אור ישראל  אקטואליק  חנן בן ארי  גפני
אילוסטרציה - נכנס למסעדה והתבשר כי רכבו המפואר עבר תאונה קשהנכנס למסעדה והתבשר כי רכבו המפואר עבר תאונה קשה
ב' בשבט תשעח | 18.01.18
התאונה שנגרמה על ידי נהג משירותי החניה הניתנים כשירות עבור האורחים גרמה לרכב לרדת מהכביש, אלא שהמסעדה וחברת החניה אינם לוקחים אחריות על שנעשה (men)
הלוואות מהבנקים? אילוסטרציה - הלוואה מהבנקים? תכירו את המהפכה בשוק ההלוואותהלוואה מהבנקים? תכירו את המהפכה בשוק ההלוואותkikar.co.il בשיתוף בלנדר הלוואות
החתונה לילד מתקרבת? ומה עם שיפוץ הבית? כל משפחה נדרשת מדי פעם להוצאה חריגה מעבר ליכולותיה המיידיות, אבל תהליך קבלת ההלוואה מהבנקים מסורבל ובתנאים לא נוחים. כיצד תוכלו אתם לקבוע מה הריבית, כמה מחזירים ומתי? כל הפרטים (כלכלה, שיווקי)
תם המשבר: הבנות על חוק 'ביטול חזקת הגיל הרך'תם המשבר: הבנות על חוק 'ביטול חזקת הגיל הרך'נתנאל לייפר1
ח"כ יואב קיש המקדם את השוויון לטובת האבות הגרושים הצליח לכפות על ח"כ שולי מועלם שהתנגדה לחוק, להגיע לפשרה שתאפשר את ביטולה החלקי של חזקת האם (MEN)
הבנטיאגה - הרכב המפואר של בנטלי בקרוב אצלנו בארץהרכב המפואר של בנטלי בקרוב אצלנו בארץכיכר השבת4
לא עוד הרבה זמן ייקח עד שרכבי פאר של היצרנית הבריטית הוותיקה יתחילו לפאר את כבישי ארצנו. לבינתיים, משיקה החברה את הגרסה החדשה של ה"באנטיאגה" (רכב, MEN)
תיעוד מיוחד: עבודתו של סופר סת"ם • צפותיעוד מיוחד: עבודתו של סופר סת"ם • צפוכיכר השבת4
עבודתו של סופר הסת"ם נמשכת שעות ארוכות, בקדושה ובריכוז, כאשר כל אות נכתבת בזהירות המתבקשת • צפו בתיעוד של דוד כהן מעבודתם של סופרי סת"ם בצפת (MEN)
"שוויון במזונות לא רק במשמורת משותפת"
זוגיות והורות"שוויון במזונות לא רק במשמורת משותפת"

החלטה משמעותית במיוחד של בית המשפט המחוזי בנוגע לדמי המזונות קובעת כי החלטת העליון על שוויון בדמי המזונות בין האיש לאישה תקף גם במשמורת שאינה משותפת (men)

MEN

המדור לגברים החרדים באתר כיכר השבת. חדשות לגברים, רכב, אקסטרים, גאדג´טים, נושאי חינוך ומחקרים וכל מה שמעניין את הגבר החרדי והדתי

כיכר facebook
התגרשתם? הילדים עדיין יוכלו לישון אצלכם
עו"ד הילית שלומי קדוש
התגרשתם? הילדים עדיין יוכלו לישון אצלכם
ג' בחשוון תשעח2
עידן חדש בפסיקת מזונות ילדים / טור דעה
עו״ד רות דיין וולפנר
עידן חדש בפסיקת מזונות ילדים / טור דעה
כ"ט בתשרי תשעח