משגיח  וואקלי  תחפושת
רב הסלבס ואביב אלוש, אתמול - אביב אלוש, רב הסלבס והמזוזה הגדולה בעולםאביב אלוש, רב הסלבס והמזוזה הגדולה בעולם
כ"ט באדר תשעז | 27.03.17
השחקן הישראלי אביב אלוש, וחברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים הגיעו אמש (ראשון) לסיור ברובע היהודי. חסידים סייר עם אלוש בבית הכנסת 'יוחנן בן זכאי' - המקום בו הוכתרו הראשונים לציון לדורותיהם שם הוצג בפניהם המזוזה הגדולה בעולם, צפו (ברנז'ה)
שלומית מלכה ויהודה לוי - הרב שיחתן את יהודה לוי ושלומית מלכההרב שיחתן את יהודה לוי ושלומית מלכהישראל כהן16
השחקנים, בני הזוג יהודה לוי ושלומית מלכה, הנחשבים לידוענים ומפורסמים בציבור הכללי הודיעו, לקראת חתונתם בקיץ, כי בחרו ברב בן ציון נורדמן שיסדר חופה וקידושין (ציצית)
רזי ברקאי ואריה דרעי - דרעי: כך תחזירי את רזי ברקאי בתשובהדרעי: כך תחזירי את רזי ברקאי בתשובהישי כהן1
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי עלה לשידור אצל רזי ברקאי בגלי צה"ל, פנה למראיינת האורחת - "הרבנית", כלשונו - נועה ירון דיין, והסביר לך איך להחזיר את רזי ברקאי בתשובה (ברנז'ה)
עידן עמדי. שומר שבת - הזמר עידן עמדי שומר שבת: "הכל יותר פשוט"הזמר עידן עמדי שומר שבת: "הכל יותר פשוט"יאיר טוקר11
הזמר הישראלי המוכר שומר על השבת, ולא חושש מהפסד ממון בעקבות כך: "זה אחד הדברים הפשוטים שעשיתי בחיים. ברגע שאתה מצטמצם מבחינה כלכלית למה שאתה צריך ולא למה שאתה רוצה, הכל יותר פשוט" (ברנז'ה, ציצית)
תיעוד בלעדי: השיעור התורני של ברי סחרוףתיעוד בלעדי: השיעור התורני של ברי סחרוףישראל כהן2
בבית ביישוב יוקרתי בצפון הארץ נמסר אחת לשבוע שיעור מפי רב מוכר. השבוע, הגיע לשיעור המוזיקאי ברי סחרוף שאף ניגן ושר עם משתתפי בשיעור. צפו בתיעוד בלעדי (ברנז'ה, ציצית)
צפו: קריאת המגילה של כוכב הטלוויזיה החילוניצפו: קריאת המגילה של כוכב הטלוויזיה החילונייאיר טוקר20
מנחה הטלוויזיה אסי עזר עלה על ניידות חב"ד והשתתף בקריאת המגילה לתושבי תל אביב. ל"כיכר השבת" הגיע תיעוד של עזר כשהוא מברך קודם קריאת המגילה. צפו בווידאו (ברנז'ה)
פפראצי: רב הסלבס ואייל גולן בשיחה צפופהפפראצי: רב הסלבס ואייל גולן בשיחה צפופהיאיר טוקר
רב הסלבס מרדכי חסידים וחברו הטוב הזמר הישראלי אייל גולן נפגשו אמש (מוצ"ש), ליל חג הפורים, במרכז ירושלים ונתפסו בעדשת "כיכר השבת" כשהם משוחחים ארוכות, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
איוונקה טראמפ הכינה אוזני המן עם הילדיםאיוונקה טראמפ הכינה אוזני המן עם הילדיםיאיר טוקר14
לא מתיחה: בתו הגיורת של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, פרסמה בדף הפייסבוק שלה תמונה בה היא נראית מכינה אוזני המן עם ילדיה הקטנים לקראת חג הפורים (ברנז'ה, ציצית)
מור ממן - טרנד ההתחזקות: מור ממן חוזרת בתשובהטרנד ההתחזקות: מור ממן חוזרת בתשובהשאול כהנא15
מלכת היופי של ישראל לשנת 2014, מור ממן, חוזרת בתשובה בחצי שנה האחרונה. "אהבה מטורפת לבורא עולם מלך מלכי המלכים", כתבה בפוסט באינסטגרם שסחף את הרשת (ציצית)
סידר, גיר ורב הסלבס - רב הסלבס, ריצ'רד גיר והבמאי היהודי נפגשורב הסלבס, ריצ'רד גיר והבמאי היהודי נפגשויאיר טוקר1
השחקן ריצ'רד גיר הגיע אמש (רביעי) לביקור קצר בישראל יחד עם חברו הבמאי היהודי יוסף סידר. השניים נפגשו עם רב הסלבס מרדכי חסידים, ששיבח את סידר על... הכיפה (ברנז'ה)
אסי עזר - ומי התגייס לעזור לבית חב"ד? כוכב הטלוויזיה אסי עזרומי התגייס לעזור לבית חב"ד? כוכב הטלוויזיה אסי עזרכיכר השבת19
אסי עזר, כוכב טלוויזיה מוכר בישראל ומנחה תכנית הריאליטי "הכוכב הבא", החליט להתגייס לעזרת בית חב"ד בתל אביב. "אני חלק מדבר יפה וגדול" כתב לעוקביו בפייסבוק (ברנז'ה)
ברוך ויוסף. מתחזקים - "צנוע - יותר יפה": השחקנית שהתגיירה מדברת"צנוע - יותר יפה": השחקנית שהתגיירה מדברתישראל כהן28
השחקנית יאנה יוסף, מספרת ל"ידיעות אחרונות" על שמירת המצוות שלה ושל בעלה, השחקן ציון ברוך, ומחמיאה ללבוש הצנוע: "לדעתי, בגד צנוע מכבד אותך ונראים בו יפים יותר" (ברנז'ה)
ההספד של עודד מנשה - עודד מנשה ספד לרב אדלשטיין: "קיבל באהבה כל אחד"עודד מנשה ספד לרב אדלשטיין: "קיבל באהבה כל אחד"ישראל כהן18
השחקן עודד מנשה הגיע לנחם את בניו של הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל וספד לרב כשהוא מתאר את הקשר ההדוק שהיה לו ולרעייתו עדן הראל עם "קודש הקודשים" • ההספד המלא (ציצית)
ג'ודי ניר מוזס שלום - ג'ודי: "אני מאוד מחבבת את הרב קנייבסקי"ג'ודי: "אני מאוד מחבבת את הרב קנייבסקי"כיכר השבת41
אשת התקשורת, ג'ודי ניר מוזס שלום, סיפרה על התרשמותה מדמותו של מרן הגר"ח קנייבסקי. "אחרי שהוא מברך אותך כאילו הנשמה שלך קצת נחה רגועה יותר" | האזינו (ציצית)
טהוניה רובל - טהוניה רובל מתחזקת: "אני שמחה על כך"טהוניה רובל מתחזקת: "אני שמחה על כך"ישראל כהן7
גל ההתחזקות וההתקרבות לדת בקרב ידוענים וסלבריטאים נמשך, והבוקר מדווח "ידיעות אחרונות" על התחזקותה של טהוניה רובל, שמאשרת זאת ואף מביעה שמחה על כך (ציצית)
שרון גל - שרון גל: לומד תורה - לא צריך להתגייסשרון גל: לומד תורה - לא צריך להתגייסיאיר טוקר28
ח"כ לשעבר שרון גל, המשתתף בתוכנית 'האח הגדול', חשף את עמדתו נגד גיוס חרדים - לומדי תורה - לצה"ל. "מי שלומד תורה, חלק מהקיום שלנו כאן זה בזכותו", אמר (ברנז'ה, ציצית)
השחקן זאב רווח ורב הסלבס, בכותל - זאב רווח, רב הסלבס ודרעי בתפילה בכותלזאב רווח, רב הסלבס ודרעי בתפילה בכותליאיר טוקר13
השחקן הישראלי זאב רווח הגיע אתמול (שני) לתפילה ברחבת הכותל המערבי יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים וינקי דרעי - בנו של יו"ר ש"ס • צפו בתיעוד מרחבת הכותל (ציצית)
ריגש את הרשת, איתי שכטר בשמע ישראל - איתי שכטר: "הכיפה כי רציתי להודות להשם"איתי שכטר: "הכיפה כי רציתי להודות להשם"יאיר טוקר14
שחקן הכדורגל של ביתר ירושלים התייחס בחשבון האינסטגרם שלו לאירוע בטדי ואמר: "אני לא מתרפס ולא מתנצל, עשיתי לא כדי להתריס אלא הרגשתי שאני רוצה להודות לה'" (ציצית)
קובי פרץ ורב הסלבס בתפילה בחדר צדיק המזוזותקובי פרץ ורב הסלבס בתפילה בחדר צדיק המזוזותיאיר טוקר7
ערב ההכרעה במשפטו הגיע הזמר הישראלי קובי פרץ יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים להדליק נר ולהתפלל בחדרו של צדיק המזוזות הגאון רבי משה בן טוב זצ"ל (ברנז'ה)
מרגש. איתי שכטר והכיפה, אתמול - הבקיע שער, חבש כיפה וזעק "שמע ישראל"הבקיע שער, חבש כיפה וזעק "שמע ישראל"שרון מנדל34
משחק כדורגל טעון בין בית"ר ירושלים לבני סכנין הפך למופע קידוש השם לאחר שהשחקן איתי שכטר, חבש כיפה לראשו וזק - "שמע ישראל", רגע לאחר שכבש את שער הניצחון (MEN)
סשה ברון כהן, שני משמאל - עוד כוכב מתקרב: סשה ברון כהן בבית כנסתעוד כוכב מתקרב: סשה ברון כהן בבית כנסתישראל כהן6
סשה ברון כהן, אחד הקומיקאים המוכרים ביותר בעולם, צולם בבית כנסת בלוס אנג'לס כשהוא עולה לתורה, עטור תפילין ועטוף בטלית. התמונה עוררה הדים וגרמה לקידוש ה' (ציצית)
ציפי שביט. ארכיון - כוכבת הילדים: "מודה לאבינו מלכנו, הגדול מכולם"כוכבת הילדים: "מודה לאבינו מלכנו, הגדול מכולם"יאיר טוקר32
ההתקרבות לדת של דמויות מוכרות בתרבות הישראלית נמשכת. במהלך ראיון שהעניקה לאתר "מאקו", ביקשה כוכבת הילדים ציפי שביט להודות ל"אבינו מלכנו הגדול מכולם" (ברנז'ה, ציצית)
ירון לונדון והרחוב הראשי של בני ברק - ירון לונדון מעריץ את החרדים על "הצניעות"ירון לונדון מעריץ את החרדים על "הצניעות"שאול כהנא20
איש התקשורת ירון לונדון מספר ל'ידיעות רמת-גן' על סיוריו בבני ברק. לצד הביקורת, הוא מביע ההערצה לצניעות שבה חי הציבור החרדי - מבחירה. ומה קרן האור בעוני? (ציצית)
גיא זו-ארץ: התפילין נותן לי חיבור לעצמיגיא זו-ארץ: התפילין נותן לי חיבור לעצמייאיר טוקר15
מנחה התוכנית 'הישרדות' חושף בראיון ל'ידיעות אחרונות' על התקרבותו ליהדות בשנים האחרונות. הוא מגדיר את עצמו כחילוני מסורתי, אך מקפיד על הנחת תפילין מידי יום (ציצית)
מאזינים לרב הורביץ - בלב בני ברק: ה'סלבס' התקבצו לערב חנוכהבלב בני ברק: ה'סלבס' התקבצו לערב חנוכהישראל כהן32
לרגל חג החנוכה התקבצו אמש (רביעי) מיטב ה'סלבס' מהציבור הכללי בביתו של איש עסקים חרדי בבני ברק, למפגש של שיעור תורה וחיזוק רוחני מאת הרב חיים הורביץ (ציצית)
קובי אפללו סחף את הרשת עם תפילין וסידורקובי אפללו סחף את הרשת עם תפילין וסידורישראל כהן9
גל ההתחזקות בקרב הסלבס הישראלים נמשך במלוא עוצמתו. הזמר קובי אפללו, סחף את הרשת ומדורי הרכילות, בתמונה שלו עם תפילין, מתפלל מתוך סידור ומשגיח על בנו הפעוט (ציצית)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים