ד"ר שאדי אסלאןהניתוח הצליח - אך הרופא התמוטט ומתכיכר השבת11
ד"ר שאדי אסלאן, מתמחה בבית החולים 'בני ציון' שבחיפה, התמוטט לאחר ניתוח שביצע. הרופאים ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות, אך בסופן נאלצו לקבוע את מותו (בריאות)
מרפאתו של הד"רלידה ללא רישיון: המיילד נתפס ונעצרכיכר השבת13
משטרת ישראל עצרה רופא שהפעיל חדר לידה ללא רישיון, לאחר שהיולדת הובהלה לבית החולים בשל סיבוך בלידה. נגד הרופא כבר תלויים שני כתבי אישום (חדשות בריאות)
מוקד רפואה - מכביחברי מכבי יקבלו שירות רפואי בימי החג במרפאות השבתכיכר בשיתוף מכבי
מרפאות השבת הנמצאות במגוון ערים בפריסה ארצית, יקבלו במהלך כל השבת והחג ע"י רופא שאינו יהודי • למכבי הסכמים עם מוקדי הרפואה של ט.ר.ם הפזורים ברחבי הארץ (בריאות)
אילוסטרציהנתונים קשים: 1 מכל שבע ישראלים 'מכור'כיכר השבת6
על פי דו"ח שהוגש היום לנשיא המדינה, חלה עליה של ממש בהתמכרויות בקרב צעירים. אחד לשבעה ישראלים מכור, כשרק 10% פונים לקבל טיפול במכוני הגמילה (בריאות הנפש)
מקרי? התאומות הזהות ילדו באותו היוםמקרי? התאומות הזהות ילדו באותו היוםדוד הכהן12
במחלקת היולדות של שערי צדק הגיעו 2 תאומות זהות -יעל ואביטל, וילדו בהפרש של כמה שעות את ילדן הרביעי. השתיים תושבות גוש עציון ולכל אחת מהן שתי בנות ובן (בריאות)
חלק מבתי החולים שהשתתפו בסקרפורסמו תוצאות דירוג בתי החולים בארץדוד הכהן
בימים אלו מפרסם משרד הבריאות את סקר שביעות הרצון מבתי החולים, הראשון שנערך אחרי הקורונה • המובילים והפחות, והיכן בית החולים הבני ברקי • כל הנתונים>> (בארץ)
הפצוע מאלעד עם הקסדההחלק החסר מהגולגולת הודפס בתלת ממדבני סולומון16
בשורות טובות: הפצוע מהפיגוע באלעד ישתמש בקסדת תלת מיד שהודפסה עבורו עד להשתלת החלק שנפגע בגולגולתו • הפצוע דיווח על הקלה משמעותית בכאבים (חדשות בריאות)
בית החולים סורוקהיחזק את הקיים: בית חולים נוסף יוקם בנגבבני סולומון
שר הבריאות, הודיע היום על אישור בנייתו של בית חולים חדש בבאר שבע, בית החולים ישמש כביה"ח שני בנגב, אחרי סורוקה הוותיק; "קריטי לצמצום הפערים" (חדשות, בריאות)
אילוסטרציה. מציאות מדומהרמב"ם: טיפול בסיוע משקפי מציאות מדומהמישאל לוי1
בבית החולים רמב"ם החליטו להקל על סבלם של המטופלים במחלקה ההמטולוגית בעזרת משקפי מציאות מדומה. החולים ישהו בעולם אחר כשהם עוברים את הטיפול הקשה (בריאות)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבהאבעבועות הקוף: יותר מדאיג מאשר חושביםמישאל לוי1
בעוד ורבים מהמומחים טענו שקצב ההתפשטות של אבעבועות הקוף אינו מדאיג - הפרופ' שאבחן את החולה הישראלי הראשון, דווקא מודאג: "מצריך תשומת לב" (בריאות)
'פייזר' קוראת לחיסון שלישי מגיל שנתיים'פייזר' קוראת לחיסון שלישי מגיל שנתייםכיכר השבת5
ענקית התרופות פייזר ערכה ניסוי על ילדים מגילאי שנתיים ועד גיל חמש, ובמהלך הניסוי התברר כי בכדי להגיע ליעילות של 80% נדרשות 3 מנות חיסון, ולא די ב-2 מנות (חדשות בריאות)
אבעבועות הקוף עברו מוטציה? זו התשובהאבעבועות הקוף עברו מוטציה? זו התשובהכיכר השבת2
בארגון הבריאות העולמי מתייחסים להתפרצות מחלת אבעבועות הקוף ואף עונים על השאלה אם הם תהיה מוטציה שתגרום להתפרצות מגיפה כמו מגפת הקורונה (בריאות, עולם)
רה"י הר"ג אדלשטיין וכ"ק האדמו"ר מבעלזא במעמדהנחת אבן פינה למרכז הרפואי שע"י ארגון 'חיים לילד'כיכר בשיתוף חיים לילד
שמחה גדולה נרשמה בבתי גדו"י לרגל המעמד • גדו"י אף בירכו את יו"ר ארגון 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר שיזכה בקרוב לברך על המוגמר ושימשיך לסייע לרפואת עם ישראל (בריאות)
אילוסטרציה ארכיוןרופאה הותקפה בגז - ופונתה אל בית החוליםקובי רוזן
אחרי שורת מקרים בהם הותקפו אנשי צוות רפואי, גם בבית החולים הפסיכיאטרי בבאר שבע הותקפה הצהריים רופאה באמצעות גז פלפל על ידי מטופלת המשטרה חוקרת (בריאות)
אילוסטרציהמסוכנת? זה מה שידוע על 'אבעבועות הקוף'מישאל לוי10
אנחנו בטראומה ממגפת הקורונה, אך האם 'אבעבועות הקוף' אכן מסוכנת? לפני שאתם נכנסים לפאניקה חשוב שתכירו את הנתונים הבאים, ותהיו ערוכים בהתאם • אלו הפרטים (בריאות)
חלק מהקהל במעמדהועידה השנתית של מאוחדת ויד הרמ"הכיכר בשיתוף מאוחדת
עשרות רבנים, דיינים ומורי הוראה שייצגו את כלל הקהילות והחוגים מבית שמש וכל שכונות העיר, השתתפו השבוע בוועידה הלכתית-רפואית שהתקיימה ע"י מאוחדת ומכון יד הרמ"ה (בריאות)
אילוסטרציהמגפה חדשה בדרך? הכירו: אבעבועות הקוףכיכר השבת31
מקרים חדשים של מגפת 'אבעבועות הקוף' האפריקאית, התגלו בארה"ב, קנדה, ובמדינות נוספות באירופה. בכ-10 אחוז מהמקרים המתגלים באפריקה היא גורמת למוות (בריאות)
שילוב כוחות במכבי ו"למענכם", למען החברים'מכבי' וארגון "למענכם" משלבים כוחותכיכר בשיתוף מכבי
במפגש שנערך בין הנהלת מכבי לבין ראשי הנהלת ארגון "למענכם" נידונו דרכים לשיתוף פעולה בין הגופים לטובת קידום בריאות הציבור ולתועלת חברי מכבי (בריאות)
הסיור ברשת 'שתילים'המנכ"לית ריגשה בביקור ברשת 'שתילים'כיכר בשיתוף שתילים
במהלך הסיור פגשה המנכ"לית דלית שטאובר עשרות מנהלים לצד תלמידים והבטיחה להמשיך ולעמוד לימין הרשת • הרב ישראל רייסנר מנכ"ל שתילים הודה למנכ"לית על תמיכתה (אקטואליה)
אילוסטרציהעברה את גיל 120 וחושפת: כך תגיעו לגיל 128מישאל לוי8
יוהנה מזיבוקו האפריקאית חצתה את 120 השנים המיוחלות והיא עדיין בריאה יחסית. הישישה שעל פי המסמכים הגיע לגיל 128 חושפת את סוד אריכות הימים להם היא זכתה (בריאות)
מחאה ב'הדסה', הבוקרהרופאים הכריזו: שביתה כללית למשך יממהכיכר השבת15
ההסתדרות הרפואית הכריזה על שביתה כללית של 24 שעות ביום חמישי הקרוב, במחאה על תקיפת צוותים רפואיים - האחרון והאלים שבהם אירע אמש בבית החולים הדסה (בארץ)
הוריד 20 ק"ג | אילוסטרציהישיבישע'ר משתף: כך הורדתי 20 ק"ג במשקלמישאל לוי4
הוא לא תזונאי מקצועי, אבל יש הרבה היגיון בדבריו. הוא הוריד 20 ק"ג ממשקל גופו, וחברים שהלכו בעקבותיו הצליחו גם הם. "אני לא איש מקצוע - אבל הדיאטה עובדת פיקס" (בריאות)
סניף טרם בכרמיאלרופאי 'טרם' מזהירים מפני סכנות פציעה של ילדים בעת הכנת המדורותכיכר בשיתוף טרם
ב'טרם' מבקשים לחדד את דרכי ההתנהגות בליל ל"ג בעומר ובהם מינוי מבוגר אחראי שילווה את המדורה • יצוין כי במיוני 'טרם' בכרמיאל ובנהריה נערכים לקראת הילולת רשב"י בכוחות מתוגברים (בארץ)
אילוסטרציהמוות בעריסה: חוקרים מצאו מקור משותףדוד הכהן
חוקרים מצאו אנזים משותף שהיה חסר בדמם של כל התינוקות שנפטרו מ'מוות בעריסה'. עם זאת, נמצאו תינוקות נוספים שהאנזים היה חסר בגופם אך הם לא מתו (בריאות)
בית החולים רמב"םבית החולים מגיב לשמועות: "חדשות כזב"דוד הכהן25
שמועות הזויות, צילומי מסך, וחתימות של רופאים - החלו לרוץ בשעות האחרונות על נסיבות מותו של אח של המחבל דאוד זביידי. כעת, בבי"ח רמב"ם טוענים: מדובר בפייק ניוז (ארץ)
אילוסטרציההילד מדמם? זה הדבר הראשון שתעשוכיכר השבת5
דפיקות עזות בדלת מעירות אתכם משינת הצהרים. "הבן שלכם פתח את הראש", אומרים ילדי השכנים, והבן שלכם נכנס שותת דם. זה מה שאתם צריכים לעשות (בריאות)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook