הרב שטיינמן  שטיינמן  גד אלבז  מלך..
פסטיבל ריקודים: זה מה שהיה השבוע ברדיופסטיבל ריקודים: זה מה שהיה השבוע ברדיו החרדי
כ"ב בכסלו תשעח | 10.12.17
למעט פסטיבל ריקודים, אין לנו הסבר אחר לזה: "רוקדים הלילה" ו"הלילה נרקוד", הם שני השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות. הדירוג המלא בפנים (מוזיקה)
גם "הלילה נרקוד": אלעד שער שוב המושמע ביותרגם "הלילה נרקוד": אלעד שער שוב המושמע ביותרכיכר השבת8
"הלילה נרקוד", שירו של אלעד שער, הוא שוב השיר המושמע ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור כיכר השבת (מצעד כיכר)
אלעד שער - בסימן ריקודים: זה השיר המושמע ביותר השבועבסימן ריקודים: זה השיר המושמע ביותר השבועכיכר השבת6
"הלילה נרקוד", שירו של אלעד שער, הוא השיר המושמע ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת" (מצעד כיכר)
משה דוויק - הכי למעלה: זה השיר הכי מושמע השבוע ברדיוהכי למעלה: זה השיר הכי מושמע השבוע ברדיוכיכר השבת18
"למעלה" של משה דוויק, הוא השיר המושמע ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור כיכר השבת.
מרדכי בן דוד, ארכיון - זה השיר המושמע ביותר השבוע ברדיו החרדיזה השיר המושמע ביותר השבוע ברדיו החרדיכיכר השבת2
"חברון מאז ומתמיד", שירו של ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד, הוא השיר המושמע ביותר השבוע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה". ומי במקום השני? (
אברהם פריד. ארכיון - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיכיכר השבת
השיר הכי מושמע בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", הוא "עובר מה שעובר" של אברהם פריד. במקום השני, בשל הילולת רחל אמנו, נמצא "רחל" של מידד טסה (מוזיקה)
כך היארצייט למרן השפיע על השירים ברדיוכך היארצייט למרן השפיע על השירים ברדיוכיכר השבת5
"כוכב מאיר" של עוזיה צדוק, השיר שנכתב לעילוי נשמתו של מרן רבי עובדיה יוסף זצוק"ל - הוא השיר המושמע ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה". הרשימה המלאה (מוזיקה, מצעד כיכר)
ישי לפידות. מוביל - הזמר הכי מושמע בשבוע האחרון: ישי לפידותהזמר הכי מושמע בשבוע האחרון: ישי לפידותיאיר טוקר7
השיר הכי מושמע בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", הוא "בקש עבדך" של ישי לפידות. ומי הכי מושמע בדיגיטל? הדירוג המלא (מוזיקה)
זה מה שהרדיו החרדי השמיע לכם בשנה האחרונהזה מה שהרדיו החרדי השמיע לכם בשנה האחרונהכיכר השבת9
אלו הזמרים והשירים שכבשו את תחנות הרדיו החרדיות בשנה האחרונה. פריד ושוואקי בראש, חיים ישראל מככב במקומות הראשונים ובני פרידמן במקום הרביעי ברדיו ובדיגיטל. הדירוג המלא (מוזיקה, מצעד כיכר)
אלו שירי הסליחות המושמעים ביותר בעשרת ימי תשובהאלו שירי הסליחות המושמעים ביותר בעשרת ימי תשובהכיכר השבת
"בספר החיים" של בני פרידמן מוביל, "פתח לנו שער" של מרדכי בן דוד במקום השני ו"יעלה תחנוננו" של יונתן רזאל במקום השלישי - אלו השירים הכי מושמעים בעשרת ימי תשובה (מוזיקה)
אברהם פריד - בשבוע האחרון של תשע"ז: פריד ודדיה מוביליםבשבוע האחרון של תשע"ז: פריד ודדיה מוביליםכיכר השבת
"עובר מה שעובר" של אברהם פריד - הוא השיר המושמע ביותר בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" בשבוע האחרון - כך עולה מהניטור השבועי של רדיומטר ל"כיכר השבת". במקום השני נמצא "אבינו" של איציק דדיה (מצעד כיכר)
במקום השלישי: אריאל זילבר. ארכיון - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדייאיר טוקר
אברהם פריד ושירו "עובר מה שעובר" יושבים חזק על המקום הראשון ברשימת השירים הכי מושמעים בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" בשבוע האחרון (מוזיקה)
הכי מושמע השבוע ברדיו החרדי: אברהם פרידהכי מושמע השבוע ברדיו החרדי: אברהם פרידכיכר השבת1
אברהם פריד הוא הזמר המושמע ביותר ברדיו החרדי במהלך השבוע האחרון - כך עולה מניטור של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת". שיריו של פריד כובשים את המקום הראשון והשני במצעד (מוזיקה)
אברהם פריד, ארכיון - "עובר מה שעובר": אברהם פריד כובש את המצעד"עובר מה שעובר": אברהם פריד כובש את המצעדכיכר השבת8
אחרי שבועיים בראש רשימת ההשמעות ב"קול חי" ו"קול ברמה", 'דספזלטוב' של עמירן דביר - בחוץ. במקביל, שלושה שירים שונים של אברהם פריד מתברגים ברשימת ההשמעות ברדיו ובדיגיטל (מוזיקה)
איציק אורלב - שבוע שני ברציפות: איציק אורלב מוביל בהשמעות ברדיו החרדישבוע שני ברציפות: איציק אורלב מוביל בהשמעות ברדיו החרדיכיכר השבת1
הזמר איציק אורלב ושירו "בוא נדליק ת'אש" מוביל בהשמעות ברדיו החרדי - זה השבוע השני ברציפות. עמירן דביר ו"דספזלטוב" יורדים למקום השלישי. הדירוג המלא (מצעד כיכר)
עמירן דביר - במקום השני בהשמעות ברדיו החרדי: "דספזלטוב"במקום השני בהשמעות ברדיו החרדי: "דספזלטוב"כיכר מוזיקה7
בראש מצעד ההשמעות: איציק אורלב "בוא נדליק ת'אש" שעושה שמות גם במצעד הישראלי בתחנות הרדיו הכלליות. במקום השני: עמירן דביר עם הקאבר "דספזלטוב". הדירוג המלא (מוזיקה)
עמרם אדר. במקום הראשון - בום: עמרם אדר בראש מצעד ההשמעות ברדיובום: עמרם אדר בראש מצעד ההשמעות ברדיוכיכר השבת9
שבוע בלבד לאחר יציאת הקליפ לשיר "רבי נחמן" של עמרם אדר, והוא מזנק היישר אל המקום הראשון במצעד ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות. רגע לפני הפוגת ימי בין המצרים, אלו השירים המושמעים ביותר במדיה החרדית (מוזיקה, מצעד כיכר)
בני פרידמן. חוזר למקום הראשון - עשה קאמבק: זה השיר הכי מושמע השבוע ברדיועשה קאמבק: זה השיר הכי מושמע השבוע ברדיויאיר טוקר1
לאחר פגרה של מספר שבועות בהן פינה את המקום הראשון לטובת ענקי הזמר מרדכי בן דוד ואברהם פריד, בני פרידמן חוזר למקום הראשון ברשימת השירים הכי מושמעים ברדיו החרדי (מצעד כיכר)
יש כבוד: בן דוד ופריד - הכי מושמעים בשבוע האחרוןיש כבוד: בן דוד ופריד - הכי מושמעים בשבוע האחרוןיאיר טוקר5
שירו של מרדכי בן דוד "צעקה", הוא השיר המושמע ביותר בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - זה השבוע השני ברציפות. במקום השני: אברהם פריד. הדירוג המלא (מוזיקה)
מרדכי בן דוד - המלך חזר, וכבש את המקום הראשון במצעדהמלך חזר, וכבש את המקום הראשון במצעדכיכר השבת10
"צעקה" של מרדכי בן דוד, הוא השיר המושמע ביותר בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" בשבוע האחרון. בגזרת האינטרנט, מוביל "יחד" של ברי וובר (מצעד כיכר)
זה השיר הכי מושמע השבוע ברדיו החרדיזה השיר הכי מושמע השבוע ברדיו החרדיכיכר מוזיקה10
"לילה טוב ילד" של להקת הקינדרלעך, הוא השיר הכי מושמע בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת" (מצעד כיכר)
שלומי דסקל. מוביל ברדיו - מצעד כיכר: אלו השירים הכי מושמעים ברדיומצעד כיכר: אלו השירים הכי מושמעים ברדיוכיכר מוזיקה
השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" בשבוע האחרון הוא "יש בתורה" של שלומי דסקאל - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר". הדירוג המלא (מוזיקה)
שרים לתורה: בחרו את השיר האהוב עליכםשרים לתורה: בחרו את השיר האהוב עליכםנתנאל לייפר23
לכבוד חג מתן תורה, אספנו עבורכם את מיטב שירי אהבת התורה של המוזיקה החסידית והיהודית. הצביעו עכשיו: איזה שיר על התורה ולומדיה הכי מרגש ונוגע בלבכם? (מצעד כיכר)
בן דוד ופריד. מובילים - המצעד: אלו השירים הכי מושמעים ברדיו החרדיהמצעד: אלו השירים הכי מושמעים ברדיו החרדיכיכר מוזיקה1
אחרי פגרת ימי העומר, מצעד ההשמעות השבועי של "כיכר השבת" ו"רדיומטר" חוזר. ומי במקומות הראשונים ברדיו ובדיגיטל? ענקי הזמר אברהם פריד ומרדכי בן דוד (מוזיקה)
זה השיר הכי מושמע בחול המועד ברדיו החרדיזה השיר הכי מושמע בחול המועד ברדיו החרדיכיכר מוזיקה2
"דיינו" של אודי דוידי, הוא השיר המושמע ביותר בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" במהלך ימי חול המועד פסח. מי נכנס לעשירייה הראשונה? הדירוג המלא (מצעד כיכר)
אברהם פריד, יעקב שוואקי, חיים ישראל, בני פרידמן ושלומי גרטנר - הכי משומעים ברדיו - דירוג: אלו השירים והאמנים הכי מושמעים במדיה החרדיתדירוג: אלו השירים והאמנים הכי מושמעים במדיה החרדיתכיכר מוזיקה20
לראשונה במוזיקה היהודית: מצעד מיוחד לסיכום החורף שחלף בתחנות הרדיו החרדיות. מי הם 10 הזמרים המושמעים ביותר? מהם 10 השירים המושמעים ביותר? כל הנתונים בדירוג מיוחד (מוזיקה)

מצעד כיכר

מצעד המוזיקה היהודי של כיכר השבת ורדיו מטר: דירוג השירים החסידיים והיהודיים הכי מושמעים בערוצי הרדיו ובאתרי האינטרנט החרדים

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים