדיין רוצים לשמור על אורח חיים חרדי מלא? ראיון עם בוגר נצח יהודה שמסביר כל מה שצריך לדעת (חרדים במדים, שיווקי)
החיילים החרדים משתלטים על היחידות המודיעיניות. - החיילים החרדים משתלטים על היחידות המודיעיניותהחיילים החרדים משתלטים על היחידות המודיעיניותkikar.co.il בשיתוף ישיבת דרך חיים23
ישיבת דרך חיים מציעה שילוב מיוחד של לימודי קודש ברמה גבוהה עם לימודי ערב בלימוד מקצוע טכנולוגי יוקרתי, יחד עם שירות צבאי במסלולי המחשוב והסייבר. איך עומדים בקצב היום-יומי האינטנסיבי ומה משך המסלול? כל הפרטים (חרדים, שיווקי)
חרדים בגבעתי. - חרדים בגבעתי: מורשת קרב ושיעורי תורהחרדים בגבעתי: מורשת קרב ושיעורי תורהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון8
מסלולי הגיוס החרדי מציעים מגוון אפשרויות, ביניהן חטיבת גבעתי לה מורשת קרב היסטורית ומפוארת. עם ליווי רבני צמוד וארוחות למהדרין, שומרים החיילים על אורח חיים חרדי עם כומתה סגולה (חרדים במדים, שיווקי)
מהפגנות נגד הגיוס לקבלת כומתה. אילוסטרציה - סיפורו של א': מהפגנות נגד הגיוס לקבלת כומתהסיפורו של א': מהפגנות נגד הגיוס לקבלת כומתהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון15
לאחר שנעצר בהפגנה נגד הגיוס, קיבל א' הזדמנות לנתב את הכוחות שלו למכינה קדם צבאית. הוא כבר מסמן את היעד הבא שלו, להתקבל לקורס קצינים: "אני גאה בדרך שלי ועל ההחלטה להתגייס" (חרדים במדים, שיווקי)
מסלול הגיוס החרדי נצח יהודה. - סטודנטים לרפואה חרדים? בזכות הגיוס לצבאסטודנטים לרפואה חרדים? בזכות הגיוס לצבאkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון4
דרך שירותו הצבאי בנצח יהודה, יכול היה אשר גירש להשלים בגרויות ולהגשים חלום ילדות ולהתקבל לרפואה: "מי שלומד ואוהב ומחובר לתורה ולעם-ישראל אין מקומו בצבא ולא בנצח יהודה. אבל מי שמרגיש שלא תורם לא לעצמו ולא לעולם, המקום היחידי זה גדוד נצח יהודה" (חרדים במדים, שיווקי)
הצנחנים החרדים הושבעו ברחבת הכותל
חרדים בצה"להצנחנים החרדים הושבעו ברחבת הכותל

בטקס מרגש שמתקיים בשנת היובל לשחרור ירושלים, הושבעו החיילים החרדים של נצח יהודה במסלול הגיוס הייחודי שמלווה על ידי רבנים. במשרד הביטחון נערכים לקראת מחזור הגיוס השלישי בחודש אוגוסט (חרדים, שיווקי)

הלוחמים הנרגשים - הלוחמים מנצח יהודה הוכשרו - וזכו בכומתה
חרדים בצה"להלוחמים מנצח יהודה הוכשרו - וזכו בכומתה

"אני בטוח שתעמדו במשימתכם זו מתוך תחושת שליחות ואמונה בצדקת הדרך", אמר מפקד הגדוד ללוחמים הדתיים והחרדים שקיבלו היום את הכומתה המנומרת (חרדים במדים)

מהישיבה ללשכת גיוס: צו ראשון
מדריכיםמהישיבה ללשכת גיוס: צו ראשון

החלטתם שאתם רוצים להתגייס? אחרי שתצרו קשר עם "נצח יהודה" תזומנו לצו ראשון שם תעברו תהליך שיקבע את היכולות הרפואיות, השכליות והנפשיות שלכם. מה יהיה שם? (צבא)

איך נקבע הפרופיל הרפואי בצבא?
מדריכיםאיך נקבע הפרופיל הרפואי בצבא?

כשתיגעו ללשכת הגיוס לצו ראשון, יקבע הפרופיל הצבאי שלכם, לאחר סדרת בדיקות רפואיות. איך קובעים פרופיל? על מה זה משפיע? רשימת הפרופילים המלאה (צבא)

"חיפשתי כל הזמן תירוצים". חטיבה עם ליווי רבני. אילוסטרציה - הרגשתי רע עם עצמי / מכתב מרגש מלוחם חרדי
מסלולים הרגשתי רע עם עצמי / מכתב מרגש מלוחם חרדי

מכתב מרגש שהגיע לארגון שח"ר המלווה את הפלוגה החרדית תומר בגבעתי ואת הפלוגה החדשה בצנחנים: "בשלב כל שהוא הרגשתי ריק עם עצמי. כולם מצפים שאתחתן ואהיה אברך ואני ידעתי שזה לא ממש יקרה. לא הייתי מסוגל לשאת את בזבוז הזמן" (חיילים, שיווקי)

ליווי רבני בפלוגה ייעודית למגזר החרדי בצנחנים. אילוסטרציה - פלוגת הצנחנים החרדית הראשונה יוצאת לדרך
מסלולים פלוגת הצנחנים החרדית הראשונה יוצאת לדרך

חטיבת הצנחנים הנחשבת כאחת מחטיבות החי"ר הטובות בעולם, פותחת פלוגה ייעודית למגזר החרדי בליווי רבנים, תפילות במניין ושיעורי תורה ולימודים בסוף המסלול. ביום חמישי הקרוב: כנס מידע המספק הצצה לפלוגה החרדית בחטיבת הצנחנים (חרדים, שיווקי)

היה שלום חבר: צה"ל נפרד ממטוס הסקייהוק
מגזין היה שלום חבר: צה"ל נפרד ממטוס הסקייהוק

48 שנים לאחר שמטוס ה-A4 סקייהוק עשה היסטוריה והיה המטוס האמריקני הראשון שנכנס לשירות בחיל האוויר הישראלי, בכירי מערכת הביטחון, צה"ל וחיל האוויר נפרדו מהמטוס הוותיק (צבא)

כוונות חדשות בצה"ל: מדויקת, קלה וחזקה
מגזין כוונות חדשות בצה"ל: מדויקת, קלה וחזקה

באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה בצה"ל רכשו 10 אלפים כוונות חדשות מסוג M5 המיוצרות בישראל, ויחולקו בשבועות הקרובים לחיילים. הכוונות החדשות, מדויקות יותר, חזקות וגם קלות (צבא)

יוזמה: סטודנטים חרדים ילמדו חיילים חרדים
פרנסה וקריירה בצה"ליוזמה: סטודנטים חרדים ילמדו חיילים חרדים

פרויקט חדש, ביוזמת עמותת 'נצח יהודה', שיוצא לדרך בימים אלה יאפשר לחיילים חרדים, בוגרי מסגרות תורניות, לשפר את ידיעותיהם במקצועות ריאלים בסיועם של סטודנטים חרדים (חרדים)

לראשונה סיום מסכת בטקס השבעה בכותל
מלחמות ישראללראשונה סיום מסכת בטקס השבעה בכותל

חיילי הפלוגה החדשה של הנח"ל החרדי עשו לראשונה סיום מסכת בטקס ההשבעה שלהם בכותל המערבי. "עם ישראל ניגש למעשים דווקא מתוך תלמוד" (חרדים במדים)

תיעוד נדיר: יצחק רבין במלחמת 6 הימים
מלחמות ישראלתיעוד נדיר: יצחק רבין במלחמת 6 הימים

20 שנה לרצח ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין, מפרסם ארכיון צה"ל במשרד הביטחון קטעי וידאו ותיעודים נדירים של רבין ברגע היוודע זכייתו בפרס נובל, במלחמת ששת הימים ועוד. צפו (חדשות)

חרדים במדים

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים