הקשר המפתיע שבין פעילות גופנית לעינייםהקשר המפתיע שיש בין פעילות גופנית לבריאות העיניים
ב' בשבט תשפ | 28.01.20
הנה סיבה טובה מאד לנעול את נעלי הריצה עוד היום: למרות שלכאורה, לביצוע ספורט אין כל השפעה על העיניים שלנו, מחקר מגלה שיש לו אפקט על עצב הראייה שלנו בטווח הרחוק (בריאות)
וירוס הקורונה: ליצמן חתם על צו המאפשר לכפות אשפוז בבידודוירוס הקורונה: ליצמן חתם על צו המאפשר לכפות אשפוז בבידודאדריאן פילוט, כלכליסט
שר הבריאות חתם על "צו בריאות העם" המרחיב את סמכויות משרדו, שיוכל להגביל כעת את סמכויות הפרט מאזרחים, לרבות איסורי נסיעה ליעדים מסויימים ועד אשפוז בכפייה (בריאות)
אילוסטרציה. חולה מובהל לאיכילובחשש בישראל: פועל סיני ואישה בת 60 - פונוכיכר השבת2
הערב הגיעה ל'איכילוב', אישה בשנות השישים לחייה - שחזרה לאחרונה מסין. האישה סובלת מחום ותסמינים נשימתיים. הרופאים חוששים שנדבקה בנגיף המסוכן 'קורונה' (בריאות)
תפוחי אדמה משמינים? מחקר מוכיח בדיוק הפוךתפוחי אדמה משמינים? מחקר מוכיח בדיוק הפוךאביטל לוי
חוקרים עבדו עם שתי קבוצות של עכברים שניזונו מאותן דיאטות עתירות שומן, אך קבוצה אחת מהן צרכה גם תמצית תפודים. הממצאים לגביה מפתיעים באופן מיוחד (בריאות)
המחלה ששליש מאוכלוסיית העולם סובל ממנההמחלה ששליש מאוכלוסיית העולם סובל ממנהאביטל לוי
שכיבה על כיסא הטיפולים של רופא השיניים אינה חוויה נעימה במיוחד ולכן, אין זה פלא שרוב בני האדם נמנעים ממנה. אולם ממצא חדש עשוי לגרום לכם לקבוע תור מיד: עששת פוגעת ברבים מאיתנו (בריאות)
"מחלה מסתורית" בסין: משרד הבריאות מזהיר
חדשות בריאות"מחלה מסתורית" בסין: משרד הבריאות מזהיר

ד"ר אמיליה אניס ממשרד הבריאות, מסרה הערכת מצב לגבי הנגיף המסתורי שהתפשט בעיר הסינית ומעורר דאגה בעולם • "להימנע מלשהות בשווקים של בעלי חיים" (בריאות)

'מעייני הישועה': כנס מומחים  ראשון מסוגו בנושא יולדות בסיכון
חדשות בריאות'מעייני הישועה': כנס מומחים ראשון מסוגו בנושא יולדות בסיכון

במרכז הרפואי 'מעייני הישועה'התקיים יום עיון מיוחד בהשתתפות מומחים מהשורה הראשונה וההנהלה הבטיחה לסייע לגופים האחרים בכל בעיה מקצועית בתחום (חדשות בריאות, מקודם)

מצפה? בהדסה עין כרם תרגישי כמו מלכה
הריון ולידהמצפה? בהדסה עין כרם תרגישי כמו מלכה

עם כל השמחה הגדולה שנלווית ללידה, התחושות לפניה ואחריה יכולות להיות קשות. לכן, בבית החולים הירושלמי הוותיק, הדסה עין כרם, מבינים אותך ועושים הכל כדי להקל עלייך (הריון ולידה, שיווקי)

התקפי בכי וקוליק שכיחים אצל תינוקות רכים
הריון ולידההתקפי בכי הקשורים בעיכול - מה עושים?

הבכי יכול להימשך כמעט בלי הפסקה כ-3 שעות ביום ויותר, פני התינוק סמוקות, אגרופיו קפוצים ונראה בבירור שהוא סובל מכאבי בטן • כל הפרטים בכתבה שלפניכם (הריון ולידה, שיווקי)

קליניקה ניידת. ננו טבע.
ננו טבעננו-טבע משיקה קליניקה ניידת לבצוע אבחונים חינם

לאור פניות רבות ונרחבות מתושבים מחוץ לירושלים, החליטה החברה להשיק קליניקה ניידת עם ציוד מתאים אשר תגיע ליעדים רבים על-פי תיאומים מראש (בריאות, שיווקי)

ממה נוצר כולסטרול? אילוסטרציה
ננו טבעאחת ולתמיד: ממה נוצר כולסטרול?

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על אנשים הסובלים מכולסטרול המוביל בד"כ לשימוש בכדורים כימיים. אז מה זה בעצם כולסטרול? (בריאות, שיווקי)

מבצע חביות של שריפת חמץ הסתכם בצורה מופתית
איכות הסביבהעיריית בית שמש מסכמת את מבצע פסח בהצלחה יתרה

במסגרת המבצע תוגברו משאיות האשפה, ומשמרות עובדי האגף הוכפלו, כדי לעמוד בעומס האשפה שמושלכת קודם החג. בנוסף תוגברו משאיות המנוף לפינוי גרוטאות ואשפה חריגה שנוכחותם הורגשה באופן בולט בערב החג (חדשות מקומיות, שיווקי)

גלולות משחת שיניים: שיפור איכות הסביבה ואיכות החיים במוצר אחד
איכות הסביבהגלולות משחת שיניים: שיפור איכות הסביבה ואיכות החיים במוצר אחד

אנו משתמשים במשחת שיניים מדי יום. אם כן, למה שלא ננצל את ההזדמנות להשתמש במוצר שגם שומר על כדור הארץ? הכירו את משחת השיניים המגיעה בצורת כדורים, לבינתיים רק בארה"ב (בריאות)

אילוסטרציה
עולם הבריאות'אסם' מתחדשת עם שיפור תזונתי ביותר מ- 300 ממוצריה המובילים

במהלך השיפור התזונתי הושקעו כ-30 מיליוני שקלים ו- 50,000 שעות מחקר ופיתוח • המהלך התזונתי יתבצע ב- 3 רמות אשר יפורטו בהרחבה בכתבה שלפניכם (עולם הבריאות)

בכירי מאוחדת  אצל הגרמ"ש קליין
עולם הבריאותמאות פניות למוקד ההלכתי-רפואי בשיתוף מאוחדת

בכירי מאוחדת במגזר החרדי ביקרו אצל הגרמ"ש קליין וקבלו את ברכתו על שיתוף הפעולה • יו"ר מוקד ה.ר.ב. הרב ישראל פינחס טירנואר הודה להנהלת מאוחדת על השת"פ המתמשך לאורך השנים (בארץ, מקודם)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook