היו ימים. גנץ ולפידגנץ תוקף את לפיד ויעלון: "העדיפו בחירות"
ב' בניסן תשפ | 27.03.20
יו"ר 'חוסן לישראל', ח"כ בני גנץ, התייחס לראשונה להחלטתו לנהל משא ומתן לממשלת אחדות והפרידה מיאיר לפיד ומשה בוגי יעלון: "העדיפו בחירות"על ניסיון להגיע לפשרות" (פוליטי)
לחשוב על היום שאחרי / עו"ד יצחק שינפלדלחשוב על היום שאחרי / עו"ד יצחק שינפלדעו"ד יצחק שינפלד2
החרדים ששותפים להגה השלטון ברוב השנים מהמהפך של 1977 צריכים לדעת להצטנע. ישנו רוב חילוני שונא ומתריס, הוא גזען ובעל דעות קדומות (טור דעה)
אלו זמני כניסת ויציאת שבת ויקרא תש"פאלו זמני כניסת ויציאת שבת ויקרא תש"פכיכר השבת
שבת ויקרא כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
צעיר חרדי הותקף בידי ערבי ליד שער שכםצעיר חרדי הותקף בידי ערבי ליד שער שכםדניאל הרץ
צעיר חרדי הותקף סמוך לשער שכם בידי מספר ערבים לפני מספר שבועות. הצעיר הותקף באלימות תוך כדי שהתוקפים קוראים לעברו קריאות גזעניות. העו"ד מבקש תשובות (בארץ)
התחזית: סוף שבוע עם התקררות וגשמיםהתחזית: סוף שבוע עם התקררות וגשמיםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית, בשעות הבוקר עדיין ייתכן גשם מקומי. הטמפרטורות יהיו ללא שינוי ניכר. בשבת תורגש התקררות וצפויים גשמים שיימשכו עד לצהריים (חדשות בארץ)
צפו: שוטרים הפילו רחפן שטס ליד הר הבית
בארץצפו: שוטרים הפילו רחפן שטס ליד הר הבית

שוטרים עצרו הבוקר חשוד שהפר את איסור הטסת רחפנים באזור העיר העתיקה והר הבית. הפלסטינים הפיצו תיעוד בו ניתן לראות שוטרים מיירטים את הרחפן בנשק מיוחד (בארץ)

תחזית מזג האוויר: הגשם חוזר החל מהלילה
בארץתחזית מזג האוויר: הגשם חוזר החל מהלילה

במהלך היום יהיה מעונן, אך הטמפרטורות ימשיכו לטפס כלפי מעלה. משעות הצהריים ייתכן טפטוף - ובלילה הגשם שוב יתחיל לרדת • ומה צפוי לנו במהלך השבת הקרובה? (אקטואלי)

לפיד, הערב
פוליטי מדיני"זו לא ממשלת חירום, אלא ממשלת נתניהו"

יאיר לפיד, שהבין הערב כי נותר מחוץ לכל מוקדי ההשפעה עם פרישתו של גנץ וסיעתו מ'כחול לבן', נשא נאום תוקפני נגדו ונגד נתניהו. 'נשגיח על הממשלה ב-7 עיניים', הבטיח (פוליטי)

החרדים חוששים: "נהיה רק 'גלגל חמישי'"
פוליטי מדיניהחרדים חוששים: "נהיה רק 'גלגל חמישי'"

לקראת הרכבת ממשלת חירום לאומי, הצדדים נכנסים למו"מ אינטנסיבי, ועל פי חלוקת התיקים המסתמנת, ראשי המפלגות החרדיות לא יצליחו להשתלב בה לשביעות רצונם (אקטואליה)

הנאום המקומם של יאיר גולן
כיכר בכנסתהקצין ש"זיהה תהליכים" - בדרך לפוליטיקה

אלוף (במיל.) יאיר גולן, הזכור מההשוואה שערך בין ישראל לגרמניה של שנות ה-30, מאשר כי ההליכה לבחירות חדשות זו הזדמנות בשבילו וכי הוא מתכוין "לנצל אותה" (חדשות, בארץ)

הראיון המלא עם ח"כ מקלב
כיכר בכנסתמקלב על ליברמן, בראיון ל'כיכר': "עפר לפיו"

"השקרים של ליברמן, שאנחנו לא משלמים מסים ושיש אצלנו 120 אחוזי הצבעה, לא היו קיימים בעת הבחירות בי-ם", מטיח ח"כ מקלב כלפי אביגדור ליברמן, ומשמיע אמירה קשה (חרדים)

החסיד לא קיבל שירות: "אתה מפיץ קורונה"
בעולםהחסיד לא קיבל שירות: "אתה מפיץ קורונה"

חסיד שהגיע לקבלת שירות במרכז השירות של "טויוטה", נתקל בסירוב אנטישמי מצד אחד העובדים, בתואנה כי "היהודים מפיצים את הקורונה" • צפו בתיעוד המטריד (בעולם)

איראן: הזליף 'תרופה' על חולי קורונה ונעצר
בעולםאיראן: הזליף 'תרופה' על חולי קורונה ונעצר

איש דת איראני הסתובב בשבוע האחרון בבית החולים ללא מסיכה והזליף בושם על החולים, אותם הבטיח לרפאות בעזרת הבושם של מוחמד. החולה מת ואש הדת נעצר • צפו (בעולם)

עלי חמינאי
העולם הערביחמינאי: תרופות מארה"ב מפיצות את הנגיף

למרות ש-1556 אזרחים כבר מתו מקורונה, המנהיג העליון של משטר האייתולות, עלי חמינאי, מסרב לקבל סיוע מארה"ב ומאשים כי היא מפיצה את הנגיף באמצעות... תרופות (בעולם)

הנשיא הערבי המיתולוגי מת - והוא בן 94
העולם הערביהנשיא הערבי המיתולוגי מת - והוא בן 94

לאחר שסבל מסיבוכים בריאותיים בעקבות ניתוח שעבר לפני כחודש, מת היום נשיא מצרים לשעבר חוסני מובארק, והוא בן 94 • נשיאה המיתולוגי של מצרים, יותר מ-30 שנה (אקטואלי)

המעקב מהאוויר ומהים
משטרה האכיפה המשטרתית - מהאוויר ומהים • צפו

המאבק לבלימת התפשטות הקורונה, מתרחב לפיקוח משטרתי מהאוויר ומהים • צפו בתיעוד מנקודת המבט של מסוקי המשטרה מהאוויר ומכלי השייט של השיטור הימי בים (חדשות)

בן 48 שדד תיק מקשישה ונעצר לאחר מרדף
משטרה בן 48 שדד תיק מקשישה ונעצר לאחר מרדף

גבר בן 48 נעצר על-ידי המשטרה לאחר ששדד תיק מקשישה עוברת אורח בת 71 בעיר מגדל העמק, וזאת בתום מרדף רגלי אחריו וניסיון שלו להיאבק עם השוטרים • צפו במרדף (חדשות)

ישראל הפילה בשטחה רחפן של חיזבאללה
צבא וביטחוןישראל הפילה בשטחה רחפן של חיזבאללה

הותר לפרסום, כי בבוקר הופל טיסן של ארגון הטרור חיזבאללה, שחצה משטח לבנון לשטחה האווירי של מדינת ישראל. הטיסן נמצא בידי כוחות צה"ל, שיחקרו כעת את מטרתו (צבא וביטחון)

תיעוד: גם החיילים התפללו נגד הקורונה
צבא וביטחוןתיעוד: גם החיילים התפללו נגד הקורונה

גם ברחבי הצבא נענו לקריאת הרבנות הראשית, ובמספר מקומות ביניהם החטיבה המרחבית "עציון" נענו לקריאת הרבנות והתפללו סליחות למען מניעת המגיפה מישראל (צבא)

תמונת אילוסטרציה
חוק ומשפט רק 18 חודשי מאסר לאביו של המחבל מברקן

בית המשפט הצבאי גזר 18 חודשים מאסר על אביו של המחבל מברקן. אמו שוחררה אתמול ממאסר • האבא של קים הי"ד דורש ערעור: "התקיימה הצגה ולא משפט צדק" (בארץ)

עורך דין חרדי לבית משפט: "שחררו עצורים"
חוק ומשפט עורך דין חרדי לבית משפט: "שחררו עצורים"

מדינות רבות בעולם שחררו אלפי עצורים בשל התפשטות נגיף הקורונה, וגם בישראל יש מי שדורש מביהמ"ש לשחרר מאות השוהים במעצר עד תום ההליכים. הפרקליטות מתנגדת (ארץ)

חדשות

אתר החדשות החרדי הגדול בעולם והמרכזי בישראל. עדכוני חדשות ומבזקים 24 שעות ביממה. עדכונים ישירים בווידאו ובטקסט מכל האירועים בארץ ובעולם החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
לחשוב על היום שאחרי / עו"ד יצחק שינפלד
עו"ד יצחק שינפלד
לחשוב על היום שאחרי / עו"ד יצחק שינפלד
ב' בניסן תשפ2
בני גנץ
הרב נחמיה היילברון
רשעים! הפסיקו להתעלל בבני גנץ // דעה
ל' בשבט תשפ149