שאשא ביטון. הודחהדרמה בוועדה: היו"ר הצביעה נגד עמדת נתניהו ותודח
כ"א בתמוז תשפ | 13.07.20
חברת הכנסת יפעת שאשא ביטון הצביעה בעד פתיחת מכוני הכושר למרות הקורונה, בניגוד לעמדת הממשלה. בתגובה, הודיע לה יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר כי היא מודחת (פוליטי)
זמן הפרארי: מכירות רכבי היוקרה - מזנקותזמן הפרארי: מכירות רכבי היוקרה - מזנקותתומר הדר1
דווקא בעיצומו של משבר הקורונה יבואני פרארי, בנטלי ופורשה חושפים דגמים חדשים בהשקות חגיגיות — ורושמים זינוק במכירות • "זו תחרות של שופוני ופיצוי עצמי" (אקטואליה)
זירת התאונהכביש 7: רוכב אופנוע החליק ונפצע קשהכיכר השבת
רוכב אופנוע, כבן 29, החליק הבוקר (שני) במהלך נסיעה בכביש 7, סמוך למחלף אשדוד לכיוון צומת בית רבן. הוא פונה במצב קשה, כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית (חדשות, ארץ)
אחיות בבית החולים זיו, עם חולה קורונה מדומהשוב: האחיות בבתי החולים מאיימות לשבותדניאל הרץ1
גל הקורונה השני הכניס מאות אחיות לבידוד והאחיות הנותרות מאיימות שוב לשבות בטענה שהן קורסות תחת הנטל בשל המחסור החמור בכוח אדם למחלקות השונות (חדשות, בארץ)
מדבר יהודההתחזית: היום נאה; החל ממחר התחממותכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד נאה, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות. החל ממחר, תחול התחממות והכבדה בעומסי החום. ירידה בטמפרטורות תורגש רק ביום חמישי (אקטואליה)
נתניהו, לפיד ובנט
בארץסקר חדש: רה"מ מתרסק, בנט ולפיד מזנקים

נכשל בטיפול בקורונה? ראש הממשלה שזכה ל-40 פלוס מנדטים בסקרים, מקבל הערב 33 מנדטים. מי שממלאים את החלל הם יאיר לפיד ונפתלי בנט שמזנקים בסקרים (אקטואלי)

גרינברג בראיון בלעדי על התנהלותו. ארכיון
בארץראש העיר מחק תיעוד שלו עם הרב שנדבק

"נועל בתי הכנסת בעיר פתח תקווה, והמחמיר הגדול בענייני קורונה", מנסה לחמוק מחובת בידוד לאחר שנחשף לחולה? זו ההשערה העולה ממחיקת תיעוד שלו עם הרב שנדבק (בארץ)

נתניהו וגנץ
פוליטי מדיני'הליכוד' נגד הנציגים החרדים: 'מה רע להם?'

לאחר הדיווח כי הח"כים החרדים מתבטאים נגד נתניהו ומתקרבים ל'כחול לבן', בכיר ב'ליכוד' תוקף ואומר: "נוח להם לחרדים, מה רע להם? הם מקבלים מה שהם רוצים" (אקטואלי)

נתניהו וגנץ בכנסת
פוליטי מדינייו"ר הקואליציה: הממשלה לא תחזיק מעמד

יו"ר הקואליציה, ח"כ מיקי זוהר, לא מסתיר את חוסר האחדות בממשלה האחדות ומעריך כי הממשלה לא תחזיק מעמד: "מה שמחזיק את הממשלה זה רק משבר הקורונה" (חדשות, בארץ)

קבלת הפנים בתחנת החלל
כיכר בכנסתכך התקבלו האסטרונאוטים בתחנת החלל

לאחר 19 שעות של מסע בחלל, החללית Crew Dragon עגנה בתחנת החלל הבינלאומית והפכה לחללית הפרטית הראשונה שנוחתת במקום. כך התקבלו האסטרונאוטים (עולם)

ח"כ שקד: 'נתניהו מכר את האינטרסים שלנו'
כיכר בכנסתח"כ שקד: 'נתניהו מכר את האינטרסים שלנו'

האם 'ימינה' תישאר באופוזיציה? בראיון ל'כיכר השבת' מספרת איילת שקד כי אין התקדמות במו"מ הקואליציוני, קוראת לחרדים לתמוך בפסקת ההתגברות ומתייחסת לליצמן (פוליטי)

טראמפ עטה מסכה והותקף: "רק לבחירות"
בעולםטראמפ עטה מסכה והותקף: "רק לבחירות"

לראשונה מאז פרוץ המגיפה בארצות הברית, נראה הנשיא פומבית כשהוא עוטה מסכה על פניו, למרות הזלזול הרב שלו עד כה • יריביו תקפו: "כדי לעצור את הירידה בסקרים" (בעולם)

השוטר חונק את ג'ורג' פלויד
בעולםהשוטר שדרך על פלויד: צריך חמצן כדי לדבר

"אתה הולך להרוג אותי", אמר ג'ורג' פלויד לשוטר שדרך עליו, והוא ענה לו: "אז תפסיק לדבר, זה לוקח הרבה חמצן" • התמלילים, נחשפו על ידי פרקליט השוטר, המבקש זיכוי (עולם)

שוב פיצוץ מסתורי באיראן: 2 בני אדם נהרגו
העולם הערבישוב פיצוץ מסתורי באיראן: 2 בני אדם נהרגו

סדרת הפיצוצים במפעלים באיראן נמשכת, הלילה אירע פיצוץ מסתורי במפעל בעיר אקרשאהר שנמצאת דרומית לטהרן. שני בני אדם נהרגו. לא ברור עדיין מה יוצר באותו מפעל (העולם)

האש מהפיצוץ בשבוע שעבר
העולם הערביהאיראנים מודים: "נזק כבד למתקני הגרעין"

שלושה ימים לאחר הפיצוץ המסתורי במתקן הגרעין בנתנז מודים האיראנים לראשונה על נזק כבד שנגרם למתקן הצנטריפוגות במקום ופוגע ביכולתם להעשיר אורניום (עולם)

מסעדה הפרה את הנחיות התו הסגול ותסגר
משטרה מסעדה הפרה את הנחיות התו הסגול ותסגר

במסגרת אכיפת הוראות משרד הבריאות, שוטרים הגיעו אמש (ראשון) למסעדה בחיפה, והוציאו צו לסגירתה, לאחר שלא עמדה בתנאי 'התו הסגול' • צפו בתיעוד (חדשות משטרה)

ח"כ משה ארבל בשיחה עם 'כיכר השבת'
משטרה שוטר לח"כ ארבל: "תתקדם לי מהעיניים"

ח"כ משה ארבל ערך ביקור פתע בביהמ"ש השלום בירושלים ובראשל"צ, בעקבותיו שיגר מכתב נזעם לשר אוחנה ולמ"מ המפכ"ל • ח"כ ארבל ל'כיכר': "לא ננוח ולא נשקוט" (אקטואלי)

במהלך הטקס
צבא וביטחוןבחיל האוויר הקימו 'כנף' חדש, עם תג מיוחד

בטקס שהתקיים היום, עם מפקד חיל האוויר האלוף עמיקם נורקין, הוכרז על הקמת כנף כוחות אוויר מיוחדים - כנף 7, ליחידה החדשה עוצב תג ייחודי חדש • צפו בטקס (ביטחון)

צפו: מחבלים מיידים בקתב"ים על הלוחמים
צבא וביטחוןצפו: מחבלים מיידים בקתב"ים על הלוחמים

לוחמי צה"ל סיכלו ניסיון השלכת בקבוקי תבערה על ידי חוליית מחבלים לעבר עמדת שמירה של צה"ל סמוך לאריאל • אחד המחבלים נמלט מהמקום - השני נורה ונפצע • צפו (אקטואלי)

בית המשפט העליון
חוק ומשפט השופטים פרסמו את "רשימת ההימנעויות"

שופטי בית המשפט העליון פרסמו את רשימת הגופים שאינם יכולים לדון בהם בשל ניגוד אינטרסים או היכרות קודמת, כמו גם את עורכי הדין שאינם יכולים להופיע בפניהם (חוק ומשפט)

בין 'זכויות עבודה' ל'איסור סחיטה' // מאמר
חוק ומשפט בין 'זכויות עבודה' ל'איסור סחיטה' // מאמר

עובדים ועובדות מחפשים את המעסיקים שלהם, פשוטו כמשמעו. מבצעים בדיקה מעמיקה איפה המעסיק נפל ולא מילא עד הסוף את חובותיו החוקיות, ומאיימים בתביעה (טור)

חדשות

אתר החדשות החרדי הגדול בעולם והמרכזי בישראל. עדכוני חדשות ומבזקים 24 שעות ביממה. עדכונים ישירים בווידאו ובטקסט מכל האירועים בארץ ובעולם החרדי.

כיכר facebook
כותב השורות
גואל ועקנין
ישראלים, תהיו צרפתים // גואל ועקנין
י"ג בתמוז תשפ24
הרב דב פוברסקי
הרב דב פוברסקי
הטמטום המשטרתי // הרב דב פוברסקי
ו' בתמוז תשפ20
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
בין 'זכויות עבודה' ל'איסור סחיטה' // מאמר
ד' בתמוז תשפ8