מחיר הדלק מזנק וחוצה את רף ה-8 שקליםמחיר הדלק מזנק וחוצה את רף ה-8 שקלים
כ"ח בסיון תשפב | 27.06.22
דניאל הרץ
למרות הורדת מס הבלו מחירי הדלק ממשיכים לזנק בצל המשבר הכלכלי העולמי ובצל משבר האנרגיה. ביום חמישי בחצות מחיר לליטר בנזין יחצה לראשונה את רף 8 ש"ח (ארץ)
"דירה בהנחה";  המיקום, הזמן וסיכויי הזכייה"דירה בהנחה"; המיקום, הזמן וסיכויי הזכייהכיכר השבת1
רשות מקרקעי ישראל הודיעו באופן רשמי כי החל מיום ראשון הקרוב ייפתח הסבב השני בהגרלת התכנית 'דירה בהנחה'. אז מה הסיכוי לזכות ואלו ערים הכי משתלמות עבור הזוכים (כלכלי)
שרת התחבורה מיכאלי בהצגת הרפורמההרפורמה בתחבורה הציבורית תגיע לבג"ץרפאל כהן3
שרת התחבורה לא נכנעה, והרפורמה שעתידה להזניק את מחירי התחבורה הציבורית בערים החרדיות צפויה להיכנס לתוקף בקרוב • כעת מוגשת עתירה לבג"ץ, לבלימתה (חדשות)
המפגש העסקי בחסות מרכנתילבנק מרכנתיל העניק חסות למפגש יזמיות ונשות עסקיםכיכר בשיתוף מרכנתיל
במפגש העסקי של ארגון BIZCO החממה העסקית ומרחב הזדמנויות, לו העניק בנק מרכנתיל חסות, השתתפו בתיה אשכנזי סגנית מנהל סניף רבי עקיבא בבנק מרכנתיל ומנהלת מח' פרטית, ומיכאל כרמי אחראי מח' עסקית בסניף. המפגש התקיים במרכז אחים ליזמות ועסקים בבני ברק, ובמהלכו הוצגו מגוון פתרונות האשראי שמעמיד מרכנתיל לפעילויות עסקיות שונות וכן את חשיבות התקשורת האפקטיבית והמדויקת עם הבנק (פיננסים)
לקיחת משכנתא | ארכיוןמדוע לא מאפשרים את הגדלת המשכנתא?בני סולומון1
בנק ישראל מאפשר לקחת משכנתא - עד 70% משווי הדירה, בדיון שנערך בכנסת, ניסה מקלב מדוע לא מאפשרים יותר ונותנים לציבור להסתמך על הלוואה משלימה • צפו (כלכלה)

עוד כתבות

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

כיכר facebook
על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?
נחום ברוק
על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?
ו' בכסלו תשפב1
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
ד"ר הודיה למפרט
התכנית הכלכלית מסוכנת. מאיפה הכסף?
כ"ב בתמוז תשפ5
הכי פופולריים