מיכה גמרמן  טראמפ  נתניהו  בנימין..
כלא, אילוסטרציהמחבלי חמאס הציתו עשרה תאים בכלא רמון
י"א באדר ב' תשעט | 18.03.19
במחאה על התקנת המיסוך הסלולרי, הציתו האסורים המזוהים עם ארגון הטרור העזתי עשרה תאים. בית הסוהר היה ערוך והשריפה כובתה על ידי צוותי כיבוי. לא היו נפגעים (אקטואליה)
"גנץ לא מסוגל לשמור על הטלפון, איך ישמור על המדינה""גנץ לא מסוגל לשמור על הטלפון, איך ישמור על המדינה"ישי כהן
על רקע פרשת הפריצה האיראנית, ראש הממשלה נתניהו יצא במתקפה נגד יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ: "מסתבר שבזמן שאני הוריתי לפרוץ לארכיון הגרעין של איראן, איראן פרצה לטלפון הנייד שלו" (בארץ)
בג"ץ: הוועדה תדון שוב במימון הגנת נתניהובג"ץ: הוועדה תדון שוב במימון הגנת נתניהוכיכר השבת
וועדת ההיתרים פסלה פעמיים את בקשת ראש הממשלה לקבלת מימון מאנשי עסקים להוצאות משפטו, אך בג"ץ קיבל את העתירה והטיל על הוועדה לקיים דיון נוסף בנושא (משפט)
בן גביר ובן אריהדרישה: לשבץ את בן גביר במקום בן ארייוני גבאי
בעקבות החלטת בג"ץ לפסול את התמודדותו של מיכאל בן ארי, הגישו באיחוד מפלגות הימין בקשה לשינוי ההרכב, ולהצבת איתמר בן גביר כמספר חמש ברשימה לכנסת (פוליטי)
המחבל היום בבית משפט22 שנות מאסר למחבל שדקר את אלמליחקובי רוזן
יאסין אבו אל-קרעה, המחבל שדקר את המאבטח אשר אלמליח לפני כשנה וחצי בכניסה לתחנה מרכזית בירושלים, יפצה אותו במאתיים אלף ש"ח, ויישלח ל-22 שנות מאסר בפועל (בארץ)
אלישיב הספיד את אביו הי"ד: "סליחה שאני לא יכול לנקום"
בארץאלישיב הספיד את אביו הי"ד: "סליחה שאני לא יכול לנקום"

מאות בהלוויית הרב אחיעד אטינגר שנרצח בפיגוע בצומת אריאל. בנט התחייב: "על קברך אני אומר - דם יהודי לא יהיה המצרך הזול ביותר" • "איך תמר תגדל 12 ילדים?", שאל רב היישוב עלי (אקטואליה)

נתניהו היום עם רה''ע באריאל
בארץבנימין נתניהו ביקר במקום הפיגוע: "נוסיף עוד יחידות דיור"

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע לסיור במקום הפיגוע ואמר כי הנחה הבוקר להרוס את ביתו של המחבל, ולעיר אריאל יוספו כ-840 יח"ד •"זו התשובה לטרור, בהוספת עוד יח"ד" (חדשות בארץ)

ארדואן ויאיר נתניהו
פוליטי מדיניארדואן: "יאיר נתניהו כמו המחבל מניו זילנד"

נשיא טורקיה תקף שוב את בנו של ראש הממשלה נתניהו: "נחנך את ישראל אם נתניהו או הבן שלו ימשיכו לדבר בגנות טורקיה". ביבי הגיב: "ישראל לא מתרגשת מאיומים" (מדיני)

יריב לוין
פוליטי מדינילוין מלגלג: "התכנית למעבר אחוז החסימה"

יריב לוין, הרואה עצמו כמועמד לשר המשפטים, תקף את תכניתה של השרה איילת שקד. "תכנית שקד למהפכה משפטית נראית כמו התכנית למעבר אחוז החסימה" (פוליטי)

שקד ל'כיכר בכנסת'. הראיון המלא
כיכר בכנסתשקד בראיון: נשאף לקבל את תיק הביטחון

בכירת 'הבית היהודי', השרה שקד, ש'פתחה חזית' לאחרונה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו על רקע איוש תפקיד שר הביטחון, בהתייחסות ראשונה להקדמת הבחירות. צפו (בארץ)

תגובותיהם של דרעי וגפני
כיכר בכנסתדרעי וגפני ל'כיכר' - לאחר הקדמת הבחירות

יו"ר תנועת ש"ס מביע סיפוק ממוכנותה לבחירות הבאות, ומתייחס בראיון ל"כיכר השבת" להקדמתן; יו"ר 'דגל' אומר ל'כיכר': "לא היה מנוס מהמהלך הזה" • 'כיכר בכנסת' (חדשות)

הרכבת באוטרכט
בעולםחשד לטרור: ירי ברכבת קלה בהולנד

בעיר אוטרכט שבהולנד בוצע ירי לעבר רכבת חשמלית, מדיווחים ראשונים עולה כי ישנם הרוג ו-7 נפגעים המשטרה המקומית אומרת כי יכול להיות שמדובר באירוע טרור (חדשות)

שני החשודים
בעולםהאיראנים שהתחזו לישראלים החזיקו 4 דרכונים

התקשורת בארגנטינה ממשיכה לעסוק בהרחבה בזוג האיראנים שנעצרו בשבת האחרונה במדינה לאחר שנכנסו לארגנטינה כשהם עושים שימוש בדרכון ישראלי מזויף (בעולם)

מחלקים ממתקים בעזה
העולם הערביתומכי חמאס חגגו; שליחו של טראמפ תקף

ארגוני הטרור העזתיים הוציאו הודעות המשבחות את הפיגוע בה נרצח חייל צה"ל ונפצעו שתיים נוספים. ברחובות עזה חילקו ממתקים וגרינבלט מתח ביקורת: "לא הופתעתי" (בארץ)

פלסטינים מתפרעים, אילוסטרציה
העולם הערביגל הפגנות בעזה; פלסטיני הצית את עצמו

מאות פלסטינים מפגינים בימים האחרונים ברצועת עזה במחאה נגד שלטון החמאס בשל המצב הכלכלי הקשה. מפגין שגורש מביתו לאחר שלא שילם שכירות, הצית עצמו (חדשות)

משלם בחניה
משטרה נתן מכות לשומר בעקבות תשלום על החניה

תושב בת ים בן 27 חשוד כי בעקבות מריבה שהייתה לו עם שומר בחניון בראשון לציון בגין התשלום, הוא יצא מרכבו והיכה אותו בכל חלקי גופו עד שהשומר איבד את ההכרה (אקטואליה)

הסכין שנתפסה
משטרה סוכל פיגוע דקירה במערת המכפלה בחברון

לוחמי משמר הגבול עצרו הבוקר (שני) צעיר פלסטיני בן 20 בחשד לניסיון פיגוע דקירה במערת המכפלה בחברון. הצעירף הסתובב ועורר את חשדם ועל גופו נמצאה סכין (אקטואליה)

החיפוש אחר המחבל
צבא וביטחוןנמשך המצוד אחר המחבל; חשש לחייהם של שני הפצועים

כוחות צה"ל ממשיכים גם הבוקר (שני) את המצוד אחר המחבל שביצע את הפיגוע המשולב ועצרו את אחיו לחקירה. במקביל, בבית החולים עדיין קיים חשש לחייהם של שני הפצועים מהפיגוע (אקטואליה)

מחפשים היום את המחבל
צבא וביטחוןאלוף פיקוד מרכז: לא נרפה עד שנתפוס אותו

האלוף נדב פדן אומר במקום הפיגוע באריאל כי כוחות צה"ל ירדפו אחרי המחבל ביום ובלילה עד לתפיסתו, והוסיף לתאר את כל מהלך האירועים הבוקר שלב אחר שלב (חדשות, בארץ)

וואטסאפ
חוק ומשפט פסיקה: לא חוקי להוציא דייר מהוואטסאפ

פסיקה מעניינת של בית משפט השלום מלמדת כי יו"ר הועד שפתח קבוצת וואטסאפ לכלל דיירי הבניין, אסור לו להוציא שום דייר •קבוצת וואטסאפ היא כמו אסיפת דיירים (חדשות, דיגיטל)

הרכב המנופץ
חוק ומשפט יהודי שהותקף בירושלים תובע את הערבי

יהודי שהותקף על ידי ערבי בירושלים, החליט להשיב מלחמה משפטית ותובע ממנו פיצוי כספי של 54,000 ש"ח בגין נזקים ממוניים ונפשיים. "כיסיהם של התוקפים יתרוקנו" (משפט)

חדשות

כיכר השבת - אתר חדשות חרדים הגדול בעולם. חדשות ועדכונים הכי חמים 24 שעות. דיווחים וחדשות מהארץ ומהעולם על פוליטיקה, משפט, משטרה, צבא וכלכלה.

כיכר facebook