קרלין  www.cnfysl..  סובול  חיים ישראל
אל תחכו לשעתיים לפני הצום כדי לשתות ליטרים של מיםהמדריך המלא: איך לעבור את צום יום כיפור בשלום
ט' בתשרי תשעט | 18.09.18
אילו תהליכים עוברים על הגוף בזמן הצום, מאילו מאכלים להימנע ומה לאכול בסעודה המפסקת - כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להתכונן נכון לצום ממושך, מועיל וקל יותר (בריאות)
בית החולים מעייני הישועהעובדים מאיימים: נשבית את מעייני הישועהאלי רוטמן15
עיכוב במו"מ לגיבוש הסכם בין ועד העובדים בבית החולים החרדי שבב"ב להנהלת המקום, עלול להוביל להשבתתו בעוד שבועיים, לאחר שהיום הוכרז בו סכסוך עבודה רשמי (חרדים)
תתחילו לשתות מעכשיולפני ואחרי: כללים חשובים לצום יום כיפורכיכר השבת
כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להתכונן נכון לצום ממושך, מועיל וקל יותר כך שתוכלו להתרכז יותר בחלק הרוחני ביום הקדוש ביותר של השנה, ולא בתחושת רעב ותשישות (בריאות)
הפעוטה נפטרה: תביעת מיליונים נגד כלליתהפעוטה נפטרה: תביעת מיליונים נגד כלליתדניאל הרץ12
על פי כתב תביעה שהוגש לבית המשפט, פעוטה כבת שנה וחודשיים נפטרה לאחר שרופאת המשפחה של כללית איחרה לבצע את הבדיקות הנדרשות כדי לזהות את הדלקת (בריאות)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבההלמ"ס: 55% מהגברים הישראליים - שמניםיוחנן בלייך1
נתוני מחקר שפרסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מגלה פרטים חדשים על ההשמנה ואורח החיים בקרב יהודים וערבים במדינת ישראל. כל אדם שני - סובל מעודף משקל (בריאות)
1,760 בקבוקי אלכוהול מזויף ורעיל הוחרמו
חדשות בריאות1,760 בקבוקי אלכוהול מזויף ורעיל הוחרמו

סכנת אלכוהול מזויף: המשטרה החרימה 1,760 בקבוקי אלכוהול מזויף ורעיל המסכן את חייהם של צרכנים תמימים. שבעה חשודים נעצרו לחקירה ושוחררו בערבות (בריאות)

בוצעה לידת וואקום והתינוק נולד עם שיתוק מוחין
הריון ולידהבוצעה לידת וואקום והתינוק נולד עם שיתוק מוחין

זוג הורים תובעים את בית החולים הדסה, לאחר שלטענתם לפני כשלוש שנים במהלך לידת בנם בכורם בוצעה לידת וואקום אך הרופא משך מידי וגרם לנזק חמור לתינוק (לידה)

למנוע התייבשות
הריון ולידהכיצד מזהים אם התינוק בסכנת התייבשות?

החום הכבד של הקיץ מציב שאלות רבות בנושא הנוזלים והשתייה. רונית דוייב, המנהלת המדעית של אבוט, מגישה תשובות לשאלות הנפוצות של הורים בקיץ (בריאות, שיווקי)

קליניקה ניידת. ננו טבע.
ננו טבעננו-טבע משיקה קליניקה ניידת לבצוע אבחונים חינם

לאור פניות רבות ונרחבות מתושבים מחוץ לירושלים, החליטה החברה להשיק קליניקה ניידת עם ציוד מתאים אשר תגיע ליעדים רבים על-פי תיאומים מראש (בריאות, שיווקי)

ממה נוצר כולסטרול? אילוסטרציה
ננו טבעאחת ולתמיד: ממה נוצר כולסטרול?

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על אנשים הסובלים מכולסטרול המוביל בד"כ לשימוש בכדורים כימיים. אז מה זה בעצם כולסטרול? (בריאות, שיווקי)

נחל הזוויתן. ארכיון
איכות הסביבהכך משרד הבריאות יילחם במחלת העכברת

שטחי המרעה של הבקר יוסדרו, המעיינות יגודרו ומים יוזרמו לנחלים - אלו חלק מהצעדים שינקטו הרשויות בישראל כדי להילחם במחלת העכברת שהדביקה עשרות חולים (בריאות)

אילוסטרציה
איכות הסביבהלמרות קמפיין החיסכון במים, הצריכה עלתה

צריכת המים ביולי עלתה ב־0.6% בהשוואה לחודש המקביל אשתקד • האפקט המצטבר של חמש שנות בצורת הוא בין הגורמים לזיהום במעיין שממנו שואבת מי עדן (איכות הסביבה)

ריח רע מהפה. אילוסטרציה
עולם הבריאותהאם אתם סובלים מריח רע מהפה?

כולנו סובלים מדי פעם מריח רע מהפה. בחלק מהמקרים, מדובר במשהו שניתן לפתור באמצעות צחצוח שיניים, שטיפת פה ואף לעיסת מסטיק. אך לעיתים, מדובר בבעיה כרונית שדורשת התייחסות (בריאות, שיווקי)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook