המקום הבטוח ביותר ליולדות: מעייני הישועההמקום הבטוח ביותר ליולדות: המרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק
ז' בניסן תשפ | 01.04.20
במעייני הישועה הציבו את בטיחות המטופלים ואנשי הצוות בראש סדרי העדיפויות • "יולדת, וכל מטופל אחר, לא תשהה יחד עם חולת קורונה ואנו עושים את כל הצעדים המניעתיים ברמה הגבוהה ביותר לכך" אומר המנכ"ל שלמה רוטשילד (בריאות)
בריחת שתן ללא ניתוח זה אפשריטיפול בבריחת שתן ללא ניתוח - זה אפשרי?כיכר בשיתוף dependstore
בריחת שתן היא אחת מבעיות הבריאות הנפוצות ביותר בעולם. בגלל תחושת בושה, רבים בוחרים שלא לטפל בבעיה (בריאות, מקודם)
החל ייצור מכונות הנשמה במפעל טילים. צפוהחל ייצור מכונות הנשמה במפעל טילים. צפוכיכר השבת6
משרד הביטחון יחד עם התעשייה האווירית וחברת אינוויטק יחלו בייצור סדרתי של מכונות הנשמה מתוצרת ישראל - במקום ייצור טילים, זאת בהנחיית שר הביטחון בנט (אקטואלי)
שוטפים ידיים בלי סוף בגלל הנגיף? שימו לבשוטפים ידיים בלי סוף בגלל הנגיף? שימו לבאביטל לוי
מומלץ לשטוף ידיים עם מים וסבון בתדירות גבוהה, כדי למנוע הידבקות בנגיף הקורונה וכל המרבה כן יטב, לא? ובכן, לא תמיד. שטיפות מרובות עלולות לגרום לדלקות וגירויים בעור. כך תמנעו את הופעתם (בריאות)
רופא במרפאות מאוחדת עם ציוד המיגוןמאוחדת ערכה תרגול הפעלת מרפאות ייעודיות לחולי קורונהכיכר בשיתוף מאוחדת
מאוחדת כקופה מובילה בתחום ההערכות לשעת חירום הגיעה מוכנה למשבר הקורונה עם ציוד מיגון איכותי לצוותי המרפאות שעברו הדרכות רבות להערכות בשעת חירום (רפואה, מקודם)
מיזם חדש ונחוץ: "1221, מגיעים לכל אחד"
חדשות בריאותמיזם חדש ונחוץ: "1221, מגיעים לכל אחד"

המיזם יפעיל 30,000 מתנדבים שיסייעו לקשישים, אנשים עם מוגבלויות. מוקד פניות הציבור, שמספרו 1221, יפעל בין השעות 22:00-08:00 וישתמש בטכנולוגיה מבוססתGPS על מנת להזניק את המתנדב הקרוב ביותר לאלו הזקוקים לעזרה (בריאות)

מכשיר ביתתי להפחתת כאב- בי קיור לייזר
חדשות בריאותסובלים מכאבים אבל לא יכולים לצאת מהבית?

כדאי לטפל בכאבים אפילו שאתם בבית. את הטיפול הביתי עושים עם בי קיור לייזר המכשיר שמביא את הטיפול בכאבים עד אליכם וכעת תוכלו להתנסות בו (בריאות, מקודם)

מצפה? בהדסה עין כרם תרגישי כמו מלכה
הריון ולידהמצפה? בהדסה עין כרם תרגישי כמו מלכה

עם כל השמחה הגדולה שנלווית ללידה, התחושות לפניה ואחריה יכולות להיות קשות. לכן, בבית החולים הירושלמי הוותיק, הדסה עין כרם, מבינים אותך ועושים הכל כדי להקל עלייך (הריון ולידה, שיווקי)

התקפי בכי וקוליק שכיחים אצל תינוקות רכים
הריון ולידההתקפי בכי הקשורים בעיכול - מה עושים?

הבכי יכול להימשך כמעט בלי הפסקה כ-3 שעות ביום ויותר, פני התינוק סמוקות, אגרופיו קפוצים ונראה בבירור שהוא סובל מכאבי בטן • כל הפרטים בכתבה שלפניכם (הריון ולידה, שיווקי)

קליניקה ניידת. ננו טבע.
ננו טבעננו-טבע משיקה קליניקה ניידת לבצוע אבחונים חינם

לאור פניות רבות ונרחבות מתושבים מחוץ לירושלים, החליטה החברה להשיק קליניקה ניידת עם ציוד מתאים אשר תגיע ליעדים רבים על-פי תיאומים מראש (בריאות, שיווקי)

ממה נוצר כולסטרול? אילוסטרציה
ננו טבעאחת ולתמיד: ממה נוצר כולסטרול?

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על אנשים הסובלים מכולסטרול המוביל בד"כ לשימוש בכדורים כימיים. אז מה זה בעצם כולסטרול? (בריאות, שיווקי)

מבצע חביות של שריפת חמץ הסתכם בצורה מופתית
איכות הסביבהעיריית בית שמש מסכמת את מבצע פסח בהצלחה יתרה

במסגרת המבצע תוגברו משאיות האשפה, ומשמרות עובדי האגף הוכפלו, כדי לעמוד בעומס האשפה שמושלכת קודם החג. בנוסף תוגברו משאיות המנוף לפינוי גרוטאות ואשפה חריגה שנוכחותם הורגשה באופן בולט בערב החג (חדשות מקומיות, שיווקי)

גלולות משחת שיניים: שיפור איכות הסביבה ואיכות החיים במוצר אחד
איכות הסביבהגלולות משחת שיניים: שיפור איכות הסביבה ואיכות החיים במוצר אחד

אנו משתמשים במשחת שיניים מדי יום. אם כן, למה שלא ננצל את ההזדמנות להשתמש במוצר שגם שומר על כדור הארץ? הכירו את משחת השיניים המגיעה בצורת כדורים, לבינתיים רק בארה"ב (בריאות)

אילוסטרציה
עולם הבריאות'אסם' מתחדשת עם שיפור תזונתי ביותר מ- 300 ממוצריה המובילים

במהלך השיפור התזונתי הושקעו כ-30 מיליוני שקלים ו- 50,000 שעות מחקר ופיתוח • המהלך התזונתי יתבצע ב- 3 רמות אשר יפורטו בהרחבה בכתבה שלפניכם (עולם הבריאות)

בכירי מאוחדת  אצל הגרמ"ש קליין
עולם הבריאותמאות פניות למוקד ההלכתי-רפואי בשיתוף מאוחדת

בכירי מאוחדת במגזר החרדי ביקרו אצל הגרמ"ש קליין וקבלו את ברכתו על שיתוף הפעולה • יו"ר מוקד ה.ר.ב. הרב ישראל פינחס טירנואר הודה להנהלת מאוחדת על השת"פ המתמשך לאורך השנים (בארץ, מקודם)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook