חסידישקייט  פינדרוס  שולי רנד  דגל התורה
שוב ניסיון פיגוע דקירה בחברון: ללא נפגעיםשוב ניסיון פיגוע דקירה בחברון: ללא נפגעים
י"ד בחשוון תשעט | 23.10.18
יום לאחר פיגוע הדקירה בחברון, לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל המוצבים במערת המכפלה בחברון שבחטמ"ר יהודה עצרו פלסטיני ששלף לעברם סכין. אין נפגעים (ביטחון)
ליברמן וזיו חג'בי הי"דאמו של זיו הי"ד: ליברמן, לא התקשרת לנחםאלי רוטמן6
האם שאיבדה את בנה בפיגוע האכזרי במפעל בברקן, פנתה לשר אביגדור ליברמן והביעה את כאבה על התנהגותו של השר כלפיה באופן אישי, ועל היחס למשפחת המחבל (חדשות,בארץ)
ג'ורג' סורוסמטען חבלה בביתו של המיליארדר היהודידניאל הרץ7
המטען נמצא בתיבת הדואר של המיליארדר היהודי הנתון במחלוקת בשל תמיכתו בארגוני השמאל הקיצוני והארגונים האנטי ישראליים. המשטרה חוקרת את פרטי המקרה (בעולם)
בנו של הראשל"צ זצ"ל הודיע: תומך באלקיןבנו של הראשל"צ זצ"ל הודיע: תומך באלקיןאבי רבינא11
בנו של הראשון לציון הרב מרדכי אליהו זצוק"ל וראש בית המדרש לרבנים 'דרכי הוראה', הרב יוסף אליהו, הביע את תמיכתו במועמד זאב אלקין לראשות העיר ירושלים (בארץ)
הכניסה ל"אי השלום" בנהריים, בגבול בין ירדן לישראלשרים: הגדלת כמות המים לירדן היא אבסורדדניאל הרץ2
לאחר ההכרזה הירדנית על ביטול החכרת שטח נהריים וצופר לישראל והטענות בדבר אי קיום ההסכם בידי ישראל, טוענים שרים בכירים כי אין להעלות את כמות המים הניתנת (מדיני)
הצפה בצפת בשבוע שעבר
בארץתחזית: ירידה בטמפרטורות, חשש להצפות

מזג האוויר היום יהיה בסימן התקררות עם חשש לגשם מקומי קל. בסוף השבוע צפוי גשם לפרקים ברוב חלקי הארץ. תחול ירידה ניכרת במידות החום ויש חשש ממשי להצפות (בארץ)

השר זאב אלקין
בארץ'הפלג': תומכים באלקין לראשות ירושלים

שבוע לפני הבחירות לרשויות המקומיות וב-ים נרשמת תפנית: 'הפלג הירושלמי' הודיע כי אנשיו יצביעו לשר זאב אלקין לראשות העיר ירושלים. חיים אפשטיין יסיר מועמדות (חדשות)

יוסי דייטש ומשה ליאון
פוליטי מדיניסקר "כיכר השבת": למי תצביעו ביום הבוחר

הבחירות לרשויות כבר מעבר לפינה: תושבי ירושלים, אלעד, אשדוד, חיפה, בני ברק, בית שמש? בואו להצביע בסקר הבחירות של 'כיכר השבת'. אתם מתכוונים לבחור? כנסו (ארץ)

פינדרוס, הבוקר בבית המשפט העליון
פוליטי מדינימקום מגורי המועמד יקבע בכניסתו לתפקיד

בשל החלטת בג"צ לדחות את עתירת יצחק פינדרוס, מי שהיה מועמד באלעד ונפסל, ח"כ מיכאל מליכאלי מבקש להעביר חוק שיאשר למועמד להעתיק את מגוריו לאחר בחירתו (אקטואליה)

אזולאי: הציבור החרדי הגיע לשפל המדרגה
כיכר בכנסתאזולאי: הציבור החרדי הגיע לשפל המדרגה

מצבו של אביו השר דוד אזולאי, פסילת מועמדותו של יצחק פינדרוס באלעד, התמיכה במשה ליאון וההתמודדות עם מפלגת 'יחד' בבחירות • חבר הכנסת ינון אזולאי בראיון (בארץ)

מוזס, בראיון ל'כיכר השבת'
כיכר בכנסתח"כ מוזס: "נוער חרדי גדל עכשיו עם שנאה"

קורא להנהגה החרדית להתעשת ולהתאחד, מבקש להעביר חוק שימנע מקרה דומה ליצחק פינדרוס ולא מבין מדוע מצניחים מועמדים לראשות עיר • ח"כ מנחם אליעזר מוזס בראיון (פוליטי)

רובר פאוריסון
בעולםמת גדול מכחישי השואה: "אנטישמי פחות"

האקדמאי הצרפתי, שזכה לתשבחות באיראן ולהרשעה בצרפת, מת הבוקר (שני) בגיל 89 בעיר וישי • "התפתחות משמחת: יש אנטישמי אחד פחות על פני האדמה" (בעולם)

אילוסטרציה
בעולםצלב קרס על קיר תלמוד התורה של בעלזא

משטרת ניו יורק ומתנדבי 'שומרים בורו פארק' הגיעו לאתר הבנייה בו מוקם בימים אלו המבנה החדש של תלמוד התורה בעלזא, בשל צלב קרס וכתובות נאצה שרוססו עליו (בעולם)

ג'מאל חשוקג'י
העולם הערביהרצח בקונסוליה: עיתונאי גולגל בתוך שטיח

היעלמות העיתונאי הסעודי, מתנגד המשטר, בתוך קונסוליית ערב הסעודית באיסטנבול, הולך ומתברר, עם פרטים חדשים ומזעזעים אותם מספק היום גורם בכיר במדינה (העולם הערבי)

איסמעיל הנייה ברצועת עזה
העולם הערבילאור יום: איסמעיל הנייה ברחובות הרצועה

כשבישראל המתינו לדיון הקבינט בכדי להכריע האם להגיב בעוצמה לירי לעבר באר שבע וגוש דן, מנהיג חמאס איסמעיל הנייה הסתובב חופשי ברחובות רצועה עזה. צפו (אקטואליה)

נעצר חשוד בשריפת ספרי התורה בחדרה
משטרה נעצר חשוד בשריפת ספרי התורה בחדרה

המשטרה עצרה חשוד בהצתת ספר תורה בבית הכנסת הגדול בחדרה, הבוקר יובא החשוד לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו. על פי הערכות, מדובר באדם מעורער בנפשו (משטרה)

ניקב צמיגי מכוניות רבות בחפץ חד ונעצר
משטרה ניקב צמיגי מכוניות רבות בחפץ חד ונעצר

משטרת ישראל עצרה חשוד סדרתי בניקוב צמיגי מכוניות במרכז העיר רמלה. החשוד תושב העיר בן 19 והמניע למעשה עדיין נחקר. מעצרו הוארך בביהמ"ש בשלושה ימים (משטרה)

החייל משחזר: כך נטרלתי את המחבל. צפו
צבא וביטחוןהחייל משחזר: כך נטרלתי את המחבל. צפו

"פתאום שמעתי צעקות של 'אללה הוא אכבר' מאחורי. הסתובבתי וראיתי את המחבל, מטר מהפנים שלי. בא לכיוון הצואר, עם חפץ ביד" • החייל משחזר את ניסיון הפיגוע (צבא)

מחבלי חיזבאללה בפעולה, מתוך העמדה שנחשפה
צבא וביטחוןעמדת טרור בכסות של ארגון 'למען הסביבה'

פעם נוספת, מסיר צה"ל את הלוט מעל שקרי ארגון הטרור חיזבאללה, עם הוכחות כי ניהל מעקב מתוך עמדה צבאית לכל דבר, שהוצגה כשלוחה של ארגון למען איכות הסביבה (ביטחון)

יצחק פינדרוס
חוק ומשפט המדינה לבג"צ: לדחות את העתירה, לא לאשר את פינדרוס

פרקליטות המדינה הגיבה לעתירת יצחק פינדורס המבקש מבג"צ לאפשר לו להתמודד על ראשות העיר אלעד: "דין העתירה להידחות על הסף". מחר בבוקר: הדיון בבג"צ (בארץ)

7.5 שנות מאסר למי שתכנן לחטוף חיילים
חוק ומשפט 7.5 שנות מאסר למי שתכנן לחטוף חיילים

בית המשפט גזר 7.5 שנות מאסר על אחד מחברי החולייה שתכננה לחטוף חיילים ולפגוע בהם כמחאה על ההחלטה להוציא את התנועה האיסלאמית אל מחוץ לחוק (חוק ומשפט)

חדשות

כיכר השבת - אתר חדשות חרדים הגדול בעולם. חדשות ועדכונים הכי חמים 24 שעות. דיווחים וחדשות מהארץ ומהעולם על פוליטיקה, משפט, משטרה, צבא וכלכלה.

עדכונים
כיכר facebook