ווקאלי  הרב פנגר  אמיר  בית שמש
האישה זועמת? הכוס החדשנית לכוס הקפההאישה זועמת? הכוס החדשנית לכוס הקפה
כ"ט בתמוז תשעז | 23.07.17
כוסות קפה נוטות להותיר אחריהן סימני קפה שמותירים את בעלת בית זועמת ולא מרוצה מהלכלוך והדביקות. כוס הקפה הזו לא רק יפה אלא גם יעילה להפחית את התופעה (men)
אילוסטרציה - הפתרון לקניית ומדידת משקפיים דרך הרשתהפתרון לקניית ומדידת משקפיים דרך הרשתכיכר השבת1
מוציאים אלפי שקלים ברכישת משקפי ראיה? קניה דרך אתרי האינטרנט תביא לכם את המותגים האיכותיים בחיסכון של אלפי שקלים. כך תתגברו על בעיית המדידה (MEN, סטייל)
בית המשפט: גם אמהות ישתתפו במזונותבית המשפט: גם אמהות ישתתפו במזונותנתנאל לייפר3
בית המשפט העליון קבע פה אחד כי במקרים של משמורת משותפת יש לחלק את ההוצאות בין ההורים בשווה ולא להטיל את רוב העלויות על האב כפי שהיה נהוג עד עתה (men)
הפתרון לשופינג המשותף: תא מנוחה לגברהפתרון לשופינג המשותף: תא מנוחה לגברכיכר השבת4
גברים שונאים לצאת לשופינג הרבה יותר ממה שנשים אוהבות שופינג - על זה, כולם מסכימים. אז מה הפתרון? משקיעים סינים פתחו תאי מנוחה עבור הגברים הנשרכים (MEN)
לא מפסיקים לגרד את הזקן? אילוסטרציה - שלושת השבועות: לא מפסיקים להתגרד?שלושת השבועות: לא מפסיקים להתגרד?כיכר השבת
אם אתם לא מזוקנים בשגרה ורגילים להתגלח, אתם מכירים את תחושת האי-נעימות מהזיפים שמתחילים לגדול להם בשלושת השבועות. שערות הזקן נוגעות בפנים ויוצרות חיכוך, והדרך לגירוד קצרה. מה עושים? (MEN)
ראיון עבודה: כך תצלחו את הרושם הראשוני
סטייל ואופנהראיון עבודה: כך תצלחו את הרושם הראשוני

לפני שאתה ניגש לראיון עבודה, חשוב שתזכור שאין צ'אנס שני לרושם ראשוני • הנה כמה טיפים שיעזרו לך לשפר את הופעתך החיצונית - מהניקיון ועד הנעליים (סטייל ואופנה)

טיפים להופעה מושלמת: כך תחגרו לפי החוק
סטייל ואופנהטיפים להופעה מושלמת: כך תחגרו לפי החוק

החגורה, ממוקמת במרכז גוף האדם ולכן היא צריכה להתאים בדיוק לחוקי האופנה הקשוחים • טיפים קטנים שיהפכו את החגורה - לפרט שמשנה לחלוטין את ההופעה שלכם (MEN)

היכן אנחנו ממוקמים במדד העצלנות העולמי?
כושר ובריאותהיכן אנחנו ממוקמים במדד העצלנות העולמי?

כושר. הדבר הזה שכולם רוצים לעשות אבל לאף אחד (כמעט) אין כוח אליו. צוות חוקרים חקרו את הרגלי הכושר וההליכה של 700 אלף איש • איפה ישראל ממוקמת? (MEN, כושר)

צום בריא? המעלות והחסרונות של הצום
כושר ובריאותצום בריא? המעלות והחסרונות של הצום

ישנם כמה מועדים בשנה בהם אנו מתנזרים ממאכל ומשתה. הצום מחליש אותנו, אך האם צום כזה הוא טוב לגוף שלנו? • כל מה שאתם צריכים לדעת על הצום והשפעתו על הגוף (MEN)

