מתי אביר קארה יפרוש?האם שאלת פרישתו של ח"כ אביר קארה היא רק עניין של זמן?
ה' בניסן תשפב | 06.04.22
ח"כ עידית סילמן נהפכה לגיבורת היום, אך מתברר כעת שמתחת לפני השטח היא לא הייתה לבד בהחלטת הפרישה, לה היה שותף גם חברה למפלגה אביר קארה • פרטים חדשים (בארץ)
בנט וגנץ בכנסתגנץ: "רוצים בקיום הממשלה; נשמר אותה"כיכר השבת8
על רקע המשבר הקואליציוני החמור ופרישתה של יו"ר הקואליציה, עידית סילמן, שר הביטחון בני גנץ התייחס הערב לאירועים בישיבת סיעה עם חברי מפלגת כחול לבן, בזום (ארץ)
נפתלי בנטנחשף: הפגישה הלילית של סילמן ונתניהוקובי אטינגר5
פרישתה של עידית סילמן: אחרי שיו"ר הקואליציה הודיעה הבוקר על פרישתה מהקואליציה, הערב נחשף כי ח"כ נוסף ממפלגת 'ימינה' שוקל עריקה והקמת סיעה נפרדת (חדשות)
התפקיד שבנט יקבל אחרי שלפיד יהיה רה"מהתפקיד שבנט יקבל אחרי שלפיד יהיה רה"מיוני גבאי14
ראש הממשלה, נפתלי בנט ושר החוץ, יאיר לפיד, סיכמו כי גם לאחר מימוש הרוטציה במסגרתה יהפוך לפיד לראש ממשלה ובנט לשר הפנים - נושא הגרעין האיראני ישאר בידי בנט (ארץ)
רה"מ בנט ושרת הפנים שקדבנט נזכר לתמוך בשקד: "המתווה - בתיאום"רפאל כהן1
ראש הממשלה אמר לשריו כי הוא תומך בחברת מפלגתו, שרת הפנים, אחראית המדיניות מול גל הפליטים מאוקראינה, ותמך בה רק עכשיו, אחרי זמן רב: "היא זו שעומדת בפרץ" (מדיני)
מנסור עבאסעבאס יהיה יו"ר הכנסת וממלא מקום הנשיאיוני גבאי14
ועדת הכנסת בראשות ח"כ ניר אורבך אישרה את בקשת יו"ר הכנסת, מיקי לוי שח"כ מנסור עבאס מרע"מ וח"כ צבי האוזר מתקווה חדשה, ימלאו את מקומו בעת היעדרו מהארץ (חדשות)
העימות בין מיקי לוי לרוטמןהעימות בפרסה: 'מיקי לוי נהג שלא בסמכות'יוני גבאי7
מכה ליו"ר הכנסת מיקי לוי. היועצת המשפטית קבעה, כי הוא פעל בחוסר סמכות, כאשר הורה להוציא את רוטמן מהפרסה; "לוי לא יכול להשתמש בסדרנים כמיליציה פרטית שלו" (כנסת)
בר לב ננזף: "אין לך סמכות להגביל ח"כים"בר לב ננזף: "אין לך סמכות להגביל ח"כים"יוני גבאי4
השר לביטחון הפנים ביקש למנוע עליית חברי כנסת להר הבית במהלך הפסח, אך תוכניתו נבלמה ע"י היועמ"שית לממשלה • איתמר בן גביר: "שר שמתנהל כאחרון הדיקטטורים" (בארץ)
בעורמה: ליברמן יכריז על ביטול מכסי הייבואבעורמה: ליברמן יכריז על ביטול מכסי הייבואכיכר השבת8
שר האוצר ליברמן ושר החקלאות פורר צפויים להכריז מחר על ביטול מכסי הייבוא של פירות וירקות לישראל. ההחלטה שתעבור בזמן הפגרה מעוררת סערה רבה בקואליציה (חדשות)
שי: 'אנחנו מאירופה'; שטה: 'גזענות של לבן'שי: 'אנחנו מאירופה'; שטה: 'גזענות של לבן'יוני גבאי21
על רקע המלחמה באוקראינה ומתווה הפליטים של שרת הפנים איילת שקד, נרשם עימות חריף בין שר התפוצות נחמן שי ושרת העלייה והקליטה פנינה תמנו-שטה; "גזענות" (ארץ)
ארכיוןעבאס מפתיע: "חוק שראוי שיפיל ממשלות"יוני גבאי1
על רקע הצעת חוק האזרחות שתעלה לחקיקה בקרוב, חבר הכנסת שמחה רוטמן הקשה היום במליאה על יו"ר מפלגת רע"מ ח"כ מנסור עבאס שהשיב באמירות מפתיעות (חדשות)
'המרדים הלאומי': נאום הזלזול של גולן בבנט'המרדים הלאומי': נאום הזלזול של גולן בבנטיאיר טוקר65
כינתה אותו "נפתול תעלול", גיחכה על קשריו עם נשיא ארצות הברית ולעגה על ביידן שנרדם מולו בפגישה • צפו: כשמאי גולן מהאופוזיציה ניסתה לסכם את השבוע של נפתלי בנט (בכנסת)
נתניהו בנאומו, היוםלפני שאומת: זה מה שביבי אמר על מרוקניםיוני גבאי21
יו"ר האופוזיציה נשא היום בכנסת נאום במסגרת אירוע לציון שישים שנה לעליית יהודי מרוקו ודיבר על הגזענות וההדרה. "צריכים להוכיח את יתרת הצטיינותם בשביל להתקבל" (בארץ)
תאונה בכביש 1זכר הנספים בתאונות עלה בנאום במליאהרפאל כהן1
ח"כ בועז טופורובסקי מ'יש עתיד' מקדיש בכל שבוע, במסגרת 'נאומים בני דקה', 60 שניות לזכר ההרוגים בכבישים. השבוע, בשל המספר הנורא, הוא נאלץ לדבר יותר מ-120 שניות (ארץ)
אילוסטרציהביקורת על קנסות קורונה: "הפך למס מסכה"רפאל כהן6
דיון בוועדת החוקה על אופן חלוקת קנסות הקורונה • הפעיל העיד: "במקום לחפש מי גנב את התיק ראו אותו עם מסכה על הסנטר בעודו מנסה לעזור ללקוחה ונתנו לו דו"ח" (חדשות)
מנסור עבאסכישלון לקואליציה: חוק הגיור צפוי להידחותרפאל כהן4
בפעילות הח"כים החרדים הההצבעה על חוק הגיור צפויה להידחות לכנס הקיץ, זאת בשל התנגדות מפלגת רע"מ, ששוכנעה כי קיים חשש מתקדים של התערבות בדת (חדשות)
תוך יממה: שלשה חברי כנסת נדבקו בנגיףתוך יממה: שלשה חברי כנסת נדבקו בנגיףיוני גבאי2
שלשה חברי כנסת נדבקו בנגיף קורונה, זאת בצל העלייה בתחלואה. חברי הכנסת עדכנו את קצין הכנסת ונכנסו לבידוד. בשבוע שעבר נדבק גם סגן שר החוץ וח"כ מיכאל ביטון (כנסת)
"טבע בבריכה של ערק"; דודי אמסלם תוקף"טבע בבריכה של ערק"; דודי אמסלם תוקףיוני גבאי24
חה"כ דודי אמסלם זעם על החלטה של שופט בית המשפט העליון דוד מינץ, שפסק נגד עתירה שהגיש ואמר כי "אם הוא לא שתה בקבוק וויסקי לפני שכתב אל תקראו לי דודי" (פוליטי)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנאמראופניים וקורקינטים יחויבו בלוחית רישוייוני גבאי5
אושרה בטרומית הצעת החוק שתחייב רוכבי אופניים וקורקינט חשמליים לשאת לוחית רישוי. המהלך נועד לצמצמם תאונות דרכים ולהביא לאכיפת עבירות שנעשות ע"י הרוכבים (פוליטי)
לילה ארוך: סיכום הרגעים המשעשעים • צפולילה ארוך: סיכום הרגעים המשעשעים • צפויוני גבאי19
אימוני הספורט של הח"כים, הסוכריות של סילמן והטעויות של נתניהו. לילה ארוך עבר בכנסת וההצבעות על אישורי התקציב נמשכים במלוא עוזם, צפו ברגעים המשעשעים בכנסת (כנסת)
ח"כ פרוששני מאבטחים הוצמדו לח"כ מאיר פרושחיים גולדברג3
בהוראת קצין הכנסת, יוצמדו לח"כ מאיר פרוש מאבטחים, זאת אחרי שהבוקר פורסם לראשונה ב'כיכר' כי חבר הכנסת מאיר פרוש הותקף בידי שני אלמונים שניסו לגזוז את זקנו (כנסת)
נתניהו נאום מיציע המבודדיםנתניהו: "הזנב, עם 6 מנדטים - הפך לראש"שלומי מלוביצקי58
אחרי העברת התקציב במליאה בקריאה ראשונה, יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו תקף ומנה את מה שלטענתו מהווה "שלושת מחדלי הענק" של הממשלה החדשה. צפו (חדשות)
חה"כ אורי מקלבהרשות החרדית תועבר למשרד לשוויון חברתיכיכר השבת5
הממשלה אישרה העברת הרשות החרדית ממשרד ראש הממשלה למשרד לשוויון חברתי. מקלב: "אין ספק כי מצב שאין נציגות חרדית בממשלה משפיע רבות על הרשות" (פוליטי)
בנט ולפידהוחלט: חמישה משרדי ממשלה - ייסגרוכיכר השבת2
הממשלה אישרה היום את ביטולם של חמישה משרדי ממשלה, שימוזגו במשרדי ממשלה אחרים. זאת, בהתאם להסכמים הקואליציוניים שבין מפלגות יש עתיד- וימינה (פוליטי, חדשות)
ח"כ יעקב אשרהקואליציה תקדם פיצויים למש' אסון מירון?רפאל כהן6
ח"כ יעקב אשר פנה ליו"ר הוועדה המסדרת עידית סילמן: תקדמי את הצעת הפיצויים לפטור מחובת הנחה, כדי שנוכל להעביר אותה במליאה השבוע. "נביא בשורה", הסביר (בארץ)
בנט ולפיד בישיבת הממשלה, היוםהקואליציה ניסתה למנוע הצעות אי אימון?רפאל כהן4
יו"ר הקואליציה וסגנה דחו את הדיווחים לפיהם ממשלת בנט-לפיד תגביל את מספר הצעות אי האמון: "מעולם לא התקבלה החלטה כזו" • בליכוד תקפו: "איראן זה כאן" (פוליטי)

עוד כתבות

כיכר בכנסת

האנשים שעושים את הפוליטיקה, השרים וחברי-הכנסת בראיונות פוליטיים מיוחדים על כל הנושאים הבוערים שעל סדר היוםם

כיכר facebook
הכי פופולריים