שיבושים באינטרנט ובסלולר של 'פרטנר'שיבושים באינטרנט ובסלולר של 'פרטנר'
כ"ג בסיון תשפב | 22.06.22
בעקבות תקלה של ספק התקשורת הבינלאומי 'מד נאוטילוס' מנויים רבים של חברת פרטנר מתלוננים על תקלות חמורות בגלישה כמו גם בהוצאה וקבלת שיחות. התקלה נבדקת (ארץ)
ח"כ מאיר פרוש במעמד קביעת מזוזהבטקס חגיגי נחנך בית 'גיל-גרופ' החדש: רבנים, ח"כים ואנשי תקשורת הגיעו לברךכיכר בשיתוף גיל גרופ
מאות אנשי תקשורת ובכירים בענף הפרסום והדיגיטל החרדי הגיעו לשמוח ולברך את ׳גיל גרופ׳ קבוצת התקשורת והמדיה המובילה במגזר החרדי בחנוכת משרדיה החדשים בגבעת שמואל • הבעלים מר דוד גלפרין באירוע: ״אני מודה לקב״ה על הרגע המרגש הזה. גיל גרופ תמשיך בעשיה ובצמיחה מתוך התחייבות לחזון ולערכים שלנו״ (דיגיטל)
"השאלות הללו משקפות את התפתחות המהירה של תחום הדיגיטל בציבור החרדי"מותר לעשות 'לייק' לפוסט שהועלה בשבת?כיכר בשיתוף גיל דיגיטל
תחום הדיגיטל המתפתח במגזר החרדי מעורר שאלות הלכתיות מעניינות: האם קיים 'בוט' שומר שבת? האם מותר לענות אמן דרך הזום? ועוד (דיגיטל)
אייפוןרבים חיכו להכרזה הזו של מארק צוקרברגרבני סולומון
מנכ"ל אפליקציית המסרים הפופולארית 'וואטסאפ', מארק צוקרברג, הכריז היום על חידוש שרבים ציפו לו: בקרוב החברה תאפשר מעבר חלק של היישומון בין אייפון לאנדרואיד (חדשות)
בקושי הספיק לנחות וטעה: הפדיחה של בנטבקושי הספיק לנחות וטעה: הפדיחה של בנטבני סולומון29
ראש הממשלה, נפתלי בנט נחת היום לביקור ראשון מסוגו באיחוד האמירויות, וכבר בתחילת הביקור טעה; הגולשים חגגו על הטעות: "תבינו אותו הדובר שלו בדיוק התפטר" (חדשות)

עוד כתבות

דיגיטל

חדשות טכנולוגיה בכיכר השבת - מדור דיגיטל מביא לכם את החדשות העדכניות ביותר מעולם הטכנולוגיה. גאדג´טים, מכשירים חדשים, אפליקציות, מדריכים מפורטים ועוד.

כיכר facebook
הכי פופולריים