לישון עם הילדים במיטה? זו שינה גרועה לכולם
זוגיות והורותלישון עם הילדים במיטה? זו שינה גרועה לכולם

רוב הגברים סובלים כאשר הילדים רוצים לישון יחד עם ההורים במיטה, עכשיו גם המחקר מוכיח כי מדובר בהרגל רע שפוגע בשינה של ההורים אך לא פחות מכך גם בשינת הילדים (men)

אושר בטרומית: חזקת הגיל הרך תצומצם
זוגיות והורותאושר בטרומית: חזקת הגיל הרך תצומצם

מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות (תיקון - שינוי חזקת הגיל הרך) של חבר הכנסת יואב קיש, חוק שיכול לשנות הכל (men)

מונעים את האסון הבא: כך תלחם ב"עייפות" בכביש
גאדג'טים ורכבמונעים את האסון הבא: כך תלחם ב"עייפות" בכביש

כבישי ישראל עמוסים לעייפה ברכבים ובפרט בימי החופש. כדי להילחם באויב הגדול בכביש - "העייפות", קיבצנו עבורכם מספר טיפים הכרחיים כדי שתחזרו הביתה בשלום (MEN, רכב)

מוסך - בדרך לתקן את הרכב במוסך? כך תחסכו כסף
גאדג'טים ורכבבדרך לתקן את הרכב במוסך? כך תחסכו כסף

בכניסה למוסך, בדרך כלל, תחושת הביטחון שלנו מתחלפת בתחושה של חוסר אונים • הנה מספר כללים שיסייעו לך לצאת מהמוסך עם רכב תקין ובלי חור מיותר בכיס (MEN, רכב)

שידוך לא מוצלח - המדענים מזהירים: וודקה עם 'רד בול' - כמו קוקאין
לחיים!המדענים מזהירים: וודקה עם 'רד בול' - כמו קוקאין

אחרי אין ספור מחקרים שדנו בשאלה האם שילוב ה'וודקה-רד בול' האהוב מזיק לבריאות, מגיע המחקר הבא: מדענים מאוניברסיטת פרדו מוכיחים כי ההשפעות הרעות של הקוקטייל הנפוץ על הגוף זהות להשפעותיו של הסם המסוכן (לחיים)

מחקר חדש מגלה: אלכוהול משפר את הזיכרון
לחיים!מחקר חדש מגלה: אלכוהול משפר את הזיכרון

מחקר חדש ומפתיע מגלה, כי בניגוד גמור למה שחשבנו בהסתמך על חוויות הפורים המעורפלות בזיכרוננו, אלכוהול יכול דווקא לשפר את איכות הזיכרון שלנו (לחיים!)

הניסוי - צפו: מה קורה כשיורים 700 כדורי רובה ברצף
אל תפספסוצפו: מה קורה כשיורים 700 כדורי רובה ברצף

חברת נשק אמריקאית החליטה לבדוק מה יקרה למקלע הפופולארי אחרי שיפלוט 700 כדורים ברצף מתוך הקנה. הניסוי בוצע על ידי 2 אנשי צוות מיומנים. צפוי (MEN)

רוצה לחסוך? תן לאשתך את כרטיס האשראי
אל תפספסורוצה לחסוך? תן לאשתך את כרטיס האשראי

מי קונה יותר, גברים או נשים? הדעה הרווחת מטילה את כל העול על הנשים, בעוד המחקרים מלמדים כי הנושא אינו חד משמעי כלל, וייתכן כי הנשים מואשמות לשווא (אל תפספסו)

MEN

המדור לגברים החרדים באתר כיכר השבת. חדשות לגברים, רכב, אקסטרים, גאדג´טים, נושאי חינוך ומחקרים וכל מה שמעניין את הגבר החרדי והדתי

עדכונים
כיכר facebook