קניות בסופרמרקט. אילוסטרציההמתכון לחיסכון: כמה שפחות כניסות לסופר
י"א באייר תשפב | 12.05.22
כשאתם נמצאים בסופר קשה לכם שלא לקנות. כל מוצר נראה 'הכרחי', או לפחות 'שווה בטרוף', אך אם תאמצו את העצה הבאה תצליחו לחסוך סכום משמעותי בכל חודש (משפחה)
דגם יהלום מסדרת מתחתניםעמינח סידרה זוגות מתחתנים וההורים מרוציםכיכר בשיתוף עמינח
מנגינת הפתיחה של עונת החתונות כבר החלה ואלפי זוגות הולכים ליהנות ממזרני איכות של חברת עמינח עם ליין מקורי וייחודי לזוגות חרדיים מתחתנים (צרכנות)
עם הליווי המקצועי של הבנקאים במרכנתיל תוכלו לחתן ולהתחתן בכבודלקראת עונת החתונות מציעהלוואות אטרקטיביות בהתאמה אישיתכיכר בשיתוף מרכנתיל
עם פתיחת עונת החתונות, מציע בנק מרכנתיל הלוואות אטרקטיביות בהתאמה אישית, המאפשרות למחתנים ומתחתנים לצלוח ברוגע את האתגר הכלכלי בתקופה זו (צרכנות)
חמישה סניפי רשת אופטיקל סנטר ממוקמים באזורי הריכוז החרדי:שיתוף פעולה מרגש בין 'אופטיקל סנטר' לת"ת ישיבת פונוביז'כיכר בשיתוף אופטיקל סנטר
שנה שניה ברציפות: לקראת חג הפסח יצאה רשת 'אופטיקל סנטר' במיזם מיוחד. מאות שוברי הנחה מתנת 'אופטיקל סנטר' ניתנו לבחורי ואברכי הישיבה. "בשביל ללמוד טוב, צריך לראות טוב" (עולם הישיבות)
אילוסטרציהגומרים את האוכל מהצלחת? לא בטוח חכםישראל גינצבורג1
כל מי שביקר בבית של ניצולי שואה, חווה את הזעזוע העמוק מהאופציה של 'להשאיר אוכל בצלחת' - אך האם באמת מדובר באקט חינוכי? ואיך זה קשור להרגלי צרכנות נבונה? (משפחה)
אילוסטרציהאשת האברך: "כך אני מפוצצת את העגלות"בני סלומון6
'משפחות אברכים' הם הצרכנים הנבונים ביותר, וכדאי לנו ללמוד מהם כמה שיעורים בצרכנות נבונה. והפעם, אשת האברך מלמדת: "תלמדו לנצל מבצעים - ותרוויחו" (משפחה)
בהרצאה לכלכה נכונה לאנשים שרוצים עתיד יציביציאת מצרים הפרטית ל'לכלכלה נבונה'כיכר בשיתוף מסילה1
הארגון שנוסד בכלל מגמ"ח • איך הוחלט לעזור למשפחות עם התקציב ומה הדרכים לעזרה בפועל? • מה החזון של הארגון ומה זה "ערכת זוזים" • כל הפרטים לעתיד כלכלי יציב (צרכנות)
אפשרות לזכות בפרסים שוויםמשחק הטריוויה האינטראקטיבי של 'שרייבר'כיכר בשיתוף שרייבר
כולנו מתאבזרים בהלבשה לקראת חג הפסח הקרב, למה לא להרוויח על הדרך? • קונים, משחקים בקו התוכן ויכולים לזכות בפרסים שווים • אל תפספסו את המשחק של העונה (צרכנות)
לפי כל ההקפדות. יין שאינו מבושלנערכים לחג עם מיץ ענבים ש"אינו מבושל"כיכר בשיתוף קדם1
כמי ששותף מידי שבת למיליוני ברכת "פרי הגפן" קדם מספקת מענה לכל צרכני מיץ הענבים בעולם • המקפידים על "אינו מבושל" מקבלים את הפתרון האולטימטיבי גם לפסח (צרכנות)
כל החלומות שיתגשמו באירוע אחדבני ברק מתרגשת לקראת יריד היין הראשוןכיכר בשיתוף שוקא דחמרא
יריד יין ראשון מסוגו "שוקא דחמרא", מתקיים לראשונה בב"ב • ראש העיר: "הזדמנות אדירה לתמוך בכורמים שומרי שמיטה" • מה מיוחד לכל היקבים ביריד אלו הפתעות יהיו לנו? (צרכנות)
על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?על הארץ ועל אמזון; מי יותר עשיר?נחום ברוק1
מהיכן מגיעה התחושה הזו, שפוגעת באנשים אמידים וממוצעים כאחד וגורמת לנו להרגיש שאם לא נחזיק הרבה כסף או שלא נוציא הרבה כסף - נהיה שווים פחות? (כלכלה)
מדפי החד פעמי בסופרמרקטים, הבוקרמס ה'חד פעמי' לא יפתור את הבעיה // דעהמשה מנס14
האם גזירותיו של ליברמן באים מתוך דאגה לאיכות הסביבה, ומה הסיבה שהמס על מוצרים חד פעמיים לא יפתרו את הבעיה. וגם - על ההכנות רגע לפני עליית המחירים (טור דעה)
"ריכזתי חקלאים ומצאתי זן של ענבים שיכול להתחרות בהם"רשת הענק מסכמת עונה: "להיטיב לחקלאי וגם לצרכן"כיכר בשיתוף רמי לוי
ברמי לוי מסכמים בשמחה את חגי תשרי, ומוכנים עם כל מה שצריך לשגרה ברוכה. במחיר הכי זול ומוצרי מזון באיכות ללא פשרות - ובכשרות הכי מהודרת וכמה טיפים על הדרך (בארץ)
הזוכה של שנת 2019  ה'תש"פ דוד רוטפלייש טורונטו, קנדהיש הגרלות בכאילו ויש הגרלות של קרן עמ"יכיכר בשיתוף עם ישראל חי
בשנים האחרונות מגרילה 'קרן עם ישראל חי' דירה בי-ם , מגלה את שם הזוכה ואף מקיימת איתו ראיון ווידאו - שקיפות המביאה רבים, שנה אחר שנה להשתתף בהגרלה (צרכנות)
ב'רמי לוי שיווק השיקמה' נערכו לשנת השמיטה לחומראב'רמי לוי שיווק השיקמה' נערכו לשנת השמיטה לחומראכיכר בשיתוף רמי לוי
לידיעת שוחרי הכשרות ושומרי השמיטה, הפירות וירקות בסניפי רמי לוי שמיטה לחומרא, ארוזים באריזות מיוחדות ועומדים בסטנדים מיוחדים בכשרות מהודרת (צרכנות)
בעזרת מפתחים ומעצבים תעשייתיים מבריקים, יוצר ועוצב 'ספיריט בר' בתכנון מוקפדספיריט שבת, בר המים ש(לא) מבדיל בין קודש לחול!כיכר בשיתוף הדס
מיני בר ומתקני מים באשר הם, מזה זמן רב מהווים מוצר בסיסי בכל בית. עד כה, מטעמים הלכתיים, התפשרנו על ברי מים המתאימים בשבת. מהיום אפשר לבחור בטופ (צרכנות)
משתמשים בכסאות בטיחות האלה? היזהרומשתמשים בכסאות בטיחות האלה? היזהרוכיכר השבת
הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה ומשרד התחבורה מבקשים להזהיר את הציבור מפני שימוש במושבי בטיחות ניידים לילדים המכונים "Portable car seat" (בארץ)
הבעל / האישה מבזבזים נון סטופ? קחו עצההבעל / האישה מבזבזים נון סטופ? קחו עצהתהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן1
הידברות היא תמיד טובה, בוודאי כשעוסקים בעניינים כספיים. אך עליכם לנהוג ביתר זהירות כשאתם מדברים עם הפרטנר/ית שלכם על הרגלי ההוצאות שלהם, אז הנה טיפ בשבילכם (כלכלה)
זהירות: ריקול למאוורר שגורם להתחשמלותזהירות: ריקול למאוורר שגורם להתחשמלותכיכר השבת1
הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה מבקש להביא לידיעת הציבור להפסיק לאלתר את השימוש במאוורר תעשייתי אלקטרו חנן, בשל סכנת התחשמלות (צרכנות נבונה)
אלו המאווררים שעלולים לסכן את ילדיכםאלו המאווררים שעלולים לסכן את ילדיכםכיכר השבת2
לאור מקרי פגיעה חוזרים ונשנים, הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, מבקש לשוב ולהזהיר את ציבור ההורים מהסכנה בשימוש מאווררים בקרבת ילדים (צרכנות נבונה)
המוצרים התקוליםחלק מאבקות הכביסה המוכרות - מסוכנותקובי רוזן10
בדיקת הממונה על התקינה שהתקיימה לאחרונה, מצאה חריגה של פי חמישה 'כלורידים' מהנדרש בתקן, כזו העלולה "לזהם מי תהום" • החברה הודיעה: מבצעים ריקול (צרכנות)
אילוסטרציההכירו את ההלוואה שזולה ב-1% מכל הצעה אחרתכיכר בשיתוף max
עוד רגע פסח וההוצאות לוחצות? אתם לא צריכים יותר מרגע כדי לסגור הלוואה בתנאים מעולים, בלי לחרוג ממסגרת האשראי הבנקאית ואפילו בלי לצאת מהבית אונליין (צרכנות)
"מבצעים" של בלאק פריידי? לא מה שנראה"מבצעים" של בלאק פריידי? לא מה שנראהדודי זליג12
חג הקניות הבינלאומי שחל היום מציג מבצעים באתרים השונים, האם זה באמת כך? האם מדובר במבצעים שלא נראו כמותם או שמא מדובר בתעלול יחצ"ני קר ונכלולי (צרכנות)
יהלומי מעבדה במגוון רחב של תכשיטיםמהפכת יהלומי המעבדה מגיעה לאולפן 'כיכר'כיכר בשיתוף אקס לאב דיימונדס
פיתוח ותיק שמשום מה נזנח בשנים האחרונות, החל צובר תאוצה ומצליח להוציא חיוך הן מעונדי התכשיטים, והן מאלה שקונים אותם בחצי מחיר מהיהלום הרגיל (תכשיטים, מקודם)
הדרך המדויקת לחישוב ההוצאות החודשיותהדרך המדויקת לחישוב ההוצאות החודשיותתהילה אלטמן
יש לכם מושג מהו הסכום המדויק שאתם צריכים מדי חודש, כדי להתקיים? מומחית כספים מכנה זאת "מספר הישרדות" ויש לה מדריך שמסביר בדיוק כיצד לחשב את העלות של הצרכים המינימליים שלכם (כלכלה)
7 דרכים חכמות לחסוך כסף על קניות מזון7 דרכים חכמות לחסוך כסף על קניות מזוןתהילה אלטמן1
אם אתם באמת רוצים להפוך את הרכישות שלכם בסופר לשוות, מלאו את הטיפים הגאוניים האלה שנתנה לנו מומחית לחיסכון. אנו מבטיחים שתתהו איך לא חשבתם עליהם קודם (כלכלה)

עוד כתבות

צרכנות נבונה

רוצים לקנות בזול? לדעת איך רוכשים חכם? כאן תמצאו את המידע הכי חשוב לצרכן החכם.

כיכר facebook
הכי פופולריים