ישראל במלחמהישראל במלחמה
20 גרם חלבון בכל גביע

דנונה פרו מתאים במיוחד לעוסקים בפעילות גופנית

לכל אחד מסוגי היוגורט של דנונה טעם נפלא ותועלות ייחודיות משלו. כך, למשל, כל גביע בסדרת היוגורט העשיר בחלבון 'דנונה פרו' מכיל 20 גרם חלבון, מתאים במיוחד לעוסקים בפעילות גופנית ותורם לתחושת שובע (נפלא לדעת)

מרקם מפנק, 0% שומן, טעמים מגוונים והמון חלבון בכל גביע (צילום: יח"צ)

'לדנונה', המותג המומחה ביוגורטים והמוביל את הקטגוריה, מגוון רחב של מוצרים המותאמים למגמות השונות ולטעמם של הצרכנים. לכל אחת מסדרות היוגורט האהובות של דנונה טעם נפלא ותועלות ייחודיות משלה. כחלק מהצורך ההולך וגובר במוצרים עשירים בחלבון, פותחה סדרת 'פרו' – יוגורט במרקם מושלם ובמגוון טעמים המכיל 20 גרם חלבון איכותי בכל גביע. סדרת דנונה 'פרו' מתאימה במיוחד לעוסקים בפעילות גופנית ותורמת לתחושת שובע.

בסדרת דנונה 'פרו' מגוון רחב של מוצרים, כולם עם 20 גרם חלבון לגביע, בהם: יוגורט בטעם טבעי 0% ו-1.5% שומן, אותו ניתן לאכול כמנה בפני עצמה או עם תוספת שאוהבים כמו פירות, שיבולת שועל או גרנולה, יוגורט בטעמים נפלאים עם 0% שומן: תות, אפרסק, פירות יער, וניל, קרמל מלוח, יוגורט עם 0% שומן ותוספים ייחודיים הרלוונטיים לעוסקים בספורט (סדרת דנונה 'פרו פלוס'), דוגמת מגנזיום, סידן וויטמין די וחדש חדש: דנונה 'פרו' עם 0% שומן ו-0% סוכר לבן, בטעמי תות ומנגו-אפרסק.

היוגורט העשיר בחלבון של דנונה משלב כמה יתרונות בולטים: מרקם מפנק, 0% שומן, טעמים מגוונים והמון חלבון בכל גביע. כל זאת, לצד היתרונות והתועלות של היוגורט. השילוב הייחודי, הכולל בתוכו את פלא היוגורט בשילוב תכולת חלבון גבוהה, הופך את דנונה 'פרו' למותג אהוב במיוחד, המוביל את עולם יוגורט החלבון.

טיפ שנפלא לדעת: דנונה 'פרו' הינו יוגורט עשיר בחלבון המתאים כחלק מהתפריט היומיומי למתאמנים. צריכת החלבון היומית המומלצת משתנה מאדם לאדם בהתאם למשקל ולאופי הפעילות הגופנית.

המוצרים האמורים הינם בכשרות בד"ץ מהדרין בראשות הגר"א רובין שליט"א לימות השנה.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר