חשוב: בכמה שמפו יש לחפוף את השיער?יותר חשוב ממה שנדמה לכם: בכמה שמפו יש להשתמש?
י"ח בחשוון תשפב | 24.10.21
רק אתמול קניתם בקבוק שמפו חדש והופ, הוא כבר ריק? כנראה שאתם משתמשים בכמות גדולה יותר מדי. דיברנו עם המומחים בתחום שהסבירו לנו כיצד לחפוף כראוי, מבלי לבזבז טיפה (או אגורה) (בריאות)
מים. תרופת פלאזה מדעי: מי ברז מרפאים קורונה ומחלות. הנה שש סיבות לכך!משה מנס11
מאות מחקרים מוכיחים: מים יכולים להיות תרופת פלא למגוון מחלות • איך זה עובד, כמה אחוזי הצלחה ומה צריך לעשות כדי שזה יפעל? • ההיסטוריה של הפלצבו ותרופות הקסם (מגזין)
אילוסטרציהמאוכזבת מהקילוגרמים שהוספת? כך תפטרי מהםכיכר בשיתוף סלים פיט
עברה עונת חגים, אכלת כמו שצריך והנה את מוצאת את עצמך מול ארון הבגדים קצת מאוכזבת.. אז החלטת שאת עוזרת לעצמך? כך תעשי את זה נכון, בטוח ומהר (בריאות)
נשיא המדינה הודיע על הקמת פורום אקליםנשיא המדינה הודיע על הקמת פורום אקליםיוני גבאי
הנשיא הרצוג הודיע על היוזמה להקמת פורום אקלים ישראלי, פורום שיהיה בחסות בית הנשיא ויהיה פורום מוביל בדיון על משבר האקלים ותפקידה של המדינה בנושא (חדשות)
הפקק בתוך הוושטפקק 'קורונה' הוצא מוושט של נערה בת 14דוד הכהן4
נערה עם צרכים מיוחדים, הגיעה לבית החולים בנהריה, כשהיא סובלת מכאבי גרון, לאחר בדיקות, התברר שבלעה פקק של בירת קורונה, שהוצא באמצעות ציוד אנדוסקופי (בריאות)

עוד כתבות

צריכת היוגורטים בישראל גדלה בהתמדהלקראת החגים דנונה משיקה מוצר חגיגי בסדרת דנונה WOW :יוגורט עם שכבת קרם בטעם שטרודל תפוחיםלקראת תקופת החגים המתקרבת, מצטרף לסדרת דנונה WOW טעם חדש וחגיגי במיוחד במהדורה מוגבלת - יוגורט עם שכבת קרם בטעם שטרודל תפוחים ()
די לשמר את פעילות החיידקים מומלץ להקפיד על צריכה יומית של מזון פרוביוטיחדש משטראוס:יוגורט אקטיביה פרי עם מנגו וצ'יהשטראוס מרחיבה את סדרת התוספות המזינות של אקטיביה, ומשיקה יוגורט טעים במיוחד: אקטיביה עם מנגו וצ'יה. המוצר החדש מצטרף למוצרים הנוספים בסדרת אקטיביה פרי – אקטיביה עם תות וצ'יה ואקטיביה עם שבולת שועל ושזיף (פלא היוגורט)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook