שיבושים באינטרנט ובסלולר של 'פרטנר'שיבושים באינטרנט ובסלולר של 'פרטנר'
כ"ג בסיון תשפב | 22.06.22
בעקבות תקלה של ספק התקשורת הבינלאומי 'מד נאוטילוס' מנויים רבים של חברת פרטנר מתלוננים על תקלות חמורות בגלישה כמו גם בהוצאה וקבלת שיחות. התקלה נבדקת (ארץ)
אייפוןרבים חיכו להכרזה הזו של מארק צוקרברגרבני סולומון
מנכ"ל אפליקציית המסרים הפופולארית 'וואטסאפ', מארק צוקרברג, הכריז היום על חידוש שרבים ציפו לו: בקרוב החברה תאפשר מעבר חלק של היישומון בין אייפון לאנדרואיד (חדשות)
העדכון החדש בוואטסאפ עלול להרגיז אתכםהעדכון החדש בוואטסאפ עלול להרגיז אתכםבני סולומון
עדכון חדש שהושק היום ברחבי העולם ליישומון המסרים הפופולרי וואטסאפ, הולך לגרום לכולנו להרבה יותר 'חפירות', עם זאת, הוא צפוי להקל משמעותית על מנהלי קבוצות (רשת)
העשיר בעולם מאיים לבטל את קניית טוויטרהעשיר בעולם מאיים לבטל את קניית טוויטרבני סולומון
עורכי דינו של איל ההון אילון מאסק, שלחו מכתב רשמי לטוויטר בו ביקשו לממש את זכותו שלא להשלים את עסקת הקנייה, זאת על רקע אי סיפוק דרישותיו לנתונים מדוייקים (טכנולוגיה)
אפל: לא נייצר יותר אייפונים משנת 2021אפל: לא נייצר יותר אייפונים משנת 2021בני סולומון4
חברת 'אפל' העולמית לא מתכננת להגדיל את ייצור מכשירי ה'אייפון' שלה בשנת 2022, על פי התחזיות בשוק, ציפו כי החברה תגדיל את הייצור ל-240 מיליון סמארטפונים (חדשות)
ב'טוויטר' האשימו: מאסק הפר את ההסכםב'טוויטר' האשימו: מאסק הפר את ההסכםיאיר טוקר1
אחרי שהודיע כי הוא מקפיא את רכישת הרשת החברתית 'טוויטר', אילון מאסק חשף כי היועץ המשפטי של הרשת החברתית האשים אותו בהפרת תנאי הסכם הסודיות (חדשות)
'וואטספ' משנה פניה: עוד עדכונים דרמטיים'וואטספ' משנה פניה: עוד עדכונים דרמטייםבני סולומון1
אתר 'webetainfo' שעוקב אחרי גרסאות הבטא של אפליקציית המסרים 'וואטסאפ' מדווח היום על עדכון נוסף שבדרך, לא ברור מתי העדכון יושק בפועל (חדשות, טכנולוגיה)
הרשתות החברתיות לא פעלו נגד אנטישמיותהרשתות החברתיות לא פעלו נגד אנטישמיותבני סולומון
דו"ח מיוחד של מרכז המחקר והמידע של הכנסת מגלה כי בחמש השנים האחרונות נצפתה התגברות של האנטישמיות בארה"ב, פחות מ-1 מתוך 6 דיווחים ברשתות נענו (חדשות)
אילון מאסק וטוויטרהאיש העשיר בעולם בדרך לרכישת 'טוויטר'רפאל כהן2
אילון מאסק, בעלי 'טסלה' וחברת 'ספייס איקס', שהונו מוערך בכ-265 מיליארד דולרים, צפוי לחתום כבר היום על העסקה, שיכולה לשנות את מפת הרשת החברתית הפופולרית (דיגיטל)
האיש העשיר בעולם ירכוש את רשת טוויטר?האיש העשיר בעולם ירכוש את רשת טוויטר?בני סולומון7
אחרי שבסוף השבוע שעבר נודע כי קנה 9.2 אחוזים ברשת הפופלארית, איל ההון אילון מאסק הגיש הצעה לרכישת כל מניות טוויטר בעסקה בהיקף של 43 מיליארד דולר (טכנולוגיה)
החשבון של מאסק בטוויטרעשה סקר: המיליארדר רכש חלק מ'טוויטר'בני סולומון
המיליארדר, בעלי טסלה, רכש אחוזים רבים מהרשת החברתית הפופולרית. לאחר הרכישה, הוא ביצע סקר בטוויטר לגבי השינוי שהוא מתכנן • הרכישה הקפיצה את המנייה (דיגיטל)
כל השכלולים האפשריים - בר המים המתקדם בעולםמעבדות לחרות: עובר אוטומטי למצב שבתכיכר בשיתוף נעם2
משתמשים במיחם לשבת וחג? רוצים מים קרים בכל שעות היום? • גלו את בר המים עם מספר נרחב של אופציות לשימוש נח ובטיחותי • ומתי המכשיר הולך לישון? (טכנולוגיה)
אפליקציית וואטספסוף סוף: וואטסאפ ביטלה המגבלה המרגיזהבני סולומון5
ב'מטא' הודיעו כי באפליקציית וטסאפ יבוצע עדכון בו סוף סוף יקבלו את המשתמשים את מה שחיכו לו זמן רב - עדכון שעשוי לשפר את העברת המידע ותקל על כלל המשתמשים (דיגיטל)
בכנס הציגו מטובי המוחות בעולם התוכנה, עיצוב וסייברכ- 600 משתתפים בכנס Tech DoS Con לקהילת עובדי ההייטק החרדיכיכר בשיתוף Tech DoS Con1
למעלה מ 600 מתכנתים/ות עובדי הייטק מהקהילה החרדית השתתפו בכנס מקצועי טכנולוגי במתחם אקספו תל אביב. המארגנים: "מדובר באירוע היסטורי שהביא לקדמת הבמה את קהילת ההייטק החרדי לחיבור עם התעשייה וקידום מקצועי לעובדים" (הייטק)
האקרים איראנים פרצו לאתרים ממשלתייםהאקרים איראנים פרצו לאתרים ממשלתייםבני סולומון2
אתרי ממשלה רבים נפלו בשעות האחרונות, הנפילה הייתה למספר דקות שלאחריהן כלל האתרים חזרו לפעילות רגילה. בכלי תקשורת איראניים נטען כי הם אחראיים לאירוע (חדשות)
טלגרם. תמונת ארכיון'מידע לא מאומת': טלגרם יגבילו את הערוץ?בני סולומון
כמות המידע המופצת ברשתות החברתיות על המלחמה בין רוסיה לאוקראינה - היא עצומה, אך רוב המידע המופץ, אינו אחראי ואינו מאומת • זה הצעד שמתכנן מייסד טלגרם (דיגיטל)
פגסוס, נעים להכיר? זו התוכנה שריגלה אחרינופגסוס, נעים להכיר? זו התוכנה שריגלה אחרינושלומי מלוביצקי2
תוכנת הריגול 'פגסוס', שפותחה בישראל ומאפשרת ריגול מלא אחרי המכשירים הנפרצים - עלתה לכותרות • שלומי מלוביצקי אסף את כל הפרטים על התוכנה; וגם, איך תתגוננו מפני תקיפה? (מגזין)
תוכנת ריגול. אילוסטרציההמשטרה השתילה תוכנת ריגול ללא אישורבני סולומון5
תוך רמיסה גסה של זכויות האזרח, יחידה סודית במשטרה, השתילה תוכנת ריגול בניידים של אזרחים ופוליטיקאים וזאת מבלי שקיבלה אישור • כך המשטרה הלבינה את מעשיה (ארץ)
היסטורי: חברת 'אפל' זינקה ל-3 טריליון דולרהיסטורי: חברת 'אפל' זינקה ל-3 טריליון דולרבני סולומון1
כשלוש וחצי שנים לאחר שחצתה את שווי הטריליון דולר, אפל עושה זאת שוב ורושמת שיא היסטורי חדש כשהיא חוצה את קו שווי השוק של שלושה טריליון דולרים (חדשות טכנולוגיה)
על מי כולם מדברים? פשקווילים. אילוסטרציהנחשף: אלו האנשים המדוברים ביותר בארץיאיר טוקר4
שתי המילים של יאיר לפיד שחרכו את הרשת, ההצהרה של ג'ו ביידן ש-4 מיליון איש אהבו וההמלצה של סער שהפכה לאהובה בידי הקהל • טוויטר מסכמת את 2021 (ברשת, בארץ)
אילוסטרציהמשתמשים בווטסאפ? העדכון שישמח אתכםשלומי מלוביצקי2
מרק צוקרברג הודיע על עדכון גרסה חדש, וטען כי "לא כל ההודעות צריכות להישאר לנצח". הוא הציג צילום מסך מהתכתבות עם אשתו, שהפך במהירות לוויראלי (טכנולוגיה)
רשתות חברתיות. ארכיוןדו"ח המבקר: "יש שיח לא אותנטי ברשתות"בני סולומון
במסגרת דו"ח המבקר על מימון המפלגות, נערך מחקר על השימוש של המפלגות ברשתות החברתיות, והמסקנה היא, שישנן מפלגות המטעות את הציבור ע"י שיח לא אותנטי (ארץ)
אילוסטרציהלאחר 16 שנה: מנכ"ל טוויטר פורש מתפקידושלומי מלוביצקי
שש-עשרה שנים לאחר שהקים את הרשת שהפכה לאחת הפופולאריות בעולם, מנכ"ל טוויטר, ג'ק דורסי הודיע הערב במייל לעובדי החברה ובציוץ על החלטתו להתפטר (טכנולוגיה)
אילוסטרציהחדש בספוטיפיי: מילות השיר יוצמדו לשיריםבני סולומון6
שדרוג מתבקש ב-'ספוטיפיי': פיצ'ר חדש בשם "Lyrics" (מילות השיר), שבאמצעותו יוכלו המשתמשים לקרוא את מילות השיר המושמע. השדרוג יופיע גם בגרסה החינמית (טכנולוגיה)
כפפה מדמה מציאותהפיתוח של 'מטא': כפפות שמדמות מציאותשלומי מלוביצקי3
המרוץ של 'מטא' - עד לא מכבר 'פייסבוק' - בדרך לעולם הוירטואלי נמשך • בחברה הציגו כפפות שידמו תחושה אצל מי שיעטה אותם כאילו אוחזים ותופסים עצמים באמת (טכנולוגיה)
קבוצות וואטסאפמפחדים לעזוב קבוצת וואטסאפ? זה הפתרוןארי טננבוים12
ההורים בגן חופרים, סבתא שלחה מדבקות בוקר טוב? לא אוחזים ראש מרוב עשרות קבוצות? • איך יוצאים מקבוצות וואטסאפ בלי לפגוע ולהישאר בחיים? • ארי מקליד/ה... (מעניין)

עוד כתבות

חדשות הטכנולוגיה

כל מה שקורה בעולם הטכנולוגיה והדיגטל, בסיקור מיוחד על ידי טובי כתבי הטכנולגיה של המגזר החרדי. השקות בשידור חי, מחשבים וטכנולוגיות מתוחכמות בסיקור בלעדי.

כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
אוי הוואטסאפ
כ"א בטבת תשעד8
הכי פופולריים