אילוסטרציהמחקר חדש: האם זה מסוכן להיות 'פדלאה'?
כ"ז בסיון תשפב | 26.06.22
כמה שעות ביום אתם יושבים? מחקר חדש בדק אם עבודה בישיבה למשך שעות ארוכות עשויה להיות מסוכנת. התשובה פחות מפתיעה, אך מסתבר שיש מה לעשות (חדשות בריאות)
'אופים חכם אוכלים בריא' | מכשיר AIRFREYER, סיר הטיגון באווירוהזוכה היא... • תחרות המתכונים הסתיימהכיכר בשיתוף אלקטרולוקס
מאות תגובות, אלפי מתכונים וזוכה אחת • תחרות הבישול הבריא של אלקטרולוקס הגיעה לסיומה • שפיות כיכר השבת בחרו מתכון מנצח • ומי הזוכה? כנסו וגלו >> (הפתעה)
מתנדבי 'איחוד הצלה' באירוע ההשתלמותמתנדבי 'איחוד הצלה' השתתפו בהשתלמות של רופאי 'הדסה'כיכר בשיתוף איחוד הצלה
עשרות מתנדבי 'איחוד הצלה' השתתפו ביום עיון מיוחד בהשתתפות מומחי 'הדסה' ונחשפו לחידושים ולעדכונים בתחום הקרדיולוגיה והטכנולוגיות המובילות בנושא זה (בריאות)
בישור בריא מבית אלקטרולוקסשו"ת מרתק על מהפיכת הבישול הבריאכיכר בשיתוף אלקטרולוקס
הבישול הבריא, צובר תאוצה ואהדה רבה בסצנת הקולינריה בארץ. לצורך כך, הושבנו את מומחי אלקטרולוקס - מובילי מהפיכת הבישול הבריא לשו"ת קצר • וכמובן: במה זכתה זוכת תחרות השפיות ב'כיכר השבת' (אוכל)
יו"ר הוועדה, עידית סילמן וד"ר אפלבאום לאחר אישור החוקהסוף לעוול: חוק הפראמדיקים אושר בקריאה ראשונהכיכר בשיתוף טרם
"הגיע הזמן שהפרמדיקים יקבלו הכרה חוקית על פועלם בתחום רפואת החירום בישראל, לא רק בצבא ובאמבולנסים אלא גם במוקדים לרפואה דחופה בישראל" אמר ד"ר אפלבאום מנכ"ל טרם-רפואה דחופה ושיבח את יו"ר הוועדה, ח"כ סילמן (בריאות)

עוד כתבות

הכל על הפלא של היוגורט ומה בינו ללבן המוכרנפלא לדעתאז מה הפלא הגדול וההבדל בין יוגורט ללבן ?אריק דביר מארח בפינת היוגורט את לירז סופרין, מנהל השיווק של דנונה, לשיחה נפלאה על יוגורט, חיידקים ידידותיים, מחמצת ומה שביניהם (נפלא לדעת )
מרקם מפנק, 0% שומן, טעמים מגוונים והמון חלבון בכל גביע20 גרם חלבון בכל גביעדנונה פרו מתאים במיוחד לעוסקים בפעילות גופניתלכל אחד מסוגי היוגורט של דנונה טעם נפלא ותועלות ייחודיות משלו. כך, למשל, כל גביע בסדרת היוגורט העשיר בחלבון 'דנונה פרו' מכיל 20 גרם חלבון, מתאים במיוחד לעוסקים בפעילות גופנית ותורם לתחושת שובע (נפלא לדעת)

בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook
הכי פופולריים