www..  ווקאלי  www..  חידון התנך
הזמר משה פרץ - משה פרץ הודיע לפסטיגל: לא אופיע בשבתמשה פרץ הודיע לפסטיגל: לא אופיע בשבת
כ"ד בניסן תשעח | 09.04.18
השבת היא מקור הברכה: הנהלת הפסטיגל נדהמה לשמוע את תנאי הבסיס שהציב הזמר משה פרץ אל מול חוזה המיליונים, והסכימה גם הפעם לשמור על כבוד השבת (ציצית)
צפו: השחקן  מייקל לואיס בתפילה ברחבת הכותלצפו: השחקן מייקל לואיס בתפילה ברחבת הכותליאיר טוקר8
השחקן הישראלי מייקל לואיס הגיע הבוקר (שני) לתפילה ברחבת הכותל המערבי, יחד עם חברו רב הסלבס מרדכי חסידים, הניח תפילין ונשא תפילה • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
שלמה ארצי, נחשוני, גיל ולפידות - העיתונאים החרדים ריגשו את שלמה ארציהעיתונאים החרדים ריגשו את שלמה ארציישראל כהן45
בלב הדיוטי פרי, בין מותגי הנעליים והחולצות, נרשם הבוקר רגע של קידוש השם, כאשר קבוצת עיתונאים חרדים ריגשו את הזמר הישראלי שלמה ארצי בזכות... הדוד של אמו (ברנז'ה)
החופה בחתונה - בברכת הרב יגאל כהן: בנו של מפקד גל"צ התחתןבברכת הרב יגאל כהן: בנו של מפקד גל"צ התחתןישראל כהן8
בנו של מפקד 'גלי צה"ל', שמעון אלקבץ, החתן גיא אלקבץ נישא אמש (ראשון) לבת זוגו נסטיה ממונוב, כאשר הרב יגאל כהן היה מסדר הקידושין לאחר שבברכתו נושעה הכלה (ציצית)
ציון ברוך בשכונת מאה שערים - השופינג של השחקן: פרוכת, כיפות וזוג תפיליןהשופינג של השחקן: פרוכת, כיפות וזוג תפיליןיאיר טוקר13
השחקן ציון ברוך הגיע יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים לשכונת מאה שערים, שם רכש פרוכת לארון קודש לעילוי נשמת אמו וכן זוג תפילין חדשות • תיעוד (ברנז'ה)
באמצע הדיונים: ח"כ איתן כבל התיישב ללמוד מוסרבאמצע הדיונים: ח"כ איתן כבל התיישב ללמוד מוסריאיר טוקר10
בסוף השבוע, במהלך הדיונים במליאת הכנסת, ח"כ איתן כבל לקח פסק זמן מהפוליטיקה והתיישב במרפסת מזנון הח"כים יחד עם חברו רב הסלבס מרדכי חסידים, ללמוד 'מסילת ישרים', צפו (ברנז'ה)
היהדות של צוקרברג: אוזני המן לכבוד פוריםהיהדות של צוקרברג: אוזני המן לכבוד פוריםכיכר השבת20
מארק צקורברג, הבעלים ומייסד הרשת החברתית "פייסבוק" שב ומפגין את יהדותו בגאווה בחשבון הפייסבוק האישי שלו עם תמונה שלו ושל רעייתו עם אוזני המן שהכינו לפורים (ברנז'ה)
מסעדת השף המבוקשת תחל לשמור שבתמסעדת השף המבוקשת תחל לשמור שבתכיכר השבת18
מסעדת זכאים נחשבת למסעדה טבעונית מבוקשת במיוחד בת"א, אך בעליה החליטו למרות הביקוש לסגור בשבתות. "אני לא סוגרת, אני פותחת, השבת פותחת את השפע" (ציצית)
ה"שבאבניקים" התפללו בכותל עם רב הסלבסה"שבאבניקים" התפללו בכותל עם רב הסלבסיאיר טוקר36
