תשעה באב  חברון  אלעד  גוש קטיף
דגני בוקר Honey Smacksחוקרים מסבירים: איך הגיעו חיידקי סלמונלה לדגני בוקר?
י"א באב תשעח | 23.07.18
בשבועות האחרונים הזהיר המרכז האמריקני למניעת מחלות, ה-CDC, מפני דגני בוקר בטעם דבש מתוצרת קלוגס שנגועים בחיידק הסלמונלה • החוקרים מסבירים איך זה קרה (בריאות)
אילוסטרציההמדריך המלא לסיום הצום; תאכלו חכםשושי הלר7
מעט לפני סיום הצום, קבלו את המדריך המלא לצלוח כראוי את הדקות הראשונות של האוכל. שימו לב: סיום הצום אינו אמור לספק את הקלוריות שנחסכו במהלכו (צום תשעה באב)
תפריט מאוזן לצום קל יותרלפני ואחרי: תפריט מאוזן לצום קל יותרמיה בן אפרים קליין1
במוצאי השבת הקרובה יחול צום ט' באב, יום לא פשוט לגוף ולנפש. מה כדאי לאכול בשבת כדי לעבור את הצום בקלות וממה רצוי להימנע? (בריאות)
נוסעים באוטובוס? בואו להכיר את החיידקיםנוסעים באוטובוס? בואו להכיר את החיידקיםדניאל הרץ6
מחקר חדש שהתפרסם באוסטרליה חשף כי כמויות החיידקים בתחבורה הציבורית בעולם גבוהה מאד וכי היא סובלת מחוסר היגיינה בסיסי. ההמלצה: שטיפת ידיים עם סבון (בריאות)
המנכ"ל עוזב: כללית לא יכולה לתת שירותהמנכ"ל עוזב: כללית לא יכולה לתת שירותדניאל הרץ5
נועז בר ניר, מנכ"ל קופ"ח כללית הודיע על עזיבתו את התפקיד לאחר שנה אחת בלבד בשל מצבה של הקופה וחוסר האמון שלו שהקופה תוכל לתת שירות למבוטחיה (בריאות)
מזרק אפינפרין
חדשות בריאותמוסדות חינוכיים יחוייבו להחזיק 'אפינפרין'

חוק חדש שאושר בקריאה שלישית מחיל חובת החזקת תכשיר אפינפרין במוסדות חינוך ובמקומות ציבוריים. המזרק מסייע במקרי אלרגיה קשה ויכול להציל חיים במקרים קשים (בריאות)

אילוסטרציה
חדשות בריאות"זה ראש קטן": הטיול של נתנאל נהרס

חופשה שאליה נלקח צעיר בעל ניוון שרירים, בוטלה בשל מזוודה שהכילה ציוד רפואי • מטען למכונת הנשמה הוא שגרם למטוס להמריא ללא נתנאל ומשפחתו (חדשות בריאות)

בוצעה לידת וואקום והתינוק נולד עם שיתוק מוחין
הריון ולידהבוצעה לידת וואקום והתינוק נולד עם שיתוק מוחין

זוג הורים תובעים את בית החולים הדסה, לאחר שלטענתם לפני כשלוש שנים במהלך לידת בנם בכורם בוצעה לידת וואקום אך הרופא משך מידי וגרם לנזק חמור לתינוק (לידה)

למנוע התייבשות
הריון ולידהכיצד מזהים אם התינוק בסכנת התייבשות?

החום הכבד של הקיץ מציב שאלות רבות בנושא הנוזלים והשתייה. רונית דוייב, המנהלת המדעית של אבוט, מגישה תשובות לשאלות הנפוצות של הורים בקיץ (בריאות, שיווקי)

קליניקה ניידת. ננו טבע.
ננו טבעננו-טבע משיקה קליניקה ניידת לבצוע אבחונים חינם

לאור פניות רבות ונרחבות מתושבים מחוץ לירושלים, החליטה החברה להשיק קליניקה ניידת עם ציוד מתאים אשר תגיע ליעדים רבים על-פי תיאומים מראש (בריאות, שיווקי)

ממה נוצר כולסטרול? אילוסטרציה
ננו טבעאחת ולתמיד: ממה נוצר כולסטרול?

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על אנשים הסובלים מכולסטרול המוביל בד"כ לשימוש בכדורים כימיים. אז מה זה בעצם כולסטרול? (בריאות, שיווקי)

מביוב למשאב יקר ערך. אילוסטרציה
איכות הסביבהכך הופכים את הביוב שלכם למשאב יקר ערך

בין הזמנים בפתח וחבל לפספס את האטרקציה הכי עוצמתית, סוחפת ומפתיעה באיזור - סיור באתר טיהור השפכים הענק בירושלים. מהברז בבית ועד החקלאות (בין הזמנים, שיווקי)

מיחזורית של אל"ה
איכות הסביבהיצרנית המשקאות טמפו נקנסה ב-6.7 מיליון - בגלל מיחזור

מדובר בחלק מתוך קנסות בסך 48 מיליון שקל על אי עמידה ביעדי המיחזור ב-2016, שעליהם הכריז המשרד להגנת הסביבה • דיווחים שקריים מצד תאגיד אל"ה? (איכות הסביבה)

ריח רע מהפה. אילוסטרציה
עולם הבריאותהאם אתם סובלים מריח רע מהפה?

כולנו סובלים מדי פעם מריח רע מהפה. בחלק מהמקרים, מדובר במשהו שניתן לפתור באמצעות צחצוח שיניים, שטיפת פה ואף לעיסת מסטיק. אך לעיתים, מדובר בבעיה כרונית שדורשת התייחסות (בריאות, שיווקי)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook