גד אלבז  מלך..  עמירן דביר  קינדרלעך
איציק אורלב - שבוע שני ברציפות: איציק אורלב מוביל בהשמעות ברדיו החרדישבוע שני ברציפות: איציק אורלב מוביל בהשמעות ברדיו החרדי
כ"ח באב תשעז | 20.08.17
הזמר איציק אורלב ושירו "בוא נדליק ת'אש" מוביל בהשמעות ברדיו החרדי - זה השבוע השני ברציפות. עמירן דביר ו"דספזלטוב" יורדים למקום השלישי. הדירוג המלא (מצעד כיכר)
עמירן דביר - במקום השני בהשמעות ברדיו החרדי: "דספזלטוב"במקום השני בהשמעות ברדיו החרדי: "דספזלטוב"כיכר מוזיקה7
בראש מצעד ההשמעות: איציק אורלב "בוא נדליק ת'אש" שעושה שמות גם במצעד הישראלי בתחנות הרדיו הכלליות. במקום השני: עמירן דביר עם הקאבר "דספזלטוב". הדירוג המלא (מוזיקה)
עמרם אדר. במקום הראשון - בום: עמרם אדר בראש מצעד ההשמעות ברדיובום: עמרם אדר בראש מצעד ההשמעות ברדיוכיכר השבת8
שבוע בלבד לאחר יציאת הקליפ לשיר "רבי נחמן" של עמרם אדר, והוא מזנק היישר אל המקום הראשון במצעד ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות. רגע לפני הפוגת ימי בין המצרים, אלו השירים המושמעים ביותר במדיה החרדית (מוזיקה, מצעד כיכר)
בני פרידמן. חוזר למקום הראשון - עשה קאמבק: זה השיר הכי מושמע השבוע ברדיועשה קאמבק: זה השיר הכי מושמע השבוע ברדיויאיר טוקר1
לאחר פגרה של מספר שבועות בהן פינה את המקום הראשון לטובת ענקי הזמר מרדכי בן דוד ואברהם פריד, בני פרידמן חוזר למקום הראשון ברשימת השירים הכי מושמעים ברדיו החרדי (מצעד כיכר)
יש כבוד: בן דוד ופריד - הכי מושמעים בשבוע האחרוןיש כבוד: בן דוד ופריד - הכי מושמעים בשבוע האחרוןיאיר טוקר5
שירו של מרדכי בן דוד "צעקה", הוא השיר המושמע ביותר בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - זה השבוע השני ברציפות. במקום השני: אברהם פריד. הדירוג המלא (מוזיקה)
מרדכי בן דוד - המלך חזר, וכבש את המקום הראשון במצעדהמלך חזר, וכבש את המקום הראשון במצעדכיכר השבת10
"צעקה" של מרדכי בן דוד, הוא השיר המושמע ביותר בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" בשבוע האחרון. בגזרת האינטרנט, מוביל "יחד" של ברי וובר (מצעד כיכר)
זה השיר הכי מושמע השבוע ברדיו החרדיזה השיר הכי מושמע השבוע ברדיו החרדיכיכר מוזיקה9
"לילה טוב ילד" של להקת הקינדרלעך, הוא השיר הכי מושמע בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת" (מצעד כיכר)
שלומי דסקל. מוביל ברדיו - מצעד כיכר: אלו השירים הכי מושמעים ברדיומצעד כיכר: אלו השירים הכי מושמעים ברדיוכיכר מוזיקה
השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" בשבוע האחרון הוא "יש בתורה" של שלומי דסקאל - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר". הדירוג המלא (מוזיקה)
שרים לתורה: בחרו את השיר האהוב עליכםשרים לתורה: בחרו את השיר האהוב עליכםנתנאל לייפר23
לכבוד חג מתן תורה, אספנו עבורכם את מיטב שירי אהבת התורה של המוזיקה החסידית והיהודית. הצביעו עכשיו: איזה שיר על התורה ולומדיה הכי מרגש ונוגע בלבכם? (מצעד כיכר)
בן דוד ופריד. מובילים - המצעד: אלו השירים הכי מושמעים ברדיו החרדיהמצעד: אלו השירים הכי מושמעים ברדיו החרדיכיכר מוזיקה1
אחרי פגרת ימי העומר, מצעד ההשמעות השבועי של "כיכר השבת" ו"רדיומטר" חוזר. ומי במקומות הראשונים ברדיו ובדיגיטל? ענקי הזמר אברהם פריד ומרדכי בן דוד (מוזיקה)
זה השיר הכי מושמע בחול המועד ברדיו החרדיזה השיר הכי מושמע בחול המועד ברדיו החרדיכיכר מוזיקה2
"דיינו" של אודי דוידי, הוא השיר המושמע ביותר בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" במהלך ימי חול המועד פסח. מי נכנס לעשירייה הראשונה? הדירוג המלא (מצעד כיכר)
אברהם פריד, יעקב שוואקי, חיים ישראל, בני פרידמן ושלומי גרטנר - הכי משומעים ברדיו - דירוג: אלו השירים והאמנים הכי מושמעים במדיה החרדיתדירוג: אלו השירים והאמנים הכי מושמעים במדיה החרדיתכיכר מוזיקה20
לראשונה במוזיקה היהודית: מצעד מיוחד לסיכום החורף שחלף בתחנות הרדיו החרדיות. מי הם 10 הזמרים המושמעים ביותר? מהם 10 השירים המושמעים ביותר? כל הנתונים בדירוג מיוחד (מוזיקה)
בני פרידמן. לא יעזוב את המקום הראשון בזמן הקרוב? - מצעד כיכר: אלו השירים הכי מושמעים השבועמצעד כיכר: אלו השירים הכי מושמעים השבועכיכר השבת
בני פרידמן ושירו "עברי אנוכי" חוזרים להוביל את מצעד ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות. במקום השני: אברהם פריד עם "איתך אני". הדירוג המלא (מוזיקה, מצעד כיכר)
