צלבי קרס בבית עלמין יהודיכל אירופאי רביעי מחזיק בדעות אנטישמיות
כ"ג בחשוון תשפ | 21.11.19
אחד מכל ארבעה אירופים שנסקרו מחזיק בדעות המסווגות בקטגוריה האנטישמית ביותר - כך עולה מסקר של הליגה נגד השמצה. האנטישמיות נמצאת בעליה במדינות אירופה (עולם)
תקיפה ישראלית בסוריהרוסיה חשפה: צה"ל תקף עם כ-40 טילי שיוטכיכר השבת
משרד החוץ הרוסי טוען כי ישראל הגבירה את הפעילות בסוריה, וביצעה ארבע תקיפות בעשרת הימים האחרונים. בין היתר טענו הרוסים: מטוסי חיל האוויר חלפו מעל ירדן (חדשות)
שבת חיי שרה בחברון? כדאי שתצפו בכתבהשבת חיי שרה בחברון? כדאי שתצפו בכתבהכיכר השבת
עשרות אלפי יהודים צפויים לשהות השבת בחברון לרגל 'שבת חיי שרה'. "כיכר השבת" יצא לשטח לשמוע על ההכנות בעיר האבות, ועל התחושה והחוויה של השבת בעיר האבות (בארץ)
מעונן בצפתהתחזית: יבש, מעונן חלקית ובלילה יהיה קרכיכר השבת
מידות החום היום יהיה ללא שינוי ניכר מכפי שהיה בימים האחרונים. יהיה מעונן חלקית, לא צפוי לרדת גשם ובלילה שוב יהיה קר. מזג האוויר צפוי להישאר דומה עד אחרי שבת (בארץ)
נתניהו וגנץנתניהו: "אני מרים את הכפפה ומציע לגנץ"ישי כהן
בבוקר שאחרי הכישלון של בני גנץ להרכיב ממשלה, ראש הממשלה בנימין נתניהו קורא לו לנהל משא ומתן ישיר: "אני מרים את הכפפה ומציע לו: בוא למשא ומתן אישי מיידי" (בארץ)
גברת נתניהו
בארץשרה נתניהו בחקירות: "אני קרובה להתקף"

במהלך חקירתה, התחילה שרה נתניהו לתקוף את החוקרים ואת ראשי המשטרה וטענה כי כולם מושחתים. על מילצ'ן אמרה: 'אני נתתי לו מתנות, יחסית ליכולותי הכלכליות' (בארץ)

יאיר ושרה נתניהו
בארץ"יאיר לא יודע שובע, חושב שמגיע לו הכל"

בתמלילי השיחות שנחשפו הערב בין בעל השליטה לשעבר ב'וואלה' לבין המנכ"ל, נאמרו דברים חריפים על משפ' נתניהו, בין היתר: 'הוא יותר משוגע ממנה, הוא מסית אותה' (אקטואלי)

רכבת בחירות 2020 יצאה לדרך; לוח הזמנים
פוליטי מדינירכבת בחירות 2020 יצאה לדרך; לוח הזמנים

נשיא המדינה ראובן ריבלין יודיע היום ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין כי לראשונה בתולדות המדינה אף מועמד לא הצליח להרכיב ממשלה • נותרו 21 יום אחרונים • כך זה יעבור (פוליטי)

ליאון וברקוביץ'
פוליטי מדיניברקוביץ: "ההשתלחויות של ליברמן כלפי החרדים איומות"

עופר ברקוביץ, מי שהיה מועמד לראשות העיר י-ם והפסיד למשה ליאון שנתמך על ידי החרדים ואיווט ליברמן, יוצא למתקפה נגד ההסתה: "השתלחויות איומות, החרדים לא הופכים לאנטי ציוניים" (בארץ)

"הלהט החרדי מעורר השראה" • צפו בראיון עם סנדי קרדין
כיכר גלובל"הלהט החרדי מעורר השראה" • צפו בראיון עם סנדי קרדין

סנדי קרדין, ממנהיגי אמריקה היהודית, פילנטרופ, לשעבר נשיא 'קרן שוסטרמן' מספר על הקשר בין יהודי העולם שמתערער, ומדוע החרדים הם נכס עבור היהדות כולה (גלובל)

צפו: האיש שעומד בראש כשרות או-יו נחשף
כיכר גלובלצפו: האיש שעומד בראש כשרות או-יו נחשף

נשיא גוף הכשרות הגדול בעולם ר' משה ביין, בראיון ל'כיכר גלובל' מדבר על המוסלמים שאוכלים OU, דגל ישראל בבי"כ, יוקר החינוך בארה"ב, חרדים חדשים ורבניות חרדיות (TV)

הנאום המקומם של יאיר גולן
כיכר בכנסתהקצין ש"זיהה תהליכים" - בדרך לפוליטיקה

אלוף (במיל.) יאיר גולן, הזכור מההשוואה שערך בין ישראל לגרמניה של שנות ה-30, מאשר כי ההליכה לבחירות חדשות זו הזדמנות בשבילו וכי הוא מתכוין "לנצל אותה" (חדשות, בארץ)

הראיון המלא עם ח"כ מקלב
כיכר בכנסתמקלב על ליברמן, בראיון ל'כיכר': "עפר לפיו"

"השקרים של ליברמן, שאנחנו לא משלמים מסים ושיש אצלנו 120 אחוזי הצבעה, לא היו קיימים בעת הבחירות בי-ם", מטיח ח"כ מקלב כלפי אביגדור ליברמן, ומשמיע אמירה קשה (חרדים)

ג'רמי קורביין
בעולםדאגה באנגליה: קורבין מתחיל לתפוס גובה

המועמד לראשות הממשלה באנגליה, ג'רמי קורבין, שנתפס בכמה אמירות אנטישמיות, קיים עימות עם ראש הממשלה המכהן ולפי הסקר - ניצח בעימות. היהודים חוששים (אקטואלי)

מונסי: חרדי כבן 30 נדקר, מצבו מוגדר קריטי
בעולםמונסי: חרדי כבן 30 נדקר, מצבו מוגדר קריטי

צעיר חרדי כבן 30 נדקר בכל חלקי גופו על ידי שני תוקפים אלמוניים שיצאו מרכב שחלף לידו ותקפו אותו באכזריות. הפצוע הובהל לבית החולים במצב קריטי (חדשות בעולם)

חלק מהיעדים שהותקפו
העולם הערבילפחות 23 נהרגו בתקיפה הישראלית בסוריה

הסורים מדווחים כי בתקיפה הישראלית הלילה על מטרות איראנית בתוך שטח סוריה נהרגו לפחות 23 בני אדם מתוכם 16 אינם אזרחי סוריה. שניים מתו מפצעיהם היום (בעולם)

תיעוד: כך ישראל תקפה את איראן בסוריה
העולם הערביתיעוד: כך ישראל תקפה את איראן בסוריה

ברשתות החברתיות ברחבי סוריה פורסמו תיעודים מתקיפת צה"ל הנרחבת כנגד מטרות של כוח קודס האיראני וצבא סוריה בתגובה לשיגורים לעבר הגולן הישראלי • צפו בתיעוד (חדשות)

חיפה: המשטרה חשפה בית הימורים פיראטי
משטרה חיפה: המשטרה חשפה בית הימורים פיראטי

בתום חקירה ממושכת, בלשי המשטרה הגיעו היום לבית מגורים בשכונת הדר בחיפה ותפסו במקום בית הימורים, הפועל שלא על פי החוק. החשוד בהפעלת המקום עוכב לחקירה (משטרה)

לוחמי מג"ב. אילוסטרציה
משטרה שני לוחמי מג"ב נפצעו בהתפרעויות ערבים

לוחמי מג"ב ניסו לעצור רכב חשוד, אך הלה ביצע פרסה וניסה לחמוק מהבידוק. כשנעצר, החלה התפרעות ויידוי אבנים על הלוחמים, ושניים מהם נפצעו באורח קל ופונו לביה"ח (בארץ)

התקיפה הלילה בסוריה
צבא וביטחוןדיווח: הרקע לירי מסוריה - חיסול בכיר איראני

כלי תקשורת ערביים מדווחים כי הרקע לירי הטילים מסוריה, בחיסולו של בכיר ביטחוני איראני על ידי המוסד הישראלי. לאחר התקיפה הלילה, בצה"ל נערכים לתגובה אפשרית (ארץ)

חלק מהיעדים שהותקפו
צבא וביטחוןדיווח: 11 הרוגים בתקיפה בסוריה; "איראנים - בין ההרוגים"

11 בני אדם נהרגו בתקיפה הלילית הנרחבת של ישראל בסוריה, בהם ככל הנראה שבעה איראנים. גורם ביטחוני ציין כי הותקפו כ-20 מטרות - מחציתן איראניות וכן שש סוללות נ"מ סוריות (אקטואליה)

רון קובי, היום בבית משפט
חוק ומשפט בג"ץ קובי: השופטים הוציאו צו מניעה לדרעי

בשעה זו דן בג"צ בעתירה של ראש עיריית טבריה רון קובי המבקש למנוע ממשרד הפנים להזמינו לשימוע • הרכב השופטים: יצחק עמית, ג'ורג' קרא ויעל וילנר. מתעדכן (משפט)

בית המשפט העליון
חוק ומשפט אמון הציבור במערכת החוק והמשפט קרס

אלה לא הפוליטיקאים שפוגעים במערכת המשפט, זו מערכת משפט שעושה הכל כדי להוכיח לציבור שהיא אינטרסנטית, מושחתת ופוליטית. דוד רוזנטל בטור אישי על המצב (משפט)

חדשות

אתר החדשות החרדי הגדול בעולם והמרכזי בישראל. עדכוני חדשות ומבזקים 24 שעות ביממה. עדכונים ישירים בווידאו ובטקסט מכל האירועים בארץ ובעולם החרדי.

כיכר facebook
לא לשחק לידיים של ליברמן  // יצחק שינפלד
עו"ד יצחק שינפלד
לא לשחק לידיים של ליברמן // יצחק שינפלד
כ"ב בחשוון תשפ3