קרלין  חני הורביץ  חנה הורביץ  בישיץ
עורך 'ישראל היום' בועז ביסמוט - עורך "ישראל היום" מתחזק: אוכל כשר, משתדל לשמור שבתעורך "ישראל היום" מתחזק: "אוכל כשר, משתדל לשמור שבת"
ב' בתמוז תשעז | 26.06.17
"איך קוראים לזה בעברית של הרחוב? מתחזקים? אז אכן אני מודה באשמה" - כך אמר עורך "ישראל היום" בועז ביסמוט בשיחה עם רזי ברקאי בתכנית "מה בוער" בגלי צה"ל (ברנז'ה)
מה הם עושים בבוקר? - מרגש: ה"מודה אני" של הידוענים. צפומרגש: ה"מודה אני" של הידוענים. צפואלי רוטמן10
שורה של ידוענים, מעולם המשחק, המוזיקה ואפילו בכיר ביטחוני אחד, נוטלים חלק בקמפיין יפהפה שמטרתו להפיץ ולהטמיע את אמירת 'מודה אני', בכל בית בישראל. צפו (ציצית)
הרב הורביץ בשיעור - בבני ברק: שבע ברכות לשלומית מלכה ויהודה לויבבני ברק: שבע ברכות לשלומית מלכה ויהודה לויישראל כהן12
בבני ברק נערכה מסיבת שבע ברכות חגיגית לכבוד נישואיהם של בני הזוג יהודה לוי ושלומית מלכה. על דברי התורה היה אחראי הרב חיים הורביץ שמסר שיעור לחג השבועות (ציצית)
יחזקאלי תוקע - צבי יחזקאלי ליווה את טראמפ ותקע בשופרצבי יחזקאלי ליווה את טראמפ ותקע בשופראלי רוטמן7
ניצל את ההזדמנות: צבי יחזקאלי, הפרשן הבכיר לענייני ערבים של ערוץ 10 שנכנס לרשות הפלסטינית עם המשלחת של נשיא ארה"ב, היה חייב לקנח בקפיצה לקבר רחל. צפו (ציצית)
גיא זו-ארץ - גיא זו ארץ ויעל בר זוהר מתקרבים ליהדותגיא זו ארץ ויעל בר זוהר מתקרבים ליהדותיאיר טוקר9
השחקן והמנחה גיא זו-ארץ ורעייתו יעל בר זוהר, מתחזקים ומתקרבים ליהדות. בראיון ל"ידיעות אחרונות" הם סיפרו על ההליכה לבית הכנסת בשבת ועל הנחת התפילין מדי יום (ציצית)
אילוסטרציה - רונה קינן: "פותחת ספר תהלים לפני השינה"רונה קינן: "פותחת ספר תהלים לפני השינה"אלי רוטמן
האם האמנית המוכרת כאושיית שמאל מובהקת, בתהליכי התחזקות? נראה שכן, לפחות לפי מעשיה טרם השינה המתחברים לדבריה כי 'אי אפשר שלא להודות לקב"ה' (ציצית)
ציפר עם תפילין בכותל - העיתונאי שהגדיר חסידי חב"ד כ"ציידים" - הניח תפיליןהעיתונאי שהגדיר חסידי חב"ד כ"ציידים" - הניח תפיליןאלי רוטמן17
העיתונאי שהגדיר את אנשי חב"ד העומדים בקרנות הרחוב ומציעים לכל להניח תפילין כ"ציידי נשמות", נחשף כמי שבעצמו עמד בכותל, הניח תפילין והודה על כך בחום (ציצית)
זאב רווח, הנכד החרדי ורב הסלבס - זאב רווח, הנכד החרדי ורב הסלבס חוגגים בר מצווה בכותלזאב רווח, הנכד החרדי ורב הסלבס חוגגים בר מצווה בכותליאיר טוקר16
בימים האחרונים התקיימה שמחת בר המצווה לנכדו החרדי של השחקן הישראלי זאב רווח שהגיע לרחבת הכותל יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים לחגוג את השמחה, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
רב הסלבס ואביב אלוש, אתמול - אביב אלוש, רב הסלבס והמזוזה הגדולה בעולםאביב אלוש, רב הסלבס והמזוזה הגדולה בעולםיאיר טוקר1
השחקן הישראלי אביב אלוש, וחברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים הגיעו אמש (ראשון) לסיור ברובע היהודי. חסידים סייר עם אלוש בבית הכנסת 'יוחנן בן זכאי' - המקום בו הוכתרו הראשונים לציון לדורותיהם שם הוצג בפניהם המזוזה הגדולה בעולם, צפו (ברנז'ה)
שלומית מלכה ויהודה לוי - הרב שיחתן את יהודה לוי ושלומית מלכההרב שיחתן את יהודה לוי ושלומית מלכהישראל כהן17
השחקנים, בני הזוג יהודה לוי ושלומית מלכה, הנחשבים לידוענים ומפורסמים בציבור הכללי הודיעו, לקראת חתונתם בקיץ, כי בחרו ברב בן ציון נורדמן שיסדר חופה וקידושין (ציצית)
רזי ברקאי ואריה דרעי - דרעי: כך תחזירי את רזי ברקאי בתשובהדרעי: כך תחזירי את רזי ברקאי בתשובהישי כהן1
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי עלה לשידור אצל רזי ברקאי בגלי צה"ל, פנה למראיינת האורחת - "הרבנית", כלשונו - נועה ירון דיין, והסביר לך איך להחזיר את רזי ברקאי בתשובה (ברנז'ה)
עידן עמדי. שומר שבת - הזמר עידן עמדי שומר שבת: "הכל יותר פשוט"הזמר עידן עמדי שומר שבת: "הכל יותר פשוט"יאיר טוקר11
הזמר הישראלי המוכר שומר על השבת, ולא חושש מהפסד ממון בעקבות כך: "זה אחד הדברים הפשוטים שעשיתי בחיים. ברגע שאתה מצטמצם מבחינה כלכלית למה שאתה צריך ולא למה שאתה רוצה, הכל יותר פשוט" (ברנז'ה, ציצית)
תיעוד בלעדי: השיעור התורני של ברי סחרוףתיעוד בלעדי: השיעור התורני של ברי סחרוףישראל כהן2
בבית ביישוב יוקרתי בצפון הארץ נמסר אחת לשבוע שיעור מפי רב מוכר. השבוע, הגיע לשיעור המוזיקאי ברי סחרוף שאף ניגן ושר עם משתתפי בשיעור. צפו בתיעוד בלעדי (ברנז'ה, ציצית)
צפו: קריאת המגילה של כוכב הטלוויזיה החילוניצפו: קריאת המגילה של כוכב הטלוויזיה החילונייאיר טוקר21
מנחה הטלוויזיה אסי עזר עלה על ניידות חב"ד והשתתף בקריאת המגילה לתושבי תל אביב. ל"כיכר השבת" הגיע תיעוד של עזר כשהוא מברך קודם קריאת המגילה. צפו בווידאו (ברנז'ה)
פפראצי: רב הסלבס ואייל גולן בשיחה צפופהפפראצי: רב הסלבס ואייל גולן בשיחה צפופהיאיר טוקר1
רב הסלבס מרדכי חסידים וחברו הטוב הזמר הישראלי אייל גולן נפגשו אמש (מוצ"ש), ליל חג הפורים, במרכז ירושלים ונתפסו בעדשת "כיכר השבת" כשהם משוחחים ארוכות, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
איוונקה טראמפ הכינה אוזני המן עם הילדיםאיוונקה טראמפ הכינה אוזני המן עם הילדיםיאיר טוקר14
לא מתיחה: בתו הגיורת של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, פרסמה בדף הפייסבוק שלה תמונה בה היא נראית מכינה אוזני המן עם ילדיה הקטנים לקראת חג הפורים (ברנז'ה, ציצית)
מור ממן - טרנד ההתחזקות: מור ממן חוזרת בתשובהטרנד ההתחזקות: מור ממן חוזרת בתשובהשאול כהנא15
מלכת היופי של ישראל לשנת 2014, מור ממן, חוזרת בתשובה בחצי שנה האחרונה. "אהבה מטורפת לבורא עולם מלך מלכי המלכים", כתבה בפוסט באינסטגרם שסחף את הרשת (ציצית)
סידר, גיר ורב הסלבס - רב הסלבס, ריצ'רד גיר והבמאי היהודי נפגשורב הסלבס, ריצ'רד גיר והבמאי היהודי נפגשויאיר טוקר1
השחקן ריצ'רד גיר הגיע אמש (רביעי) לביקור קצר בישראל יחד עם חברו הבמאי היהודי יוסף סידר. השניים נפגשו עם רב הסלבס מרדכי חסידים, ששיבח את סידר על... הכיפה (ברנז'ה)
אסי עזר - ומי התגייס לעזור לבית חב"ד? כוכב הטלוויזיה אסי עזרומי התגייס לעזור לבית חב"ד? כוכב הטלוויזיה אסי עזרכיכר השבת19
אסי עזר, כוכב טלוויזיה מוכר בישראל ומנחה תכנית הריאליטי "הכוכב הבא", החליט להתגייס לעזרת בית חב"ד בתל אביב. "אני חלק מדבר יפה וגדול" כתב לעוקביו בפייסבוק (ברנז'ה)
ברוך ויוסף. מתחזקים - "צנוע - יותר יפה": השחקנית שהתגיירה מדברת"צנוע - יותר יפה": השחקנית שהתגיירה מדברתישראל כהן28
השחקנית יאנה יוסף, מספרת ל"ידיעות אחרונות" על שמירת המצוות שלה ושל בעלה, השחקן ציון ברוך, ומחמיאה ללבוש הצנוע: "לדעתי, בגד צנוע מכבד אותך ונראים בו יפים יותר" (ברנז'ה)
ההספד של עודד מנשה - עודד מנשה ספד לרב אדלשטיין: "קיבל באהבה כל אחד"עודד מנשה ספד לרב אדלשטיין: "קיבל באהבה כל אחד"ישראל כהן18
השחקן עודד מנשה הגיע לנחם את בניו של הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל וספד לרב כשהוא מתאר את הקשר ההדוק שהיה לו ולרעייתו עדן הראל עם "קודש הקודשים" • ההספד המלא (ציצית)
ג'ודי ניר מוזס שלום - ג'ודי: "אני מאוד מחבבת את הרב קנייבסקי"ג'ודי: "אני מאוד מחבבת את הרב קנייבסקי"כיכר השבת41
אשת התקשורת, ג'ודי ניר מוזס שלום, סיפרה על התרשמותה מדמותו של מרן הגר"ח קנייבסקי. "אחרי שהוא מברך אותך כאילו הנשמה שלך קצת נחה רגועה יותר" | האזינו (ציצית)
טהוניה רובל - טהוניה רובל מתחזקת: "אני שמחה על כך"טהוניה רובל מתחזקת: "אני שמחה על כך"ישראל כהן7
גל ההתחזקות וההתקרבות לדת בקרב ידוענים וסלבריטאים נמשך, והבוקר מדווח "ידיעות אחרונות" על התחזקותה של טהוניה רובל, שמאשרת זאת ואף מביעה שמחה על כך (ציצית)
שרון גל - שרון גל: לומד תורה - לא צריך להתגייסשרון גל: לומד תורה - לא צריך להתגייסיאיר טוקר28
ח"כ לשעבר שרון גל, המשתתף בתוכנית 'האח הגדול', חשף את עמדתו נגד גיוס חרדים - לומדי תורה - לצה"ל. "מי שלומד תורה, חלק מהקיום שלנו כאן זה בזכותו", אמר (ברנז'ה, ציצית)
השחקן זאב רווח ורב הסלבס, בכותל - זאב רווח, רב הסלבס ודרעי בתפילה בכותלזאב רווח, רב הסלבס ודרעי בתפילה בכותליאיר טוקר14
השחקן הישראלי זאב רווח הגיע אתמול (שני) לתפילה ברחבת הכותל המערבי יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים וינקי דרעי - בנו של יו"ר ש"ס • צפו בתיעוד מרחבת הכותל (ציצית)
ריגש את הרשת, איתי שכטר בשמע ישראל - איתי שכטר: "הכיפה כי רציתי להודות להשם"איתי שכטר: "הכיפה כי רציתי להודות להשם"יאיר טוקר14
שחקן הכדורגל של ביתר ירושלים התייחס בחשבון האינסטגרם שלו לאירוע בטדי ואמר: "אני לא מתרפס ולא מתנצל, עשיתי לא כדי להתריס אלא הרגשתי שאני רוצה להודות לה'" (ציצית)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

כיכר facebook