צוותי הרפואה בסכנה בגלל המיגון מ'קורונה'צוותי הרפואה בסכנה בגלל המיגון מ'קורונה'
י"ז בתמוז תשפ | 09.07.20
צוותים רפואיים סבלו מנזקי עור חמורים, שעלולים בסבירות גבוהה לגרום להדבקתם בנגיף המסוכן • "מדובר בנזקים בעלי השלכות משמעותיות ביותר", אומר פרופסור ישראלי (בריאות)
חולים קשים בקורונה יוכלו להעזר ע״י תומכי חוליםחולים קשים בקורונה יוכלו להעזר ע״י תומכי חוליםכיכר בשיתוף הדסה1
החל מהיום, החולים המאושפזים עם קורונה במצב בינוני/קשה יוכלו להעזר ע״י מתנדבים תומכים. מחלימי קורונה ודאיים יוכלו להכנס למחלקות הקורונה כדי לתמוך ולסייע בטיפול בחולים בהדסה במתחמי הקורונה המבודדים בעין כרם
7 מתנות שכדאי להביא בלידה שניה7 מתנות שכדאי להביא בלידה שניהיעל קלצקין3
החברה הטובה מצפה לבייבי מספר שניים שלה? (או שאולי אתן בעצמכן בשלב הזה). כנראה אתן שוברות את הראש מה לקנות לתינוק שיורש, ובכן, הכל. הנה כמה פריטים שאין אמא שלא זקוקה להם (הריון ולידה)
תן, ארכיוןהתגלה תן נגוע בכלבת בקיבוץ 'נאות מרדכי'דניאל הרץ
מטיילים באזור עמק החולה הצפון? משרד הבריאות מדווח כי התגלה תן נגוע בכלבת בקיבוץ נאות מרדכי שבגליל העליון. לא ידוע על בני אדם שנחשפו לו, אך יש להיזהר (חדשות בריאות)
אפי פלדמן מנהל 'איחוד הצלה' בני ברק"כללית הוכיחה כי טובת הלקוח בראש מעייניה"כיכר בשיתוף כללית
"כמי שמעורב מטבע הדברים בעשייה רפואית קהילתית, התפעלתי לראות איך כללית מפעילה את מיטב ההון האנושי והטכנולוגי לטובת הלקוחות בכל הרבדים" (בריאות, מקודם)
אילוסטרציה
מכבימעשירים את הגוף בסידן

למה סידן חשוב לגוף שלנו, במיוחד בגיל השלישי, ואיך תצרכו אותו בדרך הטובה ביותר? לפניכם 5 עובדות שחשוב שתדעו (בריאות, מקודם)

אילוסטרציה
מכביצחוק יפה לבריאות - עכשיו עם הוכחה רפואית

לא שאתם צריכים תירוץ כדי לצחוק, אבל עכשיו יש לכם הוכחה רפואית. ראו הוזהרתם, לפניכם מרשם מדוקטור שלוקחת את הצחוק ברצינות (בריאות)

אילוסטרציה
חדשות בריאותהערת? הצלת! - הקמפיין של משרד הבריאות לעידוד שמירת ההנחיות

"כשמדובר בבריאות שלנו, מפסיקים להתבייש". משרד הבריאות ממשיך את פעילות ההסברה האינטנסיבית למגזר החרדי ומעלה הילוך במאבק נגד מפרי ההנחיות (חדשות בריאות)

טיפול בחולי קורונה
חדשות בריאותהחלימו מקורונה אך התסמין המטריד נשאר

אנחנו עוד רחוקים מפענוח סופי של הנגיף המסתורי, אך לפי מחקר שפורסם בוול סטריט ז'ורנל, רבים שנדבקו קורונה לא קיבלו בחזרה את חושי הריח והטעם - גם כשהחלימו (בריאות)

מבצע חביות של שריפת חמץ הסתכם בצורה מופתית
איכות הסביבהעיריית בית שמש מסכמת את מבצע פסח בהצלחה יתרה

במסגרת המבצע תוגברו משאיות האשפה, ומשמרות עובדי האגף הוכפלו, כדי לעמוד בעומס האשפה שמושלכת קודם החג. בנוסף תוגברו משאיות המנוף לפינוי גרוטאות ואשפה חריגה שנוכחותם הורגשה באופן בולט בערב החג (חדשות מקומיות, שיווקי)

גלולות משחת שיניים: שיפור איכות הסביבה ואיכות החיים במוצר אחד
איכות הסביבהגלולות משחת שיניים: שיפור איכות הסביבה ואיכות החיים במוצר אחד

אנו משתמשים במשחת שיניים מדי יום. אם כן, למה שלא ננצל את ההזדמנות להשתמש במוצר שגם שומר על כדור הארץ? הכירו את משחת השיניים המגיעה בצורת כדורים, לבינתיים רק בארה"ב (בריאות)

אילוסטרציה
עולם הבריאות'אסם' מתחדשת עם שיפור תזונתי ביותר מ- 300 ממוצריה המובילים

במהלך השיפור התזונתי הושקעו כ-30 מיליוני שקלים ו- 50,000 שעות מחקר ופיתוח • המהלך התזונתי יתבצע ב- 3 רמות אשר יפורטו בהרחבה בכתבה שלפניכם (עולם הבריאות)

בכירי מאוחדת  אצל הגרמ"ש קליין
עולם הבריאותמאות פניות למוקד ההלכתי-רפואי בשיתוף מאוחדת

בכירי מאוחדת במגזר החרדי ביקרו אצל הגרמ"ש קליין וקבלו את ברכתו על שיתוף הפעולה • יו"ר מוקד ה.ר.ב. הרב ישראל פינחס טירנואר הודה להנהלת מאוחדת על השת"פ המתמשך לאורך השנים (בארץ, מקודם)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook