מרדכי..  מרדכי שפירא  משה רובין  נאהורי..
44 עופות מוגנים נמצאו במקפיא העצור44 עופות מוגנים נמצאו במקפיא העצור
ב' בטבת תשעט | 10.12.18
פעילות משותפת של רשות הטבע והגנים ומשמר הגבול הובילה לתפיסת חשוד בסחר ואחזקת 44 חוגלות ביישוב ירכא. החוגלה היא ציפור מוגנת על פי החוק ואסורה בציד (משטרה)
הרמטכ"ל על הגבול, היוםאווירה מתוחה: הרמטכ"ל סייר בגבול הצפוןב. ניסני
איזנקוט ביקר את הלוחמים הפועלים על הגבול כחלק ממבצע חשיפת מנהרות הטרור של חיזבאללה; דובר צה"ל מזהיר את כפריי לבנון, שהמנהרות יוצאות מתחת לבתיהם (צבא וביטחון)
אופניים מצילי חיים נגנבו: מזהים את הגנב?אופניים מצילי חיים נגנבו: מזהים את הגנב?דניאל הרץ4
אופניו החשמליים של חובש איחוד הצלה בבת ים נגנבו, כשעליהם ציוד רפואי יקר. הגנב תועד במצלמות האבטחה, ואם אתם מכירים אותו - סייעו בהשבת הגניבה לבעליה (בארץ)
נסחף במים? אותרה גופה בתוך נחל אלכסנדרנסחף במים? אותרה גופה בתוך נחל אלכסנדרדניאל הרץ
מסוק משטרתי איתר לאחר שלושה ימי חיפושים גופת אדם בתוך נחל אלכסנדר. ההערכה כי מדובר בנעדר ג'בראן רסמי מג'סר אזרקא, שעקבותיו נעלמו מיום שישי האחרון (בארץ)
טלמרקטינג המרמה: תריסר חשודים נעצרוטלמרקטינג המרמה: תריסר חשודים נעצרודניאל הרץ
בעקבות פעילות של משטרת ישראל, הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן, רשות המיסים והרשות להגנת הפרטיות, נעצרו הבוקר 12 חשודים בהונאת קשישים בסכומי עתק (משטרה)
הניצולות משחזרות
בארץניצולות הפיגוע: 'זחלנו מאחורי הטרמפיאדה'

"מישהו התחיל לצעוק שאלוקים לא ייקח אותו" - חן ומירב משחזרות את רגעי האימה של הפיגוע בעפרה • צפו בדבריהן • המשיכו להתפלל על האם ותינוקה; מצבם עדיין קשה (חדשות)

הברחה במכס: פסלונים, כדים ומנורות שמן
בארץהברחה במכס: פסלונים, כדים ומנורות שמן

עובדי המכס במעבר הגבול נהר הירדן מנעו בסוף השבוע האחרון הברחת עתיקות, שהוסלקו ברכב פרטי שחזר מביקור בירדן, בהם: פסלונים, כדים, מנורות שמן ותכשיטים (חדשות)

נתניהו והסולטן העומאני
פוליטי מדינינתניהו חשף: אל על יכולה לטוס מעל עומאן

ראש הממשלה חשף כי קיבל אישור מהסולטן העומאני שחברת התעופה הישראלית תעבור בשמי הסולטנות המפרץ סעודית. המשמעות כרגע בעיקר מדינית אך לא מעשית (מדיני)

ויקטור ינקוביץ'
פוליטי מדיניהנשיא הנמלט רוצה לבוא לישראל לטיפול

ישראל צפויה להתמודד עם מתיחות בין קייב למוסקבה, זאת בשל רצונו של הנשיא המודח של אוקראינה שנמלט לרוסיה להגיע לטיפול רפואי בישראל מול הדרישה להסגרתו (מדיני)

הראיון המלא
כיכר בכנסתמוזס וביטן בראיון: "לא צריך 'חוק גיוס' חדש"

סאגת "חוק הגיוס", כשהתאריך בו יפקע מעמד בני הישיבות מגיע בעוד ימים ספורים, מסעירה את הכנסת, ובכיר הליכוד מתייצב לראיון משותף עם הח"כ החסידי • צפו בראיון (פוליטי)

איציק כהן: אני מאמין שפרשת דרעי תהיה חלום רע שיעבור
כיכר בכנסתאיציק כהן: אני מאמין שפרשת דרעי תהיה חלום רע שיעבור

מאמין שתיק דרעי יסתיים ללא אישום, מסביר מדוע הח"כים לא יוצאים בראיונות להגנת היו"ר, מתנגד להקדמת הבחירות, גאה שש"ס חרדית ובטוח שאין פילוג בציבור הספרדי • איציק כהן בראיון (פוליטי)

בול מיוחד באוקראינה לכבוד רבה של אודסה
בעולםבול מיוחד באוקראינה לכבוד רבה של אודסה

רשות הדואר האוקראינית הנפיקה בול מיוחד, במחווה לעם היהודי, לרבה הראשי של אודסה ודרום אוקראינה, הרב אברהם וולף ולחג החנוכה. הגליון נמסר בטקס מיוחד (חדשות בעולם)

נר שמיני בשער הניצחון בפריז • צפו בתיעוד
בעולםנר שמיני בשער הניצחון בפריז • צפו בתיעוד

לאחר המהומות והכאוס בימים האחרונים בשער הניצחון בפריז, האירו אמש שלוחי חב"ד את האזור עם הדלקת הנר השמיני של חג חנוכה, בהשתתפות מאות. תיעוד ענק (בעולם)

העשן הרב המיתמר ממכונית התופת
העולם הערביפיגוע מכונית תופת באיראן: לפחות 3 הרוגים

לא ברור בשלב זה מי אחראי לפיצוץ בסמוך לתחנת המשטרה בעיר צ'בהאר, שאותו מגדירות הרשויות 'פיגוע שביצעו מחבלים' • בין ההרוגים: מפקד תחנת המשטרה בעיר (חדשות)

חיזבאללה תיעד: לוחמי צה"ל עם נשק דרוך
העולם הערביחיזבאללה תיעד: לוחמי צה"ל עם נשק דרוך

על רקע המבצע לנטרול מנהרות התקיפה של חיזבאללה בשטח ישראל, תיעדו המחבלים את לוחמי צה"ל הנמצאים בכוננות על באזור ומוכנים עם נשק שלוף. צפו (העולם הערבי)

הנציב דוד רוזן
משטרה הסוף לתלונות נגד של שוטרים נגד אזרחים?

נציב תלונות הציבור של הפרקליטים, השופט דוד רוזן פנה ליועמ"ש ולמפכ"ל בנוגע לתלונות שווא של שוטרים כנגד אנשים שמגישים נגדם תלונה על אלימות מיותרת (משטרה)

נעצר בברזיל, נמלט ונעצר שוב בידי המשטרה
משטרה נעצר בברזיל, נמלט ונעצר שוב בידי המשטרה

ישראלי חשוד בסחר וייבוא סמים נעצר בברזיל והצליח לברוח מהמשטרה המקומית, אך משטרת ישראל הצליחה לשים עליו את ידה והוא נעצר שוב והובא לישראל שם יוארך מעצרו (משטרה)

קבר יוסף הצדיק
צבא וביטחוןנרות חנוכה הודלקו בקבר יוסף הצדיק בשכם

כ-7,500 בני אדם נכנסו הלילה לכמה מוקדים: קבר יוסף בעיר שכם, העיר העתיקה ״בית צור״ בפאתי הכפר חלחול, בית הכנסת העתיק בסמוע ולמתחם גן מערת המכפלה (ביטחון)

כוחות צה"ל עורכים מצוד אחר המחבל • צפו
צבא וביטחוןכוחות צה"ל עורכים מצוד אחר המחבל • צפו

כוחות הביטחון עורכים סריקות ומאמצים ביטחוניים גדולים כדי להביא לתפיסת המחבל שירה מרכב חולף בצומת עפרה והביא לפציעתם של שבעה, אחת מהם במצב קשה (צבא וביטחון)

השופטת חוי טוקר
חוק ומשפט השופטת שחררה את הנער שנאזק באלימות

"לא קם החשד כי בוצעה עבירה או כי עומדת להתבצע עבירה, וממילא שמעצרו של המשיב שלא כדין ורק מפני כך דינו שחרור", קבעה השופטת חוי טוקר והורתה על שחרורו (בארץ)

האם המלצות המשטרה יביאו לכתב אישום?
חוק ומשפט האם המלצות המשטרה יביאו לכתב אישום?

עורכי הדין הפליליים המובילים בתחום מביעים את דעתם ל'כיכר השבת' על המלצות המשטרה בתיק 4000 כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה נתניהו (חוק ומשפט)

חדשות

כיכר השבת - אתר חדשות חרדים הגדול בעולם. חדשות ועדכונים הכי חמים 24 שעות. דיווחים וחדשות מהארץ ומהעולם על פוליטיקה, משפט, משטרה, צבא וכלכלה.

עדכונים
כיכר facebook
התפטרות ליברמן: ההזדמנות של החרדים
יצחק שינפלד, עו"ד
התפטרות ליברמן: ההזדמנות של החרדים
ז' בכסלו תשעט10