שחקני סדרת הטלוויזיה 'שבאבניקים', אורי לייזרוביץ' (גדליה) ודניאל גד (אבינועם) הגיעו יחד עם רב הסלבס מרדכי חסידים לתפילה ברחבת הכותל המערבי • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
ההורים החרדים בירכו את כלתם בטלוויזיה • צפוההורים החרדים בירכו את כלתם בטלוויזיה • צפוכיכר השבת47
מגישת הטלוויזיה קורין גדעון התארסה עם חילי סורוצקין, בן למשפחה חרדית. בתוכנית 'אנשים' הפתיעו אותה בברכה מצולמת מ... ההורים החרדים של ארוסה • צפו (ברנז'ה)
הסרטון של עומר אדם שעורר סערה ברשת • צפוהסרטון של עומר אדם שעורר סערה ברשת • צפוישראל כהן43
הזמר הישראלי עומר אדם שהה בשבת אצל איש העסקים דוד הלפרין בבני ברק. סרטון שתיעד את אדם עושה את דרכו ברגל בכניסת השבת, עורר סערה - ולא מהסיבות הנכונות (ברנז'ה)
ישראל אטיאס. מימין: בסדרה 'שבאבניקים' - השחקן ישראל אטיאס נחשף: שבת וגמראהשחקן ישראל אטיאס נחשף: שבת וגמראיאיר טוקר140
הוא שחקן ישראלי מצליח, אבל קודם יהודי. נקרא על שמו של הבאבא סאלי, מניח תפילין מידי בוקר, לומד גמרא בכל שבוע ושומר שבת כהלכתה • השחקן ישראל אטיאס נחשף (ברנז'ה)
רועי והתפילין הסנטימנטליות - מחוות התפילין של חנן בן ארי לרועי חסןמחוות התפילין של חנן בן ארי לרועי חסןיאיר טוקר5
המשורר רועי חסן חשף כיצד הגיעו התפילין המשפחתיות של סביו ז"ל של הזמר חנן בן ארי לידיו, כשהוא נרגש במיוחד מהמחווה "הכי מרגשת שמשהו אי פעם עשה עבורי" (ציצית)
צפו: כש'אביב' החזיר את 'גפן' בתשובהצפו: כש'אביב' החזיר את 'גפן' בתשובהכיכר השבת34
משעשע: השחקן אביב אלוש, שמתקרב לדת לאחרונה, החליט בסופ"ש האחרון להחזיר בתשובה את לא אחר מהזמר אביב גפן בחיקוי בלתי נשכח (ברנז'ה)
שרון גל מתאר: חזרתי לדת - והפעם ברצינותשרון גל מתאר: חזרתי לדת - והפעם ברצינותכיכר השבת13
כשהוא מלווה ברבו בתקופה האחרונה, הרב יגאל כהן מבני ברק, מספר העיתונאי שרון גל, על תהליך התחזקותו המחודש, ועל ההבדל בינה לבין הפעם הקודמת • צפו (אנשים, ברנז'ה)
הידוענים והסלבס חגגו מסיבת חנוכה בבני ברק • צפוהידוענים והסלבס חגגו מסיבת חנוכה בבני ברק • צפוישראל כהן26
אל חצר ביתו של איש עסקים חרדי בבני ברק הגיעו אמש שורת ידוענים וסלבס למסיבת חנוכה עם הרב חיים הורביץ • בין המשתתפים: אשת העסקים בר רפאלי וקורין גדעון • צפו (ציצית)
המשפחה בהדלקה - הדלקת נרות חנוכה בבית משפחת קושנר-טראמפהדלקת נרות חנוכה בבית משפחת קושנר-טראמפכיכר השבת7
איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר ממשיכים להפגין את יהדותם בגאווה והלילה איוונקה העלתה שוב תמונה לאינסטגרם מהדלקת הנר השביעי של חנוכה עם משפחתה (ברנז'ה)
עומר אדם. ארכיון - ויתר על הון עתק למען השבת והפך לאמן המצליח בישראלויתר על הון עתק למען השבת והפך לאמן המצליח בישראלישראל כהן35
חודשים אחרי שהסכים לוותר על יותר ממיליון ש"ח - אולם לא הסכים לחלל שבת, הזמר המזרחי עומר אדם הופך לאמן המצליח בישראל, עם מאות מיליוני צפיות ביוטיוב והכנסות ענק. קידוש ה' (ברנז'ה)
אביב אלוש ורב הסלבס בכותל - תיעוד: השחקן אביב אלוש ורב הסלבס בכותלתיעוד: השחקן אביב אלוש ורב הסלבס בכותליאיר טוקר14
השחקן הישראלי אביב אלוש, המתקרב ליהדות, הגיע בסוף השבוע להתפלל ברחבת הכותל המערבי יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
אליעד נחום בראיון - אליעד: "הבנתי שיש משהו מעלי; גדול ממני"אליעד: "הבנתי שיש משהו מעלי; גדול ממני"אלי רוטמן14
הזמר הנחשב לאחד האהובים בישראל מגלה עוד טפח משלבי ההתחזקות שלו בדת, ומסביר למה דווקא כשמגיעים למעמד ציבורי כה פופולרי - האמונה בקדוש ברוך הוא צצה (ברנז'ה)
אילוסטרציה - היסטוריה בהרצליה: שקצים אאוט; שבת איןהיסטוריה בהרצליה: שקצים אאוט; שבת איןכיכר השבת29
אחרי 30 שנה במהלכן הציעה מסעדת "על המים" בהרצליה ללקוחותיה שלל מנות לא כשרות תוך חילול שבת, בעל המקום עושה מהפך: "ברוך ה' באמת לא חסר לי כלום" (ברנז'ה,ציצית)
הווארד סטרן, בתו שומרת מצוות. ארכיון - הבת שומרת המצוות של "מלך הרדיו" האמריקניהבת שומרת המצוות של "מלך הרדיו" האמריקנימישאל לוי13
לפני כמעט עשור החליטה אמילי, בתו הבכורה של הווארד סטרן - "מלך הרדיו" בארה"ב, להתקרב ליהדות האורתודוקסית לאחר שהשתתפה בסעודות שבת. "ההורים מכבדים אותי" (ברנז'ה)
גלעד ארדן חגג בר מצוה לבנו ברחבת הכותלגלעד ארדן חגג בר מצוה לבנו ברחבת הכותליאיר טוקר4
השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, חגג הבוקר את בר המצווה של בנו ברחבת הכותל המערבי יחד עם משפחתו והתקבל במקום על ידי רב הכותל הגאון הרב שמואל רבינוביץ' (ציצית, ברנז'ה)
אדם נוימן - אדם נוימן מפתיע: 'אני שומר שבת, וזה קסם'אדם נוימן מפתיע: 'אני שומר שבת, וזה קסם'אלי רוטמן13
"הגיעה שבת, מדליקים נרות, נרגעים, אוכלים ארוחה שבישלנו לפני כן. מתנתקים, אבל באמת מתחברים" - כך מתאר המיליארדר אדם נוימן את חייו החדשים והמפתיעים (ציצית)
"הרב אוירבך" בראיון, מתוך שידורי רדיו ללא הפסקה - התראיין ברדיו בתור "הרב אוירבך" • האזינוהתראיין ברדיו בתור "הרב אוירבך" • האזינואלי רוטמן21
ב'רדיו ללא הפסקה' שידרו היום ראיון מוקלט עם מי שהוצג על ידם כ"הרב אוירבך, בתגובה ראשונה ובלעדית על ההפגנות" • האם מדובר בחקיין או ב"בן דוד של הרב"? • האזינו (ברנז'ה)
השחקן מוריס כהן ב'ברכת כהנים' ברחבת הכותלהשחקן מוריס כהן ב'ברכת כהנים' ברחבת הכותליאיר טוקר3
השחקן הישראלי מוריס כהן הגיע אתמול (ראשון) למעמד ברכת הכהנים המסורתי ברחבת הכותל המערבי יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים, צפו בתיעוד (ציצית)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים