ניסים בלאק  מירי רגב  whatsupp  שריפות..
4 דרכים מוכחות לגרום לילדים לאכול ירקות4 דרכים מוכחות לגרום לילדים לאכול ירקות בארוחת בוקר
י"ד בחשוון תשפ | 12.11.19
ילדים קטנים אמורים לצרוך קרוב ל-2 כוסות ירקות מלאות בכל יום. אבל, מה תעשו אם בנכם בקושי מסיים את קערת דגני הבוקר המסוכרים לארוחת הבוקר, קל וחומר פרוסת לחם עם אבוקדו? (בריאות, ילדים)
"מצוינות בעבודה ופעילויות חברתיות בשטח בית החולים"תעודת הוקרה למתאם קשרי הקהילה ב'שמיר'כיכר בשיתוף שמיר1
הנהלת המרכז העניקה את התעודה לרב משה קורניק בשל פועלו הכביר למען המטופלים החרדים ובני משפחותיהם • "שמיר הפך לבית עבור הציבור החרדי" (חדשות בריאות)
זה הגורם למחלה אצל מעשני האלקטרוניותזה הגורם למחלה אצל מעשני האלקטרוניותכיכר השבת6
2051 בני אדם חלו בשנה האחרונה במחלת ראות מסתורית שהובילה למותם של 39 איש, שעישנו סיגריות אלקטרוניות. המרכז האמריקני לבקרת מחלות חשף את הסיבה (בריאות)
צפו: שינה על הבטן - גורמת ל'מוות בעריסה'צפו: שינה על הבטן - גורמת ל'מוות בעריסה'ישי כהן3
ד"ר אלכס גיללס הלל, מומחה במחלות ריאה ובשינה בילדים מבית החולים 'הדסה עין כרם', מזהיר כי השכבת תינוקות על הבטן מהווה את אחד הגורמים המרכזיים ל'מוות בעריסה' (TV)
מנהל סיעוד כללית אשדוד מחסן את ראש העיר, דר׳ יחיאל לסרימנהל סיעוד בכללית אשדוד חיסן את ראש עיריית אשדוד נגד שפעתכיכר בשיתוף כללית
ד"ר יחיאל לסרי ראש עיריית אשדוד קיבל חיסון שפעת כבשנים עברו ע"י מנהל הסיעוד במרכז הרפואי אשדוד החדש של שירותי בריאות כללית בלשכתו בעירייה (חדשות בריאות)
בכירי מערכת הבריאות קמו לכבוד העסקנים החרדים
חדשות בריאותבכירי מערכת הבריאות קמו לכבוד העסקנים החרדים

מאות יועצי רפואה השתתפו אמש בועידה השנתית ליועצי רפואה בכפר המכביה ברמת גן • נשאו דברים: הרה"ר לישראל, סגן שר הבריאות, מנהלי בתי החולים ורופאים מומחים (בריאות)

המענה להצלת חיים בפ"ת מתרחב - 27 חובשים חדשים
חדשות בריאותהמענה להצלת חיים בפ"ת מתרחב - 27 חובשים חדשים

בימים אלו נקלטו בסניף איחוד הצלה בפ"ת 27 חובשים חדשים שיתנו מענה מהיר לאירועי החירום בפ"ת • טקס סיום הקורס וקבלת המתנדבים נערך ‌בשיתוף אגף החירום והבטחון בעירייה (חדשות בריאות)

התקפי בכי וקוליק שכיחים אצל תינוקות רכים
הריון ולידההתקפי בכי הקשורים בעיכול - מה עושים?

הבכי יכול להימשך כמעט בלי הפסקה כ-3 שעות ביום ויותר, פני התינוק סמוקות, אגרופיו קפוצים ונראה בבירור שהוא סובל מכאבי בטן • כל הפרטים בכתבה שלפניכם (הריון ולידה, שיווקי)

אילוסטרציה
הריון ולידהטרגדיה: יולדת בת 31 נפטרה מסיבוך נדיר

מבית החולים וולפסון בחולון נמסר כי יולדת בת 31 שילדה לפני כמה ימים את בנה הבכור נפטרה בבית החולים מסיבוך נדיר למרות מאמצי הרופאים להציל את חייה. התינוק בריא (בריאות)

קליניקה ניידת. ננו טבע.
ננו טבעננו-טבע משיקה קליניקה ניידת לבצוע אבחונים חינם

לאור פניות רבות ונרחבות מתושבים מחוץ לירושלים, החליטה החברה להשיק קליניקה ניידת עם ציוד מתאים אשר תגיע ליעדים רבים על-פי תיאומים מראש (בריאות, שיווקי)

ממה נוצר כולסטרול? אילוסטרציה
ננו טבעאחת ולתמיד: ממה נוצר כולסטרול?

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על אנשים הסובלים מכולסטרול המוביל בד"כ לשימוש בכדורים כימיים. אז מה זה בעצם כולסטרול? (בריאות, שיווקי)

מבצע חביות של שריפת חמץ הסתכם בצורה מופתית
איכות הסביבהעיריית בית שמש מסכמת את מבצע פסח בהצלחה יתרה

במסגרת המבצע תוגברו משאיות האשפה, ומשמרות עובדי האגף הוכפלו, כדי לעמוד בעומס האשפה שמושלכת קודם החג. בנוסף תוגברו משאיות המנוף לפינוי גרוטאות ואשפה חריגה שנוכחותם הורגשה באופן בולט בערב החג (חדשות מקומיות, שיווקי)

גלולות משחת שיניים: שיפור איכות הסביבה ואיכות החיים במוצר אחד
איכות הסביבהגלולות משחת שיניים: שיפור איכות הסביבה ואיכות החיים במוצר אחד

אנו משתמשים במשחת שיניים מדי יום. אם כן, למה שלא ננצל את ההזדמנות להשתמש במוצר שגם שומר על כדור הארץ? הכירו את משחת השיניים המגיעה בצורת כדורים, לבינתיים רק בארה"ב (בריאות)

בכירי מאוחדת  אצל הגרמ"ש קליין
עולם הבריאותמאות פניות למוקד ההלכתי-רפואי בשיתוף מאוחדת

בכירי מאוחדת במגזר החרדי ביקרו אצל הגרמ"ש קליין וקבלו את ברכתו על שיתוף הפעולה • יו"ר מוקד ה.ר.ב. הרב ישראל פינחס טירנואר הודה להנהלת מאוחדת על השת"פ המתמשך לאורך השנים (בארץ, מקודם)

אילוסטרציה
עולם הבריאות"אבא, האם יהיה לי ילד?"

שש שנים לאחת מקבוצות התמיכה המיוחדות שקיימות בעולם • קבוצת תמיכה שעליה כנראה עדיין לא שמעתם • אחת לחודש קבוצת נשים נפגשת לדבר על החיים המיוחדים שלהן (צדקה)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook