שערי מט"ח:4.20  $3.63  

נפלא לדעת של דנונה

הכל על הפלא של היוגורט ומה בינו ללבן המוכרנפלא לדעתאז מה הפלא הגדול וההבדל בין יוגורט ללבן ?אריק דביר מארח בפינת היוגורט את לירז סופרין, מנהל השיווק של דנונה, לשיחה נפלאה על יוגורט, חיידקים ידידותיים, מחמצת ומה שביניהם (נפלא לדעת )
מרקם מפנק, 0% שומן, טעמים מגוונים והמון חלבון בכל גביע20 גרם חלבון בכל גביעדנונה פרו מתאים במיוחד לעוסקים בפעילות גופניתלכל אחד מסוגי היוגורט של דנונה טעם נפלא ותועלות ייחודיות משלו. כך, למשל, כל גביע בסדרת היוגורט העשיר בחלבון 'דנונה פרו' מכיל 20 גרם חלבון, מתאים במיוחד לעוסקים בפעילות גופנית ותורם לתחושת שובע (נפלא לדעת)
'דנונה', המותג המוביל בקטגוריית היוגורטים, מזמין את כולנו להכיר לעומק את התועלות הייחודיות שלופלא היוגורטליוגורט יש תכונות נפלאות, גם לאריק דביר!יוגורט הוא מוצר טבעי המורכב משילוב של חלב ומחמצת, ובעל תכונות נפלאות, בדיוק כמו הפרזנטור שנבחר לייצג אותו, האיש, השמחה והקלידים, אריק דביר • צפו (נפלא לדעת)
הדגש העיקרי הוא על כך שיוגורט הוא מוצר טבעינפלא לדעתכל מה שרציתם לדעת על פלא היוגורטיוגורט הוא פלא. אנחנו פוגשים אותו כמעט מדי יום במכולת, במקררים של הסופר ונהנים מטעמו, אבל לא תמיד מודעים עד כמה הגביע הקטן שאנו מחזיקים ביד הוא פשוט פלא מהטבע (נפלא לדעת)
היוגורט הפרוביוטי של דנונה משלב כמה יתרונות בולטיםנפלא לדעת:כ-10 מיליארד חיידקים בבקבוקון אחד קטןאקטימל של דנונה מכיל כ-10 מיליארד חיידקים פרוביוטיים המסייעים לחיזוק ההגנה הטבעית (נפלא לדעת)
כל התועלות הטובות שאתם חייבים לדעת על היוגורט שלכםהפלא הלבן:כל התועלות הטובות שאתם חייבים לדעת על היוגורט שלכםאתם שומעים סביבכם שיוגורט זה פלא, אבל מה באמת הופך אותו לכזה, שני ארד תזונאית שטראוס מסבירה את התהליך "מאחורי הקלעים", איך היא משלבת יוגורט ביומיומיום שלה ואיזה עוד תועלות מופלאות יש לו שאתם פשוט חייבים להכיר (נפלא לדעת)
החלבונים השונים במזון שלנו ואיכותםהבו לנו חלבון:החלבונים השונים במזון שלנו ואיכותםצריכה מספקת של חלבונים חיונית לבריאות טובה וכמות החלבונים הנדרשת בתזונה משתנה לפי משקל, גיל, רמת הפעילות הגופנית ועוד, אך לא לכל החלבונים שאנחנו מקבלים בדיאטה יש את אותה איכות (נפלא לדעת)
שחררו את הקריאטיביות שלכם עם האפשרויות והרעיונות של מומחי דנונהאקסטרה שדרוג5 דרכים להקפיץ את טעם היוגורט האישי שלכםפרשי, נמס בפה וטעים – יוגורט יכול להיות מעדן בכל שעה של היום. אבל לא סתם מעדן אלא כזה שיהיה בטעם אישי שגם ישפר לכם את מצב הרוח. איך תעשו את האקסטרה שדרוג שיעשה לכם את היום? (נעים לדעת)
איך תוכלו להפוך את הפלא הזה לחלק מהחיים שלכם?דנונה BIOיוגורט; לא סתם מוצר חלב, אלא פלא של ממש!יוגורט ביו לבן ממשפחת דנונה – יוגורט המכיל חלב, סידן, חלבון וחיידקים פרוביוטיים והוא הבסיס למגוון מוצרי היוגורט הרחב של דנונה היכולים להשתלב היטב בתזונה היומיומית שלכם (נפלא לדעת)