בני פרידמן. כבר לא במקום הראשון - האביב הגיע למצעד: "עברי אנוכי" לא במקום הראשוןהאביב הגיע למצעד: "עברי אנוכי" לא במקום הראשוןכיכר השבת1
"עברי אנכי" של בני פרידמן מפנה את המקום הראשון לטובת "איתך אני" של הדוד הגדול אברהם פריד, עקיבא מרגליות והקאמבק "אשא" עם מועצת השירה במקום השלישי והמכובד (מצעד כיכר)
מיילך קאהן. נכנס לעשירייה עם "יומם" - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיכיכר השבת1
בני פרידמן ושירו "עברי אנוכי" עדיין מובילים במקום הראשון במצעד ההשמעות השבועי בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת". ומי בעשיריה הראשונה? (מצעד כיכר)
ארבהם פריד - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיכיכר מוזיקה2
בני פרידמן עדיין מוביל במקום הראשון במצעד ההשמעות ברדיו החרדי עם שירו "עברי אנוכי", כך עולה מניטור השמעות השירים השבועי בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה". ומי נכנס לעשירייה הראשונה? (מצעד כיכר)
עמירן דביר, במקום השני ברשימת ההשמעות ברדיו החרדי - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיכיכר מוזיקה1
נדמה שאפילו פורים לא מצליח להזיז את "עברי אנוכי" של בני פרידמן מהמקום הראשון ברשימת השירים הכי מושמעים בתחנות הרדיו החרדיות. ומי עוד מככב במצעד? הדירוג השבועי (מוזיקה)
גד אלבז - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיכיכר מוזיקה1
בני פרידמן ו"עברי אנוכי" עדיין במקום הראשון ברדיו, וכובש גם מקום בחמישייה הראשונה באינטרנט. ומי עוד נכנס השבוע לדירוג ההשמעות השבועי? המצעד המלא (מוזיקה, מצעד כיכר)
אוהד מושקוביץ. מככב גם ברדיו וגם באינטרנט - אלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיואלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיויאיר טוקר3
"עברי אנוכי" של בני פרידמן עדיין בראש מצעד ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת". ומי במקומות הבאים? (מצעד כיכר)
בני פרידמן. עדיין מוביל - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדייאיר טוקר
השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" בשבוע האחרון, הוא עדיין "עברי אנוכי" של בני פרידמן. מי אחריו? ומי כובש את הפסגה באינטרנט? (מוזיקה, מצעד כיכר)
אילוסטרציה - כך השפיע ט"ו בשבט על ההשמעות ברדיו החרדיכך השפיע ט"ו בשבט על ההשמעות ברדיו החרדיכיכר מוזיקה
בני פרידמן עדיין במקום הראשון, אבל הרשימה כולה משתנה בעקבות ט"ו בשבט, ולא מעט שירי פרחיה וארץ ישראל נכנסים אליה. המצעד השבועי של "רדיומטר" (מוזיקה, מצעד כיכר)
פרידמן, רזאל ורנד: השירים הכי מושמעים השבועפרידמן, רזאל ורנד: השירים הכי מושמעים השבועיאיר טוקר2
"עברי אנוכי" של בני פרידמן, חוזר לככב בראש מצעד ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", זאת אחרי שבוע בו פינה את הבכורה ל"עבור מישהו אחר" של שמחה פרידמן. ואיפה החדש של שולי רנד? (מוזיקה)
בני ושמחה פרידמן - בני פרידמן מאבד את המקום הראשון לטובת בן הדודבני פרידמן מאבד את המקום הראשון לטובת בן הדודיאיר טוקר5
אחרי שבועות ארוכים, בני פרידמן ושירו "עברי אנוכי" עוזבים את המקום הראשון במצעד ההשמעות של כיכר השבת. ומי נכנס במקומו? בן הדוד שמחה פרידמן, ושירו החדש "עבור מישהו אחר" (מוזיקה)
מאיר בנאי ז"ל - מצעד ההשמעות: מאיר בנאי ז"ל במקום השנימצעד ההשמעות: מאיר בנאי ז"ל במקום השנייאיר טוקר1
"עברי אנוכי" של בני פרידמן, כנראה השיר הכי יציב בסביבה, מסרב לעזוב את המקום הראשון במצעד ההשמעות של "כיכר השבת". אחריו נמצא "לך אלי" של מאיר בנאי ז"ל (מוזיקה)
מאיר בנאי - הרביעי בהשמעות ברדיו: "לך אלי" של מאיר בנאיהרביעי בהשמעות ברדיו: "לך אלי" של מאיר בנאיכיכר השבת1
פטירתו בסוף השבוע האחרון של מאיר בנאי ז"ל, הפכה את שירו "לך אלי" לרביעי בדירוג השירים המושמעים ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" (מצעד כיכר)
בני פרידמן. מתי הוא יעזוב את המקום הראשון? - לא תצליחו להזיז אותו: בני פרידמן הכי מושמע. עדייןלא תצליחו להזיז אותו: בני פרידמן הכי מושמע. עדייןכיכר השבת1
בני פרידמן עדיין מוביל במקום הראשון ברדיו, יניב בן משיח מחוץ לעשרת השירים המושמעים - כך עולה מניטור ההשמעות השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת" בתחנות הרדיו החרדיות וברדיו האינטרנטי (מוזיקה)

מצעד כיכר

מצעד המוזיקה היהודי של כיכר השבת ורדיו מטר: דירוג השירים החסידיים והיהודיים הכי מושמעים בערוצי הרדיו ובאתרי האינטרנט החרדים

עדכונים
כיכר facebook