מרדכי בו  משה לוק  משה ליאון  סוכות..
בעלי עודף משקל? הסיכון שלכם לחלות בסרטן גדול יותרבעלי עודף משקל? הסיכון שלכם לחלות בסרטן גדול יותר
ט"ו בשבט תשעט | 21.01.19
האדם הממוצע יצטרך להעלות רק 11 קילוגרמים למשקל הרגיל שלו כדי להגדיל את הסיכון שלו לחלות בסרטן, על פי מחקר שבדק את הקשר שבין השמנה למחלה הנוראה (בריאות)
חדש על המדף: בקבוק עם מנגנון ניקוי עצמיחדש על המדף: בקבוק עם מנגנון ניקוי עצמיכיכר השבת
חשוב לצרוך כ-2 ליטרים של מים מדי יום. קל לומר, קשה לעשות. הלגימה מבקבוק המים שלנו היא לא הבעיה, כמובן, אלא החלק של הניקוי שמקשה עלינו. הנה הפתרון: בקבוק שמתנקה בעצמו (בריאות)
מיוחד: מה עדיף פירות יבשים או רגילים?מיוחד: מה עדיף פירות יבשים או רגילים?עינת מזור בקר
אחד ממנהגי ט"ו בשבט הוא אכילת פירות יבשים. על מנת לעשות סדר בדברים גם מבחינה בריאותית, הנה סקירה על הטוב והרע שבצריכת פירות ופירות יבשים בפרט (בריאות)
פעילות גופנית בצום: איך היא יכולה לעזור לכם לשרוף יותר שומןפעילות גופנית בצום: איך היא יכולה לעזור לכם לשרוף יותר שומןכתבי כיכר השבת
אתם כבר לובשים בגדי ספורט, נועלים נעליים נוחות ומזיעים בטירוף, אז כדאי שכל זה יהיה שווה את המאמץ. זו הסיבה שכדאי לכם לדעת איך פעילות גופנית בצום תמקסם את פוטנציאל שריפת השומן שלכם (בריאות)
מינוי חדש של 'כללית' בקרית מלאכי: מישל טפירומינוי חדש של 'כללית' בקרית מלאכי: מישל טפירוכיכר השבת בשיתוף כללית
מישל טפירו, מאישי הציבור המוכרים בקרית מלאכי, התמנה לתפקיד מנהל קשרי לקוחות של 'כללית' בעיר. טפירו מכיר את מערכת הבריאות בעיר מבפנים מזה שנים רבות
חיסון. אילוסטרציה
חדשות בריאותבני ברק: מנהל חלה בחצבת, הילדים חוסנו

מנהל בית ספר בבני ברק חלה בחצבת ומאות ילדים - בגנים ובכיתה א' - נקראו להתחסן. בנוסף, המנהל החולה שהה בבית כנסת ובאירועים שונים ובא במגע עם מאות אנשים (בריאות)

חיסון. אילוסטרציה
חדשות בריאותהנתונים הקשים של מחלת החצבת נחשפים

1 מכל 10 חולים - אושפז; 3% מהחולים סבלו מסיבוך של דלקת ריאות; 3 חלו בדלקת קרום המוח ושניים נפטרו. מבקר המדינה שוקל לבדוק את טיפול משרד הבריאות במשבר (ארץ)

אילוסטרציה
הריון ולידהטרגדיה: יולדת בת 31 נפטרה מסיבוך נדיר

מבית החולים וולפסון בחולון נמסר כי יולדת בת 31 שילדה לפני כמה ימים את בנה הבכור נפטרה בבית החולים מסיבוך נדיר למרות מאמצי הרופאים להציל את חייה. התינוק בריא (בריאות)

כשהוא סוף סוף נרדם, אנו אצות רצות לטפל בענייני הבית
הריון ולידהקרש ההצלה ליולדת הטריה: דולה לאחר הלידה

לאחר תשעה חודשי ציפיה, זה קרה. ההתרגשות בשיאה, אך נדמה כי בקורס ההכנה ללידה לא הועבר כל המידע לגבי מה שמתרחש בעקבותיה - קוצר הזמן, הבלבול. בדיוק בשביל זה הומצאה הדולה שלאחר הלידה (משפחה, הורים)

קליניקה ניידת. ננו טבע.
ננו טבעננו-טבע משיקה קליניקה ניידת לבצוע אבחונים חינם

לאור פניות רבות ונרחבות מתושבים מחוץ לירושלים, החליטה החברה להשיק קליניקה ניידת עם ציוד מתאים אשר תגיע ליעדים רבים על-פי תיאומים מראש (בריאות, שיווקי)

ממה נוצר כולסטרול? אילוסטרציה
ננו טבעאחת ולתמיד: ממה נוצר כולסטרול?

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על אנשים הסובלים מכולסטרול המוביל בד"כ לשימוש בכדורים כימיים. אז מה זה בעצם כולסטרול? (בריאות, שיווקי)

נחל הזוויתן. ארכיון
איכות הסביבהכך משרד הבריאות יילחם במחלת העכברת

שטחי המרעה של הבקר יוסדרו, המעיינות יגודרו ומים יוזרמו לנחלים - אלו חלק מהצעדים שינקטו הרשויות בישראל כדי להילחם במחלת העכברת שהדביקה עשרות חולים (בריאות)

אילוסטרציה
איכות הסביבהלמרות קמפיין החיסכון במים, הצריכה עלתה

צריכת המים ביולי עלתה ב־0.6% בהשוואה לחודש המקביל אשתקד • האפקט המצטבר של חמש שנות בצורת הוא בין הגורמים לזיהום במעיין שממנו שואבת מי עדן (איכות הסביבה)

השר אלקין באירוע 'חנוכה' בעמותת 'שמעיה'
עולם הבריאותמהפכת הנגשת אתרי המורשת לבעלי מוגבלויות

אגף המורשת במשרד לענייני ירושלים שוקד בימים אלו על מהלך רוחבי שבמסגרתו יונגשו כלל אתרי המורשת בישראל לאוכלוסיות הזקוקות לכך • השר אלקין, שבישר על המהלך באירוע של ארגון 'שמעיה' ציין: "הרבה עבודה לפנינו, אבל עצם העבודה על זה מסמלת משהו חדש במדינת ישראל" (בריאות, שיווקי)

ריח רע מהפה. אילוסטרציה
עולם הבריאותהאם אתם סובלים מריח רע מהפה?

כולנו סובלים מדי פעם מריח רע מהפה. בחלק מהמקרים, מדובר במשהו שניתן לפתור באמצעות צחצוח שיניים, שטיפת פה ואף לעיסת מסטיק. אך לעיתים, מדובר בבעיה כרונית שדורשת התייחסות (בריאות, שיווקי)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook