פורים  ישי ריבו  קורין גדעון  מונטג
צעיר ומפתיע - יוני Z ׁ(זיגלבוים) - השיר הכי מושמע בשבוע האחרון ברדיו: מה נעשהזה השיר הכי מושמע בשבוע האחרון ברדיו החרדי
ד' באדר תשעח | 19.02.18
השיר הכי מושמע השבוע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", הוא "מה נעשה" של הזמר יוני Z. במקום השני נמצא "אלוקים גדול" של אבישי אשל. הדירוג המלא (מוזיקה)
השיר הכי מושמע בשבוע האחרון ברדיו: אחים בנפשהשיר הכי מושמע בשבוע האחרון ברדיו: אחים בנפשכיכר השבת
השיר הכי מושמע השבוע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", הוא "אחים בנפש" של אברהם פריד. במקום השני נמצא "חתן וגם כלה" של אבי אילסון. הדירוג המלא (מוזיקה)
יידל ורדיגר, ארכיון - באווירת ט"ו בשבט: זה השיר הכי מושמע השבועבאווירת ט"ו בשבט: זה השיר הכי מושמע השבועכיכר מוזיקה1
השיר הכי מושמע בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" הוא "אילן" של יידל ורדיגר. גם "שירת העשבים" ו"ארץ זבת חלב" בעשירייה הראשונה (מצעד כיכר)
פריד שוב במקום הראשון, איציק דדיה בשניפריד שוב במקום הראשון, איציק דדיה בשנייאיר טוקר3
שבוע שלישי ברציפות: אברהם פריד מוביל את רשימת ההשמעות ברדיו החרדי עם "אחים בנפש". כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור 'כיכר השבת'. דדיה פרץ למקום השני (מוזיקה)
אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדייאיר טוקר
שבוע שני ברציפות: אברהם פריד מוביל את רשימת ההשמעות ברדיו החרדי עם "אחים בנפש" כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת". ומי במקום השני? (מוזיקה)
אברהם פריד - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדייאיר טוקר
"אחים בנפש" של אברהם פריד כובש את המקום הראשון בהשמעות בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת". ומי במקום השני? (מוזיקה)
אליקם בוטה ואבישי אשל - שני השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדי - מזרחייםשני השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדי - מזרחייםכיכר מוזיקה1
"מתי תבוא" של אליקם בוטה ו"אלוקים גדול" של אבישי אשל, הם שני השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדי. ובגזרת הרדיו האינטרנטי: יואלי קליין וקובי ברומר לוקחים את הבכורה (מוזיקה)
אליקם בוטה, במקום הראשון ברדיו - זה השיר הכי מושמע השבוע ברדיו החרדיזה השיר הכי מושמע השבוע ברדיו החרדיכיכר השבת6
"מתי תבוא" של אליקם בוטה, הוא השיר המושמע ביותר בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" בשבוע האחרון - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת". ומי במקום השני? (מצעד כיכר)
אמיר אליהו - בום: השיר של אמיר אליהו - הכי מושמע השבועבום: השיר של אמיר אליהו - הכי מושמע השבועכיכר השבת1
זוכרים את תקופת הלהיטים המגויירים? בטח תופתעו לשמוע שאחד מכוכביה הגדולים זורח שוב: "בבקשה", שירו של אמיר אליהו, הוא השיר המושמע ביותר ברדיו החרדי השבוע (מוזיקה)
פסטיבל ריקודים: זה מה שהיה השבוע ברדיופסטיבל ריקודים: זה מה שהיה השבוע ברדיוכיכר השבת2
למעט פסטיבל ריקודים, אין לנו הסבר אחר לזה: "רוקדים הלילה" ו"הלילה נרקוד", הם שני השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות. הדירוג המלא בפנים (מוזיקה)
גם "הלילה נרקוד": אלעד שער שוב המושמע ביותרגם "הלילה נרקוד": אלעד שער שוב המושמע ביותרכיכר השבת8
"הלילה נרקוד", שירו של אלעד שער, הוא שוב השיר המושמע ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור כיכר השבת (מצעד כיכר)
אלעד שער - בסימן ריקודים: זה השיר המושמע ביותר השבועבסימן ריקודים: זה השיר המושמע ביותר השבועכיכר השבת6
"הלילה נרקוד", שירו של אלעד שער, הוא השיר המושמע ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת" (מצעד כיכר)
משה דוויק - הכי למעלה: זה השיר הכי מושמע השבוע ברדיוהכי למעלה: זה השיר הכי מושמע השבוע ברדיוכיכר השבת18
"למעלה" של משה דוויק, הוא השיר המושמע ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - כך עולה מהניטור השבועי של "רדיומטר" עבור כיכר השבת.
מרדכי בן דוד, ארכיון - זה השיר המושמע ביותר השבוע ברדיו החרדיזה השיר המושמע ביותר השבוע ברדיו החרדיכיכר השבת2
"חברון מאז ומתמיד", שירו של ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד, הוא השיר המושמע ביותר השבוע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה". ומי במקום השני? (
אברהם פריד. ארכיון - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיכיכר השבת
השיר הכי מושמע בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", הוא "עובר מה שעובר" של אברהם פריד. במקום השני, בשל הילולת רחל אמנו, נמצא "רחל" של מידד טסה (מוזיקה)
כך היארצייט למרן השפיע על השירים ברדיוכך היארצייט למרן השפיע על השירים ברדיוכיכר השבת5
"כוכב מאיר" של עוזיה צדוק, השיר שנכתב לעילוי נשמתו של מרן רבי עובדיה יוסף זצוק"ל - הוא השיר המושמע ביותר בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה". הרשימה המלאה (מוזיקה, מצעד כיכר)
ישי לפידות. מוביל - הזמר הכי מושמע בשבוע האחרון: ישי לפידותהזמר הכי מושמע בשבוע האחרון: ישי לפידותיאיר טוקר7
השיר הכי מושמע בשבוע האחרון בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה", הוא "בקש עבדך" של ישי לפידות. ומי הכי מושמע בדיגיטל? הדירוג המלא (מוזיקה)
זה מה שהרדיו החרדי השמיע לכם בשנה האחרונהזה מה שהרדיו החרדי השמיע לכם בשנה האחרונהכיכר השבת10
אלו הזמרים והשירים שכבשו את תחנות הרדיו החרדיות בשנה האחרונה. פריד ושוואקי בראש, חיים ישראל מככב במקומות הראשונים ובני פרידמן במקום הרביעי ברדיו ובדיגיטל. הדירוג המלא (מוזיקה, מצעד כיכר)
אלו שירי הסליחות המושמעים ביותר בעשרת ימי תשובהאלו שירי הסליחות המושמעים ביותר בעשרת ימי תשובהכיכר השבת
"בספר החיים" של בני פרידמן מוביל, "פתח לנו שער" של מרדכי בן דוד במקום השני ו"יעלה תחנוננו" של יונתן רזאל במקום השלישי - אלו השירים הכי מושמעים בעשרת ימי תשובה (מוזיקה)
אברהם פריד - בשבוע האחרון של תשע"ז: פריד ודדיה מוביליםבשבוע האחרון של תשע"ז: פריד ודדיה מוביליםכיכר השבת
"עובר מה שעובר" של אברהם פריד - הוא השיר המושמע ביותר בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" בשבוע האחרון - כך עולה מהניטור השבועי של רדיומטר ל"כיכר השבת". במקום השני נמצא "אבינו" של איציק דדיה (מצעד כיכר)
במקום השלישי: אריאל זילבר. ארכיון - אלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדיאלו השירים הכי מושמעים השבוע ברדיו החרדייאיר טוקר
אברהם פריד ושירו "עובר מה שעובר" יושבים חזק על המקום הראשון ברשימת השירים הכי מושמעים בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" בשבוע האחרון (מוזיקה)
הכי מושמע השבוע ברדיו החרדי: אברהם פרידהכי מושמע השבוע ברדיו החרדי: אברהם פרידכיכר השבת1
אברהם פריד הוא הזמר המושמע ביותר ברדיו החרדי במהלך השבוע האחרון - כך עולה מניטור של "רדיומטר" עבור "כיכר השבת". שיריו של פריד כובשים את המקום הראשון והשני במצעד (מוזיקה)
אברהם פריד, ארכיון - "עובר מה שעובר": אברהם פריד כובש את המצעד"עובר מה שעובר": אברהם פריד כובש את המצעדכיכר השבת8
אחרי שבועיים בראש רשימת ההשמעות ב"קול חי" ו"קול ברמה", 'דספזלטוב' של עמירן דביר - בחוץ. במקביל, שלושה שירים שונים של אברהם פריד מתברגים ברשימת ההשמעות ברדיו ובדיגיטל (מוזיקה)
איציק אורלב - שבוע שני ברציפות: איציק אורלב מוביל בהשמעות ברדיו החרדישבוע שני ברציפות: איציק אורלב מוביל בהשמעות ברדיו החרדיכיכר השבת1
הזמר איציק אורלב ושירו "בוא נדליק ת'אש" מוביל בהשמעות ברדיו החרדי - זה השבוע השני ברציפות. עמירן דביר ו"דספזלטוב" יורדים למקום השלישי. הדירוג המלא (מצעד כיכר)
עמירן דביר - במקום השני בהשמעות ברדיו החרדי: "דספזלטוב"במקום השני בהשמעות ברדיו החרדי: "דספזלטוב"כיכר מוזיקה7
בראש מצעד ההשמעות: איציק אורלב "בוא נדליק ת'אש" שעושה שמות גם במצעד הישראלי בתחנות הרדיו הכלליות. במקום השני: עמירן דביר עם הקאבר "דספזלטוב". הדירוג המלא (מוזיקה)
עמרם אדר. במקום הראשון - בום: עמרם אדר בראש מצעד ההשמעות ברדיובום: עמרם אדר בראש מצעד ההשמעות ברדיוכיכר השבת9
שבוע בלבד לאחר יציאת הקליפ לשיר "רבי נחמן" של עמרם אדר, והוא מזנק היישר אל המקום הראשון במצעד ההשמעות בתחנות הרדיו החרדיות. רגע לפני הפוגת ימי בין המצרים, אלו השירים המושמעים ביותר במדיה החרדית (מוזיקה, מצעד כיכר)

מצעד כיכר

מצעד המוזיקה היהודי של כיכר השבת ורדיו מטר: דירוג השירים החסידיים והיהודיים הכי מושמעים בערוצי הרדיו ובאתרי האינטרנט החרדים

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים