הרצל  ישי ריבו  יעקב שוואקי  מכביטס
סקר VS סקר: הנתונים הסותרים של סמית במרוץ לירושליםסקר VS סקר: הנתונים הסותרים של סמית במרוץ לירושלים
ט' בתמוז תשעח | 22.06.18
המועמדים לראשות עיריית ירושלים טרחו להזמין סקרים במכון סמית על סיכוייהם להיבחר. מתברר כי הסקרים מנבאים לכל אחד מהם את הניצחון. תגובת סמית: "לא הלכתי לאף אחד על הראש" (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת חקתזמני כניסת ויציאת שבת פרשת חקתכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
'הקריה' - מושב משרד הביטחון בתל אביבעובדי משרד הביטחון שבתו וגרמו לנזק חמורדניאל הרץ
עובדים במשרד הביטחון, החליטו במסגרת מחאה של וועד העובדים שלא לבצע פעילות חשובה ובכך גרמו לפרצת אבטחה חמורה ולפגיעה בביטחון המדינה (חדשות בארץ)
מפגינים יהודים נגד העינוייםלאחר פסילת הודאות: דרישה לשחרור הקטיןדניאל הרץ2
בעקבות פסילת ההודאות על ידי בית המשפט מאחר והן הוצאו בעינויים, ביום א' יתקיים דיון דחוף לבקשת פרקליטיו של הקטין שדורשים מביהמ"ש מיידית את שחרורו מהמעצר (חוק ומשפט)
נוף בנגבתחזית: עלייה קלה בטמפרטורות, עומסי חוםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורות שיהיו קרובות לממוצע בעונה. בשבת צפויה ירידה קלה בטמפרטורות והן יהיו נוחות יחסית לעונה (בארץ)
בשל בור בכביש: שדרות שז"ר נחסמו לרכבים
בארץבשל בור בכביש: שדרות שז"ר נחסמו לרכבים

המשטרה חסמה את הכביש מגשר המיתרים לכיוון בנייני האומה בשל בור שנמצא בכביש והחשש כי ישנה סכנה לנוסעים מעליו. לאחר בדיקות מתאימות הוא נפתח (בארץ)

עורך דין ד"ר יעקב וינרוט, פרקליטה של נתניהו
בארץזה קו ההגנה של שרה נתניהו בתיק המעונות

הפרקליטים הבכירים שנשכרו לשם ייצוגה של שרה נתניהו רעיית ראש הממשלה בפרשת המעונות, בה הוגש נגדה היום כתב אישום על הונאה ומרמה, יוצאים בשמה למתקפה (בארץ)

הנסיך וויליאם יגיע ללא אשתו
פוליטי מדיניהנסיך הבריטי יבקר ביד ושם ובכותל המערבי

הדוכס מקיימברידג', הנסיך וויליאם, יגיע לביקור היסטורי ראשון של בית המלוכה הבריטי בישראל. הביקור מעורר גם ביקורת רבה לאור ההגדרות הבריטיות של ירושלים המזרחית (מדיני)

משבר "חוק הגיוס" בעיני כתב 'כיכר השבת'
פוליטי מדינימשבר "חוק הגיוס" בעיני כתב 'כיכר השבת'

משבר "חוק הגיוס" הינו משבר אמיתי או 'פייק'? כתב 'כיכר השבת' ישי כהן התארח בתוכניתו של הכתב המדיני של חברת 'החדשות' ירון אברהם בערוץ הכנסת • צפו בראיון (פוליטי)

יעקב אשר: "החוק לא טוב, אבל הכרחי". צפו
כיכר בכנסתיעקב אשר: "החוק לא טוב, אבל הכרחי". צפו

יו"ר 'דגל' ח"כ גפני הצהיר כי חוק הגיוס "בסדר", אך חברו למפלגה ח"כ יעקב אשר מחריף את הטון וטוען כי החוק הוא חוק לא טוב אבל הכרחי, ויש גם אשמים • צפו בראיון (חדשות)

ח"כ יעקב מרגי בראיון
כיכר בכנסתמרגי: "מי שלא רוצה אותי בש"ס, שיעזוב"

נזעק למען הסטודנטים החרדים, קורא לשקט בנושא הגיוס, וחה את אלי ישי, מדבר על ש"ס של 'העם שבשדות' ומסביר למה כועסים על ש"ס • ח"כ יעקב מרגי בראיון סוער (חדשות)

טראמפ: הצפון קוריאנים מפרקים את הנשק
בעולםטראמפ: הצפון קוריאנים מפרקים את הנשק

הנשיא האמריקני, דונלד טראמפ, טען בישיבת הקבינט שלו כי בצפון קוריאה החלו בשבוע שאחר הפסגה בסינגפור בהליך ההתפרקות מנשק גרעיני • "תהליך שכבר מתבצע" (בעולם)

טראמפ מכריז על ההפסקה בהפרדת המשפחות
בעולםטראמפ התקפל: מהגרים יאוחדו עם ילדיהם

נשיא ארה"ב הודיע כי ישנה את מדיניות ממשלו בנוגע להפרדת הילדים מהוריהם שהיגרו שלא כחוק לארה"ב וכי הם יוכלו לשהות יחד במהלך ההליך הפלילי נגד המבוגרים (בעולם)

אילוסטרציה, מל"ט תקיפה
העולם הערביגורם אמריקני: ישראל היא זו שתקפה בסוריה

52 איראנים נהרגו בתקיפה בתחילת השבוע. בתחילה האשימו הסורים את האמריקאים אך אלו הכחישו מכל וכל וגורם אמריקני אמר לתקשורת כי הישראלים הם האחראים למתקפה (בעולם)

תיעוד אחת התקיפות הקודמות בסוריה
העולם הערביסוריה: ארה"ב תקפה; האמריקאים מכחישים

לטענת הסורים, ארה"ב תקפה הלילה עמדה צבאית וישנם גם 38 הרוגים. האמריקאים מצידם מכחישים את הנושא וטוענים כי לא הייתה כל תקיפה שלהם באזור המדובר (העולם הערבי)

הסרטון שהוכיח
משטרה תיעוד "תקיפת שוטרים" הוביל לגניזת אישום

המדינה החליטה על ביטול כתב אישום חמור, לאחר שסרטון שנחשף על ידי ההגנה הראה כי השוטרים שיקרו בדו"ח שהגישו, וכי הנער כלל לא תקף את השוטרים • צפו (חדשות)

המשטרה עצרה שודד בנקים סדרתי בקריות
משטרה המשטרה עצרה שודד בנקים סדרתי בקריות

לאחר מקרי שוד רבים בחלקם הצליח לשדוד עשרות אלפי שקלים, הצליחה המשטרה לשים את ידיה על תושב הקריות בן-35 החשוד בביצוע מעשי השוד. מעצרו הוארך (משטרה)

לוחמי מג"ב במערת המכפלה
צבא וביטחוןמטען חבלה הושלך על עמדת מג"ב בחברון

בפעם השנייה השבוע הושלך מטען לעבר לוחמי משמר הגבול המוצבים במערת המכפלה בחברון. בחסדי שמים אין נפגעים מבין הלוחמים. מג"ב פתחו במצוד אחר המחבל (צבא וביטחון)

הפרחתך בלוני תבערה מעזה
צבא וביטחוןניסוי מבצעי: נמצא פתרון לטרור העפיפונים?

דיווח: מערכת חדישה שישראל פיתחה וכבר נוסתה בהצלחה, תגיע מחר לזירת הלחימה מול עזה, ותנסה לראשונה ליירט את בלוני הנפץ ועפיפוני התבערה המשוגרים לישובי הדרום (צבא)

גונן שגב
חוק ומשפט תיק 'השר המרגל' קורס? שגב עדכן בכיר ביטחוני

גורם ביטחוני מאשר את טענותיו של השר לשעבר גונן שגב כי עדכן בכיר במערכת הביטחון על קשריו עם סוכנות המודיעין באיראן. לדבריו, יהיה קשה להוכיח עבירת ריגול (חוק ומשפט)

ספינת משמר, אילוסטרציה
חוק ומשפט 21 מיליון דולר: סוחר הנשק חשוד בתיווך לשוחד

על פי החשד, עמית שדה שיחד פקידי ציבור בניגריה, כדי לקדם עסקאות למכירת ספינות מתוצרת "מספנות ישראל" בהיקף של כ-21 מיליון דולר • "הפרסום יפגע בעסקיו" (חוק ומשפט)

חדשות

כיכר השבת - אתר חדשות חרדים הגדול בעולם. חדשות ועדכונים הכי חמים 24 שעות. דיווחים וחדשות מהארץ ומהעולם על פוליטיקה, משפט, משטרה, צבא וכלכלה.

עדכונים
כיכר facebook
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
יעקב שטיין
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
ב' בסיון תשעח9