חתכו אתכם בכביש? יש לכך תוצאה קשהגסות רוח עשויה לגרום לטיפול רפואי לקוי בשל אבחון שגוי
כ"ב באב תשפא | 31.07.21
חתכו אתכם בכביש? יש לזה תוצאה קשה - ואנחנו לא מתכוונים לעצבים והכעס שנגרמים לנו, אלא למנגנון מורכב הרבה יותר ומסוכן הרבה יותר. מחקר חדש מוכיח שגסות רוח עשויה להביא לטיפול רפואי לקוי בשל אבחון שגוי (מחקרים, בריאות)
'מאוחדת' פתחה את מבצע החיסון השלישי'מאוחדת' פתחה את מבצע החיסון השלישיכיכר בשיתוף מאוחדת
אלפים מתחסנים בחיסון שלישי במתחמי החיסונים של מאוחדת ברחבי הארץ בתמיכתם של גדולי ישראל (חדשות בריאות)
אילוסטרציהבבטנה של הפעוטה החרדית נמצא עוד עוברכיכר השבת60
מקרה נדיר מאוד המתרחש אחת לחצי מיליון לידות, קרה למשפחה חרדית, כאשר בבטנה של בתם שנולדה, התגלה עובר נוסף, התינוקת נותחה ושוחררה מבית החולים (בריאות)
אילוסטרציההמדינה תעלה את רף החולים קשה לסגרכיכר השבת1
הממשלה ממאנת להוסיף הגבלות למרות העליה בתחלואה. בנוסף, החליטה המדינה כי רף החולים קשה שיקבעו אם ללכת לסגר - יעלה. זאת בשל הירידה בכמות המונשמים (בריאות)
מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אשפרופ' אש תוקף: מתנגד לבידוד של 48 שעותקובי אטינגר4
בתדרוך עיתונאים מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש התנגד להצעת הפשרה של שרת החינוך יפעת שאשא ביטון לקיום בידוד של 48 שעות למי שהיה במגע עם מאומת (ארץ)

עוד כתבות

אילוסטרציהפלא שמפתיע בכל פעם מחדשדנונה וואוו! יוגורט במרקם עשיר וקרמי עם שכבות בטעמים מפנקים במיוחד (דנונה, מקודם)
יתרון תזונתי גדול בפירות הוא הויטמינים והמינרלים שהם מכיליםתזונה נכונה לקראת ט"ו בשבטט"ו בשבט מתקרב ואיתו המנהג המסורתי של אכילת פירות מכל טוב הארץ. עלינו להקפיד על צריכה מאוזנת המשלבת את היתרונות התזונתיים שעושים טוב לגוף שלנו ובצורה מדודה (בריאות)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook