נתניהו מברך את ביידן: 'להרחיב את השלום'נתניהו מברך את ביידן: "להרחיב את השלום"
ז' בשבט תשפא | 20.01.21
בזמן השבעתו לנשיאות, מיהרו נשיא המדינה וראש הממשלה לשגר את ברכותיהם לג'ו ביידן. "לארצות הברית אין בת ברית גדולה ממדינת ישראל", אמר הנשיא רובי ריבלין (אקטואליה)
אילוסטרציהשרותי דואר ישראל יושבתו ליומיים עקב שדרוג תשתיותכיכר בשיתוף דואר ישראל
עקב שדרוג תשתיות מקיף במערכות המיחשוב של חברת דואר ישראל, החברה מודיעה כי החל ממחר, יום חמישי ועד ליום שישי לא יינתן שירות בכל יחידות הדואר (מקודם)
Mr. President: ג'ו ביידן הושבע לנשיאות ארצות הבריתMr. President: ג'ו ביידן הושבע לנשיאות ארצות הבריתכיכר השבת4
על מדרגות הקפיטול, עם קהל מצומצם בשל הקורונה וללא הנשיא היוצא דונלד טראמפ, מושבע ג'ו ביידן לנשיאות ארה"ב • קמלה האריס עשתה היסטוריה: סגנית הנשיא הראשונה במדינה (חדשות)
השלג היום בירושליםשלג או ברד? שכבה לבנה בשכונות ירושליםכיכר השבת1
ברחבי הארץ, שורר מזג אוויר חורפי וגשמי ברכה רבים יורדים בכל מקום. בשכונות הגבוהות בירושלים, ירד למשך שעה קלה שלג שנתפס מעט בקרנות הרחוב • צפו בתיעוד (מזג האוויר)
אימון בצה"ל. ארכיוןצה"ל החל בתרגיל נרחב: "חודש מלחמה"ב. ניסני
כיצד יתמודד צה"ל במלחמה משולבת מצפון הארץ ומדרומה? על שאלה זו, יתאמנו כוחות צה"ל מכלל הפיקודים, הזרועות והאגפים ובהשתתפות כוחות לוחמים באוויר, בים וביבשה (צבא)
דני דיין מצטרף למפלגה של גדעון סער
בחירות 2021דני דיין מצטרף למפלגה של גדעון סעררפאל כהן13

הקונסול הישראלי בניו יורק לשעבר ויו"ר מועצת יש"ע, דני דיין מצטרף לרשימת תקווה חדשה ויהיה מועמד מטעמה בבחירות הקרובות לכנסת • "מחויבות מלאה להחלפת השלטון" (פוליטי)

נתניהו קורץ לקול הערבי: 'נרקוד, כמו דובאי'
"נאום נצרת"נתניהו קורץ לקול הערבי: 'נרקוד, כמו דובאי'רפאל כהן16

ראש הממשלה נשא נאום בעיר נצרת שם פנה לציבור הערבי והיהודי, בקריאה לשלום: "אם יהודים וערבים יכולים לרקוד יחד ברחובות דובאי, הם יכולים לרקוד יחד גם בישראל" (אקטואלי)

כך האב וילדו חולצו מלב השיטפונות • תיעוד
דרמה חורפיתכך האב וילדו חולצו מלב השיטפונות • תיעודדניאל הרץ4

ארבעה צוותי חילוץ והצלה, בסיוע היחידה לחילוצים מיוחדים של מחוז ירושלים, פעלו לחלץ גבר וילד שנלכדו בשיטפון שיצרו הגשמים סמוך לגשר הרכבת בעמק • תיעוד דרמטי (אקטואלי)

מרגש: שירת 'ממקומך' על קברו של אהוביה
נאחזים באמונהמרגש: שירת 'ממקומך' על קברו של אהוביהדוד הכהן5

בני משפחתו של הנער אהוביה סנדק ז"ל, שמותו במהלך מרדף משטרתי מסעיר את המדינה מזה מספר שבועות, עלו לקברו עם תום ה'שלושים' ופצחו בשיר אמונה בה'. צפו (בארץ)

מחלוקת פוליטית: מי מונע הגדלת הקנסות?
"נכנע למגזרים"מחלוקת פוליטית: מי מונע הגדלת הקנסות?רפאל כהן4

ברקע הדרישה להעלות את סכומי הקנסות - מחלוקת בין הליכוד לכחול לבן מדוע זה לא עולה להצבעה בכנסת • כחול לבן: נתניהו מונע; הליכוד: עושים פוליטיקה מהקורונה (בארץ)

חגית משה
מכה לבנטחגית משה נבחרה לראשות 'הבית היהודי'רפאל כהן23

חגית משה, סגנית ראש עיריית ירושלים, ניצחה בבחירות המקדימות על ראשות 'הבית היהודי', כשגברה על ניר אורבך, מנכ"ל המפלגה לשעבר - שנחשב למועמד המוביל (אקטואלי)

ח"כ שקד: 'נתניהו מכר את האינטרסים שלנו'
לקראת הכרעהח"כ שקד: 'נתניהו מכר את האינטרסים שלנו'אבי רבינא29

האם 'ימינה' תישאר באופוזיציה? בראיון ל'כיכר השבת' מספרת איילת שקד כי אין התקדמות במו"מ הקואליציוני, קוראת לחרדים לתמוך בפסקת ההתגברות ומתייחסת לליצמן (פוליטי)

הנאום המקומם של יאיר גולן
מרכז או שמאלהקצין ש"זיהה תהליכים" - בדרך לפוליטיקהאלי רוטמן14

אלוף (במיל.) יאיר גולן, הזכור מההשוואה שערך בין ישראל לגרמניה של שנות ה-30, מאשר כי ההליכה לבחירות חדשות זו הזדמנות בשבילו וכי הוא מתכוין "לנצל אותה" (חדשות, בארץ)

דונלד ומלניה טראמפ ביציאה מהבית הלבן
טקס אחרוןטראמפ בנאומו האחרון כנשיא: "עוד אחזור"כיכר השבת49

נשיא ארצות הברית היוצא, דונלד טראמפ נפרד מהבית הלבן, זמן קצר לפני השבעתו לתפקיד של ג'ו ביידן "שלום, לא להרבה זמן" • טראמפ התגאה בעמידתו האיתנה לצד ישראל (בעולם)

עבדלקאדר בנאלי
החלטה מקוממתהנואם המרכזי בכנס לזכר השואה: אנטישמייוסי נכטיגל

עבדלקאדר בנאלי הוא סופר מוסלמי שהתבטא בעבר כי באמסטרדם יש יותר מדי יהודים וכי עזה היא 'גטו', אך הוא הוכתר כנואם המרכזי בטקס הזכרון הלאומי של הולנד (בעולם)

בית כנסת בעיראק שנחרב
"תקופת מלחמה"2,000 אתרים יהודיים יהיו מוגנים מהפצצותיוסי נכטיגל1

צוות חוקרים מישראל, בריטניה וארה"ב, הרכיב רשימת אתרי מורשת יהודיים החשופים להפצצות בסוריה ובעיראק, כך שהפצצתם תיחשב לפשע מלחמה בביה"ד הבינלאומי (בעולם)

תיעוד אחד הפיצוצים
דיווחים סותריםתקיפה בעיראק? צבא ארה"ב מכחיש לגמרידניאל הרץ

העיראקים מדווחים על תקיפות מהאוויר הלילה על מטרות של חיזבאללה סמוך לבגדד, על פי הדיווח ישנם לפחות 9 הרוגים ופצועים. האמריקאים מכחישים כי ביצעו תקיפות הלילה (עולם)

המשטרה איתרה מאה מתפללים יחד בחניון
צפו בתיעודהמשטרה איתרה מאה מתפללים יחד בחניוןדניאל הרץ13

שוטרים איתרו הבוקר תפילה המונית עם כמאה מתפללים בחניון מקורה בבניין מגורים בלוד. המתפללים נמלטו עם הגעת המשטרה חלקם קיבלו דו"חות והתפילה הופסקה (משטרה)

שוטר נפגע מאבן; המשטרה מגבירה אכיפה
אכיפת התקנותשוטר נפגע מאבן; המשטרה מגבירה אכיפהחיים גולדברג32

שוטרים שהוזעקו לשכונת "עזרת תורה" בירושלים, בעקבות דיווח אודות הפרת תקנות הקורונה והסגר, הותקפו באבנים, אחת מהן אבן גרמה לפציעתו של שוטר שנפגע בראשו (בארץ)

בית שנפגע מהתקיפה, לכאורה
התגובה לרקטהטנקים של צה"ל תקפו עמדות חמאס בעזהכיכר השבת2

טנקים של צה"ל תקפו עמדות חמאס ברצועת עזה, בתגובה לשיגור הרקטה, מהרצועה, לשטח ישראל. הרקטה, נפלה בשטח פתוח במועצה האזורית שער הנגב; צפו בשידור (בארץ)

רקטה מרצועת עזה התפוצצה בשטח הארץ
המתיחות בדרוםרקטה מרצועת עזה התפוצצה בשטח הארץב. ניסני1

בפעם השנייה ביומיים האחרונים, שיגור רקטה מרצועת עזה לעבר ישראל. הפעם, נחתה הרקטה בשטח הארץ אך התפוצצה בשטח פתוח ולא הופעלה אזעקה ביישובים (בארץ)

היועמ"ש אביחי מנדלבליט
המסמך המלאאלו סעיפי האישום נגד יו"ר ש"ס אריה דרעיישי כהן23

עסקת נדלן בשכונת גבעת שאול, הכנסות מחברת גרין אושן והכנסות מחברת בת של אגד וממשה הבא • אלו סעיפי כתב האישום - בכפוף לשימוע - נגד יו"ר ש"ס אריה דרעי (אקטואלי)

הנשיאה חיות, בהיכל 'העליון'
הדיון ב'חוק הלאום'"שליטי הארץ"; הליכוד בקמפיין נגד בג"ץיוני גבאי5

באווירת הבחירות המתחממת, מניף הליכוד לראשונה את דגל המלחמה באקטיביזם השיפוטי ומבטיח לטפל בו, על רקע הדיון בבג"ץ בתוקפו של 'חוק הלאום' • נתניהו: "אין לו סמכות" (חוק)

חדשות

אתר החדשות החרדי הגדול בעולם והמרכזי בישראל. עדכוני חדשות ומבזקים 24 שעות ביממה. עדכונים ישירים בווידאו ובטקסט מכל האירועים בארץ ובעולם החרדי.

כיכר facebook
אילוסטרציה
עו"ד ישראל ענדען
הפרטיות שלנו // עו"ד ישראל ענדען
א' בשבט תשפא