מחקרים מצאו קשר בין שיעור גבוה של חיידקים טובים במעי לבין סיכון מופחת למחלות כרוניותערך מוסף:הרכיב התזונתי שאתם חייבים להוסיף לתפריטכולנו יודעים שיוגורט, פירות, ירקות וקטניות טובים לנו, עכשיו לפרקטיקה! תזונאית הגסטרו תמר פפר-גיק עוזרת לנו להבין איך לשלב אותם בקלות בתפריט ואיך רכיב ספציפי יסייע לכם בפעולת העיכול ()
בשנים האחרונות יותר ויותר מחקרים מצביעים על הקשר האפשרי בין תזונה לבין החיסוניות של הגוףחומות ההגנה של הגוףהתזונה שתחזק לכם את מערכת החיסוןלתזונה יש תפקיד חשוב בהגברת החיסוניות של הגוף. חוקר ותזונאי, מסביר אילו ויטמינים ורכיבי מזון מחזקים את מערכת ההגנה ומה כדאי לאכול כדי להעצים אותה (נפלא לדעת)
יתרון תזונתי גדול בפירות הוא הויטמינים והמינרלים שהם מכיליםתזונה נכונה לקראת ט"ו בשבטט"ו בשבט מתקרב ואיתו המנהג המסורתי של אכילת פירות מכל טוב הארץ. עלינו להקפיד על צריכה מאוזנת המשלבת את היתרונות התזונתיים שעושים טוב לגוף שלנו ובצורה מדודה (בריאות)
יוגורט מהווה מקור לפרוביוטיקה – תרבית חיידקים שמשפיעה לטובה על הגוף והפלורה של המעייםעונג בכפית: מה הופך את היוגורט למאכל נעלה?אולי חשבתם שמדובר בעוד מוצר חלב, אך היוגורט התגלה ממש בטעות, ואז גם התברר שמדובר במעדן עם סגולות בריאותיות. מסיוע למערכת העיכול ועד למניעת ריח פה: כל הסיבות להכניס יוגורט לתפריט היומי (אוכל, מקודם)
החיידקים הפרוביוטים שנמצאים ביוגורט עוזרים לפעולת מערכת העיכולסיפורו של היוגורט - סקירה היסטוריתהעדויות הראשונות לקיומו של היוגורט עלו כבר לפני זמן רב באזור הבלקן, כשההנחה הרווחת היא שהיוגורט נוצר שם לגמרי במקרה (אוכל, מקודם)
יוגורט הוא ללא ספק אחד המוצרים המפתיעים בכל הנוגע לשילוב בין טעם, ערך תזונתי ונגישותאחת ולתמיד: מתי כדאי לאכול יוגורט?לארוחת בוקר, ערב או סתם נשנוש במהלך היום. היוגורט גם מכיל סידן וחלבון וגם תורם לתחושת שובע. מתי ואיך הכי מומלץ לאכול אותו? (אוכל, מקודם)
פרוביוטיקה זמינה אפשר למצוא למשל ביוגורט פרויביוטי או למשל בירקות כבושים במלחהחיידק הזה יסייע לחיזוק ההגנה הטבעיתמערכת החיסון ממוקמת בתוך המעי שלנו, מה שאומר שלחיידקי המעי יש הרבה מאוד כוח והשפעה. זה מה שאתם צריכים להוסיף לתפריט היומי כדי לתגבר את החיידקים הטובים בגוף שלכם (אוכל, מקודם)
רכיבים פרה ביוטיים מותססים ע"י חיידקי המעי באופן סלקטיבי באופן התורם לבריאותנו.פרה ביוטיקה: מה זה ולמה זה כל כך טוב לנו?כולם כבר שמעו על הפרוביוטיקה ועל יתרונותיה, אבל מה היא הפרה - ביוטיקה ואיך הרכיבים שלנו תורמים לנו? (אוכל, מקודם)
עם המודעות הגוברת לאורח חיים בריא ותזונה נכונה, קטגוריית היוגורט חווה התפתחות משמעותיתרגעים של פלא עם יוגורט דנונה של שטראוסיוגורט הוא עולם שלם של ערכים תזונתיים - פלא בגביע אחד! את הפלא הזה, שהפך לאהוב במיוחד על כל שכבות האוכלוסייה, מובילה דנונה עם מוצרים ייחודיים ופיתוחים חדשניים (אוכל, מקודם)
כיכר אוכל
המומלצים