ליברמן  מאיר גרין  אריה+דרעי  אלי+ישי
דואגים למשפחה. אילוסטרציה - לפני ולא אחרי: מבטחים את המשפחה קודם כללפני ולא אחרי: מבטחים את המשפחה קודם כל
י' בסיון תשעח | 24.05.18
תתאמנו יותר, תהיו בריאים יותר - כמה צריך להתאמן כדי למנוע התקפי לב?כמה צריך להתאמן כדי למנוע התקפי לב?ג'ודי לוין גרוס
מחקר חדש בדק כיצד משפיעה תדירות הפעילות הגופנית שלנו להפחתת הסיכון למחלות לב ח"ו. התוצאות, כצפוי, הם שכמה שיותר פעילות גופנית - הרבה יותר טוב (בריאות, כושר)
למנוע התייבשות - כיצד מזהים אם התינוק בסכנת התייבשות?כיצד מזהים אם התינוק בסכנת התייבשות?kikar.co.il בשיתוף סימילאק
החום הכבד של הקיץ מציב שאלות רבות בנושא הנוזלים והשתייה. רונית דוייב, המנהלת המדעית של אבוט, מגישה תשובות לשאלות הנפוצות של הורים בקיץ (בריאות, שיווקי)
איחוד הצלה באומן וקייב. - איחוד הצלה: 100 איש טופלו בשבועות באוקראינהאיחוד הצלה: 100 איש טופלו בשבועות באוקראינהkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה
באיחוד הצלה סניף אומן וסניף קייב בסיוע מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה שמגיעים מישראל וארה"ב, מציינים כעת בסיפוק את סיום מבצע האבטחה הרפואית מיום חמישי שעבר ועד הלילה בחצות לרגל הגעת האלפים לציונו של רבי נחמן מברסלב בעיר אומן שבאוקראינה ולציונו של הבעל שם טוב במעז'יבוז (חדשות בריאות, שיווקי)
מחקר עם מסקנות משנות-משחק - מחקר ענק: אכילת פסטה תורמת לירידה במשקלמחקר ענק: אכילת פסטה תורמת לירידה במשקלשרי ברינר שיפמן1
היתכן שהפחמימה שכה חששנו ממנה עד היום היא בכלל חברתנו הטובה? מחקר מקיף עם מסקנות משנות-משחק מצא כי אכילת פסטה דווקא יכולה לגרום לירידה במשקל (בריאות)
אילוסטרציה - "ריטלין הופך את הילדים לאלימים וקטלניים"
חדשות בריאות"ריטלין הופך את הילדים לאלימים וקטלניים"

תקרית הירי החמורה בסנטה פה, בה נער ירה למוות בעשרה בני אדם, הצליחה לזעזע את ארה"ב. אבל אז הגיע אוליבר נורת', האשים את הריטלין והוסיף שמן למדורה (בריאות, עולם)

הועידה השנתית. - עולם ההלכה והרפואה נפגשו בועידה השנתית
חדשות בריאותעולם ההלכה והרפואה נפגשו בועידה השנתית

מאות רבנים, פוסקי הלכה, וצמרת הרפואה התכנסו לועדה השנתית לרפואה והלכה של מכון יד הרמ"ה ומאוחדת, לזכרו של מרן הגר"מ הלברשטאם זצ"ל. צפו בגלריה ענק של שמואל דריי (חדשות בריאות, שיווקי)

סימילאק. - על סימילאק איזומיל ועל תינוקות רגישים ללקטוז
הריון ולידהעל סימילאק איזומיל ועל תינוקות רגישים ללקטוז

בזמן שרובנו נסב סביב שולחן חג גדוש ונתענג על מאכלי החלב, ישנם כאלו שחלבון החלב דווקא עושה להם רע – או כאלה הרגישים ללקטוז (סוכר החלב). המדריך (בריאות, שיווקי)

קפאין בהריון? זה מה שהוא יכול לגרום
הריון ולידהקפאין בהריון? זה מה שהוא יכול לגרום

על פי מחקר חדש תינוקות שנחשפים לרמות גבוהות של קפאין במהלך ההריון נמצאים בסיכון גבוה יותר לסבול מעודף משקל - במהלך חייהם • כמה קפה כן מותר לשתות? (בריאות)

קליניקה ניידת. ננו טבע. - ננו-טבע משיקה קליניקה ניידת לבצוע אבחונים חינם
ננו טבעננו-טבע משיקה קליניקה ניידת לבצוע אבחונים חינם

לאור פניות רבות ונרחבות מתושבים מחוץ לירושלים, החליטה החברה להשיק קליניקה ניידת עם ציוד מתאים אשר תגיע ליעדים רבים על-פי תיאומים מראש (בריאות, שיווקי)

ממה נוצר כולסטרול? אילוסטרציה - אחת ולתמיד: ממה נוצר כולסטרול?
ננו טבעאחת ולתמיד: ממה נוצר כולסטרול?

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על אנשים הסובלים מכולסטרול המוביל בד"כ לשימוש בכדורים כימיים. אז מה זה בעצם כולסטרול? (בריאות, שיווקי)

לשמור על הסביבה. אילוסטרציה - חשבון נפש: לא הגיע הזמן לשמור על הסביבה?
איכות הסביבהחשבון נפש: לא הגיע הזמן לשמור על הסביבה?

מתי נזכה ללכת ברחובות נקיים מעטיפות חטיפים ובדלי סיגריות? האם הניקיון לפסח מתחיל ונגמר בלפנות הכול מהבית וללכלך את הרחוב? אם אנחנו בעצמנו לא שומרים על הסביבה, גם הילדים שלנו לא ישמרו. הגיע הזמן לשנות דפוס חשיבה (דעה, שיווקי)

מכון טיהור שפכים שורק. מטהר כמעט 100,000 מ"ק שפכים ליום - איך תוכלו ברגע לא להרוס את הסביבה?
איכות הסביבהאיך תוכלו ברגע לא להרוס את הסביבה?

מה הקשר בין מגבונים לחים לייצור חשמל? איך אפשר לטהר מי ביוב ושפכים עבור השקייה בחקלאות? ואיך כל אחד יכול כבר היום לבצע שינוי קטן כדי להפחית את זיהום הסביבה והעלאת איכות החיים? (בריאות, שיווקי)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook